Hlavná

Kliniky

Ako pomáha Baziron AC s akné - návod na použitie a recenzie

Basiron AS je liek určený na liečbu problémovej pokožky a boj proti akné. Liečivo sa vyrába francúzskou farmaceutickou kampaňou vo forme gélu s rôznou koncentráciou. Na liečbu akné je veľa liekov, ale existuje len málo účinných liekov. Jedným z nich je Baziron AS od akné, ale výrobcovia varujú, že pretrvávajúce pozitívne výsledky možno dosiahnuť len pri dlhodobom užívaní drogy. Preto pred začiatkom liečby je potrebné mať trpezlivosť a neočakávať okamžitý účinok, pretože liečba liekom Baziron trvá tri mesiace.

Gél sa vyrába v troch odrodách, ktoré obsahujú odlišnú koncentráciu účinnej látky. Dermatológovia odporúčajú začať liečbu 2,5% gélu. To platí najmä, ak ste vlastníkom suchú, citlivú pokožku, alebo starší skúsení alergické reakcie s použitím liečivého sredstv.Ostanovimsya viac informácií o tejto drogy a zistiť, či to pomohlo Baziron akné a ako drogu.

Baziron AS z akné: zloženie, mechanizmus účinku

Baziron AC je dezinfekčný a antiseptický gél na vonkajšie použitie. Určené na boj proti akné a akné. Účinnou látkou liečiva je benzoylperoxid. Vďaka tomu, a pomocné zložky, gél má antimikrobiálne a keratolytické akcie účinne inhibuje zápalový proces, ktorý reguluje mazových žliaz, normalizuje procesy metabolizmu v koži, pomáha čistiť póry, má hydratačné účinky.

Peroxybenzoovej pôsobí ako silný oxidačné činidlo a neničí len patogény, ale tiež preniká do mazových zátok z vnútornej rozpustením a odstránenie živnej pôdy vedúce k šíreniu patogénov. Baktérie nie sú schopné vyvinúť odolnosť voči aktívnej zložke lieku, takže sa môžu používať dlhú dobu bez obáv z poklesu účinnosti.

S aknémi erupciami a akné sa infekcia vyvíja v póroch pokožky, zapečatená mastnými zátkami. V dôsledku toho sa vytvárajú komedóny, ktoré pozostávajú z hrubého mazového sekrétu a mŕtvych buniek epitelu. Pravidelné užívanie lieku môžu zmeniť zloženie mazové sekrécie, jeho konzistencia sa stáva kvapalina, ktorá umožňuje kožné póry, ktoré majú byť čistené, a aby sa zabránilo tvorbe zástrčiek.

Základom lieku je komplex glycerolu a akrylátu, ktorý umožňuje kontrolovať tvorbu mazu a eliminovať jeho nadbytok. Výsledkom týchto procesov je uvoľňovanie glycerínu, ktoré má na pokožku zvlhčujúci a zvlhčujúci účinok.

Pri vonkajšom použití sa prípravok prakticky neabsorbuje do pokožky a nehromadí sa v tele. Väčšina účinnej látky sa premieňa na kyselinu benzoovú, ktorá má výrazné antimikrobiálne vlastnosti. Prichádzajúc do krvného obehu táto látka nemá systémový účinok a rýchlo sa vylučuje z tela v nezmenenej forme močom. Kyselina benzoová sa nachádza v mnohých daroch prírody, napríklad v brusinkách alebo v bobuľkách a nemôže mať negatívny vplyv na telo.

AU názov Skratka produktu znamená, že gél obsahuje metakrylovej kopolymér, ktorý zvyšuje pozitívny účinok lieku, najmä zvyšuje účinok účinnej zložky, znižuje mazu a pomáha čistí póry. Táto látka je malý granulát s vysokou pórovitosťou, ktorý vám umožňuje absorbovať množstvo kvapaliny 4-násobok objemu. Takéto granule účinne absorbujú nadbytočné sebakové tajomstvo a pomáhajú regulovať činnosť mazových žliaz.

Ďalším pozitívnym účinkom lieku proti akné Baziron je zlepšenie dodávania kyslíka do pokožky, čo umožňuje urýchliť proces hojenia a podporiť rýchlu obnovu pokožky. Pri aplikácii na tvár a počas absorpcie sa účinná látka štiepi na aktívnu formu kyslíka, ktorá najviac priaznivo ovplyvňuje priebeh metabolických procesov v epidermálnych bunkách. Tento účinok možno porovnať s účinkom peroxidu vodíka, iba gél ovplyvňuje kožu silnejšie a cielene.

Formy uvoľnenia

Gél Baziron AS sa vyrába v plastových tubách s objemom 40 g a v troch odrodách, ktoré sa navzájom líšia koncentráciou aktívnej zložky:

 1. Baziron AS (2,5%) - v 1 g lieku - 25 mg benzoylperoxidu
 2. Baziron AC (5%) - v 1 g gélu - 50 mg benzoylperoxidu
 3. Baziron AC (10%) - v 1 g liečiva - 100 mg benzoylperoxidu

Pokyny na použitie lieku odporúčajú začať liečbu gélom, ktorý má minimálnu koncentráciu účinnej látky. Zároveň je potrebné pozorovať zmeny v koži a ak sa objavia dysfunkčné symptómy, rozhodnúť o ďalšom používaní lieku u lekára.

Ak nedôjde k žiadnym alergickým reakciám na liečivo a množstvo akné sa nezníži, použije sa gél s vyššou koncentráciou. V tomto prípade musíte sledovať stav kože.

Gél s najvyššou koncentráciou (10%), ktorú lekár určí s rozsiahlymi kožnými léziami a viacerými vyrážkami. Okrem toho, pri predpisovaní odborník považuje za možné kontraindikácie a typ pleti, pretože použitie vysokých koncentrácií gélu pre suchú a citlivú pokožkou môže viesť k podráždeniu. Preto je lepšie zveriť voľbu optimálneho lieku špecialistovi.

Kto je Baziron zobrazený?

Basiron AC sa používa v nasledujúcich prípadoch:

 • Akné na odstránenie akné
 • Ak chcete bojovať proti zápalom pupienkov
 • Normalizovať prácu mazových žliaz a znížiť obsah tuku v koži
 • Zbaviť sa komedónov (čiernych bodiek)

AU Baziron účinne potláča množenie baktérií a patogénnych stafylokokov, ktoré sú hlavnými pôvodcami infekcie a výskyt akné. Vzhľadom keratolytické akciu, liečivo podporuje odlupovanie hornej vrstvy epidermis a rýchle sušenie akné, urýchľuje proces hojenia. Baziron rozpúšťa komedóny a znižuje obsah tuku v koži, čo vám umožňuje zbaviť sa živného média, ktoré podporuje reprodukciu baktérií. Navyše, použitie lieku pomáha eliminovať post-akné (stopy na pokožke po akne).

Pokyny na použitie lieku Baziron z akné

Gél Baziron AC by sa mal aplikovať na čistú, suchú pokožku, liečbu lézií dvakrát denne. Najlepšie je robiť liečbu ráno a večer pred spaním. Gél sa aplikuje v tenkej vrstve, jemne sa trení s kruhovými pohybmi. Na začiatku liečby by sa malo použiť minimálne množstvo lieku, pretože pokožka by sa mala zvyknúť na jej účinok, ak hneď pri aplikácii gélu hojne, môže to viesť k podráždeniu a vysušovaniu kože. Ak akné alebo akné na tvári trochu, potom droga je lepšie použiť na bod vyrážky.

