Hlavná

Dermatitída

polisorb

Ak sa chcete zaregistrovať, zaregistrujte sa.
Trvá menej ako 1 minútu.

Začalo mi niečo nepochopiteľné. Nikdy som netrpeli kožnými chorobami, ale pravdepodobne trpím akné už šesť mesiacov. Šiel kozmetistovi a kúpil si rôzne výrobky, väčšinou drahé. Kým mi nebolo poradené, Polysorb sa všetko vrátilo.
Mala som masku na tvár s jeho doplnením. Mám suchú pokožku, preto raz za 10 dní. Je potrebné vziať 1 g prášku a zriediť s lyžicou vody. Ukázalo sa, že krémová krémová forma. Robiť tieto masky by sa malo robiť pravidelne dlhú dobu, ale napomáha dokonale.

Mal som alergiu a čelím všetkým akné. Lekár povedal, že telo je trosené, je potrebné ho očistiť. Bol som prepustený Polysorb. Ak chcete piť, bolo to príjemné, lekár nemusel. O pár dní neskôr som videl, že akné je menej! Bolo mi predpísané polysorb na 5 dní a inšpiroval som ho ďalej. Po 2 týždňoch som začal niečo ako zvyknúť si. Polysorb prestal fungovať. Úhoře sa vrátili. Okrem toho sa pridalo pálenie žalúdka. Polysorb nemôže vyliečiť všetko, ale čistí dobre.

Polysorb nie je veľmi príjemný prostriedok na vnútorné použitie. Ak je to potrebné, potom prehltnite. Pili som na očistenie toxínov. Nie je to zlý pomohol: črevá pracoval ako hodiny, a akné na tvári sa stalo menej. Akné odo mňa bolo spôsobené vnútornou "špinou".
Veľmi dobrý polysorb a masky z akné. Je nutné riediť liek na konzistenciu kyslou smotanou a aplikovať na tvár po dobu asi 10 minút a potom zmyte a uvidíte, že čierne pupienky vyšiel z pokožky, tváre a vyčistil rosacei. Veľmi sa mi páčilo používať vonku aj zvnútra. Dokonalo čistí telo.

Polysorbu používam asi rok, ale nie každý deň, ale podľa potreby. A tento nástroj používam v rôznych situáciách. Vzhľadom k tomu, že je účinný nielen na odstránenie akné, ale tiež pomáha schudnúť. A tiež účinne čistí telo toxínov a toxínov. Preto ju používam na čistenie čriev. Pokiaľ ide o okamžité odstránenie sezónneho akné, je žiaduce zriediť podľa pokynov a aplikovať kurzy, potom sa zjavný výsledok objaví asi za 7-10 dní. Polysorb sa môže užívať v noci, a to nielen počas dňa.

Myslím, že Polysorb je najefektívnejší sorbent, ktorý prináša rýchle výsledky. Vo vnútri užívam liek iba na indikácie, keď sú problémy s črevnou prácou.
Ak chcete očistiť pokožku pupienkov a akné, urobím polysorbový prášok z masky, ktorý účinne čistí póry a podporuje matovanie.
Masku robím dvakrát týždenne.
Na tento účel zmiešajte 2 lyžičky prášku s akýmkoľvek antiseptikom. Niekedy pridám niekoľko kvapiek esenciálneho oleja. Dala som zmes na tvár. Počas aplikácie a umývania masím pokožku aktívne.
Výsledkom je čisté póry, hladká tvár, sušené pupienky. Maska + kefovanie v jednom médiu.

Pôjde len na čelo, zatiaľ čo celá tvár je čistá. Odpočítala som, že je to možné, ak existujú problémy so žalúdkom. Lekár odporučil polysorbu. A po odstránení čreva sa koža očistí.
Dávam drogu 2 týždne 3 krát denne. Dávkovanie jednej dávky z výpočtu 100 mg na kilogram hmotnosti, chov v bežnej pitnej vode. Liečivo bez farby, vône a chuti nie je pre konzumáciu obzvlášť príjemné, ale ak budete jesť čajové lyžičky, nebudú to žiadne znechutenie. Súbežne s sorbentom bola koža trepaná salicylovým alkoholom ráno a večer. A výsledok je spokojný - prešli toxické procesy v čreve, v dôsledku čoho na tvári nie sú prakticky žiadne pupienky. Aj zatiaľ sa nové nezobrazujú.
Vedľajšie účinky z polisorby si nevšimli, niekoľkokrát to bolo ľahké trávenie a všetko. Samozrejme, bez použitia opatrenia nemožno ho použiť, tým dlhšie. Pretože spolu so škodlivými látkami má vlastnosti vymyť telo a vápnik a tiež vedie k nedostatku bielkovín, vitamínov a aminokyselín. Ak pijete lieky, polysorb je nežiaduci, pretože nerozumie - užitočné alebo škodlivé chemické látky sa dostali do tela a odstránili to isté.

Ako dobrý polisorb pre neodkladnej starostlivosti v prípade otravy, zlé trávenie a ďalšie problémy s tráviacom trakte, takže to sa ukázalo byť nechutné ako prostriedok v boji proti akné. Z nejakého dôvodu si myslel, pretože on má čistiace, dezinfekčné vlastnosti a zabíja patogénne organizmy prostriedky a pustulózne zápaly tiež darilo. A potom sa na jeho čele poskakovalo niečo vážne. Rozpustil to alebo ono ťažko teplé minerálnej vody, látka podobná krupici kaša sa ukázalo. A na dotyk ako želé - rovnaké klzké.
Po prvé, bolo ťažké aplikovať na kožu, nechcel byť rozmazané. A keď sa to stalo, vznikla úloha, aby tu želé udržalo, len sa usilovalo o to, aby sa skĺzlo do očí a líca. Musel som si ľahnúť a držať masku v tejto polohe. O pár minút neskôr som cítil mierny pocit pálenia, potom sa stal dostatočne silný a pridalo sa brnenie, rovnako ako s ihlami. Pocit nepríjemnosti, nechcel som trpieť. V nasledujúcich troch dňoch sa opakovalo, pretože veril, že priebeh masiek bude účinnejší ako jednorazový. Veľmi chybné - pupienky, ktoré boli červené drobné bodky, sa nafúkli a "roztiahli" okolo čela. Stali sa poriadkom väčším a všetkým bolestivým, ako malé abscesy. Aby som sa s nimi vyrovnala, musel som sa uchýliť k osvedčenému nástroju - darsonvalu.

Znižujem hviezdu len kvôli opačnej, kriedovej chuti, keď sa jedia kriedy.
Počas tehotenstva bola mučená pálením žalúdka a vtedy len banky, ktoré nezískali, najskôr: 12 gr, 25 gr a potom 50 gr.
Zaujímavá vec je, čo nevedie banky z lekárne domov, je to stále pocit, že ste predávali vzduch predtým, než je váha.
S neustálym prijatím prášku v dôsledku pálenia záhy, všimol som si, že moje vlasy sa menej znečistili a na tvári mi boli menej vyrážok.
Združujem to s použitím najsilnejšieho sorbentu všetkého, čo existuje na trhu. Na kosmetise.ru dievča písala, že ona pomáhala kurzu polisorb a antiseptické masti, ako sa zbaviť ťažké akné (ja tomu hovorím povrch Mesiaca), a bol som v pridanie polisorb pálenie záhy, ale všeobecne, tiež som si všimol účinku čistenia.
Niekedy sa objaví pupienok a vedľa neho je začervenanie. Budete piť polysorb a podarí sa odstrániť zaostrenie zápalu. Pokiaľ ide o odstránenie toxínov, je to veľmi dobré, ale len na liečbu akné, ja by som ju nepoužíval, vypláchnu vápnik. Pokiaľ ide o výsledky, verím polisorbu viac ako krelasilu. Áno, o čom hovoríme. Ak aj novorodenci s toxickým erytémom môžu piť polysorbát.

