Kategórie Dermatitída

Kyselina salicylová - návod na použitie
Dermatitída
Ako sa zbaviť akné, mozole, plesne a iné kožné defekty často používajú kyselinu salicylovú - pokyn k využívaniu finančných prostriedkov (prášok a alkoholu) obsahuje informácie o indikáciách, zloženie, kontraindikácie.
Ako to pomáha zlý chlap z akné?
Dermatitída
Nikto nie je imúnny vzhľadu akné. Nepríjemné vyrážky na koži môžu byť sledované nielen v dospievaní, ale aj v staršom veku. Zjavenia akné súvisia s rôznymi príčinami a nie vždy s chybami v starostlivosti alebo podvýživou spôsobujú problémy s pokožkou.
Ekzém na tvári - ako to vyzerá s fotografiou. Príčiny, symptómy a liečba ekzému na tvári s masťami a prípravkami
Dermatitída
Problémy s pokožkou sú veľmi viditeľné, a preto zasahujú do bežnej komunikácie. Jednou z najzávažnejších chorôb, ktoré postihujú pokožku, je ekzém.
Čo robiť, ak jazyk poškodí pupienok
Dermatitída
Nádory, ktoré majú nejaký vonkajšiu podobnosť na konvenčné pryshchikami, ktoré sa často ovplyvniť jazyk a sliznicu úst, dodávajúci značné nepohodlie a vykonať významné úpravy bežného života, pretože ich bolesti.
Príznaky, príčiny a účinná terapia spôsobujú pupienky v uchu a bolesť
Dermatitída
Prerušenie signálu tela o poruchách, zápalových procesoch v tele. objavil pupienka v uchu bolí z rôznych dôvodov, ktorých objasnenie pomôže určiť najefektívnejšiu liečbu.
Psoriáza nechtov
Dermatitída
Jednou z najčastejších chronických ochorení je psoriáza alebo šupinatý lišaj. Je charakterizovaná monomorfným (rovnakým typom) vyrážok vo forme plochých papuliek (uzlíkov), mierne sa zdvíhajúcich nad povrchom zdravých oblastí kože.
Aké znamienka je možné odstrániť a ktoré nie je možné odstrániť?
Dermatitída
Malé značky v podobe materských znamienok a materských znamienok niekedy dodávajú čaro a niekedy spôsobujú pre svojich majiteľov veľa nepríjemností.
Lishay v dieťati: znaky, typy, ako to vyzerá, liečba
Dermatitída
Väčšina rodičov musí čeliť výskytu príznakov ochorenia, ako sú lišajníky u detí. Nie vždy pochopiť, aké sú jeho črty, mnohí začínajú experimentovať a snažia sa vyrovnať sa s depriváciou v domácnosti.
Svrab - prvé príznaky, liečba doma
Dermatitída
Svrab - kožné infekcie od parazitných výboje, charakterizované kožné lézie svrbivých roztoče alebo roztočov (Sarcoptes scabiei). Roztoč budiče rozpoznateľné voľným okom (pod kontrolou) ako bod, je biely alebo žltkastý, nie väčšie ako maku.
Furuncle - fotografia, charakteristické znaky, liečba vriec
Dermatitída
Základná terminológiaKožušina je druh pyodermy, ktorý sa vyvíja vo vreckách vlasových folikulov a pokračuje spolu s hnisavými zápalovými procesmi.
Dezinfekcia a liečba akné na pokožke s Višnevskou masťou
Dermatitída
Lacné drogy z lekárne môžu poskytnúť účinnú pomoc v boji proti akné. Plus takých prípravkov spočíva v účinnosti účinnej zložky a malého množstva pomocných látok.
Akné na zadnej strane
Dermatitída
Predpokladá sa, že najobľúbenejším miestom akné je tvár. Každý deň v zrkadle ošetrujeme kožu tváre pri hľadaní všetkých druhov chýb. Ale ak by sme mali príležitosť vidieť chrbát tak často, určite sme dali dlaň "pimples" za to.
Mazanie na bruchu: ako sa ho bezpečne zbaviť
Dermatitída
Cudzie telesá na tele sú nepríjemné, najmä ak sa objavujú na bruchu. Rany a vyrážky prijatý plachý, ich majiteľ už nie je ísť na pláž, nosiť uzavreté oblečenie, rozbité a jeho osobný život, pretože sa bojí nahý so svojím partnerom.
Herpes na tele u dospelých, symptómy a liečebný režim
Dermatitída
Herpes na tele je infekčné ochorenie, ktoré je spôsobené vírusom herpesu - jedným z najbežnejších na svete, možno po víruse chrípky. Zvyčajne sa choroba prejavuje vyrážkami na koži a sliznice v podobe malých skupín bolestivé pľuzgiere, ale môže tiež ovplyvniť nervovú tkanív a vnútorných orgánov.