Hlavná

Ovčie kiahne

Aevitem

Ak sa chcete zaregistrovať, zaregistrujte sa.
Trvá menej ako 1 minútu.

Nie je úplne pochopený Aevit ako liek proti akné a akné. Vplyv na kožné problémy počas hospitalizácie je v zásade sprostredkovaný. Po prvé, vitamínový komplex má regeneračný účinok na celé telo. Potom dochádza k normalizácii metabolizmu, čo vedie k zlepšeniu prívodu krvi do pokožky a jej zvýšenej dodávke kyslíka. A len v tomto štádiu je korekcia mazových žliaz a zlepšenie kvality pokožky. Preto neexistuje žiadna špeciálna nádej pre Aevita ako nápravu. Je to skôr dobrá doplnková a podporná liečba.

Aevit ako fakt bojovať so škvrnami, ktoré nie sú v stave, správanie v štruktúre len vitamíny - retinol () a tokoferol (E). Avšak užívanie raz denne jasných žltých kvapiek s olejovým obsahom počas troch týždňov poskytlo dobré výsledky. Obnovené ochranné funkcie pokožky vytvorili dobrú imunitu, obnovenie epiteliálnych buniek a liečenie existujúcej akné prebehlo zrýchleným tempom. Na koži neboli žiadne zjavné škaredé známky, jeho zásoba kyslíka sa zlepšila. V dôsledku toho sa pleť stala zdravou. Avšak po niekoľko dní sa vyskytli vedľajšie účinky vo forme brušnej bolesti a nauzey.

Aevit je komplex vitamínov. Na rozdiel od tabliet nenesie veľa pobokochek a kontraindikácie, takže aj napriek tomu píšu, aby sa vymenovanie lekára, ale oni sa predávajú bez lekárskeho predpisu. Kúpil som ich sám, hlavnou vecou nie je to preháňať, piť prísne podľa pokynov a nie tak hrozné, potom to nebude mať žiadne problémy.
Vzal som jeden kus denne, po jedle a nie rassasyvaya. Hoci ide o vitamíny, ale sú na báze oleja a sú to kapsuly. Videli o niečo menej, ako je potrebný čas na to, aby nespôsobil hypervitaminózu, pretože komplex obsahuje vitamíny vo veľkej dávke. Namiesto troch týždňov som vypil dve. Ale výsledok sa mi páčil. Koža sa stala čistejšou, hoci nie úplne. Ale už som vykonal ďalšie postupy externými prostriedkami. Pri tejto aplikácii nevznikajú žiadne vedľajšie účinky. Dokonca aj inštrukcia umožňuje, aby sa takáto metóda používala bez lekárskej pomoci.
Vhodné pre všetky typy pleti, ale čo najbližšie k liečbe náchylnej k tuku. Suchý typ môže spôsobiť problémy s lúpaním, pretože znižuje obsah tuku v pokožke. Môžete ju používať od dospievania. Ak je však externá metóda vhodná na pravidelné používanie, vezmite si ju do kurzu, ale nie častejšie ako dvakrát do roka.

Kozmetológ odporučil, aby sa vitamíny Aevit vnútri v priebehu 2-3 týždňov. Pomáhajú zlepšovať stav pokožky, vlasov a nechtov. To je cenovo dostupný spôsob, ako zlepšiť telo.
Kúpil som najbežnejšie vitamíny na 120 rubľov v lekárni a začal som piť jednu kapsulu raz denne.
Chcem upozorniť, že nekontrolovaný príjem vitamínov môže vyvolať vznik nedostatku vitamínov, takže ak je to možné, musíte absolvovať testy a len s ich nedostatkom začať užívať.
Vzal som si to na vlastné riziko a rozhodol som sa zrušiť vymenovanie v prípade príznakov predávkovania vitamínmi. Všetko však bolo v poriadku. Nemal som žiadne vedľajšie účinky.
Ráno som užíval kapsuly a preplával som vodou. Pili som 1 balík za mesiac.
Výsledkom je, že stav vlasov, nechtov a čo je najdôležitejšie, koža sa výrazne zlepšila.
Pred prijatím som bola znepokojená akné a akné. Teraz sa koža takmer úplne vyčistila.
V súčasnosti už neberiem vitamíny, ale začal som pridávať obsah kapsuly do nočného krému. Vitamíny obohacujú krém, podporujú dodatočnú výživu pokožky.
Tiež si môžete nechať nechty namazať s vitamínmi, pridať ich do tváre a vlasov. Je to cenovo dostupný a účinný nástroj, ktorý prináša skutočné výsledky.

Aevit môže byť použitý interne aj externe. V jednom balení 30 kapsúl, ktoré vyzerajú ako žlté guľôčky. Ak preniknete takouto loptičku ihlou, kvapalina prúdi, potrebuje sa rozmazať problémové oblasti, konkrétne nechty, vlasy, pokožku. Mojim problémovým miestom je táto osoba. Mám bolestivú subkutánnu akné na čele. Obsah kapsuly môžete navlhčiť kozmetickým tampónom a utrieť ho. Môžete naliať do kontajnera a pridať čajový olej. Snažil som sa obaja, myslím, že je to lepšie v nezriedenej forme.
Po týždni liečby čela výsledok bol priemerný. Bolo menej pupienkov, zbledli, úplne zlyhali. Som chorý a zvyšok kapsúl som nechal dovnútra, jeden denne. A táto metóda mi vyhovovala lepšie. Čas je uložený, kapsula sa môže odobrať kedykoľvek bez ohľadu na príjem potravy a vitamíny sú zložité. Koža sa nestala takou tlstou, vlasy sa zastavili, aby sa zlomili, a rovnaký pozitívny účinok sa ukázal na tvári. Dokončila som balenie za 20 dní a dokonale som čistila čelo.

Vyhnite sa na stráži krásy: komplex vitamínov proti akné

Akné na tele alebo tvári je výsledkom zápalu s následnou infekciou. Liečba tejto patológie sa zaoberá kozmetológmi a dermatológmi, ktorí často predpisujú vitamíny Aevit z akné.

Aevitem - lieky, vitamín komplex s silný antioxidant a imunomodulačné účinky. Je to olejová kompozícia, na báze sóje alebo kukuričný olej, vitamín A a vitamín E. kompozícia poskytuje kompletné Aevitum synergiu, keď komponenty nie sú jednoducho "vedľa seba", ale zvýšiť účinok navzájom. Po užití lieku sa zlepší štruktúra kože: stane sa hustší, rovnomernejšia a pružnejšia. Vyrovnané tón, vyhladenie vrások na tvári, pupienky zmizne, ich dôsledky (zápal, škvrny, atď.).

Aevit je dostupný vo forme želatínových kapsúl na orálne podanie, balených v 10 alebo 20 kusoch. Menej často predpisujú injekcie: potom musíte kúpiť roztok v ampulkách. Aevit sa navyše používa z akné externe.

Liek má kumulatívny účinok: absorbuje tráviace, gastrointestinálne delenie, cirkuluje v priebehu troch týždňov v tele a až potom sa vylučuje močovým systémom.