Robím čistiacu tvárovú masku z polisorby. Myslím, že je to užitočnejšie ako hlina. Dobre odstráni čierne bodky a vysuší pupienky.
Dosť čajovej lyžičky vody a malého prášku, to všetko sa zmieša, ukáže sa to hustá konzistencia, podobná priehľadnej pasty. Zmes, ktorú som opatrne položila na tvár a krk v kruhovom pohybe, sa dotýkala prstov, kefku nemôžem ovládať. Snažil som sa lopatou, ukázalo sa to veľmi mastná vrstva. A ruky sú tenké a homogénne. Doslova po 10 minútach maska ​​vyschne a na tvári sa vytvorí biely povlak. Je ľahké umyť, najmä teplou vodou. Ak sú tam niekde biele kúsky, potom ich zotrite vatovou vatou s micelárnou vodou.
Počas procedúry je tvár mierne utiahnutá a pocítie mierne brnenie. Pocity nie je príliš príjemné. Ale všimnem si, že tvár sa nerozvetrí a nezačína. To, že neexistuje žiadna suchosť, som vždy po procedúre dal alebo urobiť na tvári výživný krém alebo zvlhčovanie alebo namočenie.
Maska robím dvakrát týždenne, neublíži to ani denne, je to len to, že nemám toľko času. Banky drogy budú trvať veľmi dlho, ak budete robiť iba masky. Ale stále to vezmem do vnútra.

Polysorp používam z akné v dvoch smeroch:
1. Užívam čistiť črevo a očistiť pokožku zvnútra. Na perorálne podávanie som užíval Polysorb 7 dní. Pri 1 príjmu musíte zobrať 1 veľkú lyžicu prášku a zriediť ju v 100 ml vody. Vezmite 1-2 krát denne. Pokúšam sa vykonať takéto očistenie tela raz za 3 až 4 mesiace.
Môžem povedať, že táto metóda nie je príliš ekonomická, ale celkom efektívna. Kvôli tejto metóde som mal dobrý črevný pohyb a malú kožu očistil. Tvár začal vyzerat nudnejšie, myslím, že kvôli normalizácii mazových žliaz.
2. Vytváram masku z prášku, ktorý dokonale čistí pokožku, zužuje póry, odstraňuje mastný lesk, odoberá toxíny. Maska musí byť vyrobená z prášku a vody. Prášok zriedený čistou vodou do stavu kašľa a dať rovnomerné vrstvy na tvári. Majem masku na tvári, kým úplne nevyschne. Potom som umyť teplou vodou. Predtým, než trochu opláchnu, potrhnú kožu predpruženými prstami.
Koža po maske vyzerá matná, hladká a hladká. Postup opakujem maximálne dvakrát týždenne. Účinok masky je uspokojený ešte viac, než keď sa droga uviedla dovnútra.
Úplne z akné sa ma zbaviť sa ešte nestalo, ale koža sa výrazne zlepšila.

Najdôležitejším dôvodom vzniku akné a akné sú toxické látky, ktoré sa vylučujú telom cez kožu človeka. Polysorb je práve navrhnutý na odstránenie toxických a škodlivých látok z tela, a preto je považovaný za pomocníka pre akné.
Aby pokožka bola zdravá, potrebujete nielen externé čistenie, ale pravidelné odstraňovanie toxínov.
Pokyny na prípravu čistiaceho roztoku sú základné. Zrieďte lyžicu prášku v 1/2 šálke vody pri izbovej teplote. Metóda prijímania nie je však tak jednoduchá, alebo skôr, nie je nič ťažké, len pre zaneprázdnenú, pracovnú osobu - je to trochu problematické a nepríjemné. pretože potrebujete riešenie trikrát denne a vždy jednu hodinu po jedle a niekedy jednoducho nemáte čas jesť v práci, nehovoriac o tom, že chcete zistiť čas a piť liek.
Ale ak existuje túžba a príležitosť, potom táto metóda môže byť celkom efektívna.
Môžete liečiť akné v komplexnom polysorbu.
Okrem perorálneho podania použite práškovú masku na vonkajšie použitie.
Taký univerzálny nástroj. Áno, a lacné. Nie je to úplne bezpečné, takže je lepšie, aby ste ho nepoužívali dlho bez dozoru.

Môžete bezpečne považovať liek "Polysorb" za dobrý analóg drahých čistiacich kozmických liekov. Ale len ak máte menšie problémy: mastnú pleť, vzácne pupienky a čierne bodky. Pre závažnejšie problémy s kožou to nie je efektívne.
Konkrétne používam prášok ako masku na tvár. Aby to bolo veľmi jednoduché: prášok zrieďte vodou pri izbovej teplote - a to je všetko! Ale majte na pamäti, prášok je veľmi ľahký, opatrne nalejte vodu, trochu odlišný, alebo všetky častice rozptyľujú alebo kaša požadovanej hrúbky nebude fungovať (potrebnú konzistenciu podobnú kyslou smotanou). Aplikujte na celú tvár, uchovávajte 10-15 minút. Nebojte sa preháňať, maska ​​je úplne bezpečná, opakovane skontrolujte. Nadhodil som to. Iba ak je pokožka suchá, môže byť pocit napätia. Potom opláchnite vodou a vykonajte rutinné procedúry starostlivosti.
Táto maska ​​dokonale zužuje póry a eliminuje čierne škvrny. Môžete to robiť raz týždenne na preventívne účely a niekoľkokrát týždenne (dve až tri) na terapeutické účely.
Jediná vec, ktorú chýba v kompozícii, je vitamín E. Samozrejme, môžete tiež obohatiť kompozíciu sama, ale to je ďalší problém, pre ktorý nie je dostatok času.

Kúpil som Polysorb ako prostriedok na chudnutie. Pokyn k nemu je aplikovaný obrovský, ak tomu verí, pomáha prakticky od všetkých na úkor toho, ktorý očisťuje organizmus. No, môžem povedať, že som dokázal trochu schudnúť, 2 kilogramy, neviem o čistení tela, ale náprava sa ukázala ako absolútne nenahraditeľná pre pokožku. Zatiaľ čo som ho vypil, aby som schudnúť, úplne stratil akné a sčervenanie na tvári. Bolo málo, ale teraz je koža úplne čistá.
Snažil som sa na svoju dcéru. Akné jej nešla úplne, to je príliš veľa z nich i veľké, ale nie sú tak jasné, zmenšili a oni sú už nie vystupujúce. Ak skôr líce boli hrčavé od akné, teraz je to dokonca aj koža so sčervenaním. Vzali sme ho dovnútra, vysadili prášok vo vode a pili pred jedlom 3 krát denne, nie je to veľmi chutná prísada do jedla, ale čo robiť. Môžete robiť masky z toho, stačí len menej vody, takže je tu hustá zmes, ešte sme to neskúšali. Akcia, ktorú by som zavolal rýchlo, zlepšenia dcéry začali 3. deň. Prerušili sme liečbu tak, aby telo zostalo, o mesiac neskôr budeme pokračovať.

