Hlavná

Opar

Zinerit

Popis je aktuálny 02.11.2015

 • Latinský názov: ZINERYT
 • ATX kód: D10AF52
 • Účinná zložka: Zinočnatý + erytromycín (octan zinočnatý + erytromycín)
 • výrobca: Astellas Pharma Europe B.V. (Holandsko)

Zloženie Zinerite

Zloženie Zinerite zahŕňa dve fľaše so zmesou prípravkov a rozpúšťadla, určené na ďalšie miešanie.

Prvá injekčná liekovka s komplexom prípravkov obsahuje 1200 mg erytromycín a 360 mg mikronizovaných acetát zinočnatý Aktívne zložky.

Druhá injekčná liekovka s rozpúšťadlom obsahuje 8,36 ml diizopropylsebakátu a 21,6 ml etanolu - ďalšie zložky.

1 mililitr pripraveného lotionu obsahuje 40 mg erytromycín a 12 mg mikronizovaných acetát zinočnatý, a 250 mg diizopropyl-sebakátu a 550 mg etanolu.

Forma vydania

Spoločnosť «Astellas Pharma"Produkuje Zenerite vo forme prášku s pripojeným rozpúšťadlom pre ďalšiu prípravu roztoku. Komplexný balík obsahuje dve injekčné liekovky s objemom 30 ml (prášok + rozpúšťadlo) a aplikátor.

Farmakologický účinok

Komedomolytický, antibakteriálny, protizápalový.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Zinerite je Erytromycín-zinkové komplexná príprava charakterizovaná anti-akné Efektívnosť, ktorá sa prejavuje kombinovaným účinkom jej účinných zložiek.

účinky erytromycínové antibiotikum sú zamerané na potlačenie replikácie mikroorganizmy (bakteriostatický účinok), čo spôsobuje akné (akné): epidermálny streptokok (Streptococcus epidermidis) a propionibacterium acne (Propionibacterium acne).

aktivita zinok leží v jeho pletenie opatrenia a znížené pridelenie Tajomstvo mazových žliaz (Mazu).

Komplexná kombinácia všetkých zložiek prípravku vytvára dobré podmienky pre ich penetráciu do pokožky. Hlavná časť zinok viaže sa na folikulárne epiteliálnych buniek a nepreniká do systémového obehu. Malá zlomka erytromycín je podrobená systémovej absorpcii a následne sa vylučuje z ľudského tela.

Indikácie na použitie

Liek Zinerit je určený na liečbu akné (akné).

kontraindikácie

Pred použitím Zineriteho by ste sa mali uistiť, že pacient nemá žiadny osobný precitlivenosť na erytromycín (iné makrolidy), drogy zinok alebo iných zložiek liekov, pretože tieto stavy sú jedinými kontraindikáciami ich použitia.

Vedľajšie účinky

Niekedy počas liečby boli pozorované lokálne negatívne príhody vrátane podráždenie pokožky, pocit jej suchosť alebo pocity pálenia. Vo väčšine prípadov boli tieto príhody mierne a nevyžadovali odobratie prebiehajúcej liečby a / alebo určenie symptomatickej liečby.

Zinerit, návod na použitie

Pre správne použitie Zinerite mixujte komplexné príprava a rozpúšťadlo, ktoré na predĺženie trvanlivosti lieku sú v rôznych fľaštičkách. Pred zmiešaním obidvoch zložiek budúceho mlieka je potrebné dbať na to, aby dátum expirácie prípravku a celistvosť obidvoch fliaš boli konzistentné. Nižšie sú odporúčania - ako vytvoriť domáce riešenie Zinerit z akné, vhodné pre ďalšiu priamu aplikáciu.

Príprava lotion:

 • Najprv musíte odskrutkovať viečka (obaly) z obidvoch fliaš a súčasne držať viečko z liekovky s komplexom liekov;
 • vylejte rozpúšťadlov injekčnej liekovke s prášoka pevne priskrutkujte pri zachovanom veku;
 • okamžite a dôkladne premiešajte zmes (60 sekúnd);
 • odstráňte uzáver;
 • odstráňte z ochranného obalu aplikátor;
 • vložiť aplikátorNa krku injekčnej liekovky s pleťovým krémom a naskrutkujte viečko.

Takto pripravený roztok je pripravený na použitie a môže byť skladovaný pri teplote 15-20 ° C počas 5 týždňov. Ak chcete skontrolovať dátum vypršania platnosti, môžete na injekčnú liekovku s pleťovým krémom uviesť dátum jej výroby.

Ďalšie pokyny týkajúce sa používania Zinerite preberá jeho výhradne externé použitie. Odskrutkujte viečko z fľaše s vareným mliekom, musíte ho pripojiť aplikátor na postihnuté oblasti pokožky a aplikujte liek do tenkej vrstvy, čo ľahko pritlačí na základňu šikmo umiestnenej fľaše. niesť aplikácie by mali byť na predtým očistených kožných plochách s frekvenciou 2 krát za 24 hodín (ráno a večer). rýchlosť aplikácie závisí od sily tlaku na základni liekovky. Priemerná jednotlivá dávka je 0,5 ml. Celková dĺžka trvania liečby môže dosiahnuť 10-12 týždňov.

Fotky pred a po aplikácii lieku Zenerita po dobu 10 týždňov:

Údaje o tom, či Zinerit pomáha s akné počas kratšieho obdobia jeho používania, sú čisto individuálne. V niektorých prípadoch bolo pozorované zlepšenie stavu kože pacienta po 14 dňoch aplikácie.

predávkovať

Vzhľadom na vlastnosti vonkajšieho použitia lotionu je jeho predávkovanie nepravdepodobné. Niektorí pacienti sú pravdepodobne s cieľom zbaviť sa akné používať pre aplikácie nadmerné množstvo lieku. Neznámy pomáha zbytočné výdavky v rámci riešenia v prípade, že sa zbaviť akné alebo len vedie k ďalšiemu nákupu drogy, ale ani v tomto prípade boli hlásené sťažnosti akýchkoľvek neobvyklých nežiadúcich prejavov.

interakcie

Doteraz neboli klinicky dôležité interakcie komplexu zložiek Zinerite s inými liekmi identifikované.

Obchodné podmienky

Zeneritída je viacúčelová droga.

Podmienky skladovania

Teplotný rozsah skladovania Zenerite by mal zodpovedať 15-25 ° C.

Dátum vypršania platnosti

Uzavreté fľaše so zložkami lieku môžu pretrvávať 3 roky.

Pripravený roztok sa môže používať najviac 5 týždňov.

Špeciálne pokyny

Po aplikácii lieku na kožu a jej úplnom vysušení sa pleť stáva neviditeľným.

Pri dlhodobom používaní Zenerite je teoreticky možné vytvoriť perekresnoy odpor vo vzťahu k iným veciam makrolidy, klindamycín a linkomycín.

Pri vykonávaní aplikácie mali by sa prijať preventívne opatrenia na zabránenie prípravku slizničné oči, nos a ústna dutina, aby sa zabránilo podráždenie a / alebo popáleniny.

Zenerita analógov

Pred liek nahradiť jeho analóg, by sa mali poradiť s dermatológom, ktorý bude voliť liek účinný v každom prípade.

Zeneritové analógy sa môžu vyrábať v rôznych dávkových formách a môžu to byť masti, krémy, pleťové vody, roztoky alebo gély.

K dnešnému dňu sú Zeneritove analógy pre svoj hlavný účel (liečba akné) reprezentované týmito liekmi:

Čo je lepšie: Zinerit alebo Skinoren?

