Hlavná

Bradavice

Ako používať Levomekol z akné

Ako Levomecol pomáha s akné? Stojí za to použiť tento nástroj? Mám použiť Levomecol proti akné? Dnes sa budeme zaoberať touto otázkou, aby sme študovali všetky pozitívne a negatívne aspekty tohto lieku proti akné.

Recenzie o lieku Levomecola z akné hovoria, že táto droga je vynikajúca na zvládnutie pimples, malé a ľahko zapálené a dokonca veľké hnisavé pupienky. Ale nepomôže všetkým, a preto stojí za to vziať do úvahy vlastnosti každého jednotlivého organizmu.

Čo je Levomecol proti akné?

Podľa mnohých dermatológov a ľudí, ktorí sa o seba pokúsili, Levomekol pomáha s akné. Samozrejme, ide o vynikajúce informácie, ale mali by ste byť opatrní, aspoň ak ste tento nástroj nikdy nepoužili.

Zloženie lieku Levomecol je veľmi jednoduché a je to dobré, pretože nikdy nebudeme musieť premýšľať o tom, ktorý komponent alergickej reakcie začal. Ale nie len začať s negatívy, pretože alergická na Levomekol - vzácny prípad, pretože väčšina ľudí je celkom normálne prenos jeho hlavné zložky - chloramfenikol (antibiotikum), Metiluratsil (imunomodulátor) a polyetylénoxid (polymér base).

Čo je Levomecol proti akné?

Bez ohľadu na to, aké bezpečné zložky pre akné sa zdajú byť, nebuďte leniví a vykonajte test citlivosti, ktorý vám ušetrí veľa nepríjemných momentov v budúcnosti.

Takže Levomecol je masť na akné, ktorá pozostáva len z niekoľkých zložiek, ktoré dokonale pôsobia proti akné a iným zápalom. Ako môže masť z akné pomôcť vyčistiť pokožku?

Ako účinkuje Levomecol z akné?

Masť je považovaná za veľmi účinnú kvôli hlbokému pôsobeniu na vrstvy pokožky. Konzistencia drogy vám umožní preniknúť do pórov, dostať sa do ohniska zápalu a mať silný vplyv na to. Levomekol bojuje s akné tým, že eliminuje príčinu akné, a to je najdôležitejšia vec liečby.

Ako účinkuje Levomecol na akné a zápal pokožky?

Navyše masť má celý zoznam ďalších pozitívnych vlastností:

 • Levomekol sa rýchlo dostane do zápalu kože a eliminuje ho;
 • Masť natiahne na povrch kožných pórov nahromadených v póroch a možných kontaminantoch;
 • Liek znižuje opuchy pokožky v miestach zápalu, čo spôsobuje, že aj najväčší pupok sa rýchlo zníži;
 • Levomekol podporuje regeneráciu tkanív a preto liečenie prebieha pomerne rýchlo;
 • Vďaka účinnému účinku na tento problém je pokožka vyrovnaná, predpokladá zdravú farbu a celkový vzhľad.

Výhody používania lieku Levomechol proti akné

Levomekol je veľmi komplexná liečba akné a ak zoberiete do úvahy nízku cenu lieku, môžete povedať, že ide o jeden z najlepších nástrojov na liečbu akné a akné.

Ako používať Levomekol z akné na tvári a iných miestach?

Je veľmi dôležité správne používať drogu, inak môžete dosiahnuť opačný účinok, čo povedie k nepríjemným následkom.

Teoreticky neexistujú ťažkosti pri aplikácii masti, pretože sa jednoducho musí aplikovať na zápal. Nástroj môžete použiť bodovo, úhľadne aplikovať Levomekol na akné a môžete tiež mazať celé časti akné a iných zápalov kože. Ak sa rozhodnete použiť Levomekol z podkožného akné, budete musieť nechať tento liek dostať hlboko do vrstiev kože. To možno vykonať nasledujúcim spôsobom: - budete musieť trieť masť do malého množstva pupienok, opatrne a pomaly, ďalej uložiť na zapálené oblasti silnú vrstvu prípravku, stlačiť to komprimovať papier a omietky držať masti sa nevymaže. Odporúča sa to urobiť v noci, keď tento kompres nie je nijakým spôsobom rušivý a pokožka sa uklidní a rýchlo dostane potrebnú pomoc.

Použite Levomecol, aby ste sa zbavili akné a obnovili zdravú pokožku

Nepoužívajte Levomecol na profylaxiu akné. Prečo? Teraz o tom budeme hovoriť.

Negatívne aspekty lieku Levomechol

Pomáha Levomecol s akné? Áno, a dokonca aj veľmi dobre, ale iba ak ho používate správne. Ak jednoducho namazate tvár alebo oblasti pokožky, kde sa často vyskytuje akné predtým, ako sa objavia, rýchlo dostanete závislosť na zložkách lieku. To nevyhnutne vedie k tomu, že keď potrebujete užívať drogu, jednoducho to nebude fungovať.

Pamätajte, že pre prevenciu akné je obrovské množstvo špeciálnych výrobkov, a to ako farmácia a tradičná medicína, rovnako ako špeciálne kozmetické masky, kroviny, pleťové vody.

Okrem toho časté použitie levomekol ľahko môže spôsobiť škaredé alergické kožné reakcie, ktoré jednoducho nepáči časté "pichkane" jeho antibiotiká a ďalšie komponenty. V tejto chvíli môžete pocítiť svrbenie, pálenie, upozornenie na začervenanie kože, pocit slabosti a brnenia - obvyklé príznaky alergie na kožu.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky lieku Levomechol

Kontraindikácie Levomecol

Levomekol môže byť bezpečne považovaný za liek na jednorazové použitie, keď sa povedať, že sa musíte rýchlo zbaviť pupienkov a akné. Trvalé používanie znamená jednoducho to nie je možné, a hore sme už zistili, prečo. Navyše masť môže spôsobiť nepríjemné vedľajšie účinky, najmä ak máte zvýšenú reakciu alebo individuálnu neznášanlivosť zložiek lieku. Neodporúča sa používať masť a tehotné ženy, rovnako ako dievčatá a ženy počas kŕmenia dieťaťa.

Ako správne používať Levomekol, na dosiahnutie úspechu v liečbe akné?

Recenzia o lieku Levomecola - masti na akné, pozitívna iba vtedy, ak sa používa správne, pamätajte na to. V opačnom prípade môže nástroj dokonca trochu sklamať.

Ako liečiť akné a furuncles Levomecolom (video)

Dnes sme zistili, či je možné odfarbiť pupienky Levomecol, sa naučili, ako to spraviť správne, a keď vôbec nie. Preto sa môžeme spoľahlivo domnievať, že ste pripravení na proces liečenia akné s týmto liekom a želáte si len veľa šťastia v ďalšom experimente. Naozaj dúfame, že sa ocitnete medzi čitateľmi našich stránok, ktorým pomáha Levomecol zbaviť sa pupienkov a akné.

Levomekol masť z akné je časovo testovaná droga v boji proti vyrážkam

Levomekol je populárna masť pre akné. Moderný liek je vhodný na liečbu hnisavých furuncles, ťažkých rán, bojov so zápalom kože.

