Hlavná

Opar

Má transfúzia krvi z akné, koľko stojí a ako sa robí

Autohemoterapia (transfúzia krvi) je účinný spôsob liečenia rôznych kožných ochorení, vrátane akné. Podľa štatistík, v 80% prípadov technika vám umožní úplne zbaviť akné, bez ohľadu na príčinu ich vzhľadu.

Princíp autohemoterapie

Prečo sa čistiaca krv pomáha zbaviť sa akné? Účinnosť metódy je spôsobená aktiváciou obranyschopnosti tela proti erupciám na koži. Autohemoterapia stimuluje imunitu pacienta, čo umožňuje prirodzené zbavenie sa akné.

 • zvýšenie imunity;
 • zlepšenie metabolizmu;
 • normalizácia trofizmu v tkanivách;
 • zrýchlenie regenerácie.

Nevýhodou autohemoterapie je len jedna - to je dlhá doba liečby. Výsledky nie sú okamžite zrejmé, ale len po niekoľkých postupoch.

Čistenie tela je spôsobené tým, že vstreknutá krv obsahuje rôzne nečistoty - toxíny, baktérie, patogény. Všetky tieto nečistoty sú už obsiahnuté v tele pacienta, takže sa nevyskytne zápal alebo infekcia zavedením krvi.

Imunita reaguje na patogény posilnením ochranných funkcií a snaží sa potlačiť cudzie prvky. Výsledkom je prirodzený proces čistenia, ktorý má priaznivý vplyv na stav pokožky a celého organizmu ako celku.

Indikácie a kontraindikácie pre transfúziu krvi z akné

Autohemoterapia sa používa na liečbu rôznych epidermálnych zápalových a neinfekčných ochorení. V dermatológii je metóda indikovaná na liečbu:

 • akné;
 • dermatitídy rôznej povahy;
 • varí;
 • nehojacie rany.

Autohemoterapia sa účinne používa na liečbu stôp liečeného akné.

Transfúzia krvi pomáha zvyšovať ochrannú funkciu tela, preto sa úspešne používa pri liečbe rôznych ochorení spôsobených znížením imunity. Používa sa ako súčasť komplexnej liečby vážnych poranení na urýchlenie regenerácie.

Kontraindikácie krvnej transfúzie sú onkológia, prítomnosť chronických zápalov infekcie, exacerbácia chronických zápalových ochorení. Autohemoterapia je kontraindikovaná u gravidných a dojčiacich žien.

Postupy postupu

Zvážte, ako sa transfúzia krvi vykonáva z akné. Takže postup sa vykonáva denne počas 10 dní. Prvý deň sa podáva 1 ml krvi z žily, po ktorej nasleduje intramuskulárna injekcia (do svalu gluteusu).

Pri každom nasledujúcom postupe sa množstvo vstreknutej krvi zvyšuje o 1 ml. Na konci kurzu, 10. deň, sa pacientovi podáva 10 ml jeho krvi intramuskulárne. Táto schéma sa nazýva rastúca autohemoterapia.

Ďalšou bežnou metódou vedenia transfúzie je jedna injekcia 10 ml krvi s poklesom o 1 ml počas každého nasledujúceho postupu. Prvý deň sa pacientovi podá 10 ml, v posledný deň kurzu iba 1 ml. Ide o postupnú autohemoterapiu, ktorá sa používa na imunodeficienciu.

Lekári varujú: neexistuje žiadna prísna schéma na vykonanie transfúzie. Algoritmus sa dá upraviť v závislosti od charakteristík akné u pacienta.

V niektorých prípadoch môže byť frekvencia postupov znížená o polovicu s denným zvýšením dávky injekčnej krvi na 2 ml. Metóda autohaemoterapie sa vždy vyberá individuálne.

Ako rýchlo získať váhu dievča možno nájsť z našej publikácie na webe.

Preskúmanie masti z modrín a modrín je v tomto článku.

Existuje inštrukcia na použitie tabliet Actovegin.

Nežiaduce účinky autohemoterapie

Metóda je úplne bezpečná, ale je sprevádzaná určitým nepríjemným pocitom. Injekcie môžu byť pre zvlášť citlivých pacientov bolestivé.

Počas krvnej transfúzie na zadku sa v mieste injekcie vytvorí subkutánne zhutnenie. Vyhnite sa vedľajšiemu účinku, pretože tento jav je spôsobený charakteristikami podávanej látky.

Na rozdiel od rôznych intramuskulárnych liekov sa krv vyznačuje hustou štruktúrou. Nespúšťa sa v svale bezprostredne po podaní, to si vyžaduje čas, čo spôsobuje vzhľad tesnenia.

Miesto, kde sa vstrekne krv, môže byť pri stlačení bolestivé. Často vzniká malý hematóm. Typicky sa tento vedľajší účinok začína objavovať po štvrtom postupe, ktorý je spôsobený zavedením veľkého množstva krvi.

Niekoľko týždňov po skončení kurzu sa tesnenie sama vyrieši. Pokiaľ je to potrebné, používa sa symptomatická liečba ľudovými prostriedkami - trením vodky alebo aplikáciou listov kapusty.

Náklady na liečbu

Postup by mal vykonávať len kvalifikovaný odborník v lekárskej inštitúcii. Spravidla sa v každej polyklinickej autohemoterapii vykonáva na oddelení fyzioterapie.

Koľko je transfúzia krvi z akné?

Užitočné odporúčania

Krvná transfúzia pomáha zbaviť sa akné miernej a strednej závažnosti. Výsledok nie je okamžite viditeľný. Dodržiavanie viacerých pravidiel pomôže urýchliť regeneráciu pokožky a zvýši účinnosť terapie.

 1. Počas liečby je dôležité dodržiavať správnu výživu. Odporúča sa zvýšiť množstvo ovocia a zeleniny v strave, odmietnuť mastné a korenené jedlá. Veľké množstvo vlákniny v ponuke prispieva k čisteniu čriev, čo tiež pozitívne ovplyvňuje pokožku a zlepšuje účinok transfúzie krvi.
 2. Uistite sa, že ste určili príčinu vyrážok a podstúpili komplexnú liečbu. V opačnom prípade účinok postupov rýchlo príde na nič a zápaly na koži sa znova objavia.
 3. Počas obdobia transfúzie krvi sa musíte vzdať dekoračnej kozmetiky a prispôsobiť starostlivosť o pleť tak, aby ste neuzatvárali póry.

Zmeny stravy pomôžu telu rýchlejšie čistiť a dodatočnú podporu imunity.

Má transfúzia krvi z akné: spätná väzba pacienta

Mal som len 5 procedúr, aby som mohol vidieť výsledok. Všetky akné ihneď neodišli, ale pleť sa výrazne zlepšila, zápal sa zmenšil.

Inna, 21 rokov, Moskva

Od dospievania sa problém akné nenechal odísť. Po narodení sa zhoršila hormonálna úprava. Kozmetička sa odporúča aplikovať na kliniku, v dôsledku čoho som absolvovala 10 krvných transfúzií. Teraz po 2 mesiacoch konečne môžem opustiť dom bez nadácie.

Asya, 27 rokov, Samara

Mám mastnú pokožku so širokými pórmi, ktoré sú neustále zapálené. Chcem sa zachrániť len autohemoterapiou, dvakrát ročne prechádzať procedúry. Áno, obsah tuku v koži nezmizne nikde, ale akné sa stalo menejkrát. Odporúčam túto metódu všetkým priateľom.

