Hlavná

Ovčie kiahne

Ako sa zbaviť akné s Polysorbom

Akné vyrážky, akné často signalizujú, že v čreve sa nahromadili trosky a toxíny. Vstupujú do krvného obehu, prenášajú sa okolo tela, otravujú, spôsobujú kožné problémy. Odporúča sa užívať Polysorp z akné: zhromažďuje škodlivé baktérie, "odpadky" nahromadené v črevách ich vyvedie. Telo sa vyčistí, metabolizmus sa zlepšuje. Príčina bude odstránená a akné zmizne.

Čo je to Polysorb?

Liečivo pôsobí vo vnútri lúmenu gastrointestinálneho traktu, viažuce toxické látky. Polysorb MP je sorbent, používa sa pri otravách jedlom, pri črevných infekciách, pri alergiách. Keď je telo vyčistené, má priaznivý účinok na pokožku. Z jedného gramu tohto polysorbenta sa tvorí približne 300 metrov štvorcových aktívne absorbujúceho povrchu. Povrch črevnej sliznice je približne 200 m². Na porovnanie: aktívne uhlie čistí iba 1-2 metre štvorcových "vnútorného priestoru".

Štruktúra prípravku

Polysorb je dostupný vo forme prášku, balený v jednorazových baleniach v dávke 1 g alebo v liekovkách (hmotnosť je uvedená v anotácii). Z tejto látky sa pripraví suspenzia. Vo forme tabliet liek nevytvára. Aktívna zložka prípravku je koloidný oxid kremičitý, ak je kondenzovaný vo forme tabliet, liek stratí svoje vlastnosti. Vyzerá to ako biely prášok, niekedy so modrastým nádychom. Vôňa nemá, ak pretrepate produkt vodou - vzniká kaša.

Ako účinkuje liečba proti akné

Polysorb MP sa týka enterosorbentov, hlavným účelom lieku je zbaviť telo toxínov. Pod pôsobením lieku sú mikrobiálne telieska navzájom spojené, ich vitálna aktivita je zablokovaná. Nie je len čistenie tela: orgány a systémy zodpovedné za detoxikáciu sú vyložené. Tento liek bol prvýkrát použitý na liečbu otravy, diatézy detí. Použitie polysorbu na akné sa stalo častejšou, pretože sa účinne prejavil v tejto funkcii.

Pokyny na použitie sorbentu Polysorb

Iné prírodné prípravky sú známe pre absorpčné vlastnosti. Podobná aplikácia je napríklad v prípade aktivovaného čierneho uhlia. Rozdiel je v tom, že takéto sorbenty sa používajú na výživovú výživu a Polysorb sa používa proti akné a vo forme masiek. Prostriedok nanesený na kožu, ktorý čerpá z hlbokých vrstiev kožných toxínov, má vlastnosti na sušenie. Po aplikácii masiek sa zaznamenáva zdvíhací efekt a čistenie pórov. S Polysorb sa na pokožke vytvorí ochranná vrstva, ktorá odpudzuje nečistoty a prach. Lekári predpisujú lieky na vredy a tlmiče.

Maska z akné

Čistenie tváre s Polysorbom je jednoduché ako doma. Môžete kombinovať masky a užívať Polysorb z pupienkov vo vnútri. Pre udržateľný výsledok sa maska ​​vykonáva 1-2 krát týždenne pre mastnú alebo zmiešanú pokožku a 1 krát za 10 dní - ak je suchá. Ako pripraviť masku:

 1. Vezmite 1 g prášku Polysorp, nalejte lyžicu vody.
 2. Zmiešajte konzistenciu kyslej smotany.
 3. Namočte na tvár a krk tenkú vrstvu a snažte sa ju robiť rovnomerne. Nedotýkajte sa miesta v blízkosti úst a očí.
 4. Zmes nechajte 15 až 30 minút, potom opláchnite teplou vodou.
 5. Na krk a tvár naneste výživný krém.

Ako užívať perorálne

Existuje niekoľko pravidiel, ktoré je potrebné zvážiť pred pitie Polysorbu z akné. Liečivo sa užíva v zriedenej forme: nemôže sa prehltnúť. Prášok sa zmieša do 1 / 4-1 / 2 šálok vody. Štandardným dospelým sa odporúča, aby užívali 3 gramy trikrát denne. Pri používaní polysorbu z liečby akné trvá 2-3 týždne, potom sa prestanete týždeň a opakujte postup, pričom zachováte rovnakú dávku. Kurzy sa opakujú počas celého roka. Pokaždé, keď sa vyrážky zmenšujú. To platí aj pre problémy s dospievajúcim akné.

kontraindikácie

Polysorb obsahuje čistý homogénny kremík, prirodzenú látku, ktorá nepreniká do vnútorného prostredia tela. Kremík nie je toxický a nemá absolútne kontraindikácie pre vnútorné a vonkajšie použitie. Polysorb počas tehotenstva nemá nepriaznivý vplyv na dieťa a jeho matku. Nachádza sa iba vo vnútri črevnej dutiny, nevstupuje do krvi tehotných a plodov. Enterosorbent je predpísaný pre budúce matky, aby očistili telo "odpadkov", s príznakmi toxikózy. Relatívne kontraindikácie:

 • peptický vred v štádiu exacerbácie (žalúdok, dvanástnik);
 • pažeráka.

Neodporúča sa polysorbent (žiadne):

 • v prítomnosti akútnej intestinálnej obštrukcie;
 • s individuálnou intoleranciou liekov;
 • deti do jedného roka.

analógy

Existujú lieky, ktoré sa považujú za analógy Polysorbu. Ide o enterosorbenty, ale s inou účinnou látkou. Neexistujú žiadne prípravky, ktoré by na ruskom trhu úplne zodpovedali spoločnosti Polysorb. Tieto lieky tiež pomáhajú odstraňovať toxíny z ľudského tela, ale nepoužívajú ich vo forme masiek. Relatívne analógy polysorbu:

 • "Enterosorb" (prášok);
 • "Neosmectin" (suspenzia používaná v pediatrii);
 • "Microcel";
 • "Enterosgel";
 • "Filtrujú-STI";
 • Aktívne uhlie.

Video o spôsobe aplikácie Polysorbu v prášku z akné

Recenzie o Polysorbe pre tvár

Veronica, 26 rokov: Pred rokom som začal objavovať akné, ako v dospievaní! Bol som v šoku, pokúsil sa ich rozmaznať, sušiť, dokonca ich vytlačil, ale bolo ich viac. Bol som odporúčaný tento liek, urobil som masky a vzal som ho dovnútra. Kurzy - dva týždne, potom prestávka v týždni a znova. Pomohlo mi to.

Angelina, 31: Po dlhú dobu trpím akné, nevedela som, ako sa zbaviť akné. Bol pri dermatológovi povedal alebo povedal - problémy sa nachádzajú vo vnútri, je potrebné vyčistiť organizmus. Zistil som sa o Polysorbe, skúsil to. Do konca tretieho týždňa som videl dobrý výsledok. Prerušil som sa, kurz sa zopakoval, účinok sa zintenzívnil. Koža už nie je tučná. Vyrážky sú preč.

