Hlavná

Opar

womens- blog.ru

ženský online časopis

Kuriozín proti akné: účinnosť, indikácie, recenzie

Kuriozín v boji proti akné

Tento liek vyrába farmaceutický koncern Gedeon Richter (Maďarsko). Medzi všetkými liečivami, ktoré sú dnes vyrábané a zamerané proti akné, je Kurijozin považovaný za najsľubnejší a neškodný.

Prichádza v dvoch formách:

V domácnosti je najľahšie použiť gél - ľahko sa aplikuje, rýchlo sa vstrebáva a nevyžaduje žiadne špeciálne prostriedky na použitie. Riešenie je často používané kozmetológmi na odstránenie zápalu a vyrážok po očistení tváre. Môže sa aplikovať s tampónom na pokožku alebo na použitie v aplikáciách.

Vymenovanie kuriozínu

Tento liek je predpísaný v nasledujúcich prípadoch:

 • Na liečbu jednotlivých akné, aby sa zabránilo šíreniu infekcie po celej tvári alebo tele.
 • Ovplyvniť hojné akné, ktoré ohrozuje vznik rozsiahlych a hlbokých lézií.

Produkt neobsahuje hormonálne látky, antibiotiká, umelé kyseliny, keratolytické látky (s hlbokým exfoliačným účinkom). Toto minimalizuje riziko alergických reakcií, takže liek môže používať ľudia s vysokou citlivosťou na kožu. Používanie funkcie Zvedavý neovplyvní výsledky laboratórnych testov.

Výsledok aplikácie Kuriyozin

Používanie tohto lieku je veľmi účinné a pomerne rýchlo prináša výrazný účinok. Po Kuriyozine sa zaznamenali nasledovné výsledky:

 • Rýchlo sa zhoršuje zápal pokožky, akné erupcie zmiznú.
 • Znižuje riziko jaziev po uzdravení akné.
 • Nevyvoláva alergie ani pri veľmi citlivej a tenkej pleti.
 • Dobre tolerovaná, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva žiadne stopy.
 • Môže sa používať počas aktívneho slnka.
 • Pri dlhodobom užívaní takmer úplne eliminuje riziko recidívy vyrážok.
 • Obsahuje zinok a kyselinu hyalurónovú, látky súvisiace s obsahom buniek nášho tela. Zvedavý je preto dobre vnímaný pokožkou a nevyvoláva podráždenie.
 • Nemá žiadny zápach.
 • Nie je v rozpore s makeupom.
 • Môže byť použitý v každom veku.
 • Vhodné pre mužov a ženy.

Vzhľadom k tomu, že tento gél sa osvedčil a je ľahko použiteľný, počet fanúšikov Kuriyozinu neustále rastie.

Aplikácia Kuriyozinu

Gél by sa mal aplikovať na predtým dobre vyčistenú pokožku tenkou vrstvou len na zapálených miestach. Postup musí byť opakovaný ráno a večer.

Keď je gél absorbovaný do pokožky, môžete použiť potrebné kozmetické výrobky. Ale je lepšie používať textúry suchého prášku, skôr ako silné, silné základové krémy. Takéto kozmetické prípravky môžu upchať póry a vyvolať vznik nového akné, intenzifikáciu a rozšírenie vyrážky. Ak chcete vybrať prášok, je lepšie zastaviť na minerále, bez obsahu mastenca. To znamená, že dobre vysušuje vyrážky, je absolútne inertné a nemôže vyvolať vzhľad akné. Práve naopak, minerálny prášok im môže pomôcť rýchlejšie sa ich zbaviť.

Ak chcete zbaviť akné je veľmi dôležitá čistota, takže, okrem použitia Zvedavý, mali by ste starostlivo očistiť kožu s nekorozívnymi látkami. Je tiež dôležité čo najmenšie dotknúť sa pokožky rukami, umyť si ruky častejšie a dodržiavať hygienu kozmetiky.

Recenzie o gélu Curiosine

Maxim, 23 rokov.

Akné ma mačí od strednej školy. Prežijem liečbu - zmiznú, hneď ako na to zabudnem - opäť sa vrátia. Bolo mi odporúčané používať kuriozínový gél od mojej priateľky, pravidelne ju používa a má rád. Začal som s týmto gélom rozmačknúť tvár a späť. V prvých dňoch nebol žiadny účinok, iba kôry na ramenách rýchlo vysušili a spadli. Potom som si všimol, že začervenanie a cyanóza po extrudovanom akne sa začala rýchlo rozjasňovať a rana sa na druhý deň doslova uzdravila. Uplynul mesiac, stále mám akné, ale sú jediné a celá tvár sa začala vyzerajú oveľa lepšie.

Galina, 17 rokov.

O tomto géle nemôžem povedať nič zlé, ale nevidím zvláštny účinok. Na mňa veľmi dobre vyrovnal pleť kvôli osviežujúcej postakne a sušeniu kôr. Ale akné sa stále objavuje, menej často a menej boľavé. Možno bude účinok lepšie, ak použijete Kuriyozin dlhšie. Nepáčil sa mi, že gél nemá vplyv na tvorbu a vývoj podkožia. Na mňa sú veľké a morbidné a Kuriozín nezsuší a neznižuje.

Anastasia, 21 rokov

Gelem Kuriozin Som veľmi spokojný a nerozumiem tım, ktorí o ňom hlboko hovoria. Ak je čokoláda a štiepky, a potom rozmazané s gélom, samozrejme, účinok bude minimálny. Zmenil som stravu, začal som jesť viac zeleniny, precvičoval šport a upravil prácu čriev. Používal som gél dvakrát denne, odmietal kozmetiku živočíšnymi tukami, zastavil akné. Výsledkom toho, že po troch mesiacoch som nielen zabudol na akné, ale takmer úplne sa zbavil akné, v mieste mimoriadne hlbokých abscesov sa vyskytli len ťažko viditeľné jazvy. Gelem Kuriozin Používam neustále a veľmi vďačný svojim tvorcom za ich čistú a krásnu pleť.

Existujú kontraindikácie, pred použitím sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Páčia sa vám článok? Prihláste sa k aktualizáciám na stránkach pomocou RSS alebo postupujte podľa aktualizácií v časti Kontakty, spolužiaci.

Prihlásiť sa k aktualizáciám prostredníctvom e-mailu:

Povedzte svojmu priateľovi o tomto článku vo svojej obľúbenej sociálnej sieti pomocou tlačidiel. Ďakujem vám!

"Zvedavý" - liek na akné na báze zinku a kyseliny hyalurónovej

Akné a akné sú problémom, s ktorým je niekedy veľmi ťažké zvládnuť. Keď kozmetické a ľudové prostriedky nepomáhajú, mnohí sa obrátia na liečivé.