Dermatológovia často predpisujú lacné a účinné lieky na liečbu zápalových procesov v tkanivách pokožky. Na internete je veľa pozitívnych recenzií o činnosti spoločnosti Levomekol. Je liek aktívne bojovať proti pichliatiam a purulentným procesom v tkanivách? Poďme pochopiť.

Účinky na pokožku a prínos lieku

Droga, na rozdiel od mnohých moderných liekov, má jednoduché zloženie. Táto skutočnosť však neznižuje dôstojnosť antimikrobiálnej masti.

 • imunomodulátor Methylurazil;
 • antibiotikum chloramfenikol;
 • polymérna báza - polyetylénoxid.

Každá látka vykonáva určitú funkciu. Pri interakcii sa dosiahne silný protizápalový a antiseptický účinok.

Liečivo inhibuje vývoj gram-pozitívnych a gramnegatívnych baktérií, medzi ktorými je mnoho nebezpečných mikroorganizmov. Levomechol "strach" zo stafylokokov a streptokokov, čo často spôsobuje zápal kože a tkanív dermy.

Vlastnosti účinku na pokožku:

 • liečivo je aktívne nielen na povrchu, ale aj v hlbokých vrstvách epidermis;
 • vďaka konzistencii prostriedok ľahko preniká do pórov a buniek bez poškodenia bunkových membrán;
 • zložky rýchlo dosiahnu ohniská zápalu;
 • aktívne látky inhibujú vývoj propionibaktérií, ktoré sú často príčinou negatívnych procesov v póroch a dermis;
 • v purulentnom obsahu si liečivo zachováva vysokú aktivitu;
 • silný liek sa vyrovná aj pri zanedbaných variáciách veľkých rozmerov.

Naučte sa najlepšie recepty na masky a ručné kúpele doma pre krásu a mladosť pokožky.

Ako vyliečiť alergiu s ľudskými prostriedkami? Na tejto stránke sú popísané účinné metódy a recepty.

výhody

 • látka zriedkavo spôsobuje alergické reakcie;
 • mastná masť dobre preniká do hrúbky epidermis, odstraňuje kontaminanty, hnisavý výtok;
 • v dôsledku pôsobenia antibiotického zápalu, sčervenania, opuchu sa rýchlo zmenšuje;
 • opuch na mieste jediného akné a ustúpenie klesá, veľkosť dokonca obrovských abscesov je znížená;
 • Rána v mieste pitvy abscesu sa hojne uzdravuje. Levomekol urýchľuje regeneračné procesy, ošklivé známky z vyrážok sú dobre sprísnené;
 • zlepšuje vzhľad pokožky.

Forma vydania:

 • hliníková trubica - 40 g;
 • banka tmavého skla - 100 g a 1000 g.

V maloobchode sa liek častejšie používa na vonkajšie použitie v tubách.

Indikácie a kontraindikácie

Levomekol sa odporúča na liečbu:

 • hnisavé rany v počiatočnom štádiu purulentno-nekrotického procesu;
 • na liečbu akné a vredov;
 • trofické vredy;
 • s popáleninami stupňa II-III.

Venujte pozornosť! Ak v blízkej minulosti pacient použil Levomycetin v tabletách alebo použil vo forme masti, účinnosť lieku Levomecol sa môže znížiť. Zvážte tento bod, povedzte svojmu dermatológovi o tejto situácii. Lekár vám nájde ďalšiu účinnú drogu, napríklad Skinoren z akné alebo masť tetracyklínu z hnisavých rán.

kontraindikácie

 • precitlivenosť na jednotlivé zložky;
 • obdobie laktácie;
 • tehotenstvo (používajte s veľkou starostlivosťou).

Možné vedľajšie účinky a analógy látky

Moderný liek sa vydáva bez lekárskeho predpisu. Niektorí pacienti bez rady od dermatológa predpisujú liek, prerušujú dávkovanie, nestratia sa čas liečby.

Dôležité! Chloramfenikol, podobne ako akékoľvek antibiotikum, spôsobuje závislosť od účinku lieku a znižuje jeho účinnosť.

analógy

Niekoľko liekov má podobný účinok a aktívne zložky v zložení liečiva. Analógy lieku Levomecol:

 • Levometil;
 • chloramfenikol;
 • levovinizol;
 • Chloramfenikol.

Koľko stojí antimikrobiálna, protizápalová masť Levomekol?

Cena bude vyhovovať všetkým. V lekárňach sa náklady na protizápalové a antimikrobiálne masti s antibiotikami trochu líšia v závislosti od farmaceutického výrobného podniku.

 • cena levomecholu v tube 40 g: 124 - 137 rubľov.

Všeobecné odporúčania na použitie

Správne použitie zabezpečí najvyššiu aktivitu komponentov. Vlastnosť lieku - liek sa aplikuje v podstate. Levomekol je vhodný na liečbu abscesov rôznych veľkostí na tvári a tele.

 • olúpať pokožku;
 • Namažte postihnutú oblasť silnou vrstvou liečiva;
 • umiestnite kompresný papier hore;
 • opatrne fixujte lepiacu náplasť, aby ste zabezpečili správnu údržbu masti;
 • kompresy sú vhodné v noci. Počas spánku sa pokožka uvoľní, najväčšie množstvo účinnej látky prenikne do zápalovej zóny;
 • trvanie liečby určí lekár. Zvyčajne sa odporúčajú lieky obsahujúce antibiotiká používať maximálne dva týždne za sebou. Konečné rozhodnutie je pre odborníka.
 • ak sa absces nachádza na nepríjemnom mieste a obávate sa, že obväz sa bude pohybovať v noci, vyberte túto metódu;
 • s veľkými pupienkami na tele, prilepte vatovú vatu, na ktorú sa aplikuje Levomecol, na problémovú oblasť po dobu najmenej pol hodiny;
 • po chvíli si určite všimnete pozitívne zmeny.

Pokyny na použitie akné levomecholu

Prečo sa táto droga často používa na boj proti jedným zapáleným tuberkulózam, subkutánnym pichľavkám, ťažkým formám akné? Dôvodom je aktívna penetrácia hlboko do tkanív.

To je tam, že baktérie prenikajú cez poškodenú pokožku. V hlbinách zápalového procesu, čo spôsobuje tvorbu hnisu, začervenanie, opuch.

Niektoré populárne lieky na liečbu akné, vody a tonikov sa líšia od Levomecholu? Agenti pôsobia na povrchu, praktické nepreniknú hlboko do povrchu. Z tohto dôvodu je plemenná plocha baktérií nedotknutá.

Liek Levomecol sa odporúča na vonkajšie použitie:

 • aplikujte antimikrobiálne činidlo večer na zápalovú oblasť;
 • pokryte mazaný pupienok alebo niekoľko pustúl s kompresným papierom;
 • s pomocou náplasti fixovať "konštrukciu";
 • Ráno odstráňte papier, utrite masť. Opuch sa zníži, aj začervenanie;
 • u mnohých pacientov sa liek tak aktívne dotýka hnisu na povrchu, že na mieste pupienka sa vytvorí otvor, ktorý sa hojne uzdraví.

Ako sa zbaviť strihov na nohách? Máme odpoveď!

Podrobnosti o príznakoch a liečbe slnečnej alergie na tejto adrese.

Pod odkazom http://vseokozhe.com/lishaj/lechenie/u-rebenka.html sa dozviete viac o liečbe kožného ochorenia u detí.