Terapeutické vlastnosti vitamínu A

Vitamín A, známy svojimi regeneračnými vlastnosťami, je súčasťou starostlivosti a terapeutickej kozmetiky alebo sa používa samostatne. Pri systematickom podávaní retinolu sa zvyšuje bunková imunita, hematopoéza sa urýchľuje a zvyšuje sa počet mikrofágov, ktoré aktívne zabíjajú baktérie. Spolu tieto faktory čistia telo baktérií, toxínov. Retinol reguluje činnosť mazových žliaz (eliminuje nadmernú suchosť alebo obsah tuku), zastavuje keratinizáciu (keratinizácia, bunková smrť), podporuje regeneráciu. Nemôže to ovplyvniť stav pokožky: vyrážka zmizne, lesk je mastný, póry sú utiahnuté, tón je vyrovnaný, plytké vrásky sú výrazne znížené. Epitel sa stáva pružnejším, oválny tvar tváre je utiahnutý.

Okrem pozitívnych účinkov na pokožku, vitamín A znižuje riziko ochorení tráviaceho traktu, respiračného traktu, podporuje rast, posilňuje kosti (vrátane vlasov, nechtov), ​​zlepšuje funkcie orgánov reprodukčného systému.

O vlastnostiach vitamínu E

Alfa-tokoferol-acetátu sa aktívne podieľa na metabolické pochody v organizme a chráni bunkové membrány pred škodlivými účinkami voľných radikálov, riadi zničenie červených krviniek, podporuje bunkové okysličenie. Vitamín E má pozitívny vplyv na trofické tkanivá a krvných ciev, čo je pružnejšia. Príjemným bonusom z užívania lieku je zlepšenie imunity.

Indikácie, kontraindikácie, vedľajšie účinky

Komplex Vitamín Aevit našiel svoje miesto v chirurgii (rehabilitačná prax), terapia, kozmetológia. V našom prípade je zvláštny záujem spoločnosti Aevit v patologických kožných ochoreniach, vrátane akné. Hlavné indikácie na užívanie lieku sú:

 • Akné, dermatitída, psoriáza, seborrhea.
 • Nadmerný obsah tuku v pokožke.
 • Rozšírené póry.
 • Vekové zmeny v koži (strata turgoru, vrásky, suchosť, peeling).
 • Dlhé nevyhrievacie rany.


Užívanie lieku Aevit môže predpisovať iba lekár: má množstvo kontraindikácií. Okrem individuálnej intolerancie liekov, chronického zlyhania obehu, zápalu obličiek, glenulonefritídy, rizika tromboembolizmu, aterosklerózy.

Pri nesprávnom užívaní lieku pravdepodobnosť výskytu nežiaducich účinkov: peeling, začervenanie, svrbenie kože a slizníc, ospalosť, bolesť hlavy, podráždenosť, hnačka, nevoľnosť, vracanie, zhoršenie chronických ochorení.

Spôsob aplikácie

Dĺžka trvania Aevitovej liečby proti akné je individuálna, ale priemerná doba trvania je od 10 do 40 dní. Opätovné podanie lieku je predpísané najskôr o šesť mesiacov neskôr, v extrémnych prípadoch po 3 mesiacoch.

Vezmite kapsuly na jeden kus. Bez žuvania, prehltnutia, umývania vodou. Pre lepšiu absorpciu sa odporúča užívať liek ihneď po jedle. Pri akýchkoľvek neštandardných reakciách organizmu je potrebné sa obrátiť na lekára.

Vonkajšie použitie

Účinne používajte liečivo externe. Obsah ampulky alebo kapsuly sa aplikuje na tvár v podstate alebo úplne. Predbežná potreba očistiť pokožku tonikom, keramikou alebo parou s aplikáciou z vývaru bylín alebo teplej vody. Olejový roztok sa aplikuje na tvár, oblasť dekoltu s tenkou vrstvou, masírovaná na maximálnu absorpciu, ponechaná cez noc. V dopoludňajších hodinách je pokožka otretá tonikom, pričom sa používajú lieky na odstraňovanie odpadu.

Na liečbu jediného akné môžete použiť bodovú prax: aplikujte roztok iba na ohniská zápalu, pretože sa absorbuje. Zvyčajne 2-3 dni sú dostatočné na odstránenie zápalu a na úplnú regeneráciu.

Môžete nasýtiť Aevit krémy, masky. Je to pohodlné a užitočné. Časť krému zmiešaná s 2-3 kvapkami drogy na dlani, platí. Tento postup sa odporúča v noci. Má liečebný a preventívny účinok, bude užitočný pre vyblednutiu pokožky, náchylnej k podráždeniu.

Výrazne zvyšuje účinok omladzujúcich masiek, ak pridáte Aevit. V základni pripravenej podľa akéhokoľvek receptu pridajte 2-5 kvapiek obsahu kapsuly. Hlinené masky sú obzvlášť populárne:

 • Akné, mastná pleť - od bielej, modrej, žltej hliny.
 • Pre tupé, zapálené, unavené - dobré sivé hliny
 • Červená hlina je účinná pri podráždenosti, náchylnosti na vyrážky a alergie na pokožku.
 • Čierna - na odstránenie akné a akné, zúženie pórov.

Jedna lyžica ílu zriedeného teplou vodou na konzistenciu kyslou smotanou, pridajte 2-4 kvapky olejového roztoku a aplikuje sa na očistenú kožu 15-25 minút (do sucha).

Interakcia s inými liekmi

Tak ako akýkoľvek liek Aevit interaguje inak s inými liekmi. Napríklad zvyšuje účinok antioxidantov, glykolýzy srdca, antiepileptických a protizápalových liekov, vitamínu D.

Na minci je obrátená strana: súčasný príjem s určitými liekmi môže viesť k negatívnym následkom. Neužívajte vitamíny s estrogénmi, tetracyklínové antibiotiká, antikoagulanty, doplnenie vápnika. To kladie zvýšený vnútrolebečný tlak, hyperkalcémie, zvýšené krvácanie, nadbytok vitamínu A. Minerálny olej Aevitum zníženia účinnosti, a to ničí terapeutické účinky glukokortikoidov.

Pri častom výskyte akné sa neodporúča používať samoliečbu. Taktiež je dôležitý integrovaný prístup: komplexy vitamínov by sa mali kombinovať s imunomodulátormi a hlavná liečba by mala smerovať k odstráneniu príčiny vyrážky.

Pomáha Aevit s akné?

Predchádzajúci článok: Akné v krku

Nedostatok vitamínov sa odráža v stave celého organizmu, čo spôsobuje rôzne poruchy. Koža, pre ktorú sú obzvlášť dôležité vitamíny A, E, C, skupina B, tiež trpí deficitom vitamínov.

Nedostatok príjmu týchto látok v tele spôsobuje odumieranie a vysušenie pokožky, akné.

Pomáha vám vyrovnať sa s kožnými defektmi Aevit - komplex vitamínov A a E?

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

Čo určuje jeho účinnosť?