Jedným z najúčinnejších v boji proti kožným vyrážkam je "Zvedavý".

Obsahuje zinok a kyselinu hyalurónovú, ktoré úspešne bojujú s pupienkami a zabraňujú vzniku jaziev.

Formy a zloženie

Zinok pomáha udržiavať pokožku v ideálnom stave, má protizápalový účinok. Zinok znižuje počet prvkov, ktoré spôsobujú zápal kože.

Použitie "Zvedavý" znižuje množstvo androgénnych hormónov v mazových žľazách.

Kyselina hyalurónová potláča aktivitu enzýmov, ktoré rozkladajú mastné kyseliny. Táto látka zlepšuje výživu pokožky a stimuluje rozdelenie kožných buniek. Kyselina hyalurónová tvorí molekulárnu sieť, ktorá reguluje množstvo kolagénu potrebného na hojenie hlbokých vyrážok.

Mala by byť aplikovaná na čistú a suchú pokožku ráno a večer.

Komplikácie vyplývajúce z použitia tohto lieku sú veľmi zriedkavé.

Riešenie

Používa sa na odstránenie vredov, fistulov, dekubitov.

Po prvé sa pupok ošetrí peroxidom vodíka a z neho sa odstráni hnis, potom sa pokožka vysuší a potom sa roztok aplikuje.

"Kuriozín" sa aplikuje na obväz, aplikuje sa na pupok a fixuje sa sadrou. Procedúra sa vykonáva trikrát denne.

V roztoku "Kuriozin" sa ako dodatočné látky používa sorbitol a sorbát draselný. Účinná látka je hyaluronát zinočnatý (2,05 na ml). Roztok sa uvoľňuje v 10 ml liekovke. Gél účinné látky: chlorid zinočnatý a 0,005 g zinočnaté soli kyseliny hyalurónovej 0,0154 g, doplnkové látky: hydroxid sodný, sorban draselný, a karbomér. Gél pre vonkajšie použitie je k dispozícii v tube 15 g.

svedectvo

Gél "Kuriozin" je účinný na liečbu akné rôznymi stupňami závažnosti.

Liečivo v tejto forme účinne interaguje s povrchom pokožky. V krátkom čase liek eliminuje sčervenanie okolitých tkanív, zápal, opuch a opuch.

Roztok Kuriozín preniká do bazálnych vrstiev kože a pôsobí na hlbších úrovniach organizácie ako gél.

Používa sa na liečbu rán, tlakových vredov, trofických vredov a fistúl.

Toto činidlo stimuluje prívod živín k pokožke zvnútra. Pomocou granulocytov a makrofágov sa posilňuje imunitný systém, zabíjajú škodlivé mikroorganizmy.

 • zmierňuje sčervenanie a zápal;
 • znižuje riziko zjazvenia a zjazvenia;
 • stabilizuje činnosť mazových žliaz;
 • udržuje rovnováhu vlhkosti v pokožke;
 • znižuje výskyt nového akné a akné;
 • zvyšuje elasticitu a turgor pokožky.

Pokyny na použitie a dávkovanie

Pred použitím treba kožu očistiť a mierne vysušiť.

Agent sa aplikuje dvakrát denne: ráno a večer. Môže byť tiež použitý lokálne, ak sú vyrážky jednotlivé.

Výrobok je dobre absorbovaný a nezanecháva stopy a mastný film na koži.

Roztok sa aplikuje na gázový tampón a aplikuje sa na ranu. Prostriedok uvoľní zápal a zabráni vzniku jaziev, ale z hlbokých rán zostanú stopy. Roztok sa aplikuje na kožu raz denne, maximálna dávka je 1 kvapka na 1 cm2. Ak je rana veľmi mokrá, môže sa náprava aplikovať dvakrát denne.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

 • precitlivenosť;
 • individuálna intolerancia jednej alebo viacerých zložiek činidla;
 • obdobia tehotenstva a dojčenia.

Pri použití sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky:

 • suchosť a pocit "tesnosti" pokožky;
 • hyperémia kože (sčervenanie kože v dôsledku zvýšeného prietoku krvi);
 • preťahovanie ošetrenej oblasti;
 • pocit pálenia;
 • alergické reakcie (žihľavka, svrbenie kože, angioedém, opuch susedných tkanív).

Neexistujú žiadne prípady predávkovania v klinickej praxi.

analógy

"Kuriyozín" môže byť nazývaný ako unikátny liek, pretože nemá žiadne analógy pre účinnú látku. Ale existujú lieky, ktoré majú rovnaký terapeutický účinok, "Aknekutin", "Azelik" "Skinoren", "Klenzit C", "Regetsin".

recenzia

Recenzie o lieku "Kuriozin" sú väčšinou pozitívne. Liek pomáha zbaviť infekčných infekcií, akné a akné v krátkom časovom období s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Nežiaduce účinky lieku sú veľmi zriedkavé, vyskytujú sa iba pri precitlivenosti a individuálnej intolerancii.

Gél a roztok nielen zbavuje akné a akné, ale tiež zlepšuje pokožku, získava zdravú pleť, krvný obeh zlepšuje krvný obeh.

Gél "Zvedavý" je obľúbený u mladistvých. Tento liek pomáha zbaviť sa akné krátkym liečebným postupom. Koža sa stáva pružnejšou, pupienky a akné sa už dlho neobjavujú a je oveľa jednoduchšie postarať sa o pleť.

Existujú však negatívne recenzie spojené s neúčinnosťou lieku.

Často kladené otázky

Pomáha "Curiosine" chrániť pred zjazveniami?

"Zvedavý" v liečbe akné je schopný zabrániť zjazveniu, ale ak proces tvorby jaziev už bol spustený, stopa pravdepodobne zostane. Ale staré jazvy nie sú schopné drogy, nemá rozlišovací účinok.

Použitie lieku počas tehotenstva. Existujú nejaké kontraindikácie?

Počas tehotenstva je lepšie prestať používať liek. Napriek tomu, že negatívny vplyv "Curiosina" na ženy v situácii nie je preukázaný, neohrozujte zdravie dieťaťa.

"Zvedavý" alebo "Regecine" - čo je lepšie?

"Zvedavý" a "Regecine" sú účinné látky v boji proti pupienkam a akné. Prvý je však bezpečnejší a má menej kontraindikácií. "Regecine" sa nedá použiť na astmu, chemické popáleniny, hlboké rany a nádory.

"Zvedavý" - účinný liek v boji proti kožným vyrážkam. Na tieto účely môžete použiť liek vo forme gélu alebo roztoku. Krátkodobý kurz vám pomôže zbaviť sa pupienkov, akné a vekových škvŕn. Je absolútne bezpečné aj pre citlivú pokožku.