Môžete sa tiež dozvedieť o ďalších účinných liekoch proti akné na našej webovej stránke. Napríklad, o Lactofiltrum z akné je napísaný v tomto článku; o dechtovom mydle - tu; o zinkovej masti - tu; o Roaccutane na tejto stránke; o myse, ktoré ste si prečítali na tejto stránke. O uhorkovej mlieko z akné je napísané tu; o peroxide vodíku - v tomto článku; o metrogylovom géli. o kyseline salicylovej - na tejto adrese.

Používané recenzie

Veľa ľudí, ktorí trpia abscesmi a subkutánnou akné, použilo Levomekol na komplexnú liečbu. Niektorí s nadšením reagujú na účinok antimikrobiálnej masti, iní sú v hodnoteniach obmedzovaní.

Tu je niekoľko názorov:

 • Alena, 19 rokov. Liečila som Levomecol nie s pustulami, ale s krúteninou okolo krku. Droga funguje perfektne, na niekoľko dní sa absces prestáva, rýchlo sa uzdravuje. A moja sestra používa túto masť subkutánnymi pupienkami. Spôsobuje protizápalovú masť na vatu, vzťahuje sa na napučané tuberkulózy po dobu pol hodiny a potom sa oplachuje. V skutočnosti sa začervenanie znižuje rýchlejšie, miesta zápalu sa rýchlo uzdravia;
 • Alexandra, 22 rokov. Mám často akné. V poslednej dobe, na radu lekára, začal mačať abscesy s Levomecol. Výsledok je spokojný. Chcem upozorniť, že abscesy prerazia dva až tri dni, zostáva malá červená fossa. Takže dievčatá, ktoré sa chcú zbaviť abscesu pred dátumom, je lepšie vybrať si iný liek. Hovorí sa, že polysorb pomáha akné dobre. Možno budete musieť vyskúšať tento nástroj, ak je to potrebné;
 • Káťa, 18 rokov. Levomecol mi pomohol s pupienkami na chrbte. Nebolo to veľa z nich, ale boli tak veľké, boli veľmi boľavé. Moja matka liečila pokožku s Levomecolom, potom pokryla akupunktúrou každý pupienok. Držala nápravu na svojom tele 25 - 30 minút. Po štyroch alebo piatich dňoch boli otvorené všetky abscesy, zápal klesol, rany sa rýchlo uzdravili. Dobrá masť mi pomohla;
 • Marina, 21 rokov. Tiež som použil Levomechol niekoľkokrát z akné. Po prvýkrát pustuly prešli niekoľko týždňov. O tri mesiace opäť vyskočili. Všimol som si, že druhýkrát bol náprava slabšia. Potom som sa dozvedel, že pri dlhodobom používaní sa môže stať návykovou. Teraz používam Baziron z akné. Dúfam, že nástroj pomôže;
 • Vlad, 18 rokov. Používam antimikrobiálnu masť na čistenie abscesov na ramenách a chrbte desať dní. O týždeň neskôr došlo k zlepšeniu. Myslím, že pár dní sa otvoria zvyšné abscesy. Som rád, že fossa sa dotiahne pomerne rýchlo, zápal znižuje presne. Okrem lieku Levomecol som si vzal aj vývar z harmančeka a dobrý sorbent Enterosgel. Dúfam, že čistenie z vnútra nadobudne účinnosť.

Liečba subkutánnej a purulentnej akné Levomecol,

Kožné ochorenia spôsobujú pacientovi vnútorné nepohodlie, stávajú sa hlavnou príčinou kozmetického defektu a komplexu menejcennosti. Liečivá droga Levomecol z akné je populárna v dospelosti alebo dospievaní, rýchlo odstraňuje nielen novotvary na dermis, ale aj ich hlavnú príčinu. Toto účinné činidlo úspešne bojuje proti zápalu, zničí patogénnu infekciu, obnovuje pokožku.

Štruktúra a účel lieku "Levomekol"

Tento produktívny liek na akné na tvári v syntetickej zmesi obsahuje dve aktívne zložky, ktoré poskytujú stály účinok priamo na zameranie patológie. Sú to:

 1. Chloramfenikol je syntetické antibiotikum, ktoré porušuje integritu membrán Staphylococcus aureus. Látka ničí patogénne prostredie, odstraňuje príznaky zápalu, znižuje ohniská akné. Zvlášť účinný proti hnisavým pupienkam, pretože "ťahá" ich obsah.
 2. Methyluracil - imunostimulant, ktorý urýchľuje proces hojenia dermis, podporuje regeneráciu podkožnej vrstvy, pomáha obnoviť zdravú pleť.

Táto účinná interakcia vám umožní rýchlo a trvale zbaviť sa mnohých dermatologických zdravotných problémov. Použitie lieku Levomechol z akné demonštruje protizápalové, antibakteriálne, regeneračné vlastnosti na mieste patológie. Aktívne zložky prenikajú hlboko do dermis a urýchľujú proces obnovy postihnutého zlatým stafylokokovým tkanivom. Pokyny hovoria, že antibakteriálny účinok pretrváva dlhú dobu, takže sa nemôžete obávať opakovaného výskytu recidívy základnej choroby.

Farmakologický účinok

Liečba hnisavého akné je bez tohto lieku neúčinná. Účinná látka chloramfenikol ovplyvňuje príčinu patológie. Masť z akné s antibiotikom narušuje činnosť Staphylococcus aureus, ničia patogénnu flóru. Dobrý výsledok liečby preukazuje väčšinu gram-pozitívnych, gramnegatívnych baktérií, spirochét, rickettsia, chlamydií.

Ako používať masť z akné

Levomekol je kombinovaný prípravok určený len na vonkajšie použitie. Pred začiatkom kurzu je dôležité prečítať si pokyny, poraďte sa s dermatológiou, zistite obmedzenia. Použitie kompozície môže byť až 3-4 krát za deň, ale pre tento prípad kedykoľvek liečiť liek s utierkou a aplikovať ju na problematickú oblasť. Je dôležité mať na pamäti, že trvanie takejto procedúry nie je dlhšie ako 5-7 minút, inak je to začervenanie, opuch kože.

Levomecol sa odporúča aplikovať bodovo na postihnutú dermis, kvalitatívne liečiť hnisavé pupienky. Nedoporučuje sa vykonávať kozmetické masky a mazať celú tvár. Prípravok má tukovú štruktúru a nepríjemnú vôňu, takže tento postup neprinesie potešenie. Nadmerná aplikácia poškodí len problematickú pleť. Čas trvania zvolenej terapie je individuálny, chýba lieková interakcia a inhibícia účinku centrálneho nervového systému.

Liekové analógy

Tento kombinovaný prípravok má analógy. Ak existujú vedľajšie účinky alebo kontraindikácie, dermatológ si vyberie šetrnejšiu, ale aj účelnú náhradu patológie. Môžu to byť nasledujúce lieky, ktoré sa tiež vyrábajú vo forme masti:

 • Netran;
 • Levometil;
 • Levosin;
 • Fastin 1;
 • Streptonitol;
 • Lingezin;
 • Protegentin.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

Levomekolová masť počas tehotenstva a laktácie nie je zakázaná na liečbu hnisavých pupienkov. Liek pomáha budúcim a mladým matkám zbaviť sa väčšiny dermatologických problémov. Neodporúča sa užívať tento liek so zvýšenou citlivosťou tela na účinné látky syntetického charakteru. Medzi vedľajšími účinkami v návode sú popísané alergické a lokálne reakcie.