štruktúra

Zloženie lieku Aevita vo vysokých dávkach zahŕňa:

 • palmitát retinolu (vitamín A);
 • tokoferol acetát (vitamín E);
 • pomocné zložky - kukurica, sójový alebo slnečnicový olej, v ktorom sa rozpúšťajú vitamíny.

Forma vydania

Aevit sa vydáva vo forme:

 • želatínové kapsuly pre vnútorné použitie (10 a 20 kusov v balení);
 • olejový roztok v ampuliach na injekciu (10 ampuliek na 1 ml na balenie).

Dávkovanie účinných látok v kapsulách:

 • 100 000 IU vitamínu A;
 • 100 mg vitamínu E.

Dávkovanie účinných látok v injekčnom roztoku:

 • 100 mg vitamínu A;
 • 35 mg vitamínu E.

Ako to funguje

Retinol a tokoferol sa podieľajú na mnohých životne dôležitých procesoch, ktoré sa vyskytujú v tele.

Vitamín A:

 • poskytuje normálne videnie za súmraku;
 • podporuje prácu orgánov reprodukčného systému;
 • urýchľuje proces obnovy kožných buniek, spomaľuje keratinizáciu buniek.

Vitamín E:

 • má výrazný antioxidačný účinok;
 • podieľa sa na syntéze proteínov;
 • zlepšuje nasýtenie buniek kyslíkom;
 • znižuje priepustnosť kapilárnych stien, čím poskytuje protiedematózny účinok;
 • znižuje krehkosť cievnych stien;
 • normalizuje metabolizmus tukov;
 • zlepšuje funkciu mužských pohlavných žliaz;
 • podporuje obnovu svalového tkaniva;
 • urýchľuje krvný obeh;
 • zlepšuje metabolizmus srdcového svalu.

Foto: Aevit je kombináciou vitamínov A a E

Takže kombinácia retinolu a tokoferolu:

 • priaznivý účinok na stav kože;
 • posilňuje krvné cievy;
 • zlepšuje krvný obeh, výživu tkanív a saturáciu kyslíkom;
 • zvyšuje odolnosť buniek voči hladovaniu kyslíkom;
 • normalizuje funkcie mužského a ženského reprodukčného systému.

Užitočné vlastnosti

Kozmetici vymenujú Aevit z akné a akné, pretože už dlho študovali a preukázali priaznivé účinky vitamínov A a E na pokožku.

S nedostatkom v tele sa koža stáva chrumkavou, objavujú sa jemné vrásky, po akne sú stopy, jazvy a jazvy.

 • Vitamín E je zapojená do syntézy kolagénových vlákien, a normalizuje produkciu estrogénu, progesterónu a testosterónu, ktorý sa okamžite prejaví na koži - to sa stáva svieži a napnutá.
 • Vitamín A má regeneračné účinky, odstraňuje suchosť, mierky a zápal, zvyšuje ochrannú funkciu a znižuje olejnatosť kože.
 • Aevit má pozitívny účinok na pokožku (fotky pred a po užívaní vitamínov, ktoré sa nachádzajú na internete, je to jasne preukázané). Liečivo odstraňuje zápaly, vyhladzuje vrásky, vyhladzuje tón tváre, vytvára pokožku napnutú a elastickú.

Foto: liek pomáha znižovať obsah tuku v koži

Takýto účinok z aplikácie Aevity na tvár je spôsobený užitočnými vlastnosťami lieku, ktoré:

 • normalizuje metabolické procesy;
 • zlepšuje nasýtenie buniek kyslíkom;
 • hydratuje, zabraňuje dehydratácii;
 • aktivuje proces bunkovej regenerácie;
 • posilňuje mikrocirkuláciu;
 • zvyšuje ochranné funkcie epidermis;
 • neutralizuje negatívny vplyv environmentálnych faktorov;
 • Potlačenie vývoja patogénnej flóry na povrchu kože;
 • bielidlá, odstraňuje nadmernú pigmentáciu;
 • utiahne a tónuje, odstraňuje vrásky;
 • zúži póry.

Vďaka týmto vlastnostiam môže byť Aevit použitý:

 • proti akné a stopám z nich;
 • normalizovať činnosť mazových žliaz, znížiť obsah tuku v koži;
 • pri liečení seborey, psoriázy, dermatitídy;
 • v starostlivosti o suchú a suchú pokožku.

Príčiny akné a najefektívnejšia liečba akné

Ako aplikovať Aevit z akné

Recenzie kozmetológov obsahujú množstvo receptov a odporúčaní, ako najlepšie aplikovať Aevit z akné.

 • Zvyčajne najskôr vezmite kapsuly dovnútra, potom prejdite na vonkajšiu liečbu Aevit.
 • Ak je akné mierne, Aevit je predpísaný iba zvonka.

Nepoužívajte injekcie s kozmetickými problémami. Zvyčajne sú indikáciami pre intramuskulárnu injekciu lieku akútny nedostatok retinolu a tokoferolu.

vnútri

V počiatočných štádiách liečby sa zvyčajne 1 kapsula predpísaná raz denne počas 30 dní.

Maximálne povolené trvanie kurzu je 40 dní.

Prerušenie užívania lieku Aevit by malo trvať najmenej šesť mesiacov, pretože vitamíny nie sú okamžite odstránené z tela.

Po tomto období sa môže liečba opakovať.

Foto: kapsuly sa môžu používať perorálne a používať zvonka

navonok

Nepochybnou výhodou Aevitu je, že môže byť použitá pre ľudí s akýmkoľvek typom kože.

Suchá koža hydratuje mastnú vitamín komplex, eliminuje lúpanie, a keď hyperaktívne mazových žliaz látka inhibuje produkciu mazu, znižuje olejnatosť kože.

Vonkajšie je Aevit možné použiť niekoľkými spôsobmi:

 • vo svojej čistej forme;
 • v spojení so smotanou;
 • na masky na varenie.

Vo svojej čistej forme

 • Ak je akné ovplyvnené veľkou oblasťou kože, liek sa aplikuje na celú tvár.
 • Na odstránenie jednotlivých erupcií sa vykonáva ošetrenie problémových oblastí na mieste.

Sú hormonálne lieky účinné proti akné? Zistite si tu.

Pokyny na používanie Aevity z akné v jej čistej forme:

 1. na čistenie pleti s mliekom, gélom alebo penkoj na umývanie, skrabom;
 2. prepichnite želatínové kapsuly ihlou;
 3. Obsah kapsuly je rozložený na tvár v tenkej vrstve vrátane oblasti okolo očí;
 4. nechajte na noc, umyte teplou vodou ráno.

Postup sa má vykonať raz denne počas 15 dní.

Minimálny priebeh liečby je 10 dní, najviac 40 dní. Ak je to potrebné, kurz sa môže opakovať, ale nie skôr ako za 3-6 mesiacov.

Pri jednorazových vyrážkach sa olej z kapsúl aplikuje len na zápalové ohniská.

 • Po niekoľkých hodinách, keď sa produkt absorbuje, sa liečba opakuje.
 • Takže môžete liečiť akné, kým nie sú úplne preč (v priemere trvá 1-2 dni).