Kuriozin

Formy uvoľnenia

Recenzie lekárov o kuriozine

Mám skúsenosti s pridelením curiosinu do komplexného rehabilitačného programu po odstránení anogenitálnych bradavíc (HPV) s elektrokoagulátorom. Stimuluje pomalú regeneráciu v prípadoch, keď boli aplikované lokálne antibiotiká, ale účinok bol príliš oneskorený.

Dobrá tolerancia a celkom primeraná cena.

Na liečbu miernych foriem akné v mojom lekárskom zákroku, široko používam liek "Zvedavý". Má regeneračný, hojivý a antibakteriálny účinok. Liek je dostupný v dvoch formách: roztok a gél na vonkajšie použitie, ktorý je veľmi vhodný pre pacientov. Nepochybnou výhodou lieku je jeho nedostatok fotosenzibilizujúceho účinku.

V mojej praxi predpisujem gél "Zvedavý" na liečbu akné. Obsah aktívnej kyseliny hyalurónovej v nej má pozoruhodný účinok na epidermis, zvlhčuje a regeneruje ju.

Pre vekových pacientov odporúčam použiť tento gél s pridaním vitamínov A a E. Gél sa podáva v priebehu 2 týždňov.

Komentáre pacientov k curiosync

Ja "Zvedavý" vôbec nepomohol. V skutočnosti sa nezdravil, ale jednoducho mierne skrátil trvanie "života" pupienkov na tvári, keď ich sušil. Keď som bol na recepcii dermatológov, povedal, že to boli moje vnútorné problémy v tele. Povedal, že potrebujete liečiť žalúdok a celý potravinový trakt. Keď začnem robiť to, potom nebude žiadne akné. Sledoval som túto radu a teraz nemám žiadne problémy. Neviem, v ktorých prípadoch pomôže "Kuriozín". Je potrebné porozumieť príčine problémov a potom ich odstrániť a nie vynakladať peniaze na rôzne gély a masti.

Používala som túto drogu, keď som mala problémy s akné. Na správnej strane je to naozaj pomáha: účinok žiadosti dôjde veľmi skoro (v priebehu niekoľkých hodín Výsledok je viditeľný), a nakoniec "Kuriozin" podsushyvaet všetky pupienky. Na najhoršej strane sa po skončení lieku všetko vráti do normálu. Okrem toho, v mojom prípade, kedy som sa zastavil pomocou "Kuriozin", po chvíli sa stala ešte horšie, to znamená, že sa chová zle, v prípade, že prípad je ťažký. Ale napriek tomu by som ju odporučiť k aplikácii (vrátane vyššie uvedených), pretože mám veľa vecí, ktoré boli testované na seba a na ne som bol spokojný na pevnom "4".

I gél "Zvedavý" nemohol vôbec pomôcť! Nápoveda nevidí aspoň nejaké malé zlepšenie stavu kože tváre! Používa sa podľa návodu v návode - 2 krát denne. Samozrejme, že sa gél dobre aplikuje, pokožka nedráždi a nezasychá. Ale ukázalo sa to pomerne drahé! Jedna trubica s úsekom je dosť na týždeň, ak používate veľmi, veľmi šetrne! Popolzovalas 2 mesiace! Na dlhšie obdobie používania "Kuriyozin" ani ja, ani materiálne prostriedky nestačilo! Neodporúčam nikomu "Zvedavý" gél!

Už dlhú dobu zápasí s nedokonalosti pleti na tvári, pred nákupom podobné prostriedky, ale aby som bol úprimný, nie je to, že použitie bolo z nich, ale naopak iba poškodiť alergie a akné sa stal ešte viac, koža je silne škrupiny, a ja, a tak veľmi suchú pokožku. Na radu priateľov si kúpili "Kuriozin", hovorí, že to pomohlo zbaviť akné, som použil pár týždňov a môžem povedať, že k výraznému zlepšeniu, som nevidel, ale zhoršuje taky. Myslím, že účinok závisí aj od typu kože.

Mám problémy s akné po dobu desiatich rokov. Snažil som sa veľa drahých a lacných liekov. Z nejakého dôvodu, "Zvedavý", nebol som ohromený. Neovplyvní moje akné. Možno pomáha teenagerom, ktorí majú pár pupienkov. Dermatológ odporučil "Kuriozin" na liečbu po akné. Ale musíte ho použiť aspoň šesť mesiacov. Za mesiac som liečil po akné, ale nevšimol som si žiadne zlepšenie. Tento gél nie je lacný, nevidím dôvod vynaložiť peniaze na niečo, čo nemá žiadny vplyv. Pravdepodobne všetci jednotlivo. Neodporúčam tento liek tým, ktorí majú mastnú pleť na tvári.

"Zvedavý" sa náhodou dostal do drogérie. Náklady v našej sieti lekární sú takmer 400 rubľov. Bolo potrebné vyliečiť neustále sa objavujúce pupienky na brade a odstrániť post-akné. Aplikovala pomerne silnú vrstvu niekoľkokrát denne, aby urýchlila proces, aj keď v inštrukciách sa hovorí, že vrstva by mala byť tenká. Možno preto kvôli tomu začala koža na tomto mieste horieť a silne sa odlupovať, spočiatku podvádzala neznášanlivosť drogy. Neskôr som si uvedomil, že hlavnou vecou nie je zanedbávanie inštrukcie. Po dodržaní tohto pravidla začali vidieť viditeľné zlepšenie, po dvoch mesiacoch stopy akné je takmer preč, akné sa stalo oveľa menej.

Trpím akné veľmi dlho. Dermatológ-kozmetológ odporučil tento nápravný prostriedok. Pri dlhodobom užívaní (3-6 týždňov) sa pozoruje dobrý výsledok. K mínusom možno pripísať len malú kontrakciu a odlupovanie kože. Prostriedky priehľadnej farby, dobrá konzistencia, ľahko použiteľné.

Použil som túto drogu na boj proti akné. On, môžem povedať, vôbec nepomohol. Pravdepodobne mi nehodila kožu. A cena nie je nízka, spomínam si, že malá hadička mala niekde viac ako 300. Tento gél tiež sušil moju pokožku. Preto po jednom použití už kúpil "Curiosine".

Liek Kuriozin: pomáha bojovať proti akné?