Ilona, ​​23 rokov, Kaliningrad

Ďalšie informácie o autohemoterapii možno získať aj od nasledujúceho prenosu.

Transfúzia krvi z žíl do hýžďa od akné - autohemoterapia

Akné je choroba, ktorá sa šíri po celej tvári, krku a dokonca aj na pleciach. Najprv vidíte červený kopec na koži, je zapálený. Potom sa tvorí biely bod, je to hnis nahromadený pod kožu. Môžu existovať mnohé takéto formácie. Nemôžu byť vytlačené, inak sa infekcia rozšíri do väčšej oblasti.

Subkutánne, veľké pupienky opúšťajú jazvu, takzvanú jazvu. V závažných prípadoch sú na zadnej strane a hrudníku prítomné veľké pupienky. Takéto formácie sa už ťažko liečia maskami, tonikami alebo krémami. Dermatológovia odporúčajú krvnú transfúziu z žily do zadku. Indikácie pre tento typ liečby sú: furuncles, comedones, početné purulentné formácie, rozsiahle erupcie akné, chronicky nehojivé rany. Niekedy, aby liečba poskytla 100% záruku na zotavenie, predpísať UFD a homeopatia.

Pomôže autohemoterapia zbaviť sa akné?

Autohemoterapia je transfúzia vlastnej venóznej krvi u pacienta. Odoberá sa z žily a prilepí sa do gluteusového svalu.

Po ukončení procedúr sa lymfatický a obehový systém vyčistí. Preto sa zlepší stav kože. Zvyšuje imunitu a metabolizmus. Liečba trvá desať dní. Závisí od závažnosti ochorenia. Takúto liečbu možno pripísať takým lekárom, ako terapeut, dermatológ, dermatovenerológ, chirurg. Ak ste boli ošetrení kozmetikom, potom vám môže odporučiť, aby ste navštívili lekárov, aby ste sa poradili, alebo aby ste sami postupovali sami, ak máte skúsenosti v tejto oblasti.

kontraindikácie

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je autohemoterapia nežiaduca a dokonca aj kontraindikovaná:

 • v prítomnosti chronického ochorenia;
 • onkológia rôznych orgánov;
 • tehotenstvo a laktácia;
 • zápaly maternice a adnexa;
 • neplodnosť;
 • menopauza v starobe;
 • pri nízkej hladine hemoglobínu;
 • sa neodporúča pri psychoneurologických poruchách;
 • prítomnosť arytmie;
 • ľudí, ktorí mali infarkt alebo mŕtvicu.

Vedľajšie účinky

Komplikácie tohto postupu nie sú vylúčené. Sú to:

 • bolesť v tele;
 • teplota;
 • opuch v mieste vpichu, tvorba tesnení;
 • zápalových procesov.

Existuje určitá schéma transfúzie krvi:

Podstata a princíp transfúzie krvi

Existujú dva rôzne zásady postupu:

 1. Prvá je založená na skutočnosti, že injekcie sa začínajú od malého množstva a dávka sa postupne zvyšuje. Počiatočná dávka je 2 ml. Krv sa odoberie z žily a transfúzia sa uskutoční na zadku. Nasledujúci deň sestra zvyšuje dávku o 1 ml. Toto všetko sa bude opakovať denne a zvýši sa o jednu jednotku na 10 dní.
 2. Druhým princípom je zníženie množstva odobratej krvi. Znížte o 1 ml. Schéma vymenuje lekára.

Okrem týchto dvoch základných typov liečby sú ešte podrobnejšie:

 1. Biopunktura. Krv sa nevlieva do gluteálneho svalu, ale do niektorých bolestivých a reflexných bodov.
 2. Používanie autoblokov. Pred vstupom krvi do tela prechádza ožiarením, zmrazením alebo vystavením laseru.
 3. Ozónová terapia. Ozón sa pridáva do krvného riečiska a účinnosť sa ďalej zvyšuje. Ošetrenie trvá približne mesiac, dvakrát týždenne. Celkovo prejdite cez 8 procedúr.
 4. Postupná transfúzia. V krvi sa podáva homeopatia. Vykonajte štyri fázy, použite jednu striekačku. V každom štádiu zostáva malé množstvo krvi, spolu s homeopatickými prípravkami sa otriasa a pichne.

Transfúzia krvi doma

 • Pracovisko a ruky na liečenie alkoholom.
 • Pripravte si sterilnú injekčnú striekačku, rukavice, turnaj, bavlnu a alkohol.
 • Pred procedúrou používajte rukavice.
 • Na ruke, s ktorou bude krv prevzatá, aby si na turnaj.
 • Keď je turniket pevný, je potrebné pracovať s rukou na lepšiu viditeľnosť žíl.
 • Navlhčené vatou spracujeme miesto vpichu.
 • Zavádzame ihlu pod svah do žily.
 • Vyberáme krv v množstve 2 ml.
 • Naneste vatovú vatu v roztoku alkoholu do miesta vpichu.
 • Pripravujeme zadok na transfúziu krvi. (Injekcia sa vykonáva do horného vonkajšieho štvorca.)
 • Spracovávame miesto s alkoholom.
 • Zadajte ihlu. (Ihla musí úplne vstúpiť do svalu.)
 • Po postupe sa miesto vpichu lieči aj alkoholom.

Náklady na klasický postup závisia od miesta jeho konania. Ak na súkromnej klinike budete musieť zaplatiť za služby zdravotnej sestry a za súbor krvných transfúzií (striekačka, vata, alkohol). Ak sa to uskutoční nezávisle doma alebo vo verejnej nemocnici (s vymenovaním lekára), potom budete potrebovať iba injekčnú striekačku, vatu a alkohol. Ak robíte transfúziu s ozónom alebo homeopatiou, potom budete musieť zaplatiť viac.

Aby ste už nemali túto chorobu, mali by ste sledovať stravu po ukončení liečby a mali by ste byť menej nervózni. Je potrebné postarať sa o pokožku tváre. Čistite a regenerujte masky, zvlhčite av prípade jediného zápalu okamžite konať.

recenzia

"Vyčistila sa krv pred dvoma rokmi. Výsledok bol po druhej relácii. Teraz je koža v dokonalom stave. Som veľmi vďačný lekárom a zdravotným sestrám, ktorí tento postup vykonali. "

"Bola som s akné z dospievania. Na tvári, krku, ramenách a chrbte boli hrozné zápaly, komedony a furuncles. Vyskúšala som veľa peňazí: masky, krémy, toniká, všetky druhy čistiacich kobercov. Nič nepomohlo. A už vo veku 25 rokov som počul o transfúzii krvi, s kožnými chorobami. Zúfalý a neveriac v pozitívny výsledok som sa rozhodol pre tento postup. Samozrejme, v mojom prípade som bol predpísaný antibiotikami, pretože všetko sa začalo.

