Hlavná

Dermatitída

Pripravujeme boltushki z vyrážok na kožu na rukách

V boji proti akné na pokožke používa boltushka - zmes liekov, ktorá musí byť dobre pretrepaná pred použitím. Takúto kompozíciu môže pripraviť farmaceut, ale nie je ťažké sami urobiť nápravu.

Čo je zahrnuté v zložení akutantov z akné a na čo sú dobré?

Existuje niekoľko receptov na hovory, ktoré sa používajú pri liečbe vyrážok. Ich zloženie sa mení: zložky sa vyberajú s prihliadnutím na charakteristiky kože a problém, ktorý sa má vyriešiť.

Vysielačka obsahuje komponenty, ktoré:

 • poskytujú antimikrobiálne účinky (antibiotiká);
 • vykazujú sušiace vlastnosti;
 • očistiť epidermu z mŕtvych častíc a iných kontaminantov;
 • blokujú zápal;
 • aktivovať regeneráciu buniek;
 • stimulovať metabolické procesy.

Časté zložky chatteru sú také zložky:

 • chloramfenikol;
 • síra;
 • zinok;
 • aspirín;
 • alkohol (etyl, amoniak, gáfor);
 • kyselina salicylová;
 • tinktúra nechtíka;
 • erytromycín;
 • kyselina boritá;
 • streptocid.

Akné je často známkou zlyhania v práci orgánov a systémov tela, výsledkom podvýživy alebo používaním nekvalitnej kozmetiky. Preto by liečba vyrážok mala byť vždy zložitá: použitie externých prostriedkov, vrátane hovorcov, lekári odporúčajú kombinovať s racionálnym menu, zdravým životným štýlom, vhodnou starostlivosťou o pleť a terapiou existujúcich ochorení.

Ako ich varenie a použitie doma?

Odporúčania na použitie

Ak chcete používať toto alebo toto zariadenie na rozhovor, viedlo k požadovanému výsledku, je potrebné dodržiavať odporúčania na jeho správne použitie:

 1. Očistite pokožku mýdlom alebo produkt obsahujúci mliečny kazeín (kategoricky sa neodporúča používať zmesi vyrobené na báze alkoholu).
 2. Zásobník dôkladne pretrepte tlmiacim zariadením. Urobte to pred každým použitím nástroja.
 3. Používajte vankúšik na ošetrenie zmesi bodky vyrážky alebo celých oblastí pokožky akné. Nedávajte hovor na zdravé miesta a tiež oblasť okolo úst a očí.
 4. Po 5 minútach po aplikácii naneste na pokožku hydratačný krém na ochranu pokožky pred nadmerným vyschnutím.

Použitie kompozície by nemalo byť viac ako 1 denne. Odporúča sa použiť beater 1-2 hodiny pred spaním. Trvanie liečby týmto liekom je 1-2 týždne. V prípade potreby môžete kurz opakovať po prestávke 1-2 mesiace.

Aké odrody existujú?

S levomiketínom a kyselinou salicylovou

Levomycetin v tabletách sa premieňa na prášok a 5 g prášku sa zmieša s 5 ml 2% kyseliny salicylovej. Naliate všetky 50 ml kyseliny boritej a 50 ml 90% lekárskeho liehu.

Používa tento nástroj pre akné v dospievaní a odstrániť akné na mastnú pleť.

Každá škvrna by mala byť varená v sklenenej nádobe.

Video: Ako môžem vytvoriť pleťovú vodu pre problémovú pokožku?

S levomitsetinom, sírou a kyselinou boritou

Do tabliet rozotierajte 2 tablety levomycetínu, zmiešajte s 2,5 g síry a zrieďte v 100 ml etylalkoholu a kyseliny boritej (preberajte na 50 ml každej zložky).

Liečba sa používa na odstránenie vyrážok zápalovej povahy.

So sírou a streptokidom

Spojte 7 g síry a streptocidu, nalejte 100 ml roztoku kyseliny salicylovej a boritanu v kombinácii v pomere 1: 1.

Kompozícia pomôže pri pustulárnych erupciách, subkutánnych pichliach a demodekóze.

Ak chcete tablety rozemelúť na prášok, nie je potrebná mlynček na kávu: ľahko sa to dá pomocou dvoch polievkových lyžíc alebo malty.

Video: Boltushka z akné so streptotídom na radu kozmetika

S obsahom zinku a erytromycínu

Zmiešajte 4 g erytromycínu a 4 g oxidu zinočnatého (alebo oxidu), nalejte do 50 ml kyseliny boritej a rovnakého objemu salicylalkoholu.

Chatterbox sa používa v purulentných formáciách, zápaloch, zanedbaných formách akné, ako aj pimples, ktoré sa vyskytujú počas menštruácie.

Táto kompozícia sa dokonale vyrovná so zvýšeným obsahom tuku v pokožke, ktorá reguluje činnosť mazových žliaz.

S trihopolom

Zložte 4 tabuľky prášku Trichopolum a nalejte do prášku 250 ml 90% lekárskeho liehu. Všetko naplňte všetok pri izbovej teplote na tmavom mieste po dobu 3 dní, každý deň, dôkladne pretrepte nádobu so zmesou.

Liečivo sa používa na liečbu zápalu, zrážania akné.

Odporúča sa uložiť skrutku do nádoby z tmavého skla.

So streptokidom a gafovým alkoholom

Do prášku rozotierajte 4 tablety levomycetínu a 10 tabliet streptocidu. Do zmesi nalejte 80 ml gáfrového alkoholu a 30 ml 2% kyseliny salicylovej.

Táto kompozícia sa používa na liečbu a prevenciu akné.

S kyselinou acetylsalicylovou a klindamycínom

Premeniť na prášok 4 tablety aspirínu a rovnaké množstvo klindamycínu. Spojte 50 ml etylalkoholu a boritanu a pridáte do roztoku suchú zmes.

Liek blokuje zápaly, vysušuje pupienky a zabraňuje reprodukcii mikróbov.

S dechtovým mydlom a amoniakom

Zmiešajte kvapalný amoniak a gáfor, peroxid vodíka (odporúča sa vziať 4 lyžice každej zložky). Roztok rozpustite 2,5 litrami destilovanej vody. Do kompozície sa vloží 20 ml kyseliny salicylovej a 20 g sa rozomelie na strúhanom dechnom mydle.

S nechtami

Liehovinová tinktúra nechtíka (40 ml) sa zriedi destilovanou vodou, pričom sa pozoruje pomer 1: 1. Vstup do roztoku práškových tabliet kyseliny acetylsalicylovej a levomycetínu (každá po 5 kusoch). Nadávkujte na tmavom mieste 2 dni.

Video: Recept s paracetamolom a tinktúrou nechtíka

S glycerínom, sírou a kyselinou mliečnou

Pripravte roztok gáfrového alkoholu, glycerínu a vody (trvá 10, 15, 120 ml). Do kompozície sa vloží 1 g kyseliny mliečnej a 5 g síry.