Liek Curiocin vo forme gélu je výrobcom umiestnený ako činidlo na liečbu akné. V tomto prípade existuje ďalšia dávková forma kuriozínu - to je riešenie. Jeho výrobcom sa odporúča, aby ho používali v prítomnosti trofických vredov, fistúl, dekubitov, infikovaných rán ako prostriedku na urýchlenie procesu hojenia. Je vhodné zistiť, či Curiosin pomáha s akné, ako sa má používať a čo ľudia hovoria, že sa s týmto liekom zaobchádzalo.

Zloženie, indikácie a kontraindikácie

Hlavnou aktívnou zložkou, ktorá je súčasťou kuriozínu, je zinočnatý hyaluronát v dávke 0,1%. Tento liek je externý prostriedok. Ako svedčia svedectvá, niektoré ženy našli schopnosť znižovať vrásky na tvári. Avšak hlavným znakom použitia je jeho boj s akné.

Tieto lieky sú založené na tom, že hyaluronát, na základe ktorého je vytvorený liek, je prírodná látka, ktorá vzniká v ľudskom tele. To je kyselina hyaluronová má vplyv na normálne fungovanie procesov prebiehajúcich v koži je zodpovedný za elasticity kože a turgor. Okrem toho má regeneračný účinok. Nie nadarmo v zložení prakticky všetky drahé krémy, anti-aging a bojovať vrásky, tam je malé percento z tejto dôležité kyseliny, ktoré a vlhkosť vo vnútri pokožky zachováva a podporuje opravy tkaniva. Ale kyselina hyalurónová sa zvyčajne používajú ako sodné soli kyseliny hyalurónovej, jedinečnosť je založený na zistení, Kuriozin v prípravku tsialuronata zinku.

Zinok je určený na urýchlenie procesu obnovy, ktorý sa vyskytuje v bunkách, má hojivý, protizápalový a antiseptický účinok. To je dôvod, prečo je gél Curiosin účinným prostriedkom na liečbu akné, a to vďaka komplexnému účinku dvoch látok.

Keďže hlavné účinky na pokožku v pokynoch lieku naznačujú:

 • odstránenie zápalu a sčervenania;
 • znížená aktivita mazových žliaz;
 • Zníženie rizika jaziev a jaziev;
 • udržiavanie rovnováhy vlhkosti v pokožke;
 • zvýšiť turgor a elasticitu pokožky;
 • zníženie výskytu akné.

Zvedavý je dobre znášaný kožou, dokonca aj precitlivený. Pri použití liečiva sa nevyskytujú pigmentové škvrny spôsobené ultrafialovým svetlom. Kombinácia s inými kozmetickými výrobkami nespôsobuje podráždenie.

Kontraindikácie užívania lieku sa neodhaľujú, s výnimkou individuálnej neznášanlivosti. Pokyn však uvádza, že používanie tohto lieku počas tehotenstva nebolo testované, takže je vhodné pristupovať k užívaniu lieku starostlivo počas gravidity.

Spôsob aplikácie

Zvedavý vo forme gélu sa aplikuje na kožu, keď sa vyskytli vyrážky vo forme akné. Pred aplikáciou sa má koža čistiť a odporúča sa používať 2 krát denne - ráno aj večer. Ak sú vyrážky jediný znak, môžete ich použiť len na postihnutom mieste a liečiť ho lokálne. Všetci, ktorí ju používali, poznamenali dobrú savosť gélu bez tvorby mastného filmu.

Vo forme roztoku sa Kuriozín používa z akné v prípade, keď sa vytvorila otvorená rana, to znamená, že pupienok vybuchol a hnisavý obsah vyšiel. Roztok sa má impregnovať gázovým tampónom a pripevniť ho k vytvorenej rane. Roztok aj gél zabraňujú tvorbe hlbokých jaziev (jaziev), ktoré sa často objavujú po hojení akné. Samozrejme, nemôže odstrániť veľmi hlboké jazvy, ale zníži ich veľkosť.

Odpovede respondentov, ktorí aplikovali Kuriozin na liečbu akné, majú iný charakter - od raptu až po ostro negatívne. Niektorí ľudia hovoria, že to nepomohlo zastaviť šírenie pupienkov a znížiť frekvenciu ich výskytu. Malo by sa okamžite povedať, že Kuriozin sa aplikuje z akné ako sprievodný liek, ktorý lekár predpisuje na komplexnú liečbu. Ak liečivo nepomohlo ako liek proti akné, mali by ste venovať pozornosť stavu celého organizmu a identifikovať príčinu ich výskytu - pretože akné je iba vonkajším prejavom vnútorných porúch. Ak sa pupienky objavia na koži pravidelne a z akéhokoľvek zjavného dôvodu, potom je potrebné lekárske vyšetrenie, ktoré sa stane základom pre určenie liečby.

Kuriozín, rovnako ako akýkoľvek lekársky výrobok, je nástroj, ktorý je vybraný individuálne. Samozrejme pomáha veľkému počtu pacientov, ktorí majú problematickú pleť. Treba však pripomenúť, že nie je možné len s pomocou vonkajších prostriedkov zbaviť sa akné - na vyriešenie tohto problému je potrebný integrovaný prístup.

Recenzie o aplikácii Curiosinu proti akné

Kuriozín - účinný prostriedok na liečbu akné s jednoduchým zložením, ktoré stimuluje regeneráciu.

Jeho hlavnou zložkou je hlavný mikroelement pre zdravie a krásu pokožky - zinok vo forme jednej z chemických foriem.

Ekologické a prirodzené zloženie lieku zaručuje minimálne vedľajšie účinky a kontraindikácie.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

štruktúra

 • Kyselina hyalurónová je prvok, ktorý je identický s prvkom produkovaným ľudským telom. Jeho zlúčenina so zinkom vo formulácii (hyaluronát zinku) poskytuje komplexný účinok týchto dvoch látok.
 • Gél tiež obsahuje ďalšie pomocné zložky, ktoré zmäkčujú pokožku.

Mnohí ľudia sa pýtajú, či liečba akné pomáha, pretože neobsahuje žiadne silné antibiotiká.

Áno, liek je o niečo slabší ako antibiotiká, ale je prirodzený, bez vedľajších účinkov a posilňuje pokožku.

Ako to funguje

Kyselina hyalurónová je uznávaným nástrojom v kozmetike na vyhladenie vrások, ktorý je súčasťou mnohých kozmetických sér, gélov, krémov na tvár.

Často sa používa vo forme hyaluronátu sodného, ​​ale kuriozín obsahuje účinnejšiu formu so zinkom, čo zvyšuje terapeutický účinok.

Kyselina hyalurónová v prípravku má na pokožku nasledujúci účinok:

 • Zjemňuje, obnovuje svoj turgor;
 • hydratuje;
 • aktivuje krvnú mikrocirkuláciu a výživu tkanív, čo prispieva k eliminácii toxínov a zastavuje deformácie;
 • obnovuje elasticitu, pružnosť, plynulosť, inteligenciu;
 • podporuje regeneráciu;
 • nasýti s kyslíkom.

