Hlavná

Ateróm

Kontraktubeks po odstránení materského znamienka

výhody: vyživuje nádej, dobre a zdá sa, že niečo robí - všetko je lepšie ako nič

nevýhody: účinok nie je zaznamenaný, drahá

Gél Kontraktubeks o svoj život som si kúpil 2 krát - raz sám, bojovať s jazvou na tvári po chirurgickom odstránení vredy, druhýkrát môjho manžela za veľkú jazvu na bruchu.

Obaja sa opatrne a s veľkou nádejou rozmazali. Oba časy očakávali, že tam bude malý a takmer nepostrehnuteľný šál.

A ani v prvom, ani v druhom čase nebola nádej márna.

Jazva na tvári zostala takmer rovnaká ako po zmiznutí otoku. Sčervenanie nakoniec zanechalo, rana sa zovrela, ale jazva bola viditeľná. Presne tie isté jazvy, alebo dokonca menej, boli získané odo mňa bez použitia takéhoto drahého, údajne účinného krému.

Druhýkrát sa Kontraktubeks aplikoval na liečivú veľkú jazvu. Naneštastie, ale hneď po operácii vyzeral omnoho jemnejšie ako rok po ňom. Kontraktubeks nepomohol, nebudem viniť fakt, že jazva vyzerá naozaj škaredo, ale nebolo to z toho absolútne žiaden. Aby som bol úprimný, je ťažké si predstaviť, že táto jazva môže byť ešte väčšia a škaredšia, ako je teraz.

Čítal som, že to funguje dobre pre malé škrabance, ktoré sa liečia prakticky bez stopy. Ale na mňa sú malé škrabance tak liečiteľné (a nie len na mňa). Zmyslom stráviť tento gél, vôbec nevidím. No, ak len peniaze vôbec nezaujímajú.

Približne rovnaký účinok, a ešte lepšie, bude, keď práve masírujete liečivú jazvu, napríklad s olivovým olejom, stimulujúcim krvný obeh a zvyšovaním elasticity kože.
Neodporúčam to.

Nekupujte, nepomáhajte, skúste masť 3 mesiace, je zbytočné.

výhody: Nenašiel som ich.

nevýhody: Nepracuje ani na čerstvé jazvy.

Len chcem povedať, že som použil tento gél pred desiatimi rokmi, a preto, na rozdiel od mojich pravidiel, vždy ilustrujem svoj príbeh s fotografiami, tentokrát to nebude, keďže balík z tohto dôvodu prirodzene neprežil.
Čo sa mi stalo potom, že existuje potreba nápravy na liečbu (odstránenie) jaziev? A došlo k operácii na odstránenie fibroadenómu prsníka. Operácia navyše nie je na takom dôležitom mieste pre žiadnu dievča. Operácia bola naplánovaná, pripravila som sa na ňu dlho a veľmi som sa obávala, že po ňom bude jazva:

A práve v tej dobe v televízii začal ukázať reklamy "zázrak nástrojov" gél na liečbu jaziev a odstrániť striekačky Kontraktubeks. Takže samozrejme som ho okamžite kúpil, pretože, ako sa hovorí, ako čerstvá jazva, tým ľahšie je vápno.
Operácia bola úspešná a na prvom obväzovaní som povedal lekárovi o produkte, ktorý som si kúpil, a spýtal sa, kedy bude možné začať používať. Zároveň sa zaujíma o jeho názor na účinnosť takejto drogy.

Lekár sa pokúšal o efektívnosť, ale povedal, že môžete začať používať nie skôr ako mesiac po operácii, inak môže šev vyriešiť.

Úprimne som čakal 30 dní a začal som používať podľa pokynov.
Jeseň bola stále dosť svieža, načervenalá a ja som videl, že dostatočná reklama bola presvedčená, že mi pomôže gél.

Pravidelne používam gél vo večerných hodinách po sprchovaní a každé ráno. Je dobré, že gél je úplne transparentný, takže nenechal stopy na bielizeň. Áno, a ako som si spomenul, vstrebala som do kože dostatočne rýchlo, ale preto, že som použila akékoľvek nepríjemnosti, ktoré som spôsobil.

Avšak, po asi dva týždne, možno aj desať dní, všimol som si, že koža je normálne, bez jaziev, ale ten, na ktorom gél tiež dostal (to je nemožné použiť ho ako tenká polosochkoj presne jazvu) naraz začal stúpať po tenkú vrstvu.

Vyzeralo to, ako sa to stane, ak spálíte na slnku a potom koža začne horieť namiesto spálenia. Ale ja som nebral slnečné kúpele.
Spočiatku som si myslel, že je to z jódu, ktorý spracovával pokožku, a preto pokračoval v používaní Gel Kontraktubeks.

Ale perfektne normálna hladká pokožka bez zjazvenia pokračovala pomaly rastúca. Vrstva bola veľmi tenká, ale keďže som pravidelne používala gél z jaziev, čoskoro sa toto miesto stalo ružovým, ako keby koža dostala chemické popáleniny.

Nuž, s vlastnou jazvou z použitia gélu sa nič nestalo. Použil som ho asi mesiac a spotreboval som viac ako polovicu gélovej trubice a škvrna som zostala.

V dôsledku toho som ho hodil ďaleko, a potom úplne vyhodil zvyšky.
Výsledok použitia bol nulový. A to aj napriek tomu, že som sa snažil vymaniť najznámejšiu jazvu. Čo môžem povedať o niektorých chronických poškodeniach kože?

No, vzhľadom k tomu, že náklady, ktoré potom, že teraz tento nástroj nie je malý, myslím, že hodil peniaze preč. Je lepšie len kúpiť dobrú zmäkčujúcu alebo výživnú smotanu a použiť ju, výhody a potom viac.

Nevzdal som túto masť vôbec. Samozrejme, 3 mesiace nie je čas, najmä keď si uvedomíte, že jazva po cisárskom samo o sebe je zložitý a niektoré Kontraktubeks trieť v priebehu rokov... Ale pokiaľ ide o mňa, v prípade, že liečebný efekt bol, že by bolo trochu moc po 3 mesiacoch. A tak - len škoda a ľutujem za vynaložené peniaze. Mimochodom, to nie je lacné vôbec, niečo viac ako sto hrivny za 20 gramov.

A všetky tieto príbehy, že cibuľový extrakt dokonale rozpúšťa jazvy, sú veľmi nádherné a krásne, ale pokiaľ ide o mňa, táto masť je len cibuľou. Myslím, že ak som práve rozmazal jazvy s detskou smotanou alebo im na ne obliekol, bol by to rovnaký. Takže môj skóre je dva body za to, čo má príjemnú vôňu, ťažko konzumované, obsahuje prírodný výťažok z cibule a prinajmenšom neškodí. Možno je to len individuálna reakcia môjho tela, nemyslím si. Ale moje tri trubice, ktoré som rozžiaril za 3 mesiace, nanešťastie nič nemení k lepšiemu. A takisto existuje také podozrenie, že všetky vylepšenia po dlhom používaní Kontraktubeksa nesúvisia s jeho používaním, ale je to trite - s plynutím času)))

Je to škoda, že všetky vedomé mladosť som strávil nie na romantické rande, a v ostrom boji s jamkami škvrny a akné, je posiaty zradné tváre. Postakne veľmi znetvoril moju tvár. Samozrejme, je ťažké nájsť osobu bez jizvy. Žiaľ, naša pleť je zraniteľná a náchylná na poškodenie. Ale tvár je taká časť tela, ktorú nemôžete schovať pod šatami, nebudete úplne pokrývať vlasy. Pre každú dievčinu, dokonca aj jednu jazvu na tvári - podobne ako katastrofa univerzálneho rozsahu, predĺžená depresia a strata významu v živote. A potom, keď sa dostanete na vaše zmysly, začnete ku konvulzívnej spojke pri každej slamke a skúsite všetky spôsoby, ako sa zbaviť post-akné. Kontraktubeks vstúpil do môjho života. Popis je veľmi úspešný a sľubný. Naivne verila, že konečne našla účinný liek na zjazvenie na tvári.