Po aplikácii by mal gél zostať na pokožke 2 hodiny, potom sa môže umyť teplou vodou. Potom by mala byť pokožka sušená jemnými papierovými utierkami. Na začiatku liečby sa odporúča aplikovať gél raz denne, večer, čo pomôže pleti prispôsobiť sa pôsobeniu drogy. Ak po troch dňoch liečby nedôjde k podráždeniu alebo inému nepohodliu, liek sa môže aplikovať pred spaním a odísť cez noc. Počas týždňa sa odporúča monitorovať kožu a pri nedostatku sčervenania alebo odlupovania môžete použiť gél dvakrát denne. Gél by sa nemal používať, ak je pokožka poškodená.

Aby sa zabránilo možnému podráždeniu a nadmernému vysušeniu pokožky, po zvyšky gélu budú odstránené z povrchu, sa odporúča, aby na koži akýchkoľvek prírodných olejov (olivový, broskyňa, ružový, mandle), alebo krém vhodný pre váš typ pleti.

Viditeľný výsledok sa stáva viditeľným nie okamžite, pretrvávajúci terapeutický účinok nastáva po 4 týždňoch aplikácie lieku. A celková doba trvania liečby je tri mesiace. Tak ako monoterapia AU Baziron predpísaný pre mierne akné miernej závažnosti, s rozsiahlymi lézií kože a nastaviť zapálené akné liek sa odporúča používať v kombinácii s inými liekmi, ako miestne akcie, a vo forme tabliet pre požitie.

kontraindikácie

Kontraindikácie pre použitie krému dosť. To naznačuje, že liek je úplne bezpečný, má nízku toxicitu a nemá negatívny systémový účinok na telo.

Baziron sa nesmie používať na individuálnu intoleranciu, počas tehotenstva a laktácie av detstve (do 12 rokov). Vo všetkých ostatných prípadoch môžete použiť Baziron krém na akné.

Vedľajšie účinky

Nežiaduce reakcie na liek prejavujú podráždenie kože v mieste aplikácie, nadmerná suchosť a odlupovanie kože, pocit pálenia. V takýchto prípadoch môže dermatológ odporučiť znížiť frekvenciu aplikácie gélu a aplikovať ho raz denne a liečiť vyrážky bodovo.

V zriedkavých prípadoch môže mať alergickú reakciu, ktorá sa koná vo forme kontaktnej dermatitídy, čo je povrch kože sa objaví začervenanie a opuch, sa tvoria pľuzgiere. S rozvojom alergickej reakcie by mala prerušiť užívanie lieku a konzultujte s lekárom nahradiť drogu.

Pri predávkovaní liekom, keď sa na pokožku aplikácia veľkého množstva gélu, môže vyvinúť silné podráždenie. V tomto prípade sa liek zruší a vykoná sa symptomatická liečba.

Baziron počas tehotenstva

Použite Baziron gél počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča. Je to spôsobené tým, že účinná látka môže preniknúť cez placentárnu bariéru do plodu alebo cez materské mlieko novorodenému dieťaťu. Aby sa vylúčilo riziko nežiaducich účinkov na dieťa, použitie gélu počas týchto období by sa malo zlikvidovať.

Ďalšie odporúčania

Ak náhodou dostanete lieky na sliznicu (ústa, nos, oči), mali by sa okamžite a dôkladne umyť dostatočným množstvom vody.

Počas liečby sa lieku treba vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu, pretože vystavenie ultrafialovému žiareniu môže viesť k podráždeniu pokožky.

Liečivo by nemalo byť aplikované na tvár, ak je poškodená pokožka. Súbežne s Bazironovým gélom by sa nemali používať kozmetické výrobky so sušením, exfoliačnými alebo dráždivými účinkami. Takéto činidlá zahŕňajú pleťové vody, toniká na báze alkoholu, parfumy alebo toaletnú vodu.

Gél by nemal byť aplikovaný na jemnú a jemnú pokožku okolo očí, po každom ošetrení by sa ruky mali umývať mydlom. Basiron AS neinteraguje s inými liekmi, takže sa môže používať v kombinácii s inými liekmi na liečbu akné. Ale výber liečebného režimu a dávkovanie by mal dermatológ.

analógy

Medzi štrukturálne analógy lieku Baziron obsahujúce rovnakú účinnú látku možno uviesť prípravky:

Okrem toho existuje veľa analógov, ktoré majú podobný terapeutický účinok. Uvádzame len niekoľko z nich:

 • Aknekutan
 • Biseptol
 • Delex Acne
 • jess
 • diana
 • Doksal
 • Zinerit
 • Klindovit
 • Kuriozin
 • Rozamet
 • Skinoren
 • Edas
 • Eplan
 • Yarina plus

Rozhodnite sa, ktorý liek sa má použiť vo vašom prípade, lekárom. Ak sa vyskytnú alergické reakcie na Baziron, gél sa môže vždy nahradiť jedným z prípravkov proti akné, ktoré sa nachádzajú v širokej škále na pultoch drogérie.

Koľko má Baziron AC z akné? Lieky je možné zakúpiť v sieti lekárne za nasledujúce ceny:

 • Basiron AC (2,5%) - zo 600 rubľov
 • Basiron AC (5%) - od 650 rubľov
 • Basiron AC (10%) - zo 700 rubľov

Recenzie lieku Baziron z akné sú vo väčšine prípadov pozitívne. Členovia poznamenal dobrý terapeutický účinok a je celkom spokojný s výsledkom, všimol zmiznutie akné a akné. Zároveň existuje negatívne recenziu smer, hovoriť o tieto nedostatky lieku, ako vedľajší účinok, prejavujúci sa podráždenie kože, trvanie použitia a pomerne vysoké náklady na terapeutické činidlo.

V niektorých prípadoch užívatelia používali gél na liečbu pustulárnych erupcií, ktoré neboli pupienky a účinok užívania liekov nebol. Preto je pred začiatkom liečby potrebná konzultácia dermatológov, pretože iba odborník vie, či je táto droga vhodná pre vás.

Recenzie na liečbu akné s Baziron AC

Referenčné číslo 1

Podľa mojich skúseností som bol presvedčený, že Baziron je účinným prostriedkom proti akné. Na mňa tučný typ kože a v mladistvých veku problémy začali, vyrážky boli veľmi veľa. Na tvári sa neustále objavovali bolestivé, zapálené pupienky. Pokúsil sa používať Skinoren, Zinerite, no efekt ich používania dlhý čas nestačil.

Lekára mu odporučili Baziron AS. Použil 5% gél, pretože koža je mastná, kvôli tomu a podráždenie nebolo. Aplikovala liek dvakrát denne, prvý výsledok sa objavil za dva týždne, vyrážky sa stali oveľa menšou. Úplne prešiel priebeh liečby na tri mesiace, je určite dlhý, ale tvár sa vyčistila a výsledok je pretrvávajúci.

