Kategórie Opar

Masky na tvár s kyselinou acetylsalicylovou
Opar
Masky s kyselinou acetylsalicylovou (aspirín) - to je silný kozmetický čistiaci prostriedok na kožu, ktorý sa používa doma niekoľko desaťročí.Ako maska ​​na tvár s kyselinou acetylsalicylovou ^Kyselina acetylsalicylová pre tvár sa považuje za silnú drogu v kozmeteológii, pretože Pripúšťa sa, že sa používa pri silných erupciách a škvrnách na pokožke, vráskách, pigmentácii, zápalových procesoch, kuponeze a rozšírení pórov.
Hubové choroby
Opar
Hubové lézie (mykózy) - skupina ochorení, ktoré sú založené na infekcii kože, slizníc, nechtov, vlasov spôsobených patogénnymi hubami. Časté prejavy sú peeling, zvlhčovanie, zápal kože, stratifikácia váhy, silné svrbenie, zahustenie a zmeny štruktúry kože, nechtov, vlasov.
Bdiaga z akné
Opar
Banyag na zlepšenie stavu pokožky a boja proti jej problémom, ako sú modriny, lúpanie, strihy, pupienky a stopy z nich, škvrny atď., Sa používa od dávnych čias. V modernej kozmetike je huba sladkej vody tiež široko používaná pre akné a akné.
Ako sa zbaviť priehľadných bublín v ústach na sliznici
Opar
Tento článok popisuje všetky možné príčiny vzniku bublín v ústach na sliznici a účinných spôsobov liečenia objavujúcej sa patológie.Prvým znakom, ktorý vám umožňuje podozrenie na výskyt vzdelania v ústach, je pocit cudzieho predmetu.
Akné na chrbte a hrudi u žien: diagnostika a liečba (s fotografiami pred a po)
Opar
Akné na chrbte a hrudi ženy prejavuje úplne v rôznych vekoch. Termín "pupienky" v ľudovej reči zhromažďuje obrovský okruh rôznych vyrážok a zápalov na koži ženy.
Baziron AC
Opar
Formy uvoľneniaPokyny pre AC BasilonBasiron AS (aktívna zložka - benzoylperoxid) je antiseptikom na liečbu akné. Takmer každý človek mal nešťastie čeliť problému akné, t.j. akné. A ak niektoré z nich môžu mať vzhľad jediných prechodných vyrážok, potom všetci idú oveľa ťažšie.
Svrab - prvé príznaky, liečba doma
Opar
Svrab - kožné infekcie od parazitných výboje, charakterizované kožné lézie svrbivých roztoče alebo roztočov (Sarcoptes scabiei). Roztoč budiče rozpoznateľné voľným okom (pod kontrolou) ako bod, je biely alebo žltkastý, nie väčšie ako maku.
Čo sa objavuje na rukách
Opar
Bez ruky je ťažké pre akúkoľvek osobu. S ich pomocou pracujeme, komunikujeme, jedzme... Preto je také dôležité udržať si perá čisté. Niekedy je problém, ktorý sa môže dotknúť každého z nás, keď je akné na rukách.
Biele pupienky na tvári, príčiny vzdelávania a spôsoby ich odstránenia
Opar
Subkutánne pupienky bielej farby (milium) v ľuďoch sú stále nazývané klesajúce, pretože vyzerajú ako semeno prosa. Vzhľad hustých bielej noduly môže byť buď samostatný alebo skupinový.
Streptoderma - príznaky, príčiny a liečba
Opar
Streptodermia u detí rôzneho veku sa vyvíja v dôsledku porážky rôznych kmeňov bežného mikrobiálneho prostriedku streptokokov a zníženia účinnosti imunitnej obrany.
Akné na nos
Opar
Akné na nos je nepopierateľným problémom. Nielen, že vyrážky zkazia vzhľad, tak tiež spôsobujú značné nepohodlie. Pomôžte sa zbaviť zápalového dermatológa. Po prvé, je potrebné zistiť, čo spôsobuje akné pod nosom a vkladom.
Biele pupienky na tvári - ako sa objavujú a ako sa ich zbaviť?
Opar
Biele pupienky na tvári sa nazývali prosyanka kvôli ich podobnosti so zrnom prosa. Vzťahuje sa na jeden z typov akné (zápalové ochorenie kože).
Známky o pichliach cez peru a ich význam
Opar
Ak sa na rtech nachádza pupienok, mali by ste sa obrátiť na pomoc pri označovaní. Pomôžu správne vysvetliť takúto udalosť. Predpokladá sa, že vyrážky - to nie je bežný jav procesov v tele.
Akné počas tehotenstva
Opar
Obsah článkuAk máte psy a akné počas narodenia dieťaťa, nebojte sa. Akné počas tehotenstva je bežným problémom, ktorý čelia takmer všetky budúce matky: niektorí majú viac, niektorí majú menej.