Po pohľade do zrkadla po 5 návštevách manipulačnej miestnosti som nemohol uveriť mojim očkám! Moja tvár a telo sa začali meniť, pupienky vysušili, nové formácie nevznikli, začervenali. Taká krása, dlho som sa nevidel. Po skončení kurzu som sa rozkvitla. Môj život sa hral s novými farbami, pretože tvár sa stala, ako na obálke časopisu. "

"Akné na mojej tvári bolo mojím globálnym problémom. Sú to komplexy, málo komunikované a takmer žiadni priatelia. Veľmi som bol plachý z môjho vzhľadu, zdalo sa, že všetci na mňa ukazujú prstom. Mama, keď vidím, ako trpím, mi povedala o autohemoterapii. Presvedčil ma, že mi to pomôže a odvezl ma na kliniku. Po prvé, išiel som na konzultáciu s dermatológiou a zaujal jeho smer krvnej transfúzie. A od tej chvíle začalo moje oživenie. Som veľmi rada, že existuje taká rýchla a účinná metóda liečby. Radím každému, aby sa pokúsil a zúfal. "

"Keď som bol veľmi zaneprázdnený, čas bol pre seba katastrofálne krátky. A robiť akékoľvek masky alebo rozmazané krémom, nepovažujem absolútne za obchod človeka. Pohľad z zrkadla je však samozrejme veľmi depresívny. Zapálené a strašidelné pupienky ma neobťažujú. V práci som náhodou počula, ako hovoria kolegovia o moderných metódach liečby akné. A okamžite sa rozhodol ísť do nemocnice. Lekári potvrdili povesti a menovali ma, tzv. "Očistenie tváre" u ľudí. Pri prechode 10-krát do ošetrovacej miestnosti som sa mohol zbaviť zákerných útvarov. Pokiaľ ide o mňa, transfúzia krvi je 100% užitočná. "

"Absolvoval som desaťdňový kurz autohemoterapie a bol som s výsledkom úplne spokojný. Akné a zápaly už ma neobťažujú. Od tej chvíle uplynuli tri roky, ale nikdy som nevidel viac ako jednu vyrážku. Až do tej doby bola celá tvár pokrytá nešťastným akné, ale nemyslel som si, že týmto spôsobom sa dá zotaviť. Keď som prišiel do nemocnice, očakával som, že počujem, že drahé drogy a ďalšie veci sú potrebné. Transfúzia ma však stála úplne zadarmo, čo bolo veľmi potešujúce. Ďakujem vám. Odporúčam ».

Plasmolifting: kontraindikácie, účinky a recenzie

Plasmatická krv na estetické účely sa používa pomerne nedávno. Postup jeho použitia v kozmeteológii sa nazýva plasmolifting. Zahŕňa podkožne vstup do biologickej tekutiny pacienta. Krv určená na injekciu sa centrifuguje a plazma obohatená s krvnými doštičkami zostáva.

Plazmatická krv podporuje proces regenerácie pokožky. Plasmolifting sa týka nehirurgickej metódy omladenia človeka a je založený na aktivácii vnútorných rezerv organizmu. Postup je tiež vykonávaný v prípadoch závažných problémov s vlasmi, keď sú pozorované prvé známky alopécie. Po zavedení plazmy začína vývoj látok, ktoré zabraňujú strate vlhkosti a starnutiu pokožky: kolagén a elastín, ako aj kyselina hyalurónová.

Kedy je potrebné urobiť tento postup?

Plazmolifting je registrovaný Ministerstvom zdravotníctva Ruskej federácie, je aktívne používaný v Rusku av iných krajinách. Ak máte nasledujúce problémy, mali by ste kontaktovať kozmetiku:

 • prvé príznaky starnutia kože tváre a tela;
 • suchosť kože, olupovanie, hyperémia a súvisiace vady;
 • počiatočná fáza ptózy;
 • zápalové procesy mazových žliaz;
 • akné;
 • prítomnosť strií po pôrode alebo v dôsledku prudkého poklesu hmotnosti;
 • kožné defekty (jazvy, jazvenie);
 • alopécia; seborrhea.

Obmedzenia uložené v deň plazmoliftu

V deň pred týmto postupom vylučuje stravovanie pacienta potraviny s vysokým obsahom tuku a vyprážané potraviny. Počas 4 hodín pred tým, ako injekcie nemôžu jesť, obmedzené na množstvo nápojov.

Obsah konania

Plazmolifting sa vykonáva na ambulantnej báze, postup nespôsobuje vážne nepohodlie. Všetko závisí od individuálnej citlivosti pacienta na bolesť. V prípade potreby špecialista používa lokálnu anestéziu so smotanou alebo masťou (najčastejšie Emla).

Plazmatické zdvíhanie netrvá dlhšie ako 60 minút, z ktorých väčšina sa odoberá odobratím krvi a centrifugáciou a zahŕňa dve etapy.

 • Po prvé, pacient odoberie krv z žily analogicky s klasickou laboratórnou analýzou. Potom sa umiestni do špeciálneho zariadenia (odstredivka), čistí sa a rozdelí sa na tri zložky. Jeden z nich je bohatý na krvné doštičky: používa sa počas postupu.
 • Plazma sa injektuje intradermálne, ako mezoterapia, v zónach, ktoré špecialista považuje za problematickú a potrebuje pomoc. Existuje ďalšia možnosť pre kozmetika, ktorá zahŕňa subkutánnu injekciu.

Účinok postupu

Účinnosť plazmoliftingu závisí od stavu pokožky a od zdravia pacienta, od jeho veku. Ak si človek uvedomí, že s jeho kožou sa vyskytujú nepriaznivé javy, potom by ste nemali váhať. Je potrebné rýchlejšie konzultovať s lekárom. Čím skôr k tomu dôjde, tým vyššia bude účinok kozmetických manipulácií.

Najčastejšie sú zmeny viditeľné po prvýkrát, ale stojí za to pochopiť, že tento účinok nepríde okamžite. Je potrebné počkať niekoľko dní. Za každú hodinu bude viditeľný priaznivý výsledok, ktorý sa dosiahol.

Z článku "Nite na face-lift: recenzie" sa dozviete možné dôsledky.

Či pomáha alebo pomáha radevit pred záhybmi, prečítajte si v tejto klauzule alebo článku.

Ak chcete dosiahnuť konzistentné výsledky, odborníci odporúčajú, aby ste podstúpili niekoľko postupov. V praxi sú v pravidelných intervaloch dostačujúce dva až päť kurzov. Tieto problémy sa však vyriešia s kozmetikom individuálne podľa predchádzajúcich výsledkov pacienta. Ak pacient prekonal procedúru v správnej výške podľa odporúčaní špecialistu, účinok trvá až 2 roky.

Môžete požiadať o špecializovaný postup v akomkoľvek veku, keď sa objavia prvé príznaky jej starnutia. Zvyčajne ide o vek od 30 do 35 rokov.

Výhody postupu

 • Bezpečnosť: žiadna šanca na infekciu a alergické reakcie.
 • Absencia použitia biologicky aktívnych látok.
 • Funkčnosť - tento postup rieši problémy s pokožkou tváre a hlavy, vlasov.
 • Absencia významných vedľajších účinkov. Žiadny vplyv na hormonálne pozadie pacienta.

Plasmolifting - kontraindikácie postupu

Za prítomnosti určitých patologických stavov nemožno tento postup vykonať. Pacientom sa zamietne plazmolifting v nasledujúcich prípadoch;

 • prítomnosť chronických ochorení;
 • autoimunitné patológie;
 • hepatitída a HIV;
 • poruchy krvácania;
 • onkológia; herpes;
 • hnisavé rany na koži;
 • infekčné choroby;
 • tehotenstva;
 • duševné poruchy;
 • užívanie určitých liekov, ako sú antikoagulanciá.