Referenčné číslo 2

Včasná liečba Baziron bol sklamaný, koža sa objavila podráždenie a sčervenanie, ale dermatológ odporúča rozpustiť gél s akýmkoľvek hydratačný krém v pomere 1: 1, a čoskoro preč.

Liečba je dlhá a droga stojí veľa, ale výsledok je tam. Stav pokožky sa výrazne zlepšil a akné sa stalo oveľa menej. Tak radím.

Recenzia №3

Gél Baziron absolútne nepristúpil. Moja koža je citlivá a suchá. Vedel som o vlastnostiach drogy, bol som varovaný, že vysychá kožu, a preto som si najskôr kúpil gél s najmenšou koncentráciou (2,5%).

Avšak, po niekoľkých aplikácií začala vážne podráždenie kože začervenaná, opuchnutá, peeling a tam bol pocit tlaku, aj keď som vždy použiť výživný krém. V dôsledku toho sa z používania Baziron musel vzdať, teraz používam gél Metrogil. On ma úplne spokojný, pomáha rýchlo vysporiadať s vyrážkami a nespôsobuje podráždenie.

Baziron z akné

Problém akné sa najčastejšie obáva adolescentov. O tom svedčia štatistiky, ako aj správy a pripomienky k fóru o liekoch.

Predtým experti to spojili so zmenami v hormonálnej povahe, ktoré sú nevyhnutné počas rastu tela. Spomedzi obrovského počtu finančných prostriedkov, ktoré účinne bojujú proti tomuto problému, sa často nachádza názov "Baziron".

Čo je to droga a pomáha s akné na tvári a tele? - Pochopme.

Ako dermatológovia a kozmetológovia opakovane poznamenali, problém akné v poslednej dobe narástol do dospievania a rozšíril sa na tridsať alebo dokonca štyridsaťrokov. Terapia akné ako na tvári, stále na koži tela a hlavy je pomerne náročný a dlhý proces.

Akné je spravidla iba dôsledkom choroby, a preto treba hľadať oveľa hlbšie.

štruktúra

 • 2,5% obsahuje účinnú látku 25 mg na 1 g;
 • 5% obsahuje aktívnu zložku 50 mg na 1 g;
 • 10% obsahuje aktívnu zložku 100 mg v 1 g.

Okrem účinnej zložky obsahuje zloženie gélu Baziron AS pomocné zložky, ktoré sú rovnaké pre akúkoľvek koncentráciu liečiva.

Prítomnosť pomocných látok je spôsobená potrebou zabezpečiť dobrú absorpciu a rovnomerné rozdelenie účinnej zložky.

Forma vydania

Vyrobené vo forme gél na topickú aplikáciu, ktorých koncentrácia môže byť 2,5%, 5% alebo 10%.

Terapeutický účinok aplikácie

Komedóny - to je dosť bežný problém s kožou, známy mnohým pod názvom "čierne škvrny". Sú zväčšené a ucpané s mŕtvym epitelom a mazu.

Terapia rôznych akné je hlavnou oblasťou použitia tejto drogy.

Schopnosť gélu zvýšiť výživu tkanív, čo prispieva k okysličovaniu povrchovej pokožky, umožňuje použitie Baziron AS ako terapiu trofických vredov na nohách. Podobné vredy sa môžu vyskytnúť v dôsledku nedostatku v zásobovaní kožných oblastí v dôsledku nedostatočného prívodu krvi. Príčiny zhoršenia toku krvi sú cukrovka, kŕčové žily a niektoré iné patologické stavy, kvôli ktorým krvné cievy trpia. Liek normalizuje krvný obeh, podporuje hojenie rán, zlepšuje výživu tkaniva.

Basiron AC má protizápalový účinok a zlepšuje dodávanie kyslíka. Súčasne znižuje tvorbu mazu - nadbytok sekrécie sa adsorbuje génom, čím sa zabráni ucpávaniu pórov a vzniku nových komedónov.

Basiron AC má tiež zvlhčujúci účinok a rozpúšťa už dostupné komedóny.

Kombinácia týchto vlastností gélu v kombinácii s aktívnym antimikrobiálnym účinkom, ktorý ovplyvňuje stafilokkok a baktérií, ktoré spôsobujú hnisavý zápal, aby sa gél účinne bojovať proti akné.

Aktívna zložka prípravku je charakterizovaná širokým spektrom antimikrobiálneho účinku. Benzoylperoxid vylučuje väčšinu mikroorganizmov prítomných na koži.

Výhodou látky je, že mikroorganizmy nie sú schopné vyvinúť rezistenciu voči lieku. Protizápalový účinok gélu sa spája s antioxidačným účinkom, ktorý má priaznivý účinok na epidermis a zabraňuje starnutiu a vädnutiu pokožky.

Hydratačný a zmäkčovanie kože je vďaka zahrnutie pomocných látok - glycerín, ktorý spolu s ďalšími prípadnými zložkami, akrylát, absorbuje prebytočný tuk a zabránenie uzavretie pórov a vzniku komedónov.

Prečo je Baziron tak efektívny?

Aktívna zložka benzoylperoxid, ktorý je súčasťou Bazironu AS, má priaznivý účinok na každý stupeň tvorby akné a blokuje negatívne faktory, ktoré prispievajú k ich tvorbe.

Vysoká účinnosť lieku Baziron pri liečbe akné je spôsobená nasledujúcimi terapeutickými účinkami:

 • zničenie mikroorganizmov na koži, ktoré spôsobujú zápal;
 • prevencia zápalu;
 • znížený obsah tuku v koži;
 • prevencia tvorby komedónov;
 • efektívne odstránenie mŕtvych kožných častíc.

Znižovanie obsahu tuku epitelu pod pôsobením akné gélu Baziron AC sa dosiahne vďaka účinnej látke, ktorá znižuje percento mastných kyselín v sekrétoch kože.

Dodatok k tomuto je akrylový kopolymér, ktorý je jednou z pomocných zložiek Bazironu, ktorý výborne adsorbuje nadbytočný kožný mast. Toto pôsobenie gélu znižuje veľkosť mazových žliaz a znižuje rýchlosť rastu buniek.

Schopnosť zabrániť tvorbe komedónov priamo súvisí s keratolytickou aktivitou, ktorá spočíva v štiepení šupín povrchovej vrstvy kože. Tieto nadržané formácie, ktoré sú najmenšími šupinami, kombinované s kožným mazom, tvoria základ pre tvorbu zátky akné, ktoré upchávajú póry. Fixácia a spoľahlivá retencia takej zástrčky je spôsobená produkciou baktériového filmu. Gél Baziron AS štiepi film, rozpúšťa formácie rohov, ničí škodlivé baktérie, čo spôsobuje elimináciu komedónov a blokuje ich prestavbu.

Vyššie uvedená teória, vysvetľujúca účinky pravidelnej aplikácie Bazironu, má praktické potvrdenie, ktoré je vyjadrené v mnohých prípadoch úspešnej liečby pre erupcie akné.

