Hlavná

Bradavice

dimexide

Ak sa chcete zaregistrovať, zaregistrujte sa.
Trvá menej ako 1 minútu.

Aplikuje sa len zvonku a len v zriedenom stave. Častejšie na jeho základe robia masky, hovory a pleťové vody. Spálil som svoje pupienky s dimexidom. Ale len je dôležité sledovať proporcie. Pri počiatočnej aplikácii zrieďte 1: 5. Ak koža normálne reaguje bez akýchkoľvek komplikácií, potom môže byť koncentrácia zvýšená o 1: 3. Čiastočne mi pomohol, takže som musel prejsť na komplexnú liečbu.
Verím, že účinok nástroja priamo závisí od vlastností tých komponentov, ktoré sú pridané do masiek a chatterov. Sám, droga môže prekonať problém s akné menej často.

Dimexid som si kúpil pred rokom, ale mohol som ho použiť len párkrát. Bohužiaľ, má taký zápach, že všetko obklopuje. Ide o individuálnu intoleranciu. Pritiahol som nos, rozložil som ho podľa pokynov jedna až desať. Radím vám, aby ste sa nezúčastňovali na amatérskych aktivitách a neuvádzajte tak. Je potrebné otestovať pokožku.
Zriedil som vodu s Dimexidom a pretrepal som tvár s akné. Vôňa mi doslova stál v hrdle. Akné po chvíli jasne šiel na stratu - liek dobre odstraňuje zápal, odstraňuje dokonca vnútorné pupienky, pretože preniká hlboko do kože. Ale nemôžem ho použiť kvôli vôni.

Snažím sa, aby bol "Dimeskid" vždy po ruke. Liečivo je vhodné na odstránenie rôznych problémov, od odstránenia bolesti a modrín po modriny a prinášanie krásy. Nie je to len to, čo podporuje rýchle hojenie pupienkov a pustúl, dezinfikuje tak samotné zápalové zameranie, ako aj priľahlé oblasti. Ale tiež dobre utiahne zostávajúce jamy, rany a iné kožné defekty. Používam ako krémový gél, tak aj roztok. Ale nie pre celú tvár, ale iba pre miesta, ktoré vyžadujú spracovanie. Pretože sa neodporúča aplikovať na zdravú pokožku, môžete dosiahnuť hlboké "pokrčenie" epidermy.

Dimexid je rozpočtový a veľmi "zúfalý" z hľadiska akčných prostriedkov. Bez toho, aby sa dostal do vedeckých detailov - je to extrakt z cesnaku, ktorý má antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti. Najčastejšie ju používam ako profylaxiu alebo elimináciu akné počas PMS. Pracuje na hurikáne, zabíja malé pimples na stupni vzdelávania, veľké - okamžite neutralizuje, nevedie k zobratie hnis v nich. Ale existuje niekoľko "buts".
1) V pokynoch pre dimexid - celú skupinu kontraindikácií, odporúčam vám, aby ste si pred nákupom / použitím prečítali.
2) Na účely použitia na pokožke by sa malo pamätať na to, že suchá, veľmi citlivá pokožka na tvár môže len zhoršiť. Mastné, v kombinácii to bez problémov.
3) Dimexid v čistej forme, a dokonca aj v zriedenej tonikum na tvár (beriem 1: 4, kde 4 je voda), to smradí len neskutočné, ako keby stlačili celú hlavu cesnaku. Táto potreba prežiť, kým nezmizne, asi pol hodiny: (
Kvôli poslednému bodu používam hovorca iba prísne, ak je to potrebné a len večer, pretože ráno toaletu môžem prežiť tento zápach a ísť do práce nemôžem.
Vo všeobecnosti odporúčam, ale je potrebné ju použiť múdro.

Ako akákoľvek droga so širokým spektrom účinku môže dimexid vyriešiť problém a zhoršiť ho. Hlavnou vecou je vedieť, ako správne uplatňovať. Pretože sa používa na liečbu mnohých ochorení, je dostupný aj v niekoľkých formách, počnúc koncentrátom na prípravu roztoku a končiac masťou. Ako prostriedok boja proti furunkulóze, akné a akné používam hotové štyridsať percentné riešenie. Je to najvhodnejšie pre tento druh konania. Predáva sa v lekárňach v malých fľašiach z tmavého skla, ako sú tie, v ktorých predávajú tinktúry valeriánov. Navlhčujem bavlnenú podložku v roztoku a stlačujem na zapálenú oblasť 15-20 minút. Pretože dimexid obsahuje analgetiká, neutralizuje nielen zápalové a hnisavé procesy, ale má aj analgetické vlastnosti. Po takýchto aplikáciách sa pupienky zmenšujú. Dôležité nie je, aby sa disk na koži preexponoval, inak kvôli prebytku lieku môže nastať sčervenanie, svrbenie a odlupovanie kože. Tiež by ste sa mali snažiť vyhnúť tomu, aby ste dostali liek do očí alebo na sliznicu úst alebo nosa - pravdepodobne chemické popáleniny.

Hlavným účinkom Dimexidu je posilnenie práce s inými liekmi. Nezávisle má protizápalový, antimikrobiálny a dezinfekčný účinok. Preto sa odporúča pridať masky a rozhovory. Vo svojej čistej forme sa droga nemôže aplikovať na tvár. Môžete dostať vážne popáleniny.
Liek nepatrí do skupiny antibiotík. Vo všeobecnosti je bezpečné tolerovať pokožku a nespôsobuje vedľajšie účinky, ak sa používa správne.
Avšak pri individuálnej neznášanlivosti môže liek spôsobiť svrbenie, začervenanie, odlupovanie, pálenie, opuch a dokonca nevoľnosť. V takom prípade okamžite umyte pokožku a nepoužívajte ju.
Používam dimexid pri starostlivosti o problémovú pokožku. Účinok s ním je mnohokrát lepší, než bez toho, aby sme ho pridali.
Moje obľúbené recepty:
1. Chatter pre tvár:
- 25 g dimetoxidu;
- 125 g vody;
- 10 tabliet aktívneho uhlia;
- 10 tabliet doxycyklínu.
Komponenty sa zmiešajú a používajú sa ako čistiaca maska ​​1 krát za týždeň. V dôsledku toho je pokožka hladká a čistá.
2. Dimexid rozrieďte minerálnou vodou v pomere 1: 6 a niekoľkokrát denne utrite problémové miesta. Ak dôjde k negatívnym kožným reakciám, môžete zvýšiť množstvo vody. Môžete použiť najviac 2 týždne, potom si prestávku. V dôsledku toho sa pokožka očistí. Úhory a pupienky zmiznú.

Dimexid som užíval dlhšie ako dva roky. Priradená po zranení, na ošetrenie rany a čítal som, ako užitočná bola, a začala ju používať nie na svoj určený účel na kozmetické účely. Najmä s jeho pomocou sa pokúsil vyliečiť akné. Dimexid je roztok pre vonkajšie použitie, ale musí byť riedený vodou a pomer vody musí byť starostlivo vypočítaný, pretože existuje riziko popálenín. Niekto robí 1 až 4, niekto 1 až 10, choval som 1 až 6 a bolo to v poriadku. Vyskytol sa mierny pocit pálenia, ale koža nebola červená. Potom, vo všetkých známych schémach, som v roztoku namočil tampón a zasiahol postihnuté oblasti. Na mňa to všetko spodnú časť tváre. Postup opakujte ráno a večer každý deň po celý mesiac. Výsledky boli fantastické! Na jeden týždeň väčšina akné prešla úplne, po dobu jedného mesiaca sa koža stala čistou, zostáva len postakne na niektorých miestach. Roztok Dimexidu necíti, ale keď ho zriedime, objaví sa silná cesnaková chuť, ktorá sa dá rozštiepiť len pomocou krému. Po celý mesiac neustáleho používania som oral celý cesnak, ale výsledok stojí za to. Dimexid má veľa kontraindikácií a alergií, ale moje liečenie prešlo bez akýchkoľvek komplikácií.