Kontraindikácie a preventívne opatrenia

Chatterboxy sa neodporúčajú používať počas tehotenstva s individuálnou neznášanlivosťou jednej alebo viacerých zložiek, ktoré tvoria výrobok, s otvorenými kožnými léziami.

Pri dermatologických ochoreniach sa liek používa len so súhlasom lekára.

Z make-upu počas používania talkera je lepšie odmietnuť

Pretože zloženie hovorca obsahuje pomerne agresívne látky, je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia.

 1. Použitie výrobku by malo byť vždy dohodnuté so špecialistom.
 2. Pred aplikáciou akéhokoľvek zloženia je potrebné skontrolovať kožnú reakciu. Malé množstvo zmesi vyžaduje utieranie ulnárneho záhybu z vnútra alebo z kože na zápästí. Ak po jednom dni nebudú nájdené nežiaduce reakcie (svrbenie, pálenie, peeling, začervenanie), môžete kompozíciu použiť aj v budúcnosti.
 3. V procese liečby s hovorcom je dôležité opustiť používanie dekoratívnej kozmetiky.
 4. Pri výskyte akýchkoľvek vedľajších účinkov je potrebné zastaviť použitie prostriedkov.
 5. Ak používanie hovoru spôsobuje nadmerné vysušenie pokožky, mali by ste dočasne prestať používať nápravu.

Dlhodobé používanie chatterov obsahujúcich antibiotiká znižuje ochranné funkcie pokožky.

Spätná väzba na používanie chatterov pri liečbe vyrážok

Pomohlo mi to hojdačka z tinktúry nechtíka + aspirín + levomycetin. Tam bolo veľa pupienkov - oba zapálené, červené, biele, vnútorné a povrchné. Teraz je tvár dokonalá, no, skáka sa, stane sa to pred mesačnými pichľavkami a všetkým. Nemôžem sa tešiť. Používa sa predtým, a basilon, skinnoren, zinok, droždie, vitamíny - nič nepomohlo, kým si neplánujete túto lacnú, ale veľmi efektívnu vec! Dva týždne a fandiť!

Kateřina

http://www.woman.ru/beauty/face/thread/4335320/

S problémovou kožou bojujem s 12 rokmi. Teraz ku mne 17 a v podstate koža takéhoto. Ale z ničoho, to sa stane, brutálne posypne. Čo som práve neskúšal, výsledok bol prchavý. Moja stará mama často odporúčala nechtúcu tinktúru, ale len som sa zasmiala. Žijeme v 21. storočí, ktoré tinktúry, aj keď drahé krémy a postupy nepomáhajú. Ale čoskoro som sa rozhodol skúsiť. Peniaze pre ďalšie Skinoren alebo Duak som nemal, tak som si kúpil tinktúru nechtíka. V lekárni žena odporúčala, aby ju vylepšila tým, že si kúpi niektoré pilulky. Povedala, že v mladosti používala túto rozhovor sama a potom poradila všetkým. Všetci boli šťastní (aj mimochodom). Recept: 1 fľaša tinktúry z nechtíka, 4 tablety kyseliny acetylsalicylovej, 3 tablety levomycetínu, čaj z lekárskych listov nechtíka. Čaj + tinktúra (1: 1) sa zlúči do jedného obalu, pridá práškové pilulky a premieša. Tento zázrak nalejeme do fľaše. Hotovo! Vo večerných hodinách sme otriasli našim hovorcom a položili bavlnený disk na čistú, umytú pleť. Sušme a potom aplikujeme krém (akýkoľvek krém, ktorý ste použili predtým, je lepšie, ak je to liečivé, to znamená akné). Ráno umyte vypranú pokožku bavlneným kotúčom bez trepania, ak aplikujete make-up. Vysúšaním rozprašovačov používajte aj krém. Veľmi dobre pomáha v tandeme s lekárskym krémom. Ráno jednoducho neveríte vašim očami. Bol som veľmi prekvapený a šťastný. Vďaka tejto lekárni som bol presvedčený, že nie vždy musíte platiť veľa peňazí, aby ste videli výsledok.

Irina Mikhaylenko

http://irecommend.ru/content/ot-atomnoi-voiny-na-litseboltushkakotoraya-vsegda-menya-spasaetrezultat-luchshe-zinerita-v-r

Nikdy som si nemyslel, že rozhovor mi pomôže zbaviť sa akné. Na mňa zvyčajne na PMS všetky tváre pokropí, a škvrny na dlhú dobu neklesajú alebo ísť, než by som ich rozmačkala. Borovu kyselinu, dokonca aj čierne bodky zničené, za 5 dní, nič nezostalo. Píšem o kyseline boritej z lekárne s prídavkom kyseliny salicylovej a levomycetínu.

Snow Maiden

http://doctorsforum.ru/viewtopic.php?f=32t=5837

Žabky akné obsahujú farmakologické lieky, ktoré nie sú priamo určené na liečbu vyrážok. Tieto zmesi sa preto musia používať s opatrnosťou a až po konzultácii s dermatológiou.

Akné recept na akné s Levomycetinom

Akné, akné, akné - takmer každý človek v jednom alebo inom spôsobe narazil na podobný problém. Niekto sa podarilo rýchlo a bez stopy zbaviť sa a niekto bojuje dlho a neúčinne.

Takýto problém môže značne znížiť kvalitu života človeka - neistota, neurčitý osobný život, komplexy so všetkými následnými následkami - to všetko môže byť dôsledkom objavenia akné. Boltushka z akné s levomiketínom sa ukázala ako vysoká účinnosť pri liečbe takýchto vyrážok.

Čo je to?

Existuje mnoho rôznych spôsobov akné - drahé a dobre propagované, a ľudové, prenášané z generácie na generáciu. Zúfalá osoba je pripravená vyskúšať čokoľvek.

Skutočne dobrý nástroj by mal byť efektívny a lacný. Takáto úloha sa zdá byť nemožná, ale stále existuje cesta. Acutter z akné sa môže rýchlo zbaviť dospievania akné a akné.

Kompozície boli vyrobené a úspešne použité dlho. Sú pripravené s pridaním absolútne odlišných komponentov.

Výhody chatterov sú:

 • Kompozícia zahŕňa lieky predávané v lekárňach. Zvyčajne sú ceny za lacnú cenu.
 • Komponenty sú úplne odlišné, takže je možné ich vyberať a meniť na základe individuality pokožky.

Video: Ako vyliečiť vyrážky?

Ako variť

Hlavnou zložkou hovorcu je vždy aktívna droga - či už ide o antibiotikum, antiseptickú alebo antibakteriálnu látku.

Je tiež potrebné mať akúkoľvek kyselinu alebo alkohol, ktoré rozpúšťajú aktívnu drogu. Napríklad gáfor alebo liečebný alkohol, kyselina salicylová alebo kyselina boritá.

Riešenie založené na antibiotikách je mimoriadne populárny liek. Vhodné pre takmer všetky antibiotiká, ako sú tablety, a práškové.

