Hlavná

Kliniky

Kontraktubeks zo stop akné

Akné a akné sú nepríjemný fenomén, s ktorým mnohí bojujú.

Vyvolávajú škodlivé jedlá, stres, nesprávnu starostlivosť o pokožku a znečistený vzduch. Dokonca aj po odstránení týchto defektov je zriedka možné získať perfektnú pokožku, na ktorej sú červené, svetlé škvrny a jazvy.

Čo s nimi robiť? Jeden z najefektívnejších nápravných prostriedkov pre stopy ponechané pupienkami je Gel Kontraktubeks.

Účinnosť gelu Kontraktubeks

Ak sú stopy čerstvé, bude trvať asi mesiac na to, aby ste sa pokúsili o perfektnú pokožku.

Ak sú jazvy atrofické, proces liečby môže trvať až šesť mesiacov alebo dlhšie.

Gél Kontraktubeks zahŕňa aktívne zložky (alantoín, cibuľový extrakt a heparín), ktoré ovplyvňujú procesy zrážania krvi a tvorby fibrínu. Gél rozpúšťa fibrín a zabraňuje vzniku drsných jaziev.

Výťažok z cibule

Má fibronolytický a protizápalový účinok. Táto látka preniká hlboko do dermis a zabraňuje tvorbe jaziev.

allatoin

Má regeneračný a keratolytický účinok, pomáha udržiavať tekutinu vo vnútri buniek a neumožňuje produkovať nadbytočné bunky v mieste defektu.

heparín

Nepriame antikoagulancia. Pomáha lýze krvných zrazenín, spomaľuje proces tvorby jaziev a škvŕn.

Ak chcete získať viditeľný výsledok, musíte pravidelne užívať liek aspoň 1 mesiac. Ak chcete úplne odstrániť kožné chyby, ktoré zanechali akné, trvá to minimálne 6 mesiacov.

Koža bude rovná a čistá, ak mať trpezlivosť a vytrvalosť.

Gél pôsobí efektívne, je bezpečný v akomkoľvek štádiu zápalu, môže byť použitý pre všetky typy pleti. Nie je potrebné prestať používať, keď sa objaví malá svrbenie, prípadne zmizne.

Návod na použitie

Nedá sa odtrhnúť sám, môže to viesť k infekcii a výskytu veľkých jaziev.

Ak budete čakať, kým sa po pupíku vytvorí elegantný lem (to bude trvať asi 7-10 dní), potom sa zbavenie účinkov zápalu dostane oveľa rýchlejšie a ľahšie.

Gél sa aplikuje iba na povrch zbavený nečistôt, prachu a kožného tuku. Na to nemusíte používať špeciálne prostriedky, len sa umyte teplou vodou s mydlom, čistiacou penou alebo gélom.

Pokiaľ je to potrebné, môžete očistiť povrch kože roztokmi obsahujúcimi alkohol alebo roztok mravčiakov.

Pri príprave povrchu sa na povrch škvŕn a jaziev nanáša Kontraktubeks.

Ak sú na pokožke iba škvrny, gél sa trení s ľahkými kruhovými pohybmi a ak atrofické jazvy potom majú byť pohyby intenzívne, postihnuté oblasti môžu byť ľahko stlačené a masírované. Procedúra na trenie by mala trvať najmenej 1 minútu, vtedy môžete pridať trochu čerstvého gélu.

Výrobok sa aplikuje na pokožku najmenej 2 krát denne a najviac 5.

V prvých dňoch použitia Kontraktubeksa môže dôjsť k zhoršeniu stavu cicavcov a škvŕn, ale je to normálna reakcia pokožky na prípravok, je potrebné pokračovať v trení gélu.

Mnohí sa sťažujú na mierny svrbenie po aplikácii lieku, ktorý sa nezastaví niekoľko hodín, nebojte sa, pri pravidelnom používaní zmizne nepohodlie. V skutočnosti je mierne svrbenie znakom, že gél pôsobí na škvrny od akné a prispieva k ich zmiznutiu.

Pri používaní Kontraktubeks si musíte pamätať 4 pravidlá:

 1. Po ošetrení nevstupujte gélom, najmä ak svieti slnko. Ultrafialové svetlo môže poškodiť dermis tváre.
 2. Účinok môže byť zvýšený aplikáciou výrobku na pokožku v pare.
 3. Ak pravidelne používate gél, nesmiete masírovať časti tela, na ktoré sa aplikuje Kontraktubeks.
 4. Ak je vonku zima, gél by sa mal aplikovať na kožu najneskôr 1 hodinu pred dosiahnutím čerstvého vzduchu.

Po vysušení gélu môžete aplikovať druhý náter a počkajte, kým úplne nevyschne. Povrch by mal byť nasiaknutý utierkou.

Kontraindikácie pre použitie

V akých prípadoch sa Kontraktubek používa s opatrnosťou?

 • Počas tehotenstva a počas laktácie je lepšie prestať užívať drogu alebo sa poradiť so špecialistom pred začiatkom liečby. Organizmus môže nesprávne reagovať na Kontraktubeks.
 • Sklon k alergickým reakciám a citlivej koži - Dva ďalšie dôvody s opatrnosťou používať gél, odporúča sa pred začatím liečby navštíviť lekára.
 • Ak svrbenie po aplikácii lieku nezmizne alebo sa ešte zintenzívni. V tomto prípade musíte naliehavo prestať používať Kontraktubeks a poraďte sa s lekárom.

So zvýšenou citlivosťou na parabény nemožno použiť Kontraktubeks.

Ceny za gél Kontraktubeks od akné, jaziev a jaziev

Liečivo je dostupné v bielom balení v skúmavke s objemom 20 alebo 50 gramov. Odborníci odporúčajú najprv kúpiť 20 gramov na posúdenie účinnosti lieku a odstránenie vedľajších účinkov. Cena lieku sa líši v závislosti od regiónu, priemerná cena za 20 gramov je 500 rubľov za 50 - 800 rubľov.

Cena je pomerne vysoká, ale náprava naozaj zmierňuje účinky akné.

recenzia

Väčšina recenzií o Kontraktubeks je pozitívna. Náprava je naozaj efektívna, ale musíte sa naučiť, ako ju správne používať. Pomáha len z škvŕn a jaziev vzniknutých v dôsledku akné a akné. V žiadnom prípade ho nemožno použiť na nové zápaly alebo sa ho snažia vyhnúť vzniku nového akné.

Kontraktubeks

Ak sa chcete zaregistrovať, zaregistrujte sa.
Trvá menej ako 1 minútu.