Yaroslav, 22: To je dobrý prostriedok proti akné, stačí si zvyknúť. Ako kriedová krieda alebo tak niečo. Ale to pomáha, ramená a tvár boli pokryté pupienkami. Rýchlo začali vyschnúť, nové sa neobjavili, kým nebudú robiť jeden úplný kurz Polysorbu.

Eugenia, 36 rokov: na prechodnom veku dcéry (14 rokov), akné sa pre ňu stala obrovskou tragédiou! Vynaložil veľa peňazí na všetky druhy tonikov, kým sa o Polysorbe dozvedeli. Je to lacné, nie škaredé, a to funguje! Ja sám som začal robiť masky s týmto liekom, pokožka vyzerá viac svieža. Moja dcéra je šťastná a otáča sa zrkadlom.

Informácie uvedené v tomto článku sú len informačné. Materiály tohto článku nevyžadujú nezávislé zaobchádzanie. Len kvalifikovaný lekár môže diagnostikovať a poskytovať rady o liečbe na základe individuálnych charakteristík jednotlivých pacientov.

Ako užívať polysorb z akné a urobiť z neho masku?

Táto látka patrí do sorpčných prípravkov. Je to anorganický enterosorbent, ktorý sa dá použiť nielen na elimináciu intoxikácie, Polysorb z akné sa úspešne používa v kozmeteológii na liečbu problémovej kože. Dokonale čistí pokožku, včas vám umožní zbaviť sa alergických vyrážok, čierných škvŕn.

Farmakologický účinok

Vedci už dávno zistili, že najčastejšie problémy s pokožkou vznikajú v dôsledku trosky tela. Toxíny sa hromadia v črevách, poškodzujú všetky orgány a jedným z prejavov nesprávneho fungovania črevného traktu je výskyt vyrážok a pupienok na tvári.

Polysorb, ktorý sa odoberá dovnútra, viaže všetky toxíny, trosky absorpciou a potom ich odstráni z tela. Táto akcia platí pre nasledujúce látky:

 • toxíny endogénneho a exogénneho pôvodu;
 • alergény, ktoré sú bakteriálne alebo potravinové;
 • produkty rozpadu, ktoré sa tvoria v črevách po rozpadu bielkovín;
 • mikrobiálne endotoxíny;
 • oligopeptidy;
 • a ďalšie látky škodlivé pre telo.

Návod na použitie Polyisor z akné

Prekvapivo, nie každý vie, že liek môže byť použitý ako liek na vyrážky a akné na tvári nielen vnútri, ale aj na to, aby z liečivých liečivých masiek vyradila liečivé masky.

Zároveň, aby riešenie je veľmi jednoduchý - aby sa rozpustil prášok s čistou vodou (konzistencia - ako kyslou smotanou), a potom použiť čistiaci prostriedok na dekolte (v prípade potreby), ako aj na čistý tvár. Najlepšie je použiť masku od Polysorbu po kúpe - všetky póry sa otvoria, pokožka absorbuje užitočné látky omnoho lepšie. Častice zmesi vyschnú a pohlcujú tuky (tuk na pokožku), čím získate čerstvú, čistú a zdravú pokožku. Pri pravidelnej aplikácii dochádza aj k zníženiu počtu vrások a ďasien (čierne škvrny na nos). Je pozoruhodné, že takéto masky nielen očisťujú pokožku, ale aj ju omladzujú zvnútra.

V niektorých prípadoch je možné po aplikácii zmesi pozorovať mravčenie a ľahké pálenie kože. Je to normálne, malo by to byť - táto reakcia naznačuje, že proces čistenia prebieha. Polysorb je maska ​​na akné, ktorá má tiež olupovanie, to znamená, že môžete súčasne omladiť tvár, zbaviť sa keratinizovaných častíc kože a umožniť regeneráciu pokožky.

Ak máte suchú pokožku na tvári, trvá 10 minút, kým sa prejaví efekt, ak je mastný alebo kombinovaný - v tomto prípade je žiaduce dlhšie trvať 15-20 minút. Aplikujte 2 krát týždenne a po odstránení zmesi vodou odporúčame mast 'tvár hustou smotanou. Prvé výsledky sa objavia po prvej relácii a mnohí poznamenajú, že vyjadrený efekt získavajú ľudia s mastnou pokožkou tváre - lesk svieti a farba kože je vyrovnaná.

Stojí za zmienku, že ak chcete dosiahnuť ideálny výsledok, Polysorb by sa mal používať nielen ako masky, ale aj vo vnútri. Ideálna, rovná pokožka bez vyrážok je charakteristická pre ľudí, ktorí majú dobre fungujúci gastrointestinálny trakt, nie sú kontaminované toxínmi a troskami. Liečivo vám umožňuje dosiahnuť úplné čistenie čreva pred škodlivými látkami, zbaviť sa vnútornej intoxikácie a normalizovať štruktúru pokožky, eliminovať alergické reakcie a malé vyrážky. Na plnohodnotné ošetrenie je potrebné aplikovať prípravok na kurzy od 10 do 14 dní.

Z kožných vyrážok často trpia adolescenti - kvôli hormonálnym výbuchom a všeobecnej reštrukturalizácii tela. Pri používaní lieku Polysorb s každým jednotlivým kurzom dochádza k zníženiu vyrážok, zatiaľ čo liek je absolútne neškodný, takže ho môžu používať dospelí a deti.

Recenzia pre Polysorb z akné opäť dokazuje účinnosť lieku. Mnohé pozoruhodné zlepšenia dokonca aj pri príležitostnom použití. Zároveň stojí za zmienku, že môžete dosiahnuť ideálny výsledok bez toho, aby ste vynaložili obrovské množstvo peňazí na výlety do kozmetičky. Polysorb lieči príčinu vyrážky, a preto pomocou tejto terapie môžete počítať s dlhodobým účinkom a dokonalým blahobytom. Navyše, pri vykonávaní procedúr doma viete presne, aké zložky tvoria liečivú masku, zatiaľ čo môžete relaxovať čo najviac - zahrňte svoju obľúbenú hudbu a pijte voňavý čaj zadarmo!

Ako aplikovať polysorb na akné?

Liečivo sa má užívať ako perorálna suspenzia. Roztok na varenie je veľmi jednoduchý: na to budete potrebovať obyčajnú čistiacu vodu a prášok. Priemerná dávka pre deti je 0,6 gramov, pre dospelých - dvakrát toľko. Výsledný roztok sa má užívať jednu hodinu pred jedlom. Nepoužívať s inými liekmi, Polysorb môže neutralizovať ich účinok. Denná dávka pre dospelého je 12 gramov, táto dávka je rozdelená na niekoľko dávok. V prípade potreby je prípustné zvýšiť dávku až na 24 gramov, ale nie vyššie.