Z problémov so vzhľadom sa môžete zbaviť technológie 21. storočia. Cosmetológovia ponúkajú zákazníkom bežné, laserové, obohatené a ozónové plazmoliftingy. Metóda sa vyberá individuálne pre každého pacienta. A dáva dobré výsledky, keď je zahrnutá do rehabilitačného kurzu po plastickej chirurgii.

A teraz celá pravda o plazmoliftingu

Opäť, všetko, čo je napísané vyššie - je to reklama, ktorá priťahuje pozornosť žien, ktoré chcú zachrániť mládež. Teraz chcem hovoriť o tých recenziách, viac či menej pravdivých, ktoré som sa podarilo nájsť na profesionálnych a filistínskych fórach venovaných účinnosti plazmoliftingu.

Najprv stojí za to rozptýliť mýtus, že plazmolifting je super inovácia. V medicíne sa niečo také nazýva autogeoterapia vyvinutá na začiatku minulého storočia! Účelom tejto techniky je podnietiť obranyschopnosť organizmu v boji proti infekcii, pichliatiam, chronickým chorobám atď.

Autohemoterapia bola použitá ako pomocná liečba s vynikajúcimi pozitívnymi výsledkami: aktivácia hojacích procesov po ranách, operácie, rýchle zotavenie kože po hnisavých zápalových procesoch, rýchle zotavenie po ťažkých alebo pomalých ochoreniach.

Teraz o samotnej spätnej väzbe. Áno, plazmolifting pomáha zbaviť sa akné, ako aj transfúzie krvi, ktorá sa na tieto účely používa už viac ako 50 rokov. Zavedenie plazmy prináša tlak na obnovu kožných buniek, čo bude robiť to zdravšie a zlepšiť farbu.

O vrásneniach: maximálny účinok je nemožný a neverí tým, ktorí tvrdia opak. To môže zanechať jemné vrásky, ale nie fakt!

Pokiaľ ide o zdvíhanie, to znamená o utiahnutie kože tváre, rozhodne nie! Pravdepodobne dôjde k určitým pozitívnym posunom v očiach, čele, kvôli prijatému objemu. A nosogobki, shljly, tváre môže kvôli rovnakému objemu kvapaliny klesnúť ešte nižšie.

Ako sa postup plazmoliftingu pozerá na video:

Transfúzia krvi pomáha zbaviť sa akné?

Predchádzajúci článok: Pizzeria v jazyku

Niekedy je veľmi ťažké odstrániť akné.

Výpadky sa neustále opakujú a zmena liekov poskytuje iba dočasnú úľavu.

V týchto situáciách lekári hľadajú alternatívne metódy boja proti tejto chorobe.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

Patria medzi ne transfúzia vlastnej krvi pacienta (autohemoterapia).

Stojí to za to robiť tento postup a ako efektívne je to v boji proti akné?

Prečo sa vyvíja akné?

Akné vyrážka nie je len kozmetická kožná porucha.

Vzácny človek, ktorý je konfrontovaný s vyrážkami na tvári, nie starostlivosť o kožu a ani umyť. Zvyčajne títo ľudia majú vo výzbroji mnohými rôznymi spôsobmi starostlivosti o osoby, ale bohužiaľ, nie vždy pomôže zabudnúť na akné, čo len dočasnú úľavu.

V ohromujúcom prípade vyrážok je problém vnútri tela.

Foto: závažná forma akné u teenagerov

Môže to byť:

 • choroby orgánov reprodukčného systému;
 • narušenie hormonálnej rovnováhy v tele, spôsobené chorobou alebo hormonálnymi zmenami (počas dospievania alebo počas tehotenstva);
 • choroby tráviaceho systému, ktoré narušujú proces úplnej asimilácie potravín;
 • konštantné situácie nervového napätia (všetky napätia sú sprevádzané uvoľňovaním hormónov do krvi);
 • alergické reakcie tela;
 • infekcia kožným roztočom (demodex).

Niekedy príčinou trvalých vyrážok môže byť nesprávna starostlivosť o pleť:

Foto: použitie nekvalitnej kozmetiky môže viesť k vzniku vyrážok

 • príliš časté umývanie;
 • sušenie kože rôznymi kozmetikami a liekmi;
 • Použitie nekvalitnej kozmetiky, ktorá upcháva kanály mazových žliaz;
 • nesprávny výber kozmetiky v závislosti od typu pokožky.

Ak sa však faktory druhej skupiny ľahko neutralizujú, ak ste dostali niekoľko odborných tipov na starostlivosť o pleť svojho druhu a výber finančných prostriedkov, dôvody z prvej skupiny môžu byť niekedy dokonca ťažko zistiteľné.

Sú príčinou akné, ktoré je veľmi ťažké zbaviť.

Pri použití autohemoterapie

Transfúzia krvi z akné sa používa iba v najťažších prípadoch:

 • s akné stredného a závažného stupňa;
 • Ak predchádzajúce metódy terapie nedali trvalý výsledok.

Autohemoterapia je indikovaná výrazným oslabením imunity, keď telo nemôže samo o sebe obsahovať rast baktérií.

To môže tiež viesť k obrovským vyrážkam na tvári.

Zvyčajne človek často trpí prechladnutím a infekčnými chorobami.

V tejto situácii bude mať autohemoterapia dvojaký účinok: podporí prirodzenú obranu tela a prostredníctvom tohto vplyvu sa zbaví akné.

Foto: furunkulóza je indikáciou pre autohemoterapiu

Indikácie pre transfúziu krvi môžu byť:

 • závažné formy dermatitídy;
 • furunkulóza, častá tvorba subkutánnych pichľaviek;
 • dlhé neprenosné vyrážky;
 • pomalé zotavenie pokožky po zmiznutí pupienkov;

Autohemoterapia je predpísaná po vyskúšaní iných metód liečby.

 • Ale táto metóda môže byť kombinovaná s inými, napríklad homeopatickými liečbami, ozónovou terapiou, ultrafialovou aplikáciou.
 • Nevyrušujte postup a používanie prostriedkov na vonkajšie použitie: kozmetické krémy, pleťové vody, koberčeky na starostlivosť o pokožku, lieky.

Ako to funguje

Autohemoterapia znamená princíp liečby založený na transfúzii vlastnej krvi pacienta.

To sa vykonáva na stimuláciu imunitného systému.

Krv ktorejkoľvek osoby, prenesená na seba, nespôsobí negatívne reakcie tela.

Foto: s autohemoterapiou, pacient je transfúzovaný s vlastnou krvou

Ale spolu s rôznymi užitočnými látkami obsahuje aj toxíny, ktoré vznikli v dôsledku vitálnej aktivity buniek.

 • Tieto látky by mali spôsobiť imunitnú odpoveď, pretože sú cudzie.
 • V tele sa začína vývoj protilátok a ide o aktiváciu prirodzenej obrany. Jeho účinok sa rozširuje na celé telo ako celok.

To umožňuje človeku prekonať infekčné vyrážky na vlastnú päsť, pomocou rezervy tela.

Nie je len regres akné, ale aj regeneračná funkcia. Pimples sa uzdravia rýchlejšie a nezanechávajú žiadne hlboké jazvy.