Pri porovnaní týchto dvoch liekov je potrebné mať na pamäti, že aj keď obe liečivá a majú v podstate rovnaké účinky, ale stále ešte sa týkajú rôznych farmakologických skupín a obsahujú vo svojom zložení rôznych účinných látok.

V prípade Zinerite to platí komplexu erytromycínu a zinku, a v prípade skinorenom - kyseliny azelaínovej. Jedna aj ostatné zložky baktériostatický aktívne, mať protizápalový účinnosť a podľa väčšiny dermatológov patria medzi prvých päť liekov používaných na liečbu akné.

V skutočnosti, dať definitívnu odpoveď na otázku, ktorá z týchto liekov je lepšie - nie je tak jednoduché, po tom všetkom, na základe individuálnych rozdielov v ľudskom tele, môžeme pochopiť, že liek, ktorý je vhodný pre jedného pacienta môže byť úplne neúčinné pre druhého. Takže pre Zinerit, kvôli prítomnosti v jeho zložení antibiotikum, rýchlejšie a viac výrazný protizápalový účinok, aj keď z rovnakého dôvodu u baktérie, príčina akné, sa môže vyvinúť odpor na jeho účinky a liek jednoducho nebude účinný. V prípade žiadosti Skinoren aktivita jeho aktívnej zložky sa rozvíja pomalšie, ale výsledky liečby sú tiež dlhšie. Upozorňujeme tiež, že Zinerit je vhodnejší na liečbu povrchové akné, kdežto Skinoren dokonale zvládne čierne bodky (komedóny).

V každom prípade pri výbere liečivo proti akné je lepšie chodiť na dermatológa, než ísť na video alebo on-line reklamu, ktoré často sledujú len svoj vlastný materiálný záujem.

deti

Všetky odporúčania na používanie lieku Zineritis, jeho režim dávkovania a trvanie liečby dospelých pacientov sú podobné pri liečbe detí.

Zierit v tehotenstve a laktácii

Vymenovanie zineritídy s tehotenstva a laktácie sa vyskytuje podľa indikácií a odporúčaného liečebného režimu.

Recenzie Zinerite

Recenzie o Zinerite vo fórach vytvorených špeciálne na diskusiu o metódach, metódach a liekoch na boj akné, v zmysle účinnosti tejto drogy vo väčšine prípadov sú pozitívne. Pacienti hovoria dosť rýchly nástup účinku lieku, a to najmä v porovnaní s gély a masti pre akné poslednej generácie, nedostatok závažných nežiaducich účinkov, ako aj jednoduchosť použitia krém fľašu s poďakovaním aplikátor.

Najvýraznejší negatívny účinok Zineritis je známy suchá pokožka po jeho použití, v súvislosti s ktorými ľudia s počiatočnou suchou pokožkou tento liek nemusí byť vhodný. Opakovane sa objavil problém produkcie mikroorganizmov odpor na aktívnu zložku liekov - erytromycín, čo sa naozaj môže vyvinúť v prípade nepretržitého užívania drogy. Záporné momenty Zinerite považujú aj krátku trvanlivosť po príprave roztoku (5 týždňov) a jeho náklady.

Vo všeobecnosti, recenzie o Zinerite pre akné dávajú pozitívne hodnotenie tejto drogy, ktorá vám umožňuje odporučiť ju Liečba akné, prirodzene po konzultácii s dermatológiou.

Cena Zinerita, kde kúpiť

Náklady na pleťové prípravky Zinerit v Rusku sa líšia v závislosti od regiónu a siete lekárov a v porovnaní s masťami, krémami alebo gélmi z akné domáceho výrobcu sú oveľa vyššie. Napríklad v Moskve môžete zakúpiť Zinerit v priemere za 550-600 rubľov, a cena Zinerite v lekárni "Ozerki" v Petrohrade je asi 460 rubľov. Hoci cenová politika lekární "Ozerki" je považovaná za celkom lojálnu, za rovnakú cenu (460-480 rubľov), môžete si kúpiť tento liek v on-line lekárňach.

Cena zineritom na Ukrajine nie je príliš odlišná v závislosti na regióne, to znamená, že rovnako ako nevyhnutná Zener v lekárni v Kyjeve, zhruba rovnako ako by to stálo v Charkove lekárni, s miernym variabilitou. Priemerná cena lieku na Ukrajine je 120 UAH.

Zinerit® (Zineryt®)

Účinná zložka:

obsah

Farmakologická skupina

Nozologická klasifikácia (ICD-10)

3D obrázky

Zloženie a forma uvoľnenia

Zloženie prípravku pred zmiešaním obsahu liekoviek a po príprave roztoku

* Celkový počet aktívnych zložiek, erytromycín a octanu zinočnatého dihydrátu, až do 3,35%, aby sa kompenzovať ich koncentrácia pri príprave konečného produktu, menovitý objem sa zvyšuje zmiešaním účinných zložiek s rozpúšťadlom (každé 1000 mg prášku, čo zodpovedá 0,79 ml).

** dodatočné zvýšenie počtu aktívnych zložiek erytromycínu a dihydrátu octanu zinočnatého o 5% je dôsledkom zadržania deklarovaných koncentrácií konečného produktu počas skladovania.

v injekčnej liekovke s rozpúšťadlom v 30 ml injekčnej liekovke a aplikátora; v poli 1 nastavte.

Popis dávkovej formy

Pripravený roztok je bezfarebná transparentná kvapalina.

vlastnosť

Farmakologický účinok

Erytromycín blokuje syntézu proteínu mikrobiálnej bunky a spôsobuje bakteriostatický účinok. Zinok stabilizuje bunkové membrány, má astringentný, protizápalový a antiseptický účinok, znižuje sekréciu mazových žliaz.

farmakodynamika

Erytromycín pôsobí bakteriostaticky na mikroorganizmy, ktoré spôsobujú akné: Propionibacterium acne a Streptococcus epidermidis. Zinok znižuje sekréciu sekrécie mazových žliaz, má strhujúci účinok.

farmakokinetika

Komplexné spojenie zložiek prípravku zaisťuje dobré prenikanie účinných látok do pokožky. Zinok sa viaže hlavne na folikulárny epitel a nie je resorbovaný do systémového obehu. Malá časť erytromycínu podlieha systémovej distribúcii a následne sa vylučuje z tela.

Indikácie Zinerit ®

Akné vyrážka (liečba).

kontraindikácie

Precitlivenosť na erytromycín, iné makrolidy a zinok.

Aplikácia v tehotenstve a laktácii

Teraz sa zistilo, že je možné používať liek počas gravidity a laktácie (dojčenie) podľa indikácií v odporúčaných dávkach.

Vedľajšie účinky

Miestne reakcie - pocit pálenia, podráždenie, suchá koža. Tieto reakcie sú zvyčajne slabo vyjadrené a nevyžadujú odobratie lieku a / alebo symptomatickú liečbu.

interakcie

Doteraz neboli klinicky významné interakcie lieku Zinerit s inými liekmi.

Dávkovanie a podávanie

Navonok. Naklápacie fľaštička pripravený roztok dole s ľahkým tlakom na aplikátora sa aplikuje v tenkej vrstve na celú postihnutú oblasť kože 2 krát za deň: v dopoludňajších hodinách (ženy - pred nanesením make-up) a večer (po umytí). Rýchlosť aplikácie roztoku je regulovaná tlakom aplikátora na pokožku. Približná jednorazová dávka - 0,5 ml. Po vysušení sa roztok stáva neviditeľným. Priebeh liečby - 10-12 týždňov (zlepšenie je možné po 2 týždňoch).

predávkovať

Náhodné predávkovanie je nepravdepodobné kvôli lokálnej aplikácii lieku.

preventívne opatrenia

Zvážte možnosť vzniku krížovej rezistencie voči iným makrolidom, linkomycínu, klindamycínu. Zabráňte kontaktu s očami, sliznicami úst a nosa (možno podráždenie alebo popáleniny).