Video: Ako správne liečiť akné

recenzia

Maxim, 19 rokov: som použil Levomekol masť z purulentného akné počas dvoch týždňov. Stav pokožky sa zlepšil, ale nie tak, ako by sme chceli. Prestal používať nápravu: zdalo sa mi to inefektívne, okrem veľmi tučného. Poznám mnoho ľudí, ktorí dokázali vyliečiť akné dospievania s mastí.

Marina, 21: Liek je lacný, ale veľmi účinný. Vďaka pravidelnému použitiu som si vyčistil svoju tvár akné a červené pupienky, ktorý sa objavil už 14 rokov a neprešiel až do 20 rokov. Hlavná vec - dlhodobú aplikáciu masti nepoužívajte, zvládnite len problémové oblasti a nie celú tvár. To všetko je uvedené v pokynoch, preto odporúčame vyskúšať, kto to potrebuje.

Sveta, 24 rokov: Začal som s alergiou na Levomecol počas tehotenstva. Hladká jej čelo a fúzy, ale nakoniec bola celá tvár pokrytá nepríjemnou svrbivou vyrážkou. Musel som sa pozrieť na ďalší liek, takže nemôžem presne povedať, či pomáha s akné Levomekol alebo nie. V mojom prípade tento prostriedok neregeneroval problémovú kožu, ale len zhoršil stav.

Informácie uvedené v tomto článku sú len informačné. Materiály tohto článku nevyžadujú nezávislé zaobchádzanie. Len kvalifikovaný lekár môže diagnostikovať a poskytovať rady o liečbe na základe individuálnych charakteristík jednotlivých pacientov.

Je možné odfarbiť pupienky s ľavým očným svalom

Akné sa môže objaviť u adolescentov a dospelých. Ale bohužiaľ, nie každý vie, ako sa z nich zachrániť. A nielen nálada závisí od čistého človeka, ale aj od sebaúcty. Preto je dôležité mať čistú a zdravú pokožku.

Existuje veľa rôznych liekov, o ktorých vieme, že pomáhajú zbaviť sa akné v čo najkratšom čase. A jedným z týchto liekov je levomekol.

Čo je levomekol

Levomekol je liek, ktorý má jednoduché zložky. Komponenty sú vybrané tak, aby odstránili zápalový proces a zbavili sa akné.

Alergia k tomuto lieku sa vyskytuje v najrôznejších prípadoch.

To je spôsobené skutočnosťou, že toto antibiotikum je chloramfenikol je dobre znášaný v tele, a základ masti - polyetylénoxid je tiež považovaný za úplne neškodné.

Treťou zložkou je metyluracil, ktorý je potrebný na stimuláciu tvorby veľkého počtu leukocytov potrebných na boj proti zápalovému procesu.

Preto je odpoveď na otázku Je možné odfarbiť pupienky ľavým okom bude pozitívny. Ale pre viac informácií si prečítajte náš článok ďalej.

Ako Levomecol funguje

Masť pôsobí nie na povrchu, ale v hlbších vrstvách pokožky, zatiaľ čo dokonale bojuje proti zápalovému procesu. Je dôležité vedieť, - lieky nie je bojuje s akné seba, ale aby aktívne odstránení príčiny ich vzniku, pre ktoré miloval a to znamená, že tí, ktorí majú akné - spoločný problém, jednoducho žiť a nechať žiť.

Po prvej aplikácii pupen začne klesať vo veľkosti a masť rýchlo vytiahne hnis z nej, čo je vyjadrené zmenšením červeného okraja okolo neho. Následkom toho sa rana uzdraví za niekoľko dní a zápal úplne zmizne.

svedectvo

 • Pooperačné rany a rôzne rany na pokožke pre rýchle hojenie.
 • Škvrny na hmyz a kužele, ktoré sa objavia po injekciách.
 • Vnútorné hnisavé akné.
 • Škvrny na tvári po akné.
 • Herpes.

Či je možné aplikovať akné na tvár. Podrobné pokyny

Ak chcete dosiahnuť účinok užívania tejto drogy, musíte vždy dodržiavať poradie používania, inak bude účinok úplne iný.

Pred aplikáciou produktu je potrebné umývať teplou vodou a vysušiť pokožku.

Potom ho ukážte na pupíku s vatovým tampónom. Po 15-20 minútach, kedy sa liek úplne vstrebáva do pokožky, treba ju opláchnuť vodou.

Ak sa užíva po vytlačení injekčnej pupienky, potom by mal byť kladený na tomto mieste a votrite, a zaistiť hlboké preniknutie účinnej látky je potrebné na pokrytie miesto papiera pre kompresiu a zapečatiť najlepšie náplasť.

Klady a zápory

Je možné odfarbiť pupienky pomocou mastí levomekolu? Robiť to je povolené, ale až po tom, ako si vezmete dermatológov. Navyše táto droga, okrem explicitných plusov, má určité nevýhody, ktoré musia byť známe pred použitím.

Hlavné pozitívne vlastnosti v boji proti akné by sa mali zvážiť:

 • Rýchle odstránenie zápalu.
 • Pus a iné kontaminácie pórov sa rýchlo roztiahnu.
 • Odstráni edém, pretože to, čo dokonca aj najväčší pupienok doslova za pár hodín stane malé a takmer neviditeľné.
 • Zvyšuje regeneráciu tkanív.
 • Existuje zarovnanie pokožky.

Tento liek má niektoré nevýhody a najväčší z nich sa zvykne na hlavnú aktívnu zložku - chloramfenikol. A pri častom používaní sa môže vyvinúť alergická reakcia.

Vedľajšie účinky

Hlavným sprievodným činom je alergia, ktorá sa vyvíja v dôsledku netolerancie zložiek.

Druhým vedľajším účinkom je podráždenie pokožky.

kontraindikácie

Hlavnou kontraindikáciou je nesenie plodu a kŕmenie dieťaťa materským mliekom. Je prítomný aj pri liečbe akné pomocou masti s použitím spotu.

Druhou je intolerancia alebo alergia na chloramfenikol alebo metyluracil.

Upozornenie

Skôr ako začnete používať masť Levemecol pri liečbe akné na tvári alebo na inom mieste, vždy by ste mali skontrolovať pokyny.

Pred ošetrením má byť koža dobre vysušená. Aplikujte akné alebo pupienok priamo, vyhýbajte sa kontaktu so zdravou pokožkou. Ak je pupienok hlboký, potom je masť najlepšie ponechaná na noc ako kompresiu.

Počas používania sa neodporúča triiť produkt do pokožky.

analógy

Levomechol masť je vhodná na použitie, keď sa zbavíte akné a akné na tvári. Má veľa analógov. Sú to také známe lieky ako zinerit, klerasil, skinoren. Nikto z nich však nie je absorbovaný tak hlboko.

Väčšina analógov ovplyvňuje iba akné a náš liek pomáha zbaviť sa samotnej príčiny choroby, ktorá spôsobuje akné.

náklady

Levomekol je liek, ktorý je dostupný v každej lekárni. Cena levomekolu je nízka a spravidla nepresahuje 150-200 rubľov.

