Hlavná

Dermatitída

Význam krtkov v oblasti pier

Slávny model Cindy Crawfordovej na vzostupe popularity takmer stratil kariéru kvôli krtku nad perom. Jej agent mal pocit, že malá škvrna vyzerá odpudzujúco a odporúča sa zbaviť sa tejto chyby. Nevedel, že vďaka tejto funkcii dievča nájde bezprecedentnú popularitu.

Vedci - moleosofia veria, že materská značka na tvári je znak šťastnej osoby. Samozrejme, táto skutočnosť nemá žiadne vedecké potvrdenie, je založená skôr na mystickej zložke astrológie. Ale v živote si môžete často všimnúť, že ľudia s materským znamienkom na svojej tvári sú naozaj šťastní.

Aké sú materské znamienka umiestnené v oblasti pier

Špecialisti v oblasti moleosofiya každý bod na koži človeka sa nazýva energetický sprievodca. Predpokladá sa, že vzdelávanie na tvári môže hovoriť o charakteristikách charakteru človeka.

Zrodenie v blízkosti úst ukázalo, že človek sa narodil pod záštitou Venuše. Malá tmavá bodka v blízkosti úst, bez ohľadu na to, od ktorej strany je, prináša svojmu majiteľovi atraktívnosť a sexualitu.

Krk nad horným okrajom

Žena s označením nad horným okrajom má silnú vôľu podobnú mužovi. Je inteligentná a účelná, rýchlo dosahuje úspech vo svojej kariére, jej charakter potláča silnejší sex. Ale zároveň táto flirtovaná a ženská príroda rada flirtuje a robí to majstrovsky. Je schopná obmedzovať emócie a presne vie, kedy má prestať. Pre deti je však dáma s krtkom nad labium veľmi prísna, rovnako ako s manželom. Svojím príkladom prináša silnú vôľu ľuďom okolo nej.

U mužov takýto materinský znak označuje sexualitu a odvážnu náladu. On je spoločenský, atraktívny, vie, ako zviesť ženy - ideálny milovník. Je plný ambícií a požiadaviek, ktoré sa nie vždy zhodujú s reálnymi príležitosťami.

Birthmark pod dolným okrajom

Známka pod znamením znamenajú neuveriteľný zmysel pre cieľ a schopnosť dosiahnuť svoje ciele. Takáto osoba môže nájsť správnu cestu z akejkoľvek situácie, niekedy prekonávať svoje obavy a obavy.

Ženy s takýmto znakom sú inteligentné, spravodlivé, rozumné a môžu vždy robiť správne rozhodnutie.

Birthmark na samotnom peru

Zástupcovia spravodlivého sexu, taká známka je oveľa častejšia ako u mužov. Ľudia s označením na povrchu pier sú pripravení na čokoľvek, aby dosiahli svoj cieľ. Muži sú vrodenými vodcami, ktorí majú slušnosť a veľkorysosť.

Umiestnenie krtkov v oblasti pier

Dôležitým ukazovateľom prírody je aj to, kde sa nachádza krtka - v strede, vľavo alebo vpravo:

 1. Miesto na pravej strane naznačuje zákernú, imperiálnu a silnú vôľu. Pre ženy je ťažké stať sa dobrou matkou a ženou, ale nemajú rovnakú kariéru.
 2. Tmavý bod vľavo ukazuje veselosť a ľahkú náladu držiteľa. Dievča so značkou na ľavej strane len miluje flirtovanie, musí sa vždy pozrieť na všetkých 100. To vysvetľuje jej vášeň pre krásne oblečenie a ozdoby. Z nich sa získajú vynikajúce milenky, ale len ak podnikanie nedosiahne každodenný život. Muži s "lietať" vľavo sú tiež populárne u žien.
 3. Malá škvrna v strede hovorí o samostatnej osobnosti človeka - je ťažké ho poraziť, nikdy sa nemení s názorom niekoho iného. Muži s nálepkou nad perom v strede dlhú dobu zostávajú v baktériách a ak sa rozhodnú, že sa budú viazať manželstvom, určite sa nikdy nestanú henpecked.
 4. Krtek v rohu ústia demonštruje sexualitu a vášeň prírody.
 5. Bodka na kontúre pier vyjadruje slabosť, nezodpovednosť a nadmerné podozrenie.
 6. Prítomnosť bodu vo vnútri rúk predstiera osobu vážnu zmenu v jeho osobnom živote v dospelosti. Muži s označením sa často nachádzajú v náboženstve.

Toto označenie na tvári sa pripisuje astrológom, ale lekári varujú - musíte byť opatrní pri každom vzdelávaní v tele. Sú najviac vystavené negatívnemu ultrafialovému žiareniu a môžu sa nakoniec degenerovať do malígnych nádorov. Navyše, konvexné rastu sú ľahko traumatizované. Ak sa zrodenie naraz objavilo, musíte to ihneď ukázať špecialistovi.

Čo sú materské znamienka v oblasti pier?

Mole na tvári - pomerne bežný jav. A každá dievčina má voči nim svoj postoj. Niektorí považujú takéto známky za pikantné a ženské, iné sa im nepáči a chcú odstrániť, iné zaobchádza so svojimi znamienkami úplne neutrálne. A niektorí dokonca dávajú tieto skvrny mystický význam a považujú ich za znak osudu.

Dnes budeme hovoriť o tom, odkiaľ pochádza krtek na peru, čo to znamená, či je možné z nej určiť povahu svojej milenky.

Prečo sa znamienka zobrazuje?

Často sú tieto malé hnedé škvrny prenášané na dedičnú úroveň. Možno presne takýto materinský znak bol na perách matky alebo babičky a potom sa preniesol na jej dcéru alebo vnučku. Alebo jednoducho členovia rodiny sú náchylní k výskytu krtkov na tele, a medzi mnohými ďalšími sa objavili blízko pery.

Aj kvôli dlhotrvajúcemu vystaveniu ultrafialovému žiareniu sa môžu objaviť krtky, to znamená na vrchole sezóny pláží alebo po návšteve solária. Ak v týchto obdobiach nie je tvár chránená krémom s vysokým obsahom SPF, výskyt škvrny v okolí pery nebude prekvapujúci. Po priamom slnečnom svetle prispieva k zvýšeniu produkcie melanínu a následne k prejavu pigmentácie kože.

V niektorých prípadoch sa na peru rúk objaví krtek v dôsledku dlhotrvajúceho zvyku fajčenia.

Ale červené znamienka môžu vznikať kvôli poruchám činnosti krvných ciev, čo na druhej strane vedie k porušeniu zásobovania kožou krvou. Vyskytujú sa tiež v dôsledku trhlín alebo mikroúrazov na tele alebo v dôsledku nedostatku vitamínu C.