Môže ísť o erytromycín, levomycetin, streptokid alebo baneocín. Takáto zložka je schopná zablokovať množenie škodlivých baktérií, zničiť ich a tým účinne vyliečiť akné.

Jediné mínus antibiotík sa môže nazývať prispôsobivosť mikroorganizmov. V tejto súvislosti by použitie takýchto chatrčiek nemalo byť trvalé.

Antiseptikum, ako účinná zložka, úspešne vyliečuje hnilobné procesy vo vnútri a na povrchu kože, vysušuje pupienky.

Pri výrobe šľahača sa môže použiť jedno alebo niekoľko antiseptických látok a taktiež zmiešať s antibakteriálnymi činidlami. V úlohe antiseptickej zložky sa zvyčajne volí síra, zinok a cindol.

Antibakteriálne látky, ktoré sú súčasťou hovorcov, sú zamerané na potlačenie vývoja škodlivých mikroorganizmov. K takýmto komponentom sa používa metrogil, trihopol alebo obvyklý aspirín.

Výhoda takýchto liekov pred antibiotikami spočíva v tom, že nevyvolávajú závislosť, ale z toho nie menej efektívne zvládnuť akné.

Akné recept na akné s Levomycetinom

Levomykitín sa vzťahuje na antibiotiká. V kompozícii je účinná látka - chloramfenikol. Levomechitín sa dlho úspešne používa na liečbu akné bakteriálnej a infekčnej povahy.

Liečba štetcom s levometsitínom je dosť vážny postup, je absolútne nevyhnutné podstúpiť úplný priebeh liečby (ako pri akomkoľvek inom antibiotiku).

Typicky je liečba 10 dní. Tento liek má okrem antibakteriálnych vlastností sušenie a tiež účinne čistí a dezinfikuje pokožku. Levomykitín sa predáva v lekárňach vo forme tabliet, alkoholového roztoku a masti.

Na prípravu takéhoto rozhovoru budete potrebovať:

 • levomecitín - 5 g;
 • kyselina boritá - 50 ml;
 • kyselina salicylová 2% až 50 ml;
 • lekársky lieh - 50 ml.

Ďalší recept s levometsitinom:

 • 10 tabliet levomecitínu;
 • 10-metronidazol;
 • 10 ml kyseliny boritej;
 • 40 ml salicylového alkoholu.

Príprava začína skutočnosťou, že tablety musia byť práškové, aby vytvorili jemný prášok. Potom skombinujte všetky zložky v nádobe a dôkladne premiešajte.

Aplikuje sa pomocou bavlneného disku na najviac postihnuté miesta pokožky. Neodporúča sa používať viac ako jedenkrát denne.

Pred aplikáciou hovoru by mala byť koža pripravená: čisti sa tonikom z pozostatkov make-upu a prachu. Kompozíciu nemôžete použiť na dekoratívnu kozmetiku, takže použitie kompozície je najlepšie odložené na večerný čas.

Po použití rečníka musíte umyť tvár teplou vodou a použiť hydratačný alebo výživný krém v závislosti od typu pokožky.

Akákoľvek z nich je veľmi účinná - zabíja baktérie, eliminuje zvýšenie obsahu tuku v koži (pri sušení akné), čistí pokožku mŕtvych častíc.

S nechtami

zloženie:

 • tinktúra nechtíka - 40 ml;
 • Aspirín - 4;
 • levomecitín - 4.

Všetky prípravky v tabletách by sa mali rozdrviť, aby sa vytvoril jemný prášok a nalial do injekčnej liekovky z nechtíka. Riešenie sa odporúča použiť ako tonikum. Ak sa vyskytne ťažká suchosť pokožky, potom sa tento liek môže zriediť vodou 1: 1

Vodnaté pupienky na prstoch. Viac tu.

So streptokidom

zloženie:

 • 4 t streptocíd;
 • 1 lyžička síra;
 • 3 lyžice boritý alkohol;
 • 3 lyžice kyseliny salicylovej 2%.

Kompozícia sa aplikuje s bavlneným kotúčom bez toho, aby sa dostal do zóny okolo očí. Ďalej je potrebné dôkladne zvlhčiť pokožku špeciálnymi krémami.

Dechtové mydlo alebo mydlo na kazeín je dobrý spôsob, ako očistiť pokožku pred manipuláciou a chrániť ju pred nadmerným sušením.

Táto rachota je užitočná pri liečbe jediného akné alebo malých vyrážok. Ak má akné zanedbanú podobu, táto kompozícia nebude účinná.

S aspirínom

zloženie:

 • 10 g aspirínu;
 • 20 g zinkovej masti;
 • 70 g boritového alkoholu.

Zlomený aspirín sa najskôr zmieša so zinkovou masťou na homogénnu hmotu a potom sa táto zlúčenina trepe s boritým alkoholom.

Aplikácia roztoku sa vykonáva raz denne. Pred zahájením procedúry je potrebné vykonať bežné čistenie pokožky tváre.

S trihopolom

zloženie:

 • 4 ton trikolólu;
 • 4 tony. levometsitina;
 • 1 fľaša salicylového liehu.

Vylúčené do tabliet s jemným práškom sa pridajú do salicylového liehu a opatrne sa pretrepú.

Zložte pokožku bavlnenou platňou štandardným spôsobom. Táto kompozícia sa používa dvakrát denne. Priebeh liečby je 1-2 týždne.

Táto chrapľavka je nenahraditeľná proti akné spôsobenej podkožným roztočom. Kompozíciu môžete použiť na liečbu vyrážok spojených s patologickými procesmi v gastrointestinálnom trakte.

S mladistvým akné je lepšie kombinovať liečbu s skrutkou s vnútorným príjmom tabliet Trichopolum.

Možné komplikácie

Skôr než začnete používať akýkoľvek typ hovoru, odporúčame konzultovať s odborníkom. Pri liečbe akéhokoľvek druhu akné akýmkoľvek možným spôsobom by mala hrať hlavnú úlohu odstránenie samotnej príčiny ich výskytu.

Chatterboxy s rôznymi zložkami nebudú účinné pri pokuse o liečbu akné, ktorého výskyt je spojený s hormonálnymi poruchami, chorobami vnútorných orgánov a alergiami.

Absolútnymi kontraindikáciami pri užívaní rozhovorov sú tehotenstvo, obdobie laktácie, individuálna intolerancia akejkoľvek zložky, deti do 12 rokov.

Hlavné komplikácie po používaní hovorcov možno nazvať:

 • zvýšená suchosť pokožky;
 • peeling a podráždenie pokožky;
 • začervenanie.
Zvyčajne sa tieto prejavy spájajú s príliš častou aplikáciou zlúčenín, silným trením v koži a nedodržaním správnych pomerov.

Ako ho používať správne

Diskusia s ľubovoľnými komponentmi by sa mala používať správne.

Aplikácia výrobku sa vykonáva po čistení pokožky z kozmetiky a prachu z ulice. Nie je len nežiaduce, ale dokonca aj nebezpečné, použiť náplasť na dekoratívnu kozmetiku a najmä na nadáciu.