Pred začiatkom kritických dní človek vždy kropí s pupienkami a je potrebný intenzívny priebeh masiek. Odpočítala som na webovej stránke výrobcu, že polysorb je v takýchto prípadoch dobrý a rozhodol sa ho vyskúšať. Pretože jeho účinný účinok na čistenie tela v prípadoch otravy je dobre známy z mojej vlastnej skúsenosti. Maska je vyrobená jednoducho - lyžička prášku je zriedená v troch polievkach lyžice vody. Hlavná vec je, že počas miešania nemôžete dýchať prášok. Vzhľadom k tomu, že sa skladá z kremíka, potom nie je možné vyčistiť hrdlo. Po chove je získaný zvláštny gél s pomerne príjemnou konzistenciou. To stačí na to, aby ste na tvár použili silnú vrstvu. Držala som masku 15 minút, ale po piatich minútach sa pokožka začala plodiť nemilosrdne, hoci sa neobjavili žiadne sčervenanie.
Výrobca ubezpečuje, že by to malo byť, preto sa liek začal správať. Ale keď som sa umyla, videl som, že pupienky, aj keď sušili, ale nie veľmi zmenšili veľkosť. Ale pokožka tváre, a to aj napriek tomu, že je tučný, sa stal veľmi suchý a dokonca aj nejako krehký na dotyk. Potom som musel vápniť veľa krémov, aby som mal viac alebo menej normálny vzhľad. Navyše som sotva odstránil stopy masky - mohol som ju vypláchnuť a na mojom tvári sa objavili belavé rozvody, znova som sa vyhladil - opäť sa prejavili. Dvakrát som urobil taký postup a hodil to, nemal som to rád. Nuž, alebo som z osobných dôvodov nezapadá.

Ako to už dlho známe, že príčinou akné je problém, nie toľko vonkajšie ako vnútorné, akonáhle som sa zrazu začína "kvet", prvá vec, ktorú sa snažím očistiť telo na maximum. "Polysorb" priťahuje skutočnosť, že po prvé je k dispozícii v každej lekárni, za druhé je lacná. A po tretie, dokonale odstraňuje vnútornosti zo všetkých druhov nepríjemností, je prijaté aj v prípadoch ťažkej otravy. Takže zvyčajne potrebujem tri až štyri dni, aby som uvoľnil telo toxínov a aby som očistil kožu reakcie na tieto trosky. Dosť ráno - zriediť šesť gramov (dve polievkové lyžice polysorbových vločiek) s pol halou vody. Výsledkom je hmotnosť, ktorá sa podobá niečo medzi gélom a želé. Teraz je najdôležitejšou vecou byť donútiť ho jesť. Napriek skutočnosti, že tento rôsolovitá hmota úplne bez chuti a zápachu, strčiť ho do pažeráka - celého problému, a žiada späť. Ale pupienky zmiznú priamo pred našimi očami. Špeciálne skontrolované - ak ráno pred prijatím polisorby sú priamo čerstvé, nafúknuté, potom večer sa prakticky nerozlišujú a nie bolestivé. A po niekoľkých dňoch zmiznú úplne. A nové sa nezobrazujú.

Zatiaľ čo nikto nekladal otázky. Vaša otázka bude prvá!

Ako užívať polysorb z akné a urobiť z neho masku?

Táto látka patrí do sorpčných prípravkov. Je to anorganický enterosorbent, ktorý sa dá použiť nielen na elimináciu intoxikácie, Polysorb z akné sa úspešne používa v kozmeteológii na liečbu problémovej kože. Dokonale čistí pokožku, včas vám umožní zbaviť sa alergických vyrážok, čierných škvŕn.

Farmakologický účinok

Vedci už dávno zistili, že najčastejšie problémy s pokožkou vznikajú v dôsledku trosky tela. Toxíny sa hromadia v črevách, poškodzujú všetky orgány a jedným z prejavov nesprávneho fungovania črevného traktu je výskyt vyrážok a pupienok na tvári.

Polysorb, ktorý sa odoberá dovnútra, viaže všetky toxíny, trosky absorpciou a potom ich odstráni z tela. Táto akcia platí pre nasledujúce látky:

 • toxíny endogénneho a exogénneho pôvodu;
 • alergény, ktoré sú bakteriálne alebo potravinové;
 • produkty rozpadu, ktoré sa tvoria v črevách po rozpadu bielkovín;
 • mikrobiálne endotoxíny;
 • oligopeptidy;
 • a ďalšie látky škodlivé pre telo.

Návod na použitie Polyisor z akné

Prekvapivo, nie každý vie, že liek môže byť použitý ako liek na vyrážky a akné na tvári nielen vnútri, ale aj na to, aby z liečivých liečivých masiek vyradila liečivé masky.

Zároveň, aby riešenie je veľmi jednoduchý - aby sa rozpustil prášok s čistou vodou (konzistencia - ako kyslou smotanou), a potom použiť čistiaci prostriedok na dekolte (v prípade potreby), ako aj na čistý tvár. Najlepšie je použiť masku od Polysorbu po kúpe - všetky póry sa otvoria, pokožka absorbuje užitočné látky omnoho lepšie. Častice zmesi vyschnú a pohlcujú tuky (tuk na pokožku), čím získate čerstvú, čistú a zdravú pokožku. Pri pravidelnej aplikácii dochádza aj k zníženiu počtu vrások a ďasien (čierne škvrny na nos). Je pozoruhodné, že takéto masky nielen očisťujú pokožku, ale aj ju omladzujú zvnútra.

V niektorých prípadoch je možné po aplikácii zmesi pozorovať mravčenie a ľahké pálenie kože. Je to normálne, malo by to byť - táto reakcia naznačuje, že proces čistenia prebieha. Polysorb je maska ​​na akné, ktorá má tiež olupovanie, to znamená, že môžete súčasne omladiť tvár, zbaviť sa keratinizovaných častíc kože a umožniť regeneráciu pokožky.

Ak máte suchú pokožku na tvári, trvá 10 minút, kým sa prejaví efekt, ak je mastný alebo kombinovaný - v tomto prípade je žiaduce dlhšie trvať 15-20 minút. Aplikujte 2 krát týždenne a po odstránení zmesi vodou odporúčame mast 'tvár hustou smotanou. Prvé výsledky sa objavia po prvej relácii a mnohí poznamenajú, že vyjadrený efekt získavajú ľudia s mastnou pokožkou tváre - lesk svieti a farba kože je vyrovnaná.

Stojí za zmienku, že ak chcete dosiahnuť ideálny výsledok, Polysorb by sa mal používať nielen ako masky, ale aj vo vnútri. Ideálna, rovná pokožka bez vyrážok je charakteristická pre ľudí, ktorí majú dobre fungujúci gastrointestinálny trakt, nie sú kontaminované toxínmi a troskami. Liečivo vám umožňuje dosiahnuť úplné čistenie čreva pred škodlivými látkami, zbaviť sa vnútornej intoxikácie a normalizovať štruktúru pokožky, eliminovať alergické reakcie a malé vyrážky. Na plnohodnotné ošetrenie je potrebné aplikovať prípravok na kurzy od 10 do 14 dní.

Z kožných vyrážok často trpia adolescenti - kvôli hormonálnym výbuchom a všeobecnej reštrukturalizácii tela. Pri používaní lieku Polysorb s každým jednotlivým kurzom dochádza k zníženiu vyrážok, zatiaľ čo liek je absolútne neškodný, takže ho môžu používať dospelí a deti.