Čo je moč pery

Veľmi málo ľudí vie, ale existuje celá veda, ktorá študuje význam krtkov a nazýva sa to moleosofiya. Podľa nej všetky hnedé škvrny na našom tele môžu byť považované za určité ukazovatele charakteru a dokonca predpovedať budúcnosť. Zohľadňuje nielen umiestnenie značky, ale aj jeho farbu, tvar a veľkosť.

Vo všeobecnosti sú najpriaznivejšie svetlohnedé škvrny. Temný môže varovať pred možnými ťažkosťami a med dá veľa šťastia.

Moleosofiya tvrdí, že krtka nad perom sľubuje svojmu majiteľovi šťastný a prosperujúci život. Ale samotná Cindy Crawfordová na začiatku kariérneho modelovania, agenti dôrazne odporučili odstrániť svoju rodnú značku, pretože našli značku nepríjemnú. A kto vie, ako by sa rozvinul život hviezdy, keby im udelala ústupky!

Navyše, krtka nad perom na ľavej strane naznačuje veselú dispozíciu, nejakú závratnosť, lásku krásnych šiat a ozdôb. Tieto dievčatá sú medzi mužmi veľmi obľúbené, ako flirtovať a byť v centre pozornosti. Avšak robia krásne matky.

Ale škvrna na pravej strane rúk hovorí o silnom charaktere, veľkej vôli a dokonca aj nejakej nejakej nejakej prehnanosti. Moleosofiya ubezpečuje, že ženy, ktoré majú krk nad okrajom na pravej strane, sú schopní dosiahnuť závratnú výšku kariéry a zvyčajne také ženy vedú v rodinnom živote.

Keď je známka jasne umiestnená uprostred pery, znamená to, že jej milenka sa usiluje o nezávislosť, má všetko pre svoj vlastný názor a neradi poslúcha nikoho.

Mole pod perom charakterizuje ženu ako spravodlivú, spravodlivú a rozumnú osobu. Takýmto mladým dámam môže byť zverené dôležité rozhodnutia. Pečlivo zvažujú všetky výhody a nevýhody a nakoniec si vyberú najpravdepodobnejšiu možnosť.

Známka na dolnom peru je vzácna a naznačuje, že jej majiteľ má obdivuhodné vodcovské kvality a závideniahodný zmysel pre účel. Zároveň sú takí ľudia veľmi dobročinní a veľkorysí, v každej situácii zostanú slušní.

A nakoniec, škvrna v rohu pery hovorí o sexualite, ak je táto značka vľavo. O bezbrannosti, potrebe lásky a ochrany, ak sa nachádza v pravom rohu.

A stane sa, že hnedé škvrny sú skryté na vnútornej strane pier. V tomto prípade sľubuje človeku neočakávané zmeny v živote v dostatočne zrelom veku.

Za to stojí za to odstrániť

Oblasť pier je dosť jemná a odstránenie škvŕn v tejto oblasti by sa malo riešiť opatrne.

Ak je značka značne veľká alebo vyčnieva, mení sa veľkosť, zaberá sa ako kôrka, popáleniny alebo svrbenie, je to príležitosť konzultovať s lekárom.

Ale aj keď sa rozhodne, že za každú cenu zbavíte materské znamienko, môže sa to urobiť kedykoľvek. Skutočnosť, že oblasť na pery je stále otvorený a je vystavená ultrafialovému svetlu, a tak, aby sa odstránili molí na tomto mieste môže byť iba doba najmenej slnečnej aktivity, teda v neskorom jesene, zimy a na jar. Avšak, ak sa lekár domnieva, že existuje riziko rakoviny, taká operácia sa vykonáva v každom ročnom období.

Pokiaľ ide o spôsoby, ktorými sa môžete zbaviť hnedé škvrny, potom to môže byť kryoterapia a elektrokauterizáciu, chirurgia a laser, rovnako ako Surgitron - nová metóda radiochirurgie. Ktorú možnosť je najlepšie vybrať, povedal lekár. Tu všetko závisí od individuálnych vlastností materského znamienka.

Ak však neexistuje žiadna lekárska indikácia na odstránenie známky, malo by byť dobré zvážiť všetky výhody a nevýhody. Je nutné vykonať chirurgický zákrok len kvôli estetike? Často dôvodom takejto túžby je neistota v sebe alebo v niektorých komplexoch. Nespěchejte, premýšľajte: možno toto krtek vám prináša jedinečné vystupovanie a zvláštne šarm. A byť zdravý!

Čo môže povedať krtek na peru?

Krtek na peru je neškodná nová forma na koži, povedali lekári. Avšak, znamienka sa objaví nielen kvôli ich umiestnenie, môžete zistiť osud osoby. Hrebeň na okraji má svoj význam a dekódovanie.

Moles a osud

Pre najpriaznivejšie pohlavie sú najpriaznivejšie nevysky, ktoré sa nachádzajú na dolnej polovici tváre. Čo to znamená? Ak má mól hnedý alebo medený nádych, potom to znamená neobmedzené šťastie a lásku. Červené krtky nad horným okrajom naznačujú životné ťažkosti. Je to spôsobené zložitosťou povahy ženy. Jej zmyselnosť a šarm sú výrazne obmedzené prirodzenou podráždenosťou.

Krúžok nad perom na ľavej strane má dvojitý význam. Vzdelanie je ťažké nazvať priaznivé alebo šťastné, skôr je to niečo priemerné. Prítomnosť nóvy na perách naznačuje, že žena bude musieť vyriešiť veľa malých problémov. Nakoniec sa všetko zlepší a život bude svietiť novými farbami. Ak je krtko blízko úst, žena je v kruhu blízkych a blízkych ľuďom poskytovaná dlhovekosť a príjemné starnutie.

Ak je na tvári veľa červených nevi, potom to pre ženy znamená nadmerné hrdosť. Tento charakterový znak naruší dosiahnutie všetkého, čo je žiaduce v živote. Ak sa žena naučí opustiť situáciu v čase, všetko sa ukáže.

Čierne škvrny naznačujú hnev a ťažkú ​​náladu. Toto je typické pre mužov i ženy. V niektorých prípadoch to znamená vážnu chorobu, ktorá môže prekonať v mladosti av dospelosti. Pre mužov príliš ľahké vnuky prorokujú veľa starostlivosti, ktoré prinesú krátkodobé potešenie.

Značka na rukách vždy naznačuje znaky charakteru osoby:

 • družnosť;
 • sexuality;
 • otvorenosť;
 • príťažlivosti;
 • úspech s opačným pohlavím.

Tí, ktorí majú pod krk na pravej strane, majú vrodený dar presvedčenia. U žien je to znamenie ambicióznosti, zložitosti a veľkých požiadaviek.