Zvyčajne masť Kontraktubeks sa používa na resorpciu jaziev a jaziev. Ale s postakne to tiež pomáha, ale nie tak efektívne. Bežné jazvy a stehy sú drážkované. Tento druh rozpustenia je oveľa jednoduchšie. Ale stopy akné, spravidla, majú naopak tvar drážok a drážok. Preto je možné dosiahnuť väčší účinok pomocou kolagénu. Ale napriek tomu Kontraktubeks tu tiež do určitej miery pomáha vyhladzovať úľavu kože. Stačí hneď poznamenať, že žiadne jediné použitie, dokonca ani mesačný priebeh výsledkov prinesie. Dostala som pokožku docela dobrej formy iba šesť mesiacov. Ale teraz je reliéf takmer úplne plochý.
Stojí to pekne radosť. Gél v skúmavke s objemom 50 ml sa predáva v lekárňach za 1100 rubľov. Uspokojuje ho asi 1,5 mesiaca pri každodennom užívaní. Dal som viac ako 3 tisíce na liečbu postakne. Tam sú tiež Kontraktubeks v náplasti, ale to je k ničomu v prípade pupienkov, je viac pre jazvy prichádza.
Je potrebné, aby sa poškodené plochy rozmazali niekoľkokrát denne. Obvykle som robil tento postup ráno, na obed, večer a v noci. Preto sa gél necháva veľmi rýchlo. Pre hospodárnosť nie je potrebné pokryť dobrú pleť, je potrebné pracovať len s problémovými oblasťami.

Plúzy: pomáha zbaviť sa jaziev po akné, odstraňuje červené škvrny na tvári, ľahko sa aplikuje.
Nevýhody: drahé, pomalé pôsobenie.
Kúpil alebo kúpil inzerovaný krém na čistenie alebo odstránenie škaredých jaziev a červených škvŕn na tvári, ktoré zostali po pryshchikov. Ktorý som sám som tlačil až do modrej.
Majte na pamäti, že gél nezdravuje akné, odstraňuje len stopy po nich.
Aplikoval som denne na všetky jazvy. Nové i staré. Pred aplikáciou sa povrch ošetril mravčanom alkoholom. Preto som sa snažil zvýšiť účinnosť gélu.
So škvrnami mi dobre pomohli, z nich zbylo nič a oni sami nechceli prejsť.
S zjazvením sú veci zložitejšie. Na staré stopy gélu neovplyvnilo, dokonca ani minimálne nevyhladilo. Čerstvé jazvy sa tiež museli dlho rozmazávať, nezabudnite na každodennú starostlivosť. A do konca druhého mesiaca boli úplne preč.
Spotreba produktov je veľmi úsporná, môže tiež závisieť od počtu problémových oblastí, ale pre celý kurz som mala iba jednu tubu. Vezmem veľmi málo a jemne mierne na správnom mieste.
Môžem ho poradiť, ale iba na čerstvých zjazvených jazvach. A práve pre tých, ktorí neponáhľajú vidieť výsledok v krátkom čase.

Na vytvorenie stopy čiernych hláv, môj vlastný hlúpy zvyk vytlačiť pupienky. Musel som prijať mimoriadne opatrenia, poradil Kontraktubeks. Prostriedky nie lacné, ale efektívne, vyskúšali viac rozpočtových analógov - nefungujú tak efektívne. Liečivo sa predáva v balení po 20 g a 50 g, je lepšie kupovať viac, je to výnosnejšie. Aby Kontraktubeks konal rýchlo, mal by sa aplikovať ihneď po uplynutí zápalu, potom jazvy zmiznú za menej ako mesiac, na liečbu starých jaziev bude trvať 3 mesiace. až šesť mesiacov, v tomto prípade je lepšie aplikovať vzduchotesný obväz s gélom na noc. Pri bežnom užívaní sa liek má aplikovať iba na uzavreté rany 2-3 r / deň, tritovať sa masážnymi pohybmi od stredu k okrajom až do úplného vstrebania. Gél má príjemnú textúru, ktorá na pokožke vytvára tenký neviditeľný film, ktorý chráni poškodenú pokožku pred infekciou a podporuje rýchlu regeneráciu buniek.
Kontraindikácie pre gél trochu, to je dovolené použiť aj deti, tehotné a dojčiace ženy.
Akcia produktu je šťastná, ale znižujem jeden bod za vysokú cenu, nie každý si môže dovoliť tento gél.

Gél Kontraktubeks Používam na odstránenie jaziev a jaziev na tvári, ktoré často pretrvávajú od akné.
Účinok lieku je zameraný na urýchlenie regenerácie kože. Okrem toho má gél antimikrobiálny účinok.
Základným pravidlom pre účinnú prácu je použitie výrobku ihneď po objavení nerovností na pokožke. Staršie jazvy sa zhoršujú.
Ak vidím, že mám jazvu, začnem používať gél 2-3 krát denne. Prostriedok sa môže aplikovať v tenkej vrstve.
Musí sa použiť pred spaním.
Pri konštantnej aplikácii sa pokožka vyrovnáva v priemere 3-6 týždňov v závislosti od hĺbky jazvy.

Zatiaľ čo nikto nekladal otázky. Vaša otázka bude prvá!

Ak sa chcete zaregistrovať, zaregistrujte sa.
Trvá menej ako 1 minútu.

Je Kontraktubeks účinný proti jaziev po akné?

Akné - neeestetické kožné defekty, ktoré spôsobujú psychické a fyzické nepohodlie, často spôsobujú problémy a po ich zmiznutí, zanechávajú jazvy na koži, jazvy a škvrny.

Kontraktubeks z akné sa zvyčajne používa v liečebnom štádiu, to znamená, že pomáha zbaviť sa stopy, ktoré zostali na mieste zapálených ohniskov.

štruktúra

Kontraktubeks - prípravok zo stop po škvrnách, jazvach a jazvach, obsahuje tri aktívne zložky.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!
 1. Tekutý extrakt z cibule Seraya. Znižuje zápal, zabraňuje tvorbe hrubého tkaniva jazvy.
 2. Heparín. Zmäkčuje drsné jazvy, podporuje bunkovú obnovu, zvlhčuje pokožku a znižuje zápal v tkanivách.
 3. Alantoín. Odstraňuje sčervenanie, znižuje svrbenie, odstraňuje pocit nadmernej tesnosti pokožky. Stimuluje hojivé procesy v hlbokých vrstvách dermy, zmäkčuje pokožku a zvyšuje elastickosť.

Ako to funguje

Zložky prípravku majú vplyv na pokožku:

 • regeneračné (stimuluje obnovenie kože, v dôsledku čoho škvrny a stopy prechádzajú rýchlejšie);
 • ochrana (aplikovaný gél tvorí ochrannú fóliu, ktorá zabraňuje negatívnemu vplyvu environmentálnych faktorov na pokožku);
 • protizápalový (odstraňuje zápal a upokojuje pokožku v problémových oblastiach).

Navyše liek inhibuje tvorbu fibrínu, ktorý tvorí základ tkaniva, vyrovnáva reliéf, zvyšuje elasticitu a elasticitu pokožky.

Taká zložitá akcia vám umožňuje efektívne používať liek z škvŕn po akné, jazvach a jazvach.

Aktívne zložky gélu prenikajú hlboké vrstvy kože, majú terapeutický účinok počas 4 hodín. V tomto prípade sa liek neabsorbuje do systémového obehu a nespôsobuje vedľajšie účinky rôznych systémov tela.