 1. Veľmi drahé. Predtým bola cena veľkej trubice okolo 400 rubľov, teraz - v rozmedzí 700-800 rubľov. A jedna veľká trubica pre mňa za mesiac nestačila, musel som si kúpiť 2-3 trubice za mesiac. Kontraktubeks je veľmi neekonomický, gél je rýchlo vytlačený a končí. A mala by sa používať dlho. Moja trpezlivosť a finančné prostriedky stačili na 6 mesiacov bežného používania!
 2. Žiadny výsledok. Kontraktubeks prakticky neovplyvnil moje jazvy. Dlaždice dokonca ani mierne nezbledli. Stagnujúce miesta na chvíľu boli mierne objasnené, ale po zrušení Kontraktubekov sa čoskoro znova začali stáť jasne červené. Bolo to urážlivé slzám!

Čo pomohlo: Počas nasledujúcich niekoľkých rokov som nič neurobil, myslel som si, že nič sa nemôže zmeniť. Práve sa to stalo intenzívne zamaskované - môj toaletný stolík praskalo korektormi a inými "tajnými" prostriedkami. Ale zlom bol posledný rok, keď som náhodou narazil na tip o laserovom resurfacingu. Bolo to hrozné, ale šiel som na to, pretože som si uvedomil, že je to moja posledná šanca. Vyrobili laserové leštenie takmer pred rokom a potom zlepšili výsledok nanoporfyrácie laserom 2. Rozhodnite sa pre výsledok.

Záver: Myslím si, že gél z jaziev №1 Kontraktubeks je absolútne neúčinný. A okrem toho je to tak drahé! Neviem o ostatných jazvach, ale rozhodne nešetrí šľachy a škvrny po akné. Mimochodom, pred ním som použil gél Medemma podobný v márnosti a nie vo svojej čistej forme, ale fyzicky som s ním zaobchádzal, aby som lepšie prenikol do vrstiev kože. Niekoľko rokov po Kontraktubeksa, verí v silu indických bylín, som si do jazvy vtieral neúčinný krém Clearin. A len laserové vyliečenie je postup, ktorý mi skutočne pomohol. Škvrny takmer zmizli a dlažby sa výrazne vyhladili. Mierne slabší bol ďalší laserový postup - laserová nanoporfyrácia, ale mala krátku rehabilitačnú dobu. Takže môžeme dospieť k záveru, že na tejto úrovni vývoja farmakológie zatiaľ neexistuje účinný externý prostriedok na liečbu zjazvenia. K dnešnému dňu, jediná vec, ktorá môže pomôcť s post-akné je laser.

Nevýhody: absolútne zbytočná, vysoká cena, svrbivá koža

Túto gél som tenkrát sľuboval každý deň, ale kvôli mojej veľkej ľútosti som výsledok neviděl.

Tiež tento gél neodporúčam tým, ktorí majú problém s pokožkou. pretože on neuveriteľne upcháva póry, a po tom nové pimples vyjde. Koža DO vyzerala oveľa lepšie ako AFTER, pretože poskvrnil mi slušne.

Rovnako ako staré a nové jazvy, tento gél sa nedá zvládnuť.

Tiež hneď po narodení som použil veľmi tenkú vrstvu gélu na strihu, s ktorou sa nedokázal vyrovnať. Prvýkrát po aplikácii tohto gélu bola koža tváre mierne svrbená, ale potom sa táto reakcia zastavila. Je prirodzené, aby som odporučil tento gél, pretože to nie je taký rozpočet.

A pre mňa táto príprava dokonale pomáha proti jazvam z mojej akné. Používam len týždeň, ale už som si všimol niektoré výsledky. Ak sa niekto už pokúsil použiť masť, ako masť z jaziev na tvári (je to z akné), potom napíšte svoje výsledky. Je veľmi zaujímavé, či mi pomôže úplne zbaviť jaziev. Ďakujem!)

Dobrý deň, mám tiež škaredé históriu pred piatimi rokmi, urob si tetovanie obočia a priviedol ma k správe infekcie a teraz som sa dostal von keloidné jazvy a dokonca aj lakované vo farbe obočia. potrestaný sama, lekár mi predpísal Kontraktubeks a Advantan, trvať 3 mesiace a + viac elektroforézy a lo postupne jazvy ísť, ale kotraktubeks pomáha iba na čerstvé jazvy som mal čas na dlhotrvajúci, že je zlé. pomôž mi, vyvodzujem závery.

výhody: Zjemňuje jazvy, robí ich a rastjazhki menej nápadné

Po prvýkrát som sa dozvedel o Gel Kontraktubeks, keď som prvý raz porodila. Mala som cisársky rez a stále som mala obrovské, škaredé strihy. Veľmi dlho som zažil, plakal, komplexne. Všeobecne možno povedať, zúfala som si, že môj krása návrat ku mne, aspoň polovica, ale o šesť mesiacov neskôr od príbuzných, som sa dozvedel o gélu z Kontraktubeks zjazveniu. Spočiatku som bol skeptický voči nemu, lebo som o ňom povedal toľko, že sa to zdalo neskutočné. ale požičať to od pol roka, som videl viditeľné výsledky šev je hladká a krásna sotva znateľné (sestra, keď som povedal, že si trochu Caesarea, kde je jazva?), ale musel sa potiť cez strie. len jeden odpad, určite nebudú redukované a dokonca ani ťažko zrejmé. To si vyžaduje minimálne integrovanej liečby - na kroviny kávy, jedlo s olejmi, cvičenia a samozrejme Kontraktubeks.

Verte, neverte, ale pomohlo mi to. Nehovorím, že sa nestanú, je to jednoducho nie je možné (aj keď tieto príbehy šíriť), ale v skutočnosti sa stali menej viditeľné, a pre mňa i pre ostatných, takže nebuďte leniví a pokračujte Kontraktubes. Veľa šťastia!

Funguje to veľmi dobre. Mal som na tvári hlbokú dieru z popálenia. Po dvoch týždňoch použitia zmizli. Aplikoval som hrubú vrstvu na jazvu bez toho, aby som ju pretrepal, a čakal, kým sa uschne, potom ho znova položí a tak ďalej dva dni. Po prvé, svrbivé svrbenie, potom, keď horná vrstva kože "vyhorela". začína sa po aplikácii len zovrieť. Musíme počkať. A nie je zmysluplné, aby si to trieval, nepomôže (je to kontrolované) Teraz nemám jazvy ani po spálení na tvári, ani po odstránení kýrie.

Kontraktubeks. Odporúčal mi ho priateľ. Ale predtým som ju nepotrebovala a teraz som sa rozhodla využiť jej cenné rady.

A začal som rozmazávať. Nie je ťažké použiť gél. Aplikuje sa na ranu, potom tvorí priehľadný film a počas dňa padá. Potom musíte viac a viac rozmazávať. Ale výsledok sa neobjaví dokonca ani za týždeň, zdá sa to o šesť mesiacov neskôr postupne.

Začal som rozmaznať jazvu. Dnes sa takmer nemám rozmazávať, len príležitostne. Myslím na stále pomazanie ďalšieho mesiaca, zrazu je to kritické. Ale v mojom srdci som si vzdychol, že kritický moment, ktorý som prešiel a jazva na čele dieťaťa, nebude. Takže som viac ako spokojný s gelom Kontraktubeks. On nás zachránil pred zjavnou jazvou! Môj osobný názor zostáva o tomto géli Kontraktubeks - len pozitívne! Len nečakajte na účinok 2 alebo 3 týždne. Buďte trpezliví a všetko bude. Jazvy - to nie je bežná bolesť a liečia takmer rok.

výhody: Jazvy sú bledé, ekonomicky konzumované, účinné pre čerstvé jazvy.

Na začiatku leta som pevne ry upala.Prizemlilas čelia akútnej kamni.Rezultat: hlboké tržné rany na hornej a spodnú peru. kus kože stratila, drvený top guba.Na jeho strach stal sa má liečiť sám (pomoc suseda, zdravotná sestra, to neodporúčame niekto rizikové).Vnachale premyje vodou a potom 20 hodín Soldo ležal na tvári, hornú peru bol veľký lopaty dieťaťa. Potom ošetrovala s levomykolom na týždeň a vypila antibiotikum. Potom týždeň rozmazaný so záchrancom. Za dva týždne. keď krusta otmokli záchranca začala používať kontraktubeksom.Mazala často ako chrasty začala lúpať z gélu aplikovať gél snova.Bez gél na tvári nešiel, dobrý som bol doma. Postupne sa jazvy zbledli na niektorých miestach pokrytých epitelom. Takmer ani vidno.Tolko kde som stratil kus osoby je malá jazva na úrovni zvyšku kozhi.Esli spôsobiť tón, potom nie je nič vidieť. Pozrite sa na fotky: prvú fotografiu na začiatku aplikácie, druhá fotka-3,5 mesiaca používať kontraktubeksa.Umenya trvalo 2 trubice: veľký a malý.