Pred každým použitím sa musí pripraviť nová dávka suspenzie.

Polysorb sa môže aplikovať zvonka, aby sa urýchlil proces hojenia vredov, rany, popáleniny a ďalšie poškodenia epidermis, ako aj vyhnúť sa hnilobe a infekcii rany.

Ak chcete vyrobiť masku z Polisobry z akné - v tomto prípade musí byť prášok riedený čistou vodou pri izbovej teplote do stavu kyslej smotany. Po vysušení masky vypláchnite - približne 10 minút po aplikácii.

Hlavná akcia masky z Polisorby

Ako už bolo uvedené vyššie, na dosiahnutie viditeľných výsledkov v krátkom čase je potrebné nielen vnútorné použitie lieku, ale aj externe. Zloženie liečiva obsahuje kremík, je súčasťou všetkej známej kozmetickej hliny, ktorá je už dlho známa svojimi protizápalovými a baktericídnymi vlastnosťami.

Tu je potrebné venovať pozornosť nasledujúcemu faktoru: hlina je pomerne agresívna zmes a pri bežnej aplikácii môže poškodiť pokožku a poškodiť horné vrstvy epidermis. V prípade Polysorbu je tento jav vylúčený.

Hlavná činnosť masky:

 1. Zvyšuje imunitu pokožky.
 2. Pri pravidelnej aplikácii bude epidermis schopná bojovať proti agresívnym prejavom vonkajšieho prostredia (prachu a iných kontaminantov).
 3. Škodlivé látky sa nedostanú do pórov, nezakrývajte ich - takže sa môžete nielen zbaviť ďasien, ale tiež zabrániť ich opätovnému vzhľadu.
 4. Výrazne zvyšuje tón pleti.
 5. Všetky póry sú očistené od toxínov a toxínov.
 6. Zlepšuje pleť.
 7. Jemné vrásky s pravidelnou aplikáciou sú takmer neviditeľné.
 8. Pušky sú vysušené, zápal zmizne. Ak je koža problematická, nie je v nej veľa zápalov a vredov - môžete ju aplikovať denne, ale len na problémové body.
 9. Koža je vyhladená a vytiahnutá.
 10. Maska od firmy Polysorb podporuje hĺbkové čistenie pokožky na bunkovej úrovni.
Účinok prípravku Polysorb na vnútornú aplikáciu

Ak sa chcete zbaviť akné raz a navždy, stačí len externá aplikácia. Je potrebné odstrániť hlavnú príčinu problému pokožky - trosky tela.

Polysorb má výrazné detoxifikačné vlastnosti, ako aj sorpčné účinky. V lúme gastrointestinálneho traktu liekom viažu všetky endogénne, exogénne látky, ktoré majú škodlivý účinok na telo a jemne ich odstránia. Nepôsobí na zápaly. Výstup je nezmenený, nie je absorbovaný do steny gastrointestinálneho traktu.

Nežiaduce účinky

Je to veľmi zriedkavé, ale aj napriek tomu sa človek, ktorý sa rozhodol podstúpiť liečbu počas kurzu, môže mať alergickú reakciu na zložky lieku. Je tiež možné prejaviť zápchu, dyspepsiu. Použitie polisorby je aktuálne počas 14 dní, ale nie viac, pretože v tomto prípade môže dôjsť k porušeniu absorpcie rôznych živín v čreve:

 • minerály a stopové prvky;
 • vápnik;
 • užitočné vitamíny.

Ak trpíte chronickými ochoreniami a súčasne podstupujete liečbu inými liekmi, pred užívaním lieku Polysorb sa poraďte so svojím lekárom. Adsorbent môže narušiť absorpciu liečiva v čreve, preto pacient môže potrebovať zvýšiť dávku požitých liekov. Nezávisle zvyšovať dávku je zakázané!

Poznámka pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť akné raz a navždy

Aby ste dosiahli ideálny výsledok, musíte sa starať o seba. To sa týka nielen použitia rôznych kozmetických prípravkov, ale aj kontroly stravy. Veľké množstvo dievčat z dôvodu vyrážky sa musí obmedziť na čokoládu a iné sladkosti - ak predtým, než budete jesť zakázaný výrobok, vezmite si Polisher - nebudú žiadne smutné dôsledky.

Nie je potrebné navštevovať drahé salóny, kozmetikov - stačí, aby ste masku doma dostatočne pravidelne - a vaša pokožka bude žiarivá, akné prejde, pleť sa zlepší.

Najdôležitejšie je, pamätajte - nie je ideálny vzhľad, ak telo obsahuje toxíny a toxíny. Vďaka Polisorb dostanete príležitosť, aby ste sa uzdravili a zabudli na nepríjemné sčervenanie, čierne škvrny, pupienky. Čistenie kremíka je absolútne neškodné - takže droga môže trvať aj dospievajúcich.

Kontraindikácie pre použitie

Napriek skutočnosti, že farmakologické činidlo má veľa výhod, malo by sa používať s opatrnosťou, pri ktorom dochádza k individuálnej intolerancii zložiek lieku, ako aj k nasledujúcim ochoreniam:

 • atóniu črevného traktu;
 • krvácanie GIT;
 • gastritída, peptický vred počas exacerbácie.

Aplikujte polysorb na akné topicky, ak ste alergický na zložky lieku.

Polysorba počas tehotenstva

Špecialisti - vedci a vedci uisťujú, že keď sa narodí dieťa, žena môže drogu použiť, ale dieťa nebude nepriaznivo ovplyvnené. To isté platí aj pre dojčenie - na dieťa neboli zistené žiadne nepriaznivé účinky, takže počas tohto obdobia sa môže použiť Polysorp, ale pre vašu bezpečnosť a bezpečnosť dieťaťa je lepšie konzultovať so svojím lekárom.

Indikácie na použitie

Je zistené, že Polysorb sa môže používať nielen v kozmeteológii. V návode na prípravu sa uvádzajú aj nasledujúce pokyny na použitie:

 • akútne črevné infekcie u detí a dospelých;
 • chronické črevné infekcie u detí a dospelých;
 • dysbakterióza (v tomto prípade je potrebná komplexná liečba);
 • hnačka neinfekčného pôvodu;
 • alergia na lieky a potraviny sprevádzané vyrážkami na koži;
 • otravy alkoholom, liekmi a inými silnými látkami;
 • hepatitída vírusového pôvodu;
 • septicko-purulentné ochorenia, ktoré sú sprevádzané ťažkou intoxikáciou (horúčka atď.);
 • zlyhanie obličiek v chronickej forme;
 • je žiaduce používať Polysorb pre ľudí, ktorí žijú v oblasti znečistenej životným prostredím, pracujú v nebezpečných odvetviach.

To znamená, že bude skutočné piť drogu nielen na odstránenie akné a vyrážok, ale aj na vytvorenie mikroflóry v čreve. Polysorb zaobchádza presne s príčinou výskytu pupienkov, a preto nezakryje nerovnosti a zápaly na koži, ale tiež sa ich zbaví raz a navždy.