Podmienky na uchovávanie prípravku Zinerit ®

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Čas použiteľnosti Zinerit®

Nepoužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale.

Zinerit z akné

Kombinovaná droga používaná na liečbu akné, ktorá nie je spôsobená nedodržiavaním noriem osobnej hygieny.

Neaplikujte, ak je neznášanlivosť lieku, ktorá sa prejavuje ako alergické reakcie. Pri príprave roztoku lieku postupujte podľa pokynov. Zinerite obsahuje erytromycín, octan zinočnatý a pomocné zložky.

V tomto článku zvážime, prečo lekári predpisujú Zinerit, vrátane pokynov na použitie, analógov a cien tejto drogy v lekárňach. Ak ste už používali Zinerit, nechajte komentáre v komentároch.

Zloženie a forma uvoľnenia

Klinicko-farmakologická skupina: prípravok s antibakteriálnym a komedonolytickým účinkom na liečbu akné.

 • Rozpúšťadlo sa dodáva s práškom na prípravu roztoku na vonkajšie použitie s objemom 30 ml a aplikátorom v škatuli.
 • Jedna fľaša obsahuje: dihydrát octanu zinočnatého - 360 mg, erytromycín 1,2 g (1 ml pripraveného roztoku octanu zinočnatého 12 mg a 40 mg erytromycínu). Etanolové rozpúšťadlo 17 g a diizopropyl sebakát 7,8 g

V obale Zinerit sú dve fľaše: jedna s práškom a druhá s rozpúšťadlom. Pred použitím sa tieto dve zložky musia miešať podľa pokynov na použitie lieku. Na uľahčenie aplikácie sa na fľašu nanáša špeciálny aplikátor, ktorý je vložený do obalu.

Na čo sa Zinerit používa?

Používa sa na liečbu akné, ktorá je odolná účinkom všeobecnej hygieny a kozmetiky.

Farmakologický účinok

Je to produkt pre vonkajšie použitie, ktorý má antimikrobiálny účinok. Erytromycín má bakteriostatický účinok na mikroorganizmy Propionibacteria acne a Streptococcus epidennidis, ktoré spôsobujú akné a zinok znižuje sekréciu mazových žliaz.

Malé množstvo erytromycínu môže vstúpiť do systémového obehu a následne sa vylúčiť z tela. Zinok funguje len externe.

Návod na použitie

Podľa návodu na použitie platí Zinerit externe. Priemerná jednotlivá dávka je 0,5 ml. Po vysušení sa liek stáva neviditeľným.

 • Pripravený roztok Zinerite s použitím aplikovaného aplikátora naneste na postihnuté oblasti pokožky tenkou vrstvou 2 krát denne (ráno pred aplikáciou make-upu a po umývaní večer). Aplikujte Zinerit s ľahkým tlakom, naklonením injekčnej liekovky s pripraveným roztokom. Rýchlosť aplikácie roztoku môže byť regulovaná tlakom aplikátora na pokožke.

Dĺžka liečebného cyklu je 10-12 týždňov. Klinické zlepšenie sa v niektorých prípadoch vyskytuje po 14 dňoch.

Nájdené prísaha nepriateľské huby hubu! Nechty budú vyčistené za 3 dni! Vezmite si to.

Ako rýchlo normalizovať arteriálny tlak po 40 rokoch? Recept je jednoduchý, zapíšte si.

Unavený z hemoroidov? Tam je cesta von! To môže byť vyliečené doma za pár dní, je to potrebné.

Prítomnosť červov hovorí SMELL z úst! Jedného dňa piť vodu s kvapkou.

kontraindikácie

Kontraindikované so zvýšenou citlivosťou na erytromycín, ako aj iné makrolidové antibiotiká. Kontraindikované s precitlivenosťou na zinok.

Vedľajšie účinky

Ak sa používa Zinerite, je možné vyvinúť lokálne reakcie, ktoré sa vyskytujú na mieste aplikácie lieku vo forme:

 1. Pocit pálenia;
 2. podráždenie;
 3. Suchosť kože.

Zvyčajne sú tieto reakcie mierne, a vylúčenie lieku alebo symptomatická liečba nevyžaduje. Vzhľadom na špecifickú lokálnu aplikáciu Zineritis je nepravdepodobné náhodné predávkovanie.

Špeciálne pokyny

Pri používaní lieku by sa mala brať do úvahy možnosť krížovej rezistencie na iné antibiotiká makrolidov, linkomycínu, klindamycínu. Je potrebné vyhnúť sa podávaniu lieku do očí alebo na sliznicu úst a nosa, tk. môže to spôsobiť podráždenie a popáleniny.

Baziron alebo Zinerit?

Prípravky Baziron a Zinerite majú iný mechanizmus účinku, ale porovnateľne rovnakú účinnosť pri liečbe akné miernej a strednej závažnosti. Avšak Baziron, na rozdiel od Zinerite, sa môže veľmi úspešne použiť pri komplexnej liečbe závažnej akné.

Preto ak je akné ťažké, zápalové prvky na tvári sú veľmi veľa, potom je lepšie použiť Baziron. S priemernou a miernou závažnosťou priebehu ochorenia môžete použiť ľubovoľnú drogu, ktorá sa viac podobá akýmkoľvek subjektívnym dôvodom.

Zinerit z akné - recenzie

Riešenie Zinerite má veľké množstvo pozitívnych recenzií. Jej účinnosť v boji proti akné je poznamenaná. Zápal sa rýchlo vylučuje a pokožka sa vyčistí. Treba poznamenať takýto vedľajší účinok účinku ako suchosť a odlupovanie kože, ale prejdú po ukončení liečby a normalizáciou funkcie mazových žliaz kože.

analógy

Farmaceutické prípravky-analógy Zinerit. Nasledujúce analógy sú v porovnaní so Zinerite lacnejšie:

 • Zrkadlový roztok - 221 - 304 rubľov;
 • Klindatop - 280 - 356 rubľov;
 • Rezorcinolový roztok - 43 - 74 rubľov;
 • Retinová masť - 207 - 349 rubľov;
 • Masť erytromycínu - 25 - 36 rubľov.

Pozor: používanie analógov musí byť dohodnuté s ošetrujúcim lekárom.

Koľko je Zinerit?

Priemerná cena Zinerite v lekárňach (Moskva) je 650 - 750 rubľov.

Podmienky ukladania

Liečivo sa má uchovávať mimo dosah detí pri teplote 15 ° C až 25 ° C. Trvanlivosť je 3 roky.

Podmienky dovolenky z lekární

Liek je schválený na použitie ako OTC produkt.

Čo je Zinerit a ako to funguje na akné?

Liečivá látka Zinerit je univerzálny liek, ktorý vám umožní zbaviť sa akné na tvári, chrbte, hrudi a dekolte.

Zinerite ovplyvňuje všetky faktory, ktoré spôsobujú akné na tvári.

Priemerná cena Zineritu v lekárňach v Moskve: 430 rub.

Skladá sa z dvoch hlavných účinných látok - zinku a erytromycínu.

 • Erytromycín: zabíja baktérie, ktoré spôsobujú bolestivosť, sčervenanie a tvorbu hlbokých kožných defektov (zjazvenie a pigmentačné škvrny).
 • Zinok má sušiace účinok a protizápalový účinok, normalizuje stav miestnej a všeobecné imunity, detoxikuje a troska a má na hojenie rán akciu.