Výhody: naozaj pomáha, jazvy bledé, hospodárne konzumované, účinné aj pri starých jazvach

Aplikovala gél na svojho manžela na jazvy a jazvy s tenkou vrstvou dvakrát denne po dobu 2 týždňov. Nemohol trvať dlhšie, pretože mal malý vedľajší účinok na liek v podobe brnenia a mierneho svrbenia, hoci sa mi zdá, že to sú rozmary. všetko je celkom tolerantné a nevýznamné. Vo všeobecnosti, s nástupom leta a prítomnosťou malého opálenia, jazva nie je nápadná.

Výsledok nie je zlý, po takých a takýchto ranách.

 • jazvy boli sploštené.
 • farba kože bola vyrovnaná.
 • poškodená oblasť sa začala opaľovať.

V súčasnosti si pamätám gél, používam ho. Našťastie má dlhú trvanlivosť, 4 roky. Nemám pocity brnenia, sčervenania a pálenia. Rozmazávam gél na akomkoľvek malom šramíku, pretože dúfam, že budem mať dobrý výsledok.

Kontraktubeks z vrások

Farmaceutický prípravok Kontraktubeks z vrások sa už dlho objavil na trhu. Je to efektívny nástroj na boj proti striekačkám a jaziev na koži.

Výrobca tohto výrobku je nemecká spoločnosť Merz, známa pre vytvorenie prvej antikoncepcie, ako aj prvú krém na potlačenie vrások.

Zložky prípravku

Gél Kontratubeks z vrások pod očami je naozaj efektívny, tajomstvo jeho činnosti spočíva v špeciálnom výbere prísad. Jeho hlavnými aktívnymi komponentmi sú:

Každá z týchto zložiek má pozitívny účinok na tkanivové a kožné bunky. Napríklad cibuľový extrakt má protiedematózny, protizápalový a regeneračný účinok. Takýto nástroj tiež pozitívne ovplyvňuje metabolické procesy, ktoré sa vyskytujú v spojivovom tkanive.

Allantoín je kozmetický vysokovýkonný nástroj založený na koreňoch kôrovcov a klíčených pšeničných zŕn. Tento liek pozitívne ovplyvňuje rôzne procesy v tkanivách, eliminuje sčervenanie a svrbenie, urýchľuje regeneráciu, nasýti bunky kyslíkom a stimuluje krvný obeh.

Heparín je známa liečebná látka, ktorá zabraňuje zrážaniu krvi. Heparín v kozmeteológii sa používa na udržanie vody v bunkách, takže dermis sa stáva pružnejšou a zvlhčujúcou.

Každá zložka Kontraktubeks je vybraná tak, aby stimulovala tvorbu kolagénu, ktorý často postráda vyblednuce pokožku tváre. Ak sa dozviete viac o hlavných zložkách tejto drogy, je zrejmé, že tento liek je naozaj účinný pri boji s vráskami na tvári.

Ak sa používa pravidelne, má tento účinok:

 • zmierňuje sčervenanie a svrbenie;
 • podporuje rýchle obnovenie tkanív;
 • v tkanivách obnovuje výmenu pigmentov;
 • hydratuje pokožku.

Tipy na použitie

Skôr ako začnete používať tento výrobok na odstránenie vrások na tvári, vždy by ste sa mali poradiť s dermatológiou alebo kozmetikou a tiež si pozorne prečítajte návod na použitie. Pred aplikáciou lieku na kožu po prvýkrát je potrebné skontrolovať, či existuje nejaká alergia na zložky lieku. Na otestovanie malého množstva gélu treba aplikovať na zápästie a sledovať reakciu pokožky. Musí sa chápať, že koža medzi obočím a pod očami je veľmi citlivá a citlivá a vyžaduje si veľa starostlivosti.

Dôležité! V pokynoch výrobcu je napísané, že používanie lieku tehotnými ženami a laktáciou sa neskúmalo, preto je lepšie sa v tomto období zdržať tohto lieku.

Najlepšie je naniesť tenkú vrstvu gélu v noci na pokožku, ktorá už bola vyčistená a mierne naparená. Veľmi opatrne je potrebné aplikovať gél na pokožku v blízkosti očí, aby ste sa vyhli dostaniu na sliznicu. Liečivo nezanecháva stopy, ľahko sa aplikuje a rýchlo sa absorbuje. Jedna dávka na aplikáciu sa približuje 0,5 cm gélovému pásiku.

POZOR! Ľudia prijímajúci Kontraktubeks z vrások tvrdia, že účinok zdvíhania príde 1-2 mesiace po pravidelnom užívaní drogy.

Nezabudnite na individuálny faktor, pretože u niektorých ľudí sa tento efekt stáva viditeľným po niekoľkých aplikáciách, zatiaľ čo v iných sa pozitívne zmeny prejavujú v priebehu niekoľkých mesiacov alebo dlhšie. Osoby, ktoré sú precitlivené na parabény, nemajú užívať túto drogu. Ak sa gél Kontraktubeks z vrások na tvári pravidelne aplikuje, odporúča sa chrániť pokožku pred účinkami ultrafialového žiarenia a chladu. V tomto ohľade odporúčajú kozmetológovia aplikáciu gélu pred spaním.

kontraindikácie

Zvláštnosťou tohto lieku je to, že nemá takmer žiadne kontraindikácie. Ženy v akomkoľvek veku ju môžu použiť, aby sa zbavili vrások na tvári. Osobám, ktoré sú náchylné na alergické reakcie, treba venovať mimoriadnu pozornosť. Ak sa po aplikácii gélu objaví sčervenanie a pocit pálenia, liek sa musí zastaviť a konzultovať s kozmetikom alebo dermatológa. Kontraktubeks proti vráskam * môže byť kombinovaný s inými liekmi systémového pôsobenia. Či je možné ho použiť aj s inými krémami a kozmetickými prípravkami, kozmetik, ktorý vie o vašich vlastnostiach organizmu a problémoch, bude vyzvaný.

Kde kúpiť a ako ukladať?

Tento liek je možné kúpiť bez lekárskeho predpisu v akomkoľvek meste v lekárni alebo objednať z internetového obchodu. Na predaj sú gély v tubách s hmotnosťou 50, 20 a 10 g. Uchovávajte drogu na miestach mimo detí, pri izbovej teplote mimo slnečného svetla. Opravu možno použiť po dobu 4 rokov od dátumu jej výroby.

V priemere sú náklady na balenie gélu 500-900 rubľov, čo bude závisieť od objemu trubice. Rúry s obsahom 10 g po prvýkrát budú dosť dosť. Ak považujete analógy lieku s podobnými kompozíciami, potom zahŕňajú: Veniatin Forte, Lidaza, Strataderm gél.

Kontraktubeks z vrások: recenzie od zákazníkov

andrew: Z dôvodu nedodržiavania bezpečnostných predpisov sa pesticídy nachádzali v práci pri práci a preto dostávali chemické popáleniny. Keď sa rany vyliečili, začal rozmazávať ranu s gélom Kontraktubeks. Časom sa jazvy vybledli a úplne vybledli. Preto je droga veľmi spokojná.

igor: Počas svojej mladosti dostal ranu nôž, po ktorom bola škaredá jazva. Keď som začal používať masť, jazva úplne nezmizla, ale stala sa menej vizuálne. Výsledok je veľmi spokojný.

irina: Kúpil som si gél, aby som sa zbavil sutúry po cisárskom rezu. Zároveň som pochopil, že sotva by bolo možné úplne zbaviť jazvy. Po použití 2 skúmaviek sa šve zmenil farbou, jeho konvexita zmizla, vizuálne sa takmer zlúčila s okolitou kožou. Neľutujem vynaložené peniaze a výsledok je spokojný.