Video: Levomekol v liečbe akné a akné

recenzia

Natasha: "Mal som pupienky po celom čele. Nie jediný nástroj naozaj pomohol. V zúfalstve som kúpil levomekol v lekárni a rozmazal tieto nenávidené akné. A začali zmiznúť! Celkovo som potreboval tri procedúry a potom bolo moje čelo úplne očistené. "

Oksana: "Snažil som sa s citrónom na liečenie herpesu na perách. Malá masť sa dostala do úst. Fue, akú školu. Odvtedy už ju nepoužívam. "

Miya "Levomekol je dobrý prostriedok. Vyliečil som obrovskú pupienku na brade. Takže opúšťam pozitívnu spätnú väzbu.

Účinná liečba akné-masti Levomekol

Keď sa objaví akné, väčšina žien užíva lieky, ktoré sa vyznačujú povrchným pôsobením. Táto voľba je zásadne nesprávna.

Pri akné by sa mali uprednostňovať lieky, ktoré sú charakterizované najvyšším možným účinkom expozície. To je to, čo je masť Levomekol.

Vlastnosti zloženia masti

Väčšina dermatológov a pacientov tvrdí, že používanie lieku Levomecol sa môže raz a navždy zbaviť akné. Liek bol vyvinutý na základe antibiotika Levomycetin, čo umožňuje čo najefektívnejšie používanie na boj proti zápalu.

Aj v zložení lieku je imunomodulátor metyluracil. Vďaka tomu je možné stimulovať lokálnu imunitu, čo má pozitívny vplyv na liečenie patologického procesu.

Ďalšou zložkou liečiva je poly (etylénoxid), čo je polymérna báza.

Levomekol je vysoko účinný liek s univerzálnym zložením, ktorý umožňuje jeho čo najväčší účinok v boji s pupomami.

Činnosť a vlastnosti aplikácie masti

Počas doby podaní lieku sa vykonáva nielen odstránenie príznakov, ale aj odstránenie príčin akné. Pomocou liekov sa odstránia sčervenanie a zápaly.

Vďaka univerzálnym vlastnostiam drogy s jej pomocou sa odstraňujú rôzne problémy:

 • Zrejmé zníženie opuchu.
 • Vyhladenie pleti.
 • Hojenie poškodených oblastí.
 • Obnova poškodených tkanív.

Počas obdobia používania lieku sú problémové zóny oslobodené od hnisavých hmôt. Levomekol má hlboký protizápalový účinok. Vzhľadom na účinnosť lieku pri jeho používaní sa pozoruje čo najrýchlejšie zníženie akné.

Vlastnosti použitia

Použitie lieku Levomecol masť by sa malo vykonávať podľa prísne stanovených pravidiel, čo eliminuje možnosť vedľajších účinkov.

Ak pred použitím lieku do 6 mesiacov od podania lieku levomitsetina sa jeho účinok expozície zníži na minimum. Je to preto, lebo mikroorganizmy sú už zvyknuté na vplyv účinnej látky.

Ako podávať masť Levomekol, pozrite si toto video:

Ak chcete bojovať proti závažnému zápalu, musíte zobrať malé množstvo lieku, aplikovať na vatu alebo kozmetický disk a aplikovať na krbovú vložku po dobu 20 minút. Účinok lieku sa prejaví po 24 hodinách po jeho prvom použití.

Aby sa liek dostal do hlbokých vrstiev kože, je potrebné ho aplikovať správne. Ak to chcete urobiť, vezmite malé množstvo finančných prostriedkov a čo najdôkladnejšie, ako je to možné, vložte do oblasti poškodenia. Môžete tiež použiť liek iným spôsobom.

Liečivo sa aplikuje v silnej vrstve na postihnutú oblasť a kompresný papier je umiestnený na vrchu.

Aby sa na dlhšiu dobu udržiavala na postihnutej ploche, nad ňou sa aplikuje náplasť. Aby sa zabezpečila čo najvyššia účinnosť liečby, masť sa má používať večer.

Postup liečby liekom je individuálny a priamo závisí od stupňa vývoja ochorenia.

kontraindikácie

Napriek vysokej účinnosti lieku je charakterizovaná prítomnosťou určitých kontraindikácií, ktoré neumožňujú, aby bola používaná určitou skupinou pacientov.

Kontraindikáciou používania lieku je precitlivenosť na zložky lieku. Pred použitím lieku je potrebné úplne prejsť priebeh liečby iných dermatologických ochorení.

Keďže liek je charakterizovaný prítomnosťou určitých kontraindikácií, pred použitím je absolútne nevyhnutné konzultovať s lekárom.

Nežiaduce účinky

Ak sa liek užíva nesprávne alebo ak existujú kontraindikácie, pacienti môžu mať vedľajšie účinky. Najčastejšie sa vyskytujú vo forme alergických reakcií - vyrážky, svrbenia atď.

V niektorých prípadoch podráždenie pokožky.

Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, pacientom sa odporúča, aby prestali užívať lieky.

Interakcia s inými liekmi

Doposiaľ sa interakcia lieku Levomecol s inými liekmi neuskutočnila.

Ďalšie informácie

Ak majú pacienti kontraindikácie pri používaní lieku Levomecol, potom sa odporúča používať analógy. Vo väčšine prípadov sú im vymenovaní Netran, Streptonitol, Levomethyl, Lingezin atď.

Počas tohto obdobia je potrebné zabezpečiť, aby teplotný index nebol väčší ako 20 stupňov. Počas ukladania liekov musí byť prístup detí k nim obmedzený. Pacient si môže kúpiť masť v akejkoľvek lekárni.

Tento liek sa vydáva bez lekárskeho predpisu. Priemerná cena lieku je 120 rubľov, čo zabezpečuje jeho dostupnosť pre širokú škálu pacientov.

recenzia

Väčšina pacientov použila Levomekol v boji proti akné. Opúšťajú svoje pripomienky k lieku, ktoré sú väčšinou pozitívne. Pacienti zostali veľmi spokojní s maximálnym rýchlym účinkom lieku.

Tiež tvrdia, že liek nespôsobuje vedľajšie účinky.

Lekári vo svojich odpovediach hovoria, že predpisujú Levomecol proti akné, pretože tento liek funguje. Hovorí sa, že s týmito liekmi sa môžete zbaviť akné čo najskôr.

Rozsah pôsobnosti

Vďaka svojmu univerzálnemu zloženiu sa Levomecol používa nielen na liečbu akné. S jeho pomocou bojuje proti furunkulóze, trofickým vredom, purulentným a zápalovým ochoreniam kože, ako aj popáleninám.

S tým, čo pomôže vyrovnať sa s Levomekol, povedať toto video:

Levomekol je veľmi účinný a rýchlo pôsobiaci liek, ktorý pomáha liečiť akné. Cieľom lieku je eliminovať nielen vonkajšie prejavy, ale aj boj proti zápalovému procesu.

Počas obdobia užívania drog je potrebné mať na pamäti, že bol vyvinutý na základe antibiotika. Veľké dávky lieku sú extrémne nebezpečné pre ľudské zdravie.

V niektorých prípadoch môžu lekári používať liek na boj proti akné počas tehotenstva. Žena by mala používať liek v problémových oblastiach v malých množstvách.