Vlastnosti aplikácie

Ako používať Kontraktubeks z jaziev, môžete si prečítať návod na použitie lieku.

Fotografie: ako podrobne aplikovať nástroj v pokynoch

Pokiaľ ide o liečbu stopových prvkov po akné v domácnosti, počas praktického použitia výrobku sa zistili niektoré vlastnosti, ktoré nie sú uvedené v pokynoch výrobcu.

Realizácia týchto odporúčaní pomôže dosiahnuť maximálne výsledky v liečbe zjazvenia po akne.

 1. Kontraktubeks z akné (recenzia to potvrdzujú) by sa mali používať až po kôre z rany, ktorá zostala po tom, ako pupienok odišiel sám. Nie je možné odtrhnúť kôru, pretože táto činnosť môže viesť k vytvoreniu hrubej, veľmi nápadnej jazvy. Zvyčajne kôra bez vonkajšieho rušenia vychádza za 7 až 10 dní.
 2. Pred aplikáciou gélu sa pokožka musí dôkladne očistiť od nečistôt a nadbytočného mazu. Na to stačí umývať teplou vodou mydlom, čistiacim gélom alebo penou.
 3. Po umytí sa odporúča ošetriť problémovú oblasť alkoholickým roztokom kyseliny mravčej alebo iným antiseptickým roztokom obsahujúcim alkohol. To dodatočne očistí pokožku a poskytne hlbšiu penetráciu gélu.

svedectvo

Indikácie pre použitie Kontraktubeksa môžu byť:

 • jazvy po akné a akné rôznej závažnosti;
 • prevencia tvorby jazvového tkaniva po extrúzii akné;
 • hypertrofické a keloidné jazvy po popáleninách alebo traume, chirurgické zákroky;
 • zabrániť tvorbe jazvového tkaniva v pooperačnom období alebo po traume;
 • strihy po tehotenstve.

Video: "Footprints from Acne"

Liečba akné jazvy Kontraktubeksom

Kontraktubeks je považovaný za jeden z najlepších spôsobov účinku akné, čo potvrdzuje fotografia pred a po aplikácii lieku (môžete ju vidieť online).

 • Liečivo dobre odstraňuje čerstvé stopy a jazvy po akné a ďalšie poškodenie kože.
 • Môže byť použitý pre akýkoľvek typ kože a akúkoľvek závažnosť lézie.

Na otázku, či Kontraktubeks pomáha zvládnuť staré kozmetické chyby, nie je možné jednoznačne odpovedať.

Pacienti častejšie poznamenávajú, že po aplikácii Kontraktubekov sa dlhotrvajúce jazvy stávajú menšie a ľahšie, ale úplne nezmiznú.

Ako žiadať správne

Gél sa aplikuje na jazvy a jazvy s ľahkými trepacími kruhovými pohybmi.

Skúsenosti však ukázali, že s touto metódou aplikácie sú výsledky liečby nižšie ako výsledky, pri ktorých sa pacienti líšia.

 • Preto, pre liečbu ťažko atrofickej jaziev po akné znateľné gélu sa odporúča aplikovať intenzívne masírovanie ľahkým zatlačením na problémové oblasti.
 • Postup by mal trvať najmenej minútu.

Prípravok je dobre a rýchlo absorbovaný, preto počas spracovania v prípade potreby na jazvu je možné pridať nové časti gélu.

Prostriedok sa aplikuje na problémové oblasti dvakrát denne, maximálny počet liečebných postupov by nemal presiahnuť 5 až 6-krát.

Často, po veľkom akne, na pokožke zostávajú veľké depresívne jazvy.

 • Na odstránenie jamiek sa gél používa na liečenie problémových oblastí trikrát denne a pod okluzívnym (vzduchom nepriepustným) obväzom na noc.
 • Obväz sa vykonáva jednoducho: gél sa trení do jazvy aspoň na jednu minútu, potom sa na problematickú oblasť aplikuje trochu viac nápravy, ošetrovacia oblasť je pokrytá potravinovým filmom.

Držte tento obväz až 12 hodín.

Ako na liečbu bieleho pupienka na sto oka? Zistite si tu.

Možné pocity pri používaní

 • V niektorých prípadoch masť pri aplikácii na pokožku spôsobuje mierny svrbenie.
 • Okrem toho pacienti zaznamenali zhoršenie výskytu bachora.

Avšak tieto vedľajšie účinky sú dočasné a podľa lekárov naznačujú prestavbu jazvového tkaniva.

 • Svrbenie sa môže vyskytnúť v priebehu pol hodiny po aplikácii lieku a trvá niekoľko hodín. Niekoľko dní po pravidelnom používaní lieku Kontraktubeksa svrbenie oslabuje alebo sa vôbec nevyskytuje. Ale pri liečbe nadmerne citlivej pokožky alebo veľkých oblastí pokožky môže byť svrbenie silné a pretrváva dlhú dobu. Ak sú vedľajšie účinky závažné a netrvajú dlho, používanie gélu sa musí zastaviť.
 • Zmena vzhľadu jazvy (svetlejšie farby, opuchy okolo defektu kože) nejde o závažný problém a predpokladom pre ukončenie liečby, spravidla je len dočasné.

V zriedkavých prípadoch po aplikácii gélu možno tiež poznamenať:

 • alergické reakcie;
 • opuchy a bolesti v zóne liečby;
 • plytké pustulárne erupcie.

Kedy čakať na výsledok

Pri správnej aplikácii lieku v priebehu 4-5 týždňov namiesto dostatočne veľkých jaziev sa objavia takmer neviditeľné kozmetické jazvy.

 • Na dosiahnutie maximálnych výsledkov môže byť gél použitý po dobu 2 mesiacov.
 • A pri liečbe veľmi veľkých kožných defektov - až šesť mesiacov alebo dlhšie.

Kontraktubeks pre následnú liečbu

Kontraktubeks z post-akné - gél pre vonkajšie použitie, ktorá má hnedastý odtieň a výrazný zápach.

Nástroj má silný regeneračný a "vyhladenie" vplyv, takže sa používa v boji proti jazvy, strie a ďalších dermatologických problémov (ktoré opisujeme nižšie).

Cena kompozície začína od 10 dolárov (približne), špecifické náklady závisia od regiónu a miesta predaja.

Náprava nie je najlacnejšia, ale má sú dostupné cenovo dostupné analógy - "Mederma" alebo "Dermatika". Je pravda, že tieto produkty nie sú vysoko účinné.

Ako sa vytvárajú finančné prostriedky? V akých farmakologických formách ich možno nájsť v obchode?

Prípravok sa dodáva vo forme vodnatého svetlohnedého gélu vhodného na vonkajšie použitie.

V lekárňach nájdete nástroj v hliníku skúmaviek s objemom 20 g alebo 50 g.

V lepenkovom zväzku je postgélový gél, ako aj návod na použitie.

Kedy môžem použiť contractubex na liečbu akútnych a iných problémov?