Prostriedky, ktoré stimulujú regeneráciu Merz Kontraktubeks - odvolanie

Vyrovnaný s čerstvou jazvou v dieťati (+ fotka)

Spätná väzba bude krátka, pretože Myslím, že fotky hovoria samé za seba.

Dieťa malo lámavú ranu na tvári 1,5 roka, bolo aplikované jedno stehnutie. Kontraktubeksom začal používať asi mesiac po odstránení švu. Ako sa očakávalo, dvakrát denne rozmazané. Pokúsil som sa vždy po umývaní ráno a večer aplikovať mierne do jazvy na niekoľko sekúnd. Využívali presne tri mesiace, po ktorých som získal kontrolné fotografie a v porovnaní s pôvodnými fotografiami som samozrejme videl rozdiel: šev sa zmenil na bledosť a stal sa menej úľavou. Na dotyk sa tiež stala plochá, charakteristické tesnenia sa resorbovali.

Čo sa mi páčilo: účinok a účinnosť - ľutujem aj to, že som si kúpil veľkú trubicu, stačilo by to na malú tubu.

Čo sa nepáči: vôňa, po dlhšej aplikácii sa objaví kožný peeling a mierne sčervenanie v oblasti aplikácie, koža jednoducho nemá čas na zotavenie. Ale to sú všetky malé veci, hlavnou vecou je, že moje dievča nebude mať na tvári jazvu. Bola som veľmi znepokojená a v dôsledku toho som sa nemýlil s výberom drogy, moje očakávania boli úplne oprávnené.

Kontraktubeks

Povedzte mi, je normálne, že koža dieťaťa je z toho odfarbená? Alebo je to taká alergická reakcia?

Na mňa z nej alebo z neho koža oblazila.

ale nikdy som nepoužil

Po mne sa po ňom alebo ono ťažko zjavná jazva stala... Ale nepamätám sa, že to bolo vylúpené, alebo nie.

vzal jazvu z cisárskeho rezu a jazvu na odstránenie nervu na nohe, je to kapety. nielenže to bolo mizerné, zakalené. tak aj posypané. Šiel som k dermatológovi. bola šokovaná. povedal, že najlepšie laserové resurfacing. ale rozhodol som sa, že si na moju nohu zapíšem tetovanie. a o zmrzlinu povedal, že tento odpad, nevynakladajú žiadne peniaze ani zdravie.

dermatológ povedal, že veľa ľudí liečilo takéto príznaky

Gél na liečbu jaziev Kontraktubeks - recenzie

Negatívna spätná väzba

pamparam

výhody: vyživuje nádej, dobre a zdá sa, že niečo robí - všetko je lepšie ako nič

nevýhody: účinok nie je zaznamenaný, drahá

Gél Kontraktubeks o svoj život som si kúpil 2 krát - raz sám, bojovať s jazvou na tvári po chirurgickom odstránení vredy, druhýkrát môjho manžela za veľkú jazvu na bruchu.

Obaja sa opatrne a s veľkou nádejou rozmazali. Oba časy očakávali, že tam bude malý a takmer nepostrehnuteľný šál.

A ani v prvom, ani v druhom čase nebola nádej márna.

Jazva na tvári zostala takmer rovnaká ako po zmiznutí otoku. Sčervenanie nakoniec zanechalo, rana sa zovrela, ale jazva bola viditeľná. Presne tie isté jazvy, alebo dokonca menej, boli získané odo mňa bez použitia takéhoto drahého, údajne účinného krému.

Druhýkrát sa Kontraktubeks aplikoval na liečivú veľkú jazvu. Naneštastie, ale hneď po operácii vyzeral omnoho jemnejšie ako rok po ňom. Kontraktubeks nepomohol, nebudem viniť fakt, že jazva vyzerá naozaj škaredo, ale nebolo to z toho absolútne žiaden. Aby som bol úprimný, je ťažké si predstaviť, že táto jazva môže byť ešte väčšia a škaredšia, ako je teraz.

Čítal som, že to funguje dobre pre malé škrabance, ktoré sa liečia prakticky bez stopy. Ale na mňa sú malé škrabance tak liečiteľné (a nie len na mňa). Zmyslom stráviť tento gél, vôbec nevidím. No, ak len peniaze vôbec nezaujímajú.

Približne rovnaký účinok, a ešte lepšie, bude, keď práve masírujete liečivú jazvu, napríklad s olivovým olejom, stimulujúcim krvný obeh a zvyšovaním elasticity kože.
Neodporúčam to.

Natalia Shaydurova

Nekupujte, nepomáhajte, skúste masť 3 mesiace, je zbytočné.

kalella

výhody: Nenašiel som ich.

nevýhody: Nepracuje ani na čerstvé jazvy.

Len chcem povedať, že som použil tento gél pred desiatimi rokmi, a preto, na rozdiel od mojich pravidiel, vždy ilustrujem svoj príbeh s fotografiami, tentokrát to nebude, keďže balík z tohto dôvodu prirodzene neprežil.
Čo sa mi stalo potom, že existuje potreba nápravy na liečbu (odstránenie) jaziev? A došlo k operácii na odstránenie fibroadenómu prsníka. Operácia navyše nie je na takom dôležitom mieste pre žiadnu dievča. Operácia bola naplánovaná, pripravila som sa na ňu dlho a veľmi som sa obávala, že po ňom bude jazva:

A práve v tej dobe v televízii začal ukázať reklamy "zázrak nástrojov" gél na liečbu jaziev a odstrániť striekačky Kontraktubeks. Takže samozrejme som ho okamžite kúpil, pretože, ako sa hovorí, ako čerstvá jazva, tým ľahšie je vápno.
Operácia bola úspešná a na prvom obväzovaní som povedal lekárovi o produkte, ktorý som si kúpil, a spýtal sa, kedy bude možné začať používať. Zároveň sa zaujíma o jeho názor na účinnosť takejto drogy.

Lekár sa pokúšal o efektívnosť, ale povedal, že môžete začať používať nie skôr ako mesiac po operácii, inak môže šev vyriešiť.

Úprimne som čakal 30 dní a začal som používať podľa pokynov.
Jeseň bola stále dosť svieža, načervenalá a ja som videl, že dostatočná reklama bola presvedčená, že mi pomôže gél.

Pravidelne používam gél vo večerných hodinách po sprchovaní a každé ráno. Je dobré, že gél je úplne transparentný, takže nenechal stopy na bielizeň. Áno, a ako som si spomenul, vstrebala som do kože dostatočne rýchlo, ale preto, že som použila akékoľvek nepríjemnosti, ktoré som spôsobil.

Avšak, po asi dva týždne, možno aj desať dní, všimol som si, že koža je normálne, bez jaziev, ale ten, na ktorom gél tiež dostal (to je nemožné použiť ho ako tenká polosochkoj presne jazvu) naraz začal stúpať po tenkú vrstvu.

Vyzeralo to, ako sa to stane, ak spálíte na slnku a potom koža začne horieť namiesto spálenia. Ale ja som nebral slnečné kúpele.
Spočiatku som si myslel, že je to z jódu, ktorý spracovával pokožku, a preto pokračoval v používaní Gel Kontraktubeks.

Ale perfektne normálna hladká pokožka bez zjazvenia pokračovala pomaly rastúca. Vrstva bola veľmi tenká, ale keďže som pravidelne používala gél z jaziev, čoskoro sa toto miesto stalo ružovým, ako keby koža dostala chemické popáleniny.

Nuž, s vlastnou jazvou z použitia gélu sa nič nestalo. Použil som ho asi mesiac a spotreboval som viac ako polovicu gélovej trubice a škvrna som zostala.

V dôsledku toho som ho hodil ďaleko, a potom úplne vyhodil zvyšky.
Výsledok použitia bol nulový. A to aj napriek tomu, že som sa snažil vymaniť najznámejšiu jazvu. Čo môžem povedať o niektorých chronických poškodeniach kože?

No, vzhľadom k tomu, že náklady, ktoré potom, že teraz tento nástroj nie je malý, myslím, že hodil peniaze preč. Je lepšie len kúpiť dobrú zmäkčujúcu alebo výživnú smotanu a použiť ju, výhody a potom viac.