Dôvodom je možnosť absorpcie lieku do krvi, ktorá môže pri dlhodobom používaní viesť k narušeniu vývoja plodu.

V súčasnosti nedošlo k predávkovaniu liekmi. To potvrdzuje bezpečnosť použitia liečiva na liečbu akné. Pomocou lieku sa koža obnoví na najvyššiu kvalitu pri rôznych chorobách.

Vďaka univerzálnemu účinku lieku sa liek môže použiť na liečbu akné. Aby ste sa vyhli výskytu vedľajších účinkov pred použitím lieku, musíte sa poradiť s dermatológiou.

Levomekolová masť z akné

Salashchenko Vika | Aktualizované: 06/16/2017

Na obnovenie normálneho metabolizmu v pokožke a na zlepšenie jej regeneračných vlastností je potrebné používať rôzne liečivé a kozmetické prípravky. Levomekol z akné na tvári pomôže rýchlo doma, aby odstránil zápal a znížil začervenanie v podráždenom prostredí.

Ako funguje liek

Levomekol je masť na hojenie rán, ktorá sa používa proti subkutánnemu a purulentnému akné na urýchlenie hojenia tetovania, škrabancov a popálenín. Skladá sa z účinných látok, ktoré nielen prispievajú k urýchleniu hojenia, ale tiež pomáhajú zabraňovať tvorbe jazvových tkanív, normalizovať ich výživu a zásobovanie krvou.

Hlavnými aktívnymi zložkami sú chloramfenikol a metyluracil. Okrem aktívneho hojenia rán pomáhajú v boji proti rôznym patogénom. Jedná sa o chlamydia, streptokoky, anaeróbne baktérie a iné.

dôstojnosť Levomechol z akné:

Foto - Levomekol od akné

Cenovo dostupná cena. Náklady na túto masť sú nižšie ako 1 dolár, predávajú sa vo všetkých lekárňach;

 • Hypoalergénny. Zloženie lieku Levomecol je úplne bezpečné pre dospelý organizmus.
 • Rýchla akcia. Pri aplikácii drogy vpravo, po niekoľkých hodinách bude hlava pupienka vyriešiť a zosvetliť, alebo hnis vyvrchne, zastaví zápalový proces;
 • Univerzálnosť. V návode na použitie v časti "indikácie na použitie" sú predpísané nasledujúce položky: vredy, trofické zápaly, vyčerpanie a popáleniny. Spolu s týmto produktom dokonale zvládne vredy, akné, po akné a iné zápalové procesy pokožky;
 • Pomáha Levomecol s akné? Áno, veľmi rýchlo. Prvé výsledky, ak sa používajú správne, uvidíte o niekoľko hodín. Nezabudnite na iné spôsoby, ako sa zbaviť problémovej kože. Táto masť sa považuje za naliehavú metódu obnovenia pokožky, t.j. ju nemožno používať pravidelne ako masku len v prípade mimoriadnych alebo vážnych problémov.

  Video: Pravidlá liečby akné

  Ako používať

  Pokyn hovorí, že možnosti používania lieku závisia od konkrétneho problému. Napríklad, na ošetrenie rany a odstránenie procesu hniloby, miesto poškodenia sa po dezinfekcii dôkladne premyje vriacou vodou. Na čistých papierových utierkach sa prípravok aplikuje a voľne naplní do rany. Po niekoľkých hodinách sa utierky menia a opakujú sa až do úplného uzdravenia. Môže sa použiť rovnaký systém pri liečbe hlbokých pupienkov, ktoré sa po vytláčaní nehojí.

  Pri liečbe akné je princíp používania lieku Levomechol veľmi podobný: musíte čistiť a liečiť antiseptický povrch pokožky. Potom sa masť aplikuje na problémovú oblasť. Výrobca neodporúča zakrytie miesta obväzom alebo obväzom - pokožka by mala dýchať. Ak však urobíte procedúru na noc, potom môžete vložiť film na vrchol, aby sa masť nerozšírila. Po niekoľkých hodinách zmeňte obväz alebo opätovne pomaňte.

  Zbaviť sa z vnútorného akné, furuncles a comedones Na zavedenie masti je nevyhnutné vnútri formovania. Vykonáva sa to pomocou sterilnej striekačky, ale bez ďalšej lekárskej pomoci sa takáto činnosť neodporúča. Na zmiernenie tohto stavu je tiež možné, rovnako ako pri vonkajších problémoch, šíriť liek na mieste zápalu bodavým spôsobom.

  Fotografie - odrody Levomechol

  Hodnotenia uvádzajú, že je možné používať Levomecol nielen z akné, ale aj od škvŕn po nich. Ak chcete odstrániť stopy akné a iných podráždení, musíte použiť masť na celú tvár a ponechať v kvalite po dobu pol hodiny. Šírite len po odstránení kozmetiky a umývania antibakteriálneho mydla. Po dobu 1 hodiny sa má prípravok aplikovaný s tenkou vrstvou úplne absorbovať. Ak sa tak nestane, odstráňte zvyšky výrobku papierovou utierkou, umyte tečúcou vodou alebo odvar z bylín.

  Upozornenia pri používaní levomekol:

  1. Vzhľadom na silnú antibiotickú kompozíciu táto masť spôsobuje, že epidermis sa stane obyčajným vo veľmi krátkom čase. Nepoužívajte Levomecol, a to ešte viac, aby ste ich nahradili špeciálnymi prostriedkami proti akné. Prvýkrát po odstúpení od masti môže dôjsť k recesii, ale prejde krátky čas (1-2 dni);
  2. Pri dievčatách s citlivou kožou môžu byť vedľajšie účinky: sčervenanie, opuch;
  3. Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, musíte alternatívne niekoľko antibakteriálnych a regeneračných liekov. Napríklad používajte Levomecol a Zinerit každý druhý deň;
  4. Po odstránení masti by koža nemala byť suchá alebo šupinatá. Ak spozorujete takéto príznaky, potom je to známka alergie, musíte si všimnúť liečbu.

  Pomáha Levomecol z akné na tvári - recenzie

  V boji proti pichľavám a akné by malo byť hlavné úsilie zamerané na odstránenie zápalového procesu. Vyvolávajú zápalové patogénne mikroorganizmy (stafylokoky a streptokoky), ktoré sa rýchlo množia na problémovej koži. Mnoho liekov na akné má povrchný účinok, čistí a vysušuje pokožku, ale nemôže dostať dovnútra, aby eliminovala koreň problému. Vyriešiť patogény infekcie pomôcť antibakteriálnym činiteľom, z ktorých jedna je liek Levomekol z akné.

  Masť na báze antibiotík vytvorený v 70-tych rokoch minulého storočia, ale je stále veľmi populárny a efektívny zvládanie kožných problémoch tým, že ničí patogénov bakteriálnych infekcií a pomáha odstrániť príčinu vyrážky. Recenzie spoločnosti Levomecol potvrdzujú, že dobre zvládne nielen malé akné, ale aj veľké hnisavé pupienky.

  Súčasne sa táto droga nedá nazvať univerzálnou, nezodpovedá všetkému. Preto sa má používať na odporúčanie dermatológa, ktorý bude brať do úvahy individuálne charakteristiky pacienta, možné kontraindikácie a odporučí, ako použiť Levomecol proti akné.