Keď je komplexný interakcie týchto dvoch účinných zložiek Zinerit prípravok, ktorý je produkovaný v holandskej farmaceutickej «Astellas», účinne lieči príznaky akné na tvári - pryaschami obaja otvorené a uzavreté subkutánna.

Ako podať žiadosť o Zinerit?

Liek Zinerit sa vyrába vo forme rozpúšťadla (na báze alkoholu) a prášku, ktorý sa musí zmiešať pred úplným rozpustením bezprostredne pred aplikáciou. Výsledné pleťové mlieko by malo byť uzavreté vekom so špeciálnym aplikátorom. Čas použiteľnosti získaného liečebného mlieka je päť týždňov.

Lotion Zinerit sa aplikuje na pokožku, ktorá bola predtým očistená od špiny a dekoratívnej kozmetiky, s akné (na mieste pupienkov). Aby ste to urobili, naklopte fľašu nadol a jemne zatlačte na pokožku tak, aby liečivá časť aplikátora bola impregnovaná prípravkom, ktorý je regulovaný silou lisovania. Liečivo sa podáva viac ako dvakrát denne počas desiatich týždňov.

Prvé pozitívne výsledky liečby sa objavia dva týždne po začiatku používania Zineritu:

 • Koža sa stáva rovná, jemná a zdravá, tuk lesk zmizne.
 • Postupne zmiznú malé pupienky a veľké subkutánne pupienky vyschnú a znižujú.
 • Pri ďalšom pravidelnom používaní tejto drogy sa všetky prejavy akné na tvári a iných miestach kože takmer úplne zmiznú. Ak výskyt akné nie je spôsobený vážnymi ochoreniami vnútorných orgánov.

Zenerova liek sa neodporúča používať viac ako desať priebehu liečby, ako to môže byť návykové o ich účinné zložky v budúcnosti môže pripojiť alergické reakcie alebo úplné neúčinnosti lieku.

Predĺženie priebehu liečby môže v osobitných prípadoch a pod neustálym dynamickým dohľadom iba dermatológ alebo kozmeter.

V budúcnosti môžete zopakovať priebeh liečby Zineritom alebo použiť liek lokálne, ak sa objaví na tvári jednotlivých podkožných akné. To znamená, že nie je potrebné ho aplikovať na celú tvár, použite spotovú aplikáciu na akné.

Indikácie na použitie a kontraindikácie

Indikácie pre použitie lieku Zinerit je akné (akné) na tvári alebo iných častiach tela.

Kontraindikácie pri používaní lieku Zinerit sú prítomnosť alergických reakcií na hlavné aktívne zložky lieku - erytromycín alebo zinok a jeho zlúčeniny. Aj tehotenstvo a dojčenie nebránia liečbe akné týmto liekom.

Vedľajšie účinky

Niekedy pri používaní zineritídy sa môžu vyskytnúť nežiaduce reakcie, ktoré sa prejavujú ako podráždenie pokožky (začervenanie a svrbenie), suchosť a pocit pálenia v mieste aplikácie lotionu.

Keď prejav kožných nežiaducich účinkov alebo s drogami alergiou, ktoré chcete zrušiť, a dráždenie miest na mazanie protizápalový hydratačný krém alebo masť, av prípade alergických reakcií - vytvoriť vhodný antialergické činidlo.

Taktiež sa vyhýbajte tomu, aby ste liek dostali na sliznicu očí - môže to viesť k podráždeniu alebo dokonca k popáleninám.
Zinerite je veľmi účinný, ľahko použiteľný, cenovo dostupný a bezpečný. Predáva sa v lekárňach bez lekárskeho predpisu. Preto môže každý hodnotiť jeho účinok.

Buďte krásni a sledujte svoje zdravie!

Zinerit: návod na použitie

štruktúra

Balenie lieku je dve fľaše: A a B, liekovka A obsahuje účinné látky vo forme prášku, fľaša V - pomocné zložky vo forme roztoku. Pred zmiešaním má obsah liekov nasledujúce zloženie:

Obsah injekčnej liekovky s práškom:

Erytromycín 1,2 g

Dihydrát octanu zinočnatého,

mikronizované 0,36 g

Obsah liekovky s rozpúšťadlom: Pomocné zložky: Diizopropyl sebakát 7,8 g

1 ml pripraveného prípravku má nasledujúce zloženie:

- Erytromycín (100%) 0,04 g

- Dihydrát octanu zinočnatého,

mikronizované 0,012 g

- Diizopropylsebakát 0,25 g

popis

bezfarebná transparentná kvapalina

Farmakologický účinok

Zinerite - komplex erytromycínu a zinku. Má protizápalový účinok; antimikrobiálny účinok a komedonolytický účinok.

Erytromycín pôsobí bakteriostaticky proti mikroorganizmom, ktoré spôsobujú akné: Propionibacterium acnes a Streptococcus epidermidis. Zinok znižuje sekréciu sekrécie mazových žliaz, má strhujúci účinok.

farmakokinetika

Komplexné spojenie zložiek prípravku zaisťuje dobré prenikanie účinných látok do pokožky. Zinok sa viaže hlavne na folikulárny epitel a nie je resorbovaný do systémového obehu. Malá časť erytromycínu podlieha systémovej distribúcii a následne sa vylučuje z tela.

Indikácie na použitie

- liečba akné.

kontraindikácie

- zvýšená citlivosť na erytromycín a iné makrolidy;

- zvýšená citlivosť na zinok.

Tehotenstvo a laktácia

Dávkovanie a podávanie

Navonok. Pomocou priloženého aplikátora Zinerit aplikovaný v tenkej vrstve na postihnutú oblasť kože 2 krát za deň: ráno (pred nanesením make-up) a večer (po umytí). Liečivo sa má aplikovať naklonením injekčnej liekovky s upraveným roztokom dole s miernym tlakom. Rýchlosť aplikácie roztoku je regulovaná tlakom aplikátora na pokožku. Približná jednorazová dávka - 0,5 ml. Po vysušení sa roztok stáva neviditeľným.

Dĺžka trvania kurzu je 10-12 týždňov. V niektorých prípadoch je klinické zlepšenie možné len po 2 týždňoch.

Vedľajší účinok

Lokálne reakcie môže niekedy dôjsť k páleniu, podráždenie, suchosť kože v mieste liečivá (ako pravidlom, že tieto podmienky sú mierne a nevyžadujú prerušenie liečby a / alebo symptomatická liečba).

predávkovať

Náhodné predávkovanie je nepravdepodobné kvôli lokálnej aplikácii lieku.

Interakcia s inými liekmi

Doteraz neboli klinicky významné interakcie Zineritis s inými liekmi.

Funkcie aplikácií

Zvážte možnosť vzniku krížovej rezistencie voči iným makrolidom, linkomycínu, klindamycínu. Zabráňte kontaktu s očami, sliznicami úst a nosa (možno podráždenie alebo popáleniny).

preventívne opatrenia

Forma vydania

Prášok na prípravu roztoku na vonkajšie použitie s rozpúšťadlom v 30 ml fľašiach a aplikátor v kartónovej škatuli s návodom na použitie.

Podmienky skladovania

Uchovávajte pri teplotách od 15 do 25 ° C, mimo dosahu detí.

Dátum vypršania platnosti

2 roky. Nepoužívajte po dátume exspirácie.