Terra Incognita

Nevzdal som túto masť vôbec. Samozrejme, 3 mesiace nie je čas, najmä keď si uvedomíte, že jazva po cisárskom samo o sebe je zložitý a niektoré Kontraktubeks trieť v priebehu rokov... Ale pokiaľ ide o mňa, v prípade, že liečebný efekt bol, že by bolo trochu moc po 3 mesiacoch. A tak - len škoda a ľutujem za vynaložené peniaze. Mimochodom, to nie je lacné vôbec, niečo viac ako sto hrivny za 20 gramov.

A všetky tieto príbehy, že cibuľový extrakt dokonale rozpúšťa jazvy, sú veľmi nádherné a krásne, ale pokiaľ ide o mňa, táto masť je len cibuľou. Myslím, že ak som práve rozmazal jazvy s detskou smotanou alebo im na ne obliekol, bol by to rovnaký. Takže môj skóre je dva body za to, čo má príjemnú vôňu, ťažko konzumované, obsahuje prírodný výťažok z cibule a prinajmenšom neškodí. Možno je to len individuálna reakcia môjho tela, nemyslím si. Ale moje tri trubice, ktoré som rozžiaril za 3 mesiace, nanešťastie nič nemení k lepšiemu. A takisto existuje také podozrenie, že všetky vylepšenia po dlhom používaní Kontraktubeksa nesúvisia s jeho používaním, ale je to trite - s plynutím času)))

Julia Balashina

Je to škoda, že všetky vedomé mladosť som strávil nie na romantické rande, a v ostrom boji s jamkami škvrny a akné, je posiaty zradné tváre. Postakne veľmi znetvoril moju tvár. Samozrejme, je ťažké nájsť osobu bez jizvy. Žiaľ, naša pleť je zraniteľná a náchylná na poškodenie. Ale tvár je taká časť tela, ktorú nemôžete schovať pod šatami, nebudete úplne pokrývať vlasy. Pre každú dievčinu, dokonca aj jednu jazvu na tvári - podobne ako katastrofa univerzálneho rozsahu, predĺžená depresia a strata významu v živote. A potom, keď sa dostanete na vaše zmysly, začnete ku konvulzívnej spojke pri každej slamke a skúsite všetky spôsoby, ako sa zbaviť post-akné. Kontraktubeks vstúpil do môjho života. Popis je veľmi úspešný a sľubný. Naivne verila, že konečne našla účinný liek na zjazvenie na tvári.

nevýhody:

 1. Veľmi drahé. Predtým bola cena veľkej trubice okolo 400 rubľov, teraz - v rozmedzí 700-800 rubľov. A jedna veľká trubica pre mňa za mesiac nestačila, musel som si kúpiť 2-3 trubice za mesiac. Kontraktubeks je veľmi neekonomický, gél je rýchlo vytlačený a končí. A mala by sa používať dlho. Moja trpezlivosť a finančné prostriedky stačili na 6 mesiacov bežného používania!
 2. Žiadny výsledok. Kontraktubeks prakticky neovplyvnil moje jazvy. Dlaždice dokonca ani mierne nezbledli. Stagnujúce miesta na chvíľu boli mierne objasnené, ale po zrušení Kontraktubekov sa čoskoro znova začali stáť jasne červené. Bolo to urážlivé slzám!

Čo pomohlo: V najbližších niekoľkých rokoch som neurobil nič, myslel som si, že nič sa nemôže zmeniť. Práve sa to stalo intenzívne zamaskované - môj toaletný stolík praskalo korektormi a inými "tajnými" prostriedkami. Ale zlom bol posledný rok, keď som náhodou narazil na tip o laserovom resurfacingu. Bolo to hrozné, ale šiel som na to, pretože som si uvedomil, že je to moja posledná šanca. Vyrobili laserové leštenie takmer pred rokom a potom zlepšili výsledky dvoch laserových nanoporfyrníc. Rozhodnite sa pre výsledok.

záver: Myslím si preto, že gél z jaziev №1 Kontraktubeks je absolútne neúčinný. A okrem toho je to tak drahé! Neviem o ostatných jazvach, ale rozhodne nešetrí šľachy a škvrny po akné. Mimochodom, pred ním som použil gél Medemma podobný v márnosti a nie vo svojej čistej forme, ale fyzicky som s ním zaobchádzal, aby som lepšie prenikol do vrstiev kože. Niekoľko rokov po Kontraktubeksa, verí v silu indických bylín, som si do jazvy vtieral neúčinný krém Clearin. A len laserové vyliečenie je postup, ktorý mi skutočne pomohol. Škvrny takmer zmizli a dlažby sa výrazne vyhladili. Mierne slabší bol ďalší laserový postup - laserová nanoporfyrácia, ale mala krátku rehabilitačnú dobu. Takže môžeme dospieť k záveru, že na tejto úrovni vývoja farmakológie zatiaľ neexistuje účinný externý prostriedok na liečbu zjazvenia. K dnešnému dňu, jediná vec, ktorá môže pomôcť s post-akné je laser.

Crazy Mama # 1

Nevýhody: absolútne zbytočná, vysoká cena, svrbivá koža

Túto gél som tenkrát sľuboval každý deň, ale kvôli mojej veľkej ľútosti som výsledok neviděl.

Tiež tento gél neodporúčam tým, ktorí majú problém s pokožkou. pretože on neuveriteľne upcháva póry, a po tom nové pimples vyjde. Koža DO vyzerala oveľa lepšie ako AFTER, pretože poskvrnil mi slušne.

Rovnako ako staré a nové jazvy, tento gél sa nedá zvládnuť.

Tiež hneď po narodení som použil veľmi tenkú vrstvu gélu na strihu, s ktorou sa nedokázal vyrovnať. Prvýkrát po aplikácii tohto gélu bola koža tváre mierne svrbená, ale potom sa táto reakcia zastavila. Je prirodzené, aby som odporučil tento gél, pretože to nie je taký rozpočet.

Neutrálna spätná väzba

Možno Kontraktubeks a drahé, ale čo je lacné teraz? Použil som ho asi 6 mesiacov a výsledok je zrejmý. V mládeži bolo na tvári strašné akné a potom sa z nich objavili jazvy a pokožka vyzerala ako voľná. Vďaka tomuto gélu nemôžem kúpiť drahý tonalok a urobiť ľahký make-up. Takže dievčatá, aj keď drahé, ale to stojí za to.

zimné

Teraz ju používam, švík okolo okrajov sa rozpúšťa, ale je stále hustý. Problém je v tom, že šev je čerstvý - mesiac, a je pre neho veľmi nepríjemné, aby sa dotkol, a preto sa nepravidelne trie. A tak je to efekt. V plachej nádeji, mám tiež dlhé úseky, ale to je od sféry fantázie.

DALILA

výhody: nezistené;

Nevýhody: Musíte použiť niekoľko mesiacov, drahé, neúčinné.

Kontraktubeks kúpil, keď po odstránení materské znamenie jablko jej manžela začal rásť, svrbenie. Bohužiaľ, začali ho uplatňovať až po 4 mesiacoch.

Masť kontraktubeks je dobre absorbovaný, nespôsobuje pokazenie oblečenia, po nakreslení tenkého filmu. Vôňa je príjemná, cibuľa necíti.

Odporúča sa trieť lieky do jazvy niekoľkokrát denne. Môj manžel mohol byť liečený 2 krát denne, cez víkendy - 3 krát.

Vzhľadom k tomu, že jazva na zadnej strane a manžel bol najviac nepohodlné použiť gél, tento postup išiel k mne.

Používal kontaktubeks takmer 2 mesiace. Nezaznamenali sme viditeľný efekt z toho. Svrbenie z neho ešte intenzívnejšie, hoci by to malo byť tak.

Pokyny ukazujú, že liečba starých jaziev môže trvať až 3-6 mesiacov. Myslím si, že za 2 mesiace by mal byť aspoň nejaký výsledok, jazva nebola stará.

Vo všeobecnosti, manžel odmietol pokračovať v uplatňovaní kontraktubeks. Nemal dostatok trpezlivosti, aby ho mohol použiť buď od neho, alebo odo mňa. Droga bola pre nás drahá a zbytočná.

Je možné, že keby sa začali používať hneď po utiahnutí rany, účinok by bol. Teraz je ťažké o tom posúdiť.

Veleniki

nedostatky: drahé, vyžaduje dlhodobú liečbu.