Významy krtkov

Zrodenie na vnútornej strane horného pera je spojené so zásadnými zmenami v živote v dospelosti. Niekedy to poukazuje na nezhodu v rodine a zmätok s deťmi.

Krtka na dolnom okraji je priaznivým znamením pre muža. To naznačuje jeho pokojnú, vzdelanú a príjemnú povahu. Takíto ľudia sú uprednostňovaní osudom, to sa jasne prejavuje v dospelosti.

Vzdelanie pod dolným okrajom nie je pre ženy prínosom. Majú dobre vyvinutú zmyselnosť, z ktorej je ťažké zvládnuť a vychádzať v realitách moderného života.

Prítomnosť krtka nad perom na ľavej strane indikuje úspech človeka. Dosiahne v živote veľké výšky, ak sa venuje štúdiu ezoterizmu alebo náboženstva. Miesto na dolnej časti úst je ukazovateľom stability, prosperity a spoľahlivosti.

Čo znamenajú znamienko nad perom pre zástupcu silnej polovice? To je priaznivé znamenie pre mužov i ženy. čo naznačuje osobné šťastie, vysoké príjmy a prospech z osudov. Ak je na tvári materské znamienko, potom človek čoskoro bude mať šťastie. Dlho sa verilo, že je to dobré znamenie, čo naznačuje rýchle šťastie, dobré zdravie a blahobyt.

Čo znamená znamenie na pravej strane? Toto je predzvesť nepríjemného stretnutia v mojej mladosti. Po tejto udalosti nasledujú ťažkosti a problémy vo vyššom veku. Mnoho ezoterických škôl dešifruje význam krtkov. Vzdelanie je hlavným ukazovateľom stavu ľudskej karmy. Toto je ukazovateľ nielen charakteru, ale aj duchovného rastu.

Hlavné znaky

Ak sa chcete dozvedieť význam krtkov, nie je to jednoduchá práca. To môžu robiť astrológovia a ezoteristi, vykonajú podrobnú analýzu v súlade s inými znakmi charakteru a vonkajšími znakmi ľudského tela.

Mole priamo na peru - zriedkavý prípad.

Iba ľudia s veľmi bledou pokožkou ju môžu rozpoznať. Najčastejšie tvorba pery na pravej strane sa nachádza vo férovom pohľade. Prítomnosť takéhoto materského znamienka na tvári naznačuje veselú povahu a zmyselnosť.

Ľudia, ktorí si môžu vychutnať život, sú považovaní za horúce milovníkov, ale toto toto znamenie môže hovoriť o rozvracaní.

Čo znamená znamenie na pery? Je to znamenie zdokonaľovania a zmyselnosti človeka.

Ak je to v strede, charakter jeho majiteľa je vzpurný. Títo ľudia neradi poslúchajú a pracujú pre niekoho. Je ťažké "skrotiť" a nútiť robiť to, čo nemajú.

Miesto blízko pery sa nachádza nielen u žien, ale aj u mužov. Znamená to zmysel pre účel. Takí ľudia spôsoby, ako dosiahnuť cieľ napriek všetkému, je tiež ukazovateľom sexuality a veľkorysosti.

Rodné znamienka sú na tele každého človeka a môžu hovoriť nielen o osudu, ale aj o akejkoľvek chorobe. Neustále zapálené, veľké a veľké alebo zmena formy nevusu - príležitosť konzultovať s lekárom. Najmä ak existuje riziko onkologických patológií.

Význam krtkov v oblasti pier

Je ťažké uveriť, že lietať cez okraj Cindy Crawford na začiatku dráhy modelu by mohlo byť prekážkou jej kariéra: prvý prostriedok dôrazne odporúča, aby sa odstránili sweet spot na hornej pere, keď ho považovali za odporné. S najväčšou pravdepodobnosťou sa mladý agent pritom uchádzajú modely nevedia o tom, aké dôležité "znamenie osudu", ktoré sa nachádza na tomto mieste: podľa sci moleosofii, ktorý skúma stopy na tele, tí, ktorí majú znamienko škvrna na tvári, a to najmä, cez okraj, sú odsúdení na šťastie!

Či už je to pravda alebo nie, je ťažké povedať, pretože doktrína nie je založená na vedeckých zákonov, a na mystické zákony astrológia, ale porovnať, čo hovorí s moleosofiya pozorovaním života môžu zoznámiť podrobnejšie, čo sa rozumie pod pojmom mólami, ktoré sú umiestnené v oblasti pier.

Celková hodnota

Ak vezmeme do úvahy všeobecnú hodnotu priradenú znamienkom prívržencov tejto vedy, potom vnímajú každú mušku ako energetický kanál, prostredníctvom ktorého sa človek spája s vesmírom s kozmickými silami. Moles nemôžu načrtnúť osud, to sú "znaky osudu", ktoré sa objavujú s narodením a môžu niečo povedať o charaktere človeka.

Takže sa verí, že krtka, ktorá sa nachádza v oblasti úst, symbolizuje ochranu Venuše. Dlho sa akceptovalo, že v ktorejkoľvek časti pier sa nachádza materská značka, dáva obrazu sexualitu a hovorí o svetelnej nálady človeka.

Detailná hodnota

Podrobnejší význam krtkov závisí od presného miesta, kde sa nachádzajú: nad hornou alebo dolnou perou, vľavo alebo vpravo, alebo možno na vnútorných alebo vonkajších stranách pery.

Krk nad horným okrajom

 • Ak je nevus nad ženami horný ret, znamená to, že jeho majiteľ má silný "mužský" charakter. Je silná a silná v duchu. Jeho autorita potláča ľudí. Prechádza dobre kariérnym rebríkom a dosahuje propagáciu. S tým všetkým, žena má materské znamienko na hornej pere, ženský: koketná a flirtuje veľa citlivý a sexy, ale vždy zachováva emócie pod kontrolou a málokedy jede ďalšie flirtovanie - je schopný zastaviť včas a držať zmysly. Žena so štítkom na jej perách je náročná a prísna voči deťom;
 • Muži s krtkom v hornej časti úst sú sexy a náladový. Sú spoločenské, atraktívne, darujú zvádzať ženy - ľahko získajú romány a flirtujú. Označenie nad horným perom mužov hovorí aj o ambicióznom charaktere, o veľkých dopytoch, ktoré sa nie vždy zhodujú s možnosťami.

Birthmark pod dolným okrajom

 • Ak sa pigmentová lézia u mužov nachádza pod okrajom, znamená to, že človek dokáže dosiahnuť veľa. Vždy nájde cestu zo súčasnej situácie, môže prekonať sám seba, odstrániť pochybnosti a obavy;
 • Rovnaké črty sú aj ženy, ktoré majú pod perom krtko: sú spravodlivé, rozumné, vedia robiť dôležité a správne rozhodnutia a vážia výhody a nevýhody.