Ak chcete mať čerstvú pleť, chráňte sa pred výskytom všetkých druhov vyrážok, vždy sa cíť ľahko a vesele, zbavte sa niekoľkých kíl a upravte tráviaci trakt - v tomto prípade si skúste Polysorb vyskúšať!

Recenzie o liečbe akné Polysorb

Referenčné číslo 1

Moja dcéra trpela veľmi veľa z akné - že sme sa jednoducho nedostali predpísané! Lekári hovoriaci v lekárni sme začali používať takmer okamžite - horia pokožku a ponechajú červené bodky. Uzdravené a drahé lieky tiež nepriniesli požadovaný účinok.

O spoločnosti Polisorb som sa náhodou naučil - predo mnou v lekárni ju žena kúpila a konzultovala s lekárnikom, v akých rozmeroch je potrebné riediť prášok na masky. Zaujal ma, prehľadal som internet na informáciu - rozhodol som sa vyskúšať! Teraz druhý týždeň liečby sa koža výrazne zlepšila a moja dcéra a ja sme len šťastní! Teraz môžete vždy zabudnúť na urážky od spolužiakov.

Kristina, 35 rokov - Petrohrad

Referenčné číslo 2

Mám peklo na tvári - vo forme malých a častých abscesov! Spočiatku lekári odporučili strašne drahé mastné látky, kúpili sme si, ako tam bola úľava, nič nepomohlo. Tiež mi bolo predpísané piť síru a kvasinky - ale moja matka sa kategoricky postavila proti tejto liečbe. Naneštastie sme o Polisorbe počuli od ľudového liečiteľa. Tiež odporúčala telu očistiť, črevá a aplikovať náplasť na pokožku tváre. Je to lacné, a preto sme sa rozhodli, že to ešte nebude horšie, musíme to skúsiť.

Bolo to pred mesiacom. Pre dnešok som zabudol, čo sú pupienky a ako vyzerajú! Možno, niekto príde vhod: ak trpíte vyrážkami po jedle (čokoláda, pomaranče), pred jedlom, piť balenie, nebuďte leniví! Nasledujúci deň uvidíte svieži, oddýchnutý a najdôležitejšie - žiadne akné! - tvár. Som veľmi spokojný s výsledkom a som pripravený dodať 5 z 5.

Oksana, 17 rokov - Moskva

Recenzia №3

Ďakujeme za článok! Trpím akné a vrie mi celý svoj vedomý život. Spočiatku vykonávala všetky druhy kozmetických procedúr a potom prešla na ťažké delostrelectvo - transfúziu krvi. A ja by som nevedel, koľko viac bolo trýznených, ak by o mne niekto povedal o Polysorbe.

Použil som to dovnútra - s kožou sa stalo oveľa lepšie, upustil pár libier. Začal som robiť masky nedávno, zatiaľ čo žiadne špeciálne výsledky nie sú viditeľné, ale som stále šťastný - pokožka vyzerá ešte ľahšie, akné sa stalo oveľa menej. Napokon som sa napil liekom - 14 dní, týždeň odpočinku, o týždeň neskôr - ďalší kurz. Ale výsledky sú veľmi potešujúce!

Marina, 41 rokov - Kazan

Spätná väzba №4

A celý môj život som trpel mastnou pokožkou. Doslova po 2 hodinách je tvár lesklá a na dotyk - klzká a tučná. Vždy som musel používať obrúsky, aby som si vymrela tvár... Môj priateľ mi odporučil, aby bol Polisor tajomstvom. Používa sama tento liek a má nádhernú pokožku - hladkú, hladkú, ani nosí make-up.

Výsledky prekonali všetky očakávania! Už po prvýkrát sa póry zmenšili, tuk trblietky zmizol. Som veľmi potešený, pokračuj v tomto postupe. Ak máte obavy z pupienkov, mastnej kože, vyrážok - skúste to, neľutujte.

Návod na použitie Polysorb z akné

Akné erupcie často prechádzajú dlhú dobu kvôli toxínom, ktoré otrávia celé telo.

Nesprávne jedenie, prejedanie, alkohol a fajčenie, zlá ekológia - to všetko poškodzuje prácu vnútorných orgánov, čo nevyhnutne ovplyvňuje stav kože.

Snaží sa odstrániť nahromadené látky prostredníctvom pórov, ale nerieši systematické preťaženie.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

Preto je dôležité venovať pozornosť nielen vonkajším metódam liečby akné, ale aj očisťovať telo zvnútra.

Za týmto účelom existujú špeciálne prípravky, napríklad Polysorb, Lactofiltrum a Enterosgel alebo obyčajné aktívne uhlie, predpísané pre akné.

Najpopulárnejší je Polysorb, pretože sa môže užívať aj perorálne a je vyrobený z práškových masiek na tvár.

Príčiny akné

Existuje mnoho dôvodov pre akné. Ak je akné dlhý čas, potom najprv musíte navštíviť lekára na diagnostiku.

Je dôležité vylúčiť:

 • hormonálne poruchy (častejšie u dospievajúcich, tehotných a dojčiacich žien);
 • endokrinné poruchy (diabetes mellitus);
 • ochorenia močového systému (polycystóza);
 • alergie;
 • ochorenia gastrointestinálneho traktu.

Foto: pred začiatkom liečby akné je potrebné podstúpiť vyšetrenie

Ak po prechode vyšetrení nie sú odhalené žiadne závažné patológie, potom stojí za to venovať pozornosť vonkajším príčinám vyrážok:

 • nedostatočné čistenie krytov;
 • používanie kozmetiky, ktorá nie je vhodná pre typ pleti;
 • nadmerné potenie;
 • zvyk vytlačiť jednotlivé prvky vyrážky.

Obrovská úloha pri udržiavaní krásneho vzhľadu tváre a tela je živená, čo potvrdzujú recenzie lekárov dietetikov a dermatológov.

Pre svojich pacientov nevyhnutne odporúčajú stravu, ktorá vylučuje tukové, smažené, rýchle občerstvenie, cukor, cukrovinky a pšeničnú múku.

Zmeny stravovania však často nestačia.

Koniec koncov, z systematického podvýživy na stenách čreva už nahromadil obrovské množstvo trosky. Škodlivé látky nie sú schopné samostatne prechádzať cez póry kože, a preto pokračujú v prenose krvi do všetkých vnútorných orgánov.

Čo je to droga?

Polysorb je sorbent určený na väzbu absorpciou a odstránením všetkých škodlivých látok z tela.

Foto: forma prípravku

Sú to produkty rozpadu bielkovín, toxické zlúčeniny uvoľňované patogénnymi baktériami, alergény, etylalkohol, rádioaktívne častice, jedy, cholesterol a iné.

Avšak spolu s jedovatými látkami je prostriedok schopný odstrániť užitočné vitamíny a minerály, znížiť terapeutický účinok niektorých liekov.