Zinok má taký účinok na telo:

 • antimikrobiálne a antiseptické;
 • hojenie;
 • sušenie a dezinfekcia na rany a pustuly;
 • ktorý posilňuje pokožku. Zinok je hlavným prvkom jeho metabolických procesov;
 • aktivácia regenerácie, odstránenie toxínov, ochranné funkcie a obnova buniek;
 • protizápalové účinky.

Po nanesení gélu vzniká druh ochranného filmu, zatiaľ čo zvlhčuje pokožku a udržuje vlhkosť.

Zložky Kuriozinu sú pre organizmus absolútne bezpečné a podporujú hojenie akné bez pigmentácie a poškodenia kože.

svedectvo

Uvažovaná droga je zdravotnícka pomôcka, ale úspešne sa používa aj v kozmeteológii.

 • Spočiatku bola vyvinutá na liečbu akné, ale neskôr sa ukázalo, že má jedinečné vlastnosti na omladenie pokožky, liečenie a dezinfekciu rán, poškodenie a vyhladenie vrások.
 • Liečivo je nevyhnutné ako dodatočná alebo profylaktická liečba, pričom rany sa rýchlo utiahnu.
 • Kuriyozin má pozitívne recenzie, najmä v liečbe akné a akné, ktoré sú vyvolané nedostatkom kyseliny hyalurónovej. Gél je schopný kompenzovať jeho nedostatok a zabrániť výskytu týchto ochorení.

Liečivo sa používa, ak sa majú dosiahnuť nasledujúce výsledky:

 • na odstránenie zápalu, sčervenania, podráždenia;
 • zníženie aktivity uvoľňovania tuku, zúženie pórov;
 • urýchliť proces hojenia;
 • znížiť riziko zjazvenia, zjazvenia, pigmentácie po akné;
 • udržiava vodnú bilanciu;
 • zvýšiť elasticitu, tesnosť, turgor, elasticitu pokožky;
 • dezinfikovať problémovú oblasť;
 • zabrániť akné;
 • vyhladenie vrások;
 • urýchliť hojenie.

Foto: pred použitím lieku by ste mali starostlivo prečítať indikácie a vedľajší účinok

Prípady, v ktorých sa používa v kozmeteológii:

 • liečba a odstránenie akné, akné, vyrážky, pustulárne ložiská. Pri použití lieku nezostávajú žiadne stopy, pretože sa nevytvára tkanivá jazvy a pokožka sa vyhladí a regeneruje.
 • odstránenie pigmentácie, kožné deformity, dutiny po akné a akné;
 • liečba fistuly, vredov, zle liečených rán;
 • odstránenie akýchkoľvek pustulárnych ohniskov na koži.

Zvlášť účinný liek zo škvŕn po akné, na vyhladenie a zlepšenie stavu kože na tvári.

kontraindikácie

Všetky zložky lieku sú prirodzené a nie agresívne pre telo, takže existuje veľmi málo kontraindikácií:

 • alergické reakcie na zložky, precitlivenosť na ne;
 • relatívna kontraindikácia - tehotenstvo a dojčenie. Keďže liek je absolútne bezpečný, používa sa aj v týchto prípadoch, ale pred konzultáciou s lekárom.

Video: "Liečivé prípravky na kozmetické účely"

rysy

Kuriozín má také vlastnosti:

 • v procese interakcie slnečných lúčov s liečivom na koži, jeho pigmentácia nie je narušená;
 • bez návyku;
 • Používa sa v kozmeteológii na prevenciu, s komplexnou starostlivosťou o pokožku a ako nezávislý prostriedok proti akné, na hojenie čerstvých rán, aby nedošlo k tvorbe jaziev; v medicíne - ako doplnok k hlavnej terapii;
 • nerieši staré jazvy, ale zabráni ich výskytu po čerstvých ranách;
 • dokonca aj na veľmi citlivej koži;
 • Liečivo sa skladá výhradne z prírodných a bezpečných zložiek pre telo. Neexistujú žiadne syntetické látky, keratolytické látky, antibiotiká;
 • môže byť použitý aj pred testom hormónov, pretože jeho prítomnosť v krvi nemá vplyv na ich výsledky.

Liečba nepomôže, ak príčina akné alebo akné na tvári je porušení metabolických procesov v tele, ale môže dočasne odstrániť vonkajšie prejavy ochorenia a posilniť pokožku.

Forma vydania

Prípravok Kuriozín je dostupný vo forme gélu a roztoku.

Foto: gél sa používa na kozmetické účely

V lekárňach nájdete takú dávku kuriozínu:

 • gél 0,103%, 15 ml, v skúmavke;
 • riešenie 20,5 mg, 10 ml v injekčnej liekovke s kvapkadlom.

Gél je predpísaný pre akné, akné, na kozmetické účely; roztok - s vredmi, pustulami a ranami.

Návod na použitie predpisuje gél na liečbu akné, akné a riešenie pre trofické, infekčné rany, deformácie.

Obe formy sa môžu používať doma ako externé nápravné opatrenie.

Liečivo vo forme gélu sa používa hlavne na kozmetické účely.

 • Používa sa, ak je potrebné poskytnúť pokožke pevnosť, elasticitu a tiež pre zložitejšie problémy, ako je akné, akné, nepohodlie mazových žliaz.
 • Samostatne, stojí za to zdôrazniť jeho schopnosť liečiť rany a kožné lézie po akné, sa používa na zbavenie sa stopy, jamky, pigmentáciu po akné.

Gél má dlhodobý zmäkčujúci účinok, je menej náchylný na sušenie, ale tiež sa používa na dlhodobú hydratáciu pokožky.

Čo ak mám bolestivé pupienky na tvári? Zistite si tu.

Obsahuje dve formy účinnej látky - hyaluronát a chlorid zinočnatý.

Riešenie

Roztok je číra kvapalina. Je určený na hojenie, dezinfekciu infikovaných rán, pustúl, ako antiseptického činidla.

Roztok je umiestnený ako lekárske antibakteriálne činidlo na urýchlenie procesu hojenia a zmiernenie zápalu.

Používa sa nielen na tvár, ale aj pri liečbe fistulov, oparu na zadnej strane, nohy a iných častí tela.

Na odstránenie zápalu hlboko v tkanivách je lepšie použiť roztok.

Je účinnejšia pri spaním, vredoch, pustulách, s trofickými alebo infikovanými ranami.

Pokyny na použitie Zvedavý z akné a dávkovanie

Gél sa aplikuje, ak sa vyskytne vyrážka alebo pupienky.