Indikácie pre použitie:

 1. Máte strieky na tele po tehotenstve, náhly prírastok hmotnosti a strata hmotnosti.
 2. Ste diagnostikovaný hypertrofickými alebo atrofickými výrastkami na tvári, krku, chrbte, dekolte a iných oblastiach.
 3. Po ťažkých popáleninách vriacou vodou, ohňom, chemickými alebo inými látkami sa objavili vážne kožné deformácie.
 4. Máte diagnostikovanú ankylózu kĺbov.
 5. Máte operáciu, teraz potrebujete chrániť pokožku pred rizikom tvorby jaziev (v pooperačnom alebo posttraumatickom období).
 6. Po liečbe akné (akné) sa vyskytli jazvy, hlboké zmeny v dermis, "cyanotické" oblasti a iné problémy.
 7. Máte keloidy.
 8. Pri chronickej alkoholickej hepatitíde sa diagnostikovala Dupuytrenova kontraktúra.
 9. Musíte zabrániť výskytu patologicky zmenených jaziev.


Prečo je náplasť tak účinná v boji proti zjazveniu a postexis? Štruktúra prípravku

Výrobca gelu Kontraktubeks z postakne - Nemecká spoločnosť MerzPharmaGmbHCo. KGaA (oficiálne nazývaná Contractubex).

V 100 gramoch masti z jaziev, strihov a dermatologických problémov patria:

 • extrakt z cibule (výťažok Aliicepaesquamae) - 10 g;
 • heparín (sodná soľ heparínu) - 5000 IU (uvedené v medzinárodných jednotkách);
 • alantoín - 1 gram.

Ďalšie zložky, ktoré sú zodpovedné za arómu, konzistenciu a ďalšie charakteristiky kompozície, sú:

 • kyselina sorbová;
 • vyčistená voda;
 • parfém DROM 2700;
 • metyl-4-hydroxybenzoát;
 • polyetylénglykol-200.

Vzhľadom na zloženie má agent jedinečný účinok:

 1. Antiproliferatívny.
 2. Protizápalový.
 3. Vyhladzovania.
 4. Upokojujúce.

Čo robí cibuľa (Extraicepaesquamae extract)?

Výťažok z cibule vám umožňuje získať nasledujúce výhody:

 1. Znížená alokácia lokálnych mediátorov zápalu v oblasti aplikácie gélu.
 2. Spomaliť (alebo zastaviť) závažnú alergickú reakciu).
 3. Zníženie rizika rastu tkaniva jazvy (dosiahnuté prostredníctvom extracelulárnych matricových látok / proteoglykánov).
 4. Zníženie rizika infekcie kože patogénnym (alebo podmienene patogénnym) prostredím.
 5. Zníženie rizika pooperačných komplikácií.

Výsledné prostriedky znižuje riziko alergickej reakcie alebo zápal, normalizuje pokožku, eliminuje pooperačné komplikácie, pomáha chrániť pred suppurations v obore mechanického traumy.

Čo robí sodnú soľ heparínu (heparín sodný) v prípravku?

Zlúčenina sa aktívne používa v oblasti medicíny na odstránenie zápalu a edému. Expozícia heparínovej soli (heparín sodný) chráni proti:

 • vzhľad opuchy na tvári alebo na iných miestach kože;
 • zvýšená telesná teplota;
 • vývoj syndrómu silnej bolesti;
 • reprodukcie patogénnych tkanív a bunkových štruktúr.

Účinok zlúčeniny umožňuje upraviť rovnováhu vody a soli v kožných bunkách, eliminovať jazvy a jazvy. Sodík heparínu zmäkčuje zložky obsahujúce kolagén a tkanivové štruktúry, ktorý poskytuje kozmetický vzhľad jazvy, jeho pružnosť a blízkosť normálnej kože.

Ako sa látka alantoín (alantoín) v géle z post-akné?

Alantoín je látka, ktorá urýchľuje hojenie a regeneráciu tkanív. Ak sa k vám nedávno objavila kozmetická chyba, látka pomôže rýchlejšie ju odstrániť.

Hlavné vlastnosti účinku komponentu na povrch vašej pokožky:

 • urýchľuje hojenie zranení, ku ktorým došlo v dôsledku silného účinku na pokožku;
 • znižuje riziko nakazenia infekčných chorôb;
 • stimuluje trofické procesy;
 • zmäkčuje tkanivá, eliminuje svrbenie a nepohodlie počas akné.

Účinnosť gél-masť Kontraktubeks od punkcie je preukázaná v priebehu klinických skúšok a laboratórnych štúdií. Aktívne zložky kompozície prenikajú do hlbokých vrstiev kože 4 hodiny po aplikácii výrobku.

V akých prípadoch nemôžete použiť gél z post-akné?

 1. Máte alergiu (dedičnú alebo získanú neznášanlivosť) jednotlivých zložiek kompozície.
 2. U vás je atopická dermatitída diagnostikovaná, existujú trihomikozy.
 3. V tele je zvýšená citlivosť na aktívne alebo pomocné látky (vrátane parabénov).
 4. Kožné vyrážky u detí (do 12-14 rokov).

Okrem alergických reakcií musíte byť pripravení na ďalšie možné problémy. Rovnako ako u iných zdravotníckych pomôcok gél má vedľajšie účinky.

Aké vedľajšie účinky je potrebné pripraviť?

Kontraktubeks z jaziev po akné môže spôsobiť vedľajšie účinky. Zvyčajne, aj pri dlhodobom používaní prípravku nie sú dodržané, ale u niektorých pacientov:

 1. Svrbenie kože. To naznačuje, že existuje štrukturálne prešmyknutie tkaniva jazvy.
 2. Alergie. Z kože sa pozoruje alergická reakcia (v mnohých ohľadoch je to spôsobená precitlivenosťou tkanív a komôr).
 3. Erytém alebo silná lokálna pigmentácia (zmena farby kože).
 4. Údy, nepríjemné pocity.
 5. Podráždenie vonkajších krytov.
 6. Vzhľad jednotlivých papuliek.
 7. Opuch tkanív.
 8. Bolesť pri dotyku v oblasti, kde bol náplasť aplikovaný.
 9. Poruchy pokožky infekčnej povahy a mnoho ďalších.


Ako používať masť-gél Kontraktubeks na boj proti akné?

Kompozícia je vhodná pre externé použitie, frekvencia aplikácie je lepšia na to, aby ste sa mohli poradiť s ošetrujúcim špecialistom.

Spravidla platí, gél sa aplikuje na jazvu alebo inú defekt vrstvou 0,5 cm, potom sa trenie po dobu 5 až 10 minút, kým sa úplne neabsorbuje.

Odporúčaná oblasť pre jednostupňové užívanie lieku je 20 až 22 cm. Frekvencia aplikácie je 2-3 krát denne. Dĺžka kurzu je 4 týždne.

Pokyny na použitie masti Gel Kontraktubeks na boj proti akné v mimoriadne ťažkých prípadoch. Ak máte "staré" jazvy po akné, ak je vysoká hustota spojovacích prvkov, potom masť sa má používať ako "maska" na noc.