Zatiaľ čo nikto nekladal otázky. Vaša otázka bude prvá!

Antimikrobiálne látky Dimexid - prehľad

Dimexid, ako liek na akné. Fotografie problémovej kože, výsledky, tipy na použitie.

Celý príjemný čas dňa!

Musím povedať, že toto je moja prvá recenzia na ayreke, budem často používajú túto stránku sa dozvedieť niečo z týchto ľudí o drogách, kozmetika atď Teraz som chcel najviac podeliť sa o svoje skúsenosti, naozaj chcem byť užitočná, som si istý, že som také problémy nie sú len jeden, akné - veľmi časté ochorenie, ktoré je ťažko liečiteľná, akné nemožno odstrániť v jedinom dni, nie estetiku ochorenia - A iba jedna zo strán, to je tiež bolestivé, pokaziť náladu, a niekedy dokonca privádza k depresii, a navyše celá akné znamená, že máme telo s niektorými vnútornými problémami. Spätná väzba bude dlhá a podrobná, takže okamžite poviem "ďakujem" každému, kto číta:

Takže v prvom rade je potrebné povedať o mojej koži, možno niekto má presne tie isté problémy. Videl som veľa recenzií o problematickom pokožke, kde ľudia aktívne líčia, bradu atď.

Mám trochu iný problém. Moja koža je kombinovaná, rovnako ako veľa ľudí s problémovou pokožkou. Len som hádže do čela, a to napriek tomu, že je normálne veľkosť pórov, koža na čele sa nikdy veľmi tučná, skôr normálne, občas vyhodí oblasť okolo úst, kde nasolabiálních záhyby a brada, ale nie je kritická. A tá najstrašnejšia vec je to, že vyrážky sú bolestivé, subkutánne, nezrelé za pár dní, sú hlboko pod kožou a všetko to bolí a zapálí. Navyše, skôr som mal hrudník a chrbát, teraz na mieste škrabance na hrudi a chrbte jazvy, ako po kiahní neštovice. Takže prvý tip: nerozdrvte, neškrábajte, nekompletujte, hoci často hreším. Subkutánne pupienky nie je možné vytlačiť.

Problémy tohto druhu som trpí od roku 2014, bol tiež pryschechki, ale bol to iný spôsob života, a navyše som sa aktívne využívajú dekorativku a štukatéri jednoducho hrozné, a nie dávať pozor na stav kože, ale podľa môjho obrany budem hovoriť, že starostlivosť som mal správne: čistenie, tonizácia, zvlhčovanie. Navyše, len v roku 2014 bol rokom stresu, citového zmätku a dramaticky zmenilo môj život, myslím, že to zhoršilo situáciu s pokožkou, kozmetika, hodil som len 2016 konečné (tonalniki, prášok, atď).

Takže na koláž môžete vidieť, čo vlastne bolo s kožou. 1 fotka na koláž - v roku 2014, pod vrstvami prášku a tonalki, dokonca aj táto nočná mora bola strašne vidieť. 2 fotografie na koláži - koža bez čokoľvek v roku 2015. 3 fotografie - koža pod vrstvou prášku v roku 2015. A teraz štyri fotografie kože čela, v roku 2016 po dimexide.

Samozrejme, Dimexide nie je všetko, čo som používal v takom dlhom období. Mash všelijaké, ihtiolovaya masť Vishnevsky masti, zinok, salicylovej pasty salitsilka, alkoholických mliek, krémov pre rôzne kožné problémy, parenie, bylinné čaje, masiek pre akné. Ale to všetko je nezmysel a neprináša výsledky, a ak to prinesie, je to sotva viditeľné. Všimnite si, že som porciovanie Dimexidum antibiotiká "Minoleksin", som sa rozhodol, že ak by všetky tieto vonkajšie nástroje nefungujú, mali by ste urobiť niečo vnútri. Pre tých, ktorí sú naštvaní, a verí, že vlastné - ujmy, Ja odpoviem: Som s vami úplne súhlasím, nechcem radiť nikomu zopakovať svoje skúsenosti, ak viete, príslušný odborník, ktorí nemali WAG ruku a neodporúča sa potrite tvár Baziron alebo skinorenom, potom neváhajte a ísť za ním, ja tiež nemajú takú príležitosť, takže som zápasí s týmto problémom sám, metódou pokusu a omylu.

Foto 1 - pokožka počas "Minoleksina" bez make-upu vôbec (narotsennye riasy. Bohužiaľ, nie mňa vyliečený toto antibiotikum, ale len dával dočasný výsledok, aj keď dobrý, napísať recenziu o tom oddelene.

Obrázok 2 - koža po "Dimexide" opäť, bez make-upu, len oči sú namaľované.

Poznamenávam, že koža Nie IDEAL, to nie je super-duper rovnaké, iba kvalita rozžiari niektoré z nedostatkov, "Dimexidum" - nie je všeliekom, ale nedáva okamžité výsledky, to môže byť nebezpečné, a to je, bohužiaľ, nie je liek, je to skôr pomoc, medziprodukt znamená, že ste mal dokonca šancu ísť von a nebudú sa musieť premýšľať o tom,, že máte na tvári atómovú vojnu.

Čo "Dimexide" mám: Foto 3.4. Pokyny pre lekárske použitie: Foto 5.6.

Kúpil v lekárni na 63,50 r. mesto Perm. Lacné a nahnevané vo všeobecnosti.

Dimexid je koncentrát na prípravu roztoku na vonkajšie použitie, ktorý obsahuje 99% dimetylsulfoxidu.

Dimexid sa považuje za protizápalové liečivo. V skutočnosti ide o antiseptikum, preto sa tiež dobre bojuje so stafylokokmi a gonokokami, ktoré spôsobujú naše akné. Používa sa iba externe. To je vážny liek, používa sa na artritídu, osteoartrózu, dokonca aj pri lupusu, takže sa odkazuje na neškodnú pohár v sto ml. vážne.

Ako som začal, ako som použil a čo som urobil.

Po prvé, potom, čo som kúpil "Dimexide" a predtým, než som začal používať, som sa riadil test citlivosti. TOTO JE POVINNÉ, ak nechcete červené popáleniny alebo, horšie, dieru v koži, najmä ak liečíte akné a použijete ju na tvár (.)

Ako sa to deje: na ohybe lakťa nanášame na prípravok bavlnený kotúč a počkajte. Ak nie je prítomné začervenanie, pľuzgiere nie sú prítomné, vo všeobecnosti koža normálne reagovala, môže bezpečne začať liečbu.

O pocitoch a vôňach a reakciách.