Návod na použitie

Basiron AC by sa mal aplikovať nanajvýš dvakrát denne v miernom množstve na predtým pripravenú, vyčistenú pleť s tenkou vrstvou a trením ju ľahkými kruhovými pohybmi. Gél môžete odstrániť akýmkoľvek kozmetickým spôsobom. Nepoužívajte gél na poškodenie pokožky. V lete sa neodporúča používať produkt na miestach pokožky vystavených priamemu pôsobeniu ultrafialového žiarenia. Pri liečbe lieku Baziron by sa malo vylúčiť používanie liekov, ktoré sušia pokožku - lieky obsahujúce alkohol a tak ďalej.

Štandardný terapeutický priebeh trvá tri mesiace, počas ktorého sa liek pravidelne používa podľa liečebného režimu, čím sa dosiahne pozoruhodný účinok a dosiahnu sa stabilné výsledky. Počas prvých 3 až 4 týždňov používania sa odporúča použiť Baziron AC s koncentráciou najviac 5%. V nasledujúcich 2 mesiacoch by ste mali pokračovať v liečbe gélom s obsahom 5% alebo 10%.

Baziron môžu byť použité ako samostatné liečivá pre liečbu akné miernej / stredne a gél by mal byť aplikovaný pri liečbe vysokého závažnosť akné v kombinácii s liečivami internou uplatňovanie - antibiotiká a / alebo hormonálnej terapie. Je tiež prijateľné používať Baziron s retinoidmi a inými topickými látkami.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

Nežiaduce účinky môžu byť podráždenie, suchá pokožka a alergie.

 • deti do 12 rokov;
 • zvýšená citlivosť na zložky;
 • sa neodporúča používať počas tehotenstva, laktácie.

Liečivo má zmiešané recenzie špecialistov: niektorí uznávajú účinnosť gélu vrátane jeho komplexného liečenia kožných vyrážok, iní veria, že droga je zbytočná.

Medzi odporcami sú tie Baziron kozmetičiek a dermatológov, ktorí sú presvedčení o správnosti antibiotickej liečby akné, vidí v géle príčinu kontaktnej dermatitídy. Zástancovia odporúčame vykonať liečebnú kúru AU Baziron v kombinácii s profesionálnymi nástrojmi pre elimináciu lokálne vyrážky - napríklad s Differin, ktorý podporuje olupovanie pokožky a čistí póry.

Väčšina pacientov reaguje pozitívne, pretože gél má potrebný terapeutický účinok. Avšak, okrem toho, ako sa zbaviť akné, produkt môže spôsobiť podráždenie pokožky a trvanie príjmu spôsobuje určité nepríjemné pocity. Existuje aj malé percento negatívnych recenzií, ktoré súvisia s nedostatkom očakávaného účinku, ktorý sa najčastejšie pozoruje pri liečbe bežného akné, ktoré nie je úhorom. Aby ste sa vyhli sklamaniu, mali by ste sa poradiť s lekárom vopred.

Cena lieku Baziron AS sa líši a závisí od koncentrácie účinnej látky. Priemerné náklady na 5% gél je 500-700 rubľov, 10% - 650-800 rubľov.

Je možné nahradiť Baziron SS inou drogu? Analógy, ktoré sa značne líšia v cene, sú prezentované v lekárňach vo veľkom sortimente. Mali by byť rozdelené na synonymá, ktoré zahŕňajú rovnaký benzoylperoxid, ako aj podobné lieky s iným zložením. Bazironove synonymá sú:

 • Eclaran 5%, 10%;
 • Benzak AC 2,5%;
 • Kyslík 10%;
 • Effezel 2,5%;
 • Proaktívna.

Tieto lieky sú vysoko účinné, ale ich cena výrazne prevyšuje náklady spoločnosti Baziron AS. Niektoré liečivé synonymá a analógy sú charakterizované uspokojivou účinnosťou a cenou nižšou ako Baziron. Ľahko sa nachádzajú v lekárňach:

 • Zinerite, cena je 350-480 rubľov;
 • Uroderm / Proderm, cena je 120-140 rubľov;
 • Loson "Ugresol", cena - 120 až 140 rubľov.

Tieto lieky dobre fungujú pri liečbe zápalu, ale väčšinou ešte radšej používajú Baziron, čo je o niečo drahšie, ale prináša výraznejšie výsledky.

Často kladené otázky

Otázka: Baziron pomáha z čiernych škvŕn?

Odpoveď: Áno, Baziron AC je veľmi účinný pri zaobchádzaní s čiernymi bodkami kvôli pôsobeniu účinnej látky, ktorá rozkladá mazové zátky a zužuje póry.

Otázkou je, že z gélu vzniknú vedľajšie účinky?

Odpoveď: nemali by sa vyskytnúť žiadne vedľajšie účinky, ale alergická reakcia na zložku, ktorá je súčasťou lieku, je možná. Aby ste mohli uveriť reakcii, musíte najprv na vnútorný oblúk lakťa použiť malé množstvo gélu.

Otázka: Je možné vyliečiť akné na chrbte pomocou Baziron AS?

Odpoveď: pretože gél rozpúšťa tukové a zjazvené kožné vločky, mení zloženie kožných sekrétov, v tomto prípade nie je možné hovoriť o plnohodnotnej liečbe. Ak chcete uskutočniť terapeutický priebeh, je lepšie používať Zinerite, odstrániť baktérie z kože a po ošetrení pravidelne aplikovať kefky na odfarbenie hornej vrstvy.

Otázka: Po aplikácii Baziron gélu sa koža začervenala a stala sa veľmi suchá - je to alergická reakcia?

Odpoveď: Zdá sa, že máte citlivú pokožku a toto podráždenie, ktoré pre ňu spôsobilo nový, neznámy liek. Je lepšie prestať na pár dní a potom znovu používať.

Otázka: Mám akné erupcie - pomôže mi Baziron v tomto prípade alebo je to iný, ktorý vyhodí peniaze?

Odpoveď: Samozrejme to bude. Baziron je jedným z najlepších liekov, ktoré sú veľmi účinné v boji proti akné.

Otázka: Pri lokálnom používaní Baziron sa pokožka vyschne a zčervená. Môžem nejakým spôsobom odstrániť tento nepríjemný účinok?

Odpoveď: Po aplikácii naneste zvlhčovač.

Otázka: ako môžete rozlíšiť skutočný gél Baziron AS od falzifikátu?

Odpoveď: aplikujte prípravok na farebnú tkaninu - benzylperoxid ho odfarbí.

Otázka: Stojí za to používať Bazirol na liečbu komedónov?

Odpoveď: Gél dobre pôsobí proti akné, červeným pichľavkám, ale bohužiaľ nie je veľmi účinný pri liečbe komedónov.

Otázka: Baziron pomôže zbaviť sa jaziev, ktoré zostali po akné?

Odpoveď: Nie, neodporúča sa ako náprava na zjazvenie. Gél môže podporiť rýchle hojenie, pretože obohacuje kožné bunky kyslíkom.

Otázka: Počul som, že Baziron znižuje celkovú imunitu. Je to pravda?

Odpoveď: nie, v žiadnom prípade! Liek nemá vplyv na imunitný systém človeka.

Otázka: Mal by sa Baziron aplikovať na celý povrch tváre alebo by sa mal použiť lokálne?

Odpoveď: to všetko závisí na povahe erupcií - sa odporúča aplikovať na celú tvár s kožnými problémami, ale v prípade, že koža je len dva alebo tri pupienok, má zmysel použiť gél lokálne.