Preto by ste nemali užívať sorbent skôr ako hodinu po užití iných liekov.

Forma vydania

Polysorb MP je prášok na báze prírodného kremíka, ktorý sa predáva v akejkoľvek lekárni bez lekárskeho predpisu.

K dispozícii sú vrecká 1, 3, 12 g a ekonomické balenia 25-50 g.

Aplikujte výrobok nesmie byť v suchej forme, ale zriedený vodou na kvapalnú konzistenciu.

Pre komplexnú kontrolu proti erupciám, vrátane súčasného požitia lieku a použitia masiek, je lepšie ihneď zakúpiť väčší balík.

Video: "Maska z Polisorby z akné"

Ako to funguje

 • Náprava je indikovaná na prejedanie, otravu, kocovinu.
 • Je považovaný za dobrý antioxidant schopný neutralizovať účinok voľných radikálov.

Polysorb sa prejavuje v systémovej terapii kožných ochorení:

Liek sa užíva počas stravy, aby rýchlo schudol po intoxikácii alkoholom, otravy jedlom, s dysbiózou, vracaním, hnačkou, bronchiálnou astmou.

Prispieva k úľave zdravia u žien s bolestivou menštruáciou av adolescentoch s hormonálnou nerovnováhou.

Ak chcete zistiť, či Polysorp pomáha s akné, musíte otestovať jeho účinok na seba.

Ako si vybrať správny krém na jazvy na akné? Zistite si tu.

Koniec koncov, každý organizmus je individuálny. Napriek mnohým hodnoteniam v prospech drogy sa účinok jeho užívania môže líšiť aj u ľudí s rovnakými problémami.

Ako podať žiadosť

Ak spolu s ošetrujúcim lekárom bolo možné zistiť, že príčiny akné sú v intoxikácii tela, potom je jednoducho potrebné prečistenie.

 • Liečbu môžete použiť podľa pokynov, ak lekár nestanovil individuálne dávkovanie a priebeh liečby.
 • Správne pripravená suspenzia môže byť prijatá alebo použitá externe.
 • Okrem toho môžu byť predpísané vitamíny a iné užitočné doplnky, vyvinutá strava.
 • Počas liečby je potrebné upustiť od konzumácie alkoholu, inak sa nedosiahne vysoký výsledok.

Maska z akné na základe Polysorbu

 • Takáto maska ​​nielenže odstraňuje zápaly a uvoľňuje čierne bodky, ale tiež dodáva pokožke zamatovú.
 • Polysorb jemne čistí kryty bez toho, aby spôsobil pocit napínania a sucha.
 • Sprostredkovateľ rovnako dobre zvládne akné na tvári, krku, ramenách, v oblasti dekoltu, na chrbte a zadku.

Recept na varenie nie je vôbec zložitý.

Varená voda, ochladená na izbovú teplotu, sa zriedi 1 čajovou lyžičkou. (1 g) prášku na konzistenciu kyslej smotany.

 • Predtým, než vytvoríte masku, musíte sa umyť alebo sprchovať a vysušiť.
 • Kompozícia sa aplikuje na celú postihnutú oblasť prstami, čistými masážnymi pohybmi, okrem oblasti okolo očí.
 • A po 10-15 minútach opláchnite teplou tečúcou vodou.
 • Ako sušiace činidlo absorbuje nadbytok kožného mazu, častice nečistôt, potu a toxínov.

Foto: kompozícia sa aplikuje na tvár s masážnymi pohybmi, s výnimkou oblasti očí

Ak sa maska ​​zmení na tekutinu, rýchlo sa vysuší a bude ťažké umývať.

 • Z rovnakého dôvodu nepoužívajte príliš tenkú vrstvu.
 • Nedovoľte, aby zmes úplne vyschla, inak môžu tvrdé častice poškriabať tvár.

Po prvom postupe sa kryty utiahli, počet čiernych bodov sa znateľne zmenšil a jemné vrásky sa vyhladili.

Nakoniec je potrebné rozmazať hydratačný alebo výživný krém.

Nebojte sa, ak sa vyskytne mierne mravčenie alebo pálenie. Tieto pocity naznačujú, že proces čistenia prebieha.

Ak urobíte masku raz za týždeň, potom o mesiac neskôr sa objaví hlboký účinok drogy:

 • zvyšuje tón epitelu a lokálnu imunitu;
 • exfoliovať horné šupiny epidermy;
 • vysušené vyrážky;
 • opustí mastný lesk;
 • zlepšuje odtieň tváre;
 • vrásky sa stávajú menej nápadné;
 • zmiznú čierne komedóny a úzke póry;
 • poskytuje ochranu povrchu pokožky pred ukladaním škodlivých látok a ich penetráciou do hlbokých vrstiev dermis cez kanály mazových žliaz.

Ak je veľa vyrážok a pokožka je mastná, môžete postupovať každé 2 dni. A keď sa stav krytov zlepší, znížte na 1 čas v týždni.

Na orálne podanie

Akonáhle v čreve Polysorb absorbuje zo sliznice orgánov patogénnych baktérií a trosiek.

Škodlivé látky sa postupne odstraňujú spolu s teliatami. Toto čistenie tráviaceho systému má priaznivý vplyv na stav kože.

Foto: na vnútorné použitie sa prášok rozpustí vo vode

Návod na použitie vo vnútri je tiež veľmi jednoduchý.

 • V 0,5 šálke varenej studenej vody je potrebné zriediť 1 polievková lyžica. lóže. prášok (3 g) a dôkladne premiešajte.
 • Pozastavenie sa užíva 3 krát denne 1 až 1,5 hodiny po jedle.

Ako dlho užívať liek závisí od závažnosti akné a od množstva vyrážok.

Priemerná odporúčaná dĺžka liečby je najmenej 10-14 dní. Odporúča sa absolvovať trojtýždňový kurz, potom sa prestane týždeň, potom v prípade potreby opakujte príjem.

kontraindikácie

Polysorb je neškodný liek, vyrobený na báze čistého kremíka. Preto nemá absolútne kontraindikácie.

Medzi príbuzným stojí za zmienku:

 • žalúdočný alebo dvanástnikový vred v akútnom štádiu;
 • ezofagitída pažeráka;
 • krvácanie zažívacieho traktu;
 • akútna intestinálna obštrukcia;
 • vek do 1 roka;
 • precitlivenosť;
 • Crohnova choroba.

Nepodávajte však pozastavenie nekontrolovateľne.

Je to pomerne silný sorbent, ktorý musí lekár predpísať výlučne za prítomnosti indikátorov.

Režim príjmu je tiež vyvíjaný individuálne.

Či je to možné v tehotenstve

Foto: Počas tehotenstva nie je používanie drogy zakázané

Droga nie je nielen zakázaná počas tehotenstva, ale dokonca predpísaná pre toxózy.