Za týmto účelom sa dostatočná vrstva prostriedku aplikuje na povrch tkaniva a potom sa fixuje v oblasti postihnutej oblasti.

Existuje predávkovanie? Čo s tým robiť, ako bojovať?

V lekárskej literatúre Neopisujte výskyt problémov s predávkovaním lieky.

Preto ak ste konfrontovaní s neobvyklou reakciou kože na masťový gél, odporúčame vám poradiť sa s lekárom.

Môžem použiť masť v kombinácii s inými produktmi a formuláciami?

Áno, môžete. Masť od nemeckého výrobcu je 100% kompatibilná s inými liekmi (miestny aj všeobecný typ dopadu).

Účinné látky sa neabsorbujú do krvi, takže kompozícia sa môže používať súčasne s konzumáciou alkoholických nápojov.

Na gél-masť Kontraktubeks cena je príliš vysoká. Sú k dispozícii lacnejšie analógy?

Už sme to napísali vyššie náklady na kompozíciu začínajú od 10 dolárov (čo pre mnohých nie je najjednoduchšie bremeno).

Ak hľadáte prostriedky proti akné s podobným princípom akcie, odporúčame vám venovať pozornosť:

Kontraktubeks alebo Dermatix? Ktorý z týchto liekov je lepší?

Dermatix je silikónový gél, ktorý sa používa na ochranu pred výskytom zjazveného tkaniva. Hlavné látky, ktoré sú v géli, sú polymérne organické zlúčeniny na báze kremíka.

Hlavný vplyv kompozície:

 • udržiavanie vodnej bilancie pokožky;
 • zníženie rizika pigmentácie;
 • odstránenie nepríjemných pocitov, pálenie a svrbenie;
 • zníženie vyčnievajúcich častí hustého spojivového tkaniva.

Dermatix nezaručuje úplné odstránenie post-akné, jaziev, vonkajšie poškodenie.

Kompozícia má dobrý terapeutický účinok, môže byť aplikovaná na komplexné oblasti (napríklad môže byť použitá na tvár, bez obáv z rizika alergických reakcií).

Dermatix rýchlo vysuší pokožku, takže je ľahké ju aplikovať a používať.

Kontraktubeks alebo Mederma. Ktorý nástroj je najlepšie použiť?

Ak máte peniaze, odporúčame nákup a nanášanie na poškodený povrch masť Kontraktubeks.

Ak máte obmedzený rozpočet, potom môžete použiť jednoduchšie a efektívnejšie analógové - Meuderma náprava.

Farmaceutický prípravok je podobný v zložení, ale hlavné účinky sú fibrinolytické a protizápalové.

Preto dermatológovia a kozmetológovia odporúčajú to isté používajte Medermu na liečbu akné, ťažké akné (akné).

Ako sa predáva gastro-masť Kontraktubeks v lekárni? Na predpis alebo bez lekárskeho predpisu?

Zloženie sa dá kúpiť v akejkoľvek lekárni, je vydávané bez lekárskeho predpisu.

Ako uchovávať gél-masť Kontraktubeks z post-akné? Aké sú dátumy uplynutia platnosti?

Nemecký výrobca stanovuje trvanlivosť 4 roky. Zloženie Kontraktubeks sa musí skladovať na suchom mieste (samo osebe, mimo dosahu detí). Teplota skladovania lieku by nemala prekročiť 25 stupňov Celzia.

Existujú konkrétne pokyny na použitie masti na liečbu po akné?

Počas konzervatívnych opatrení zameraných na odstránenie jaziev, jaziev a iných dermatologických problémov musíte dodržiavať špeciálny rozvrh.

Zahŕňa potrebu zabrániť ultrafialovému ožiareniu a požiadavky chrániť postihnuté oblasti pred zvýšenými alebo nízkymi teplotami.

Nie je to len riziko alergických reakcií. Problémom je tiež to, že účinok týchto faktorov znižuje účinnosť kompozície.

Môžem používať Kontraktubeks z post-pneuma počas tehotenstva?

Áno, môžete. Výrobca nezakazuje používanie zlúčeniny počas tehotenstva ani dojčenia.

Ukázalo sa, že zložky kompozície sa neabsorbujú do regionálneho prietoku krvi a nerozšíria sa po celom tele.

To znamená, že vonkajšie použitie gélových masti z post akné a jaziev je bezpečné pre telo mladé matky a dieťaťa.

Mladé ženy zvyčajne používajú kompozíciu ako krém zo strihov (problém, ktorý sa prejavuje počas popôrodného obdobia).

Pred aplikáciou prípravku je lepšie konzultovať s kozmetičkou alebo dermatológiou: existujú situácie, v ktorých náprava nie je schopná pomôcť.

Pomáha Kontraktubeks s post-akné? Recenzie tých, ktorí používali masť

Na internete môžete nájsť pozitívnu a negatívnu spätnú väzbu o používaní gélu. Niekto sa sťažuje na nízku účinnosť, niekto má problémy s kvalitou, niekto sa sťažuje na zachovanie nedostatkov pokožky.

Hlavné funkcie, ktoré musíte mať na pamäti, sú uvedené nižšie (sú založené na spätnej väzbe zanechanej na internete):

 • na dosiahnutie tohto účinku je potrebné používať prípravok počas 6 mesiacov;
 • staré jazvy sa týmto gélom neodstránia (ak máte takýto problém, mali by ste sa obrátiť na laserovú chirurgiu);
 • Nové škody (najmä ak sú malé, ak sa len objavili) môžu odísť do 10 dní. Nie sú žiadne stopy po jazve;
 • zjazvené tkanivo z aplikácie formulácie nevyrieši;
 • trikrát denne, aby niekto vyzeral trochu; používateľom sa odporúča, aby kompozíciu použili 5 krát na poškodené oblasti;
 • po prvej a druhej endoprotetickej látke by sa mal použiť náplasť na urýchlenie hojenia tkanív a zníženie rizika zjazvenia;
 • výrobok pomohol zvládnuť zmeny pigmentu a "škvrny" spôsobené ovčím kiahňam (aj keď ste to trpeli v hlbokom detstve);
 • ako liečivo na odstránenie akné a akné gél Kontraktubeks sa hodí 100%. Pokiaľ ide o "staré tkanivo jazvy", kozmetici a dermatológovia vyjadrujú pochybnosti;
 • škvrny z akné gél-masť tiež neruší. Tieto pigmentárne zmeny sami ostanú do 1 týždňa po vzniku;
 • nástroj nie je vhodný pre všetkých. Niekto mal pozitívny účinok počas 1-2 týždňov, niekto bol vystavený riziku silnej alergickej reakcie.

Výrobca z Nemecka obklopuje pokyny pre každý obal, ale pred aplikáciou prípravku je lepšie konzultovať skúseného odborníka (kozmetička, dermatológ).