Aplikácia sa vykonáva ľahkými masážnymi pohybmi v problémových oblastiach tváre. Nezakrývajte pokožku okolo očí - je to príliš jemné na to, aby narazilo na takéto komponenty.

Čas na opustenie hovoriaceho na tvári by nemal presiahnuť 5-7 minút, čo môže prispieť k výraznému vysušeniu kože. Ak je vyrážka pimples zanedbateľná, je možné použiť bodové kompozície s použitím bavlneného tampónu.

Po ukončení procedúry je potrebné umývať tvár zvyškov lieku teplou vodou. Aplikácia večerného zvlhčujúceho alebo výživného krému je posledným krokom postupu.

Farmaceutická kompozícia

Takýto hovorca je vyvážený komplex aktívnych komponentov. V lekárni môžete objednať varenie na individuálny recept. Kupujúci bude potrebovať len predpis predpísaný dermatológa.

Takéto opatrenie je plne opodstatnené - kompozícia bude pripravená s prihliadnutím na všetky osobné charakteristiky pacienta, ako aj kontraindikácie.

Okrem tejto výhody existuje množstvo ďalších: sterilita použitých riadu, presnosť technológie a proporcií, ľahkosť (kúpil a môže byť použitý).

svedectvo

Hlavné indikácie:

 • Dospievajúce pupienky.
 • Akné vyrážky akéhokoľvek pôvodu.
 • Čierne bodky.
 • Nadbytočný obsah tuku v pokožke.
 • Kožné vyrážky akéhokoľvek pôvodu.
 • Nie príliš veľké abscesy.

kontraindikácie

Možné kontraindikácie:

 • Tehotenstvo a laktácia.
 • Veľké alebo purulentné rany.
 • Citlivá pokožka.
 • Neznášanlivosť na niektorú zo zložiek.
 • Sliznice a osudu vedľa nich.
 • Herpes a vyrážky sú s ňou spojené.

Vedľajší účinok

Zoznam vedľajších účinkov:

 • Citlivosť na vonkajšie faktory a pigmentáciu pokožky.
 • Dokonca silnejší vzhľad akné alebo nedostatok očakávaného prínosu.
 • Chemické popáleniny kože.
 • Sčervenanie, svrbenie a podráždenie kože.
 • Alergie.
 • Nadmerná suchosť pokožky, odlupovanie a pocit napätia.

Podľa odborníkov tento nástroj možno charakterizovať na pozitívnej strane. Avšak lekári neodporúčajú praktizovať samoliečbu - to môže len zhoršiť situáciu. Pred použitím produktu je najlepšie konzultovať s dermatológiou vopred.

Pacienti odporúčajú tieto zlúčeniny ako rýchle a naozaj účinné lieky proti akné. Navyše, terapeutický účinok je vo väčšine prípadov skutočný a prakticky akýkoľvek akné a vyrážky na koži.

Ak používate liek presne a pozorujete zložitosť liečby, šanca na odstránenie takéhoto problému je veľmi vysoká.

Chatterbox od akné. Recepty s levomitsetinom, kyselinou salicylovou, tinktúrou z nechtíka, streptotídom

Príroda nie vždy dáva osobe ideálne čistú pokožku bez škvŕn a pupienkov. Je potrebné nezávisle dosiahnuť požadovaný výsledok akýmikoľvek dostupnými prostriedkami a metódami. A to pomáha nielen špecializované kozmetické a salónne procedúry.

V boji za oslobodenie od akné môže byť vynikajúcim asistentom rozhovor s Levomycetinom - dokázaným a cenovo prijateľným liekom.

Vlastnosti levomycetínu v zložení hovorca

Levomycetin je antibiotikum, ktorého aktívnou zložkou je chloramfenikol. Je to ten, ktorý zabíja mikroorganizmy, ktoré vyvolávajú akné a zabraňujú ich reprodukcii.

Liek s levomitsetinom dezinfikuje a čistí pokožku keratinizovaných šupín, odstraňuje zápal vo vlasových žiaroch a žľazy, uvoľňuje kožný tuk. To prispieva k zmiznutiu pupienkov na koži.

Klady a zápory

Výhody týchto chatterov zahŕňajú nasledujúce faktory:

 • náklady na výrobok (niekoľkonásobne nižšie ako hotové farmaceutické výrobky);
 • jednoduché použitie;
 • Na spracovanie kože je potrebné iba raz denne;
 • rýchly efekt.

Chatovanie s Levomycetinom sa na krátky čas zbaví akné

Existujú aj nevýhody:

 • nemusíte predávať v hotovej forme, musíte sa pripraviť alebo objednať v lekárni;
 • Je účinná len v prípadoch s malými vyrážkami;
 • počas liečby môže pokožka vyschnúť a odlupovať;
 • počas liečby nemôžete používať dekoratívnu kozmetiku, nadáciu vrátane (je lepšie ju nahradiť výživnou krémou pre deti);
 • Liečba je bezmocná v boji proti vnútorným pichľavám.

Ako ho používať správne

Postup používania hovoriaceho na problémové oblasti pokožky je nasledovný:

 1. V prvom rade je potrebné umyť make-up.
 2. Ak sa po ukončení procedúry koža nevysuší tak málo, mali by ste sa umyť s mydlom dechtového dechtu alebo akýmkoľvek iným spôsobom, ktorý obsahuje mliečne bielkoviny.
 3. Potom vezmite fľašu s rozprávaním a dobre ho pretrepte, aby sa častice usadzovali na dne.
 4. Potom musíte namočiť bavlnenú podložku a otrieť potrebnými zónami trením. Je lepšie použiť toto riešenie smerom, len na oblasti postihnuté akné, vyhýbajúc sa oblasti okolo očí.

Rozprávajte hovor s bodkou

 • Po ošetrení po 5 minútach je potrebné aplikovať výživný krém na tvár, môžete si vziať dieťa.
 • Pred začatím spánku je vhodné postupovať, pretože po rozprávaní sa koža stáva citlivou na ultrafialové žiarenie.

  Ako posilniť účinok

  Skrutky môžu byť použité ako nezávislý nástroj, ale môžete dosiahnuť väčší efekt, ak sa k problému dostavíte komplexným spôsobom. Okrem aplikácie hovoru musíte zrevidovať stravu, vylúčiť tučné, slané a sladké potraviny, alkohol a tabak.

  Je dôležité vybrať si antibiotikum, ktoré bude aktívne proti presne tým mikroorganizmom, ktoré spôsobili akné. Ak chcete vybrať vhodnú možnosť starostlivosti o tvár, musíte najprv navštíviť kozmetika. Na stanovenie patogénnej mikroflóry sa môže použiť škrabanie kože.