Na ovocie nemá žiadny účinok. Použitie sorbentu na kozmetické účely je tiež povolené. Koniec koncov, ako dôsledok hormonálnych výbuchov, pupínky sa často vyskytujú u tehotných žien. Zatiaľ čo iné prostriedky nemožno použiť, Polysorb sa stáva skutočnou spálenou cestou nepríjemných vyrážok.

Je dôležité pamätať na to, že len pripravená suspenzia sa môže aplikovať na pokožku, ale nie na čistý prášok.

Vedľajšie účinky

Pri správnom používaní Polysorb nespôsobuje negatívne účinky.

Foto: v niektorých prípadoch je možné pozorovať začervenanie a suchosť pokožky

 • V zriedkavých prípadoch po aplikácii lieku na pokožku je možné pozorovať suchosť, podráždenie a odlupovanie. Potom sa stačí zastaviť 1-2 týždne, kým urobíte masky. A potom znížte trvanie procedúr na 5-10 minút.
 • Keď sa užíva perorálne, sorbent je zvyčajne dobre znášaný, nespôsobuje alergické reakcie, zápchu.
 • Vedľajšie účinky sa môžu vyskytnúť u osôb s individuálnou neznášanlivosťou na oxid kremičitý. Potom je dôležité čo najskôr ukončiť liečbu.

náklady

Tabuľka porovnávania nákladov sorbentov z akné v lekárňach v Moskve

Ako očistiť kožu akné s polysorbom

Akné, akné a ďalšie vyrážky na pokožke spôsobujú vždy veľa nepohodlia a sú dôvodom pre vývoj komplexov o ich vlastnom vzhľade, pretože osoba pod šatami sa nemôže schovať. V lekárskom a kozmetickom priemysle sa vyrába veľa produktov, ktoré pomáhajú eliminovať tento problém. Takéto prípravky zahŕňajú Polysorb MP.

Ako Polysorp pomáha eliminovať akné

Než pochopíte, ako sa Polysorb MP môže zbaviť akné, akné a iných problémov s kožou, musíte pochopiť, čo je ich príčina.

Je potrebné poznamenať, že faktory, ktoré spôsobujú akné, pomerne veľa: hormonálne poruchy v tele, zvýšené vylučovanie mazových žliaz, nedostatok vitamínu, metabolické poruchy, patogénne mikroflóry, alergické reakcie, ktorých použitie vhodne vybraných kozmetiky, atď. Ale najčastejšou príčinou je.. kontaminácie celého tela toxíny, toxíny, voľné radikály, rovnako ako zlyhanie zažívacieho traktu.

Prakticky všetka kontaminácia vstupuje do tela tráviacim traktom z liekov, konzervačných látok, cigaretového dymu, alkoholu a okolitej atmosféry. Sú absorbované do krvi a dodávané krvou do všetkých orgánov, čo spôsobuje poruchy v ich práci.

"Polysorbát" označuje entorosorbentam, t. E. Lieky, ktoré sú schopné viazať a odvodiť od škodlivých zložiek organizmu. Hlavnou účinnou látkou činidla je koloidný oxid kremičitý. Liečivo je jemný, jemný prášok, ktorého granule sú silným sorbentom. Ak je liek pripojený k vode, tvoril druh suspenzia, ktorá má vysokú schopnosť absorbovať endotoxín sám, alergény, toxíny, ťažké kovy, rádionuklidy, cudzích antigénov, patogény, a tak ďalej.

"Polysorbát" útoky všetkých škodlivých látok, už s 1-4 minút po vstupe do tela, t. E., začne pôsobiť v žalúdku a pokračuje vo svojej práci v celom zažívacom trakte. Výsledkom je, že sa toxíny, trosky, alergény atď. Odvodzujú prirodzene. Účinnosť lieku na tele je 120 krát vyššia ako u aktívneho uhlia.

1 g "Polysorb MP" je schopný vyčistiť 300 m 2 črevného povrchu.

Jedinečnosť lieku spočíva v tom, že môže na svojich povrchových molekulách držať toxické látky rôznych veľkostí.

Okrem Polysorbu MP existuje veľa ďalších enterosorbentov. Jeden z najpopulárnejších je Lactofiltrum. Výhodou tohto lieku je, že má dvojitý účinok na telo: obsahuje nielen sorbent (lignín), ale aj prebiotiku (laktulózu), ktorá obnovuje prospešnú mikroflóru v čreve.

Avšak, "polysorbát" vyhráva, že absolútne nie je absorbovaný v čreve, ale "Laktofiltrum" môže narušiť vstrebávanie užitočných stopových prvkov a spôsobiť nedostatky vitamínov.

Navyše prášok "Polysorb MP" z akné môže byť tiež použitý zvonka vo forme tvárových masiek. "Laktofiltrum" to sa nemôže pochváliť.

Ak porovnáte dve lieky za cenu, potom je výhoda na strane Lactofiltrum. Jeho náklady na liečbu v priebehu 10 dní budú priemerne o 313-349 rubľov a rovnaké zaobchádzanie s Polysorb MP bude stáť 620-700 rubľov.

Video "Vlastnosti zariadenia Polysorb MP"

Použitie lieku na akné

požití

Aby ste sa zbavili pupienkov a akné na tvári, je potrebné ich očistiť pomocou polysorbu MP.

Liečivo sa užíva perorálne vo forme vodnej suspenzie (v suchom stave sa nedá použiť). Množstvo prášku je určené hmotnosťou tela: pri hmotnosti 40-60 kg, 1 st. l. (3 g), ak hmotnosť presahuje 60 kg, dávka bude 1-2 lyžice. l.

Takže, aby ste vyčistili telo, mali by ste mať 1 polievkovú lyžičku. l. prášok, premiešajte 50-100 ml vody a pite 60 minút. pred jedlom alebo 60 min. po jedle. Liek sa užíva 3 krát denne. Dĺžka liečby je 7-14 dní. Potom môžete prestávku na 7 dní a znova, ak je to potrebné, zopakujte kurz.

Podľa pozorovaní dermatológov sa zjavné zlepšenie stavu kože prejavuje iba druhým liečebným postupom.

Maska s Polysorbom

Ako bolo uvedené vyššie, činidlo sa môže použiť nielen dovnútra. Posilniť jeho účinok zvnútra pomôže pomerne účinnú čistiacu masku s drogou. Na prípravu je potrebné:

 • prášok "Polysorb MP" - 1 polievková lyžica. l;
 • destilovaná voda - 1 lyžička.

Do prášku by sa mala pridať voda a hnevať s hustou kašou. Použite výslednú hmotnosť na tvár alebo iné problémové oblasti (krk, chrbát, hrudník), nechajte masku sušiť. Za 10-15 minút. opláchnite teplou vodou a nasypte výživný krém.

Poznámka. Pri aplikácii masky môžete pocítiť slabé brnenie a pálenie. Toto sa považuje za normálne.