Napríklad so starými cicavami, ktoré sa vo vás dlho formujú, musíte sa vyrovnať s nemožnosťou takéhoto liečenia. Blenie laserom a iné podobné postupy budú potrebné.

Prostriedky, ktoré stimulujú regeneráciu Merz Kontraktubeks - odvolanie

Liečba po operácii s Kontraktubeksom

Ľudia, ktorí majú kožné problémy súvisiace s akné, sú pravdepodobne oboznámení s iným, rovnako príjemným problémom, ako je post-akné.

Jazvy, červené škvrny, jazvy - to všetko vám bráni v užívaní krásnej pokožky tváre.

Skôr, všetkých tých, ktorí hľadajú spôsob, ako sa zbaviť z hlavných problémov - pupienky, odporúčam vyskúšať svoju spätnú väzbu o nádherné Kuriozin gél, ktorý mi veľmi pomohol, aby sa s nimi vysporiadať.

Takže späť na masku Kontraktubeks.

O vlastnostiach vyrovnávania sa s príspevkom som práve odčítala na týchto stránkach.

Po prvýkrát, keď som ho použil na tvár, po 10 minútach som začal strašný pocit pálenia, ktorý nebolo možné tolerovať. Tvár bol poškriabaný, ani nebolo možné spať, ale napriek tomu si želajú odstrániť (plákanie) znamená, že by sa liečiť, utešoval sa s myšlienkou, že to je "pracovná masť".Through 2-3 dni svrbenie masť nebude volaná.

Koža až do okamihu aplikácie vyzerala takto:

Podotýkam, že masť má schopnosť vytvárať film na tvári, a ak je potrebné použiť tónovou vozidlo masť zrolovať, takže vločky.

A bohužiaľ nemôžem povedať, že jazvy sa uzdravili (oneskorené).

Tento nástroj sa používal len dlhý mesiac. Denne: ráno a večer (aj keď pokyny povedali, že môžete rozmaznať a viac).

Na tejto fotografii tvár s hlasom-frekvencie krém, s ktorými jamy vyzerať veľmi významné, že hovorí, že masť trochu pomohol.

Jediná vec, ktorá ma príjemne prekvapila, bolo, že keď som použil túto drogu, nedostal som žiadne nové akné, neviem, či je tento jav spojený s Kontraktubeksom.

Možno, ako to mnohí tu napísali, potrebujú dlhšie obdobie, aj keď v tomto nie som si istý. Nemyslím si, že tento nástroj budem ďalej používať.

Kontraktubeks postakne: návod na použitie a recenzie

Problém akné je dôležitý pre väčšinu adolescentov, aj keď mnohí čelia akné a začervenaniu av dospelosti. Kozmetické spoločnosti ponúkajú veľa peňazí z akné a zápalu, ktoré sú určené na zníženie prejavov ochorenia. Bohužiaľ, nie každý môže dosiahnuť výsledky, okrem neustálej túžby stláčať nudné pupienky vedie k smutným dôsledkom - výskytu depresií a jaziev na koži.

Čo je post-akné?

Šťastní majitelia zdravé, nie je náchylný k kožné vyrážky niekedy len objavil stlačiť pupienok, namažte ranu antiseptické a navždy zabudnúť na problém. Takéto prípady sú zriedkavé, a závisti všetkých ľudí s mastnou, suchú, citlivú, jemnú a poškodenú kožu, pretože stláčanie alebo spontánne odstránenie obsahu komedónov zvyčajne vedie k vzniku červených škvŕn alebo jamky tváre jazvy zvané postacne.

Jazvy a červené škvrny od akné sa líšia štruktúrou od zvyšku kože, pretože sa skladajú z spojivového tkaniva. Okrem nepríjemného odtieňa sa jazva vyznačuje absenciou pórov a chĺpkov, reaguje silnejšie na účinky slnka, horúcej vody a pary. Spočiatku je tvorba jaziev prirodzeným liečebným mechanizmom a do značnej miery závisí od veku, stavu kože a produkcie kolagénu. To je dôvod, prečo sa zbaviť post-akné je veľmi ťažké.

Čo mám robiť?

Chirurgia na odstránenie zjazvenia sa objavila nie tak dávno, ale sú populárne nielen medzi obeťami nehôd, ale aj u pacientov po boku. Túžba rýchlo sa zbaviť všetkých drobností a pockmarks je taká veľká, že nie každý môže zastaviť možné riziká. Argumenty proti chirurgickej korekcii sú pomerne závažné: nebezpečenstvo komplikácií, alergie na anestéziu, riziko opakovaného akné a pomerne vysokú cenu.

laserové ošetrenie kože, zvlášť na tvár, je plná s popáleninami a zranenia na rovnaký laserového odstránenie jaziev nie je vhodný držiteľovi veľkého počtu molí a jemnú, citlivú pokožku.

Spôsoby, ako sa zbaviť akné bez operácie, sú rôzne, ale žiadny z nich nezaručuje výsledok. Recenzie o rôznych ľudových receptúrach sú väčšinou nerozumné, zatiaľ čo lieky, masti a gély často poskytujú povzbudivé výsledky. Napríklad ľudia, ktorí používajú Gel Kontraktubeks z jaziev po akné veľmi často publikujú pozitívnu spätnú väzbu a výsledky fotografie. Okrem toho lekári odporúčajú tento liek na odstránenie čerstvých jaziev po operácii.

Čo je vo vnútri?

Kontraktubeks masť obsahuje alantoín, cibuľový extrakt a heparín, pričom znižuje zápal a zabraňuje tvorbe keloidných jaziev. Sodík heparínu poskytuje väčšiu hydratáciu tkanív jazvy, vďaka čomu dochádza k obnoveniu normálnych pokožiek. Cibuľa stimuluje regeneráciu tkanív a dezinfikuje, alantonid dáva keratolytický účinok. Výrobok je striktne vonkajší, inštrukcia na použitie obsahuje dva liečebné režimy: pre čerstvé a chronické jazvy a v druhom prípade môže proces trvať rok a pol.

Účinok heparínu pomáha uzdravovať poškodenie nie spojivovým tkanivom, ale plnou kožou, ale táto možnosť existuje len na čerstvej jazve. Odporúča sa, aby sa Kontraktubeks ihneď odložil, hneď ako sa vytvorí kôra na povrchu rany. Použiť bandáž s masťou na čerstvej rany nemôže, aby nespôsobil popáleniny tkanív.

Aplikujte gél na čerstvej jazvy je potrebné v tenkej vrstve 2-3 krát denne, kôrka, ktorá nastane, keď sa gél vysychá, je potrebné umyť pred ďalšou aplikáciou. Liečba post-akné závisí od prirodzených vlastností kože a môže trvať 3-4 mesiace. Keďže extrakt z cibule vysychá a dezinfikuje povrch pokožky, spolu s post-akné, dostupné komedony môžu postupne zmiznúť, ale takýto výsledok nemožno zaručiť.