Niekoľko pravidiel o tom, ako používať Kuriozinový gél:

 • predtým by sa mala koža očistiť, umyť obyčajným alebo domácim mydlom, aby sa nestratila krém ani zvyšky iných kozmetických prípravkov;
 • Výrobok sa aplikuje na čistú, suchú pokožku tenkou vrstvou dvakrát denne - ráno a večer. Je dobre a rýchlo vstrebáva, takže na pokožke nezanecháva žiadny mastný film.

Foto: pred aplikáciou nápravy z pupienka odstráňte hnis

Roztok sa použije nasledovne.

 • Ak je pupienok, hnis sa opatrne odstráni z neho, snažiac sa ho nútiť silne, aby nedošlo k poškodeniu kože.
 • Ďalej sa rana ošetrí peroxidom vodíka a je tlmená utierkou, koža by mala byť suchá.
 • Roztok je navlhčený kusom gázy alebo obväzu a nanesený na ranu fixovaný sadrou.
 • Bandáž sa mení 2-3 krát denne.

Liečivo účinne lieči akné a akné, ale ak sú spôsobené abnormalitami v tele, potom sú možné relapsy.

Vedľajší účinok

Neboli pozorované závažné vedľajšie účinky, pretože prípravok neobsahuje komplexné syntetické látky, antibiotiká, hormonálne zložky.

Existujú kožné reakcie, ktoré sa nepovažujú za vedľajšie účinky a nepoškodzujú telo, a to:

 • tesnosť;
 • suché;
 • mierne pálenie, brnenie.

Fotografia: pri aplikácii výrobku sa môže cítiť tuhosť a horľavosť

Otázky a odpovede

Ako dlho používať

 • Gél na zlepšenie stavu pokožky sa môže pravidelne používať s malými prestávkami, ako je bežný krém na tvár. Čas použitia lieku nie je obmedzený, pretože nie je návykový.
 • Trvanie liečby závisí od závažnosti príznakov. Zvyčajne trvá liečba od 2-3 dní do niekoľkých týždňov alebo až do úplného vyliečenia rany a 3-4 dní po tom, aby sa účinok fixoval.

Pomáha to od starých jaziev po akné

Bohužiaľ, produkt je impotentný zo starých jaziev, nerozpúšťa ho, ale môže výrazne zlepšiť stav tkanív v terapii, aby sa ich zbavil.

 • Liek je určený na prevenciu zjazvenia po čerstvých ranách.
 • Je tiež účinná v prvom štádiu zápalu a epitelizácie kože po rane (7-10 dní), potom nebude žiadna jazva alebo bude takmer neviditeľná.

Ako posilniť účinok lieku

Tento liek bude mať výborný výsledok, ak dodržiavate tieto pravidlá:

 • začať dodržiavať správnu výživu. Tuk, akútny, sladký zhoršuje zápal a spomaľuje proces regenerácie, takže je žiaduce vylúčiť ho z stravy v čase liečby;
 • robiť hygienické, čistiace póry masky vyrobené z prírodných zložiek (modrá hlina, rozmarín, éterické oleje, ovsené vločky, melónová buničina);

Foto: masky môžu zvýšiť účinok lieku

 • príčina akné - Mikroorganizmy, preto nepoužívajte spoločné uteráky;
 • nevystavujte pokožku nadmernému slnečnému žiareniu, Nepríďte ho do horieť ani na začervenanie, hoci v miernych dávkach sú pre ne užitočné.

Existujú analógie

Recenzia kozmetológov naznačuje, že na trhu existuje málo podobných liekov s podobným zložením proti akné pre tvár.

 • Analógové zloženie - Regecínový gél.
 • Náhrady Kuriozina s podobným účinkom, ale s iným zložením sú takéto lieky: Retin-A, Zinerit, masť zinku, Cleran zinok, Skinoren, Metrogilový gél, Azelik, Acnestop, Acnederm, Dalacinový gél.

Pri výbere týchto látok je potrebné mať na pamäti, že niektoré, na rozdiel od Kuriozinu, obsahujú antibiotiká a majú závažné vedľajšie účinky.

náklady

Nasledujúca tabuľka zobrazuje približnú cenu liekov v moskovských lekárňach.

Curiozín pre akné: Návod na použitie

Akné je predmetom väčšiny dospievajúcich komplexov. Pri hľadaní riešenia tohto problému sa mnoho uchýli k používaniu drahých liekov, ktoré, bohužiaľ, nie sú vždy účinné.

Mnohé obsahujú vo svojom zložení najsilnejšie antibiotiká, iné vystrašujú dlhý zoznam vedľajších účinkov a kontraindikácií.

Našťastie sa stále rozvíjali lekárniki maďarskej spoločnosti Gedeon Richter Jedinečná droga, ktorá nemá na trhu žiadne analógie - Kuryozin.

Jeho hlavnými výhodami sú jednoduché zloženie, silný terapeutický účinok a praktická absencia akýchkoľvek kontraindikácií. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako Kuriozin pôsobí z akné.

Kuriozin

Kuriozín je externá droga založené na kyseline gilaurónovej a zinku, určené na liečbu všetkých typov akné.

Kuriozín je ideálna príprava pre majiteľov mastnej aj veľmi citlivej pokožky.

Farmaceutická príprava Kuriozín je dostupný v dvoch možných variantoch:

 • gél na vonkajšie použitie;
 • roztok na hlboké vystavenie povrchu epidermis.

Prečo sa táto droga stala tak populárnou? To sa stalo možné vzhľadom na to, že vo svojom zložení obsahuje všetky prospešné látky, ktoré pozitívne ovplyvňujú problémovú pokožku.

Preto prirodzená povaha lieku zaručuje minimálne kontraindikácie a vedľajšie účinky, ale maximálny výsledok.

Hlavné zložky lieku:

Je to vďaka komplexnému účinku týchto dvoch látok, že liek tak pozitívne ovplyvňuje stav celej kože - na jej elasticite, sile a regenerácii.

Kyselina hyalurónová - prírodná látka, ktorú produkuje telo zdravého človeka. Okrem toho je všeobecne uznávaným nástrojom v kozmetike na odstránenie vrások a je súčasťou mnohých kozmetických gélov, sér a krémov na tvár.

Často sa používa vo forme hyaluronátu sodného, ​​ale kurijozín obsahuje účinnejšiu formu so zinkom, čo zvyšuje terapeutický účinok.