Pred nečakaným časom v mojom živote bola núdzová cisársky rez. Bol som úplne pripravený na tento vývoj udalostí a nemal žiadne informácie o starostlivosti o čerstvé jazvy. V materstve mi zdravotná sestra mi odporučila okamžite začať používať gél Kontraktubeks, aby sa jazva stala menej nápadnou časom. Znamená to pomerne drahé, ale čo neudrží, aby brucho vyzeralo atraktívne. Môžem povedať, že z použitia gélu som nevidel žiadny zvláštny účinok. Pravdepodobne to zneužilo. liečba začala ihneď, pretože šijacia stehna bola povolená a trvala najmenej šesť mesiacov alebo ešte dlhšie. Dúfalo, že jazva bude menej viditeľná a jasná, ako to bolo jasne viditeľné v bielom bikinách (foto).

Hoci to môže byť spôsobené používaním Kontraktubeksa, nerozširuje sa oveľa širšie. Všeobecne platí, že keď som plánovala prežiť druhú cisársku časť, ani som nevynaložila peniaze na tento prostriedok. Myslím, že v budúcnosti napravíme obe jazvy pomocou plastov.

IrinaRo

nevýhody: nemal rád film, ktorý sa tvorí na povrchu, svrbí kožu

O vlastnostiach vyrovnávania sa s príspevkom som práve odčítala na týchto stránkach.

Po prvýkrát, keď som ho použil na tvár, po 10 minútach som začal strašný pocit pálenia, ktorý nebolo možné tolerovať. Tvár bol poškriabaný, ani nebolo možné spať, ale napriek tomu si želajú odstrániť (plákanie) znamená, že by sa liečiť, utešoval sa s myšlienkou, že to je "pracovná masť". Po 2-3 dňoch masť už nespôsobila svrbenie. Podotýkam, že masť má schopnosť vytvárať film na tvári, a ak je potrebné použiť tónovou vozidlo masť zrolovať, takže vločky. A bohužiaľ nemôžem povedať, že jazvy sa uzdravili (oneskorené).

Tento nástroj sa používal len dlhý mesiac. Denne: ráno a večer (aj keď pokyny povedali, že môžete rozmaznať a viac).

Na tejto fotografii tvár s hlasom-frekvencie krém, s ktorými jamy vyzerať veľmi významné, že hovorí, že masť trochu pomohol.

Jediná vec, ktorá ma príjemne prekvapila, bolo, že keď som použil túto drogu, nedostal som žiadne nové akné, neviem, či je tento jav spojený s Kontraktubeksom.

Možno, ako to mnohí tu napísali, potrebujú dlhšie obdobie, aj keď v tomto nie som si istý. Nemyslím si, že tento nástroj budem ďalej používať.

Pozitívna reakcia

Osobne Kontraktubeks veľkú pomoc, jazva na tvári začal ísť ľahko na očiach po dobu niekoľkých mesiacov, došlo len k ráfiku tak tenký nitochka.Tut dôležité ohovárať a rozmazaniu, 2-3 krát denne a tento postup nevynechávajte, inak to nebude mať žiadny vplyv,

Gél pracuje, hlavná pravidelnosť. Vyhoďte ho denne. Mám jazvu od odstránenia materského znamienka na hrudi. On sa stal oveľa menší, nevyrovnal vôbec, ale výsledok na tvári. Používam 12 mesiacov, každé ráno a večer. Prvý mesiac bol strašný svrbenie, potom ľahšie. Nevzdávajte sa a všetko sa ukáže.

diana

A pre mňa táto príprava dokonale pomáha proti jazvam z mojej akné. Používam len týždeň, ale už som si všimol niektoré výsledky. Ak sa niekto už pokúsil použiť masť, ako masť z jaziev na tvári (je to z akné), potom napíšte svoje výsledky. Je veľmi zaujímavé, či mi pomôže úplne zbaviť jaziev. Ďakujem!)

Lena

Dobrý deň, mám tiež škaredé históriu pred piatimi rokmi, urob si tetovanie obočia a priviedol ma k správe infekcie a teraz som sa dostal von keloidné jazvy a dokonca aj lakované vo farbe obočia. potrestaný sama, lekár mi predpísal Kontraktubeks a Advantan, trvať 3 mesiace a + viac elektroforézy a lo postupne jazvy ísť, ale kotraktubeks pomáha iba na čerstvé jazvy som mal čas na dlhotrvajúci, že je zlé. pomôž mi, vyvodzujem závery.

výhody: Zjemňuje jazvy, robí ich a rastjazhki menej nápadné

Po prvýkrát som sa dozvedel o Gel Kontraktubeks, keď som prvý raz porodila. Mala som cisársky rez a stále som mala obrovské, škaredé strihy. Veľmi dlho som zažil, plakal, komplexne. Všeobecne možno povedať, zúfala som si, že môj krása návrat ku mne, aspoň polovica, ale o šesť mesiacov neskôr od príbuzných, som sa dozvedel o gélu z Kontraktubeks zjazveniu. Spočiatku som bol skeptický voči nemu, lebo som o ňom povedal toľko, že sa to zdalo neskutočné. ale požičať to od pol roka, som videl viditeľné výsledky šev je hladká a krásna sotva znateľné (sestra, keď som povedal, že si trochu Caesarea, kde je jazva?), ale musel sa potiť cez strie. len jeden odpad, určite nebudú redukované a dokonca ani ťažko zrejmé. To si vyžaduje minimálne integrovanej liečby - na kroviny kávy, jedlo s olejmi, cvičenia a samozrejme Kontraktubeks.

Verte, neverte, ale pomohlo mi to. Nehovorím, že sa nestanú, je to jednoducho nie je možné (aj keď tieto príbehy šíriť), ale v skutočnosti sa stali menej viditeľné, a pre mňa i pre ostatných, takže nebuďte leniví a pokračujte Kontraktubes. Veľa šťastia!

Eugene

Funguje to veľmi dobre. Mal som na tvári hlbokú dieru z popálenia. Po dvoch týždňoch použitia zmizli. Aplikoval som hrubú vrstvu na jazvu bez toho, aby som ju pretrepal, a čakal, kým sa uschne, potom ho znova položí a tak ďalej dva dni. Spočiatku to bolo poškriabané svrbením, potom keď horná vrstva pokožky "vyhorela", začne sa po aplikácii brzdiť. Musíme počkať. A nie je zmysluplné, aby si to trieval, nepomôže (je to kontrolované) Teraz nemám jazvy ani po spálení na tvári, ani po odstránení kýrie.

koala2014

Kontraktubeks. Odporúčal mi ho priateľ. Ale predtým som ju nepotrebovala a teraz som sa rozhodla využiť jej cenné rady.

A začal som rozmazávať. Nie je ťažké použiť gél. Aplikuje sa na ranu, potom tvorí priehľadný film a počas dňa padá. Potom musíte viac a viac rozmazávať. Ale výsledok sa neobjaví dokonca ani za týždeň, zdá sa to o šesť mesiacov neskôr postupne.

Začal som rozmaznať jazvu. Dnes sa takmer nemám rozmazávať, len príležitostne. Myslím na stále pomazanie ďalšieho mesiaca, zrazu je to kritické. Ale v mojom srdci som si vzdychol, že kritický moment, ktorý som prešiel a jazva na čele dieťaťa, nebude. Takže som viac ako spokojný s gelom Kontraktubeks. On nás zachránil pred zjavnou jazvou! Môj osobný názor zostáva o tomto géli Kontraktubeks - len pozitívne! Len nečakajte na účinok 2 alebo 3 týždne. Buďte trpezliví a všetko bude. Jazvy - to nie je bežná bolesť a liečia takmer rok.

Svetlana05

dôstojnosť: Jazvy sú bledé, ekonomicky konzumované, účinné pre čerstvé jazvy.