V zmesi so smotanou

Pierce Aevit kapsula, pridať 2-3 kvapky oleja do krému (brať toľko, koľko je potrebné pre jednu aplikáciu).

Foto: Aevit možno pridať do krému a aplikovať na postihnutú oblasť

Zmes dôkladne premiešajte, naneste na tvár. Postup by sa mal vykonať v noci.

V kompozícii so smotanou Aevit pôsobí ako preventívny agent, takže neexistuje časový limit pre túto metódu aplikácie.

Aevit v spojení s krémom sa lepšie používa na udržanie normálnej kože, zabraňuje vzniku vrások.

Ale na liečbu akné, je lepšie aplikovať Aevit v jeho čistej forme.

Ako súčasť masky

Maska s Aevitom pomáha vyhladiť vrásky a spomaľovať proces starnutia, vhodnejšie na starostlivosť o zrelú pokožku.

 • Pri príprave výrobku sa do kapsuly pridáva 3 až 4 kvapky oleja, ktoré sa dôkladne zmiešajú.
 • Zmes aplikovaná na tvár sa odmyje teplou vodou po 20-30 minútach.

Takéto masky by sa mali robiť 1-2 krát týždenne dlhú dobu.

Aevit tiež pripravuje protizápalové masky, ktoré pomáhajú bojovať proti akné.

 1. Potato. V štiepanej zemiake (z jednej malej hľuzy) pridajte obsah 1 ampulky alebo 3 kapsuly Aevity. Kompozícia je dôkladne premiešaná, rozložená na tvár a ľahko stláčať hmotu. Po 15 minútach umyte.
 2. S citrónom a žĺtkom. Zmiešajte 20 ml citrónovej šťavy, lyžicu olivového oleja, žĺtka, obsah 1 kapsuly Aevity. Naneste na tvár a po 20 minútach opláchnite teplou vodou.

Vitamínové zloženie môže byť obohatené a ďalšie masky z akné - na báze kozmetických ílov, ovsené vločky, tvaroh, ovocie.

Ako aplikovať Aevit - zvonku alebo dovnútra, v čistej forme alebo ako súčasť masiek a krémov, rozhodne v každom prípade kozmetológ.

Externá aplikácia vitamínového komplexu je bezpečná, pretože jediným vedľajším účinkom v tomto prípade je alergia.

Avšak pri ťažkých zápalových formách nemusí byť vonkajšia aplikácia dostatočná - je potrebné, aby sa droga uviedla dovnútra.

Foto: Príprava môže byť pridaná do masky na báze hlinky

svedectvo

Vysoká účinnosť je charakterizovaná Aevitom z akné (recenzie tých, ktorí drogu užívali, toto sa potvrdilo).

Priame indikácie na účely komplexu vitamínov však nie sú kožné problémy, ale závažné ochorenia vnútorných orgánov a systémov. Sú to:

 • ateroskleróza;
 • okluzívny ochorenie;
 • stres;
 • vysoké telesné alebo duševné zaťaženie;
 • zotavenie po dlhej chorobe;
 • porucha výživy tkanív;
 • beriberi alebo zvýšená potreba vitamínov A, E;
 • slabosť;
 • neuropatia;
 • myopatie.

Ako súčasť prípravku dávky vitamínov výrazne prevyšujú dennú potrebu.

Preto, ako piť Aevit s touto alebo tou chorobou, má lekár povedať.

Nadmerné dávky lieku môžu viesť k predávkovaniu vitamínov A a E:

 • akútna - sa rozvíja niekoľko hodín po zavedení;
 • chronický - vzniká na pozadí dlhého príjmu.

Predávkovanie môže spôsobiť vážne poruchy činnosti obličiek, pečene, očí, hemopoetických, nervových a tráviacich systémov.

kontraindikácie

Absolútnymi kontraindikáciami pre vnútorný príjem spoločnosti Aevit sú:

 • mladší ako 14 rokov (v niektorých krajinách - do 18 rokov);
 • supervitaminosis (akútne alebo chronické) tokoferolu a retinolu;
 • precitlivenosť alebo alergia na hlavných alebo pomocných zložkách lieku.

Relatívne kontraindikácie zahŕňajú:

 • kardiovaskulárne choroby;
 • ochorenia pečene a žlčníka;
 • chronická pankreatitída;
 • zlyhanie obličiek, akútna alebo chronická glomerulonefritída, nefritída;
 • hypertyreóza;
 • nízky obsah protrombínu v krvi (hypoprothrombinémia);
 • prenesená sarkoidóza;
 • alkoholizmus;
 • prvých 13 týždňov tehotenstva;
 • dojčenie.

S týmito chorobami a stavmi je Aevit určený len na prísne indikácie.

Foto: keď užívate Aevit, postupujte podľa odporúčaného lekárskeho odporúčania

Koľko kapsúl denne a ako dlho sa Aevit užíva, lekár rozhodne v každom prípade.

Vedľajší účinok

V niektorých prípadoch môže Aevit s vnútornou aplikáciou spôsobiť nežiaduce vedľajšie reakcie:

 • kožný peeling, vyrážka;
 • alergie;
 • ospalosť a slabosť;
 • bolesti hlavy;
 • zvýšené potenie, krátkodobá horúčka;
 • nepríjemné pocity v žalúdku, nevoľnosť, vracanie, hnačka;
 • bolesť v kostiach (najmä v nohách), poruchy chôdze;
 • exacerbácia chronickej pankreatitídy;
 • útok cholelitiázy;
 • zvýšený tlak cerebrospinálnej tekutiny (v detstve).

Intramuskulárna injekcia lieku môže spôsobiť lokálne reakcie - bolesť a zhutnenie v mieste podania.

Otázky a odpovede

Môžem ju užívať počas tehotenstva

Aevit sa nesmie užívať počas prvých 13 týždňov tehotenstva, pretože liek môže spôsobiť vážne odchýlky vo vývoji plodu.

V druhom a treťom trimestri sa vitamíny predpisujú len na prísne lekárske indikácie.

Ako užívať liek, ktorý má vydržať liečebný kurz, by mal rozhodnúť len lekár.

Foto: Počas tehotenstva je užívanie Aevity kontraindikované

Spolupracuje s inými liekmi

Súbežný príjem Aevity s niektorými inými liekmi môže spôsobiť negatívne dôsledky:

 • s izotretionínom, perorálne kontraceptíva (estrogény) - riziko predávkovania vitamínom A narastá;
 • s prípravkami obsahujúcimi vápnik - existuje nebezpečenstvo hyperkalcémie, účinnosť liekov obsahujúcich vápnik klesá;
 • s antibiotikami tetracyklínu - môže sa zvýšiť vnútrolebečný tlak;
 • s antikoagulanciami, prípravkami striebra a zlata - krvácanie je možné;
 • s Neomycínom, Colestramínom, Colestipolom a minerálnymi olejmi - znížená biologická dostupnosť a terapeutický účinok Aevity;
 • s glukokortikoidmi - ich účinnosť klesá.

Aevit tiež posilňuje terapeutický účinok:

 • antioxidanty;
 • nesteroidné protizápalové lieky;
 • vitamín D;
 • srdcové glykozidy;
 • antiepileptické lieky.