Recenzia pre Polysorb z akné opäť dokazuje účinnosť lieku. Mnohé pozoruhodné zlepšenia dokonca aj pri príležitostnom použití. Zároveň stojí za zmienku, že môžete dosiahnuť ideálny výsledok bez toho, aby ste vynaložili obrovské množstvo peňazí na výlety do kozmetičky. Polysorb lieči príčinu vyrážky, a preto pomocou tejto terapie môžete počítať s dlhodobým účinkom a dokonalým blahobytom. Navyše, pri vykonávaní procedúr doma viete presne, aké zložky tvoria liečivú masku, zatiaľ čo môžete relaxovať čo najviac - zahrňte svoju obľúbenú hudbu a pijte voňavý čaj zadarmo!

Ako aplikovať polysorb na akné?

Liečivo sa má užívať ako perorálna suspenzia. Roztok na varenie je veľmi jednoduchý: na to budete potrebovať obyčajnú čistiacu vodu a prášok. Priemerná dávka pre deti je 0,6 gramov, pre dospelých - dvakrát toľko. Výsledný roztok sa má užívať jednu hodinu pred jedlom. Nepoužívať s inými liekmi, Polysorb môže neutralizovať ich účinok. Denná dávka pre dospelého je 12 gramov, táto dávka je rozdelená na niekoľko dávok. V prípade potreby je prípustné zvýšiť dávku až na 24 gramov, ale nie vyššie.

Pred každým použitím sa musí pripraviť nová dávka suspenzie.

Polysorb sa môže aplikovať zvonka, aby sa urýchlil proces hojenia vredov, rany, popáleniny a ďalšie poškodenia epidermis, ako aj vyhnúť sa hnilobe a infekcii rany.

Ak chcete vyrobiť masku z Polisobry z akné - v tomto prípade musí byť prášok riedený čistou vodou pri izbovej teplote do stavu kyslej smotany. Po vysušení masky vypláchnite - približne 10 minút po aplikácii.

Hlavná akcia masky z Polisorby

Ako už bolo uvedené vyššie, na dosiahnutie viditeľných výsledkov v krátkom čase je potrebné nielen vnútorné použitie lieku, ale aj externe. Zloženie liečiva obsahuje kremík, je súčasťou všetkej známej kozmetickej hliny, ktorá je už dlho známa svojimi protizápalovými a baktericídnymi vlastnosťami.

Tu je potrebné venovať pozornosť nasledujúcemu faktoru: hlina je pomerne agresívna zmes a pri bežnej aplikácii môže poškodiť pokožku a poškodiť horné vrstvy epidermis. V prípade Polysorbu je tento jav vylúčený.

Hlavná činnosť masky:

 1. Zvyšuje imunitu pokožky.
 2. Pri pravidelnej aplikácii bude epidermis schopná bojovať proti agresívnym prejavom vonkajšieho prostredia (prachu a iných kontaminantov).
 3. Škodlivé látky sa nedostanú do pórov, nezakrývajte ich - takže sa môžete nielen zbaviť ďasien, ale tiež zabrániť ich opätovnému vzhľadu.
 4. Výrazne zvyšuje tón pleti.
 5. Všetky póry sú očistené od toxínov a toxínov.
 6. Zlepšuje pleť.
 7. Jemné vrásky s pravidelnou aplikáciou sú takmer neviditeľné.
 8. Pušky sú vysušené, zápal zmizne. Ak je koža problematická, nie je v nej veľa zápalov a vredov - môžete ju aplikovať denne, ale len na problémové body.
 9. Koža je vyhladená a vytiahnutá.
 10. Maska od firmy Polysorb podporuje hĺbkové čistenie pokožky na bunkovej úrovni.
Účinok prípravku Polysorb na vnútornú aplikáciu

Ak sa chcete zbaviť akné raz a navždy, stačí len externá aplikácia. Je potrebné odstrániť hlavnú príčinu problému pokožky - trosky tela.

Polysorb má výrazné detoxifikačné vlastnosti, ako aj sorpčné účinky. V lúme gastrointestinálneho traktu liekom viažu všetky endogénne, exogénne látky, ktoré majú škodlivý účinok na telo a jemne ich odstránia. Nepôsobí na zápaly. Výstup je nezmenený, nie je absorbovaný do steny gastrointestinálneho traktu.

Nežiaduce účinky

Je to veľmi zriedkavé, ale aj napriek tomu sa človek, ktorý sa rozhodol podstúpiť liečbu počas kurzu, môže mať alergickú reakciu na zložky lieku. Je tiež možné prejaviť zápchu, dyspepsiu. Použitie polisorby je aktuálne počas 14 dní, ale nie viac, pretože v tomto prípade môže dôjsť k porušeniu absorpcie rôznych živín v čreve:

 • minerály a stopové prvky;
 • vápnik;
 • užitočné vitamíny.

Ak trpíte chronickými ochoreniami a súčasne podstupujete liečbu inými liekmi, pred užívaním lieku Polysorb sa poraďte so svojím lekárom. Adsorbent môže narušiť absorpciu liečiva v čreve, preto pacient môže potrebovať zvýšiť dávku požitých liekov. Nezávisle zvyšovať dávku je zakázané!

Poznámka pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť akné raz a navždy

Aby ste dosiahli ideálny výsledok, musíte sa starať o seba. To sa týka nielen použitia rôznych kozmetických prípravkov, ale aj kontroly stravy. Veľké množstvo dievčat z dôvodu vyrážky sa musí obmedziť na čokoládu a iné sladkosti - ak predtým, než budete jesť zakázaný výrobok, vezmite si Polisher - nebudú žiadne smutné dôsledky.

Nie je potrebné navštevovať drahé salóny, kozmetikov - stačí, aby ste masku doma dostatočne pravidelne - a vaša pokožka bude žiarivá, akné prejde, pleť sa zlepší.

Najdôležitejšie je, pamätajte - nie je ideálny vzhľad, ak telo obsahuje toxíny a toxíny. Vďaka Polisorb dostanete príležitosť, aby ste sa uzdravili a zabudli na nepríjemné sčervenanie, čierne škvrny, pupienky. Čistenie kremíka je absolútne neškodné - takže droga môže trvať aj dospievajúcich.

Kontraindikácie pre použitie

Napriek skutočnosti, že farmakologické činidlo má veľa výhod, malo by sa používať s opatrnosťou, pri ktorom dochádza k individuálnej intolerancii zložiek lieku, ako aj k nasledujúcim ochoreniam:

 • atóniu črevného traktu;
 • krvácanie GIT;
 • gastritída, peptický vred počas exacerbácie.

Aplikujte polysorb na akné topicky, ak ste alergický na zložky lieku.

Polysorba počas tehotenstva

Špecialisti - vedci a vedci uisťujú, že keď sa narodí dieťa, žena môže drogu použiť, ale dieťa nebude nepriaznivo ovplyvnené. To isté platí aj pre dojčenie - na dieťa neboli zistené žiadne nepriaznivé účinky, takže počas tohto obdobia sa môže použiť Polysorp, ale pre vašu bezpečnosť a bezpečnosť dieťaťa je lepšie konzultovať so svojím lekárom.

Indikácie na použitie

Je zistené, že Polysorb sa môže používať nielen v kozmeteológii. V návode na prípravu sa uvádzajú aj nasledujúce pokyny na použitie:

 • akútne črevné infekcie u detí a dospelých;
 • chronické črevné infekcie u detí a dospelých;
 • dysbakterióza (v tomto prípade je potrebná komplexná liečba);
 • hnačka neinfekčného pôvodu;
 • alergia na lieky a potraviny sprevádzané vyrážkami na koži;
 • otravy alkoholom, liekmi a inými silnými látkami;
 • hepatitída vírusového pôvodu;
 • septicko-purulentné ochorenia, ktoré sú sprevádzané ťažkou intoxikáciou (horúčka atď.);
 • zlyhanie obličiek v chronickej forme;
 • je žiaduce používať Polysorb pre ľudí, ktorí žijú v oblasti znečistenej životným prostredím, pracujú v nebezpečných odvetviach.