  Levomekol z akné: opis a princíp účinku

  Levomekol je kombinovaný liek na vonkajšie použitie s antibakteriálnym a regeneračným účinkom. Liek je rýchlo potláča zápalový proces, a je aktívna proti patogénom, ako sú stafylokoky, streptokoky, Escherichia coli a Pseudomonas. Prídavné zložky sa skladá z dvoch častí: antibiotikum chloramfenikol (chloramfenikolu) a metabolické stimulátora methyluracil.

  Leuemycetin patrí do skupiny širokospektrálnych antibiotík, je schopný zvládnuť väčšinu patogénov. Mechanizmus jeho pôsobenia je založený na porušení syntézy bielkovín vo vnútri baktérií, čo vedie k ich zničeniu a smrti. V tomto prípade, chloramfenikol nepoškodzuje membránu zdravých buniek, preniká tkanív do väčšej hĺbky a stimuluje ich zotavenie. Mikroorganizmy v priebehu času sú schopné vyvinúť rezistenciu voči pôsobeniu levomycetínu, ale tento proces je veľmi pomalý.

  Druhá aktívna zložka - methyluracil účinne stimulujú metabolické procesy v bunkách, podporuje hojenie rán, rýchlu obnovu a regeneráciu tkanív. Okrem toho má protizápalový účinok a zvyšuje úroveň lokálnej imunity stimuláciou produkcie leukocytov a interferónu. Hlavnou funkciou leukocytov je ochrana

  organizmu z cudzích mikroorganizmov a interferóny majú protivírusové vlastnosti, stimulujú imunitu a pomáhajú telu odolávať infekciám.

  Pre stabilitu konzistencie a adsorpčné vlastnosti masti je zodpovedný polyetylénglykol, ktorý zohráva úlohu polymérnej bázy a okrem základných funkcií dokáže absorbovať a odstraňovať toxíny z kože. V komplexe všetky zložky liečiva dobre interagujú a navzájom sa posilňujú a navzájom dopĺňajú. Vďaka tomu je Levomecol vysoko účinný a neznižuje antibakteriálny účinok aj v prítomnosti necrotických hmôt a hnisu. Výsledkom je, že liek má na problémovej koži nasledujúce komplexné opatrenia:

  • Znižuje zápal
  • Zmierňuje sčervenanie a opuch
  • Odstraňuje podráždenie, svrbenie a nepohodlie
  • Pomáha odstrániť hnis z akné a akné
  • Zjemňuje pleť
  • Regeneruje a urýchľuje hojenie poškodenej kože.

  Vzhľadom na komplexný účinok lieku Levomekol z akné na tvár je účinným nástrojom, ktorý môže rýchlo zničiť patogény infekcie, odstrániť zápal a zvládnuť základnú príčinu vzniku akné a akné.

  Forma vydania

  Farmaceutický priemysel vyrába Levomecol vo forme bielej masti, ktorá má jednotnú, hustú konzistenciu. V 1 g masti je prítomných 40 mg metyluracilu a 7,5 mg levomycetinu. Masť je balená v hliníkových rúrach s hmotnosťou 40 g, ktoré sú vložené do kartónových obalov.

  Rozsah pôsobnosti

  Levomekolová masť sa používa na nasledujúce podmienky:

  • Hnisavé lézie kože
  • Hnisavé rany infikované bakteriálnou mikroflórou
  • Farby, akné, akné, erupcie
  • Dlhodobo liečivé trofické vredy končatín
  • popáleniny

  Masť Levomekol byť použitý pre liečenie septických infekcií, drogovej účinne bojuje proti patogénne mikroflóru, čistí rany plochy hnisavých - nekrotické hmoty, znižuje zápal, opuch, podporuje obnovu poškodenej pokožky. Použitie lieku Levomechol je odôvodnené liečbou furunkulózy, hnisavého akné a akné.

  V tejto oblasti liečivo nekončí, je predpísané na liečbu bakteriálnych infekcií a zápalových procesov v chirurgii, gynekológii, proktológii, stomatológii, flebológii a iných odboroch medicíny. Masť s antibiotikom sa môže úspešne aplikovať nielen na lekárske účely, ale aj na preventívne účely.

  Pokyny na použitie lieku Levomekol z akné

  Mnohí používatelia majú záujem o to, či Levomecol pomáha s akné a akné. Početné odkazy ukazujú, že liek je schopný preniknúť hlboko do vrstiev pokožky, ovplyvňujú ohnisko zápalu a ničiť infekčné agens, ktoré v konečnom dôsledku prispieva k zníženiu počtu zranení a vyčistiť tvár akné. Okrem boja proti zápalových javov, liečivo znižuje opuchy, vymaže póry nečistôt, má antiseptický účinok, vyťahuje hnis a dezinfikuje ranu ponechaný na mieste prenikol pupienok.

  Použitie masti nie je ťažké, pri rozsiahlych léziách sa liek nanáša na pokožku tenkou vrstvou. Pri liečení jediného zapáleného akné sa môžu lieky aplikovať v polohe. Aplikujte masť niekoľkokrát denne, liečba trvá 5 až 10 dní v závislosti od stupňa poškodenia kože.

  Ak sa potrebujete zbaviť bolestivého subkutánneho pupienka, potom je lepšie použiť masť pod obväzom. Za týmto účelom je koža predtým vyčistená, vrstva liečiva je rozložená na sterilnú gázovú podložku a aplikovaná na zameranie lézie. Obväz je pripevnený pásikom a necháva sa na noc. Subkutánne pupienky sa vyvíjajú dlhší čas a môžu spôsobiť nepríjemné pocity počas niekoľkých týždňov. Postupy s liekom Levomecol urýchľujú zrenie a otvorenie podkožného pupienka, pomáhajú úplne odstrániť hnis a zabrániť vzniku komplikácií a infekcie rany.

  Rovnakým spôsobom môžete liečiť veľké hnisavé pupienky. Masť pomôže vyrovnať sa s patogénmi a vytiahnuť hnis, bude mať antiseptický a dezinfekčný účinok.

  kontraindikácie

  Masť Levomekol akné sa vyznačuje nízkou adsorpcia, ktorý je prakticky nie je absorbovaná do kože, takže kontraindikácie užívania lieku trochu. Masť sa nesmie používať v nasledujúcich prípadoch:

  1. S individuálnou citlivosťou a intoleranciou zložiek lieku
  2. S plesňovými léziami kože, psoriázou, ekzémom

  S mimoriadnou opatrnosťou a pod dohľadom lekára by sa počas tehotenstva mala použiť antibakteriálna masť. Počas dojčenia existuje riziko prenikania účinných látok do materského mlieka, takže po celé obdobie liečby sa odporúča preniesť dieťa na umelé zmesi.

  Nežiaduce účinky

  Levomekol je dobre tolerovaný a nemá prakticky žiadne kontraindikácie s výnimkou reakcií z precitlivenosti. Alergické prejavy na použitie masti sú zriedkavé a prejavujú sa príznakmi ako podráždenie kože, svrbenie, začervenanie a vyrážka podobná vyrážke. Ak sa vyskytnú takéto príznaky, používanie masti sa má prerušiť a konzultovať s lekárom o ďalšom liečení.