Pitie alkoholu alebo užívanie liekov na alkohol znižuje účinnosť Aevita.

Existujú analógie

Aevitove analógy sú prostriedkami:

Prípravky ako Aevit obsahujú vitamíny A a E vo vysokých dávkach, majú podobný účinok, majú rovnaké indikácie a kontraindikácie.

Koľko je to

Cena lieku Aevit sa líši v závislosti od formy uvoľnenia a od výrobcu lieku, od miesta a stavu lekárne.

Aevitova tabuľka nákladov (v rubľoch) v niektorých moskovských lekárňach

Ako aplikovať Aevit z akné a je to efektívne?

Vzhľad akné na tvári je nepríjemná kozmetická chyba. Najčastejšie sú vystavené mladým ľuďom v dospievaní. Ale často, akné nezmizne s vekom, a potom príde na akné, s ktorým treba liečiť.

Odstránenie problému hormonálnych vyrážok je možné pomocou kozmetiky, sorbentov, užívaných dovnútra a samozrejme nie bez príjmu vitamínov. Aevit - jeden z lacných vitamínov, s pomocou ktorého je možné zbaviť sa akné a zlepšiť stav pokožky.

Forma vydania, zloženia a popisu

Aevit sa podáva v dvoch dávkových formách:

 • kapsule na orálne podávanie;
 • Roztok kvapalín na intramuskulárnu injekciu.

Zloženie lieku Aevit je kombináciou dvoch hlavných vitamínov - tokoferolacetátu a acetátu retinolu. Vitamíny sú nerozpustné vo vode, ale sú emulgované s tukami.

Jedna kapsula komplexu vitamínov obsahuje:

 • Vitamín A alebo acetát retinolu - 100 000 IU;
 • Vitamín E alebo tokoferolacetát - 100 mg;

Ďalšie komponenty - olej z kukurice, sóje alebo slnečnicových semien.

Koža prípravku pozostáva z:

 • Lekárska želatína;
 • glycerol;
 • Pásmo ni;
 • nipagina;
 • Farbivá: červená, žltá a brilantne modrá.

V 1 ml injekčného roztoku obsahuje:

 • Acetát retinolu - 35 mg;
 • Tokoferol acetát - 100 mg;
 • Sójový olej, podrobený hydratácii - ako doplnková zložka;

Opis liekovej formy:

 • Okrúhla mäkká kapsula, elastická na dotyk. Kapsula obsahuje olejovitý roztok, mierne viskózny v konzistencii, farba žltá. Keď sa kapsula otvorí, objaví sa príjemný nevtieravý olejový zápach. Predávaný v lekárňach je mimobetamín, ktorý sa vyrába mimo burzy. Najčastejšie kapsuly Aevity sú balené v blistroch a pohároch N10, 20, 30 a 60;
 • Injekčný roztok sa vydáva v ampulkách s objemom 1 ml N 10. Roztok vo vnútri ampulky je sterilný, mastný, slabo žlto sfarbený.

Užitočné vlastnosti Aevity

Užitočné vlastnosti vitamínu A:

 • Člen biochemických procesov, ktoré sa vyskytujú v tukovej vrstve epidermis;
 • Podieľa sa na diferenciácii epitelu;
 • Stimuluje omladenie buniek povrchových vrstiev kože;
 • Podporuje celistvosť povrchových a stredných vrstiev epitelu;
 • Podieľa sa na oogenéze a spermatogenéze.

Tokoferol ako súčasť lieku je prezentovaný vo vyššej dávke a má nasledujúce pozitívne vlastnosti:

 • Má antioxidačný účinok, schopný inhibovať starnutie buniek;
 • Zlepšuje krvný obeh v tkanivách;
 • Zabraňuje vzniku hypoxie, nasýtenie tela kyslíkom;
 • Zvyšuje elasticitu kapilár;
 • Podporuje normalizáciu metabolizmu tukov v tkanivách;
 • Znižuje tendenciu k škvrnám a modrín na povrchu kože;
 • Zabraňuje vývoju malých kapilárnych "hviezd";
 • Podieľa sa na procese embryogenézy a individuálneho vývoja.

Aevitov princíp akné

Multivitamínová látka začína pôsobiť okamžite po podaní. Okrem toho vitamíny A a E majú schopnosť akumulovať sa v orgánoch a tkanivách.

Terapeutický účinok užívania Aevitu má dlhodobý účinok:

 • Vitamíny sa do tela dostávajú do horného čreva, a vstúpiť do lymfatickej tekutiny;
 • S prietokom lymfy sú vitamíny rovnomerne rozložené v tele, spustenie biochemických procesov;
 • Uložené vitamíny v pečeni a tukovom tkanive, kde sú regulované redoxné procesy buniek;
 • Enzýmy uvoľnené v dôsledku biochemickej reakcie obnovujú prácu bunkových membrán a štruktúrne zlúčeniny;
 • Pod vplyvom buniek Aevita sú aktualizované bunky, a proces regenerácie kože sa urýchli;
 • Vďaka pôsobeniu vitamínov, pórov, a obnoví sa rovnováha vody v bunkách. Akné, akné a iné kožné lézie sú sprísnené pod kontrolou zloženia vitamínov a pokožka nadobúda zdravý vzhľad.

Pri externom používaní drogy zostáva akčná schéma nezmenená.

Výhody a nevýhody používania Aevity

Pri porovnaní lieku Aevit s inými liekmi je možné zdôrazniť jeho výhody a poukázať na nedostatky.

Vitamíny AEVIT - prehľad

AEVIT je skutočná studňa ženskej krásy! Moje spôsoby vonkajšieho použitia na LIPS, pokožku okolo veku a liečbu akné! PHOTO "pred" a "po" je pripojený!

Ahoj všetci!

Po prečítaní recenzií o vitamínoch Aevit som sa rozhodol skúsiť ich na seba.

Moja koža je veľmi náladová a vždy mi prináša prekvapenie v čo najnevyhnutnejšom čase a na najviac nevhodnom mieste. Pravidelne skočiť na mojej tvári bolestivé pupienky, a dokonca také, že nemôžete narovnať nič, a bolí strašne.

A tak moja koža pred svadbou môjho kamaráta prekvapila v podobe bolestivého pupienka na najvýznamnejšom mieste na nosovom nosiči, vyskočil tučný pupok, ktorý musí byť naliehavo ošetrený. Pred svadbou priateľky 4 dni a za túto dobu je potrebné liečiť nejako naliehavo.

V lekárni som kúpil vitamíny.

V tomto balení sa predávajú tu. Balenie obsahuje 30 kapsúl.

Kapsuly malého tvaru žltej farby.

Vo vnútri kvapaliny je podobný rastlinný olej a jeho chuť je podobná, ktorá sa aplikuje zvonka.

Cena je 60 rubľov.

Vyrobené spoločnosťou JSC "ALTAYVITAMINS"

Balík obsahuje pokyny na použitie. Fotografia je skrytá v citácii:

Ponúkam vám fotku zloženia vitamínu Aevit pre jednu kapsulu:

Kúpil som ich pre externé použitie, pre interné použitie je potrebné hovoriť so špecialistom, pretože týchto vitamínov existujú kontraindikácie.

