Kategórie Ateróm

Chiromancia krtkov na palmách
Ateróm
Vznikajúce materské znamienka na dlaniach ľudí sa zaujímajú o ľudí. Zvyčajne sa nezdávajú tak často, takže spôsobujú zvýšený záujem. V palmistike existujú interpretácie toho, čo znamenajú krtky.
Ako rýchlo odstrániť stopy akné na tvári
Ateróm
Akné, čierne škvrny, ďasná a akné nám dávajú veľa problémov. Pokúšame sa ich zbaviť všetkou našou silou pomocou rôznych kozmetických a ľudových receptov. Ale keď prejdú pupienky, nie sme šťastní, pretože na ich mieste sú stopy.
Šindle: spôsoby infekcie, stupeň nebezpečenstva, komplikácie, liečba
Ateróm
Pásový opar alebo herpes zoster je vírusové ochorenie, vyznačujúci sa tým, re-aktivácia herpes vírusu, ktorá sa prejavuje príznakmi bežných infekčných ochorení, porúch nervového systému a v spojení so zvláštnymi kožných prejavov.
Ako a čo liečiť žihľavku u dospelých a ako to vyzerá (foto)?
Ateróm
Urtikaria u dospelých - pomerne časté ochorenie alergickej povahy, ktoré sa vyznačuje náhlym výskytom červených svrbivých pľuzgierov na koži.
Mezoterapia pre akné
Ateróm
Mezoterapia pre akné je populárny kozmetický postup, ktorý vám umožní zbaviť sa akné a akné. Má vlastné zvláštnosti a pravidlá správania, výhody a nevýhody.Podstata a zásady postupuMezoterapia je dostatočne bezpečná kozmetická procedúra zameraná na boj proti akné.
Ako sa zbaviť kerat doma
Ateróm
Liečba keratom doma Liečba keratómov je možná mnohými spôsobmi a najpravdepodobnejšie bude a všeobecne ich odstránenie po konzultácii so špecialistom. Ale mnohí ľudia si zvolia inú cestu, pretože veria, že je možné sa rýchlo a lacno zbaviť keratov doma.
Príčiny herpesu na rukách. Spôsoby liečby
Ateróm
Vírus herpes simplex postihuje ľudské telo raz a navždy. V závislosti od kmeňa patogénu pacient objavuje kvapalné bubliny v rôznych častiach tela.Herpes chrípky na perách sú známe mnohým ľuďom, ale môže byť herpes na rukách, nie každý vie.
Akné aktívne uhlie
Ateróm
S dlhoročnými pármi sa krásne dámy usilujú o dokonalosť a za týmto účelom využívajú množstvo kozmetických prípravkov a liekov. A dôležitou úlohou medzi všetkými prostriedkami je aktívne uhlie, ktoré ženy používajú na boj proti akné po mnoho rokov.
Pimples v uchu: hlavné príčiny a spôsoby liečby
Ateróm
Akné v ušiach je vážny problém. Poďme to dohnať dohromady Pimple v uchu je veľmi bolestivý problém, známy mnohým. Samozrejme, to nie je najčastejšie jav, ale ak je v uchu pupienok, malo by sa s ním zaobchádzať čo najskôr.
Ako liečiť akné na chrbte
Ateróm
Vyrážka je vždy nepríjemná.Hoci najväčšie nepohodlie je spôsobené vyrážky na tvári, akné na tele je tiež nežiaduce.Mnoho ľudí trpí akné na chrbte. Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte najprv určiť, čo spustilo jeho výskyt.
Alergická žihľavka - príznaky a liečba
Ateróm
Alergická žihľavka je kožná reakcia na alergén. Hlavným príznakom sú veľké pľuzgiere, ktoré vyzerajú ako kousnutia hmyzu alebo horčica. Táto choroba je sprevádzaná ťažkým svrbením, takže liečba by mala začať v krátkom čase.
Liečba namočenej dermatitídy
Ateróm
Plač dermatitída - je jednou z mnohých foriem zápalu, rozlišujúcim znakom je moknutie (alokácia Ichor alebo hnis z prasklín vytvorených na koži). Liečba plačúce dermatitídy kombinuje predpisovaní liekov, liečby, ktoré znižujú zápal a špeciálne hygienickú starostlivosť o problémové oblasti.
Alergie na kožu: príčiny, liečba, ľudové lieky na kožné alergie
Ateróm
Alergia na pokožku je odpoveď, ktorú imunitný systém podáva pod vplyvom dráždivých látok. V dôsledku toho hladina v krvi zvyšuje hladinu hormónu histamín, ktorý destabilizuje imunitný systém.
Neurodermatitida: príznaky a liečba u detí
Ateróm
V lekárskej literatúre sa dá diagnostikovať "neurodermatitída u detí". Čo to znamená?neurodermatitídaTermín "neurodermatitída" bol zavedený do praxe dermatológov v roku 1981.