  Ako variť doma

  Ak je potrebné pripraviť rozhovor s levomycetinom z akné doma, musíte poznať niektoré funkcie:

  • Najskôr oddeľte kvapalné zložky a potom ich vysušte. Až potom všetko dajú dohromady;
  • pri brúsení tabliet je najlepšie použiť maltu. Ak tomu tak nie je, môžete si odobrať hrubý list papiera, dvakrát ho ohnúť a položiť tabletu medzi obe polovice. Potom pomocou rolovacieho kolíka je potrebné prevrátiť ho nad plech a dobre ho stláčať;
  • prípravu lieku po prvýkrát, je lepšie mierne znížiť množstvo liekov špecifikovaných v predpisovaní;
  • pripravený hovorca sa naleje do fľaše s tmavým sklom. Ak sa to nepodarilo, môžete ho uložiť do fľaše, ktorá prechádza svetlom, ale je pevne zabalená do papiera. Zmes sa uchováva v chladničke najviac 1 mesiac.

  Ako pripraviť na základe roztoku antibiotika

  Ak sa chcete zbaviť hnisavých a flegmonózní akné je potrebné, aby si s antibiotikami širokým spektrom, môže byť hexamínových, Dimexidum, Dioksidin, Trykhopol. Spoľahlivo sa vyrovnávajú s rôznymi typmi húb a baktérií, poskytujú rýchlu pomoc pri odstraňovaní opuchov a začervenania. Tiež potlačiť prácu mazových žliaz, odstrániť bolestivé pocity.

  Recept 1:

  • Levomycetin (5 g);
  • Práškový urotropín (5 g);
  • Oxid zinočnatý (3 g);
  • Boritá kyselina 3% (100 ml);
  • Etylalkohol 90% (50 ml).

  Recept 2:

  • Dimetylacetát (5 ml);
  • Metronidazol (3 tony);
  • Salicylalkohol 2% (80 ml);
  • Roztok dioxydínu 1% (10 ampuliek);
  • Chladená vriaca voda (20 ml).

  S kyselinou salicylovou

  Táto diskusia je populárna medzi ľuďmi, ktorí trpia problémami s kožou, pretože účinne sa vyrovnávajú s pupienkami. Kyselina salicylová pôsobí ako antiseptická látka, upokojuje zapálenú pokožku a vyčistí ju z váhy a kôry.

  recept:

  • Kyselina salicylová 2% (50 ml);
  • Erytromycín (4 g);
  • Boritá kyselina 2% (50 ml);
  • Oxid zinočnatý (4 g).

  S kyselinou boritou

  Takéto riešenie sa môže použiť ako lotion. Je vhodná pre mastnú pleť. Bojuje s dospievajúcimi pupienkami. Boritá kyselina poskytne dezinfekciu a čistenie vreciek kožného mazu upchatých kožným mazom. Účinok tohto hovoriaceho je dosť dlho.

  Recept 1:

  • Roztok kyseliny boritej (25 ml);
  • Levomycetin v tabletách (3 ks);
  • Chladená prevarená voda (25 ml).

  Recept 2:

  • Roztok kyseliny boritej (50 ml);
  • Etylalkohol 90% (50 ml);
  • Kyselina salicylová 2% (5 g);
  • Levomycetinové tablety (2 ks).

  S kafrovým alkoholom

  Silná palička, ktorá vylieči pokožku aj z purulentného varu. Tento účinok poskytuje gáfrový alkohol, ktorý má antimikrobiálny a protizápalový účinok. Podporuje resorpciu stagnujúcich škvŕn po akné. Prvé výsledky sa zobrazia po 3 až 4 dňoch.

  recept:

  • Kafrový alkohol 2% (60 ml);
  • Salicylalkohol (60 ml);
  • Boritý alkohol (30 ml).

  S tinktúrou nechtíka

  Takýto nástroj bude mať protizápalový účinok, očistí a dezinfikuje pokožku tváre. Vďaka regeneračným vlastnostiam nechtíka sa bunky rýchlo obnovia, čo spôsobí rýchlejšie hojenie.

  Recept 1:

  • Alkoholová tinktúra nechtíka (50 ml);
  • Kafrový alkohol 2% (5 ml);
  • Amoniakový alkohol 90% (5 ml).

  Recept 2:

  • Alkoholová tinktúra nechtíka (50 ml);
  • Tablety s aspirínom (5 ks);
  • Levomycetinové tablety (5 ks).

  Ak potrebujete ošetriť pokožku úplne, a nie bodovo, je lepšie naplniť nechtík nechtový s chladenou vriacou vodou. V tomto prípade sa bude možné vyhnúť vysušeniu pokožky.

  So streptokidom

  Boltushka z akné s levomitsetinom a streptotsidom má silný antimikrobiálny účinok. Má sušiace vlastnosti. Používa sa na liečbu čiernych hláv a malých vyrážok.

  recept:

  • Tablety Streptocide (10 ton);
  • Levomycetinové tablety (5 ton);
  • Kafrový alkohol 2% (80 ml);
  • Salicylalkohol (30 ml).

  S obsahom síry

  Síra neumožňuje množenie mikróbov, prispieva k odstráneniu rozsiahlych zápalových procesov. Používajúc takýto hovorca liečia demodikózu, pustulárne erupcie, červené pupienky. Síra tiež aktivuje produkciu kolagénu, čo spôsobuje, že koža je pružná a pružná.

  Tento prvok sa podieľa na metabolických procesoch tela, posilňuje činnosť nervovej a tráviacej sústavy. Rozklad týchto mechanizmov v tele často vyvoláva výskyt pupienkov na koži tváre.

  recept:

  • Kyselina salicylová 2% (50 ml);
  • Síra (7 g);
  • Streptocid tablety (7 g);
  • Boritý alkohol (50 ml).

  Metronidozolom

  Tento liek je antibiotikum, má antimikrobiálny a antibakteriálny účinok. Rýchlo odstraňuje zápal a zabraňuje vzniku jaziev. Metronidozol najefektívnejšie bojuje proti akné, vznikajúce v dôsledku hormonálnych porúch, problémy s tráviacim traktom, alebo vyprovokovaný podkožný roztočov, rovnako ako rosacei.

  Recept 1:

  • Salicylalkohol (50 ml);
  • Levomycetinové tablety (4 tony);
  • Metronidozolové tablety (4 tony).

  Recept 2:

  • Etylalkohol 90% (100 ml);
  • Metronidozolové tablety (6 ton);
  • Tablety Streptocide (6 ton);
  • Múmové tablety (6 ton).

  S aktívnym uhlíkom

  Použitím kaša akné s uhlím a chloramfenikol pomáhajú vyrovnať sa s zapálené oblasti kože, lieči akné, pretože je schopná hlboké čisté póry a zabrániť následnej upchatiu. Aktivované uhlie normalizuje sekréciu kožného mazu, vyhladzuje nepravidelnosti, drsnosť pokožky a odstraňuje malé vrásky.

  recept:

  • Alkoholová tinktúra nechtíka (70 ml);
  • Tablety s aktívnym uhlím (5 ks);
  • Levomycetinové tablety (3 ks);
  • Aspirínové tablety (3 ks).