Na začiatku leta som pevne Ry upala.Prizemlilas čelia akútnej kamni.Rezultat: hlboké tržné rany na hornej a spodnú peru, kus kože stratila, drvený top guba.Na jeho strach stal sa má liečiť sama o sebe (pomoc suseda, zdravotná sestra, že nie je nikto, kto sovetuyu- riskantné).Vnachale premyje sa vodou, potom 20 hodín Soldo ležiace na tvári, horný pysk bola veľkosť lopatky dieťaťa. Potom ošetrovala s levomykolom na týždeň a vypila antibiotikum. Potom týždeň rozmazaný so záchrancom. O dva týždne neskôr, keď krusta otmokli záchranca začala používať kontraktubeksom.Mazala často ako chrasty začala lúpať z gélu aplikovať gél snova.Bez gél na tvári nešiel, dobrý som bol doma. Postupne sa jazvy zbledli na niektorých miestach pokrytých epitelom. Takmer ani vidno.Tolko kde som stratil kus osoby je malá jazva na úrovni zvyšku kozhi.Esli spôsobiť tón, potom nie je nič vidieť. Pozrite sa na fotky: prvú fotografiu na začiatku aplikácie, druhá fotka-3,5 mesiaca používať kontraktubeksa.Umenya trvalo 2 trubice: veľký a malý.

Výhody: naozaj pomáha, jazvy bledé, hospodárne konzumované, účinné aj pri starých jazvach

nevýhody: svrbivá pokožka

Aplikovala gél na svojho manžela na jazvy a jazvy s tenkou vrstvou dvakrát denne po dobu 2 týždňov. Nemohol trvať dlhšie, pretože mal malý vedľajší účinok na liek v podobe brnenia a mierneho svrbenia, hoci sa mi zdá, že to sú rozmary. všetko je celkom tolerantné a nevýznamné. Vo všeobecnosti, s nástupom leta a prítomnosťou malého opálenia, jazva nie je nápadná.

Výsledok nie je zlý, po takých a takýchto ranách.

 • jazvy boli sploštené.
 • farba kože bola vyrovnaná.
 • poškodená oblasť sa začala opaľovať.

V súčasnosti si pamätám gél, používam ho. Našťastie má dlhú trvanlivosť, 4 roky. Nemám pocity brnenia, sčervenania a pálenia. Rozmazávam gél na akomkoľvek malom šramíku, pretože dúfam, že budem mať dobrý výsledok.

Otázka o kontraktubeks

Komentáre

To nie je alergia vôbec, je to akcia Kontraktubekov. Spočiatku som sa tiež spanil, ale potom som si pozorne prečítal pokyny. Pomohol mi.

Chevy tu ponasovetovali, čítali vedľajšie účinky kontraktubeksa, svrbenie je normálne.

Tak to by malo byť presne. Nezabudnite konzultovať s lekárom, ale s najväčšou pravdepodobnosťou je to bežná alergia. Na mňa sa napríklad hrával na mederme a kontrabantubeks mi naopak pomohol alebo pomáhal.

stále existuje MEDERMA - rovnaká masť na akciu môže urobiť. Na mňa práve naopak, na medermu divoký to bol, a tu na contractubex normalek

ďakujem. Nepočula som o tom. Počkám trochu dlhšie. ak nie je výsledok, budem sa zamyslieť nad niečím iným

vyhodené peniaze za túto masť (((((nifiga nikapelyushechki nepomohlo ani ja, ani príliš bratu.Ya šev rozmazanie rozmazanie pravidelne, nafúkol-nafúkol. a skutočnosť, že svrbenie, škrabanie, áno, okrem toho, že tak ďaleko to svrbí, najmä počasie, pred dažďom napríklad.

Neviem, neviem nič o hardware mazala.Hodila postupov, Ultrazvukové zariadenia išiel pozdĺž švu, sa stal jemnejší a lepšie farbu a zrasty rassosali.2 týždeň hodila.Kak proste zavolal si nepamätám, bolo to vo vojenskom poiklinike kde menovaný elektroforéza a td. Opýtajte sa sami seba v meste, môže byť tiež.

Nemal som svrbenie))) vo všeobecnosti pokyny hovoria o lokálnych reakciách ako o vedľajšom účinku. Pravdepodobne to platí. A jazva bola už utiahnutá? Možno len počkajte.

Py.sy: vôbec mi nepomohol, aj keď si pred ním škriabal jazvu a bol strašný a neodstránil strihy na žalúdku ((((

môj lekár odporučil dermatitídu, ale od neho žiadny výsledok. rozhodol sa vyskúšať kontraprodukty. a rana sa dlho pretiahla. Urobil som operáciu v apríli minulého roka. jazva na krku a nemôžem nosiť nič okrem golfu

Mal som roztrhané rany na mojej ruke. Začali používať, akonáhle stehy boli odstránené, používa mesiac 4, ale bohužiaľ, nič pozitívne, ani vidieť. Mimochodom, a recenzie o ňom nie sú veľmi povzbudivé. Ale možno máte šťastie!)

Premýšľam o chirurgickom zákroku, povedz mi, že si nerozpoznal, či je možné urobiť plastickú jazvu? Môže to byť efektívnejšie?

Nepoznal som to a nechcem

MÁM ŠKOLA, AKO som prekonala =)

ale výsledok je? Koľko času sa používa?

on mi pomohol z jazvy na tvári aplikované, hneď ako bola rana oneskorená, asi 2 mesiace, nezostali žiadne stopy,

pomohol mi, aj keď teraz sa hovorí o mnohých falošných

a strihov určite nepomôže

Stále som to našiel. známy riaditeľ farmaceutov. spoločnosť objavila jeden. v lekárňach Diffetsite

Veľa šťastia! stále môže pomôcť.

ďakujem! Dúfam, že to bude najlepšie

Pozri tiež

V návode Kontraktubeksa je napísané, že nedávna jazva by mala byť rozmazaný mesiac! A to je všetko? A čo? Dievčatá, čo a čo sme rozmazali? Zmrštil som sa len pár dní, po šveste je trochu svrbenie, znamená to, že gél pôsobí alebo je to.

Dievčatá sú veľmi rýchle otázky. Zabudla som na to, po čom sa po COP môžete rozmaznať jazvu na kontrakubu, povedal lekár a odletela som z hlavy.

Dobrý deň, dievčatá! Pýtam sa rada: Chcem, aby môj syn znížil malú jazvu, aby sa pokúsil o contractubex, je 4,5 mesiaca a pokyny masti ukazujú, že môžete použiť po roku. Pediatr hovorí, že je to možné! Chcem sa opýtať: kto ich predtým rozmazal.

Ahoj všetci! Nebudem dlho popísať diagnózu - povedzme stručne: 27. apríla bola operácia vykonaná na tvári, zostala pomerne dlhá jazva - od stredu ucha a smerom dole - takmer na krk. Vlákna boli odstránené 16. deň.

Dievčatá, rozmazam môjho syna, aby som sa spálil z hemangiómu, tk. bolo to trochu hrubé. a tak dnes, koža na jeseň odlúpnutá a podnizom červená malá nová mokrá koža. malo by to byť tak, alebo by som sa zmluvu.

Dievčatá, ktoré používali gél kontraktubeks z rastyazhek? Efekt je? I škvrna na tretí deň ráno a večer stretnutia na mojom žalúdku, môj žalúdok sa strašne svrbenie, a vplyv v mojej nula ((

Dievčatá, povedz mi. prosím. Syn sa silno prerezal obočím, ušil, dal dva švy. Keď sa vzlietli a všetko bolo za sebou, zrejme zabudli s radosťou zabudnúť na to, čo robiť ďalej, aby sa zabránilo jazvu. Počul som, že môžete rozmaznať kontraktubeksom, dieťa 3.

Dievčatá, ak niekto používa Kontraktubeksom, povedz mi prosím! Začal som teraz rozmazávať moje strihy a švy po cisársky rez. Nasledujúci deň sa začervenali. Tak by to malo byť, alebo mi to nepotrebuje?

Veľmi dobre počul o tomto géli, že to dobre vyrieši šev po cisárskom, takmer úplne čistí čerstvé rozšírenie, atď.. Mám cisársky.. ktorý použil kontraktubeksom po ks? je to naozaj tak efektívne a robí šev.

Čítal som všetky témy o Kontraktubeks v tejto sekcii - nenašiel som nič zmysluplné. Niekto sa zaujímal priamo o lekára - existujú nejaké odporúčania na jeho použitie počas tehotenstva? Na internete napíšte, že pod B. môže.

Kontraktubeks od akné: najefektívnejšia liečba jaziev

Kontraktubeks proti akné Medzi najefektívnejšie nástroje, ktoré pomáhajú vyrovnať sa s jazvami a jazvami po akne, je gél kontrabutubeks. Táto droga je vo voľnom predaji a jej hlavným účelom je liečba hypotrofických jaziev po akné doma.

