Kategórie Bradavice

Furuncle na tvári
Bradavice
Korunka na tvári, často nazývaná vriec na tvári, je rozšíreným problémom, v ktorom dochádza k zápalu folikulov alebo vlasových folikulov a tkanív okolo nich.Všeobecné informácie Korunka na tvári môže byť vytvorená v ľubovoľnej oblasti, či už tváre, hornej a dolnej pery, oblasť okolo očí, vonkajšia a vnútorná strana nosa.
Ako sa svrab vyvíja u dospelých a aké sú spôsoby liečenia?
Bradavice
Svrab u dospelých je nákazlivá parazitárna choroba spôsobená roztočom (svrbenie). Klíšťadlo má mikroskopické rozmery a nie je možné ho prehliadať voľným okom.
Po odstránení materského znamienka: obmedzenia, starostlivosť, liečebné kroky a možné dôsledky
Bradavice
Centrum estetickej medicíny lasera vykonáva mol odstránenie pomocou laseru, takže niekoľko prvých hodín po postupe umiestniť dochádza vzdialený novotvary kôry, a po 6-8 hodinách - značené opuch a začervenanie očí.
Recenzie pre Dermatix Gél na korekciu jaziev a spôsob aplikácie
Bradavice
Jazvy, jazvy a strihy sú neestetickými fenoménmi, ktoré kazia nielen telo, ale aj náladu človeka.Vady veľkej veľkosti sa ťažko zamaskujú s profesionálnou kozmetikou a nie je ľahké ich redukovať konvenčnými terapeutickými metódami.
Lipómy u novorodencov
Bradavice
Adipozity novorodencov sú zhluky tukového tkaniva pokryté vláknitou membránou. Lipómy sa môžu objaviť na tvári a rôznych častiach tela. Keďže ide o benígne formácie, nemajú sa báť.
Mykóza kože, chodidiel a rúk: fotografické príznaky a liečba
Bradavice
Ochorenia kože - častý výskyt u dospelých a detí. Vyrážky a iné reakcie ovplyvňujú pokožku lokalizovanú na rôznych miestach, takže musíte starostlivo premýšľať o programe liečby, aby ste predišli komplikáciám.
Kvitnutie kože novorodencov: 7 pravidiel starostlivosti o dieťa s akné
Bradavice
Akékoľvek ochorenie alebo zmena v stave omrviniek často spôsobujú panike paniku. Prvé dni života dieťaťa môžu byť zatienené objavením sa vyrážok na tvári, známych ľuďom ako kvitnutia novorodencov.
Erytromycínová masť - návod na použitie. Čo pomáha erytromycínu masť a kontraindikácie
Bradavice
Látka erytromycín je antibiotikum, ktoré účinne zastavuje násobenie baktérií. Liek s touto látkou vo forme masti sa používa na liečbu zápalových procesov pokožky, slizníc, popálenín a oparu.
Huba medzi prstami - foto. Účinná liečba húb na nohách s masťami a ľudovými prostriedkami
Bradavice
Huba, ktorá postihuje prsty a nohy, sa považuje za jeden z najbežnejších typov ochorení kože. Choroba je infekčná povaha a rozvíja sa v rozpore s osobnou hygienou, prudkým poklesom imunity a vplyvom iných súvisiacich faktorov.
Príznaky a liečba žihľavky Ako liečiť včely s alergiami doma
Bradavice
Príčiny tejto chorobyAkútne žihľady sa zrazu objavia, keď postihne alergén.Jej vývoj je uľahčený aj zlým environmentálnym prostredím, pretože plyny a chemikálie vo vzduchu, vode a potravinách prispievajú k senzibilizácii organizmu.
Problém akné u tehotných žien
Bradavice
Príčiny akné u tehotných žienStav pokožky počas tehotenstva je ovplyvnený jej prietokovými vlastnosťami a hormonálnym stavom. Akné počas tehotenstva sa môže vyskytnúť u žien s akýmkoľvek typom kože.
Liečba červených plochých lišajníkov v ústnej dutine, diagnostika a prevencia
Bradavice
V tomto článku budeme hovoriť o nepríjemné, ale účinne liečiteľné, červené ploché lishay, ktoré sa môžu objaviť v ústach. Samotné slovo "zbavuje" mnohých pohonov do stuporov a prenáša obraz s úplnou izoláciou "moru".
Hlavné dôvody pre vznik krtkov
Bradavice
Prečo sa objavujú značky prvkov. Dnes by sme vám chceli povedať o výskyte krtkov na ľudskom tele. Článok odhaľuje také problémy, ako je výskyt krtkov na tvári, škvrnám a krtkoch u detí, počas tehotenstva.
Herpes v oblasti slabín pri liečbe žien
Bradavice
Genitálny herpes u mužov a žienGenitálny herpes (sexuálny) ovplyvňuje kožu a sliznice ľudských pohlavných orgánov. Jeho vývoj je vyvolaný inváziou tela vírusu herpes simplex, ktorý nesie milióny ľudí na planéte.