Ako používať antibiotikum Zinerit na liečbu akné

Spomedzi obrovského množstva moderných prostriedkov na liečbu akné, Zinerit trvá dlhú cestu. Liečivo je často predpisované profesionálnymi dermatológmi a používané samotnými pacientmi. Z praxe však vyplýva, že tento nástroj pomáha iba vtedy, ak sa používa na konkrétnu inštrukciu. Zinerite z akné nie je zďaleka najzložitejším liekom, ale je účinný len vtedy, ak pacient dodržia jasné jednoduché odporúčania.

Aká je podstata práce antibiotika Zinerit

Škodlivé mikroorganizmy sú často, ak nie hlavnou príčinou akné a akné, potom veľmi urýchľujú zápalový proces. Preto kozmetické prostriedky takmer vždy zahŕňajú antibakteriálne látky. Zinerite je liek, ktorého hlavnou úlohou je vyhubiť škodlivé mikroorganizmy a zabrániť ich reprodukcii vo vnútri postihnutej pokožky.

Rozdiel medzi špeciálne navrhnutými liekmi na také účely a kozmetologickými prostriedkami je zrejmý. Rôzne druhy krémov, pleťových vody a balzamov vyhladzujú špecifické typy mikróbov. V dôsledku toho prežijú iné druhy a navyše sú ešte aktívnejšie. Zinerite tiež aktívne ovplyvňuje všetky typy mikroorganizmov. Zároveň musíte pri používaní čo najpresnejšie. Faktom je, že ak je aplikácia nesprávna, liek môže tiež zničiť benígne mikroorganizmy. Toto usporiadanie je lepšie nedovoliť, pretože často tieto prvky sú zodpovedné za bezpečnosť zdravia pokožky.

Medzi modernými antibiotikami, akné krém Zinerit vykazuje najlepšie výsledky z hľadiska bezpečnosti pacienta po použití. To je zabezpečené správnym zložením lieku. Hlavnou účinnou látkou je erytromycín. Je účinnou látkou, ktorá sa zameriava na ničenie iba škodlivých mikroorganizmov, ktoré vyvolávajú vývoj akné a akné alebo prispievajú k rozvoju závažnejších dermatologických ochorení.

Zvyšuje účinok octanu zinočnatého. Spočiatku kompozícia obsahuje 4% erytromycínu a 1,2% octanu zinočnatého. Zvyšných 94,8% - pomocných látok, ktoré poskytujú požadovanú konzistenciu lieku. Môžete si kúpiť antibiotikum takmer v akejkoľvek lekárni za pomerne rozumnú cenu. Náprava je uvoľnená na 400-600 rubľov bez ďalších predpisov. Vývojárom je spoločnosť Astellas, ktorá sa nachádza v Holandsku. V tejto dobe sa droga osvedčila ako jedna z najlepších na liečbu akné a akné sama o sebe. Často sa používa aj ako posilňovač pre iné lieky.

Návod na použitie Zenerrites

Špecifická príručka krok za krokom vám pomôže správne používať liečbu akné a vyhnúť sa možným negatívnym následkom. Spočiatku sa výrobok predáva s plastovým aplikátorom, ktorý je určený na aplikáciu na problémové oblasti pokožky. Aj v súprave sú špeciálne balenia s práškom - hlavným činidlom a rozpúšťadlom - prostriedkami, ktorými aktívne zložky získavajú požadovanú konzistenciu.

Takže štandardný postup je nasledujúci:

 1. Prostriedok sa aplikuje iba na postihnuté miesta pokožky. Ako preventívny prípravok sa Zinerit používa len v ojedinelých prípadoch. Obal pokrytý pupienkami a akné musí byť najprv vyčistený a odmastený. Najskôr dôkladne umyte pokožku čistou vodou, po ktorej je potrebné zopakovať postup pomocou špeciálnych čistiacich prostriedkov. Je žiaduce používať nekorozívne látky, ktoré nevysušia pokožku. V tomto prípade sa krycia doska nepoškodí presne.
 2. Ďalším povinným krokom inštrukcií spoločnosti Zinerit je aplikácia lieku na postihnuté miesta pokožky. Za týmto účelom sa aplikátor používa spolu s samotným lotionom. Na konci zariadenia je sieť, ktorá sa dotýka vašej postihnutej kože. V prípade postupu nakreslite do nádoby lotion a otočte aplikátorom. Mriežka absorbuje tekutinu, po ktorej môže byť aplikovaná na pokožku. Okamžite pohltí približne 0,5 mililitrov liečiva. Celkovo obsahuje balenie 30 mililitrov Zinerite. Jedna skúmavka stačí na asi 60 procedúr.
 3. Použite uvedené pokyny na liečbu problémovej kože dvakrát denne počas sedemdesiatich dní. Už druhý týždeň užívania lieku pacient zaznamená významné zlepšenie stavu kože. Pokračovať v liečbe dlhšie ako je uvedené obdobie je nežiaduce. Po prvé, to prakticky nemá zmysel, a za druhé, je to možné, naopak, je možné poškodiť pokožku. Výnimkou sú individuálne odporúčania dermatológov.

Indikácie pre Zingerit

 • Zníženie obsahu tuku v pokožke. Pri použití lieku sa množstvo svalstva časom znižuje. Dôvodom je to, že agent aktívne čistí póry, takže správne množstvo tuku rýchlo preniká von a výkonnosť žľazy sa stabilizuje.
 • Liečba dospievajúcich pupienkov. Hlavným dôvodom vzniku takýchto zápalov je hormonálna porucha v tele. V tomto prípade pomáha Zinerit eliminovať viditeľné chyby vo forme akné, čiernych škvŕn a akné.
 • Ďalší nástroj na liečbu dermatologických patológií. Ako pomocná zložka všeobecného priebehu liečby sa môže použiť antibiotikum. V tomto prípade ošetrujúci lekár vypracuje kompletný zoznam liekov, ktoré sú dokonale odlišné.

Hlavné výhody masti z akné Zinerit

 • Výrobok sa najskôr aplikuje na pokožku a má charakteristickú bielu farbu. Po sušení sa však prípravok stáva absolútne transparentným. Nezanecháva stopy na postihnutú kožu.
 • Má minimálny počet kontraindikácií. Zinerite sa môže používať aj počas tehotenstva a laktácie. Avšak v prvom trimestri sa odporúča konzultovať s lekárom vopred.
 • Už hotový výrobok s práškom a rozpúšťadlom sa môže skladovať po dobu 5 týždňov. Preto môžete raz pripraviť Zinerit a až polovicu kurzu na použitie hotovej hmoty.
 • Na rozdiel od väčšiny ostatných antibiotík sa Zinerit môže používať spolu s dekoratívnymi kozmetickými látkami. Výrobok nespôsobuje podráždenie a je absolútne nepozorovateľný, takže nezasahuje do kozmetiky.
 • Predávkovanie liekom je možné len v niektorých prípadoch. Zneužitie je plné negatívnych dôsledkov, ale je to veľmi zriedkavé.
 • Cena Zinerite sa pohybuje od 400 do 600 rubľov.

Vedľajšie účinky zneužívania Zineritis

Ak liek ešte stále negatívne ovplyvňuje stav kože pacienta, nemali by vzniknúť vážne problémy. Napriek tomu je vhodné zoznámiť sa s približnými vedľajšími účinkami, aby ste vedeli, čo od Zineritu očakávať:

 1. Podráždenie, začervenanie kože v dôsledku individuálnej neznášanlivosti erytromycínu alebo zinku.
 2. Svrbenie a pocit pálenia v dôsledku nadmerného množstva antibiotika, ktoré prichádza do styku s povrchom dermy.
 3. Zvýšená suchosť pokožky. Úplný nedostatok vlhkosti je ďaleko od pozitívneho výsledku použitia Zinerite. Preto ak žľazy vylučujú príliš málo kožného mazu, odporúča sa okamžite prestať používať lieky a venovať pozornosť alternatívnym liekom.