To znamená, že bude skutočné piť drogu nielen na odstránenie akné a vyrážok, ale aj na vytvorenie mikroflóry v čreve. Polysorb zaobchádza presne s príčinou výskytu pupienkov, a preto nezakryje nerovnosti a zápaly na koži, ale tiež sa ich zbaví raz a navždy.

Ak chcete mať čerstvú pleť, chráňte sa pred výskytom všetkých druhov vyrážok, vždy sa cíť ľahko a vesele, zbavte sa niekoľkých kíl a upravte tráviaci trakt - v tomto prípade si skúste Polysorb vyskúšať!

Recenzie o liečbe akné Polysorb

Referenčné číslo 1

Moja dcéra trpela veľmi veľa z akné - že sme sa jednoducho nedostali predpísané! Lekári hovoriaci v lekárni sme začali používať takmer okamžite - horia pokožku a ponechajú červené bodky. Uzdravené a drahé lieky tiež nepriniesli požadovaný účinok.

O spoločnosti Polisorb som sa náhodou naučil - predo mnou v lekárni ju žena kúpila a konzultovala s lekárnikom, v akých rozmeroch je potrebné riediť prášok na masky. Zaujal ma, prehľadal som internet na informáciu - rozhodol som sa vyskúšať! Teraz druhý týždeň liečby sa koža výrazne zlepšila a moja dcéra a ja sme len šťastní! Teraz môžete vždy zabudnúť na urážky od spolužiakov.

Kristina, 35 rokov - Petrohrad

Referenčné číslo 2

Mám peklo na tvári - vo forme malých a častých abscesov! Spočiatku lekári odporučili strašne drahé mastné látky, kúpili sme si, ako tam bola úľava, nič nepomohlo. Tiež mi bolo predpísané piť síru a kvasinky - ale moja matka sa kategoricky postavila proti tejto liečbe. Naneštastie sme o Polisorbe počuli od ľudového liečiteľa. Tiež odporúčala telu očistiť, črevá a aplikovať náplasť na pokožku tváre. Je to lacné, a preto sme sa rozhodli, že to ešte nebude horšie, musíme to skúsiť.

Bolo to pred mesiacom. Pre dnešok som zabudol, čo sú pupienky a ako vyzerajú! Možno, niekto príde vhod: ak trpíte vyrážkami po jedle (čokoláda, pomaranče), pred jedlom, piť balenie, nebuďte leniví! Nasledujúci deň uvidíte svieži, oddýchnutý a najdôležitejšie - žiadne akné! - tvár. Som veľmi spokojný s výsledkom a som pripravený dodať 5 z 5.

Oksana, 17 rokov - Moskva

Recenzia №3

Ďakujeme za článok! Trpím akné a vrie mi celý svoj vedomý život. Spočiatku vykonávala všetky druhy kozmetických procedúr a potom prešla na ťažké delostrelectvo - transfúziu krvi. A ja by som nevedel, koľko viac bolo trýznených, ak by o mne niekto povedal o Polysorbe.

Použil som to dovnútra - s kožou sa stalo oveľa lepšie, upustil pár libier. Začal som robiť masky nedávno, zatiaľ čo žiadne špeciálne výsledky nie sú viditeľné, ale som stále šťastný - pokožka vyzerá ešte ľahšie, akné sa stalo oveľa menej. Napokon som sa napil liekom - 14 dní, týždeň odpočinku, o týždeň neskôr - ďalší kurz. Ale výsledky sú veľmi potešujúce!

Marina, 41 rokov - Kazan

Spätná väzba №4

A celý môj život som trpel mastnou pokožkou. Doslova po 2 hodinách je tvár lesklá a na dotyk - klzká a tučná. Vždy som musel používať obrúsky, aby som si vymrela tvár... Môj priateľ mi odporučil, aby bol Polisor tajomstvom. Používa sama tento liek a má nádhernú pokožku - hladkú, hladkú, ani nosí make-up.

Výsledky prekonali všetky očakávania! Už po prvýkrát sa póry zmenšili, tuk trblietky zmizol. Som veľmi potešený, pokračuj v tomto postupe. Ak máte obavy z pupienkov, mastnej kože, vyrážok - skúste to, neľutujte.

Návod na použitie Polysorb z akné

Akné erupcie často prechádzajú dlhú dobu kvôli toxínom, ktoré otrávia celé telo.

Nesprávne jedenie, prejedanie, alkohol a fajčenie, zlá ekológia - to všetko poškodzuje prácu vnútorných orgánov, čo nevyhnutne ovplyvňuje stav kože.

Snaží sa odstrániť nahromadené látky prostredníctvom pórov, ale nerieši systematické preťaženie.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

Preto je dôležité venovať pozornosť nielen vonkajším metódam liečby akné, ale aj očisťovať telo zvnútra.

Za týmto účelom existujú špeciálne prípravky, napríklad Polysorb, Lactofiltrum a Enterosgel alebo obyčajné aktívne uhlie, predpísané pre akné.

Najpopulárnejší je Polysorb, pretože sa môže užívať aj perorálne a je vyrobený z práškových masiek na tvár.

Príčiny akné

Existuje mnoho dôvodov pre akné. Ak je akné dlhý čas, potom najprv musíte navštíviť lekára na diagnostiku.

Je dôležité vylúčiť:

 • hormonálne poruchy (častejšie u dospievajúcich, tehotných a dojčiacich žien);
 • endokrinné poruchy (diabetes mellitus);
 • ochorenia močového systému (polycystóza);
 • alergie;
 • ochorenia gastrointestinálneho traktu.

Foto: pred začiatkom liečby akné je potrebné podstúpiť vyšetrenie

Ak po prechode vyšetrení nie sú odhalené žiadne závažné patológie, potom stojí za to venovať pozornosť vonkajším príčinám vyrážok:

 • nedostatočné čistenie krytov;
 • používanie kozmetiky, ktorá nie je vhodná pre typ pleti;
 • nadmerné potenie;
 • zvyk vytlačiť jednotlivé prvky vyrážky.

Obrovská úloha pri udržiavaní krásneho vzhľadu tváre a tela je živená, čo potvrdzujú recenzie lekárov dietetikov a dermatológov.

Pre svojich pacientov nevyhnutne odporúčajú stravu, ktorá vylučuje tukové, smažené, rýchle občerstvenie, cukor, cukrovinky a pšeničnú múku.

Zmeny stravovania však často nestačia.

Koniec koncov, z systematického podvýživy na stenách čreva už nahromadil obrovské množstvo trosky. Škodlivé látky nie sú schopné samostatne prechádzať cez póry kože, a preto pokračujú v prenose krvi do všetkých vnútorných orgánov.

Čo je to droga?

Polysorb je sorbent určený na väzbu absorpciou a odstránením všetkých škodlivých látok z tela.

Foto: forma prípravku

Sú to produkty rozpadu bielkovín, toxické zlúčeniny uvoľňované patogénnymi baktériami, alergény, etylalkohol, rádioaktívne častice, jedy, cholesterol a iné.

Avšak spolu s jedovatými látkami je prostriedok schopný odstrániť užitočné vitamíny a minerály, znížiť terapeutický účinok niektorých liekov.