Kyselina gilaurónová v zložení Kuriozinu má na pokožku nasledujúci účinok:

 • vyhladzuje;
 • hydratuje;
 • obnovuje svoj turgor;
 • aktivuje výživu tkanív a mikrocirkuláciu krvi, ktorá pomáha odstrániť toxíny a zastaviť deformácie;
 • podporuje regeneráciu;
 • obnovuje pružnosť, hladkosť, pružnosť a tesnosť;
 • nasýtené kyslíkom;
 • reguluje normálne fungovanie všetkých procesov kože.

Po nanesení na pokožku tvorí kyselina gilaurónová neviditeľný ochranný film a to umožňuje pokožke udržať požadovanú vlhkosť a podporuje regeneráciu poškodených tkanív.

zinok ovplyvňuje zrýchlenie procesu obnovy vo vnútri buniek a tiež zničí mikróby, čo prirodzene znižuje úroveň zápalu na pokožke.

Účinok zinku na telo:

 • antiseptické a antimikrobiálne;
 • dezinfekcia a sušenie pre pustulárne lézie a rany;
 • hojenie;
 • posilnenie pokožky, tk. zinok je hlavným prvkom vo všetkých jeho metabolických procesoch;
 • protizápalové;
 • aktiváciu odberu toxínov, regeneráciu, ochranné funkcie a obnovu buniek.

V kombinácii sa tieto zložky v priebehu niekoľkých dní stretávajú s rôznymi typmi akné všetkých stupňov závažnosti.

Samozvaný kuriozín určuje zriedka. V zásade je predpísaný ako vynikajúci liečebný prostriedok spolu s inými liekmi, ktoré pôsobia aktívnejšie na liečbu akné.

To sa robí v poriadku, aby pokožka neopúšťala také nepríjemné následky ako jazvy. Ale nemusíte experimentovať s vlastnou pokožkou, nechajte dermatológov to urobiť pre nás.

Jedna z najpriaznivejších vlastností lieku je to po úplnej liečbe akné na ich mieste nie je zjavné tkanivo jazvy, takže môžete povedať, že pupienko zmizne bez stopy.

tiež Pomocou Zvedavého sa môžete rozlúčiť s vekovými škvrnami, čiastočne skryť existujúce jazvy a jazvy po akné.

Určite najzaujímavejšia vec týkajúca sa tejto drogy spočíva v tom, že aj napriek tomu, že existuje značný počet očividných výhod v porovnaní s inými liekmi, jej cena je celkom demokratická.

Koľko stojí tento zázrak? Vo forme gélu sa pohybuje od 310 do 500 rubľov; vo forme riešenia je o niečo drahšie: 570-635 rubľov.

Ďalej sa budeme bližšie zaoberať zvláštnosťami použitia gélu a zvedavého riešenia z akné.

Gél Zvedavý z akné

Mnoho ľudí to nazýva krém s masťou, ale v tejto forme sa Kurozin nevyrába. Ako už bolo uvedené vyššie, má len dve formy uvoľňovania: gél a roztok.

Gél sa používa na prevenciu a liečbu tak jednotlivých vyrážok, ako aj zanedbanej formy akné.

Môžete použiť gél a predtým, než začnete testovať hladinu hormónov v dospievajúcich pupienkach, pretože gél nemení laboratórne parametre.

Gél je prakticky hypoalergénny, pretože neobsahuje keratolytické činidlá, antibiotiká a syntetické kyseliny. Často takéto látky, používané v dôsledku exfoliačných vlastností, spôsobujú alergiu.

Výhody kuriozínového gélu

 1. Efektívne v boji proti akné.
 2. Nedráždi ani veľmi citlivú pokožku.
 3. Zabraňuje vzniku jaziev v mieste akné.
 4. Pri pravidelnom používaní sa môže vyhnúť relapsu.
 5. Pigmentované škvrny sa nezobrazujú kvôli tomu, že gél dobre prechádza slnečné lúče.
 6. Rýchlo vstrebáva a nezanecháva žiadne škvrny na koži.
 7. Môže byť použitý v každom veku.

Spôsob aplikácie gélu

Mala by byť aplikovaná na dôkladne očistenú a suchú pokožku tváre tenká vrstva dvakrát denne: ráno a večer. Ak je vyrážka malá, môže sa použiť lokálne, iba na postihnuté miesta.

Gél je dobre absorbovaný bez vzhľadu mastného filmu. Po nanesení gélu môžete použiť akýkoľvek kozmetický výrobok, ale je žiaduce znížiť aplikáciu kozmetiky na minimum.

Ako pozitívne účinky na pokožku v inštrukcii Kurijozina je uvedené:

 • odstránenie sčervenania a zápalu;
 • zníženie rizika zjazvenia a zjazvenia;
 • zníženie aktivity mazových žliaz;
 • normalizácia množstva vlhkosti v pokožke;
 • zníženie výskytu akné;
 • zvýšená elasticita a turgor pokožky.

Kontraindikácie týkajúce sa aplikácie Zvedavý sa ešte neodhalili, s výnimkou individuálnej neznášanlivosti lieku.

Pokyn však hovorí, že počas tehotenstva to znamená, že neboli skontrolované, preto je potrebné počas tejto doby používať opatrnosť pri používaní tohto lieku.

Vďaka týmto pôsobivým výhodám Gél Curious je trochu viac populárny ako riešenie, ktoré považujeme za nižšie.

Roztok kuryozínu

Vo forme roztoku je kuriozín aplikovaný z akné v prípade otvorenej rany (pupen vybuchol a jeho hnisavý obsah unikol).

Pokyny na použitie roztoku

Dermatológovia odporúčajú aplikujte ho vo forme kompresie na starostlivo očistenej oblasti pokožky.

Aby ste to urobili, je potrebné odstrániť hnis z pupienka, ošetriť ho miestom s 3% roztokom peroxidu vodíka, navlhčiť tkanivom alebo obväzom, kým sa vlhkosť úplne neodparí. Miesto liečby by malo byť úplne suché.

Ďalšia potreba navlhčite malý kúsok bandáže alebo gázy v roztoku Kuriozinu, zložiť niekoľko vrstiev, pripevniť k rane a upevniť ju lepiacou páskou. Zmeniť bandáž 2-3 krát denne.

Niektorí sa sťažujú na pocit napätia, ľahkého pálenia a sucha, pretože nemá mať žiadne vedľajšie účinky. Ale nemusíte panike, je to úplne normálna reakcia na liek, a nie vedľajší účinok, hoci je veľmi zriedkavé.

Príčinou týchto javov môže byť predávkovanie - ak sa aplikuje v hrubých vrstvách; suchý typ kože alebo nedostatočné čistenie. Po 4 - 5 dňoch bude suchosť a horenie prechádzať sama.