Pre vonkajšie použitie majú široké uplatnenie: koža, vlasy, nechty, pery, atď. Slovo vitamíny pre krásu.

Ponúkam vám fotku, na ktorej som vyrazil taký veľký pupienok na najvýznamnejšom mieste.

Našťastie sedím doma a mám príležitosť pravidelne mazať tento pupienok olejom z vitamínu Aevit.

Prepichávam kapsulu ihlou, potom vytlačte kvapalinu z nej a namažte jej pupienkom.

Vitamíny obsiahnuté v kompozíciiv A a E zlepšujú pokožku a jej regeneráciu, čím pomáhajú rýchlo zbaviť akné a liečiť poškodenú pokožku.

Zvykala som mazať pupienok mnohokrát počas dňa, večer bol zrelý, jemne ma to všetko vytlačil z toho všetkého byaku. Potom sa vytvorila bolesť, ktorú som tiež namazala olejom vitamínu Aevit. Ráno rana začala blednúť a stala sa plochá.

Ale ja som ju aj naďalej rozmazal, aby nezostala žiadna stopa. Po dvoch dňoch sušila a spadla, miesto od bolesti som pokračoval v roztieraní, takže nebola stopa po akné. Na svadbu kamaráta tento nevaginálny pupienok zmizol z mojej tváre a mohol som ísť na prechádzku a baviť sa. Táto skladba bola ľahko rozmazaná základovým krémom a niekoľko dní po mazaní olejom a na mojom obraze nebola stopa.

Ako môžete vidieť na fotografii, že akné a ani stopy, a to všetko vďaka vitamínov Aevitem.

Teraz pravidelne mazať svoju pleť olejom Aevit, takže na mojom tvári nie sú žiadne prekvapenia a náhodné hostí.

V noci namazať pokožku olejom z vitamínu Aevit na prevenciu a zlepšenie samotnej pokožky.

Po použití som si všimol, že moja koža sa stala zvlhčená, pružná a nie náchylná na vyrážky.

Moje skúsenosti s aplikáciou oleja z vitamínu AEVIT na pokožku okolo očí.

Chronickým nedostatkom spánku Aj pravidelne obryzovyvayutsya tmavé kruhy pod očami a modriny, a preto z dôvodu veku malých jemných liniek, a dokonca aj koža okolo očí je suchá a tenká a môže byť videný naraz.

Navrhujem vám fotografiu pred použitím vitamínov Aevit. Nepíšem moc, vidíš všetko na fotografii. Nechcem vylievať veľa vody, ukážem fakty.

Olej z vitamínu Aevit som ráno a večer rozmazala pokožku okolo očí.

Výsledkom som si všimol, o týždeň neskôr, koža okolo očí sa stal vlhké, jemné vrásky sú vyhladené, pleť je preplnené a získal potrebné potraviny, čakala na mňa, a namiesto toho mi lepili jej krémy.

Tmavé kruhy už zmizli, nemusím mačať ich ráno. Pohľad sa stal čerstvým, hoci aj ja veľmi nespím, ale zvonka to už nie je viditeľné.

Odporúčam vám fotografovať po použití. Je škoda, že z väčších vrások sa ropa sa uľavilo, ale malý a vyhladená pleť bola hydratovaná.

Moje skúsenosti s aplikáciou oleja z vitamínu AEVIT na pokožku pier a starostlivosť o pery.

Tiež som našiel dobré používaní tohto oleja proti suché pery na jeseň-zima obdobie v puse ako prvý trpieť, ale myslel som si z nich jedno mazivo svoj balzam na pery, chapstick, vykonajte peeling pier, chráni svoju ropu, ale výhody len na krátky čas.

To je to, ako moje rty vyzerali pred aplikovaním oleja z vitamínu Aevit. Mám vždy suchú pokožku rúk, hlavne v zime.

A teraz začali vyzerať takto, rozdiel je zrejmý.

Špongia je zvlhčená, dobre vyživená a nasýtená vitamínmi. Záhyby pery sú vyhladené, suchosť je vylúčená.

Veľký úver pre vitamín AEVIT.

Môžete tiež pridať vitamínový olej do krému na ruky, aby pokožka pera dostala dobrú výživu a saturáciu s vitamínmi krásy.

Aplikácia vonkajšieho vitamínu má veľa, každý používa, čo potrebuje.

Ďakujem za pozornosť mojej recenzii!

Moje príjmy na Hayrecommend.

Vyhnite sa akné

Pri nedostatku vitamínov sa v tele vyskytujú rôzne poruchy. V prípade pokožky sú povinné vitamíny A, C, E a skupina B. V prípade ich nedostatku sa môžu pozorovať odlupovanie, suchosť a vyrážky.

Ak chcete vylúčiť možnosť takýchto problémov, bola vytvorená spoločnosť Aevit. Kombinuje vitamíny A a E, ktoré obnovujú stav kože. Preto kozmetológovia a dermatológovia často menujú Aevita z akné a iných negatívnych procesov.

Zloženie a užitočné vlastnosti

Aevit je možné zakúpiť v lekárni v dvoch formách. Na orálne podanie sa vytvoria želatínové kapsuly. Olejový roztok sa používa na injekciu.

Ako súčasť Aevity obsahuje cenné:

 • vitamín A (palmitát retinolu);
 • vitamín E (tokoferol);
 • prídavné zložky (sójový olej, slnečnicový olej, kukurica).

V závislosti od formy uvoľňovania sa dávka užitočných zložiek mení. Takže kapsuly obsahujú 100 mg vitamínu E a 100 000 IU vitamínu A. Injekcie zahŕňajú 100 mg retinolu a 35 mg tokoferolu.

Látky v kompozícii sú pre ľudské telo veľmi dôležité. Podieľajú sa na rôznych procesoch, ktoré sa v ňom vyskytujú.

Hodnota vitamínu A je:

 • zabezpečenie zrakovej ostrosti;
 • údržba práce orgánov reprodukčného systému;
 • zrýchlenie regenerácie buniek;
 • spomaľuje keratinizáciu kože.

Vitamín E má oveľa menej použitie, je potrebné:

 • antioxidačný účinok;
 • zlepšenie syntézy proteínov;
 • sýtosť buniek kyslíkom;
 • Zníženie priepustnosti kapilárnych stien a vylúčenia možnosti edému;
 • zabránenie krehkosti stien krvných ciev;
 • normalizácia metabolizmu tukov;
 • obnovenie svalového tkaniva;
 • zrýchlenie krvného obehu a metabolických procesov v tele.

Spoločne obe látky pomáhajú zlepšovať stav kože, zvyšujú vaskulárny tonus a krvný obeh, pristupujú kyslík k bunkám a tiež im zabraňujú v nedostatku živín.

Akcia pre pupienky

Keďže vitamíny aktívne ovplyvňujú stav kože, kozmetičtí pracovníci čoraz častejšie určujú Aevit z akné. Pri nedostatku prvkov koža stratí svoju elasticitu, stáva sa pokrčená. Každé akné alebo pupienok, dokonca aj po odstránení, môže nechať na povrchu obalov neestetickú stopu.