Otázka: Je možné užívať slnečné kúpele pri použití Baziron gélu?

Odpoveď: je možné, ale predtým, ako sa objaví na priamom slnečnom svetle, je potrebné chrániť pokožku opaľovacími prípravkami SPF 20 alebo s vyšším indexom.

Otázka: Je možné zriediť gél vodou a potom zostane účinný?

Odpoveď: Áno, je to možné, ale vplyv aplikácie sa nezníži. Niekedy došlo k zvýšeniu účinku.

Pokyny na použitie lieku Baziron z akné

Predchádzajúci článok: Rozdrviť akné

Na liečbu akné miernej a strednej závažnosti sa droga francúzskej výroby Baziron od akné dokázala.

Liečivo vyrába farmaceutická spoločnosť Laboratoires GALDERMA.

A hoci sa na kozmetologickom trhu objavila pomerne nedávno, získala od dermatológov a ich pacientov pozitívnu spätnú väzbu.

 • Všetky informácie na webe sú informačné a NIE JE sprievodca akciou!
 • Môžete dať PRESNÚ DIAGNOSTIKU len doktor!
 • Žiadame Vás, aby ste nezažili lieky, ale schôdzku s odborníkom!
 • Zdravie pre vás a vaše blízke!

Poďme pochopiť, aké pozoruhodné vlastnosti má Baziron, či skutočne pomáha proti akné na tvári a tele a ako ju správne používať.

štruktúra

Účinnou zložkou je benzoylperoxid alebo dibenzoylperoxid.

 • Je to rýchlo horľavá a horľavá látka používaná na vytváranie špeciálnych efektov pri natáčaní filmov a je tiež účinná pri liečbe akné.
 • Ako pomocné zložky v kompozícii sa uvádzajú glycerín, akrylátový kopolymér, propylénglykol, edetát disodný, karbomér, destilovaná voda a ďalšie.

Forma vydania

Lekáreň predáva Baziron gél, aj napriek tomu, že mnoho ľudí omylom nazýva krém alebo masť.

Existujú formy s rôznymi koncentráciami účinnej látky:

 • 2,5% až 25 mg / 1 g;
 • 5% až 50 mg / 1 g;
 • 10% až 100 mg / 1 g.

Pomocné komponenty poskytujú jednoduchú textúru gélu, jej jednotnú aplikáciu, distribúciu a absorpciu.

Ako to funguje

Účinnosť benzoylperoxidu je spôsobená týmito vlastnosťami:

 • schopnosť zmierniť zápal;
 • zničiť patogénnu mikroflóru;
 • zvýšenie dodávania kyslíka do tkanivových buniek;
 • znížiť tvorbu kožného mazu;
 • rozpustiť komedóny;
 • zabrániť upchávaniu pórov;
 • zabrániť starnutiu a vädnutiu pokožky;
 • hydratovať a vyživovať.

Toto antimikrobiálne liečivo tiež pôsobí ako preventívne činidlo.

Foto: Prípravok môže byť použitý ako preventívny prostriedok

Rozkladá schopnosť baktérií, najmä stafylokokov, rozmnožovať sa.

A preto nedovoľuje, aby sa infekcia rozšírila do zdravých oblastí pokožky.

Mikroorganizmy nemôžu vyvinúť rezistenciu (rezistenciu) na Baziron, takže nie sú návykové a vhodné pre dlhodobú liečbu.

 • Gél spomaľuje proces starnutia v tkanivách, zmäkčuje epidermis, zvlhčuje, dáva hladkosti a zamatovo hladkú pokožku. Na rozdiel od liečiv s kyselinou, to nie je tak silný účinok sušenia, avšak rovnako bezpečné pre liečbu akné u ľudí s mastnou alebo zmiešanú pleť, pretože sa suché a citlivé.
 • Odstránením prebytočného tuku je zabezpečená ochrana pred vznikom preťaženia v kanáloch žalúdočných komedónov. To vysvetľuje, prečo sa nové akné neobjaví.
 • Baziron znižuje koncentráciu mastných kyselín v tkanivách, mení zloženie mazu, znižuje rýchlosť rastu nadýchaných epiteliálnych buniek a utišuje zapálené mazové žľazy. Trvalo chráni pred tvorbou podkožných erupcií.
 • Gél je predpísaný na liečbu trofických vredov kvôli schopnosti zlepšiť prístup kyslíka do hlbokých vrstiev kože. Horná vrstva epidermis zomrie s časom a odlupuje. Ale u ľudí, ktorí trpia akné erupcie horny váhy zostať na povrchu, upcháva otvory pórov. Baziron tento film zničí a zároveň zničí baktérie, aby sa vyčistili vylučovacie kanály a aby sa koža neobmedzila.

Video: "Ako liečiť akné: odborné poradenstvo"

cons

 • Medzi nevýhody patrí nepríjemnosť schopnosti gélu vysušiť pokožku a spôsobiť olupovanie. Preto, ľudia, ktorí sú prirodzene suchý, sa odporúča použiť hydratačný krém.
 • Ďalšou nevýhodou je nafukovaná cena. Avšak droga sa používa veľmi ekonomicky. Jedna trubica je dostatočná na takmer mesiac.

Ako aplikovať Baziron AC z akné

Gél má minimálne kontraindikácie, preto je predpísaný na liečbu akné počas prechodných rokov.

Teenager s miernou alebo stredne závažnou akné je ideálne vhodný ako hlavná metóda liečby.

Foto: agent účinne liečí akné v teenagerovi

A pri vážnejších formách ochorenia je lepšie ho použiť ako súčasť komplexnej liečby.

 • Pred aplikáciou produktu by sa mala koža očistiť a dôkladne vysušiť. Nepoužívajte mydlo na umývanie, je lepšie ho nahradiť gélu alebo penu rozpustným vo vode. Aby nedošlo k šíreniu baktérií, odborníci odporúčajú utieranie vašej tváre jednorazovými papierovými utierkami, nie uterákom.
 • Vytlačte pás Baziron s dĺžkou 1-1,5 cm, jemne rozložený po povrchu obalov a ľahko sa odrežte pri kruhových masážnych pohyboch. Odporúča sa zasiahnuť postihnuté miesta dvakrát denne - ráno po prebudení a večer pred spaním.

Priebeh liečby je dlhý - najmenej 3 mesiace, pretože účinok lieku nie je okamžite zrejmý, ale postupne.

Je však zrejmé, že ak aplikujete Baziron z akné po dobu jedného mesiaca, koža bude čistejšia, čo potvrdzuje asi 30% pacientov.

Ako na liečbu hnisavých pupienkov na intímnom mieste? Zistite si tu.

Špeciálne pokyny sú uvedené v pokynoch.