Video: "Príčiny akné a najefektívnejšia liečba akné"

režimy

Autohemoterapia sa vykonáva niekoľkými spôsobmi:

Transfúzia krvi z akné sa zvyčajne vykonáva z žily až po zadok.

Technika transfúzie krvi z akné

Ako prebieha transfúzia krvi?

Predbežne je krvný test na infekciu povinný. Dôležitým ukazovateľom je hladina hemoglobínu.

Až po tom, čo lekár zistil, že neexistujú žiadne kontraindikácie, pacient môže pokračovať v autohemoterapii.

Ako správne vykonať postup transfúzie krvi?

Foto: odber krvi z žily

Použite jednu z dvoch schém.

 • Vyrastal. Objem krvi na transfúziu sa zvyšuje denne. Takže prvý deň je oplodnenie pacienta 1 ml krvi, ktorá sa okamžite injektuje intramuskulárne. Nasledujúci deň nalejte 2 ml. Potom sa objem krvi zvyšuje o 1 ml denne. 10. deň sa podáva 10 ml. Na tomto kurze autohemoterapie končí.
 • Krokom. Postup liečby pre túto schému je 20 dní. Od 1. do 10. dňa sa ošetrenie uskutočňuje spôsobom opísaným vyššie podľa rastúcej schémy. 11. deň sa opäť vstrekuje 10 ml krvi odobranej od pacienta a v nasledujúcich dňoch sa jeho objem zníži o 1 ml denne. 20. deň použite 1 ml a na tomto kurze sa skončí.

Schémy môžu byť iné, napríklad 2-4-6-8-10 (5-dňový priebeh, keď sa každý ďalší deň užíva a intramuskulárne sa podáva do 2 ml). Alebo sa použije modifikácia krokového obvodu: 2-4-6-8-10-10-8-6-4-2.

Aký druh schémy je potrebný v konkrétnom prípade - lekár rozhodne.

V ťažkých situáciách sa liečba môže uskutočniť aj na trajektórii, ktorú lekár individuálne vytvoril.

Niekedy sa lieky pridávajú do krvi odobranej od pacienta, aby poskytli nielen stimulačný, ale aj terapeutický účinok.

Najbežnejšou transfúziou krvi je antibiotikum alebo ozón.

Foto: krvná transfúzia z žily do zadku

Možné opakované kurzy autohemoterapie, ale nie skôr ako 6 mesiacov po skončení predchádzajúcej.

Druhý kurz je nevyhnutný na zabránenie relapsu. Toto riziko vyplýva z hormonálnej nerovnováhy spôsobenej chorobou alebo dospievaním. Ale potreba opakovania autohemoterapie určuje ošetrujúci lekár.

Vedľajší účinok postupu

Najčastejším vedľajším účinkom postupu transfúzie vlastnej krvi je tvorba tesnení na zadku v mieste vpichu.

 • Nezáleží na tom, ako sa samotná injekcia vykonáva, ale vďaka prirodzenej štruktúre krvi. Je oveľa hustší ako bežné lieky, takže jeho resorpcia vo svaloch trvá dlhšie.
 • Symptomaticky sa to prejavuje pocitom bolesti pri stlačení miesta vpichu, ako aj dobre definovaným pocitom tesnenia (kužeľa). Bolestivosť sa môže stavať v nasledujúcich dňoch.
 • Vyhnite sa úplne tento vedľajší účinok nie je možný. Začne sa objaviť, keď sa pacientovi podá injekcia 4 - 5 ml alebo viac krvi. Ale bolestivé prejavy a hustoty môžu byť znížené.

Za týmto účelom použite kompresie vodky (môžete ju ešte riediť vodou), jódovou sieťou.

Ak sa pokožka vyvinie začervenanie z týchto liekov, je lepšie ich používať menej často, napríklad každý druhý deň a v noci používať ľudové prostriedky.

Jeden z nich je všeobecne známy.

 • Potom sa list kapusty, ľahko odraziť to nie je príliš ostrý nôž (môžete vykonať niekoľkými vpichmi s vidličkou), mazané s prírodným medom a aplikovať na tesnenie na zadok.
 • Zhora je potrebné uzavrieť s plastovým vreckom a pripevniť ho obväzom, omietkou alebo len bielizňou.
 • Ak robíte takýto kompresný prvok pri prvých príznakoch zhutnenia, môžete s ním veľmi rýchlo zvládnuť a vyhnúť sa bolestivým prejavom.

Plasmolifting - omladenie vo vlastnej krvi

Hardvérová kozmetológia nezostáva stáť, vynájdeme čoraz viac nových prostriedkov pre ženy, aby sa cítili krásne a mladí v každom veku.

Spôsob omladenia je hmotnosť. Navyše každý z nich sľubuje, že bude veľmi všeliekom pre starnutie. A je pre nás čoraz ťažšie vybrať to najlepšie a neškodné pre seba, zapletené do tohto nekonečného zoznamu injekcií, peelingov, mikrotúr a tak ďalej.

Čo je plazmolifting?

Tiež sa nazýva PRP (plazma bohatá na krvné doštičky). Tento postup je bodovým úvodom do problematických oblastí pokožky vašej krvnej plazmy, ktorá je obohatená krvnými doštičkami.

Hovorí sa, že vedci vynašli ďalšie "injekcie krásy". Z meoterapie sa však táto metóda líši tým, že namiesto homeopatických prípravkov, vitamínov a kyseliny gilaurónovej sa vstrekujete vlastnou plazmou.

Veda ukázala, že so zvýšením plazmy doštičiek asi o desaťkrát pôsobí (plazma) ako silný biostimulátor.

Okrem toho sa na problémovom mieste pozoruje zvýšenie koncentrácie hlavných rastových faktorov, ktoré spôsobujú tvorbu krvných doštičiek. Tak sa začnú tvoriť kožné bunky z kmeňových buniek, sieť krvných ciev rastie a obnovia sa normálne metabolické procesy v tkanivách.

V tejto dobe fibroblasty (bunky spojivového tkaniva, ktoré sú hlboko v tkanivách) vylučujú zvýšené množstvo elastínu a kolagénu, ktoré poskytujú našu pokožku elasticitu.

V skutočnosti neexistujú žiadne nové objavy v tejto technike - biostimulačné vlastnosti krvi boli známe už dávno. Napríklad pred mnohými rokmi existovala móda pre autohemoterapiu, keď krv odobraná človekom bola injikovaná do svalu. Vyskytla sa "pretrepanie" metabolických procesov, imunita bola posilnená. Ale z mnohých dôvodov (baktérie často prišli spolu s krvou) táto metóda zapadli do zabudnutia.

Ako sa vykonáva plazmolifing?

Najprv dostanete krv z žily. Koľko to bude závisieť od stavu vašej pokožky a od rozsahu jej starnutia. Zvyčajne je obmedzená na 10-20 ml. Pomocou špeciálnej centrifúgy je krv rozdelená na zložky, odborníci potrebujú len časť, ktorá je nasýtená krvnými doštičkami.

Táto "magická zmes" sa zavádza pomocou tenkej ihly (bodovo) do problémových oblastí na koži. "Injekcie krásy" sa podáva intradermálne a subkutánne rýchlosťou 0,5 ml BTP na 2 m2 cm povrchu kože.

Postup by sa mal vykonávať v dvoch týždňoch, zvyčajne v dvoch zasadnutiach, ale niekedy budete potrebovať trochu viac.