Birthmark na samotnom peru

 • Krtka na peru je bežnejšia u žien ako u mužov. Ľudia s takou zriedkavou značkou sú cieľavedomí, pripravení vzdania sa mnohých požehnaní kvôli dosiahnutiu cieľa. Muži s múrom na perách majú vodcovské kvality, majú sklon byť prvým vo všetkom. Súčasne zostanú slušné a veľkorysé - nebudú proti sebe a svojim presvedčeniam.

Miesto: vpravo, vľavo, uprostred

Záleží tiež na tom, kde sa nachádza krtka na okraji - vľavo, vpravo alebo bližšie k stredu:

 • Krtek, ktorý je umiestnený vpravo v ústiach žien, hovorí o zrádnej prírode, o hrubom nálade a povestnej povahy. Ženy s takou známkou často nezaujímajú matky a milé milenky, ale ľahko stavajú kariéru a dosiahnu štatút v spoločnosti;
 • Krtka nad perom na ľavej strane charakterizuje svojho majiteľa ako veselý a spontánny človek. Žena s štipkou na jej ľavej strane je frivolná, rada sa oblieka a nosí šperky. Vyhovuje definícii "ženskej koquette". Často sa stávajú oddanými milencami, ktorí sa upokojujú do pozornosti ľudí a napriek tomu sa nezaťažujú každodennými problémami. So všetkými týmito faktormi, ak majú ženy levo v oblasti úst, znamená to, že je dobrá a rozumná matka. Muži s krtkom na ľavej strane sú romantickí a zruční v láske - radi zvádzajú ženy a majú úspech s opačným pohlavím;
 • Majitelia škvŕn, ktoré sa nachádzajú priamo v strede v zóne pier, charakterizujú osobu ako samostatnú osobu - nie je ľahké ju podmaniť, urobí to, čo považuje za potrebné. Často muži, ktorých materské znamienko sa nachádza v strede, zostávajú dlhší čas blázni. Dokonca aj v prípade, že sa oženia, nestanú sa podradnými;
 • Muž je sexuálny, ak má jeho materské znamienko v rohu úst, ale ak je takýto znak v pravom rohu, potom jeho majiteľ potrebuje starostlivosť a lásku - je bezmocný;
 • Je veľmi zriedkavé nájsť pigmentové miesto na okraji pier. To znamená, že jeho majiteľ je muž podozrievavosti, slabého charakteru a nezodpovedného;
 • Niekedy môže byť pigmentovaná lézia skrytá zvnútra pery. To znamená, že v dospelosti takéhoto človeka môžu očakávať prekvapenie, ktoré bude spojené so zmenami v osobnom živote. Rovnako aj umiestnenie materského znamienka u mužov môže povedať, že môže nájsť svoje "ja" v náboženstve.

Takéto vysvetlenie, čo znamená krtka v oblasti úst, sa dá nájsť v astrológii. Lekárom sa odporúča liečiť neoplazmy v tejto oblasti opatrne, pretože sú vždy vystavené priamemu pôsobeniu ultrafialového žiarenia a majú riziko degenerácie. Takisto môžu byť poškodené neoplazmy. Preto sa pri najmenšom zmene má nechutné na perách ukázať špecialistovi.

Samozrejme, slepo verí, že v hodnotách krtkov je nestojí za to. Hovoria len o charakteristikách osobnosti, sú to ďalšie znaky, ktoré dokážu niečo povedať o charaktere ich majiteľa. Mimochodom, Cindy Crawford odstránené z tváre niekoľko krtkov, ale ten, ktorý je umiestnený nad perou a dáva jej obraz sexuality a identity, ešte zostáva, a to napriek všetkým tvrdeniam, jeho zástupca.

Mole pod perom a zmysel jeho tvaru

Prečo sa zobrazuje

Krtka nad perom alebo priamo na ňom je benígny nádor, ktorý sa môže objaviť na koži z rôznych dôvodov:

 • vystavenie slnečnému žiareniu, čo spôsobuje zvýšenú akumuláciu melanínu v kožných bunkách, čo prispieva k ich pigmentácii. Móly sa môžu objaviť po krátkom opálení v soláriu a po ulici za slnečného počasia;
 • dedičná predispozícia, keď sa pokožka človeka počas celej svojej životnosti pokryje veľkým množstvom nevi alebo niektorých krtkov, ktoré sa prenášajú z generácie na generáciu a ktoré sa objavujú na tom istom mieste;
 • hormonálne prepätia môžu spôsobiť náhly vzhľad mnohých krtkov, ktoré sú lokalizované na celom tele a tvári. Takéto nebezpečné obdobia sa považujú za tehotenstvo, pubertu, silný stres a použitie liekov obsahujúcich hormóny;
 • Ďalšie faktory: vírusy, poranenia kože, ožiarenie, röntgenové snímky, hmyz.

Krtek ľavého oka

Takéto "štítky s osudom" sú neporovnateľné Dita von Teese, Julia Robertsová, Vanessa Parady a d / r

Mole v blízkosti očí sú často naznačené do vesmíru o nasledujúcich skutočnostiach: "Pozor, pozornosť! Smrteľná žena na obzore! ! Vyzbrojený pozoruhodnú temperamentu a je veľmi nebezpečné, "Títo mladí dámy môžu byť navonok pokojný, ale vnútri sú často zúri búrka: ich život (najmä ženatý) naplnený žiarlivosťou, pocity a iné afekte.

Krtka v blízkosti pravého oka je tiež obsadená veľkorysými a zmyslovými ľuďmi z prírody. Miesto blízko ľavého oka hovorí o nejakom egocentrize jeho majiteľa.

Krúžok v blízkosti pravého oka. Na vonkajšom okraji oka - znak nerovnováhy, podráždenosť.

Krtek na pravej viečke hovorí o kreatívnom sklone. Okrem toho je to znamenie nerozhodnosti.

Súčasne majiteľ takéhoto "ornamentu" je veľmi zraniteľný, náchylný k výkyvom nálady, depresii. Krtek v stredu spodného viečka hovorí o schopnosti vznešenej lásky, charizmu, láskavosti a veľkorysosti.

Krtka pod očami blízko nosa dáva premenlivú osobu naklonenú k krátkodobým románom.

Krtek v blízkosti ľavého oka. Pod očími v blízkosti nosa dáva vášnivú povahu, muž žiarlivý, zbožňuje, aby zistili vzťah.

Krtek v stredu dolného viečka je znakom zmyselnosti a schopnosti hlbokého pocitu. Krtka vo vnútornom kuse oka hovorí o schopnosti odmietnuť, sebaobetovať.