Ak sa aplikuje počas liečby akné, vitamín E pomáha urýchliť syntézu kolagénu. Na elimináciu hormonálnej nerovnováhy normalizuje hladinu progesterónu, estrogénu a testosterónu v tele. V dôsledku toho sa rýchlo vylučujú vyrážky na koži.

Pre stav pokožky je zodpovedný aj vitamín A, ktorý regeneruje poškodené tkanivá a eliminuje suchosť obalov. Zvýšením ochranných funkcií sa eliminuje lúpanie, vyrážky, normálne tuky a mazové žľazy.

Po aplikácii lieku sa mnohí pacienti podarilo nielen zbaviť sa akné a akné, ale aj zlepšiť farbu pleti, zlepšiť jej stav a tón.

Aevit je menovaný kozmetičkami a dermatológmi pre rôzne ochorenia kože. Medzi ne patria:

 • akné a stopy po ich odstránení;
 • narušenie mazových žliaz, zvýšený obsah tuku v koži;
 • seborrhea, psoriáza, dermatitída;
 • vädnutie a suchá pokožka.

Spôsoby aplikácie

Lekári rozlišujú rôzne spôsoby, akými Aevita používa akné. Môže byť použitý zvonku alebo dovnútra.

Najčastejšie sa liečba začne perorálnym podaním. Navyše je možné predpísať finančné prostriedky s liekom vo formulácii.

Ak má žena miernu formu akné, vnútorný príjem nie je potrebný. Bude to stačiť na aplikáciu liekov na kožu.

Pri liečbe kožných ochorení sa injekcie s Aevitom nepoužívajú. Najčastejšie sa táto forma lieku vyžaduje na akútny nedostatok retinolu alebo tokoferolu.

Interný príjem

Keď pupienky a závažné vyrážky môžu vyžadovať užívanie doplnku vitamínu vo vnútri. Počiatočná dávka je jedna kapsula denne počas jedného mesiaca.
V niektorých prípadoch môže byť terapia rozšírená. Je dôležité mať na pamäti, že kurz nesmie trvať dlhšie ako 40 dní.

Po liečbe potrebujete prestávku po dobu 6 mesiacov. To je potrebné na vylúčenie možnosti hypervitaminózy. Koniec koncov, vitamíny A a E nie sú odstránené z tela na dlhú dobu. Potom môžete znova začať užívať drogu vo vnútri.

Používajte v čistej forme a v zložení krémov

Liek môže byť predpísaný aj zvonku. Výrobok používajú ženy s akýmkoľvek typom kože.

So suchou pokožkou pomáha vitamínová olejová kompozícia navlhčiť a eliminovať lúpanie a v prípade mastnej pokožky normalizuje tvorbu mazu a obsahu tuku v pokožke.

Vonkajšia aplikácia lieku môže byť v čistej forme, pridaním liečiva do krému a masiek.

V prípade rozsiahleho poškodenia sa látka aplikuje na celý povrch. Ak sú vyrážky jediné, potom je potrebná tečúca aplikácia činidla.

Aby liečba priniesla pozitívny výsledok, je potrebné dodržiavať základné pravidlá aplikácie Aevity.

 • Pred použitím výrobku sa pokožka tváre očistí. Na umývanie môžete použiť gély, peny. Potom musíte potlačiť tvár pleťovou vodou.
 • Želatínová kapsula je prepichnutá ihlou. Látka je rozložená na povrchu tváre, čím sa vyhýba oblasti okolo očí a pier.
 • Náprava sa používa pred spaním. Odporúča sa nechať ju celú noc a ráno ju umyť teplou vodou.

Liečba sa uskutočňuje jedenkrát denne počas dvoch týždňov. Aby sa tento účinok vyskytol, postupy sa vykonávajú najmenej 10 po sebe nasledujúcich dní. Maximálna sadzba je 40 dní. Ak chcete kurz opakovať, môžete to urobiť nie skôr ako tri až šesť mesiacov.

V prítomnosti individuálneho akné sa má kompozícia aplikovať bodovo. Po namočení vyrážok by ste mali chvíľu počkať, kým úplne nevyschnúte, a potom znovu aplikovať. Úplne sa akné eliminuje za niekoľko dní.

Odmasťovanie pokožky sa odporúča v noci. Keďže takáto metóda sa považuje za preventívnu, nemá žiadne obmedzenia trvania. Okrem odstránenia vyrážok obohatený krém s vitamínom C zabraňuje vzniku vrások.

masky

Obzvlášť užitočné sú masky s Aevitom. Majú problémy s vráskami, procesy starnutia, preto sa často odporúčajú starším ženám.

V každej maske sa pridá látka vo výške niekoľkých kvapiek. Po dôkladnom premiešaní sa kompozícia aplikuje na pokožku pol hodiny. Postupy sa konajú dvakrát týždenne.

Nemenej účinný Aevit v zložení masiek je proti akné. Liek má protizápalové vlastnosti.

Zmiešajte obsah troch kapsúl Aevita môže byť zemiaková kaša v kaštieli zemiakov (jeden hľuzy). Hmota sa aplikuje na pokožku počas 15 minút.

Bielenie a protizápalové vlastnosti majú masku:

 • citrónová šťava (20 ml);
 • olivový olej (1 polievková lyžica);
 • žĺtok;
 • Aevita (1 kapsula).

Kompozícia sa aplikuje na pokožku 20 minút.

Taktiež je možné pridať 3-4 kvapky činidla na akékoľvek masky, ktoré sa starajú o pokožku. Aevit pomôže posilniť ich činnosť, ako aj nasýtenie obalov pomocou vitamínov.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

V niektorých prípadoch je liek zakázaný. Toto sa týka detí do 18 rokov, ľudí s hypervitaminózou, precitlivenosti alebo alergickej reakcie na zložky lieku.

Medzi relatívne kontraindikácie patria:

 • srdce a krvné cievy;
 • pečeň (pankreatitída);
 • obličky (nedostatočnosť, glomerulonefritída, nefritída);
 • hypertyreóza;
 • hypoprotrombinémii;
 • sarkoidóza;
 • prvý trimestr gravidity;
 • obdobie laktácie.

Ak máte vyššie uvedené patologické stavy alebo stavy, môžete aplikovať Aevit až po konzultácii s lekárom.

Ak sa pri externej a internej aplikácii nedodáva dávka, môžu sa vyskytnúť rôzne vedľajšie účinky. Medzi ne patria:

 • olupovanie kože a zvýšené vyrážky;
 • alergická reakcia;
 • bolesť hlavy;
 • ospalosť a oslabenie tela;
 • zvýšenie telesnej teploty;
 • poruchy trávenia;
 • bolesť v kostiach.

recenzia

Pri aplikácii lieku na liečbu akné mnohé ženy opúšťajú pozitívne odpovede na Aevitu.

Vitamíny AEVIT - prehľad

Dole s pupienkami! Skutočne funguje!