  Aby sa zabránilo alergickej reakcii, odborníci odporúčajú kožný test pred aplikáciou masti. Za týmto účelom sa na vnútorný záhyb lakťa aplikuje malý prípravok a nechá sa na koži 20 až 30 minút. Ak počas tejto doby nie sú žiadne nepríjemné príznaky, liek sa môže bezpečne použiť na liečbu akné.

  Okrem toho je potrebné mať na pamäti, že jedna zo zložiek lieku - antibiotikum levomecitín môže nepriaznivo ovplyvniť systém krvotvorby zmenou krvných indexov.

  Ak sa predávkovanie lieku alebo prekročenie odporúčanej dĺžky liečby môže vyskytnúť také nepríjemné prejavy ako zmätenosť a duševné poruchy, ktorých odstránenie bude vyžadovať kvalifikovanú lekársku starostlivosť.

  prínosy lieku

  V boji proti akné a akné sú prínosy mastí Levomecol zrejmé, to sú:

  • Rýchlosť expozície a výrazný terapeutický účinok, ktorý vedie k eliminácii zápalu a erupcií.
  • Výrazný dekongestant, dezinfekčný a liečivý účinok lieku.
  • Odstránenie pustúl a odstránenie hnisavých - infekčných prejavov.
  • Liečivo nemá nepríjemný, špecifický zápach.
  • Liek Levomekol sa môže používať ako preventívny prostriedok.
  • Masť sa ľahko používa a je dosť cenovo dostupná.
  Nevýhody lieku Levomekol z akné

  Liečivo má jednu významnú nevýhodu - je to riziko habituácie a rozvoj rezistencie mikroorganizmov na účinnú látku chloramfenikol. Pri dlhodobom používaní masti sa patogénna mikroflóra nakoniec prispôsobí a rozvíja kmene, ktoré vykazujú odolnosť proti pôsobeniu antibiotík a potom sa používanie liekov stáva neúčinným. Upozorňujeme, že pokles účinnosti umožní používanie krátkych krémov masti (nie viac ako 10 dní) a pravidelnú zmenu liekov z akné. Napríklad po liečbe liekom Levomechol môžete urobiť krátku prestávku a potom pokračovať v liečbe liekom Baziron alebo Zirtek.

  Súhrnne možno povedať, že Levomekol rýchlo odstraňuje akné kdekoľvek na tele (vrátane tváre) a pomáha pri liečbe a prevencii nepríjemným a bolestivým podkožný a pľuzgieriky. Avšak droga môže spôsobiť závislosť a alergické reakcie, takže pred použitím masti sa musíte poradiť s lekárom.

  analógy

  Analógy lieku Levomekol podľa účinnej látky sú prípravky:

  Okrem toho existuje veľa mastí, ktoré majú podobný antibakteriálny účinok:

  • Dioksizol
  • Kontraktubeks
  • Methyluracilum
  • Vulnuzan
  • olazol
  • Nitatsid
  • solkoseril
  • záchranca
  • Septalan
  • Titriol

  Rozhodnite sa, ktoré z týchto liekov majú dať prednosť v boji proti akné by mali byť v spojení s dermatológa, ktorý si vyberie najoptimálnejšiu voľbu s prihliadnutím na vaše individuálne vlastnosti a stupeň kožných lézií.

  cena

  Levomakolevuyu masť je možné zakúpiť v akejkoľvek lekárni bez lekárskeho predpisu. Liek je lacný a môže ho kúpiť každý pacient bez ohľadu na príjem. Priemerná cena za trubku 40 gramov je od 80 do 120 rubľov.

  Recenzie na liečbu akné s liekom Levomecol

  Referenčné číslo 1

  Nedávno som objavil masť Levomekol. Je to len magická droga, mám ju rád! Pomohol mi vyrovnať sa s pupienkami za tri dni a veľmi mi pomohol v ťažkej situácii. Pred zodpovednou udalosťou, kde som bola súčasťou delegácie, musel urobiť správu, osoba postriekaná pupienkami.

  A boli tak obrovské a zapálené, s hnisavými hlavami, že ich zakrytie kozmetickými prostriedkami bolo neskutočné. V paniky som sa ponáhľal do lekárne a bol pripravený vyplatiť akékoľvek peniaze, len aby mi odporučil účinný prostriedok nápravy. A lekárnik ponúkol Levomecol masť na 80 rubľov a zaručila, že výsledok bude vynikajúci.

  Počas prvého dňa som liečil akné niekoľkokrát a dokonca aj v noci som zhotovil kompresie s masťou. Druhý deň sa otvorili takmer všetky pupienky, vyšiel hnis a večer sa začali vysychať. V čase, keď bola reč skončená, tvár sa vyčistila a problém nebol zaznamenaný. Teraz neustále nosím masť so sebou. Ako sanitka pre problematickú pleť je nevyhnutná.

  Referenčné číslo 2

  Minulú zimu som silne vybuchla, bol som vážne chorý, po ktorom sa telo začalo objavovať ako veľmi nepríjemné a bolestivé hypodermické pupienky. Oni dozrievali veľmi dlho, celú dobu nebol zdravotný stav dôležitý, nemožno sa dotknúť zapálenej kože, teplota sa pravidelne zvyšovala a horel.

  Pokúsil pošpiniť akné masť Vishnevsky, ale je to veľmi nepríjemný zápach a zápach po dlhú dobu nenaruší, ale každý deň chodím stále fungovať, ľudia hovoria. Príbuzný mu odporoval Levomekolovu masť, mal aj tento problém a liek pomohol. Pracoval som na akné asi týždeň, počas tejto doby takmer všetky z nich dozrievali a otvorili, zápal klesol a moje zdravie sa zlepšilo.

  Masť obsahuje antibiotikum, preto zabraňuje infekcii a pôsobí ako antiseptikum. Skutočne účinná droga, ktorá dobre funguje pri kožných problémoch.

  Recenzia №3

  Počas uplynulého roka som tvrdo a ťažko bojoval s akné na tvári. Skúsila som veľa nástrojov, od lotionu a tonikov až po hormonálne lieky.

  Pokiaľ ide o Levomecolovu masť, môžem povedať, že to na začiatku skutočne pomohlo. Niekoľko dní použitia bolo dosť na očistenie tváre a pimples vysušil. Ale nedávno necítim ten istý účinok, hovoria, že antibiotikum obsiahnuté v masti sa rýchlo stáva návykovou a tento liek už dlho používam. Pravdepodobne musíte zmeniť liek a vyhľadať nejakú inú možnosť.

  Spätná väzba №4

  Na jar a na jeseň, keď je ulica vlhká, drobné počasie, často mám akné. Vždy sa ich snažím vysušiť kyselinou boritou, používam zinok alebo salicylovú masť. Ale tieto lieky nie sú veľmi účinné, pokožka je vysušená a akné nie je uvoľnené.

  V poslednej dobe masť Levomekol pokúsil, dievča odporúča, uvedené liečivo obsahuje antibiotikum, ktoré odstraňuje príčinu problému (baktérie a mikroorganizmy), od ktorého -Tento a pupienky. Túto masť používam niekoľkokrát, pretože alergická reakcia začala, koža sa zčervenala, stala sa podráždená, svrbivá a svrbivá. Musel som opustiť Levomecol a hľadať iné prostriedky na akné.