Krtek v ľavom storočí je medzi tými, ktorí sa líšia od snovosti, láskyplnosti, je sklopený k tomu, aby sa mohol vznášať inými ľudskými nápadmi, aby spadal pod niečí vplyv.

Klasifikácia nevusu na pery

Mole a pigmentové škvrny v medicínskom prostredí sa nepovažujú za samostatnú chorobu. Ide skôr o novotvar z kožných buniek alebo slizníc.

Z hlavnej stránky sa líšia farbou a tvarom. Je to spôsobené zmenenou štruktúrou a zhoršenou produkciou melanínu.

Malé vady pokožky sa môžu objaviť počas celého života. V 95% prípadov s nimi žije osoba bez najmenších ťažkostí a problémov.

Pri určovaní konceptu je správnejšie používať názov "nevus". Celá skupina benígnych novotvarov spadá pod ňu. Najčastejšie vyčnievajú na hornej časti trupu: chrbát, krk, predlaktie alebo hrudník. Na tvári takých tmavých bodiek sa objaví blízko úst. V zriedkavých prípadoch sa môže vytvoriť krtek na hornom peru, gume alebo oblohe.

Existuje niekoľko poddruhov nevusu, ktoré sú diagnostikované na jemnej koži peria:

 • Pigment: najbežnejšia forma, ktorá je plochá. Vykonáva sa na okraji okolo úst alebo na vnútornej strane tváre. Obvykle má tmavohnedý odtieň, menej často červené škvrny. Prevažná väčšina pacientov sa už narodila s takouto poruchou. Má vlastnosť zvyšovania veľkosti.
 • Hranica: pripomína malý pevný uzol. Dosiahne priemer 1 cm a ľahko sa poškodí zubami, keď sa kousnu. Šírenie začína v období hormonálnej nerovnováhy alebo vážneho zápalu vnútorných orgánov.
 • Modrá (modrá): objaví sa na červenej čiare okolo pier, má rôzne farby. Z dôvodu porušenia štruktúry buniek sa získa nezvyčajná farba.
 • Dysplastická: vzácna forma pripomínajúca malý kužeľ ružovej alebo tmavo hnedej farby. Kvôli náporu a objemu je ľahko poškodený počas stravovania alebo kozmetických procedúr.
 • Hemangióm: Vyzerá ako bradavice a má vždy malú nohu. Preniká do najmenších kapilár, preto reaguje tmavnutím na akékoľvek podnety (studený alebo horúci okraj misky, riad s korenenými koreninami, lacná rúž s pachmi).

Všetky nevi, ktoré sa môžu objaviť na tvári, sú rozdelené do dvoch veľkých skupín.

Cievne nepigmentálne

Majú iné meno - hemangiómy. Vyskytujú sa v dôsledku patologickej proliferácie kapilár, keď pozorujú porušenie ich integrity. Výsledkom je, že na koži sa objaví malá červená škvrna, často plochá alebo nie veľmi výrazná nad povrchom pokožky.

Keď stlačíte hemangióm, nie sú žiadne bolestivé pocity, ale škvrna krátko bledne. Môže byť umiestnený tak v blízkosti okraja, ako aj na jeho povrchu.

Náklady na odstránenie

Každá materská značka si vyžaduje individuálne vyšetrenie, takže rovnaká metóda odstránenia nemusí byť vhodná pre dve podobné formácie.

Pred každým zásahom na névus špecialista drží jeho kompletné vyšetrenie, ktoré zahŕňa ako vonkajšiu prehliadku a analýzu tvorby tkaniva.

Iba po prijímaní a kombinovaní výsledkov týchto postupov môže onkodermatológ vybrať optimálnu metódu na odstránenie krtkov na alebo v blízkosti pery:

 1. laserová terapia - odparovanie buniek nevusu pomocou laserového lúča, ktorý súčasne trombuje cievy susediace s molom, s výnimkou straty krvi. Doba hojenia rán po takomto postupe je minimálna v porovnaní s inými metódami excízie kožných útvarov. Jazvy po uzdravovaní nezostávajú;
 2. cryodestruction - odstraňovanie móla kvapalným dusíkom. Odporučiť túto metódu len pre malé formácie, pretože nie je možné presne kontrolovať hĺbku nárazu;
 3. Sargitron je inovatívna technika v oblasti rádiochirurgie na odstránenie krtkov. Ovplyvňujúc vzdelávací orgán, zariadenie zabraňuje strate krvi, zápalu a infekcii v rane, po ňom nie sú žiadne jazvy a rehabilitačné obdobie je porovnateľné s prvou technikou, keď je nevus vystavený laseru.

Pri odstraňovaní krtkov na perách sa musí postupovať veľmi opatrne, pretože toto miesto je vystavené neustálej traume a zvlhčeniu slinami z úst.

Preto je hojenie rán problematické a môžu sa vyskytnúť komplikácie vo forme infekcie.

 • Z tohto dôvodu sa chirurgické odstránenie nevi prakticky nepoužíva na samotnú oblasť pier, pretože rana po chirurgickom zákroku uzdravuje dlhšie ako, napríklad, po lasere.
 • Pre zónu okolo perí je chirurgická excízia prakticky nepraktizovaná, pretože po operácii je jazva, ktorá bude vždy viditeľná na tvári. Jedinou výnimkou je podozrenie na malignitu alebo melanóm, ktorý sa touto metódou odstráni na ďalšie histologické vyšetrenie vyrezaných tkanív.
 • Odstránenie krtky v blízkosti pery alebo na nich sa neodporúča vykonávať s elektricky nivele, pretože tento postup neumožňuje presne riadiť hĺbku vystavenia prúdu, čo môže poškodiť zdravé tkanivá. Niekedy po takomto postupe môžete pozorovať popáleniny kože v blízkosti vzdialeného nádoru, čo je pre oblasť tváre neprijateľné.

Veľmi často ľudia okolo vás nájdu malú tmavú formáciu. Tu vidíme materskú značku na tvári. Každý je zvyknutý považovať také škvrny kože za normálne. Ale je to tak? Neboj sa o človeka, ktorý má krk pod perom, krtek na ľavej tvári, oko a iné časti tela? Existujú dve verzie toho, akú úlohu hrá matka v živote svojho majiteľa. Hovorme o tom podrobnejšie.

Čo je "Boží znak"?

Spory o škodlivosti alebo neškodnosti krtkov pre človeka neprestávajú. Prívrženci antisovedeckej teórie naznačujú, že materská značka na hlave odráža charakter osoby.

Odkiaľ je presne to, vľavo alebo vpravo, závisí od mäkkosti alebo tuhosti človeka, od jeho základných životných postulátov, od axiómov. Podľa tvaru miesta, kde sa našiel, možno dokonca predpovedať možný osud muža alebo ženy.