 1. Je potrebné zabrániť tomu, aby sa gél dostal na sliznice a hlavne do očí. Ak sa tak stane, vypláchnite postihnuté miesta množstvom tečúcej vody.
 2. Nepoužívajte súčasne s inými exfoliačnými a sušiacimi látkami (salicylovú, kyselinu azelaovú, alkohol, retinoidy).
 3. Odporúča sa začať liečbu gélom s minimálnou koncentráciou účinnej látky (2,5%). Počas druhého mesiaca liečby môžete použiť 5% nápravu, v treťom mesiaci liečby - 10%.
 4. Ošetreným oblastiam sa zakazuje vystavenie priamemu slnečnému a ultrafialovému žiareniu.
 5. Ak sa ihneď po aplikácii objaví pocit ťažkého svrbenia, pálenia, začervenania a iných príznakov podráždenia, okamžite prestanete užívať.

kontraindikácie

Baziron je kontraindikovaný:

 • deti do 12 rokov;
 • počas tehotenstva a dojčenia;
 • s precitlivenosťou na zložky.

Vedľajší účinok

Podobne ako akékoľvek liečivo môže mať gél vedľajšie účinky:

Foto: sčervenanie a suchosť kože v mieste vystavenia pôsobeniu drogy

 • podráždenie;
 • suchosť a lúpanie;
 • svrbenie a pálenie;
 • začervenanie;
 • opuch;
 • vyrážka vo forme vezikúl.

analógy

V poslednej dobe sa objavilo pomerne veľa liekov na akné.

Je však dosť ťažké zistiť, čo je pre konkrétnu osobu najlepšie. Niektoré analógy Baziron sú reprezentované viac ako tuctom, z ktorých najpopulárnejšie sú Oxigel, Ugresol, Oxy, Clean Clear, PCA Skin, AULA S CHOICE a ďalšie.

Foto: Analogy prípravy

Mnohí sa zaujímajú o to, čo je lepšie Baziron, Zinerit alebo Skinoren, ktoré sú tiež účinné proti akné.

Každá z nich obsahuje úplne odlišné látky.

Napríklad Zinerite obsahuje erytromycín a zinok.

 • Antibiotikum bojuje proti väčšine známych baktérií, ktorých prítomnosť nepriaznivo ovplyvňuje stav obalu.
 • A zinok sušil už vytvorené pupienky, stimulujúce ich skoré dozrievanie.

Skinoren obsahuje kyselinu azelaovú, ktorá znižuje tvorbu mastných kyselín - jednu z hlavných príčin vyrážok.

Potláča rast abnormálnych melanocytov, takže eliminuje pigmentové škvrny.

Foto: znamená "Azelik" - lacnejšie analóg

Lacnejšie analógy Skinoren sú Acne Stem, Acne-Derma a Azelik.

Ak chcete vedieť, ktorú liečivo si vyberiete, je dôležité zistiť príčinu akné.

Preto je správnejšie najskôr kontaktovať dermatológa, získať diagnózu a vyvinúť individuálny primeraný plán liečby.

Koľko je to

Ceny liekov proti akné a akné sú uvedené v tabuľke porovnávania nákladov v lekárňach v Moskve.

Akné: Ako liečiť akné

Kde sú pupienky a ako ich vyliečiť. Voľná ​​technika liečby akné doma. Recenzie chemickej kozmetiky.

Baziron z akné

Baziron AC - veľa už známy liek na akné. Môžete si ho kúpiť v akejkoľvek lekárni a predajcovia ju vyskúšajú a predávajú, pretože táto droga je pomerne drahá. Baziron vyzerá ako bežný gélový krém bielo priehľadnej farby a aplikuje sa výlučne zvonku na postihnuté miesta pokožky. Vo všetkých liečebných režimoch je Baziron AC, pretože má antimikrobiálne vlastnosti, ktoré sú povinné pri liečbe akné. Veľmi rád predpisuje dermatológov.

Ako Baziron AC liečí akné

Hlavnou účinnou látkou v zložení Baziron AS je benzoylperoxid. Má antiseptický účinok proti baktériám akné (Propionibacterium acnes). Hlavnou výhodou benzoylperoxidu je potlačenie sekrécie mazu mazových žliaz, vysoká schopnosť keratinizácie a exfoliácie buniek.

Liečba akné Bazironom pomerne dlho - od 1 mesiaca. Je to spôsobené nízkou penetračnou schopnosťou benzoylperoxidu do kože. Pri aplikácii krému sa väčšina účinnej látky Bazironum AS rozkladá na kyselinu benzoovú, ktorá sa rýchlo vylučuje z tela. Vzhľadom na túto vlastnosť lieku sa má Baziron používať pravidelne, aby pôsobil ako kumulatívny účinok.

Benzoylperoxid je tiež obsiahnutý v lieku pre akné súvisiace s akné. Predtým bola komplexná liečba s Baziron AC a odlišinom, teraz sa tieto dve lieky kombinujú do jedného.

Liečba akné pomocou Bazironum AC

Aplikovať Baziron je potrebné pravidelne 2 krát denne na čistú a suchú pokožku, ošetrenie postihnutých oblastí. Pokyny k produktu ukazujú, že by ste nemali byť kombinovaná s exfoliačný agentov (hĺbkové čistenie), ale pomôcť Baziron odlepiť staré vrstvy z raz týždenne, môžete použiť ľubovoľný jemný gél exfoliant.

Okrem toho sa ráno po aplikácii a vpitaniya Baziron môžete použiť zavlažovače komedónov povahu profesionálnej kozmetiky na problematickú pleť, napríklad, Uriage, NOREVE, Avene a ďalšie.

Počas aplikácie lieku Baziron sa môže vyskytnúť suchá koža, pálenie, podráždenie. Súčasne je potrebné prestať liečbu 1-2 dni pred regeneráciou kože a pokračovať. Ak reakcia trvá, mali by ste liek zmeniť.

Koľko je Baziron AC?

Cena spoločnosti Baziron za posledných 1,5 rokov výrazne vzrástla z 300 na 600-800 rubľov. Rúra je dostatočná 2-3 mesiace.

Kto je Baziron AC?

V prípade vzácnych a menších vyrážok používajte Baziron. Ak na tvári hlboké pupienky vo veľkom množstve alebo v malom množstve, ale hlboko - by sa mali aplikovať na celý povrch a pravidelne.

Nový balík Bazirona

V marci 2015 Výrobná spoločnosť Galderma začala Nový obal Baziron reproduktory, ako aj so zníženou Baziron kontsentraitsey benzoylperoxidu a 2,5% (v bežnom Baziron 5%).

Recenzie Baziron AC

Dobré popoludnie. Ja, ako ste povedali, vymenoval Basiron AS dermatológ. Poviem ihneď, že sa mi droga najprv nepáčila. Koža sa začala svrbieť a silne sa odlupovať, vydesilo ma a na nose bolo dôležité stretnutie. V lekárni som našiel s konzultantom ultra-zvlhčovač pre problematickú pleť a nekomedogenitu. Začal to dať po Baziron a nie sú tam žiadne kúsky kože, matná koža. Bol som liečený asi 2 mesiace Bazironom a zatiaľ (fie-fie) žiadne problémy. Radím vám, aby ste ju použili so smotanou.

Recenzent: Евгения

Baziron som použil len ako bodovú prípravu na "vysušovanie" pupienkov, dobre sa jej darovala a nemala som super peeling atď. Niekde za deň alebo dva, veľké pupienky zmizli bez toho, aby sa zmenili na obrovskú boľavosť. Nedostal som liečbu.