Bezpečnosť počas liečenia jaziev po akné zahŕňa odmietnutie opaľovania a prechádzky po mori. Kontakt s pokožkou podráždenou gélom so slanou vodou a predĺženým vystavením na ulici môže viesť k poškodeniu kože a spáleniu pokožky. Ako preventívne opatrenie odporúčame nosiť klobúk so širokým okrajom a na pleciach ukladať ľahké pareá, šály alebo tričká.

Staré jazvy

Kontraktubeksom môže znížiť staré jazvy a strihy, ktoré opustili tehotenstvo. Proces môže trvať veľmi dlho, ale takmer všetky recenzie poukazujú na významný pokles a vyblednutie spojivového tkaniva, čo spôsobuje, že zjazvenie je menej nápadné.

Technológia liečby starých jaziev sa líši od hlavného receptúry. Odpoledne postačí jazdiť 1-2 krát gélom, ale hlavným účinkom je okluzívny hustý obväz, ktorý sa musí vykonať v noci. Kontraktubeks zo starých jaziev pôsobí lepšie na parenú pokožku, je žiaduce aplikovať bandáž po kúpe alebo sprchovaní.

Keďže atrofické jazvy po akné postihujú iba povrch kože a jazvy po operáciách sú oveľa hlbšie, proces informácií bude cítiť inak. V prvom rade môže byť svrbenie, keď sa aplikuje na starú jazvu, výraznejšie a nepríjemnejšie, niekedy sa vyskytne brnenie, brnenie kože. Začiatok liečby Kontraktubeksou môže byť sprevádzaný začervenaním chronických bielych jaziev.

Vyčleniť pre neskoršie

Odporúčania týkajúce sa používania Kontraktubekov zdôrazňujú, že je nevyhnutné čo najskôr začať začať po pôrode, jazvami a striktami, avšak existuje niekoľko situácií, kedy je lepšie odložiť zjazvenie na chvíľu.

Prvým dôvodom na čakanie s aplikáciou gélu je odstránenie stehov. Tenká kožačka na jazve je už prítomná a môžete začať liečiť novú jazvu, ale chirurg môže zaviesť zákaz pred úplným odstránením stehov.

Druhý prípad, keď starostlivosť o krásu pokožky môže byť mierne odložená - tehotenstvo alebo dojčenie. Samozrejme, v tomto prípade neexistujú žiadne priame kontraindikácie použitia gélu, avšak u tak tehotných, ako aj dojčiacich žien je citlivosť kože a riziko alergických reakcií vyššie. To je dôvod, prečo by ste mali odložiť miešanie strií z brucha a stehien. Ak nie sú žiadne negatívne reakcie, nie je potrebné odmietnuť liečbu jaziev.

Prítomnosť dermatitídy, psoriázy a ekzému môže spôsobiť veľmi vážne svrbenie, pálenie a bolesť, preto pred aplikáciou gélu na pokožku je potrebné liečiť kožné ochorenia.

Prevencia výskytu jaziev u detí

Zranenia, operácie a choroby, po ktorých sa na koži vyskytujú jazvy, ako aj zápalové vyrážky u detí. A hoci detská koža je oveľa ľahšie zvládnuť hojenie rán, jazvy môžu zostať na celý život.

Deti môžu odstrániť jazvy a jazvy Kontraktubeksom, pretože gél obsahuje prírodné antiseptiká, ktoré zabraňujú zápalu a pomáhajú uzdravovať rany. Okrem toho liečba čerstvých jaziev na koži detí poskytuje skoro absolútnu záruku uzdravenia. Problémy môžu vzniknúť, ak má dieťa veľmi citlivú pokožku alebo neznášanlivosť voči zložkám lieku.

Princípy liečby detských jazvy nie sú príliš odlišné od tých dospelých osôb: je nutné počkať, kým sa neobjaví jazva tenké ružové kože sa potom aplikuje Kontraktubeks 2-3 krát denne. Keď sa gél vysychá pomaly, stojí za to postarať sa o zosnulý výkon 15-20 minút po aplikácii lieku na kožu.

Kúpiť alebo objednať

Kontraktubeks nie je jedinečný nástroj, ktorý je distribuovaný z jednej stránky, takže je možné zakúpiť gél v lekárni. V závislosti na oblasti jaziev a zamýšľané trvanie liečby je lepšie zvoliť balík 20 alebo '50 Spravidla cenu rozmedzí drog od 600 do 850 rubľov, v závislosti od objemu rúrky, aktuálne kampane a špeciálnymi ponukami. Pri dlhodobej liečbe stojí za výber väčšieho objemu, najmä preto, že lekáreň môže ponúknuť veľkú zľavu.

Pri nákupe v lekárni môžete požiadať o certifikát o zhode, pokyny a ďalšie informácie o lieku a ubezpečiť sa, že doba použiteľnosti gélu neuplynula a v blízkej budúcnosti neuplynie.

Získavanie finančných prostriedkov v lekárňach online má svoje výhody: cena začína tu od 450 rubľov, veľké zľavy a bonusy sú platné takmer pre každého predajcu. kuriérskou môžu "jesť" úspory, ale veľké lekárne sú ex položky a kúpiť ziskové Kontraktubeks spolu s ďalšími potrebnými liekov môže byť takmer kdekoľvek.

Lekáreň online môže na požiadanie poskytnúť všetky potrebné informácie o zakúpenom produkte, takže sa môžete pri kúpe vzdialene oboznámiť s certifikátmi, zárukami a všetkými potrebnými informáciami.

Znamená to zachrániť?

Po zistení nákladov na Kontraktubeks, niektorí kupujúci začnú mučiť farmaceut so žiadosťami o výber analógov lacnejšie. Pracovník lekárne má samozrejme dostatočnú spôsobilosť na to, aby ponúkol finančné prostriedky s podobným zložením, napríklad bežnou heparínovou masťou. Avšak lekárnik nie je lekár a je nepravdepodobné, že by mohol hádať, aké vedľajšie účinky sa vyskytnú pri používaní náhrady.

Diskusiu o prechode na lieky nižšej cenovej kategórie je potrebné predovšetkým s ošetrujúcim lekárom. Keďže väčšina lacných analógov má menej čistenia a obsahuje oveľa viac nečistôt, zvyšuje sa riziko alergií, nevhodné hojenie, popáleniny a zranenia. Lekár, ktorý je zodpovedný za zdravie pacienta, pomôže nájsť kompromis.

Zníženie efektívnosti je nevyhnutné pri prechode na lacnejšie analógy. Samozrejme, dokonca aj pravidelná liečba jazvy s cibuľovou šťavou alebo cibuľovou kašou pomôže zmierniť nepravidelnosti, avšak úplná obnova pokožky nedôjde a jazva zostáva.

Ďalšia pomoc

Vzhľadom k tomu, že Kontraktubeks môže byť použitý po naparení pokožky, odporúča sa pred aplikáciou lieku použiť mäkkú kefku alebo valček s exfoliačným účinkom. Je tiež prijateľné rozomeliť žinku, ale nebuďte horliví, aby ste neodtrhli tenkú kožu.