Ahoj všetci!) Dnes vám poviem o mojom príbehu Aevit))

Snažím sa to prvýkrát do cieľového očného lekára, a videl ohromujúci efekt, ale nie som o zrak, ale o kožu) som zvyknutý, samozrejme počul, že je vhodný pre mastnú pleť, ale nejako sa neodvážil skúsiť sám. Vo všeobecnosti sa účinok prejavil už okolo druhého týždňa kurzu. Vzal som si vitamíny na 30 dní jeden po druhom (Zameriavam sa na pozornosť, pretože som bol požiadaný a niekto sa zvyčajne vezme 2-3, preto okamžite odpoviem) kapsulu denne, najlepšie po jedle.

Ako to funguje? Najprv mám kombináciu kože, pórov, mastného lesku a pupienkov pred a počas CD. Takže prvé zlepšenia som si všimol, keď sa pokožka začala olupovať menej a pleť sa stala zdravšou a rovnomernou. Myslím, že mb tento týždeň jedol toto zdravšie jedlo? Ale prekvapenia (v dobrom zmysle) začali potešiť a ďalej. Postupne som si všimol, že koža je menej mastná a na konci kurzu som zabudol, čo je akné aj na CD!)

Druhýkrát som menoval ho sama, asi mesiac predtým, než promócie sa rozhodol piť preč kurz, a ajhľa, starý príbeh opakuje!) Týždeň pred vydaním bola Kd, ale ani jediný pupienok POP)

A teraz o nuansách!

Najskôr opatrne prečítajte si kontraindikácie k aplikácii!

Po druhé, ak mi to pomohlo, neznamená to, že 100% vám pomôže, takže je to lepšie poraďte sa s lekárom, Práve som zdieľal svoj názor a úspešné skúsenosti. Nezabudnite, že celé telo je iné!

Po tretie, pozorujte kurz, môžete absolvovať kurz každé tri mesiace, ale nie skôr.

No, a konečne, poviem spravodlivo, efekt je presne ten istý, ako prechádzate kurzom, akonáhle prestanete piť, efekt zmizne! Nemyslite si, že budete liečiť akné dobré alebo dlhé obdobie.

A napriek tomu, tu z dôvodu nechty a vlasy, ja osobne nevideli efekt, ako tomu bolo v platovej triede C, a zostal v priebehu, že je len cítil skutočný účinok na kožu.

No, všeobecne, výrobok je lacný, ale hodný, Radím vám)

Pimples sa bojí Aevity!

Vyskúšali ste už Aevitu z akné? Veľmi márne, pretože vitamíny hrajú kľúčovú úlohu pri obnove rovnováhy tela, a preto sú priamo zapojené do normalizácie kožných podmienok. Aevit je boj s pupienkami zvnútra, čo dáva výsledky vonku.

Zahrnuté do lieku tokoferol a retinol vykonávajú tieto dôležité funkcie:

 • Obnova a regenerácia kože;
 • omladenie;
 • Boj proti voľným radikálom;
 • Normalizácia kožného obehu;
 • Zvýšená imunita pokožky;

Tieto schopnosti umožňujú používať Aevit s akné s vysokou účinnosťou na akné. Recenzie ukazujú, že tvár sa stáva čistou, hladkou, bez obťažujúcich vyrážok. Koža nadobúda zdravý vzhľad.

Ako používať liek

Aevit sa môže užívať perorálne, intramuskulárne a zvonka. V prvých dvoch prípadoch sa bude vyžadovať konzultácia lekára, pretože vitamíny, ktoré sú v ňom prítomné v koncentrovanej forme, môžu spôsobiť predávkovanie. Pitie drogy je zvyčajne potrebné 1 denne, pokiaľ nie je pridelená ďalšia možnosť. Postup liečby akné je 3 týždne.

Predávkovanie môže spôsobiť nasledujúce nepríjemné javy:

 • nevoľnosť;
 • Kožné vyrážky alergickej povahy;
 • hnačka;
 • Letargia, inhibícia;
 • Črevná kolika;
 • Ospalosť.

Ak sa tieto príznaky vyskytli v dôsledku užívania lieku, musíte znížiť dávkovanie alebo piť menej často.

Externé použitie Aevity nemá žiadne kontraindikácie (okrem individuálnej neznášanlivosti). Vitamín sa môže aplikovať na akúkoľvek pokožku od sucha, akné, akné a nadmerného obsahu tuku. Za týmto účelom sa kapsula, v ktorej je obsiahnutá, otvára ihlou a Aevit sa aplikuje na tvár ako samostatný prostriedok alebo ako súčasť masiek.

kontraindikácie

Pokyn hovorí, že je povolené piť alebo vstreknúť liek intramuskulárne z akné alebo na iné účely len od dospievajúcich (14 rokov). Hoci je v tejto dobe dochádza k zvýšenému namazaniu pokožky a na ňu kvitnú "pupienky". Vitamín je predpísaný mesačne s opakovaním za šesť mesiacov.

Kozmetické použitie lieku

Ak je akné na tvári "prepláchnuté", môžete vyskúšať šokový vitamínový liek proti nim a aplikovať ho priamo na pokožku. V tomto prípade by mala byť koža predčistená a oškrabovaná (s výnimkou oblastí s ťažkým zápalom alebo hnisavými erupciami). Vitamín (1 kapsula) je rozložený na tvár a "poháňaný" prstami po masážnych linkách. Koža by sa nikdy nemala treni. Dotyk by mal byť jednoduchý, príjemný. Výrobok je dobre absorbovaný, takže nepotrebujete obrúsok, ktorý by sa mohol odstrániť. Vitamínová masáž sa opakuje 15 krát denne, po ktorých sa odporúča trojmesačná prestávka.

Z akné a všetkých druhov akné dokonale napomáha nasledujúca maska: je potrebné zjednotiť zemiaky v uniforme, očistiť ich a rozdrviť ich v pyré. Vo výslednej hmote pridajte vitamín z kapsuly a dôkladne premiešajte. Na tvár uložte v teplej forme v obvyklom čase pre masku (15-20 min.). Umyte čistou tečúcou vodou bez pracieho prostriedku. Postup sa vykonáva raz za 7 dní.

Masky proti hlienom pomáhajú proti komedónom. Zvlášť účinné z akné je kozmetická biela hlina. Musí sa zriediť vodou, pridať malý med, vaječný bielok a Aevit. Návod na použitie je rovnaký ako u väčšiny masiek. Akné po zmiznutí nie okamžite, ale po 3-4 týždňoch.

Ak sa objaví škvrny na suchú pokožku, v tomto prípade pomáha maskovať akýkoľvek tuk výživný krém s prídavkom Aevitum a aloe šťavy aplikovaný na tvár s hrubou vrstvou. Trvanie procedúry je 10 minút, po ktorom môže byť tvár jednoducho otretá vlhkou handričkou. Maska je nežiaduce robiť pred odchodom.

Vaša spätná väzba o používaní produktu je pre nás veľmi cenná. Napíšte svoj názor do formulára komentárov k článku.

Máte 94? A budete vážiť 58! Znížte hmotnosť lenivých! Moderná technika od Eleny Malysheva.