1. Rodné znamenie na tvári

Existujú veľmi veľkého počtu ľudí, vrátane známeho Scarlett Johansson, Natalie Portman, Tatiana Arntgolts, Natasha Koroleva, Eva Mendes, Albina Dzhanabaeva ( "Via Gra") a d / p

Birthmark na peru

Veľmi vzácny nevus - materské znamenie na peru, je viditeľný len u tých ľudí, ktorí majú bledú farbu úst. Táto materská značka sa dá ľahko zameniť s pigmentovaným miestom, ktoré sa objavuje u ľudí kvôli neustálemu fajčeniu.

Krtek na peru je bežný u žien. Tento materinský znak môže povedať o jeho majiteľovi. Ak máte na perách materskú značku, vedzte, že ide o nejaký druh znamenia. Čo to znamená, povieme vám v tomto článku.

Význam materského znamienka na pery

Birthmark na každom okraji znamená veselý charakter jeho majiteľa, o určitom stupni nečinnosti a zmyselnosti. Títo ľudia majú v živote všetko príjemné. Sú vášniví a vášniví, ale zároveň veľmi neustále milovníci. Veľký krtek na hornom peru hovorí o zmyslových sklonech, ženy s takýmto znakom sa často stávajú bezcitnými koketmi, flirtujú veľa. Muži s týmto znakom sú vylúpení. Birthmark na dolnom peru svedčí o väčšej zdokonalení. Vlastník takéhoto materského znamienka je zdržanlivý zmyslom, je ovládaný chuťou a dobrým výchovou.

Čo znamená krtek na perách žien?

Krúžok nad perom vpravo

Krúžok nad perom vľavo

Birthmark v strede horného pera

Čo znamená krtka na perách mužov?

Stáva sa, že krtka na peru sa nachádza aj na mužskej tvári. Títo muži sú celkom jednotní, sú pripravení vzdať sa rôznych potrieb, aby dosiahli svoj cieľ. Takíto ľudia sú rodenými vodcami, snažia sa byť prvými vo všetkých záležitostiach, sú však celkom slušní a veľkorysí zároveň.

Krtek nad perom u mužov

Krúžok v strede nad perom

Ak má človek krk v strede nad perom, jeho majiteľ môže zostať dlho bachelor. Títo ľudia najviac oceňujú svoju nezávislosť, veľmi bolestne reagujú na akékoľvek zásahy do ich slobody. Ak sa dokonca podarí presvedčiť tohto muža, aby sa oženil, nikdy sa nestane henchmanom.

Birthmark v rohu pier

Birthmark v rohu pier hovorí o sexualite svojho majiteľa, v pravom rohu - táto osoba potrebuje veľa lásky.

Birthmark na perách pier

Krtka na peru nie vždy poteší človeka. Ak zapálila alebo zmenila farbu, je potrebná kvalifikovaná odborná konzultácia. V prvom rade je potrebné odstrániť tie znamienky, ktoré prichádzajú do kontaktu s oblečením. Je potrebné zvážiť, že materské znamienka na odstránenie ľudových nápravných prostriedkov doma nie je prípustná. Ak existujú príznaky alebo ak existujú podozrenia týkajúce sa materského znamienka, potrebujete navštíviť lekára. Iba odborník predpíše ošetrenie po vykonaní všetkých príslušných testov alebo pri rozhodovaní o odstránení.

Čo znamenajú krtky na pery?

Lekári tvrdia, že vo väčšine prípadov sú materské znamienka umiestnené v najrozličnejších častiach ľudského tela úplne neškodné formácie. Okrem toho často dávajú vzhľadu osoby zvláštny šarm a šarm, napríklad štítky, ktoré zdobia pery. A umiestnenie nevi môže veľa hovoriť o povahe osoby a jeho osudu.

Ak sa materská značka objavila nad perom

Zvyčajne označenie osudu umiestnené nad perami vyzerá veľmi sexy a atraktívne pre členov opačného pohlavia. A to v žiadnom prípade nie je nehoda.

 • Domnievame sa, že majitelia "nadgubnogo" dekorácie majú zvláštny šarm a šarm, nenechajú nikoho ľahostajný voči svojej osobe. Zároveň sú obdarení prekvapivo silným a dokonca imperiálnym charakterom a často dosahujú významný úspech v profesionálnej sfére.
 • Muž s krtkom nad perom, umiestnený napravo, je mimoriadne ambiciózny, ale nie vždy má dostatok dôvodov na to. Často sú jeho žiadosti nadhodnotené a príležitosti na ich realizáciu sú veľmi skromné.
 • Majiteľ ľavostranného nevusu nie je ľahostajný voči slabšiemu pohlaviu. V skutočnosti nie je schopný zostať verný jednému zvolenému. Avšak, príliš veľa na vine za jeho záľubu o rozpustený život nestojí za to. Koniec koncov, zástupca silnejšieho pohlavia s krtkom nad perom je neuveriteľne sexy a zvodný pre ženskú polovicu ľudstva. Nikto nemôže vydržať pred svojim talentom, aby získal srdcia a prírodné kúzlo.
 • Pani s tmavou škvrnou pod nosom na pravej strane má skutočnú "mužskú" postavu. Pri budovaní kariéry sa ľahko vyrovná s ťažkosťami a bez váhania prichádza k cieľu. Zároveň takáto žena šikovne zakrýva svoju účelnosť a praktickosť za chúlostivým a klamlivým bezbranným vzhľadom.
 • Ak je priestor nad ženským perom zdobený krtkom na ľavej strane, môžete si byť istí, že máte vynikajúcu manželku, matku a milenku. Jej šarm a šarm, ako aj sexualita a ekonomika sa najlepšie prejavujú v manželstve, kde manželka s pevnou rukou vedie rodinnú loď cez každodenné búrky.

Čo znamená znamenie pod perom?

Interpretácie ľavostranných a pravostranných krtkov, ktoré sa nachádzajú pod perami, sa takmer zhodujú. Ich význam sa však líši v závislosti od pohlavia hostiteľského miesta.

 • Muži s krtkom pod perom sú takmer vždy vynikajúci profesionáli, ktorí zaujímajú vedúce pozície. Je to spôsobené mimoriadnou silou charakteru a schopnosťou konať rozhodne a efektívne v situácii časových problémov.
 • Pre rodinný život je tiež skutočným nálezom manželka s bodom pod perami. Vždy je spoľahlivý a silný v duchu, v každej ťažkej situácii si udržiava pokoj a nedovoľuje, aby ostatní členovia domácnosti spadli do zúfalstva.
 • Ženy s materským znamienkom pod perami sú vždy praktické a rozumné. Nepôsobia nemyslene a nerobia nerozvážne rozhodnutia. Tieto pozitívne charakteristiky však trochu zdiskreditujú neuveriteľnú pomalosť myšlienok a akcií.
 • V romantickom vzťahu dámy s označením pod ústami tiež nevykazujú nadmerný temperament. Tu je ich pohoda a opatrnosť viac ako "mínus" ako atraktívna vlastnosť. Koniec koncov, zvyk analyzovať a vážiť často zabíja vášeň, čím sa robí romantické spojenie dvoch sŕdc do racionálneho partnerstva.