Masku je možné opakovať 1-2 krát týždenne, až kým sa pokožka nezlepší.

kontraindikácie

Pretože "Polysorb MP" má vysokú chemickú odolnosť, nie je absorbovaný v čreve, má malý zoznam kontraindikácií:

 • exacerbácia peptického vredu žalúdka alebo dvanástnika;
 • ezofagitída (zápal sliznice pažeráka);
 • individuálna neznášanlivosť.

Ak sa liek používa v maske, môžu sa vyskytnúť vedľajšie účinky, ako je sčervenanie, svrbenie, šupinatá pokožka. Potom by mal byť čas expozície znížený alebo úplne opustený týmto nápravným prostriedkom.

Dôležité! Pretože Polysorb MP je silný sorbent, nemôže byť nekontrolovaný tak, aby neohrozil zdravie. Pred začiatkom jeho príjmu je potrebné konzultovať kvalifikovaného lekára.

recenzia

S pupienkami som najprv veľmi silno posypal na pravej strane, desať na každej strane. Po chvíli postriekať ľavú stranu a fúzy, na čele, spravidla rýchlo uzdraví. Trpel som s nimi päť rokov. Prostriedky pre pupienky nemôžu zvládnuť všetky vyrážky, ale bez nich nemôžete robiť. Moja váha je 51 kg, začala som užívať jednu lyžicu so šmýkačkou, predtým rozpustenou v 100 ml vody, hodinu pred jedlom, trikrát denne. Pozitívny vplyv na moju tvár som pozoroval od tretieho dňa, koža sa postupne začala objasňovať. Akné liečilo oči, sú hlboké, poak najsilnejšie, na každej tvári teraz niekde päť škvŕn. To je veľmi malé, v porovnaní s tým, čo to bolo. Na hrudi boli pupienky - uzdravené, som prekvapený. Neboli žiadne vedľajšie účinky, liek je vynikajúci. Plánujem piť opäť v decembri. Pozrite si moje výsledky.

Katerok

http://irecommend.ru/content/polisorb-ot-pryshchei-vnimanie-kto-stradaet-kakofobiei-moi-otzyv-ne-chitaite-foto

Vzhľadom na skutočnosť, že Polysorb je vynikajúci sorbent na odstraňovanie toxínov a trosiek z tela, môže byť použitý na čistenie kože tváre, a preto sa zbaviť akné. Ale moja zoznámenie s touto drogou nebola spôsobená akné. Vzal som ho prvýkrát po otravách, aby som odstránil zvyšné toxíny z tela. Ale trvalo mu to nie 2-3 dni, ale do 15 dní na to, aby sa účinok opravil a aby sa zabránilo. A potom som si všimol, že moja tvár bola čistejšia. Spočiatku som si myslela, že to bola nehoda, ale po prečítaní drogy podrobnejšie a potom aj pri čítaní recenzií na internete, uvedomil som si, že táto činnosť a účinok poskytuje spoločnosť Polysorb.

4mtv

http://otzovik.com/review_366921.html

Môžem s istotou povedať, že tento prostriedok pomáha. Na mňa kamarátka takisto zaobchádzala s kožou a jej pomohla alebo pomáhala. Chuť - pre mňa chuť, aj keď mnohí hovoria, že je to škaredé, aj keď necítim žiadny chuť. Napriek tomu by sa malo používať veľmi opatrne - je to také jednoduché - kýchate a odletel. Rád by som dodal - nečakajte na výsledok okamžite. Mal som za mesiac za následok - akné začalo prejsť a začalo sa objavovať menej, ale je to úplne normálne - ste liečený! Nie sú žiadne nedostatky pre mňa: používam ho už viac ako sedem rokov - iba pozitívna akcia! Plusy: Jedná sa o jedinečný zoznam. Problémy s kožou - očistí črevá a odstráni všetky trosky z tela. Otrávená - pomôže vám tam hneď! Alergia s ním tiež nie je strašná! Efektívne! To môže nielen piť a očistiť telo zvnútra, ale tiež urobiť masku - zdobiť si zvonku - zbaviť pupienkov a akné - dvojaký! Je dosť bezpečný! Kontraindikované len pre závažné ochorenia a alergie na samotný liek!

Nastya muži

http://irecommend.ru/content/lechenie-kozhi-litsa-chast-3-lichno-menya-eto-sredstvo-spasaet-postoyanno-chitaite

Boli to pupienky veľmi vážne: hnisavé, hlboké, veľmi bolestivé a dlho nechodili. Povedzme, že tvár sa úplne a úplne zhoršila. To, čo som práve neurobil. A masti, a self-vyrobené liehoviny s aloe, áno toľko. Chápe, že problém bol skôr vnútorný než vonkajší. Šiel som k lekárom. Môj priateľ mi poradil skúsiť Polysorba. Odporúčala jej dermatológ. Som veľmi podozrivý zo samoliečby, ale čítal som o Polysorbe. Bola som potešená tým, že droga je zjavne bezpečná (podplatená a skutočnosť, že ju dokonca pridelili tehotným ženám). Na recepcii som našiel recept na internete. Pijte Polysorb s touto frekvenciou: 3 krát denne pol hodiny pred jedlom, zriedte lyžicu prášku v 100 ml vody. Takže 3 týždne. Potom prerušte 1 týždeň a opäť 3 týždne pijete. Liek bol odobratý v októbri až novembri 14 rokov. A nebolo mi žiadne obmedzenie môjho šťastia, keď som si začal všimnúť, že moja tvár sa pomaly očisťuje. Proces nie je rýchly, poviem hneď, ale účinok je zrejmý.

Kristina SH88

http://irecommend.ru/content/polisorb-zamechatelnoe-sredstvo-ot-pryshchei

"Polysorb MP" označuje sorbenty. Účinne evakuuje škodlivé látky a patogénne mikroorganizmy z tela. Preto sa používa na čistenie tváre akné. Použitie drogy je možné interne aj externe. Prípravok ako liek má svoje kontraindikácie.

Polysorb na tvár z akné: ako to urobiť

Jedným z dôvodov vzniku akné na tvári v dospelosti je narušenie normálnej črevnej mikroflóry. Akumulované trosky a toxíny otrávia telo zvnútra, čo nevyhnutne ovplyvňuje zdravie pokožky. Vyčistite črevo škodlivými látkami, ako je napríklad Polysorb MP. Aplikovať Polysorb na akné ako pomocný, pretože dermatologické ochorenie vo väčšine prípadov vyžaduje integrovaný prístup k liečbe.

Účinná látka

Enterosorbent sa vyrába v práškovej forme na orálne podanie. Hlavnou aktívnou zložkou je koloidný oxid kremičitý.

Plnené enterosorbiruyuschee v dvoch typoch balení: sáčky a konzervy z polymérov. Každé vrecko obsahuje aktívnu zložku v dávke 3 g. Fľaše sa vyrábajú s rôznym množstvom účinnej látky: 12, 25, 35 alebo 50 g.

Vlastnosti enterosorbentu

Polysorb z akné je účinný kvôli schopnosti odstrániť z tela nasledujúce škodlivé látky:

 • toxíny;
 • trosky;
 • alergény;
 • alkaloidy;
 • patogénne baktérie;
 • rádioaktívne častice.