Recenzia: Misha

Začal som používať túto smotanu na radu priateľa, chválila, že všetky problémy s jej tvárou ju okamžite opustili. rozmazaný som potešený, a ráno vstávam všetko v červenej škvrny, svrbenie, a oblazhu... čítať v vedľajších účinkov ako prestali používať, opäť rozmazané do 2 dní - to bolo už nie taká hrôza, ale koža bola škrupiny. Som hojne rozmazaný s obvyklým zvlhčujúcim alebo zmáčacím krémom, že koža nevystúpila. O týždeň neskôr čeliť zvyknutí Baziron AÚ a začať podzhivaet naďalej používať a je veľmi šťastný, pár pupienkov stále tam, ale nemám ani dávať pozor na ne - to nie je 22.

Recenzoval: Hope

84 pripomienok k Baziron z akné:

Bazilika mi pomáha dobre ukázať, ak pupienok práve vyskočil, večer som ho husto rozložil s basidonom, ráno bolo všetko odfúknuté :). Iba mám podozrenie, že som urobil pár popálenin na koži - sú tu pigmentové škvrny.

Dobrý deň, mám veľmi problematickú pleť. S akné bojujem dlhé roky, nič nepomáha a ak to pomôže, nie je to dlho. Chcela by som sa opýtať, je táto droga účinná v boji proti akné? A môže byť použitý s veľmi citlivou pokožkou? nebude tam podráždenie?

Natalia, liek je veľmi silný, takže s citlivou pokožkou môžu byť problémy. Pokúste sa začať kupovať Baziron 2,5%. To znamená, že tu je toľko účinnej látky - benzoylperoxid. Stále je to 5% a 10%. Pozrite sa na to, ako vaša pokožka reaguje a potom sa rozhodnite - odporúča sa, aby ste ju použili alebo nie.

Aj keď som už vyšiel z dospievania, a teraz mám 26 rokov a pred troma mesiacmi som bol pred začiatkom takého problému, ako sú hrozné pupienky na lícach. Len som ich nespracoval - a kyselinu salicylovú a dechtové mydlo, ale to všetko bezvýsledne. Kúpila si Baziron. Pomohol mi. Celé tajomstvo je v pravidelnom používaní. Teraz mám čistú pleť.

Vitajte! Akné je mojim problémom, ktorý začal už v školskom veku, ale kvôli nesprávnemu ošetreniu sa vyrážka roztrhla po celej tvári. Baziron bol za takmer mesiac zaobchádzaný bodne - výsledok za pár dní bol znateľný! Teraz sa vyčistí tvár a nakoniec som zabudol, aké sú pupienky, ale v ordinácii na lieky držím Baziron len pre prípad!

Varka, dobré popoludnie!
Vo vašom prípade by sa Baziron AC mal pravidelne aplikovať počas 3 mesiacov na dosiahnutie dosiahnutého výsledku, inak je pravdepodobnosť relapsu vysoká.

Mám tiež citlivú pleť. Silné vyrážky na tvári neboli, ale tam sú skok pryshchiki. Len vo vašom prípade bude potrebné pravidelne rozmazávať a celý objem postihnutej oblasti. Okrem liečby, ktorá sa približuje alebo vyhovuje komplexu. Dala som toto Baziron a potom zvlhčovač Vichy. Tiež chodím pravidelne kozmetike. Moja koža je šťastná)

Dobrý deň, mám 16 rokov. Nedávno sa začalo rozmazávať s basidonom. Som rozmazaný 2 krát denne 5% basidon 5 dní a povedať pravdu Neviem prečo, ale podráždenie kože, suchosť a otshelushivanija na mňa nie sú prítomné. Viditeľný výsledok doposiaľ nedosiahol (možno veľmi málo) Poradiť možno, že robím niečo zle?

Ilya, je skvelé, že vaša pleť nie je agresívna voči novému lieku.
Pokračujte v liečbe, 1 týždeň sa nič nezmení.
Poradím vám v komplexe, ktorý sa má liečiť: umývanie + zvlhčovanie, jednorazové obrúsky na tvár, kroviny raz za týždeň, antibiotický gél pre veľké zápaly.

Elena mi povie. Musím sa oholiť ráno (3-4 krát týždenne). Teraz chcem prepnúť na elektrický holiaci strojček, aby ste neodrezali vrstvu pokožky a akné s obyčajným holiacim strojčekom. Ako mám používať Baziron? Prosím, prosím.

Anton, ďakujem za pekné slová, naozaj sa snažím pomôcť bojovať s pupienkami, pretože Ja sám o nich poznám z prvej ruky.
Po holení nezmáčajte Baziron, inak je pravdepodobnosť silného olupovania (pálenie pokožky) vysoká.
V takých prípadoch existujú špeciálne lekárske výrobky, napríklad emulzia po holení Avene, balzam po holení Vichy.
Je veľmi dôležité uplatňovať správny prostriedok, nie zo supermarketu na 50 rubľov s alkoholom a parabénami.
Alebo v prípade neprítomnosti a nemožnosti zakúpenia špeciálneho balzamu po holení naneste nanesený hydratačný krém.
Baziron v takýchto prípadoch aplikujte večer pred spaním na čistú a suchú pokožku.

Elena si chcú vyskúšať metódu liečby Baziron a Differin (od effezela v našom meste nie sú ani dovážané). Je možné, že je, ako má byť v dopoludňajších hodinách - Baziron v noci (23 z 50) - Differin, ale myslím, že holenie potom prenesie do večerných hodín v 19 00-20 00. nebudem holiť nôž a elektrickú sieť, a potom použiť krém nekomedogénny. Som pripravený kúpiť všetko, čo bolo povedané v našom spôsobe liečby, len som chcel vedieť niektoré detaily.

Anton, ak sa oholete na večer, potom sa liečba uskutoční správne as menšou situáciou, ktorá dráždi pokožku.
Správny prístup, začať liečbu.
Buďte trpezliví a všetko sa ukáže!

Opäť veľa ďakujem! Máloktorí dnes hovoria poďakujú alebo zabúdajú. A to je veľmi dôležité. Ďakujem vám za odpoveď. Opäť som vďačný za túto lokalitu, vidieť tu skvelú prácu. Samozrejme veľa informácií na internete a rovnako ako tu. Ale tu môžete vidieť, že ste pripravení pomôcť ľuďom trpiacim akné. Informácie sú gramotné, zhromaždené v jednom, jasne vysvetlené (čo je veľmi dôležité) a nekladú nič, vy si vyberáte, čo používať. Osobitné poďakovanie patrí Elene.

A tebe, Antonovi, za také úprimné slová. Pre mňa je dôležité, aby informácie na webe boli nielen správne, ale aj užitočné. Pokúsime sa ďalej vylepšiť zdroj.
Píšte, radi vám pomôžem. A veľa šťastia v tomto náročnom boji!

Vitajte! Mám pár otázok. 1. Či je možné tlačiť škvrny, ktoré majú takmer dozrievanie, pri použití Bazirona? 2. Aký je najlepší spôsob prania pred aplikáciou lieku Baziron? Teraz používam gél pre problematickú pleť na báze kyseliny salicylovej. Počul som, že to nemôžete používať s Bazironom. Je to tak? 3. Lepšie zvlhčiť tvár po Baziron. A po akej dobe po aplikácii Bazironu? Na zvlhčenie pokožky používam jojobový olej. Neviem, či je to správne. Ďakujem vám!