Známka na rukách - znamenie bohyne lásky

Značka, ktorú Venuša nechala na peru, je prejavom svojej osobitnej lásky. Takmer vždy sú takéto škvrny výlučnou výsadou ženy, zatiaľ čo u mužov sú veľmi zriedkavé.

 • Pre dievča je tmavá značka na jej perách šťastným znamením pravého lásky a šťastného manželstva. A to nie je úplne prekvapujúce, vzhľadom na to, že majitelia takýchto šperkov sú vždy neuveriteľne atraktívne a ženské, a od prírody obdarené talentom zvádzania.
 • Pre muža je mimoriadna pozornosť Venuše vždy znamením toho, že má vlastný prirodzený magnetizmus a nekonečné série víťazstiev v láskavej sfére. Nemusia vynakladať osobitné úsilie na to, aby získali prospech zvoleného. Príroda robí všetko sama, nedovolí "obete" odolávať čarodejníkovi kúzlu zvádzača.
 • Spoločné pre slabý a silnejší sex je úžasná vonkajšia príťažlivosť a vnútorná charizma. Takíto ľudia sú v komunikácii veľmi príjemní a preto sú vždy obklopení veľkým počtom priateľov. Dokonca aj nepriatelia nemôžu odolávať kúzlu svojej osobnosti.
 • Ďalšou rozlišovacou vlastnosťou majiteľov krtkov na perách je neuveriteľné odhodlanie dosiahnuť ciele. Avšak nie sú medzi tými, ktorí žiadnym spôsobom hľadajú svoje vlastné, ale radšej hrajú podľa pravidiel. Koniec koncov, veľkorysosť a slušnosť pre majiteľov znamenia Venuše nie sú prázdne slová, ale norma života.
 • Ak si všimnete krtka na okraji osoby, potom si môžete byť istý, že má pevné morálne princípy a presvedčenie. Tento zásadný postoj budí rešpekt od väčšiny ostatných, ale preto, že majitelia ochranných známok na perách často získaných skutočné vodca a veľké osobnosti sa ďalej, že v každom prípade majú tendenciu zaujať prvé miesto.
 • Niekedy sa krtky nachádzajú na vnútornej strane pier. Majitelia takýchto nezvyčajných znakov osudu často nájdu príležitosti na sebarealizáciu náboženských trendov. Ich myseľ je vždy otvorená pre pochopenie nových filozofických a ezoterických učení, ale duša sa nikdy neodchýli od kedysi zvolenej cesty.

Mystické tajomstvá materských znamienok. Mole na tvári a ich význam

Dlho sa verilo, že prirodzenými znakmi je možné čítať charakter a osud človeka, že roztomilé známky na tele nesú určitý mystický a dokonca karmický význam. Mole a ich význam boli predmetom štúdia v mnohých filozofiách a doktrínoch sveta, aké tajomstvo sú tieto skvrny uložené v sebe?

Každý z nás bude mať nejaký druh speku, v ktorom sa podľa fyziognomie a iných učení stanovia dôležité informácie o ľudských sklone, charaktere a osudu. Je nevyhnutné, aby sme mohli tieto tajné znaky vyriešiť.

Samozrejme, slepá spoliehať na silu osudných symbolov nestojí za to, že krtky hovoria len o schopnostiach jednotlivca, a nie o dogme. Toto sú len dodatočné informácie o charaktere a osobnosti majiteľa, jeho sklone. Je potrebné vyvinúť dobré znamenia, investovať do ich implementácie, zlé by sa nemali ignorovať, ale snažiť sa opraviť, zmeniť životy. Po narodení znamení, rovnako ako riadky na rukách zmeniť počas života, a tam je názor, že je to preto, že osoba niečo urobila, spáchal čin, zvolil inú cestu. To, že vzhľad krtkov alebo ich nárast odráža akcie, ktoré sme spáchali.

Okrem toho sú tu aj krtky, ktorých význam nemožno meniť, tzv. Znaky osudu, ktoré nás chránia. Môžu byť umiestnené na hlave a tele, ale ich tvar je vždy spojený s obrazom rúk, očí, pier alebo hlavy. Karmická hodnota krtkov v ženách a mužoch sa zvyčajne zhoduje a má jeden význam.

Mole na tvári a ich význam

To sú najvýznamnejšie mary. V rôznych výkladoch existuje viac ako sto rôznych zón osoby, podľa ktorých sa určuje charakter a osud osoby. Hlavné zóny sú umiestnené pozdĺž osi symetrie a zachytia časti tváre vľavo a vpravo od osi.

Podľa japonskej prítomnosti fyziognómia molí na tento vertikálne, v hornej časti čela symbolizovať ťažkosti, ktoré sa dejú na prežitie svojho majiteľa v detstve a dospievaní. Označenia v strede a na dne čelo naznačujú ťažkosti pri zaobchádzaní s ľuďmi - spolupracovníkmi, priateľmi, príbuznými. Na moste v materskej značke symbolizuje znak osudu. Označené uprostred nosa varuje pred možnými poruchami na láske, na špičke nosa - na chronické zlyhanie v živote. Často krtka, nachádzajúca sa tesne pod nosom, naznačuje vážne choroby, ktoré sa zdedia. Krtka pod dolným okrajom charakterizuje svojho majiteľa ako majiteľa silnej vôle a pevného temperamentu.

Pokiaľ ide o materské znamenie v pravom chráme, je to ako znamenie na mostíku nosa, ktoré je smrteľné a nesie karmický symbol. Predpokladá sa, že označuje ľudí špeciálne, nadané alebo dokonca zvolené, na ktorých je uložená misia, dôležitá nielen pre neho, ale pre celé ľudstvo. A nemusí byť nutne osoba vlastniaca mali podávať nejaké veľké veci a vykonávať výkony, čo znamená, že aj malé akt také osoby môže dramaticky zmeniť existujúce poriadok vecí. Predpokladá sa, že takí ľudia majú jemnú intuíciu, jasnú osobnosť a dokonca dar predvídavosti. Vzhľadom na dôležitosť sa odporúča, aby sa takáto materská značka neochovala, aby sa skryla z očí cudzincov.