Účinnosť plazmoliftingu

Ak ste sa rozhodli pre plasmolifing, neočakávajte skoré výsledky, ktoré sú okamžite zrejmé. Vydržte dva týždne. To bolo potom kozmetička bude druhý zasadnutie omladenie, a môžete vidieť v zrkadle účinkom podobným zákrokom: vrásky sú vyhladené, pleť pružná a opäť zotavil.

Zdá sa, že sa objavuje zdravá farba, dochádza k aktívnej regenerácii metabolických procesov, kožné bunky sa aktívne delia, produkujú kolagén, kyselinu giluurónovú a vlhkosť zostáva v pokožke. Prakticky vracia mládež!

Chceme však varovať tých, ktorí majú oválnu tvár "plávajú" a vrásky sú veľmi hlboké. V tomto prípade je nepravdepodobné, že vám tento postup pomôže.

Celkové zdvíhanie plazmy sa robí nie viac ako dvakrát ročne.

Plazmová liftingová tvár

Plasmolifting je jednou z najdôležitejších metód korekcie kože pre dnešok. Napriek skutočnosti, že kozmetologické kliniky ju prezentujú ako inovatívne, samotná technológia sa už dlhodobo používa. Plasmolifing pochádza z autohemoterapie. Už v roku 1905 vykonal nemecký chirurg August Bir krvný odber pacienta a použil ho na injekciu. V priebehu času sa autohemoterapia stala dokonalou a vyvinula sa do plazmoliftingu.

Moderné tvárové plazmolifing je estetický postup, ktorý sa používa na komplexnú omladenie pokožky, liečbu akné a ako rehabilitáciu po chirurgickej plastike.

Plasmolifting je analóg mesoterapie, ale na rozdiel od toho je úplne prirodzený. Pri zdvíhaní tváre sa nepoužívajú chemické prípravky a syntetické vitamíny, ale plazma získaná z vlastnej krvi.

Pri vykonávaní plazmoliftuje klient krv a zasahuje do neho v špeciálnej centrifúge. Zariadenie oddeľuje krv do vrstiev a vytvára čistú plazmu. Na rozdiel od plazmy, ktorá cirkuluje v ľudskom tele, je táto plazma koncentrovanejšia. Obsahuje 5 krát viac bielkovín, organických a minerálnych zlúčenín.

Injekcie s koncentrovanou plazmou aktivujú regeneračné procesy a "revitalizujú" pokožku. Nové bunky sa rýchlo rozdelia a nahradia staré bunky. Povrch tváre je vyrovnaný, sieť vrások sa stáva menej výrazným a zväčšuje sa tón pleti. Činnosť mazových žliaz sa normalizuje, upchaté póry sa postupne odstraňujú z mazových zátok, akné vyrážajú a jazvy po akné sú vyhladené.

Plasmolifting je pomerne bolestivý postup, pretože počas neho sa nepoužíva anestetický krém.

Trvanie zdvíhania plazmy je nízke, pretože vyrobená plazma musí byť zavedená čo najskôr. Iba 3-5 minút a stratí svoje užitočné akcie skrútením. Niekedy sa na stabilizáciu plazmy používa špeciálny prípravok - hepatrín. Existujú však rôzne názory na jeho vplyv na plazmu. Niektorí veria, že znižuje svoju účinnosť, iní to popierajú.

Na miestach injekcií sa vyskytujú malé opuchy a modriny. Väčšina z nich sa koná druhý deň, ale v niektorých prípadoch môže trvať asi týždeň.

Plazmolifing sa uskutočňuje v priebehu 3-5 procedúr v intervale 2 až 4 týždne. Opakovanie kurzu je možné po 6 mesiacoch od poslednej relácie.

Injekcie sa vykonávajú na koži tváre, oblasti okolo očí, krku a dekoltu.

Kontraindikácie: ochorenia kože, herpes, tendencia tvoriť keloidné jazvy, chronické ochorenia vo fáze exacerbácie.

Na dosiahnutie ešte výraznejších výsledkov sa plazmolifting kombinuje s laserovou terapiou. Počas 1-2 týždňov pred plazmolifingom alebo po plazmolifingu vykoná daná osoba nanorforforáciu laserom. Laser zaisťuje veľa mikroúrazov na pokožke a posilňuje obnovu buniek. Počas regenerácie tvárového tkaniva sa zvyšuje potreba živín. Injekcie koncentrovanej plazmy napĺňajú nedostatok výživy a pomáhajú intenzívnemu obnovovaniu pokožky.

Laserové plazmolifing je nový prístup k používaniu vlastných zdrojov. Jeho použitie niekoľkokrát zvyšuje účinnosť lasera a plazmy. Ako uvádzajú odborníci, doba zotavenia po kombinovaných procedúrach je jednoduchšia a rýchlejšia.

Výhody a nevýhody plazmového zdvíhania

Rovnako ako akýkoľvek iný postup majú injekcie s plazmou ich podporovatelia a protivníci. Pozrime sa, čo "pre" plazmolifting hovorí:

 • Postup má hlboké lekárske korene a jeho účinnosť bola opakovane potvrdená.
 • Pre injekcie sa užíva úplne prirodzený prípravok - ľudská plazma. Má dokonalú kompatibilitu, a preto je riziko alergie znížené na nulu.
 • Plazmolifting má iba lokálny účinok, takže nie sú vedľajšie účinky.
 • Prvý účinok sa objaví 2 týždne po ukončení procedúry. V nasledujúcich 6 mesiacoch sa zvyšuje.
 • Krátke obdobie na zotavenie: od 1 do 7 dní.
 • Predražené. Pri plazmolifingu človek nepoužíva drahé lieky a zariadenia, jeho cena prevyšuje ceny za podobné procedúry (mezoterapia, biorevitalizácia).
 • Riziko dostať sa k bezohľadnému špecialistovi. Vzhľadom na to, že tento postup súvisí s odberom krvi a injekciami, úroveň odbornosti kozmetičky by mala byť vysoká.
 • Bolestivosť. Zvyčajne sa pred aplikáciou plazmy kožou neinjektuje.
 • Aby sa zachoval výsledok, plazmolifting by sa mal zopakovať 1-2 krát za rok.
15 marec 2013 OLGA 1141

Face Plasma Relief Postup - Recenzia

Plasmolifting tváre: magický postup, ktorý mi pomohol

Môj tip pre tých, ktorí neveria (alebo strach z nejakého dôvodu) hypermoderné metódy omladenie, kozmetické injekcie, špiónov, gialuronka, lasery, Thermage, atď. Okamžite si urobte výhradu, že toto je čisto môj názor a moja osobná skúsenosť. Ale možno niekomu pomôže.

Ja som 51. Vždy som bola aktívna, vyzerala lepšie ako moje roky, pravidelne navštevovala kozmetické salóny, kozmetička, robila masáže, masky, starala sa o všetko pre dobrú kozmetiku. Bola veľmi spokojná so svojím účinkom, nikdy sa sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama sama nedopustila.