Preto by ste nemali užívať sorbent skôr ako hodinu po užití iných liekov.

Forma vydania

Polysorb MP je prášok na báze prírodného kremíka, ktorý sa predáva v akejkoľvek lekárni bez lekárskeho predpisu.

K dispozícii sú vrecká 1, 3, 12 g a ekonomické balenia 25-50 g.

Aplikujte výrobok nesmie byť v suchej forme, ale zriedený vodou na kvapalnú konzistenciu.

Pre komplexnú kontrolu proti erupciám, vrátane súčasného požitia lieku a použitia masiek, je lepšie ihneď zakúpiť väčší balík.

Video: "Maska z Polisorby z akné"

Ako to funguje

 • Náprava je indikovaná na prejedanie, otravu, kocovinu.
 • Je považovaný za dobrý antioxidant schopný neutralizovať účinok voľných radikálov.

Polysorb sa prejavuje v systémovej terapii kožných ochorení:

Liek sa užíva počas stravy, aby rýchlo schudol po intoxikácii alkoholom, otravy jedlom, s dysbiózou, vracaním, hnačkou, bronchiálnou astmou.

Prispieva k úľave zdravia u žien s bolestivou menštruáciou av adolescentoch s hormonálnou nerovnováhou.

Ak chcete zistiť, či Polysorp pomáha s akné, musíte otestovať jeho účinok na seba.

Ako si vybrať správny krém na jazvy na akné? Zistite si tu.

Koniec koncov, každý organizmus je individuálny. Napriek mnohým hodnoteniam v prospech drogy sa účinok jeho užívania môže líšiť aj u ľudí s rovnakými problémami.

Ako podať žiadosť

Ak spolu s ošetrujúcim lekárom bolo možné zistiť, že príčiny akné sú v intoxikácii tela, potom je jednoducho potrebné prečistenie.

 • Liečbu môžete použiť podľa pokynov, ak lekár nestanovil individuálne dávkovanie a priebeh liečby.
 • Správne pripravená suspenzia môže byť prijatá alebo použitá externe.
 • Okrem toho môžu byť predpísané vitamíny a iné užitočné doplnky, vyvinutá strava.
 • Počas liečby je potrebné upustiť od konzumácie alkoholu, inak sa nedosiahne vysoký výsledok.

Maska z akné na základe Polysorbu

 • Takáto maska ​​nielenže odstraňuje zápaly a uvoľňuje čierne bodky, ale tiež dodáva pokožke zamatovú.
 • Polysorb jemne čistí kryty bez toho, aby spôsobil pocit napínania a sucha.
 • Sprostredkovateľ rovnako dobre zvládne akné na tvári, krku, ramenách, v oblasti dekoltu, na chrbte a zadku.

Recept na varenie nie je vôbec zložitý.

Varená voda, ochladená na izbovú teplotu, sa zriedi 1 čajovou lyžičkou. (1 g) prášku na konzistenciu kyslej smotany.

 • Predtým, než vytvoríte masku, musíte sa umyť alebo sprchovať a vysušiť.
 • Kompozícia sa aplikuje na celú postihnutú oblasť prstami, čistými masážnymi pohybmi, okrem oblasti okolo očí.
 • A po 10-15 minútach opláchnite teplou tečúcou vodou.
 • Ako sušiace činidlo absorbuje nadbytok kožného mazu, častice nečistôt, potu a toxínov.

Foto: kompozícia sa aplikuje na tvár s masážnymi pohybmi, s výnimkou oblasti očí

Ak sa maska ​​zmení na tekutinu, rýchlo sa vysuší a bude ťažké umývať.

 • Z rovnakého dôvodu nepoužívajte príliš tenkú vrstvu.
 • Nedovoľte, aby zmes úplne vyschla, inak môžu tvrdé častice poškriabať tvár.

Po prvom postupe sa kryty utiahli, počet čiernych bodov sa znateľne zmenšil a jemné vrásky sa vyhladili.

Nakoniec je potrebné rozmazať hydratačný alebo výživný krém.

Nebojte sa, ak sa vyskytne mierne mravčenie alebo pálenie. Tieto pocity naznačujú, že proces čistenia prebieha.

Ak urobíte masku raz za týždeň, potom o mesiac neskôr sa objaví hlboký účinok drogy:

 • zvyšuje tón epitelu a lokálnu imunitu;
 • exfoliovať horné šupiny epidermy;
 • vysušené vyrážky;
 • opustí mastný lesk;
 • zlepšuje odtieň tváre;
 • vrásky sa stávajú menej nápadné;
 • zmiznú čierne komedóny a úzke póry;
 • poskytuje ochranu povrchu pokožky pred ukladaním škodlivých látok a ich penetráciou do hlbokých vrstiev dermis cez kanály mazových žliaz.

Ak je veľa vyrážok a pokožka je mastná, môžete postupovať každé 2 dni. A keď sa stav krytov zlepší, znížte na 1 čas v týždni.

Na orálne podanie

Akonáhle v čreve Polysorb absorbuje zo sliznice orgánov patogénnych baktérií a trosiek.

Škodlivé látky sa postupne odstraňujú spolu s teliatami. Toto čistenie tráviaceho systému má priaznivý vplyv na stav kože.

Foto: na vnútorné použitie sa prášok rozpustí vo vode

Návod na použitie vo vnútri je tiež veľmi jednoduchý.

 • V 0,5 šálke varenej studenej vody je potrebné zriediť 1 polievková lyžica. lóže. prášok (3 g) a dôkladne premiešajte.
 • Pozastavenie sa užíva 3 krát denne 1 až 1,5 hodiny po jedle.

Ako dlho užívať liek závisí od závažnosti akné a od množstva vyrážok.

Priemerná odporúčaná dĺžka liečby je najmenej 10-14 dní. Odporúča sa absolvovať trojtýždňový kurz, potom sa prestane týždeň, potom v prípade potreby opakujte príjem.

kontraindikácie

Polysorb je neškodný liek, vyrobený na báze čistého kremíka. Preto nemá absolútne kontraindikácie.

Medzi príbuzným stojí za zmienku:

 • žalúdočný alebo dvanástnikový vred v akútnom štádiu;
 • ezofagitída pažeráka;
 • krvácanie zažívacieho traktu;
 • akútna intestinálna obštrukcia;
 • vek do 1 roka;
 • precitlivenosť;
 • Crohnova choroba.

Nepodávajte však pozastavenie nekontrolovateľne.

Je to pomerne silný sorbent, ktorý musí lekár predpísať výlučne za prítomnosti indikátorov.

Režim príjmu je tiež vyvíjaný individuálne.

Či je to možné v tehotenstve

Foto: Počas tehotenstva nie je používanie drogy zakázané

Droga nie je nielen zakázaná počas tehotenstva, ale dokonca predpísaná pre toxózy.

Na ovocie nemá žiadny účinok. Použitie sorbentu na kozmetické účely je tiež povolené. Koniec koncov, ako dôsledok hormonálnych výbuchov, pupínky sa často vyskytujú u tehotných žien. Zatiaľ čo iné prostriedky nemožno použiť, Polysorb sa stáva skutočnou spálenou cestou nepríjemných vyrážok.

Je dôležité pamätať na to, že len pripravená suspenzia sa môže aplikovať na pokožku, ale nie na čistý prášok.

Vedľajšie účinky

Pri správnom používaní Polysorb nespôsobuje negatívne účinky.