Eugene, dobré popoludnie!
1. Akné nepotrebuje žiadny tlak, ale je to možné, ale potom sa nemrknite nad zápalom Baziron (prvý deň nie je presne aplikovaný na ranu po pupíne).
2. Kyselina salicylová vysušuje kožu, v kombinácii s Bazironom bude mať vplyv na "sucho", a teda ďalší zápal. Ak je koža náchylná na suchosť, potom krémový gél na umývanie Avene http://priwi.ru/krem-gel-avene-clean-ac/. Ak je koža mastná, kombinovaná, potom gél z Uriage http://priwi.ru/gel-dlya-umyvaniya-uriage/.
3. Opäť platí, že v prípade, že koža je suchá a náchylný k suchu, hydratačný krém z Avene - http://priwi.ru/krem-avene-clean-ac/ - to len pre ošetrenie pokožky v dôsledku vystavenia lieku. Ak je koža je normálne, ale vlhkosť potreby Uriage http://priwi.ru/crem-uriage-aqua-precis/ alebo Norev http://priwi.ru/vosstanavlivayushhij-krem-noreva-exfoliac/.
Jojobový olej sa musí aplikovať akútne na akné a podráždenie. Úplne tvár by nemali rozmazať, upchať póry. Okrem toho je pre zvlhčovanie lepšie použiť špecializované krémy na problémovú pokožku.
Dúfam, že som vám pomohol. Všetko najlepšie.

Keď som nepoužíval Baziron, koža bola mastná, teraz je suchá, pretože Baziron silne suší. Aké je správne použitie krému? Pre suchú alebo mastnú pokožku.

V tomto prípade je Avene alebo Noreva najvhodnejší, pretože ste už vysušili pokožku a vybrali si čas na zotavenie. Je lepšie vybrať krém silnejší (http://priwi.ru/krem-avene-clean-ac/).

Vďaka za odpoveď! Ste najlepší web! Všetko najlepšie!

Baziron SS recenzie a cena

Ako sa zbaviť akné za 3 dni je možné! Potom zmiznú navždy!

Baziron

Podľa môjho názoru je najlepším liekom na liečbu akné. Iba tento prostriedok mi pomohol vyliečiť akné.

Baziron je protizápalový, antibakteriálny liek určený na liečbu akné, akné a akné.

štruktúra: benzoylperoxid vodný kopolymér kyseliny metakrylovej; Carbomer 940; poloxamér 182; glycerol; sodná soľ; edetát dvojsodný; propylénglykol; hydroxid sodný; koloidný oxid kremičitý; čistená voda

Cena Basiron: 649 rubľov na tubu 40 g.

Farmakologický účinok: Vzhľadom na špeciálne vlastnosti benzoylperoxidu, ktorý je jeho medzinárodným nechráneným názvom. Benzoylperoxid má keratolytický účinok na kožné bunky a aktivuje proces nasýtenia tkaniva kyslíkom. Okrem toho jeho použitie má vplyv na mazové žľazy, čo vedie k výrazne zníženej tvorbe mazu.

Benzoylperoxid je známy svojou účinnosťou v boji proti takým skupinám mikroorganizmov, ako sú Staphilococcus epidermidis a Propionibacterium acnes.

Pri liečbe bazilónu nie je súčasné použitie prípravkov s podobným farmakologickým účinkom žiaduce. Ak dôjde k poškodeniu kože, liečba sa musí zastaviť. V prípade náhodného kontaktu bazídu s povrchmi slizníc okamžite opláchnite vlažnou vodou.

Neodporúča sa používať tento liek u detí mladších ako 12 rokov, dojčiacich matiek a tehotných žien. Ak sa u Vás objavia precitlivenosť na niektoré zložky, pokúste sa navlhčiť viac, ak to nepomôže, budete musieť liečbu pozastaviť o niekoľko dní.

Alergické reakcie, podráždenie alebo suchá koža sa pripisujú možným vedľajším účinkom basidónu. Treba však poznamenať, že sú veľmi zriedkavé. Basilón sa vyrába vo forme 5% koncentračného gélu.

Baziron sa aplikuje raz alebo dvakrát denne na kožu, ktorá bola predtým očistená od špiny. Prvé výsledky liečby liekom za predpokladu, že sa prísne dodržiavajú pokyny na použitie, sa prejavia po štyroch týždňoch užívania. A uvedenie tejto doby na tri mesiace, môžete dosiahnuť udržateľný účinok. Ak chcete opakovať priebeh liečby, musíte sa poradiť s lekárom.

Otázky a odpovede

Po použití lieku Baziron je koža suchá a červená, som alergická?

S najväčšou pravdepodobnosťou máte podráždenie pokožky spôsobené novou liečivou látkou, ktorá nie je známa koži. Zastavte liečbu niekoľko dní, potom môžete pokračovať.

Mám akné. Stojí to za to, aby sa pokúsil použiť Baziron z akné, alebo je to ďalší strata peňazí?

Samozrejme, že to robí. Basiron AS je jedným z najlepších liekov na liečbu akné.

Baziron používam lokálne, ale aj keď sa pokožka veľmi vysušuje a stmavne, čo mám robiť?

Uistite sa, že používate hydratačný prostriedok. A nebude sucho

Ako zistím, či je to AC Baziron alebo falošné?

Mali by ste sa pokúsiť aplikovať liek na farebné tkanivo. Je známe, že benzoylperoxid by mal odfarbiť veci.

Pomáha Baziron AC komedóny?

Liečivo funguje veľmi dobre so zápalovým akné, červenými pupienkami. bohužiaľ neúčinné proti komedónom.

Basiron AC pomáha zbaviť sa jaziev po akne?

Neodporúča sa ako liečivo na zjazvenie, ale pri dlhodobom používaní môže urýchliť hojenie. Pretože saturuje kožné bunky kyslíkom, čo zasa urýchľuje procesy.

K liečbe akné, akné, akné, čierne bodky a iných kožných ochorení vyvolal nepríjemnú vek, spôsob ochorenie tráviaceho traktu, dedičné faktory, stresujúcich podmienok a ďalších faktorov, mnoho z našich čitateľov sa úspešne používa Helena Malshevoy. Keď sme túto metódu študovali a dôkladne preskúmali, rozhodli sme sa ju ponúknuť.

Bolo mi povedané, že Baziron úplne zbavuje imunity. Je to pravda?

Rozhodne nie. BP nijakým spôsobom neovplyvňuje vašu imunitu

Mala by byť bazár aplikovaný lokálne na pupok alebo na celú tvár?

Odporúča sa aplikovať drogu na celú tvár, ale ak nemáte problém s pokožkou a na tvári niekoľkých zápalov, môžete aj lokálne

Môžem sa zobraziť na slnku pri použití AC Baziron?

Keď sa objavíte na slnku, nezabudnite sa chrániť s krémom s SPF od 20 rokov.

Je možné zriediť Baziron AC vodou, jeho vlastnosti sa zhoršia?

Môžete zriediť. Efekt zostáva rovnaký. V niektorých prípadoch došlo k zvýšeniu účinku