Napriek tomu sa vek nemôže dostať kdekoľvek a po 50 malých vrások sa objavila, pokožka vyzerala trochu tmavá, samozrejme staršia. Na chrámoch a očiach sa stali viditeľné pigmentové škvrny. Ale najviac nepríjemné, často našiel akné na tvári. Môj gynekológ povedal, že kvôli tomu existuje hormonálna úprava a akné. Pre mňa, vždy s dokonalou kožou - to bola určite katastrofa. Bol som strašne rozrušený, vytlačený a výsledok malých červených jaziev. Nakoniec sa ukázalo, že bez pomoci dermatológa to nemôžem urobiť. Salon-salón, dobrý kozmetička je určite silou, ale tu som sa rozhodol ísť do lekárskeho centra lekárovi s vyšším vzdelaním. Žiť na mládež, a preto je nutné starostlivo zvážiť informácie na internete, som sa objednať na konzultáciu na MediClub (Kuntsevo) až dermatocosmetologist. Lekár okamžite povedal, že nikdy nič vztýčené, a nechcel otráviť jej tvár chémiu, aj najdrahšie a módne: Obávam sa, že neverím, nechcete vôbec! Lekár vysvetlil, že v mojej situácii a veku bez injekcie už nie je robiť, ale keby som to proti gialuronka a ďalšími chemikáliami, ktoré je vynikajúcou voľbou, a ktorý má byť liečený a omladiť, a nie riskovať alergiu alebo iné nežiaduce kožné reakcie, Odporučila mi postup plazmoliftingu: je to injekcia s vlastnou plazmou. Priamo odoberte krv z žily, s vami, táto krv je rozotrená, plazma je rozdelená do špeciálnej skúmavky. A potom sa vaša plazma dostane aj vám. Ukázalo sa, že ide o jedinečný elixír mladosti a liečby súčasne. Samozrejme sa bojí injekcií v tvári, ale pre-anestézii masť kože a lekár má veľmi dobrý - všetko bolo veľmi tolerantní. Po ukončení procedúry v deň 2 došlo k zčervenaniu v miestach punkovania a miernemu všeobecnému opuchu. A potom všetko odišlo. Uskutočnil som kurz (3 postupy). A teraz sa mi páči efekt.

Výsledkom je, že som bol veľmi potešený: neotáľa preč nepreberá žiadnu chémiu, a výsledok, ako sa hovorí, na tvári - po druhom zákroku plazmaliftinga už viditeľné pigmentácie. Koža je svieža, zdá sa ľahšia. A čo je najdôležitejšie, začali zmiznúť stopy trápenia akné. Ako povedal lekár, táto technika dobre liečí lézie a jazvy na koži. A po tretej procedúre (kurz je určený trikrát) vôbec nie sú žiadne stopy. Naozaj som naozaj spokojný s výsledkom! Opakujte budú musieť niekde za rok a pol, ale to je len pre omladenie, skôr než na liečenie. Mnoho vďaka môjmu lekárovi na niečo, čo prišiel k svojej práci zodpovedne a pomohli mi získať krásny dobre upravený koži, keď si uvedomil moje obavy, s prihliadnutím na moje želanie a vyzdvihnutie, čo mi vyhovuje. Takže plazmolifting odporúčam všetkým, ktorí sa milujú a starajú sa o seba "zbabelcov", ako ja.

Obnova a omladenie pokožky tváre pomocou plazmoliftingu, recenzie, fotografie pred a po zasadnutí

Túžba žien zostať v akomkoľvek veku príťažlivá bola vždy a za týmto účelom používali rôzne metódy starostlivosti o pleť.

Moderná medicína ponúka inovatívny spôsob omladenia a regenerácie pokožky, ktorá sa už v profesionálnom prostredí osvedčila z pozitívnej stránky.

Ide o metódu plazmovej terapie alebo plazmoliftingu, táto technológia sa bude diskutovať v tomto článku.

Čo je to?

Plasmolifting je plytký invazívny kozmetologický postup, počas ktorého sú účinné látky injikované pod kožu pacienta. Zvláštnosťou tohto efektu je, že plazma krvi pacienta pôsobí tu ako aktívna zložka.

Samotný proces spočíva v tom, že sa injektuje pod kožu tváre do hĺbky 3 mm. To podporuje aktiváciu kmeňových buniek a celkové omladenie pokožky tváre. Táto metóda je vhodná pre tých, ktorí sa obávajú účinkov chemických látok a súvisiacich negatívnych následkov, všetko prirodzené a prirodzené sa tu robí v prítomnosti pacienta.

Skladovanie takéhoto lieku je vylúčené, na ďalšom zasadnutí sa odoberie nová krv. Na dosiahnutie maximálneho účinku sa vyžaduje zvyčajne 4-5 sedení, presný počet však môže určiť lekár, všetko závisí od závažnosti prípadu a výsledku, ktorý pacient chce dostať. Prerušenie medzi zasadnutiami je v priemere 2 týždne, počas ktorého má človek čas na odpočinok a plazmu - aby začal svoj blahodárny účinok.

Plazmové schopnosti

Krvná plazma má jedinečné vlastnosti, vďaka nej sa aktivujú kmeňové bunky tela, zlepšuje sa metabolizmus a v dôsledku toho sa stav pokožky výrazne zlepšuje, stáva sa omnoho mladším a čerstvým. Účinok môže trvať dlho, ale postupom času sa postup musí opakovať.

Možnosti tejto novej metódy umožňujú vyriešiť nasledujúce problémy:

 • účinky fajčenia alebo škodlivých vplyvov na životné prostredie, ak má koža tváre kvôli tomu nezdravú farbu;
 • vekové zmeny;
 • napodobňovanie vrások;
 • nadmerne mastnú alebo suchú pokožku.

S dostatok príležitostí, plazma môže nielen omladenie pleti, ale je doplnková liečba pri iných kozmetických procedúr, pomáhajú obnoviť kožu po nich, rovnako ako zvýšenie ich účinku.

Všetko pre a proti

Použitie vlastnej krvi pacienta a odmietnutie dokončenej plazmy, vyrobenej z darcovskej krvi, vylučuje možnosť infekcie. Napriek tomu, že táto metóda je pomerne mladá, podarilo sa jej získať popularitu medzi pacientmi a odborníkmi. Odlišuje sa od iných metód v kozmetológii, pretože je absolútne bezpečné a nespôsobuje alergie a iné vedľajšie účinky.

Účinok postupu nielenže pretrváva, ale tiež narastá a môže trvať niekoľko rokov.

Táto metóda liečby zahŕňa určitú bolesť a to mnohých vydesí, v skutočnosti sú pocity celkom prípustné.

Ďalšou hodnotou je jeho pomerne vysoká cena. Po ukončení kurzu mnohí očakávajú okamžité výsledky a sú sklamaní, keď prídu domov bez toho, aby ich našli.

Nepoužívajte okamžite záporné závery, výsledok sa prejaví 8-10 dní, kedy sa plazma prejaví vo všetkých svojich možnostiach.

Indikácie pre plasmoterapiu

Medzi hlavné indikácie pre priebeh liečby metódou plazmatickej terapie patria:

 • vekové zmeny;
 • bledosť alebo nezdravá farba;
 • chrumkavosť a nadmerná suchosť;
 • letargiu kože v dôsledku úbytku hmotnosti;
 • akné;
 • dôsledky nadmerného hobby solária;
 • prítomnosť vrások, vrátane hlbokých.