Foto: v niektorých prípadoch je možné pozorovať začervenanie a suchosť pokožky

 • V zriedkavých prípadoch po aplikácii lieku na pokožku je možné pozorovať suchosť, podráždenie a odlupovanie. Potom sa stačí zastaviť 1-2 týždne, kým urobíte masky. A potom znížte trvanie procedúr na 5-10 minút.
 • Keď sa užíva perorálne, sorbent je zvyčajne dobre znášaný, nespôsobuje alergické reakcie, zápchu.
 • Vedľajšie účinky sa môžu vyskytnúť u osôb s individuálnou neznášanlivosťou na oxid kremičitý. Potom je dôležité čo najskôr ukončiť liečbu.

náklady

Tabuľka porovnávania nákladov sorbentov z akné v lekárňach v Moskve

Polysorb z akné - vnútorné a vonkajšie čistenie kože

Niekedy sa na koži vytvárajú zápalové erupcie a akné spôsobené všeobecnou intoxikáciou tela. V takýchto prípadoch odporúčajú dermatológovia a kozmetológovia použitie účinných sorbentov, ako je Polysorb, ktoré pomáhajú rýchlo odstrániť a odstraňovať toxické chemikálie z lymfy a krvi a očistiť od nich pokožku.

Polysorb - vlastnosti

Liečivo je anorganický enterosorbent, je vyrobený z vysoko disperzného oxidu kremičitého. Odborníci predpisujú Polysorb na problémovú pokožku, pretože má výrazné detoxikačné a absorpčné vlastnosti. Suspenzia, vyrobená z prášku, funguje ako magnet - častice oxidu kremičitého priťahujú škodlivé a jedovaté látky:

 • antigény;
 • patogénne mikroorganizmy a produkty ich vitálnej aktivity;
 • zvyšky drog
 • alergény;
 • soli ťažkých kovov;
 • produkty rozkladu alkoholu;
 • prebytok močoviny;
 • cholesterol;
 • bilirubín;
 • nitráty;
 • metabolické produkty;
 • buniek vírusov.

Tento liek viaže uvedené zlúčeniny a odstraňuje ich z tela. Nie je absorbovaný v zažívacom trakte a vystupuje nezmenený, takže je absolútne bezpečné aplikovať Polysorb z akné. Enterosorbent priťahuje extrémne toxické látky, vitamíny, prospešné baktérie, mikro- a makro-prvky, liečivo sa neviaže a nevylučuje, čo zabezpečuje udržanie normálnej črevnej flóry.

Pomáha Polysorp akné?

Predložený prostriedok nie je všeliek v prítomnosti akné alebo zápalom vredov, často jeho použitie je bezvýznamné. Polysorb proti akné funguje len vtedy, ak je príčinou ich výskytu:

 • intoxikácie;
 • nesprávna starostlivosť o pokožku;
 • porúch príjmu potravy;
 • škodlivá práca;
 • struma;
 • zlá ekológia;
 • utrpeli choroby pečene;
 • chronické otravy;
 • helminthické invázie.

Keď sa patológia postupuje na pozadí hormonálnej nerovnováhy, genetických porúch a iných porúch, ktoré nie sú spojené s intoxikáciou, Polysorb pre tvár z akné nebude mať očakávaný účinok. Harm nespôsobuje enterosorbent, preto môže byť prípadne zahrnutý v komplexných terapeutických schémach na normalizáciu zloženia črevnej mikroflóry.

Polysorb - spôsob aplikácie

Oxid kremičitý sa používa dvoma spôsobmi: ústne a topicky. Cosmetológovia hovoria, že Polysorb z akné je účinnejší, ak sa aplikuje na vnútorné a vonkajšie účely. Kombinácia všeobecnej detoxikácie a hlbokého čistenia pórov kože od jedov a kontaminantov zabezpečuje urýchlené dosiahnutie cieľa a stabilné výsledky. Pred začatím liečby je dôležité študovať PolySorp z akné dobre - ako užívať prášok, aplikovať na pokožku, koľko ju používať. Odporúčame najskôr konzultovať s dermatológa.

Polysorb z akné - ako sa vziať dovnútra?

Spôsob aplikácie enterosorbentu pri liečbe akné je identický so schémou terapie uvedenou v návode na liečivo. Tu je návod, ako piť Polysorb z akné:

 1. Zrieďte na 100-110 ml varenej alebo čistej ne-sýtenej vody 1 polievková lyžica. lyžica (s posúvačom) prášku z oxidu kremičitého. Ak hmotnosť pacienta presiahne 60 kg, môžete si vziať 2 polievkové lyžice. lyžice.
 2. Miešajte Polysorb, kým sa nedosiahne priesvitná suspenzia.
 3. Plne vypite lieky.

Táto manipulácia v prítomnosti akné by sa mala vykonávať trikrát denne medzi jedlami. Dôležité je, aby posledné jedlo bolo najmenej 1,5 hodiny a až do nasledujúcej hodiny to bolo asi 60 minút. Trvanie perorálneho užívania Polysorbu z akné je 1,5 - 2 týždne. Ak existuje potreba ďalšieho podávania enterosorbentu, opakujte priebeh je povolený až po 30-dňovej prestávke.

Maska z polisorby z akné

Vonkajšie sa liek môže používať niekoľko mesiacov, ale nie každý deň a 1-2 krát týždenne. Výrobca lieku odporúča najjednoduchšiu tvárovú masku od firmy Polysorb - predpis na akné zahŕňa kremíkový prášok a čistú vodu. Na pokožku sa nanesie hustá zmes a po 10 minútach sa pred sušením premyje, ale je tu vylepšená verzia tohto výrobku. Po manipulácii je dôležité hydratovať pokožku tukovým krémom, aby sa neutralizovala Polysorb - maska ​​z akné veľmi vysušila pokožku. Ak preskočíte tento krok, dôjde k odlupovaniu a popraskaniu.

Maska z polisorby z akné - recept

 • minerálna alebo termálna voda - 1 čajová lyžička;
 • Polysorb - 1 čajová lyžička (1,5 g);
 • hydrolyte - 1 čajová lyžička.

Vodu pretrepte hydrolátom. Výsledný prášok oxidu kremičitého sa zriedi za vzniku hustého a plastického želatínového materiálu. Na neupravenej tvári rozložte kompozíciu, husto pokrývajúcu celú kožu s výnimkou očných viečok a pier. Keď sa maska ​​začne pokrývať, okamžite ju umyte veľkým množstvom teplej vody. Na tvár navlhčite olejovitým mliekom alebo smotanou.

Odstráňte z Polisorby

Táto možnosť použitia sorbentu by sa mala používať 2-3 krát za mesiac. V tomto prípade Polysorb pomáha s akné a komedónom, vytiahne zátky z pórov. Krovina je pripravená ako maska, ale je nevyhnutné brať menej vody, takže konzistencia sa podobá hustému gélu. Tento nástroj by mal masírovať predtým očistenú pokožku. V tomto procese sa kroviny vyschnú a valcujú, zachytia nečistoty a mimoriadne tajomstvo mazových žliaz.

Ako používať kyselinu Polysorb

Polysorb z akné - náplasť pracujúca na čistote našej pokožky a celého tela. Nové akné kazí náladu? Opäť sa s problémom nemôžete vyrovnať, hoci na jeho riešenie boli použité desiatky liekov? Skúste Polysorb z akné, možno to je tento nástroj, ktorý pomôže pri liečbe kože.