Zinerit alebo Baziron: čo je lepšie?

Baziron je ďalšie populárne antibiotikum na vonkajšie použitie. Používatelia sa často pýtajú, aké je lepšie použiť ich konkrétne prípady. Odborníci tiež neposkytujú konkrétnu odpoveď na túto otázku. Podstatou je, že drogy sú zameniteľné a vo väčšine prípadov budú oboje užitočné. Rozdiel v pomocných komponentoch, preto ak máte kvôli nim toleranciu Zinerite, použite Baziron a naopak.

Niekedy sa antibiotiká pri liečbe dermatologických patológií predpísajú pri požití. V takých prípadoch existuje Zinerite v tabletách, ktorý nie je menej účinný ako externý prostriedok.

V súčasnosti je Zinerite najobľúbenejšie antibiotikum na boj proti kožným problémom. Dôvody tejto popularity vysvetľujú samotní odborníci:

Pri správnom používaní Zineritu z akné sa môžete nielen zbaviť zápalu, ale aj zabrániť vzniku nových. Pravdepodobne je na to potrebné kombinovať s inými liekmi.

Zinerit: návod na použitie, indikácie, recenzie a analógy

Liečivo na vonkajšie použitie "Zinerit" uznávajú lekári za jednu z najúčinnejších v boji proti zápalu na tvári. Liečba s protizápalovým, antibakteriálnym, antimikrobiálnym a komedonolytickým účinkom je určená na liečbu akné.

Moderná a výkonná príprava Zinerit perfektne zvládne kožné lézie a používa sa pri komplexnej terapii.

Zloženie Zinerite: erytromycín - 1,2 g, dihydrát octanu zinočnatého - 360 mg. Koncentrácia zinku v hotovom mlieku je 1,2% a erytromycín 4%.

Hlavnou účinnou látkou krému na akné a akné je erytromycín. Je to antibiotikum prírodného pôvodu, mäkké a netoxické. Erytromycín zabije pôvodcu akné, baktérie Propionibacterium acnes, ktorá sa množí v póroch. Malé množstvo erytromycínu môže vstúpiť do systémového obehu a potom sa vylúčiť z tela.

Účinnou látkou Zinerite je aj dihydrát zinku, ktorý pôsobí výlučne zvonku. Zinok je adstringentný a sušiaci účinok, zmierňuje zápal a vďaka spojeniu s erytromycínom sú zápalové procesy omnoho rýchlejšie.

Komplexná medicína znižuje produkciu mazu, ktorá upcháva našu pokožku. V dôsledku toho sa zníži obsah tuku v koži a možnosť výskytu akné. Keďže Zinerit výrazne znižuje tvorbu komedónov, čo sú akumulácie mazu, na epidermis jednoducho neexistuje substrát na tvorbu nového akné a akné.

Forma uvoľňovania lieku:

1. Prášok na roztok pre vonkajšie použitie
2. Použité rozpúšťadlo je bezfarebné, priehľadné.
3. Aplikátor pre samo-pripravené, podľa návodu, roztok.

Indikácie na použitie Zinerit

Používa sa na liečbu akné, odolné voči účinkom všeobecnej hygieny, ľudových a kozmetických prostriedkov. Akné vyrážky - mnoho hnisavé zápaly akné, uzliny pod kožou, čierne bodky a milium.

Liečivo sa odporúča na použitie pri akné (ako vo forme papuliek a vo forme pľuzgierov), tak aj v zmiešanej forme akné (ak sú súčasne akné a akné).

Podľa oficiálnych pokynov na použitie Zinerite nie je účinný pri liečbe akné a akné v iných oblastiach pokožky, napríklad na chrbte, hýždach, ramenách atď.

Návod na použitie Zinerit, dávkovanie

Keď začnete liečbu, kvapalina z injekčnej liekovky s rozpúšťadlom sa má naliat do injekčnej liekovky s práškom. Potom sa fľaša musí pretrepať tak, ako by mala trvať 1 minútu, až kým sa prášok úplne nerozpustí a potom zatvorte veko aplikátorom, ktorý je k dispozícii v balení s liekom.

Roztok zostáva stabilný 5 týždňov po príprave. Berte na vedomie dátum expirácie na liekovke. Po zmiešaní zložiek prípravku sa môže hotový roztok skladovať (pri teplote 15 ° C až 25 ° C).

Pred použitím očistite pokožku prachu, nečistôt, potu a odstráňte zvyšky kozmetiky.

Zinerite sa aplikuje dvakrát denne, zvyčajne po dobu 10-12 týždňov. Pozitívna dynamika je v priemere viditeľná až za 1-2 týždne. Značný terapeutický účinok sa zvyčajne dosiahne počas prvých 12 týždňov.

Naneste Zenerit vyžaduje tenkú vrstvu na celú tvár (s tendenciou k odlupovaniu a suchu - ukážte na každý pupienok), mierne stlačte aplikátor počas aplikácie.

Funkcie aplikácií

Výrobok môže vysušiť pokožku. Preto ho aplikujeme v tenkej vrstve. So sklonom k ​​uschnutiu pokožky sa odporúča používať Zenerite vpravo. Ak liek nadmerne vysušuje pokožku, musíte ju prestať používať a ešte lepšie sa jej objaviť skúseným dermatológom.

Po aplikácii pokožka nezanecháva žiadne stopy a lesk.

Zabráňte kontaktu s ústami, očami, nosnou sliznicou (možné popáleniny alebo podráždenie), náhodne opláchnite veľkým množstvom vody.

Pre dnešok sa zistilo, že používanie lieku je možné počas tehotenstva a laktácie (dojčenie), ale len za účelom špecialistu a prísne v odporúčaných dávkach.

Po aplikácii nie je kontraindikované používať kozmetiku.

Neexistuje žiadny dôkaz účinku Zineritu na schopnosť viesť vozidlá alebo obsluhovať stroje. Avšak každý dopad je nepravdepodobný.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie Zinerit

Lokálne reakcie: niekedy sa môže objaviť pocit pálenia, podráždenie, lúpanie, suchá pokožka v mieste aplikácie. Tieto javy sú zvyčajne slabo vyjadrené a nevyžadujú stiahnutie lieku a / alebo symptomatickú liečbu.

Pri pálení, svrbenie a aktívne odlupovanie hornej vrstvy pokožky by malo zastaviť liečbu kože so zinitíliou a používať lieky, ktoré majú podobný účinok (ako predpisujú dermatológovia).

predávkovať

Pri externom používaní je nadmerné dávkovanie roztoku Zinerite nepravdepodobné.

Kontraindikácie:

 • zvýšená citlivosť na erytromycín a iné makrolidy;
 • zvýšená citlivosť na zinok alebo iné zložky lieku;
 • prítomnosť akné u detí do 12 rokov veku.

Analogy Zineritis, zoznam liekov

 1. Skinoren;
 2. Baziron;
 3. Roaccutane;
 4. Erytromycínová masť.

Dôležité - návod na použitie Zinerit, cena a recenzie analógov nie sú relevantné a nemôžu byť použité ako návod na použitie liekov podobného zloženia alebo účinku. Všetky terapeutické vymenovania by mal vykonávať lekár. Pri výmene Zineritu analógom je dôležité získať odbornú konzultáciu, možno budete musieť zmeniť priebeh terapie, dávkovanie atď. Nevlastníte si sám!