Vzhľadom na schopnosť odstrániť väčšinu nebezpečných prvkov a zlúčenín z tela sa liek tiež používa na akné, ktoré vzniklo na pozadí intoxikácie alkoholom, alergie na potraviny a lieky.

Enterosorbent nemá schopnosť rozdeliť sa a vstrebávať sa v gastrointestinálnom trakte, preto opustí telo v nezmenenej forme. To umožňuje klasifikovať túto drogu ako najbezpečnejšiu kategóriu.

Keď enterosorbent pomáha s akné

Skôr ako začnete užívať Polyisor z akné, treba dôkladne preskúmať návod na použitie, ktorý poskytuje komplexné informácie o relevantnosti použitia lieku v tomto alebo v tomto prípade. Liečivo sa môže užívať s akné v prípade, že ochorenie bolo spôsobené nasledujúcimi dôvodmi:

 • intestinálna dysbióza;
 • intoxikácia alkoholom;
 • nesprávna strava;
 • helminthické invázie;
 • ochorenie pečene;
 • drogovej alebo potravinovej alergie;
 • pracovať v škodlivej výrobe;
 • žijúci v chudobnom prostredí.

Či Polysorp pomáha s akné, ak boli spôsobené hormonálnymi zmenami alebo endokrinnými poruchami v tele, odpoveď špecialistov je negatívna.

Metódy aplikácie na akné

Používa sa polysorb na tvár z akné, a to ako na domáce, tak na interné použitie.

vnútri

Pred aplikáciou enterosorbentu vo vnútri by ste mali dostať lekársku konzultáciu, ktorá vám pomôže vybrať si správne dávkovanie individuálne.

Približná denná dávka pre dospelých a dospievajúcich s telesnou hmotnosťou vyššou ako 40 kg je 0,1 g na 10 kg tela. Prášok je predtým zriedený do polovice pohára vody, kým sa nedosiahne jednotná konzistencia. Výsledné pozastavenie nie je predmetom skladovania. Musí sa okamžite opiť.

Použitie sorbentu by sa malo vykonať asi hodinu pred jedlom, aby sa dosiahol najlepší terapeutický účinok.

Pri alergickom akne a chronickej intoxikácii, na pozadí ktorej došlo k vyrážke, je priebeh prijímania 10 - 14 dní. Po 2 týždňoch môžete obnoviť stretnutie.

Treba poznamenať, že výskyt akné po prvýkrát po začiatku prijatia sa môže zvýšiť. Tento vedľajší účinok je dočasný a naznačuje, že organizmus aktívne odstraňuje škodlivé prvky vonku.

navonok

Predpokladá sa, že maska ​​z polisorby z akné je účinným nástrojom v boji proti akné. Neexistuje žiadny vedecký dôkaz, pretože prípravok nemá antiseptické vlastnosti. Mnohí používatelia však používajú túto metódu a tvrdia, že to pomáha.

Maska pre tvár z akné s polysorbom nie je schopná ovplyvniť aktivitu patogénnych baktérií, avšak pôsobiace prostriedky môžu pomôcť pri boji proti čiernym bodom vďaka nasledujúcim vlastnostiam:

 • odstránenie mŕtvych častíc epidermis;
 • očistenie kože pred mazovými zátkami;
 • sušenie zapálených prvkov.

Pred tým, ako urobíte masku, musíte otestovať citlivosť pokožky na hlavnú aktívnu zložku. Za týmto účelom sa na vnútornú stranu zápästia alebo lakťa aplikuje malé množstvo prášku, riedeného vo vode. Ak o pol hodiny neskôr nedošlo k začervenaniu a podráždeniu, môže byť komponent použitý na určený účel.

Na vytvorenie masky potrebujete prášok a vodu. Komponenty sa odoberajú v takých pomeroch, aby sa dosiahla konzistencia hustého kyslého krému. Výsledná zmes sa rozdelí v rovnomernej vrstve na tvár a nechá sa v priemere za štvrtinu hodiny.

Aby maska ​​dosiahla maximálny výsledok, pred jej aplikáciou sa odporúča vyparovať tvár.

Činidlo sa používa pravidelne dva mesiace s časovým intervalom medzi dvoma dňami.

Kontraindikácie na použitie

Skôr ako začnete piť Polyisor z akné, mali by ste starostlivo prečítať informácie o kontraindikáciách, ktoré obsahujú pokyny. Liek by nemal byť užívaný u ľudí trpiacich:

 • žalúdočné vredy a dvanástnikové vredy;
 • krvácanie v gastrointestinálnom trakte;
 • častá zápcha.

Medzi inými kontraindikáciami je možné vyzdvihnúť individuálnu neznášanlivosť na koloidný oxid kremíka.

Špecifické pokyny a nežiaduce reakcie

Liečba enterosorbentom dlhšie ako dva týždne môže viesť k porušeniu absorpcie intestinálnych živín. Aby sa predišlo výskytu nežiaducej reakcie, spolu s enterosorbentom sa odporúča súčasné podávanie multivitamínového komplexu. Interval medzi využitím finančných prostriedkov by mal byť aspoň 3 hodiny.

V zriedkavých prípadoch je liek schopný vyvolávať zápchu a alergické reakcie.

Liekové analógy

Polysorb proti akné je jedným z mnohých enterosorbentov. Ak chcete očistiť telo škodlivých látok, môžete ho nahradiť nasledujúcimi liekmi, ktoré majú podobný účinok:

 • Aktívne uhlie;
 • laktofiltrum;
 • Enterosgel.

Aktívne uhlie je jedným z najdostupnejších liekov, ktoré sa môžu použiť ako na orálne podanie, tak aj ako masky. Sorbent vám umožňuje odstrániť škodlivé látky z tela a vyčistiť pokožku od čiernych škvŕn a mazových zátok.

Lactofiltrum a Enterosgel sú drahšie lieky a vo formulácii majú rôzne účinné zložky. Prvý obsahuje lignin hydrolyzovaný a laktulózový, druhý - polymetylsiloxánový polyhydrát.

Ktorý z týchto prostriedkov by mal lekár použiť v komplexnej terapii proti akné.

Polysorb MP od akné: recenzie

natalia:

Na pozadí dysbakteriózy na mňa majú vyrážky. Lekár predpísal Polysorb a vitamíny. Za mesiac sa akné stalo oveľa menej.

tatiana:

Čítal som recept masky na internete s Polisorbom. Urobila ju 2 krát týždenne. Koža sa naozaj stáva zreteľnejšie a čierne škvrny sa zmenšili o niekoľko týždňov.

nelly:

Vyskúšal som rôzne enterosorbenty na liečbu akné, ale nič nepomohlo. Musel som navštíviť lekára. Ukázalo sa, že hormonálna porucha v tele a žiadne pilulky na čistenie čriev nepomôže. Teraz pijem antikoncepciu, ktorú predpisuje špecialista.