Zloženie kontraktubeksa a vlastnosti jeho použitia

Gél kontraktubeks sa skladá z troch účinných látok, ktoré účinne navzájom dopĺňajú a posilňujú činnosť:

 1. Výťažok z cibule. Táto látka odstraňuje zápal a zabraňuje výskytu prebytočného jazvového tkaniva.
 2. Heparín. Vďaka tomu zmäkčuje tvrdené tkanivo jazvy a aktívne obnovuje klietky a kožné tkanivá. Okrem toho má heparín protizápalový a zvlhčujúci účinok.
 3. Alantoín. Je navrhnutý tak, aby zmierňoval začervenanie, ako aj svrbenie a utiahnutie kože. Okrem toho stimuluje proces hojenia v hlbokých vrstvách kože, dodáva mu pružnosť a jemnosť.

Všeobecné odporúčania na používanie tohto lieku nájdete v sprievodných pokynoch. Ale na liečbu post-akné jazvy existujú praktické odporúčania, ktoré boli vyvinuté v procese špecializovaného používania a pri zohľadnení spätnej väzby na liečbu zo strany laboratória. Budeme sa snažiť zdôrazniť najdôležitejšie otázky týkajúce sa liečby touto drogou.

Účinky na jazvy po akné

Kedy môžem začať liečbu akné jazvy s contractubex?

Kontraktubeks (gél) môže byť mazané akné jazvy iba po prejdení ránu kôrkou zaschnuté krvi a Ichor, spadne samo od seba. To by malo upozorniť na skutočnosť, že kôra má padnúť na vlastnú päsť, aby odtrhnúť ruky nemôže v žiadnom prípade! Po vytvorení kozmetického obloženie lemu sa nespustí od okamihu, keď začneme byť aplikované na postihnutú oblasť Kontraktubeks, a to na vykonávanie tohto jednoduchého stavu: kôry, ktorá vznikla po konečnom odstránení hnisu z pupienok by vyschnúť a odpadnúť sám od seba. Obvykle tento proces netrvá dlhšie ako 7-10 dní.

Iba potom, čo je povrch rany z pupienka úspešne oslobodený od pokrytia jeho kôry, môžete pokračovať v liečbe gélových kontraktubekov.

Ako pripraviť pokožku na želatínové ošetrenie kontraktubeks?

Prirodzene, pred aplikáciou gélu na kožu, prvá vec starostlivo očistite od nečistôt a nadbytočného mazu. Nie je to ťažké: len jednoduché umývanie teplou vodou pomocou mydla, čistiaceho gélu alebo peny. Je tiež možné, že najlepším výsledkom je dezinfekcia povrchu jaziev a jaziev po akné s roztokom mravčieho alkoholu alebo iných roztokov obsahujúcich alkohol, ktoré sú vhodné na trenie pokožky tváre.

Ako pripraviť pokožku na použitie

Ako správne použiť gel kontraktubeks na jazvu?

V návode na liečivo sa hovorí, že je potrebné naniesť gél na povrch brucha ľahkými, kruhovými, trecími pohybmi. Avšak skúsenosti ukázali, že táto metóda aplikácie nie je úplne vhodná na liečenie atrofických jaziev, ktoré môžu zostať na koži po akne. V tomto prípade roztrhnite kontrakubex, silnejšie, mierne zatlačte postihnutú oblasť, akoby ju masírovali. Procedúra na trenie by mala trvať najmenej jednu minútu. Navyše sa nemôžete báť pridávať trochu čerstvého gélu do procesu trenia, pretože kontrakuly sú veľmi rýchlo a ľahko absorbované kožou a z tohto dôvodu sa účinnosť liečby jaziev zvyšuje. Liečba jaziev pochádzajúcich z akvizície je nevyhnutná najmenej dvakrát denne. Maximálna povolená frekvencia aplikácie lieku je päť až šesťkrát denne. S dobrou znášanlivosťou kontrakciek, jeho častejšie užívanie prináša najlepší terapeutický výsledok.

Liečba sublingu veľkých jaziev po akné

Veľké ložiská zápalu, potom, čo bol odstránený zo svojho hnisu na kožu môže zanechať znateľné, veľký zapadnuté jaziev modro-fialovú farbu a nepravidelný tvar. Pre urýchlenie liečby práve pre takéto veľké jazvy, mali by ste použiť gél na navrhovanej schému vyššie (aspoň trikrát denne) a navyše, čo musíte urobiť, každý deň s okluzívneho obväzu Kontraktubeks. Urobiť taký obväz nie je ťažké: môžete si vybrať tenký celofánový film na balenie potravín. Vzhľadom na to, že fólia je veľmi tenká, bude priľnúť k pokožke a nebude potrebovať dodatočnú fixáciu lepiacou páskou. Kus fólie potrebný na vytvorenie obväzu by mal mať takú veľkosť, aby presahoval okraje jazvy aspoň 5 mm.

Jazvy po akné - nie je veta

Vo veľkej jazve by sa mal gél pretrepávať najmenej jednu minútu, navyše na jazvu sa aplikuje malý gél a zakryje sa predpripraveným kúskom filmu, ktorý sa opatrne vyčistí na povrch pokožky. Najlepšie je robiť podobnú obväz v noci, pretože sa môže držať na tvári až 12 hodín.

Po akom čase sa objavia výsledky liečby?

Ak sa liečba vykoná správne, skôr sa objavia kozmetické jazvy (obvykle sa tvoria v priebehu 4-5 týždňov) namiesto jaziev po krku a malých jaziev. Pred uplynutím tejto doby už bude možné pozorovať a hodnotiť pozitívnu dynamiku procesu.

Aby sa dosiahol maximálny možný terapeutický účinok, je možné predĺžiť dobu používania subkutánnej injekcie až na dva mesiace a ak sa tento gél používa na liečbu veľmi veľkých a starých jaziev - až šesť mesiacov alebo dlhšie.

Aké sú pocity vyplývajúce z liečby jaziev s contractubexom?

Takmer všetci ľudia, ktorí používajú Kontraktubeks gél pre liečbu akné po dlhú dobu, mali pocit ľahkého svrbenie v mieste aplikácie lieku, a tiež si všimol, že jazva na chvíľu stal horšie vzhľad. Tieto, nejaké vedľajšie účinky, sa vyskytujú, ale nie sú príznakmi toho, že liečivo by malo byť prerušené. Mierny svrbenie sa môže pociťovať na mieste aplikácie subkutánnej injekcie asi pol hodiny po aplikácii lieku na pokožku a môže trvať niekoľko hodín.

Pocity po aplikácii

Zvyčajne sa svrbenie ísť preč, alebo výrazne znižuje po niekoľkých dňoch pravidelného užívania gélu, ale u ľudí s veľmi citlivú pokožku svrbenie závažnosti môže byť pomerne dlhý a silný (hlavne v prípade, že gél sa používa na liečbu veľkej jazvy od akné). Ak je túžba poškriabať miesto s gélom omietnutou, je jednoducho neznesiteľná a trvá veľmi dlho - zastavte používanie lieku. V iných prípadoch nie je mierny svrbenie problémom, ale skôr dôkazom toho, že liečba prebieha správne. Zhoršenie vzhľadu jazvy (zvýšenie jasu farby, opuchy kože okolo jazvy) počas liečby, pretože vo väčšine prípadov sa nejedná o vážny problém kozmetický. Zvyčajne sú ľudia citliví na tento jav, ktorý je náchylný na depresiu. Majú pocit, že používanie Kontraktubeks ovplyvňuje jazvy výhradne negatívne, lebo v období medzi aplikáciou gélu, sú menej nápadné. Lekári v takýchto prípadoch odporúčajú, aby sa liek používalo denne jeden mesiac. Zvyčajne sa počas tohto obdobia stáva pozitívny výsledok liečby tak zrejmé, že utužuje aj tých najpesimistickejších pacientov. Recenzia gélu contractubex potvrdzujú túto skutočnosť.

Ako funguje Contractbutubsex (video)

Pri začatí liečby gélovými kontraktubekmi si všimnite, že odstránené stopy akné nie sú vždy jednoduché. Mali by ste byť trpezliví a predčasne opúšťať liečbu, pretože v niektorých prípadoch trvá úplná obnova pokožky dlhú dobu.