Poznávame fotografie pred a po plazmolifingu:

kontraindikácie

Podobne ako akýkoľvek spôsob liečby má tiež svoje vlastné kontraindikácie, a to ako dočasné, v prítomnosti ktorých sa má postup odložiť, a trvalé, za prítomnosti ktorého je tento spôsob liečby absolútne vylúčený:

 • tehotenstvo kedykoľvek;
 • dojčenia;
 • zápalové alebo infekčné choroby;
 • onkologické ochorenia akejkoľvek formy a štádia, dokonca ich predispozície;
 • hepatitída akejkoľvek formy;
 • ochorenia krvi;
 • užívanie liekov na znižovanie krvného tlaku;
 • HIV;
 • iné vírusové ochorenia.

Striktný zákaz postupu v prítomnosti vírusových ochorení vzhľadom na to, že pri vstupe do plazmy začne aktívne delenie kmeňových buniek, ktoré, podľa odborníkov, môžu viesť k ďalšiemu vývoju a komplikujú už existujúce choroby.

Výsledky a účinnosť metódy

Výsledok po ukončení liečby, ktorý je zvyčajne 5-6 sedení, nebude okamžite viditeľný. Je potrebné počkať 8-10 dní, kým začne pôsobiť plazma.

Pozitívny výsledok zvyčajne trvá najmenej 1,5-2 roky, možno viac. Pri vykonávaní zdravého životného štýlu a vykonávaní ďalších podporných metód starostlivosti o pleť môže byť výsledok trvať až 5-6 rokov. Potom sa môže opakovať priebeh liečby.

odporúčanie

Pred uskutočnením takého liečebného cyklu bude pacientovi pridelený krvný test a ak neexistujú žiadne kontraindikácie, môžete sa pripraviť na tento postup. Príprava na plasmolifing tváre nie je zložitá, jedná sa o jednu z výhod tejto metódy.

Plazmové zdvíhanie tváre sa zvyčajne vykonáva ráno, pretože je zvyčajné brať krv na prípravu plazmy z neho na prázdny žalúdok.

Večer by ste nemali prejedať, ľahká večera stačí a nemali by ste piť alkohol 3-4 dni pred zasadnutím, jeho prítomnosť v krvi môže nepriaznivo ovplyvniť jeho zloženie.

Obdobie na zotavenie je 3-5 dní. V tejto chvíli nemôžete zostať na slnku ani na krátky čas, vystaviť tvár vetru alebo mrazu.

Počas obnovy po zasadnutí by sa malo zdržať návštevy kúpeľov a sauny, ako aj používania kozmetiky. Môžete použiť upokojujúci krém. Za dva týždne môžete uskutočniť ďalšie stretnutie.

Funkcia postupu, ako sa postup vykonáva

Postup sa vykonáva len na klinike, doma to nie je možné, pretože si vyžaduje špeciálne vybavenie, personálnu kvalifikáciu a podmienky. Pred vyšetrením sa pacientovi odoberie krv z žily, čo sa podobá bežnej analýze, po ktorej sa krv v špeciálnej skúmavke umiestni do odstredivky, kde sa uskutočňuje proces oddeľovania plazmy.

V tomto čase začne lekár ošetrenie tváre dezinfekčným roztokom, ako pri bežnej injekcii. Plazma je pripravená a proces jej zavedenia začína pomocou mnohých injekcií s hĺbkou až do 3 mm. Samotný postup sa môže zdať bolestivý. Dĺžka trvania lieku je od 20 do 40 minút, po uplynutí ktorej pacientka spočíva a môže sa vrátiť domov.

Priemerné ceny

Pred plazmoliftingom je potrebné opýtať sa svojho lekára, koľko postupov je potrebné urobiť, a tiež ako často je možné urobiť plazmovú terapiu tváre. Obvyklý priebeh liečby týmto spôsobom je 5-6 sedení, ale v niektorých prípadoch môže lekár upraviť ich počet, znížiť alebo zvýšiť.

Usporiadať jednu reláciu je potrebné 2 rúrky na liečivo, náklady na každý plazmoterapii tváre asi 4000 rubľov, to znamená, že jedno sedenie bude stáť 8000 rubľov, zatiaľ čo miera najmenej 36000-40000 rubľov.

S tým, čo je kombinované

Tento postup je univerzálny, to znamená, že môže byť použitý ako samostatný samostatný a v spojení s inými typmi kozmetických služieb.

Po takomto postupe môže byť koža podráždená a majú stopy mikroskopických rezov a plazmolifting pomáha pokožke pokožky úplne zotaviť. Je možné spolu s plasmoterapiou aplikovať procedúru fotorejuvenizácie, biorevitalizácie a chemického peelingu na tvár.

Plasmolifting pomáha znižovať rehabilitačné obdobie po inštalácii mezipatra. Tiež perfektne kombinovaná s mesoterapiou pokožky hlavy a tváre, laserovou dermabrázou a RF-liftingom. Pozoruhodný výsledok sa dá dosiahnuť, ak je plazmolifting kombinovaný s mesorolérom.

Takéto výsledky je možné dosiahnuť kombináciou niekoľkých kozmetických techník:

Zákaznícke stanovisko

Recenzií tohto postupu je iná, a predtým, než sa uchyľovať k tejto metódy, mali by ste stále čítal, naučiť sa čo najviac informácií, pozrite sa na fotky pred a po zasadnutí, a potom sa rozhodnúť pre seba - alebo nerobia Plazmolifting tvár.

Irina, 38 rokov, návrhár:

"Koža tváre začala strácať svoju farbu, stala sa matná a šedá, na radu kamarátov prešiel priebeh plazmoliftingu, výsledok bol spokojný, tvár je jasná, žiariaca. V budúcnosti ho mám v úmysle pravidelne robiť, výsledok dúfam, že bude rovnaký. "

Anna, 55 rokov, dôchodca:

"V priebehu rokov koža tváre stratila svoju prirodzenú elasticitu, objavili sa mnohé vrásky, rozhodla sa robiť plazma výťah, po porade s lekárom vymenovala sedem sedení.

Po dokončení celého kurzu sa počet vrások znížil a niektoré úplne zmizli a koža sa stala pružnejšou a vyzerá mladšie.

Táto metóda je jednoducho zázrak. "

Catherine, 42 rokov, veterinár:

"Rozhodla som sa obnoviť svoju tvár pred dovolenkou. Mal som 4 sedenia plazmovej terapie, ale výsledok nebol vôbec to, čo som očakával. "

Olga, 34 rokov, projektový manažér:

"Rozhodla som sa prejsť kurzom liečby plazmovou tvárou, aby som sa zbavil nezdravých farieb kože. Mohol by som vydržať iba jednu schôdzu, pretože tento postup bol pre mňa príliš bolestivý, a hľa, budem hľadať iné možnosti. "

Christina, 32, art director:

"Rozhodol som sa obnoviť moju tvár a zbaviť sa nadbytočnej mastnej kože, bol som odporučený spôsob plazmatickej terapie. Vzal som si 4 zasadnutia, stačilo, výsledok bol spokojný, teraz moja tvár je úplne normálna. "

S ohľadom na technológiu jeho implementácie a dodržiavanie všetkých pravidiel počas obdobia zotavenia je bezpečná a účinná, riziko vedľajších účinkov je znížené na nulu. Veľa šťastia, buď krásna a šťastná!

Ponúkame vám pozrieť si video, na ktorom sa bude lekár-kozmetička ukázať a povedať, ako postup plazmoliftingu tváre ide a čo dáva: