Kategórie Opar

Čo mám robiť, ak zistí typ 18 HPV u žien?
Opar
Povaha problému Etiológia ochorenia Symptomatické prejavy ochorenia Ako sa choroba vyskytuje? Zásady liečby patológieKtorá metóda sa používa na liečbu HPV typu 18 u žien, ako žiť, čo robiť?
Ako liečiť ružové zbaviť sa doma
Opar
Choroba Zhibera alebo ružový lichen má jeden zdroj vírusovej povahy, podľa iných - infekčné alebo alergické. Jeho objaviteľ Dr. Gibert nebol schopný identifikovať patogén, ale presne opísal symptómy a terapiu.
Prečo akné na zadnej strane mužov (hlavné dôvody) a ako sa ich zbaviť?
Opar
Z vyrážok na tele trpí mnohí, bez ohľadu na pohlavie a vek. Ale akné na zadnej strane mužov sa objavuje častejšie, čo je spôsobené rôznymi faktormi, vonkajšími aj vnútornými.
Je nebezpečné, ak to krváca krváca
Opar
Materské znamenie alebo materské znamienko sa nazýva nevus lekárskou terminológiou. V latinčine je to "krtka". Vzhľad nevi je spôsobený genetickou predispozíciou. Keď sa narodenie objaví oveľa neskôr, v staršom veku to vôbec neznamená, že nevus sa týka získaných kožných defektov.
Čo sú akné na tvárach - príčiny vzhľadu a spôsoby ich liečby
Opar
Pre kompletnú akné vyslobodenie, čierne bodky a akné spôsobené rôznymi faktormi, mnohí z našich čitateľov používajú revolučnú metódu založenú na prírodnú kozmetiku, ktorá umožňuje liečiť najťažšie etapu akné len 1 mesiac.
Ako sa zbaviť uzavretých komedónov doma?
Opar
Uzavreté komedóny sú problémom mnohým známym. Objavujú sa na tvári a môžu sa šíriť aj na zadnej strane. Dôvodom pre ich vzhľad môže byť stres, ochorenie vnútorných orgánov, ale väčšina z nich tínedžerov trpí, keď ich telo prechádza hormonálne prepätiu a ženy počas tehotenstva, menopauza, a v prípade porúch v menštruačnom cykle.
Príčiny a spôsoby liečby alergickej vyrážky na tele v dospelom veku
Opar
Alergická vyrážka je vzhľad človeka na koži rôznych zmien, ktoré sa líšia vzhľadom a farbou od zvyšku kože. Často je vyrážka sprevádzaná svrbením a začervenaním.
Úseky ako prejavy alergií na lieky
Opar
Alergia na lieky vo forme urtikárie (urtikária) je najčastejšia patologická reakcia imunitného systému na lieky a bylinky. Často sú jej symptómy zmätené s príznakmi potravinových alergií alebo vyrážok na nervy.
Psoriáza: liečba ľudovými liekmi doma
Opar
Recepty tradičnej medicíny sa používajú na liečbu mnohých chorôb a psoriáza nie je výnimkou. Tieto recepty boli testované už niekoľko rokov a ukázali sa ako účinné u mnohých pacientov trpiacich touto nepríjemnou dermatologickou chorobou.
Ateroóm na tvári - účinné metódy liečby
Opar
Aterom (cyst tuhy na cyst) sa môže objaviť na takmer ľubovoľnej časti tela. Najčastejšími prípadmi sú pacienti s aterómom na tvári. Najmä tento novotvar sa vyskytuje u ľudí s mastným typom kože.
Lishay u ľudí: ako sa pozrieť a ako sa liečiť
Opar
Pod spoločným názvom "pásový opar" kombinované množstvo kožných ochorení, ktoré postihujú hornej vrstvy pokožky a niektorých bežných príznakov prejavuje - zápaly, vyrážky, svrbenie, odlupovanie, plač, pigmentácie, padanie vlasov a niekedy aj niektoré z ďalších príznakov.
Čo robiť, ak sú pred menštruáciou pichľavé
Opar
Výskyt spojený s menštruačným cyklom sa vyskytuje u 80% žien.Môže to byť ako jediné pupienky a viacnásobné vyrážky, veľmi nápadné na tvári. Akné prináša nielen psychologické nepohodlie, ale aj bolestivé pocity.
Červené ploché lichen v ústnej dutine - príčiny a príznaky, režim na liečbu drog a ľudových prostriedkov
Opar
Dermatologické ochorenia prinášajú veľa nepohodlia a nepríjemných pocitov. Červený lichen je jedným z nich.