Antibiotikum, ku ktorému patrí erytromycín, by malo byť predpísané iba lekárom, ktoré zohľadňuje všetky vaše vlastnosti, ako aj mechanizmy účinku liekov. Nekontrolované používanie antibakteriálnych látok, dokonca aj lokálneho (externého) použitia, je plné nepriaznivých dôsledkov.

Zinerit - liek na akné: môj názor, žiadosť, spätná väzba

Dobrý deň, priatelia! Dnes bude predmetom mojej analýzy všetky známe prostriedky Zinerit. Ak bojujete s pupienkami, pravdepodobne ste už počuli o tejto droge a možno ste ju použili. Takže už máte určitý názor na túto drogu.

A ak sa nepoužije, potom dnes my Budeme analyzovať všetky výhody a nevýhody tohto nástroja, budeme hovoriť o tom, čo väčšina sťažuje po použití Zinerit (po chvíli, Zinerit prestane pomáhať) a ako sa tomu vyhnúť. Tiež budem hovoriť o tom, ako používať tento nástroj, aby to naozaj podpora. Náprava je skutočne užitočná a musí venovať veľkú recenziu. Poďme!

Zinerit - roztok erytromycínu a zinku na liečbu akné. Často môžete vidieť reklamu tohto lieku proti akné v televízii, v médiách alebo len v názoroch ľudí na internete. A reklama je dosť agresívna a ukazuje to na veľkom počte kanálov. Začnime od samého začiatku:

za prvé, kde môže byť tento produkt zakúpený? Zinerit si môžete kúpiť v takmer každej slušnej lekárni. Takže si myslím, že s cieľom uprednostniť tento nástroj nebudú mať žiadne problémy. Aj keď skončí v jednej lekárni, pravdepodobne bude v inej.

za druhé, cena. Nie je stanovená a líši sa v rôznych lekárňach. Napríklad online lekárne:

V bežných lekárňach je Zinerit od 500 do 700 rubľov, pomerne drahé, treba poznamenať.

Po zakúpení spoločnosti Zenerrit dostanete krabicu obsahujúcu 2 fľaše. Obsah týchto dvoch fľaštičiek musí byť zmiešané dohromady v dôsledku uplatňovania usmernení zineritom (inštrukcií v obrazoch a jeden, myslím, že bude rozumieť), potom dal aplikátor, po ktorom môžete začať používať.

Pozor prosím! Zinerite možno skladovať pri izbovej teplote iba 5 týždňov po zmiešaní! Potom musíte zakúpiť novú fľašu, majte na pamäti!

Účinná látka Zinerite je erytromycín a zinok, ich užitočné vlastnosti a vzájomné vzťahy budú ďalej zvažované.

Prestaňte sa podvádzať

Skôr než budem čítať ďalej, položím vám jednu otázku. Stále sa snažíte zbaviť akné? Súdiac podľa toho, že čítate tento článok - víťazstvo nie je na vašej strane.

A samozrejme viete z prvej ruky, aké sú kožné problémy:

 • Neustále vyhľadávanie prostriedkov z akné
 • Denné vyberanie a vyberanie
 • Nízka sebaúcta
 • Nedostatok pozornosti opačného pohlavia
 • Vynakladanie peňazí na kozmetiku

A teraz odpovedzte na otázku: Urobíš to? Nie ste unavený z toho? A koľko peňazí, času a úsilia ste už strávili na kozmetike a liekoch proti akné? To je pravda - je čas, aby sa koža dokonalá, raz a navždy! Súhlasíte?

Vykonali sme vyšetrovanie, študovali sme veľa materiálov a najdôležitejšie sme skontrolovali v praxi takmer všetky lieky na akné a našli sme jedinú účinnú drogu, Instaskin

Bolo to Instaskin vám ušetrí od akné nie týždeň, mesiac alebo rok, ale celý život!

Užitočné vlastnosti Zinerite pri liečbe akné:

1 Erytromycín zabije pôvodcu akné, baktérie Propionibacterium acnes, ktorá sa množí v póroch. Erytromycín je antibiotikum. Toto je hlavná akcia

2 Zinok je stierací účinok, zmierňuje zápal a vďaka spojeniu s erytromycínom, pupienok prechádza oveľa rýchlejšie

3 Zinerite znižuje tvorbu mazu, ktorý upcháva našu pokožku. V dôsledku toho sa zníži obsah tuku v koži a možnosť výskytu akné

4 Pokožka vysychá rýchlejšie prejsť sami akné a post-akné (akné účinky), ale hlavná vec je, aby vyschnúť, môže len zhoršiť všetko, bude to o niečo neskôr hovoriť.

Zinerite je antibiotikum, preto by ste mali ísť k dermatológovi a skontrolovať alergiu na túto drogu a všeobecne dostať jej odporúčania. To je prvá vec, ktorú by ste mali začať liečiť akné.

Použitie Zinerite:

Používa sa Zinerite tenká vrstva na postihnuté miesta kože, mierne stlačenie aplikátora v kontakte s pokožkou. Vypláchnite liek po tom, čo to nie je potrebné. Zinerit nezanecháva žiadne stopy po aplikácii (ak plenochku sotva všimol, že rýchlo prejde), ale s náhodným kontaktom s ústnou sliznicou môžu spôsobiť nepríjemné pocity v podobe pocitov horkosť v ústach.

Môžete aplikovať akupresúru aj akúkoľvek pokožku postihnutú akné. Ak sa pokožka začína vysychať, je lepšie prejsť na bodové použitie.

Zinitída sa často používa spolu s inými liekmi rovnakého profilu ako napríklad Skinoren. V liečbe som použil chlórhexidín+Skinoren ráno, Zinerit večer.

Znova opakujem, komplexná liečba by mala vymenovať dermatológov, nečiniť samoliečbu, verí v moje horké skúsenosti. Tu je článok o tom, ako vybrať ten pravý dermatológ.

Pokyny hovoria, že sa majú aplikovať dvakrát denne, ale môj dermatológ povedal, že 1 večerná aplikácia je dosť. Účinok je podľa môjho pozorovania viditeľný počas jedného týždňa (hlavne pri sušení a zastavovaní zápalov). Mimochodom, možno preto, že som použiť Zenerova 1 krát za deň som sa vyvinul drogovú závislosť, a napriek tomu úplne v poriadku, aj keď som stratil prehľad o tom, koľko vo svojom živote som si kúpil tieto poháre (len viac ako 5).

A po použití 1 balenia (5 týždňov), som sa na niečo iné (hovoriť častejšie) asi mesiac. Takýto plán liečby bol znova vykonaný dermatológiou.

Porovnanie s inými prostriedkami (môj názor):

Mnoho ľudí sa ma často pýta na otázky: "Čo je lepšie, Zinerit alebo Baziron?". Alebo čo je lepšie: "Zinerit alebo Skinoren?". Alebo hovorca. *** Tretíkrát sa potrhnem dermatológa =) ***. Ale ak chcete vedieť môj názor, potom všetky prostriedky, ktoré som uviedol vyššie, myslím, že najlepšie externé prostriedky, ktoré som použil. Ale ak chcete vedieť, komu dám z hľadiska efektivity miesto, potom:

2 Zinerit

Pozrite sa na moje recenzie týchto nástrojov, na ktoré sa dá kliknúť.

Znovu, čisto môj názor. A tento názor sa mení, tak by som dať pár mesiacmi Zinerit 3-4 a Skinoren ku 1. Ale pretože teraz ohovárať kožu s zineritom Hlorgesidinom vo večerných hodinách a robia dobre, to je môj názor.