  Boltushka z akné s levomitsetinom, salicylovou kyselinou, streptotídom a ďalšími receptami

  Publikované v: admin v tvári a makeup 17.05.2018 0 Zobrazenie

  Chatterbox od akné je lacný, ale účinný prostriedok!

  Názov populárneho lieku odráža princíp jeho použitia - kompozícia musí byť otrasená. Podobné prípravky sa vydávajú vo forme suspenzií na inom základe. Sú to voda, voda-alkohol a olej. Keď je fľaša stojí, jej obsah sú rozdelení (prášok sa usadzuje na dne, a tekutá zložka stúpa. V prípade, že bublina chvenie prášku vzrástla a zmes sa stane uniformu. V tejto podobe, a mali by byť použité na tvári. Je potrebné poznamenať, že podiel kaše, a to bez ohľadu na jeho odrody sú vždy rovnaké. Prášok predstavoval 30% a pre kvapalný základ - 70%.

  Kompozícia môže obsahovať rôzne zložky:

  Ak sa používajú správne, tieto produkty majú veľký prínos pre pokožku tváre. Majú také liečivé vlastnosti:

  • Odstráňte pupienky.
  • Zbavte sa akné.
  • Hlboko čistí pokožku.
  • Majú baktericídny účinok.
  • Vynikajúca tónová dermis.
  • Zlepšujú krvný obeh, majú priaznivý vplyv na stav kožných kapilár.
  • Dávajú tvár zdravý odtieň.

  Treba poznamenať, že hovorcovia poskytujú trvalý účinok a pomáhajú predchádzať opakovaným vyrážkam na koži. Preto sa odporúča, aby boli použité ako preventívne činidlo.

  Hlavné údaje o použití nápravy sú:

  Správne pripravené chatrče dávajú príležitosť zbaviť sa všetkých týchto problémov a trvalo zabrániť ich opakovanému výskytu.

  Táto droga už bola vyskúšaná mnohými ľuďmi s problémovou kožou. V zásade poznamenávajú pozitívne účinky používania suspenzií. Takže podľa recenzií pacientov majú chattery také výhody:

  Jednoduché pravidlá používania.

  1. Jednoduché používanie (hovorca sa používa iba raz denne).
  2. Schopnosť urobiť výrobok doma.
  3. Nízka cena.
  4. Rýchle dosiahnutie výsledku.

  Ale ako každý iný liek má hovorca svoje nevýhody. Medzi jeho hlavné nevýhody patrí zvyčajne:

  • Potreba navštíviť lekára, aby sa dohodol na zozname zložiek alebo si mohol dostať predpis.
  • Prítomnosť mnohých antibiotík v zmesi, čo výrazne zvyšuje pravdepodobnosť návyku.
  • Sušenie kože po procedúrach, kvôli ktorému musíte aplikovať zvlhčovače.

  Rozhodnutie o použití tohto alebo toho lieku je vaše. Dôkladne zvážte všetky klady a zápory hovorí, konzultujte skúseného odborníka a starostlivo dodržiavajte jeho odporúčania. Potom môžete dosiahnuť trvalý pozitívny výsledok.

  Pamätajte si, že chatovanie bude prospešné, ak vyrážky na koži sú zanedbateľné a existujú jediné zápaly. Pri závažnejších problémoch s kožou sa budú vyžadovať ďalšie terapeutické opatrenia.

  Treba tiež mať na pamäti, že integrovaný prístup má veľký význam pri liečbe kože. Je veľmi dôležité dodržiavať zásady zdravého stravovania a obmedziť používanie korenín, slaných jedál, dezertov a mastných potravín. A jedlo by malo byť rozdelené - jesť 5 krát denne v malých porciách. Takýto prístup pomôže vytvoriť trávenie a metabolické procesy, čo bude mať pozitívny vplyv na stav kože.

  Aby ste maximalizovali prínos liečebného hovorcu, postupujte podľa týchto pravidiel:

  • Aplikujte len raz denne. Najlepší čas je večer.
  • Raz týždenne, vyparujte a očistite svoju tvár.
  • Starostlivo pripravte pokožku na procedúru, musí byť úplne očistená od make-upu.
  • Pred použitím dobre pretrepte, aby to vyzeralo úplne homogénne.
  • Navlhčite vatu a jemne ošetrujte problémové oblasti pozdĺž masážnych línií.
  • Buďte opatrní - produkt by sa nemal dostať na nasolabiálny trojuholník a kožu okolo očí, ktorá je veľmi citlivá.
  • Po štvrtine hodiny nezabudnite hydratovať svoju tvár dobrým krémom.

  Rozhovor sa môže pripraviť nezávisle od zložiek lekárne a môžete si kúpiť hotovú kompozíciu. Ak si nie ste istí, či môžete presne vypočítať proporcie, odporúča sa to urobiť. Najefektívnejšie hotové závesy v súčasnosti sú:

  1. Tsindol. Tento liek má vo svojom zložení oxid zinočnatý a úspešne sa používa na riešenie mnohých dermatologických problémov. To nielen rýchlo eliminuje akné, ale tiež pomáha zbaviť jaziev, pigmentových škvŕn. Má baktericídny a protizápalový účinok.
  2. Salicylická chatterbox vrtule. Dezinfikuje, zničí patogénne mikroorganizmy, odstraňuje zápalové javy. Má vysušujúci účinok, upokojuje červené plochy, reguluje funkciu mazových žliaz. Vynikajúca na liečbu aj prevenciu akné.

  Ak chcete si sami vyrobiť liek, musíte si kúpiť všetky potrebné súčasti lekárne. Existuje niekoľko účinných receptov, ktoré pomôžu zbaviť sa akné, akné a vredov, a tiež zlepšiť pleť. Upozorňujeme vás na najobľúbenejšie a cenovo dostupné možnosti.

  Tento recept je vhodný pre tých, ktorí majú vyrážky, ktoré nie sú príliš silné. Levomycetin je antibiotikum, ktoré účinne vylieči patogénnu flóru a rýchlo odstraňuje zápal. Pri príprave kompozície budete potrebovať:

  • Kyselina salicylová (10 g)
  • Levomycetin (10 g).
  • Boritá kyselina (100 ml).
  • Farmaceutický alkohol (100 ml).

  Všetky zložky sa skombinujú a dôkladne premiešajú. Získa sa efektívne pozastavenie, ktoré sa musí aplikovať na ošetrované oblasti. Ak sa to urobí správne, pustuly zmiznú v priebehu niekoľkých dní.

  Existujú situácie, keď antibakteriálne suspenzie nepomáhajú. Ako je to vysvetlené? Faktom je, že dermatologické problémy sa môžu spájať nie s mikroorganizmami, ale s roztočmi. Napríklad pomerne bežnou chorobou je demodikóza, ktorej príčinným činiteľom je malý roztoč. Na oko rozlíšiť škvrny spôsobené kliešťom, z bežných miest je to nemožné. Vyzerajú úplne rovnako. Jediný spôsob, ako poznať presnú diagnózu, je odobrať škrabky na laboratórne analýzy.