Mnohým sa kladie otázka: pomáha Kuriosin zafarbenie po akné?? Nuž, roztok aj gél zabraňujú výskytu hlbokých jaziev (jaziev), ktoré sa často objavujú po akné.

Ale nebudú môcť úplne odstrániť veľmi hlboké jazvy, ale obmedzia ich len vo veľkosti.

Výhody roztoku Kuryozínu

 • účinný prostriedok na liečbu všetkých druhov rany, dokonca aj otvorených, ako sú ekzémy, vredy, fistuly a dekubit;
 • podporuje rýchle hojenie kože;
 • zabraňuje zjazveniu a zjazveniu;
 • odstraňuje zápaly a dezinfikuje;
 • platí pred a po očistení tváre z komedónov a akné;
 • bez vedľajších účinkov;
 • nespôsobuje komplikácie;
 • nespôsobuje alergické reakcie;
 • môže byť použitý dlhý čas, až niekoľko mesiacov, pretože nie je návykový;
 • sa môže aplikovať ako make-up base, pretože roztok sa okamžite vstrebáva do pokožky a neznečistí.

Pamätajte, že zvedavý z podkožných pichľaviek alebo akné je účinný len vo forme gélu. V boji s otvorenou ranou po akné a pustulách bude Kuriozinovo riešenie lepšie a rýchlejšie.

Recenzie kozmetológov o Kuriozine

Prehľady vyššie opísanej drogy prevažne pozitívne. Prakticky všetci kozmetici poznajú svoju účinnosť a bezpečnosť súčasne. Súhlaste s tým, že takáto kombinácia vlastností lieku je veľmi zriedka.

Navyše niektorí to tvrdia Kuriozín lieči akné, aj keď iné lieky sú neúčinné. Ak ste tiež unavení používať neúčinné lieky, skúste Kuriyozin. Možno je to on, kto vám pomôže.

Niektorí si však všimnú úplný nedostatok terapeutického účinku tohto lieku. Stojí za to pripomenúť to Kuriozín sa často používa proti akné ako ďalší prostriedok, ktorý je predpísaný lekárom pri komplexnej liečbe akné.

Ak droga nepomohla prekonať toto nešťastné akné, mali by ste určite preskúmať stav vášho tela a určiť skutočnú príčinu ich výskytu, pretože Akné je vonkajším prejavom vnútorných problémov.

Liečime akné s kuriozínom: efektívne používanie, zloženie a hodnotenie lieku

Pre kompletnú akné vyslobodenie, čierne bodky a akné spôsobené rôznymi faktormi, mnohí z našich čitateľov používajú revolučnú metódu založenú na prírodnú kozmetiku, ktorá umožňuje liečiť najťažšie etapu akné len 1 mesiac.

Zloženie a pôsobenie na pokožku

V našej dobe, častejšie lekári dermatológov, kozmetológov pre liečbu akné s rôznou závažnosťou (akné ochorenie) predpisuje liek Kuriozin. Je k dispozícii v dvoch formách: vo forme gélu a vo forme roztoku. Jeho zloženie je zmesou zinku a kyseliny hyalurónovej. Táto kombinácia sa ukázala byť dostatočným silným liekom proti akné.

Kyselina hyalurónová sa vyrába v tele každého človeka. Podporuje elasticitu a zdravý vzhľad pokožky. Pri infekcii rán, tvorbe vredov, akné a akné sa koncentrácia kyseliny hyalurónovej v koži znižuje. -Li začať používať kyselinu hyalurónovú, bude podporovať rýchle hojenie rán, rovnako ako stimuluje regeneráciu buniek epidermis a urýchliť proces angiogenézy - tvorbu nových krvných ciev.

Zinok, ktorý je súčasťou zvedavého, má antiseptický účinok, podporuje hojenie rán a zmierňuje zápal.

K liečbe akné, akné, akné, čierne bodky a iných kožných ochorení vyvolal nepríjemnú vek, spôsob ochorenie tráviaceho traktu, dedičné faktory, stresujúcich podmienok a ďalších faktorov, mnoho z našich čitateľov sa úspešne používa Helena Malshevoy. Keď sme túto metódu študovali a dôkladne preskúmali, rozhodli sme sa ju ponúknuť.

Zvedavý gél sa používa na liečbu akné. Zápal mazových žliaz vedie k nedostatku kyseliny hyalurónovej v pokožke. Použitie curiosinu vykompenzuje nedostatok tejto dôležitej látky v pokožke a podporí rýchle hojenie tkanív.

Počas liečby gélom dochádza k resorpcii papuliek a pustúl.

Pravidlá pre efektívne používanie

Liečivo sa môže použiť ako pri liečbe akné, tak aj pri prevencii. Recenzie mnohých pacientov svedčia o účinnom účinku lieku na pokožku pri prevencii akné.

Dĺžka kurzu závisí od závažnosti ochorenia. Liečivo nespôsobuje nežiaduce reakcie, takže sa dá použiť dlhšiu dobu. Gél sa má aplikovať na predčistenú pleť dvakrát denne. Na čistenie môžete použiť roztok peroxidu vodíka, ktorý sa nanáša s vatovým tampónom.

Droga sa nestane návykovou, nespôsobuje žiadne alergické reakcie.

Okrem toho kuriozín možno kúpiť v každej lekárni. Najvýhodnejšie je pomerne nízka cena.

Ako posilniť účinok lieku?

Okrem liečby pokožky kuriozínom v procese boja proti akné je potrebné dodržiavať základné jednoduché pravidlá, ktoré pomôžu v krátkom čase zbaviť sa akné a zlepšiť účinnosť liečby.

 1. Musíte dodržiavať správnu výživu. Jedenie mastných, korenených a sladkých jedál len zhoršuje zápal pokožky a spomaľuje proces hojenia.
 2. Je potrebné sledovať hygienu pokožky. Môžete denne aplikovať masky z prírodných ingrediencií, ktoré otvárajú póry a jemne ich čistia. Takýmito maskami môže byť maska ​​buničiny alebo maska ​​mletých ovsených vločiek vo vriacej vode. Je neprípustné používať spoločné uteráky s inými ľuďmi, pretože akné môže byť spôsobené kožným roztočom, ktorý sa prepravuje len cez uteráky.
 3. Nezapojujte sa do spánku. Príliš dlhé vystavenie slnečnému žiareniu, ako aj časté návštevy solária znižujú imunitu pokožky a môžu zhoršiť zápal.

Ak chcete rýchlo zbaviť čierne bodky, akné a vyrážky spôsobené rôznymi faktormi, mnohí z našich čitateľov používajú revolučnú metódu založenú na prírodnú kozmetiku, ktorá umožňuje liečiť najťažšie etapu akné behom 2 mesiacov.