Na zdravé, neporušenej koži sa môže cítiť, akoby teplo, mravčenie môže trochu svrbieť. Hovorím o "tolerantnom", a nie keď chcete pokožku pokožku, buďte ostražití. Môže byť vráskavý prstov v prípade, že hit, to nie je tak strašné, že nezmizne, mám taká reakcia prebieha cez päť až sedem minút, to je v poriadku, aj keď, a môže vydesiť. Vôňa je samostatná téma. Niekto hovorí, že pácha cesnak alebo zhnité vajcia. Po prvýkrát som vôbec necítil žiadny vôňu, nebola som chorá a nevyvolávala znechutenie. Neskôr, áno, začal som si všimnúť vôňu, ale nie koláča ani cesnaku a niečo, akoby vyhorelo, môžete mať iné pocity.

Toto je, ak hovoríte o CLEAN "Dimexide", nie riešení.

Začať používať by mal byť s riešením, dávať, aby som tak povedal, kože si zvyknúť. Dimexid sa riedi čistou vodou, nie je surový, samozrejme je možné zriediť fyziologický roztok chloridu sodného alebo vriacou vodou. Prvý Aj zasadil (jedna časť sme Dimexidum päť dielov vody, atď) 1 až 5, a potom 1 až 3, a konečne, 1: 1, a potom prepne do čistej "Dimexidum". Na internete sa odporúča, aby urobiť nejaké kaša, niečo s niečím miešať, alebo použiť tento nástroj ako doplnok k antibiotikám a gélov s antibiotikami, ale neurobil som nič, čo by nejako pokúsiť "Dimexidum" v kombinácii s antibiotikami.

Na očistenú čelo kože som použil roztok ako tonikum, ktorý robí lotiony, kde sa poškodili rany, alebo obzvlášť veľké zápaly. Zápal sa stáva oveľa menšie a začervenanie ma opustil pred hodiny niekde pleť vyzerala omnoho lepšie, Jedinou nevýhodou tohto riešenia, koža sa stáva ako plenochkoj, najmä koža sama tiež vyrába olej, všeobecne, budete žiariť, ale nie je to tak hrozné, v porovnaní s pupienkami.

Veľmi dôležité uplatniť "Dimexidum" vyčistiť pleť, dobre vyčistiť, ak je tvár budú všetky druhy pleťové vody a toniká, ktoré obsahujú olej môžu byť spaľované, nikto nepotrebuje.

Roztok s "Dimexidom" spôsobí svrbenie, nepohodlie na pokožke so zápalom a poškodením (napríklad poškriabané akné) bude chcieť poškriabať či dokonca zmyť nafig, ale ak sa správne urobil všetko, budete v zrkadle vidieť, ako bolí o niečo ľahšie, aj keď sa zdá, že čelo, napríklad svrbí strašne. Buďte trpezliví. Svrbenie prejde asi za sedem minút a možno skôr. Nechajte sa v noci, ráno uvidíte, že tvár je oveľa lepšie vyzerajúca, ale s najväčšou pravdepodobnosťou bude to mastný film. Choďte sa umyť sami ako zvyčajne a znovu použiť riešenie, a potom odvážne na svoje veci a nedotýkajte sa tváre.

Používal som malty viac ako týždeň, postupne som znižoval množstvo vody, urobil som to intuitívne, keď som si uvedomil, že koža reaguje normálne. A nakoniec som prešiel na čistý "dimetoxid". Táto metóda mi vyhovovala. Spočiatku som sa bál a ja som sa pokúšal na mierne podráždenie nasolabiálneho záhybu. Ako koža reagoval: pálenie, ako by niečo horúci dotkla, potom sa koža je veľmi vráskavá a rozžiaril ako z dlhého pobytu v kúpeľni, asi za päť minút sa táto reakcia sa uskutočnila a bola len čisto biele bodky so suchou kožou z podráždenia. Ak máte pocit, že ste mali príliš veľa príliš, je lepšie mumlat s bavlnenou podložkou. Potom som začal používať čistý "Dimexid" na svojom dlhotrvajúcom čele. Reakcia na čele bola rovnaká: nepríjemné pocity, koža sa zmenila na bielu a vráskavosť, pocity sa cítili ako brnenie. Kde je brnenie a prečo to nie je zlé: zlepší sa mikrocirkulácia, kde sa zlomí v podrezaní.

Po niekoľkých minútach sa čelo stalo hladké a suché, zápal výrazne poklesol.

Z nedostatkov "Dimexide", čo zabraňuje: peeling. Samozrejme, že vysušuje kožu. Preto neodporúčam ľuďom so suchou pokožkou, prinajmenšom bez pomoci.

Čo robím s peelingom tak, aby vyzeralo esteticky: po umývaní jemne vyčistite. Robím to nie často, párkrát za týždeň stačí, všeobecne s problémom pokožky s krovinami, musíte byť veľmi opatrní. Nerozvaľujte na niečo peeling, pretože v prípade, že peeling na problémové oblasti, potom ste práve zasadil tam viac baktérií a tam bude nový podkozhniki a akné, či to naozaj chce navlhčiť, prvý kroviny alebo kôra, odstránenie odumretej kože pacienta, ale je veľmi mäkký, veľmi dobré!

V súčasnosti používam Dimexid, stav pokožky nie je super, ale je to celkom normálne, môžem pokojne ísť von do ľudí a fotografovať. Nie som si istý, či tento liek rieši môj problém navždy, myslím, že je to prechodný efekt, pretože Napriek tomu plánujem komplexnú liečbu s novým priebehom antibiotík. Nikoho nepožadujem, aby sa zaoberal samoliečbou, áno, súhlasím s tým, že je škodlivé vysušiť pokožku, ale táto metóda mi pomáha vyzerat normálne ľudsky a možno aj pomôcť niekomu inému. Áno, vopred súhlasím, že to nie je medicínsky prístup, ale funguje to.

Ak ste to všetko prečítali, potom ste pravdepodobne veľmi unavení z akné a len hrdinu. Ďakujem vám za pozornosť. A nezabudnite, že akné nezostane za deň, problémy sa zhoršujú aj kvôli nášmu mesačnému cyklu, nesprávnemu životnému štýlu, pravdepodobne kvôli hormonálnym problémom, tráviacim problémom. Opakujem, ak poznáš dobrého odborníka, ktorý ti môže skutočne pomôcť, neváhajte ísť. Nechcem, aby sa nikto stretol s týmto problémom a trpel tak dlho. Všetka krásna pokožka a zdravie, starajte sa o seba

Antimikrobiálne látky Dimexid - prehľad

Ako som sa zbavil akné. Dimexid je vynikajúci protizápalový antimikrobiálny prostriedok. Ako pestovať vlasy a dať tvári lesk? Recept na masku pre vlasy a tvár. Zloženie, opis, výsledok použitia.

♡ Ahoj, drahí čitatelia! ♡

Prvýkrát som sa stretol Dimexidum vo veku 14 rokov. Mala som strašné akné. Tento problém ma priviedol k dermatológovi, ktorý predpísal Dimexid a návštevu kozmetičky.

Keď som kúpil Dimexid a nečítal som inštrukcie, ktoré som dal alebo vykresliť na tvári, ako je to v nerozpustenej forme. Zápach je strašidelný, chuť cesnaku v ústach. Obličky a pupienky sa zmenili na červenú, poškriabali a pečali. To je nechutné, potom som si myslela a šla si ju umyť, pretože som nemala silu to vydržať.

Po prečítaní pokynov som začal riediť roztok 1: 4 Jedna čajová lyžička Dimexide + 4 čajové lyžičky vody. Táto kvapalina bola navlhčená diskom a vyčistené pupienky ráno a večer, na očistenú tvár (umyté dechtovým mydlom) po dobu jedného mesiaca.

Moje akné je úplne preč na týždeň Dimexide. Veľmi silný nástroj, ktorému som veľmi vďačný. Takisto som išiel k kozmetikovi, ktorý mi urobil mechanické čistenie tváre a kurz masiek s bade. Ten oochen mi premenil tvár. Mnohí si všimli, keď začal školský rok.

Dimexid kvapalný žltkastý farba s hroznou vôňou. kapacita 100 ml. cena 80 rubľov. Aplikujte ho hlavne na liečbu muskuloskeletálneho systému: artróza, artritída, radikulitída.

Dimexid zvyšuje penetráciu cez kožu, užitočné lieky a účinkuje lepšie a efektívnejšie.

Dimexid má lokálne anestetikum, lokálne protizápalové, antimikrobiálne a fibrinolytické účinky. Rýchlo a dobre preniká cez biologické membrány, vrátane cez kožu a sliznice, zvyšuje ich priepustnosť pre iné lieky. Vo väčšine prípadov sa Dimexid používa v kombinácii s inými liečivými látkami na lepšiu a hlbšiu penetráciu do tkanív.

Indikácie na použitie

Väčšina Dimexide sa používa pre:

Zápalové ochorenia kože; Systémová sklerodermia; Hnisavé rany; Nodulárny erytém; odreniny; popáleniny; tromboflebitída; akné; ekzém; Pustulózne ochorenia kože; Erysipelasové zápaly; Trofické vredy.

Dimexid sa podľa pokynov používa aj pri ochoreniach svalovo-kostrového systému: traumatické infiltráty; Reumatoidná artritída; Bechterewova choroba; artropatie; Napätie väzov; Deformácia osteoartritídy; ischias; Modriny.

kontraindikácie

- precitlivenosť na dimexid alebo iné zložky lieku;
- závažné poškodenie pečene a obličiek;
- angína pectoris;
- infarkt myokardu;
- ťažká ateroskleróza;
- rôzne druhy mŕtvice;
- glaukóm, katarakta;
- kómu;
- tehotenstva;
- obdobie laktácie;
- deti do 12 rokov.

Môžete použiť akýkoľvek iný olej: lopúch, ricínový, olivový, ľanové semienko a dr.Posle kurzu masky, sušič významne posilnil a oživil, začali padať menej. Za mesiac sa vlasy rozrástli o 2 cm, zvyčajne o 1.

Robím masku na tvár: rozriediť dimexide 1: 8 s vodou, trieš svoju tvár, aplikujem tenkú vrstvu masti na vrch solkoseril. Strávim asi pol hodiny a opláchnu teplou vodou. Táto maska ​​veľmi mení tvár, keď to robíte raz alebo dvakrát týždenne. Stane sa žiarivé, oddychové a príjemné na dotyk.

Veľmi multifunkčné, odporúčam. S najlepším prianím, Alina. Ďakujem vám za vašu pozornosť k stiahnutiu.

Dimexid od akné aplikácie a recenzie, dimexid od akné na tvári

Dimexid z akné Používa sa vo forme roztoku alebo ako súčasť špeciálnych masti. Akné (akné alebo akné) je zápalové ochorenie kože spôsobené zmenami štruktúr pilosebats pozostávajúcich z vlasového folikulu a mazovej žľazy.

Dimexid z akné

Ako používať dimexid pre akné

Nepoužívajte zriedený dimexid na pupienky. K tomu je potrebné zriediť destilovanou sterilnou vodou na požadovanú koncentráciu. Výsledný roztok sa aplikuje na bavlnený tampón alebo gázu a aplikuje sa na akné, pupienky alebo obväz. Riešenie sa aplikuje iba externe.

Ako riediť dimexid z akné - proporcie.

Ako dať komprimáciu Dimexide pre akné

Mäkká tkanina, zložená v niekoľkých vrstvách, musí byť impregnovaná roztokom dimetylsulfoxidu a aplikovaná na pupienky. Potom zakryte impregnovanú látku voskovaným papierom väčšej veľkosti a obalte bandáž na vrch alebo prilepte náplasť. Kompresia sa zvyčajne musí meniť každých 5-10 minút, pri liečbe dimexidómom akné, kompresia sa nesmie ponechať dlhšie ako 10-15 minút.

Roztok dimexidu z akné na tvári

Pred liečbou akné sa dimexid zriedi destilovanou sterilnou vodou na požadovanú koncentráciu, ako je uvedené v tabuľke. Výsledný roztok sa aplikuje na tvár bavlneným tampónom alebo gázou s ľahkým farbením alebo špeciálnym sprejom 3 krát denne.

Ako riediť dimexid z akné na tvári - proporcie.

Použitie obkladov na tvár

Mäkká tkanina, zložená v niekoľkých vrstvách, musí byť impregnovaná 20% roztokom a aplikovaná na postihnuté miesto. Držte kompresiu rukou 10-15 minút. So silným akné, stlačte, je potrebné zmeniť každých 5 minút.

Kontraindikácie používania dimexidu proti akné

Podľa pokynov je liek kontraindikovaný v nasledujúcich prípadoch (kontraindikácie):

 • s individuálnou intoleranciou voči dimetylsulfoxidu
 • počas tehotenstva
 • počas laktácie
 • deti do 12 rokov (v niektorých prípadoch až do 16 rokov)
 • v prítomnosti výraznej aterosklerózy
 • s kardiovaskulárnym zlyhaním
 • s glaukómom a kataraktom
 • s ochorením pečene a obličiek
 • s infarktom myokardu a angínou
 • pri akejkoľvek mŕtvici.

Úplná kontrola a podrobnosti o kontraindikáciách

V dôsledku klinických štúdií bol stanovený účinok dimetylsulfoxidu na vlastnosti iných liekov:

 • Zvyšuje absorpciu a zvyšuje účinok etanolu, inzulínu a iných liekov
  kompatibilné s heparínom, antibakteriálnymi liekmi, NSAID
 • zvyšuje citlivosť mikroorganizmov na aminoglykozidové a beta-laktámové antibiotiká
  senzibilizuje telo na lieky na celkovú anestéziu
 • Je zakázané používať koncentrovaný dimetylsulfoxid (roztok viac ako 50%). Lieky s dimetylsulfoxidom sa môžu používať len externe.

Vedľajšie účinky

Možno pálenie, výskyt sčervenania, chemické popáleniny, vyrážky a svrbenie.

Pri výrazných dávkach a používaní vo vnútorných priestoroch sa môže vyskytnúť závrat a nauzea, ak sa vdychuje zápach dimetylsulfoxidu. Ďalšie vedľajšie účinky sú spôsobené individuálnou neznášanlivosťou zložiek lieku.

Úplná kontrola a podrobnosti o vedľajších účinkoch

Lekári odporúčajú

 • Po aplikácii Dimexidu na pokožku nezabráňte obväzy, filmy a iné materiály, ktoré by zasahovali do prístupu vzduchu. Ak potrebujete použiť kompresiu, používajte mäkkú handričku alebo vatový tampón, nepoužívajte fóliu a neklaďte kompresiu dlhšie ako 15 minút
 • aplikujte minimálne účinné dávkovanie
 • V prípade alergických reakcií sa odporúča okamžité zrušenie
 • umožňuje možnosť jazdy vozidla počas liečby.

Často kladené otázky o dimexide pre akné

Môžem použiť dimexid pre pimples počas tehotenstva?

Lekári a výrobcovia výrobkov na báze dimetylsulfoxidu sa neodporúčajú používať počas tehotenstva a počas dojčenia. Klinické skúšky v tejto skupine neboli vykonané, a preto dôsledky aplikácie sú nepredvídateľné.

Môžete použiť Dimexide na liečbu akné pri glaukóme?

Používam dimexid po mŕtvici, ale je to na kontraindikáciách, je to nebezpečné?

Nebezpečne sa v kontraindikáciách uvádzali v predpisoch: po užití mŕtvice je užívanie lieku kontraindikované. Všetky riziká a komplikácie vyplývajúce z použitia liekov s dimetylsulfoxidom po mŕtvici sa úplne na seba.

Môžem používať dimexid v detskom akne?

Kontraindikácie pre deti sú uvedené v návode na použitie lieku: deti do 12 rokov sú kontraindikované. Niektoré lieky a masti s dimetylsulfoxidom sa nesmú užívať u detí mladších ako 16 rokov. Veľmi dôkladne si prečítajte pokyny, časť s kontraindikáciami pred aplikáciou na deti.

Príznaky a príčiny akné

Príčiny ochorenia zostávajú nejasné. V mechanizme vývoja a výskytu akné je hlavnou úlohou je seborrhea, ktorá znižuje baktericídny účinok mazu a vedie k aktivácii koksálnej flóry. Dôležitú úlohu v mechanizme akné je prisudzovaná baktériám Propionibacterium acnes a produktom jeho životne dôležitých aktivít.

Akné vulgaris (mladistvé akné, akné) vyvíjajú u mladých mužov a dievčat počas puberty a postupne zmiznú o 25-30 rokov. Vzhľad a zhoršenie akné je tiež ovplyvnená menštruáciou, stresom, horúčavou, vysokou vlhkosťou a genetickými faktormi. Je známe, že príčinou akné sú aj kozmetické výrobky obsahujúce lanolín a parafín. Aj akné môže byť vedľajším účinkom niektorých liekov.

Hyperkeratinizácia a tvorba plakov z keratínu a mazu vedú k zvýšeniu mazových žliaz, najmä počas dozrievania kože v pubertálnom období. Zvýšenie produkcie kožného mazu nastáva pri adrenarche, keď sa zvýši produkcia dehydroepiandrosterónu.

Akumulácia mazu môže viesť k infekcii. Imunitný systém ničí baktérie a hnis je "zabalený" do klastrov pod pokožkou. Pacienti sa snažia zbaviť sa pustúl, odstraňovať ich nezávisle a v nesterilných podmienkach. Takéto poškodenie podkladových vrstiev narušuje jemnú štruktúru dermis a vytvára oslabenú zónu, ktorú napadajú baktérie. Výsledkom je, že imunitný systém vedie k rozšíreniu akné.

Recenzie o aplikácii Dimexidu z akné

Dimexid z akné recenzie na stránkach otzovik: recenzie o používaní lieku na tejto stránke sú pozitívne. Priemerné obdobie zotavenia je 5 až 7 dní. Informácie o vedľajších účinkoch informácií o liekoch sú malé, z čoho možno vyvodiť záver, že liek s akné pomáha.

Dimexide z akné recenzie na rôznych stránkach. Liek sa osvedčil v liečbe rôznych chorôb. Nie je výnimkou liečba akné (akné, akné, akné). Recenzie sú väčšinou dobré a mnohí odporúčajú používať túto konkrétnu drogu.

Dimexide skutočne pomáha s akné?

Ak chcete vyliečiť akné na tvári a telo nemusí nevyhnutne stráviť veľa peňazí.

A hoci väčšina liekov je naozaj drahá, existujú však aj účinné dostupné finančné prostriedky.

Napríklad Dimexid z akné, ktorý si môžete zakúpiť v akejkoľvek lekárni za absurdnú cenu.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

Čo to je?

Dimexid je antiseptický, ale zároveň vysoko toxický roztok.

Účinná látka sa nazýva dimetylsulfoxid. Bezfarebná kvapalina so sladkou chuťou a výraznou príchuťou cesnaku. Vysvetľuje to skutočnosť, že cesnak obsahuje aj veľa podobných látok vo svojej prirodzenej forme.

Často Demiksid časť gélov alebo mastí pre liečenie abnormality vnútorných tkanív: dermis a podkožného tukového tkaniva, kĺbov, svalov, ako aktívnu zložku obsahuje hlboké preniknutie živín.

Forma vydania

Liečivo sa vyrába v troch dávkových formách:

Foto: kvapalné nápravu

 • koncentrovaná kvapalina vo fľašiach z tmavého skla;
 • gél 25 a 50% v hliníkových rúrach;

Foto: prípravok vo forme gélu

 • masť 30 a 70%.

Ako to funguje

Ak chcete zistiť, či Dimexide pomáha s akné, je dôležité nielen študovať názory ľudí, ktorí používali riešenie na liečbu akné.

Je potrebné zistiť princíp lieku a starostlivo prečítať pokyny, pretože liek je nebezpečný a môže spôsobiť vážne vedľajšie účinky.

Napriek skutočnosti, že Dimexid nepatrí medzi antibiotiká, je to silné lokálne antiseptikum.

 • Preniká dobre do hlbokých subkutánnych vrstiev, uvoľňuje povrch a okamžite pôsobí na bunkovú úroveň. To je dôvod, prečo s jej pomocou môžete vyliečiť aj vnútorné akné.
 • Porážka ochranných škrupín patogénnych baktérií a vírusov blokuje syntézu mikroorganizmov a ďalšie šírenie infekcie. Z tohto dôvodu je schopný posilniť účinok iných liekov vrátane antibakteriálnych a analgetik. Je to druh sprievodcu, ktorý sa široko používa nielen v kozmetike, ale aj v chirurgii a traumatológii.
 • Náprava dokonale odstraňuje zápal a nedovoľuje vznik infekcie, znecitliví, zabraňuje tvorbe hnisu. Keď do vitamínových a lekárskych tvárových masiek pridáte malé množstvo tekutiny, pokožka absorbuje dvakrát toľko užitočných látok.

svedectvo

Dimexid je predpísaný ako súčasť komplexnej liečby hnisavých, infekčných a zápalových ochorení, vrátane:

Foto: akné

 • akné;
 • varí;
 • trofické vredy.

Foto: varte na tvár

kontraindikácie

Dimexid kontraindikovaný v nasledujúcich prípadoch:

 • precitlivenosť na liek;
 • renálna alebo hepatálna insuficiencia;
 • tehotenstva alebo dojčenia;
 • nedávny infarkt alebo mŕtvica;
 • angína pectoris;
 • ťažká katarakta, glaukóm;
 • ateroskleróza.

Liek sa nesmie používať na liečbu detí mladších ako 12 rokov.

Video: "Ako sa zbaviť akné a akné ľudové prostriedky"

Liečba akné s dimexidom

Pred začatím liečby sa musíte naučiť ako zriediť liek a ako ho správne používať.

 • Jednorazové vyrážky môžu byť zapálené. Za týmto účelom by mala byť jedna časť Dimexidu rozpustená v 5 častiach vody. Potom v prijatom prostriedku namočte vatový tampón a spracujte zapálené ohniská.
 • Pokiaľ je pokožka suchá a citlivá, bude potrebná väčšia voda na riedenie roztoku. Optimálna dávka sa stanovuje individuálne vzorkami.

masky

Foto: maska ​​s prídavkom bieleho hliny

Masky na tvár sú pre problémovú pleť veľmi užitočné.

Vzhľadom k tomu, že zmes sa udržiava na chvíľu, všetky zložky majú čas na zobrazenie maximálneho priaznivého účinku.

Dimexid sa musí zriediť vodou v pomere 1:10. To znamená, že jedna čajová lyžička antiseptického prípravku bude vyžadovať desaťkrát viac vody. Postup sa robí nie častejšie ako raz za týždeň.

Navlhčite, vyživujte kožu s vitamínmi a súčasne suché pupienky, pomôžte masku zakysanou smotanou.

 • Polievková lyžica bielej alebo modrej hliny zmiešaná s 2 lyžičky. lóže. nízkotučná kyslá smotana, pridajte polovicu čajovej lyžičky tekutého vitamínu A a E. V 1 polievkovej lyžice. lóže. voda nalejte 6 kvapiek Dimexide, všetky zložky sú zmiešané.
 • Hmota sa nanáša na pokožku v niekoľkých vrstvách, pričom sa udržuje od 15 do 20 minút. Vypláchnite kompozíciu lepšie nie vodu, ale odvar z nechtíka lekárskeho alebo harmančeka.

Ako liečiť hormonálne akné? Zistite si tu.

obklady

Kompresie sa odporúčajú vykonať 2-3 krát denne po dobu 20-30 minút.

 • V požadovanej koncentrácii roztoku sa pridá gázový obväz alebo obväz, zložený v niekoľkých vrstvách.
 • Aplikácia sa vykonáva na postihnuté oblasti, pokryté celofánom a čistou bavlnenou handričkou.

Kurz terapie trvá 1-3 týždne v závislosti od závažnosti ochorenia.

Táto metóda je dobrá v boji s veľkými a subkutánnymi pupienkami, varí.

pleťové vody

Lotion utierá problémové oblasti pomocou vaty alebo kotúča.

Foto: zapálené prvky môžu byť aplikované lotion na báze dimexidu

 • Ak je zápal ťažký, potom sa tampón môže aplikovať na tieto miesta po dobu 5 minút. Dimexid (50 ml), Chlorofyllipt (25 ml) a voda (250 ml) by mali byť kombinované.
 • Dvakrát den môžete pleť vyčistiť exfoliáciou a sušením. Kyselina salicylová na báze alkoholu 1% (50 ml) sa zmieša so 4 polievkovými lyžičkami. lys dimetylsulfoxidu a starostlivo pretrepte.
 • Pri korunkách a bakteriálnej infekcii antibakteriálnych pleťových prípravkov pomáha dobre. Ak chcete si to, je potrebné riediť 1 diel Dimexidum 10 dielov vody a zmiešame s 1 prášková tabliet Erytromycín. Utrite tvár dvakrát denne.

tárajov

Chatterbox sa dlho ukázal ako veľmi účinný prostriedok proti akné.

Foto: na zvýšenie efektu môžete pripraviť rozhovor

Pri príprave je potrebné:

 • dimexide - 50 ml;
 • Doxycyklín v kapsulách - 20 kusov (prášok sa opatrne odstráni).

Zložky sa počas dňa miešajú a pretrepávajú pravidelne.

Potom sa pridá 150 ml vriacej a chladenej vody. Môžete použiť sterilnú vodu na injekciu.

 • Dvakrát denne, najlepšie ráno a pred spaním, všetky pupienky, červené a zapálené oblasti sú ošetrené vatovým tampónom.
 • Po úplnom vstrebaní tekutiny sa na pokožku aplikuje zvlhčujúci krém, aby nedošlo k pocitu kontrakcie a suchosti krytov.

Doba liečby je minimálne jeden týždeň.

Ak je príčinou akné huby, baktérie alebo roztoče demodex, potom namiesto krému je lepšie aplikovať liečivú zmes.

Aby ste to dosiahli, musíte ho zmiešať v rovnakom pomere:

 • klotrimazol - širokospektrálne protiplesňové činidlo;
 • Sírová masť, ktorá dezinfikuje a vysušuje vyrážky;
 • solkoseril - biogénny stimulant so silným regeneračným účinkom;
 • liniment Synthomycin Antimikrobiálny prípravok.

Vlastnosti aplikácie v domácich podmienkach

Foto: aplikácia lieku je možná len po vyšetrení lekárom

Je nežiaduce použiť roztok bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom.

 • Dimexid pomáha proti akné, ale mali by ste ho používať s veľkou starostlivosťou.
 • Ak nie je správne použitý, môže to spôsobiť vážne popáleniny na kryty.
 • Navyše, liek spolu s užitočnými látkami pomáha absorbovať toxíny do tkaniva.

Aby sa tomu zabránilo, musí sa najprv vyčistiť pokožka. Stačí na umývanie teplou vodou s antibakteriálnym gélom a mydlom.

Foto: produkt môžete aplikovať len na predtým očistenú pokožku

Bez ohľadu na to, aký spôsob použitia koncentrátu sa zvolí (ako maska, mlieko alebo kompresia), testovanie by sa malo vykonať prvýkrát.

Pre tento účel sa zriedi 1 diel s 5 dielmi vody, vatovým tampónom namočeným získaného roztoku, ktorý je tlačený proti ohybu kolena na vnútornej strane po dobu 10-15 minút.

 • Ak sa po tejto dobe sa šupka neobjaví začervenanie, vyrážka, nemal pocit pálenia alebo svrbenia, potom Dimexidum možno bezpečne použiť na liečbu akné na tvári.
 • Avšak v prípade, že bol horieť, miesto sa dôkladne premyje vodou a namazať žiadny liečebný prostriedok s panthenolom (napr Bepanten).

V žiadnom prípade by nemal byť Dimexide zmiešaný s éterickými olejmi a rastlinnými olejmi. Nerozpúšťa sa v nich, takže pri aplikácii na pokožku absorbuje vo svojej čistej forme.

Je lepšie utrieť kryty oddelene zriedenou kvapalinou vodou. A po 1 - 2 hodinách mačte pleť svojim obľúbeným kozmetickým olejom.

Je veľmi dôležité vyhnúť sa kontaktu s očami a sliznicami.

Ak dôjde k tomuto problému, okamžite umyte priestor veľkou tečúcou vodou.

Počas obdobia liečby je nežiaduce piť alkoholické nápoje.

Z dôvodu, že Dimexid dokáže zvýšiť svoj toxický účinok na telo.

Vedľajšie účinky

Liek sa rýchlo vstrebáva do systémového krvného obehu bez prekážok.

Ak sa z dôvodu nedbalosti, predávkovania alebo v prípade individuálnej neznášanlivosti nesprávne zriedi, môžu sa vyskytnúť nasledujúce nežiaduce reakcie:

 • spálenie obalov;
 • erytém;
 • závažné svrbenie;
 • podráždenie;
 • dermatitída;
 • suchá koža;
 • nevoľnosť a vracanie (často v dôsledku špecifického zápachu);
 • alergie;
 • kŕče priedušiek (zriedkavo).

náklady

Tabuľka porovnávajúca náklady na akné v lekárňach v Moskve

Antimikrobiálne látky Dimexid - prehľad

Spálil ma z pupienkov. + výsledok fotografie

Problém akné už dlho môj chorý téma (((To začalo v roku 2010 po mechanickom čistení tváre. Mučený mi obrovskú, hlboké zápalové akné, ktorá sa konala asi mesiac. Nemáte čas prejsť starý, ako sa objavujú nové púčiky. V hlavných bodov bolo na brade, v dôsledku toho nemal živé miesto ani malé jazvy ((

Môj boj trval. Pozorovala som sa na dermatológovi, ktorý ma menoval Zinerit, od gynekológa, ktorý predpísal hormonálnu antikoncepciu Jess. Vyskúšala som obrovské množstvo kozmetiky z masového trhu a dokončila som kozmetiku chemikov. Vlastne som sa zastavil u chemikov. Na kozmetike La Roche Posy, a to na gél na umývanie a zvlhčujúci alebo zvlhčujúci krém radu Effaclar. Pozoruhodné nástroje, ktoré samozrejme tento problém úplne nevyriešili, ale výrazne ho zlepšili. Zamiloval som sa do hlinených masiek - biely, čierny, zelený, modrý.

Všetko moje úsilie prinieslo výsledky: bolo menej pupienkov, začali rásť menej často a stali sa menej hlbokými a bolestivými. Ale tak sa stalo, že som prestala piť antikoncepciu Jess a problémy sa vrátili (tm, nie v rovnakom objeme ako predtým). A potom, čo vyskúšané alebo testované prostriedky z miest, ktoré boli objednané na Aliekspress, sa ešte zhoršili.

Tak sa mi stala tvár

Ako som našiel Dimexid? Vo všeobecnosti som pôvodne chcel použiť na rast vlasov, ale náhodou narazil na tip, ktorý pomáha pri liečbe akné. A z tohto môjho experimentu začal.

Dimeskid Aj zriedi v pomere 1: 4 (dimexide: voda), za to, som konvenčné injekčnú striekačku, vytočí Dimexidum c 0,4, vleje sa do nádoby, a potom 1,6 g vody sa naleje do rovnakej nádoby. Pri kombinácii s vodou začína dimexid nepríjemne alebo skôr niečo ako cesnak. Ale pre mňa to nebolo problém. Potom vzala bavlnenú podložku, zvlhčovala túto zmes a utrie postihnutých oblastí. Začal sa trochu polepiť, ale po chvíli prechádzajú nepríjemné pocity.

Tento postup by sa mal vykonať na čistom a suchom mieste ihneď po umytí. Pokiaľ ide o pravidelnosť, takmer každý deň alebo ráno alebo večer asi 3 týždne.

Výsledok ma prekvapil! Žiadny z nástrojov nemal taký účinok! Existujúce akné bolo týždeň, nový sa takmer neobjavil. Len postpartum zostalo, ale to nie je taký veľký problém v porovnaní s akné.

Kontraindikácie:

Napriek vynikajúcemu terapeutickému účinku má Dimexid veľa kontraindikácií. Liek nie je predpísaný na aterosklerózu. Dimexidum kontraindikovaný u ťažkého funkcie zlyhaní srdca a krvných ciev (v priebehu vývoja opuchy dolných končatín, s stagnácia v pľúcnom obehu, ktoré sú sprevádzané pridaním zápalových procesov v dýchacích ciest). Je možné predpísať liek u pacientov s ischemickou chorobou srdca, vrátane pacientov s anginou pectoris a nestabilná angina pectoris, skoro po infarkte myokardu. Chronické glomerulonefritídy, pyelonefritída a iných ochorení obličiek parenchýmu, sprevádzané orgánových dysfunkcií, Dimexidum tiež kontraindikované. Prigepatitah rôznej etiológie (vrátane vírusovej a toxické), a cirhóza, nastáva, keď hrubý narušenie pečeňové parenchýmu, dimetylsulfoxid priradiť nemožné. To platí aj pre akútne poruchy cerebrálnej cirkulácie (mŕtvica), kómu. Neodporúča sa predpisovať liek tehotným a dojčiacim, ako aj pacient s poškodením očí (glaukóm, katarakta). Ľudia v pokročilom veku majú opatrne predpisovať Dimexid a deti mladšie ako dvanásť rokov by sa nemali predpisovať vôbec.

Od: Nepoužívajte, ak je pokožka suchá, tenká, citlivá, náchylná na alergie.

Zdravie a medicína

Blog o zdravom životnom štýle, strave a medicíne

Vyskúšajte dimexid z akné

Napriek tomu, že Dimexidum má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti je predpísané, v hlavnej, to všetko pre začlenenie liečenie spolu s ďalšími farmaceutickými prípravkami, je účinok, ktorý je zameraný na ničenie baktérií a baktérií, ako aj elimináciu infekčných, zápalových a hnisavé kožné ochorenia. Zvyčajne ide o lieky.

Zničením vrstvy ochrany mikróbov poskytuje Dimexide neobmedzený prístup k liekom, ktoré ničia príčinu vzniku akné.

Pri uvoľňovaní pokožky je schopná v hlbších vrstvách pokožky dodávať účinné látky ďalších liečiv, čo prispieva k ich účinku nielen na povrchové, ale aj na subkutánne pupienky.

Hmota hlboko do pokožky Dimexid sa môže absorbovať do krvi, čo má nepriaznivý vplyv na telo, pretože by ste mali používať výrobok len na účely lekára a pod jeho dohľadom. Kontraindikované použitie lieku pre ľudí, ktorí:

 • Precitlivený na látku Dimetylsulfoxid;
 • Trpia ťažkou hepatálnou a renálnou nedostatočnosťou;
 • Tehotná alebo dojčiaca;
 • Sú v kóme;
 • Infarkt myokardu bol odložený;
 • Trpia ťažkou aterosklerózou, kataraktom, stenokardiou alebo glaukómom.


Vedľajšie účinky Dimexidu sa môžu vyskytnúť ako: svrbivá dermatitída, kontaktná dermatitída, pálenie svetla, suchá koža, erytematózne vyrážky alebo alergická reakcia. V zriedkavých prípadoch sú pravdepodobné kŕče v priedušiek.

Ako sa Dimexide užíva?

Berúc do úvahy skutočnosť, že spolu so zvýšenou účinnosťou liečiv je tiež schopný zvýšiť ich vedľajšie účinky Dimexid sa lepšie používa bez pomoci iných vo forme zmesí. Pred vymenovaním liečby akné pre tieto lieky by mal lekár objasniť prípustnú koncentráciu roztoku testovaním citlivosti pokožky na produkt.

Pre tento Dimexidum riediť vodou v pomeroch, ktoré sú viac kompatibilné s citlivosťou pokožky: pre veľmi citlivú produkt kože sa riedi vodou v pomere jedna ku 10, s najmenej citlivý - jedno deväť, osem, sedem..., tri.

Potom, čo sa výrobok riedi vodou vo vhodných pomeroch, získaná látka sa zavlažuje citlivou oblasťou kože alebo kusom obväzu alebo vatovej bavlny namočenej v roztoku. So všetkým, po dobu pol hodiny, pozorujte reakciu pokožky na výrobok.

Ak používate výrobok bez pomoci druhých bez účelu a dohľadom lekára, môžete získať nielen vážne popáleniny a komplikáciám zdravie, pretože Dimexidum existujú určité kontraindikácie a je vysoko toxická látka, ktorá je čiastočne vstrebáva do tela cez pokožku, čo môže viesť k vážnym následkom.

Po dosiahnutí požadovanej koncentrácie roztoku sa pokožka vyčistí, vysuší a pridá sa do miest postihnutých akné, navlhčeným gázovým obväzom alebo vatovým tampónom, diskom. Potom zakryte kusom plátna alebo celofánu a na vrchu pripevní bielizeň alebo bavlnenú utierku, látku.

Vydržte takúto aplikáciu približne 20 - 30 minút 2 - 3 krát denne. Priebeh liečenia závisí od závažnosti akné, zvyčajne trvá od 10 do 15 dní.

Po odstránení aplikácie (bez vyplachovania roztoku) sa aplikujú prípravky s akné (ak existujú) dodatočne s Dimexidom.

V závislosti od typu a formy akné dokáže lekár predpísať tlmenie pokožky látkou (ako je pleťová voda) alebo aplikovať roztok iba na zápal (presne), bez ovplyvnenia zdravého pokoženia.

Zásadným spôsobom!

Nezabudnite, že Dimexid zvyšuje účinok každej látky, ktorá je aplikovaná spoločne!

 1. Ak sa náhle chcete posilniť účinok lieku a premiešame s jedným zo základných alebo základných olejov, mali by ste vedieť, čo to urobiť, nemali by ste, pretože Dimexidum nie sú rozpustné v oleji, a preto sa dostane na kožu v jeho čistej forme, čo povedie k vážnemu popáleniu pleť. Najlepšie je zavlažovanie kože Dimexidum látku a vodu, a až po niekoľkých hodinách aplikovať prostriedok obsahujúci esenciálne oleje, ktoré musia byť tiež používané jednotne;
 2. Ak sa rozhodnete venovať vlastnej liečbu akné Dimexidum, potom si pozorne prečítajte súhrn o jeho uplatňovaní, a zhrnutie na užívanie spoločných liekov, najmä priamy pozornosť k vedľajším účinkom, ktoré môžu spôsobiť tieto lieky.

Recepty na rozhovor s Dimexide

Na výrobu hovoru musíte kúpiť 50 ml injekčnú liekovku Dimexide, doxycyklín 20 piluliek a 150 ml vody na injekciu alebo destilovanú vodu v lekárni.

Pilulky sa rozdrvia do prašného stavu a zmiešajú sa s Dimexidom, trváme na výslednom riešení počas dňa, niekedy ho pretrepávame. Potom pridajte do roztoku vodu a opäť dobre pretrepte. Termín hojenia pupienok s výslednou paličkou je tri týždne, počas ktorého je potrebné mazať postihnuté oblasti pokožky dvakrát denne. Keď sa roztok vstrebáva do pokožky a vysuší, je potrebné aplikovať výživný hydratačný krém, lebo chrobák môže veľmi vysušiť pokožku.

Kúpiť Dimexide v lekárni, alkoholická tinktúra chlorofyllipt 1%, injekčná striekačka. Pre roztok je tiež užitočná minerálna alebo destilovaná voda. Spojujeme v jednej nádrži Dimexid, Chlorofyllipt, vodu v pomere 2: 1: 5 (namerame vodu striekačkou). Výsledná zmes farmaceutických prípravkov a vody sa dobre pretrepáva a na vlhké časti sa navlhčí bavlneným tampónom v roztoku. Na miesta, ktoré sú mimoriadne zapálené, vložíme bavlnený tampón na 5 minút.

Tento hovor je aplikovaný raz denne, najlepšie večer, pretože pokožka je mierne podráždená a môže mať červenavú farbu. Po vysušení roztoku na pokožke naneste výživný hydratačný krém.

recenzia

"Dimexid, Dimexid. Čítal som o tvojom zázračnom lieku. Rozhodla som sa to skúsiť a položiť si ruky na pokožku. Výsledok: horieť a otvor v koži. "

"Moja kozmetika mi odporučila, aby som použil Dimexid. Mazal som problémové oblasti s látkou a natiahol podkožné uzliny na povrch, neskôr sa otvorili a rana bola pokrytá kôrkou. Efekt nie je zlý, ale nie je nemenný. Ako som prešiel priebehom uzdravenia a skončil s tým, ako akné znovu vyskočil. "

"Dimexid je veľmi smrteľný liek. Pomohol mi zbaviť sa podkožného akné. Akné preč, ale stále z jeho úst dlho to razilo. Ach, tak ma dobre pohltil. "

"Moja problémová koža som zaobchádzala nasledovne: zriedil Dimexid s minerálnou vodou v pomere jeden až šesť a mazal pupienky každé 3 až 4 hodiny. O týždeň neskôr boli pupienky zmiznuté a nakoniec som sa zbavil tohto problému. "

"Podstúpil som dvojmesačnú liečbu so Zineritom, ale neposkytol žiadne pozitívne výsledky. Čítal som o Dimexid z recenzií akné a rozhodol sa pokúsiť sa vyliečiť moju kožu s touto látkou. Keď som urobil test citlivosti (riešenie od jedného do piatich), trochu som kousela kožu, ale po 20 minútach všetko odišlo a ja som ho začal dať do tváre. Vyliečil pupienky asi dva týždne a moja pleť sa perfektne vyčistila. Teraz mi injekčný roztok bod-bod-bod, pretože čas od času objaví pár akné, a po spracovaní s Dimexide látkou na druhý deň, všetko už skončilo. "

"Mal som veľa vlasov a začal som nájsť prostriedok proti vypadávaniu vlasov v sieťach a narazil som na" zázračnú masku "proti vypadávaniu vlasov s Dimexidom.

Keď som otvoril fľaštičku s Dimexidum, niečo v mojom srdci sa narodil prvý pocit vzrušenia, pretože špecifický pach, ktorý som cítil vôňu nemožno nazvať - ​​to bol skutočný zápach, s tým, že aj mŕtvi ísť! Ale rozhodol som sa, že sa na to nemôžem zabývať a nasledovať príslovie: "Krása žiada obete." Koniec koncov, zápach zmizne a vlasy (posudzovanie podľa recenzií) dokončia pádu, stane sa hustou, silnou a lesklou.

No, teraz som zmiešal všetky zložky a dal masku na pokožku hlavy. A tu v mojej srdce začalo vkrádať do druhého zlý pocit, pretože namiesto ľahkého brnenie, ktorý sľuboval tvorca recept masky, cítil som aj veľmi silné pálenie, ktorá sa rozhodla podstúpiť. Ale menej ako minútu, a to ako na hlave, "vôňa vyprážané" a ja beluga praskajúceho, vyrazil do kúpeľne zmyť všetku "užitočnosti".

Nakoniec som si vypálil nielen pokožku na hlave, ale aj na tvári, pretože maska ​​mala čas tečieť a tieto škvrny mi spálili tvár. Skutočnosť, že sa stále nedokázala zbaviť strašného zápachu, ktorý sa dlho zdržiaval z môjho tela, som vo všeobecnosti ticho.

Teraz chápem, že pred použitím akéhokoľvek produktu, ktorý je abstraktné, je nutné starostlivo prečítať, pričom vo všetkých kontraindikácií, dávkovanie pozornosť, citlivosť testu atď, a až neskôr priniesť rovnaký nákazy-krásu sebaobetovania ! ».