Okrem vonkajšej liečby môžete telu pomôcť pridaním želé a studených jedál, čerstvej a dusenej zeleniny, mäsových jedál, vajec, rýb, syra a tvarohu do menu. Uvedené produkty sú užitočné pre obnovenie tónu pleti a elasticity, takže by mali byť prítomné v strave.

Môžete urýchliť proces hojenia tým, že odmietnete fajčiť cigarety. Tabakový dym ovplyvňuje kožu zvonku a zvnútra, oslabuje regeneráciu tkanív a znova sa stáva výraznejšou. A keďže fajčenie je jednou z príčin akné, je možné, že problém jaziev a jamiek na tvári odíde s cigaretami, ak zoberiete vôľu v päste a stále ich odmietate.

Stojí za to vynaložiť peniaze na Kontraktubeks zo stop, jaziev, škvŕn a jaziev po akné

Kontraktubeks - prípravok z škvŕn a jaziev po akné a akné. Má regeneračný, ochranný a protizápalový účinok.

Ale stojí to droga, to mierne, trochu drahšie. Kontraktubeks zdôvodňuje svoju hodnotu? V článku zdieľam svoje skúsenosti s používaním + I odhaliť všetky tajomstvá tohto nástroja.

Zloženie a prevádzka Kontraktubekov

Hlavnou účinnou látkou liečiva je cibuľový extrakt, ktorý v 1 g gélu obsahuje 100 mg (10%),. A vďaka prítomnosti alantoínu a heparínu Kontraktubeks bojuje s jazvami a stopami po akné a má nasledujúce účinky na pokožku:

 • Hlavná vlastnosť je regenerácia. Kontraktubeks stimuluje regeneráciu pokožky a pomáha rýchlejšie zmiznúť škvrny a jazvy.
 • Ochranné opatrenia. Po aplikácii produktu sa vytvára malá fólia, ktorá chráni pokožku a pomáha jej rýchlejšie sa zotaviť.
 • Protizápalový účinok. Kontraktubeks konečne odstraňuje zápal a upokojuje pokožku v miestach lokalizácie škvŕn a jaziev.
 • Liečivo obnovuje regeneračnú funkciu poškodených kožných buniek a inhibuje tvorbu keloidných fibroblastov.

Indikácie a použitie lieku Kontraktubeksa zo stop, jaziev, škvŕn a jaziev po akné

Hlavné údaje o používaní Kontraktubeks sú:

 • Jazvy, ktoré sa vyskytujú po akné a rôznych stupňoch akné, najmä po extrúzii s rukami.
 • Jazvy, ktoré sa objavia po operácii, zraneniach a popáleninách.
 • Prevencia vzniku jazvového tkaniva v pooperačnom období.

Ak sa chcete zbaviť jaziev a jaziev po akné, kontraktubek sa aplikuje na postihnuté miesto pokožky 3 krát denne. Pred použitím sa má pokožka odstrániť a vyčistiť. Ľahké pohyby trenia malé množstvo gélu (z výpočtu 5 mm lieku na 25 cm 2 kože).

V prípade, že jazva nie je príliš starý, liečba je asi mesiac, ale v prípade Kontraktubeks kongestívnym jaziev po akné, liečba Kontratubeksom môže trvať až šesť mesiacov.

Počas liečby je veľmi dôležité, aby sa jazva nevystavila silnému poklesu teploty a priamemu slnečnému žiareniu.

Výhody a nevýhody Kontraktubekov

Zásluhy lieku zahŕňajú:

 • Absencia výrazných vedľajších účinkov;
 • Prítomnosť prírodných zložiek;
 • Široká škála aplikácií (Kontraktubeks je účinný pri odstraňovaní post-akné, jaziev a jaziev po akne);
 • Liečivo nemá žiaden ostrý zápach a žiaden mastný zvyšok po aplikácii;

Kontraktubeks má však aj veľa nedostatkov:

 • Vysoké náklady;
 • Dlhodobá liečba;
 • V oblasti aplikácie (svrbenie) môže byť nepríjemné;
 • Kontratubeks je účinný proti čerstvým jazvam po akné, ale je veľmi ťažké odstrániť staré;

Mimochodom, je užitočné zoznámiť sa s článkom o inom spôsobe, ktorý neoprávňuje cenu - "Solcoseryl z akné a škvrny po nich." Čas strávený čítaním ušetrí tisíce rubľov.

Cena za Kontraktubeks a kde sa dá kúpiť lacnejšie

Cena liečiva pre pupienky a stopy Kontraktubekov sa nemôže nazývať demokratickou. Koniec koncov, pri trubici s objemom 20 g budete musieť zaplatiť 600 až 700 rubľov. A ak si myslíte, že priemerný priebeh liečby je 3-4 mesiace, potom vyjde poriadna suma!

Keď si kúpite drogu na internete, môžete z každej trubice ušetriť 50 a dokonca 100 rubľov. Vzhľadom k tomu, že v tomto prípade bude prirážka nižšia, v skutočnosti si kúpite drogu za cenu blízku veľkoobchodnej.

Lekárne na požiadanie môžu poskytnúť certifikát o lieku, ktorý potvrdzuje jeho pravosť a kvalitu.

Recenzie o účinkoch Kontratubekov na jazvy a jazvy po akné a môj osobný názor

Úprimne povedané, podľa môjho názoru droga nestojí za svoje peniaze. Áno, je to neškodné, ale aj v zriedkavých prípadoch. Samozrejme, môžete si ho kúpiť pre osobné pohodlie a šiť ho po dobu 6 mesiacov. Pomáha Counterattube zbaviť sa stagnujúcich jaziev po akne? Skôr nie, ako áno.

Bez ohľadu na to, ako tvrdo som sa snažil nájsť v celosvetovej sieti viac pozitívnu spätnú väzbu o efektivite Kontraktubeks jaziev po akné a po akné, bohužiaľ sa mi nepodarilo.

Hoci ľudia tiež poznamenať, že stopy a škvrny od akné po aplikácii Kontraktubeksa sa zmenšili a trochu rozjasnili, ale úplne nezbavuje gél od nich.

Najzávažnejšia je skutočnosť, že liek vyžaduje dlhodobú pravidelnú aplikáciu. Len málo potenciálnych pacientov je pripravených na aplikáciu gélu trikrát denne počas šiestich mesiacov. Tu aspoň raz, nezabudnite piť pilulku, alebo trikrát! Nevyzerá to veľmi reálne.

Ale v každom prípade zostane rozhodnutie pre vás. Mojou hlavnou úlohou je povedať o všetkých pravdivých pozitívnych a negatívnych aspektoch tejto drogy. A napokon, spätná väzba o použití Kontraktubeksa zo stop, jaziev a škvŕn po akné (po akné).

Dúfam, že ste si tento článok užili a bolo to užitočné. Postarajte sa o zlé prostriedky :) Pozrite sa na vás v ďalších článkoch a byť zdravý. A nechajte svoje pripomienky, aby ostatní ľudia mohli poznať váš názor, je to pre nás dôležité, ďakujeme!