  Ak sa potvrdí prítomnosť kliešťa, je zbytočné liečiť levomycetin. V tomto prípade je potrebná ďalšia medikácia - Trichopol. Môže sa použiť v zložení hovorcu. Zvyčajne dermatológovia odporúčajú tento recept:

  • Tableta prípravku sa rozdrví a naplní sa lekárskym liehom (50 ml). Získa sa suspenzia, ktorá musí byť umožnená infúziou. K tomu je umiestnená na tmavom mieste niekoľko dní. A každý deň musí byť zloženie otrasené.

  Hotový výrobok sa používa raz za deň, vo večerných hodinách. Aplikuje sa na problémové oblasti s ľahkým trením. Po ukončení procedúry môžete pocítiť tesnosť pokožky. Nebojte sa. Je to prirodzená reakcia, pretože trichopolum má sušivý účinok. Aby ste sa zbavili nepohodlia, môžete použiť bežný zvlhčovač.

  Tieto dve zložky sú dobre dokázané v zložení chatterov. Ich kombinácia pomáha vyrovnať sa s vyrážkami strednej závažnosti, s výnimkou akné, ku ktorej dochádza v dôsledku stresu alebo počas menštruácie. Kompozícia normalizuje prácu mazových žliaz, preto sa predovšetkým prejavuje majiteľom mastnej kože.

  Na prípravu suspenzie budú potrebné farmaceutické látky:

  • Boritá kyselina (50 ml).
  • Salicylalkohol (50 ml).
  • Erytromycín (4 g).
  • Oxid zinočnatý (4 g).

  Všetky zložky sa zmiešajú a výsledné roztoky sa používajú na ošetrenie postihnutých oblastí. Procedúra sa vykonáva raz za deň (neskoro večer) a pokožku pred jej dôkladným vyčistením. Niekoľko minút po aplikácii hovoru je možné použiť zvlhčovač.

  Táto látka je účinná proti bežnému akné a malým vyrážkam. Ak chcete získať lekársku pomoc, vezmite tieto zložky:

  • Streptocíd (tab. 10).
  • Roztok (2%) kyseliny salicylovej (30 ml).
  • Kafrový alkohol (80 ml).
  • Levomycetin (4 tablety).

  Komponenty sa skombinujú v suspenzii a tretia do problémových oblastí s trením. Potom počkajte niekoľko minút a zvlhčite tvár so smotanou.

  Ak chcete pripraviť účinnú akupunktúru, musíte si kúpiť roztok chlorofylliptu (1%) a roztok dimexidu v lekárni. Pripravte kompozíciu týmto spôsobom. Najskôr zriediť Dimexid s vodou v pomere 2 diely na 5 dielov. Potom nalejte 1 diel chlorofylliptu. Kompozícia je otrasená, namočená v bavlnenej vode a spracovaná kožou. Keď prostriedok vyschne, musíte ošetriť pokožku výživným krémom. Postup je najlepšie vykonať v noci.

  Tento liek pôsobí jemne a považuje sa za najbezpečnejšie. Preto keď sa objavia vyrážky na prvom mieste, stojí za to vyskúšať. Pre jeho prípravu sa lekárska tinktúra nechtíka zmieša s vodou, aspirínom a levomycetinom. Pripojenie komponentov je možné na oči v ľubovoľnom pomere.

  Takáto suspenzia rýchlo odstraňuje zápalové javy, dezinfikuje, liečí akné. Aplikujte nechtík na nechtík 1-2 krát denne, naneste mierne, snažte sa nepresahovať problémové oblasti.

  Kontraindikácie pre takéto lieky sú málo, pretože majú iba lokálny účinok. Použitie hovoru nie je možné s kožnými léziami, popáleninami a neznášanlivosťou jednotlivých komponentov. Tiež je potrebné opatrne preukázať gravidným ženám - opatrne si vyberte kompozíciu, poraďte sa s dermatológiou.

  Pamätajte si, že mnohé z hovoriek obsahujú antibiotiká, ktoré môžu vyvolať alergie. Ak sa na koži objavilo podráždenie, začervenala sa a začala sa svrbieť, užívanie drogy sa musí opustiť. V tejto situácii je lepšie konzultovať s dermatológom, aby mohol vyzdvihnúť nový liek.

  Boltushka z akné: 7 overených receptov

  Chatterbox od akné a akné Je účinným a rozpočtovým prostriedkom na vyrážky a akné, ktoré bojujú s nedostatkami pokožky pomocou aktívnych chemikálií:

  • síra;
  • alkohol,;
  • zinok;
  • kyselina salicylová;
  • mentol;

  Chatter sa používa ako tonikum a vysušuje pupienky a komedóny. Účinné látky v zložení hovorca dezinfikujú postihnuté oblasti, zabraňujú im rozptýliť sa na kožu a tiež normalizovať prácu mazových žliaz, čím sa znižuje tvorba kožného mazu.

  Najčastejšie zloženie hovorcov zahŕňa:

  1. Liečivý alkohol (etanol) - má antiseptický účinok. Zabíja mikróby na infikovaných miestach pokožky a vytvára ochranný film.
  2. Boritá kyselina (bórový alkohol) - hlboko čistí pokožku, dezinfikuje póry a "popája" ich obsah: hnis, špinu a tukové hrudky.
  3. mentol - zložka ľahko rozpustná v alkohole. Upokojuje pokožku po agresívnom pôsobení kyselín, prispieva k odtoku krvi, takže rany sa hoja rýchlejšie. Odstraňuje zápal a dezinfikuje ohniská sčervenania.
  4. Kyselina salicylová - vysušuje pupienky a podporuje hojenie škvŕn, ktoré zostávajú, keď sú vytlačené. Zabraňuje šíreniu baktérií vo vnútri pórov a dezinfikuje ich. Hlavnou výhodou tejto zložky je rozpustenie a sfarbenie čiernych bodov, ktoré je veľmi ťažké odstrániť.
  5. zinok - stimuluje regeneračné procesy a zvyšuje tón pleti. Reguluje tvorbu kožného mazu, zabraňuje ďalšiemu výskytu akné a komedónov.
  6. Kyselina sírová zmäkčuje pokožku a rozpúšťa obsah komedónov. Odstraňuje mŕtve bunky a podporuje regeneráciu pokožky.
  7. chloramfenikol - suší, odstraňuje škvrny a dezinfikuje pokožku.