Recenzie o Polisorba z akné povedať, že droga nie vždy pomáha, ale je to pochopiteľné, pretože sme ešte nesplnili prostriedky, ktoré pomôžu všetkým akné, každému človeku a kedykoľvek. Je zrejmé, že niektoré zo zápalu kože ktorí boli liečení inými liekmi, niektoré subjekty nie sú vhodné aktívne látky sú látky, ktoré majú veľa ľudí, napríklad, netolerancie polysorbát. Všeobecne platí, že dôvody, pre ktoré Polisorb proti akné nemôže konať, je pomerne veľa, takže vždy odporúčame použiť opravné prostriedky pre akné až po ich vymenovaní odborník, ktorý pozná presnú príčinu ochorenia a predpísať kvalitu liečby.

Vyberte Polysorb z akné a správne ho použite na dosiahnutie najlepšieho výsledku

Ako sa polysorb z akné?

V skutočnosti, droga nie je ani zlá, a je pridelená s mnohými problémami. Ak trpíte otravou, vracaním, popolom, dysbakteriózou, toxikózou, dermatitídou, alergiami, potom môžete byť menovaný Polysorbom. Ďalej je predpísané v prípade, že je žihľavka, diatéza v detstve, astma bronchiale, metabolické poruchy a mnohých ďalších chorôb, najmä tých, ktoré súvisia s rôznymi intoxikácie organizmu.

Polysorb z akné čistí telo škodlivých látok a liečí pokožku

Aplikujte Polysorb s diétami - vyčistite telo a zlepšíte pokožku v kozmeteológii.

Polysorb odobratý vo vnútri je distribuovaný v ľudskom tele. Teraz opatrne zbiera a absorbuje jedovaté látky a všetky druhy škodlivých kontaminantov. Sú to toxíny, ktoré uvoľňujú mikróby, produkty rozpadu užitočných zložiek, exogénne a endogénne toxíny, alergény atď.

Polysorb odvodzuje všetky škodlivé látky pre telo pomocou lymfy a krvi, ktoré ich prenášajú do čriev a odtiaľ sa vylučujú prirodzeným spôsobom.

Polysorb je užitočný v tom, že aktívne odstraňuje alkohol, ťažké kovy, rôzne rádioaktívne látky, jedy, nadmerné dávky liekov a rýchlosť metabolizmu.

Polysorb z akné má mnoho ďalších pozitívnych údajov

Ale existuje vážne mínus - liek zobrazuje spolu s škodlivými látkami a je užitočný a môže tiež znížiť vplyv liekov, ktoré sa v súčasnosti užívajú.

Ako polysorb pomáha s akné?

Všetci musíme pochopiť, že náš vlastný spôsob života a životné prostredie okolo nás ovplyvňujú zdravie našej pokožky. znečistenie životného prostredia, režim horúce a prašné mesto, toxické emisie, zdraviu škodlivé práce v podniku, konštantné napätie v kancelárii, nezdravá strava, šľahané režimy a sedavý spôsob života - to všetko vedie k poruchám a prerušení v tele prirodzene postihuje kožu. Akné a vzácne vyrážky sú najjednoduchšie formy problémov, ktoré môžu vzniknúť, takže je potrebné niečo zmeniť, alebo aspoň udržiavať a vyčistiť telo z času na čas.

Vďaka špeciálne lieky, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu k dispozícii, môžete maximalizovať očistiť telo od škodlivých látok, nie je možné len, ale aj nutnosťou, pretože tieto látky ovplyvňujú nielen kožu, ale aj vnútorné orgány, čo spôsobuje chronické ochorenie. Preto je potrebné odstrániť nahromadené toxíny, trosky, škodlivé mikroorganizmy a alergény a môžete použiť Polysorp na akné.

Ako je Polysorp dobrý proti akné a je schopný kvalitatívne vyčistiť pokožku?

Ako užívať polysorb z akné?

Ak ste osobne alebo spolu so svojím lekárom rozhodli, že potrebujete Polysorb na liečbu akné, mali by ste určite vedieť, ako piť Polysorb z akné. Vo všeobecnosti nie je nič zložité, koniec koncov každý z nás môže užívať Polysorp podľa pokynov, ale iba stojí za zmienku, že jednotlivé dávky a kurzy môžu byť predpísané v rôznych prípadoch.

Takže, ak sa po analýze a kontroly odborníkov pripojiť pupienky na tele, akné a rôzne vyrážky presne príčiny, ktoré sme spomenuli vyššie, bude žiaduce, aby vykonala dôkladné čistenie príprave tela. Okrem toho vám môže byť predpísaný priebeh vitamínov a živín, ako aj prostriedok na podporu hojenia akné na povrchu kože a ich rýchlu poznámku.

Podľa predpisu lekára sa Polysorb užíva vo vnútri, trikrát denne, hodinu a pol po jedle. Dávka na príjem je 3 gramy, ktorú možno merať pomocou meracej lyžice. Liek sa rozpustí v pol pohári vriacej vody a je jednoducho opitý.

Pred použitím lieku Polysorb je potrebné správne určiť dávku lieku

Priebeh čistenia organizmu trvá 3 týždne, po 1 týždňovej prestávke a ak je to potrebné, opakovanie kurzu.

Maska z akné s polisorbom

Spolu s užívaním lieku dovnútra môžete používať PolySorp proti akné a zvonka, pričom na jeho základe pripravíte špeciálne masky na čistenie a hojenie pokožky.

Maska Polisorp z akné sa aplikuje každý druhý deň, až kým sa stav pokožky nezlepší.

Pri príprave masky je potrebné miešať malý obal Polysorbu v teplej vriacej vode až do krémového stavu. Potom s prstami, jemne masírovať pokožku, aplikujeme hotovú nápravu na akné na pokožku. Po vysušení utrite masku teplou vodou a naneste na pokožku hydratačný krém.

Kožná tvár po maske s Polysorbom bude čistá a čerstvá

Priemerná doba prítomnosti lieku na pokožke tváre nie je dlhšia ako 10 minút. Okrem toho treba mať na pamäti, že maska ​​nie je aplikovaná na oblasť očí.

Kontraindikácie Polysorb a vedľajšie účinky

Napriek tomu, že sa kvalita Polisorb pomáha očistiť telo a jeho externej aplikácie - zbaviť kožu pupienky, akné a zlá mastná, je tiež škodlivé pre telo.

Nehovoriac o tom, že Polysorb vážne postihuje každého, kto ju užíva, ale stále môže poškodiť ľudí s individuálnou neznášanlivosťou na oxid kremičitý - súčasť lieku. Nevyvoláva alergickú reakciu, ale môže vážne posilniť črevo a spôsobiť zápchu. Odporúčame odborníkom prestať užívať liek, ak bol tento účinok pozorovaný.

Okrem toho sa neodporúča liečbu a očistu tela polysorbát detí mladších ako jeden rok, ľudia s individuálnou neznášanlivosti, u pacientov s ochorením čriev (akútna oklúzia) a žalúdočných vredov a ulceróznej kolitídy, Crohnovej choroby.

Buďte opatrní - Kyselinový polysorbát má kontraindikácie.

Odborníci hovoria, že Polisorb žiadny vplyv na tehotenstvo - matky, plodu a priebehu obdobia, a preto si ju pre kozmetické účely nie je zakázané.

Polysorb MP od akné (video)

Podobne ako akékoľvek iné lieky odporúčame užívať Polysorb aspoň preto, že spolu so škodlivými látkami môže odstrániť z tela a dostatočný počet užitočných, čo nie je príliš pozitívne. Hlavná vec, ktorú tu - inštrukcie a správny priebeh, a dúfame, že to pomôže Polisorb akné a čierne bodky.