Nevýhody používania Zinerit:

1 Ako bolo uvedené vyššie, liek je pomerne drahý. Hoci pre niekoho ako.

2 podstatný bez: s dlhým používaním sa baktérie môžu používať (vyvinúť rezistenciu) na liek (nezabudnite, že ide o antibiotikum). Z tohto dôvodu Zinerit prestane fungovať. Počas obdobia prijatia je potrebné starať sa o stav pokožky. Pri tejto príležitosti ľudia veľa hovoria a sťažujú sa, že to bol dobrý výsledok, ale potom sa všetko stalo ako predtým. Úprimne povedané, toto som nevidel. Možno je to preto, že som použil 1 čas a po použití 1 balíka striedal s niečím iným, možno som len šťastie.

3 Môže vysušiť pokožku. Preto sa uplatňujeme tenká vrstva. Ak to príliš vysuší, musíte ho prestať používať, alebo lepšie ho stále ukázať svojmu lekárovi.

Je to možné na začiatku fotografie (prečo je to dôležité), takže bude ľahšie posúdiť, či sa vzdelávanie deje alebo nie.

V čase písania tohto článku som si myslel, že ak mi pomôže tento nástroj, neznamená to, že to pomôže všetkým. Preto som čítal recenzie o Zinerite na internete, najzaujímavejšie z nich som tu post.

Recenzie Zinerite

Nechcem maľovať nič dlho - poviem len jednu vec: na tvári máte pupienky, len choďte a kupte si Zinerit. Problém je vyriešený. Akné už nie je. Môj názor na Zenerit je absolútne pozitívny!

Potom, čo sedel v rade pre čistenie tváre, vedľa mňa sedela dievča 20 rokov, s ktorou hovoríme, okamžite videl môj zhoršenie (na tvári sa objavil asi 5 protizápalovo), odporúča sa použiť zenerove. Ona hovorí, že vyliečila akné s takmer jedným zubármi, a teraz, ako si spomínam, liečila akné škvrny. Použil som Zinerite asi mesiac, výsledky neboli viditeľné. Ale keď som počul túto radu od skutočného človeka, ktorý mu pomohol, rozhodol som sa to skúsiť znova. A čo by ste si mysleli? Množstvo akné nie je to, že sa znížil, prestali sa objavovať AT ALL! Päťtýždňový kurz priniesol obrovský stimul v živote, teraz som oveľa menej komplikovaný, nebojím sa, čo si ľudia myslia. Existuje niekoľko bodov z minulosti akné, vrátane na lícach. Teraz som si kúpil hubu na čerstvú vodu, skúsim čo, ako, ak sa nezmestím, idem na peeling. Zinerit Odhadujem 9 z 10 bodov. Skvelý nástroj!

Zinerit mi prakticky nepomohol. Keďže to nepomohlo, na začiatku to bolo niečo ako pretrvávajúce zlepšenie, dobre, potom koža zrejme zvykla, prestala pomáhať vôbec. Liečba je dobrá, ale bohužiaľ, nevyhovovala mi.

závery:

Ako sa hovorí, koľko ľudí - toľko názorov a je to ešte výrečnejšie povedať, že naozaj potrebujete vyskúšať Zinerit, zrazu tento nástroj je váš?

Ak chcete poznať môj názor - tento externý výrobok je jedným z najlepších v liečbe akné a ja som sa snažil veľa vecí =). Nezabudnite na ďalšie zložky úspešnej likvidácie akné: strava, nestláčajte pupienky a nedotýkajte sa tváre atď. Prečítajte si stránku, mám viac ako bolo popísané podrobne.

Dúfam, že to bolo užitočné. Pozri sa na teba! Roman Berezhnoy.

V rozľahlosti YouTube som v zásade našiel aj kvalitatívny prehľad o kozmetike o Zinerite, ako som už povedal, ale stále bude užitočné vidieť:

Vyvodiť závery

Na našich stránkach existuje veľa techník, ktoré vám pomôžu zbaviť sa akné, ale existuje jeden VUT. Nie všetci pomáhajú touto alebo touto technikou, takže sme vytvorili podrobný krok za krokom pokyny, čo pomôže doma úplne zbaviť sa všetkých druhov akné, akné a čiernych škvŕn za 10 dní absolútne všetko na 100%.

Týmto spôsobom viac ako 500 mužov a žien úplne očistilo svoju pleť a to sú len tí, ktorí poslali svoju spätnú väzbu a vďaku. K dnešnému dňu nebol zaznamenaný nikto, ktorému táto technika nepomohla.

Túto inštrukciu sme dali bezplatne, navyše nedostaneme penny z predaja liekov, ktoré je potrebné zakúpiť. Pri kopírovaní článku sa vyžaduje odkaz na túto stránku!

Pozor prosím! Tento postup funguje iba vtedy, ak sú dodržané všetky položky popísané nižšie. Pamätajte, že neexistuje žiadna magická pilulka a ani masť, ktorá okamžite vyčistí očistenie pokožky.

Prípravná fáza:

1) Ideme do na tejto stránke a poriadok Intraskin (toto je najdôležitejšia droga, ktorá má terapeutický účinok). Hlavnou črtou lieku je to, že preniká do pórov a uzdravuje pokožku zvnútra, čo je dôvod, prečo po liečebnom priebehu sa výsledok zachová navždy. Navyše to nie je návykové, na rozdiel od jeho nákladných náprotivkov.

2) Aby Intraskin mohol preniknúť do pórov, je potrebné ich úplne vyčistiť, inak nebude mať žiadny vplyv. Na čistenie pórov budeme používať čierna maska. Môžete to urobiť sami (čítate na internete), ale je ťažké nájsť všetky potrebné súčasti, takže je jednoduchšie kúpiť. A domáca maska ​​očisťuje póry oveľa horšie. Objednávame čiernu masku pre na tejto stránke. Bude to trvať 2 balíky, ak budú ponúkať viac - odmietnuť. Existuje veľa falzifikátov, takže ak sa rozhodnete kúpiť masku, potom len na oficiálnej webovej stránke, ktorú som spomenul vyššie.

3) Odporúčame tiež kúpiť tento písací stroj na úplné očistenie vašich pórov.

Nebojte sa, že to všetko potrebujete kúpiť. Súhlasím, stojí za to, ak viete, že 100% sa zbaví akné nie týždeň, mesiac alebo rok, ale celý život!

Takže ste si zakúpili všetky potrebné súčasti..

Začneme liečbu:

1) Znížte spotrebu akýchkoľvek sladkých a tučných jedál najmenej dvakrát. Odporúčame konzumovať viac zeleniny. Nebojte sa, toto je dočasné opatrenie, stačí len čakať 10 dní!

2) platiť čierna maska na tvári počkajte 5 minút a potom opatrne odstráňte. Maska sa dostane z tváre tenkým filmom, na ktorom bude vidieť všetok hnis, ktorý bol vo vašich póroch. Tento postup sa má vykonať počas prvých 3 dní raz denne (najlepšie v noci). Potom odstráňte zvyšný hnis z pórov so strojom Spot Cleaner (návod na čistiaci prostriedok vo vnútri krabice)

3) Po úplnom čistení pórov, vložte Intraskinový krém do kruhových pohybov do postihnutých oblastí pokožky a bez oplachovania ideme spať. Tento postup sa vykonáva každý deň počas 10 dní.

To je všetko. Poviete, že je to príliš zložité. Nikto nepovedal, že by to bolo jednoduché. Ale keď sú splnené všetky tieto položky, my garantujeme kompletnú likvidáciu akné a čiernych škvŕn za 10 dní!