  Recepty od dermatológov

  1. Chatter s kyselinou salicylovou. Zmiešajte všetky prísady a nalejte do fľaše na skladovanie. zloženie:
   • kyselina salicylová 2 percentá (1 injekčná liekovka);
   • kyselina boritá (1 injekčná liekovka);
   • streptotsid - 7 gramov;
   • vyzrážaná síra - 7 gramov;
  2. Ďalší recept na salicylovú chatu.
   • Kyselina salicylová - 30 ml.
   • Kafrový alkohol - 80 ml.
   • Streptocid - 10 tabliet.
   • Levomycetin - 4 tablety. Tablety sa musia rozdrviť na prášok pomocou malého stupa, dPridajte kvapalné prísady a dôkladne premiešajte:
  3. Chatter s levomitsetinom a aspirínom, vysušuje pupienky a zmierňuje zápal:
   • Levomycetin - 2 tablety;
   • síra 2,5 g;
   • 50 ml kyseliny boritej a etylalkoholu;
  4. Chatty s erytromycínom a zinkom pomáha zbaviť sa pupienkov, ktoré sa vyskytujú na pozadí hormonálnych zmien a stresu:
   • 4 g oxidu zinočnatého;
   • 4 g erytromycínu;
   • 50 ml kyseliny boritej a salicylalkoholu;
  5. Calendula koktail:
   • Levomykitín - 8 tabliet.
   • Aspirín - 8 tabliet.
   • Jedna bublina tinktúry z nechtíka. Razdrobit tablety v jemnom prášku, nalejte do fľaše s alkoholovou tinktúrou z nechtíka. Pretrepte. Calendula účinne bojuje s pupienkami a vysychá miesto infekcie.
  6. Chatterbox s trihopolom, vysušuje pupínky a zmierňuje zápal z nich:
   • 1 bublina salicylalkoholu;
   • 2 tablety levomycitínu;
   • 2 tablety Trichopolu;
  7. Chatrík s klindamycínom zabraňuje rastu baktérií v mazových žľazách, znižuje zápaly a vysušuje ranu z akné:
   • aspirín - 4 tablety;
   • klindamycín - 4 tablety;
   • Boritanový alkohol a etylalkohol, každá po 50 ml;

  Kedy sa používajú?

  Boltushku sa používa na boj s pupienkami a komedónmi, ako aj na normalizáciu práce mazových žliaz.

  Použitie hovorca je len na mastnú a kombinovanú pokožku - suchá alebo normálna pokožka bude veľmi trpieť sušením hovoru. To je plné vzhľadu pupienkov, odlupovania kože a silného podráždenia.

  Indikácie pre použitie pleťovej vody:

  1. Zvýšená činnosť sekrécie mazových žliaz.
  2. Zanesenie pórov nečistotami a podkožným tukom.
  3. Čierne bodky na nos, bradu a líca,
  4. Akné.
  5. Hnusné komedóny.
  6. Mastná koža tváre alebo zóny T.
  7. Prítomnosť rán a tmavých škvŕn zo stláčania pupienkov a akné.

  Chatterboxy sú účinné a pracujú s malými kožnými problémami.

  Výhody a nevýhody

  Rovnako ako akýkoľvek iný lekársky výrobok, respondenti majú mnoho výhod a nevýhod.

  Zvážte najvýznamnejšie z nich.

  klady:

  1. účinnosť a vysoký výsledok z používania.
  2. Možnosť varenia lotion doma.
  3. Dostupnosť všetkých komponentov a ich nízku cenu - v najbližšej lekárni si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete.
  4. Príjemná cena - príprava hovorca bude stáť len 100 rubľov.
  5. Neprítomnosť farbív, konzervačných látok a iných škodlivých látok.
  6. Jednoduché používanie.
  7. tárajov Je to osvedčený spôsob, ako roky odstrániť akné a komedóny.

  Akné breakouts:

  1. Vysoké riziko nadmerne vysušujú pokožku a spôsobujú ďalšie nepríjemné chyby: pálenie, svrbenie, odlupovanie a podráždenie.
  2. Nízka skladovateľnosť.
  3. Agresívny vplyv na koži;
  4. Skrutku nie je možné použiťčasto a neustále.
  5. Je návyková, preto nie je vhodný na dlhodobé používanie.
  6. antibiotiká, ktoré sú súčasťou hovorcov, s dlhodobým používaním zničujú ochranné funkcie pokožky a zhoršujú fungovanie imunitného systému organizmu.
  7. Chatr môže mať pretrvávajúci nepríjemný zápach a spôsobiť horkosť v ústach a na perách.

  Pravidlá prípravy a skladovania

  1. Hlavná podmienka pre kvalitatívnu prípravu hovorcu - zachovanie pomerov účinných látok v kompozícii. Tým sa zabezpečí účinnosť a bezpečnosť lieku. V tomto prípade pravidlo "čím viac - tým lepšie" nefunguje, ale len poškodzuje.
  2. Tiež je veľmi dôležité rozomieľať všetky suché zložky v jemnom prášku. To pomôže rýchlo rozpustiť zložky a poskytnúť rovnomernú tekutú textúru: veľké častice tabliet môžu poškodiť pokožku a poškriabať ju.
  3. Pred varením, kontajnery, náradie a ruky musia byť úplne čisté. Aby ste sa vyhli vysušeniu rúk, noste gumené rukavice.
  4. Udržujte rozprávanie najlepšie v čírej sklenenej fľaši, tesne uzatvorené viečko. Za žiadnych okolností nesmie byť kontajner uchovávaný na priamom slnečnom svetle. Najlepšie je vybrať tmavé chladné miesto - šikmú skrinku alebo chladničku.
  5. Pred používaním reči, Injekčná liekovka by sa mala starostlivo pretrepať, aby sa sediment zvedal zospodu.

  Tajomstvo správnej aplikácie

  1. Použite hovor by nemalo byť viac ako raz denne: ráno alebo večer. Optimálny čas na to je pred spaním.
  2. Koža sa dôkladne vyčistí z nečistôt a nadbytočného tuku. Gély, peny na pranie alebo dechtové mydlo urobia na tento účel.
  3. Použite hovor stoja s ľahkými masážnymi pohybmi, vyhýbajúc sa oblasti okolo očí.
  4. Po tom, je potrebné aplikovať hydratačný prostriedok vhodný pre váš druh pokožky.

  Tu je zoznam základných pravidiel a malé tajomstvá používania akné pasákov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úžasné výsledky a neubližovať vašej pokožke:

  1. Použite hovor musíte dávať pozor, aby ste nevysušili póry.
  2. Ak máte suchú alebo normálnu pokožku, liečivo by sa malo aplikovať priamo na pupok pomocou bavlneného tampónu.
  3. Netierajte a netaľte pokožku - pre penetráciu komponentov dostatočne ľahké pohyby s bavlneným kotúčom navlhčeným v reči.
  4. Vyhnite sa získavaniu peňazí na sliznici.
  5. Snažte sa produkt rozliať na ruky - odstránenie horkosti z povrchu kože je veľmi ťažké.
  6. Počas liečby by mala minimalizovať množstvo make-up na tvári, aby sa neznečistili póry.

  Účinok hovorca musí byť podporovaný komplexnou starostlivosťou o pleť na tvári:

  1. Správne jesť.
  2. Pite až 2 litre vody za deň.
  3. Vezmite komplex vitamínov.
  4. Dôkladne očistite a hydratuje pokožku ráno a večer.