Značkovanie v chráme je zvláštne pre mimoriadne sentimentálnych ľudí, najmä keď sa nachádza blízko ľavého oka. V tom istom čase je človek pokojný, skrýva sa v jeho emóciách a viac ako krtek je bližšie k vlasom. Títo ľudia majú zvláštnu schopnosť zabudnúť na elementárnu, ale pamätajte si na niečo bezvýznamné na prvý pohľad, niektoré detské pocity alebo sny. Ich sny sa často stávajú pravdivými a sú prekvapení, že ich po mnohých rokoch objavujú. Predpokladá sa, že takáto materská značka sa objavuje u ľudí, ktorí v minulosti nemali čas urobiť niečo, dokončiť úlohu, napísať knihu. Preto sú v tomto živote prenasledovaní pocitom zabudnutia a stáleho zmyslu pre neho. Táto materská značka je často pokladníkom. Často taký krtek sľubuje človeku určitú depriváciu alebo komplex. Na dosiahnutie uznania sa im podarilo oveľa neskôr ako ostatné a ťažkou prácou.

Odstránenie materských znamienok na tvári je neprijateľné vzhľadom na ich význam v osude človeka, v každom prípade sa treba zbaviť škvŕn múdro, dáva správu o svojich akciách a berúc do úvahy zmeny život ohrozujúce. Predpokladá sa, že aj po odstránení neztratia svoj význam, ale môžu posilniť alebo oslabiť vplyv.

Schéma: krtky na tvári a ich význam

1. - rodné znamenie na čele, priamo nad mostom nosa. Táto materská značka sa nazýva "oko Shiva", tzv. "Tretie oko". Vlastník takéhoto materského znamenia, obdarený nekonečnou intuíciou, hlbokou mysľou a želaním vedomostí. Takéto osudné znamenie sa pre človeka môže stať šťastným a smrteľným. Môže sa stať jasnovidcom alebo stredom. Iné ho však často vnímajú ako bláznivé. Ľudia so znakom Šivy často trpia vážnymi bolesťami hlavy.
Vo všeobecnosti, krtky na čele hovoria o vhľad a veľkú myseľ. Ich majitelia sa môžu stať štátnikmi, politikmi, diplomatmi. Sú schopní skvelých vecí, môžu sa obrátiť na hory. Hokejka je však často príliš ohnutá. Keď sa krtek nachádza na okraji čela a vlasov, najmä na pravej strane, znamená to veľké organizačné schopnosti. Môže sa stať politickým vodcom, viesť ľudí. Takýto človek má malú starostlivosť o svoj vlastný zisk, je posadnutý myšlienkou dokonalosti a závideniahodným zmyslom pre účel.
Krtka pod vlasmi, na korunke hlavy, sú veľkí myslitelia, pustovníci. Rodičovstvo na zadnej strane hlavy charakterizuje jeho majiteľa, ako veľmi utajenú osobu, uzavretý a odcudzený.

2. - Narodeniny v pravom rohu oka charakterizuje svojho majiteľa ako vášnivého, žiarlivej, ľahko podráždeného, ​​nevyváženého človeka.

3. - Rodné znamenie na pravej očnej viečke stane sa to v básnických osobnostiach, ktoré sú náchylné na intelektuálne povolania. Osoba s takýmto materským znamienkom netoleruje stres, ľahko sa uvoľní na paniku. A napriek kreatívnym talentom, ktoré často strácajú inšpiráciu.

4. - Birthmark pod pravým okom svedčí o schopnosti človeka hlboko milovať, byť verný a verný. Takíto ľudia sú charakterizovaní zmyslovosťou, láskavosťou a veľkorysosťou, ako pocitmi, tak aj činmi. Je to znamenie šarmu a charizmy, ktorá je často rodinným dedičstvom a slúži ako znak šľachty pôvodu pre obe pohlavia.

5. - Zrodenie pod pravým okom v blízkosti nosa medzi ľuďmi, ktorých charakter dominuje variabilita, spletenosť temperamentu, nadmerná emocionalita. Títo ľudia majú často krátky život.

6. - Zrodenie v strede nosa je zvláštny pre ľudí s vášňou na cestovanie, násilná fantázia a kreativita. Vo všeobecnosti, znamienka na znak nosu spoločenskej povahy ich držiteľa, jednoduchosť charakteru.

7. - Zrodenie pod ľavým okom v blízkosti nosa znamená sklon k vášniam, objasnenie vzťahov, neprimeraná žiarlivosť. V povahe takýchto ľudí prevažuje sústredenie sa a výstrednosť.

8. - Mole pod ľavým okom Znamenie neobmedzenej zmyselnosti. Ženatý život týchto ľudí je bohatý na skúsenosti. Ak sa krtko nachádza bližšie k uchu - je to symbol najväčšej obete v postave majiteľa.

9. - Narodenie v ľavom rohu oka stane sa to u ľudí, ktorí sú náchylní k sebe-flagellation, a na tomto základe k nejakému nesúhlasu charakteru. To je obzvlášť zrejmé v romantických vzťahoch, často sú trápené neprimeraným pocitom viny a ich rodiny sa hádajú veľa.

10. - Birthmark v ľavom storočí dáva svojmu pánovi vynikajúcu pamäť, diplomaciu, ale spolu s touto zvláštnou zemitosťou pocitov. Takáto známka je charakteristická pre osobu, ktorej pocity prevažujú nad mysľou. Zvyčajne ide o snúbenú osobu, nestabilnú v láske a sklon k tomu, aby niekoľkokrát denne zmenila vlastné presvedčenie a názory. Žena s takýmto znamením sa môže ľahko dostať do popredia, ktorá jej bude venovať pozornosť, oženiť sa s radosťou a potom ľahko môže ísť do iného, ​​sotva si zahrali svadbu.

11. - Rodné znamenie na špičke nosa symbolizuje lásku k všetkému zakázanému, dobrý zmysel pre humor a jednoduchosť charakteru. Ľudia s takou známkou majú tendenciu komplikovať milostné vzťahy s ich ľahkosťou v správaní, schopnosťou nahradiť dôležité momentálne túžby. Majitelia materského znamienka na špičke nosa často vyzerajú vtipne a nie sú braní vážne. Nemôžu byť naštvaní dlho. Aký druh frivolity sprevádzajú vo všetkých aspektoch života, sú povrchní a zriedka schopní brať veci vážne. Často menia zamestnanie, absolvujú niekoľko vzdelávacích inštitúcií, nezažívajú spokojnosť z pozície, ktorú zastávajú.

12. - Rodné znamenie na tvári pod očkom svedčí o komplikovanom sentimentálnom spojení, charakterizuje osobu, ktorá rozdáva svoju vášeň bez stopy.

13. - Mole na líci vpravo svedčí časté spory a rýchle zmierenie. Takáto známka sa vyskytuje u ľudí, ktorých životy prevažujú nad plutónskou láskou. Takýto krtek v človeku hovorí o živote jeho charakteru, o odolnosti ducha ao neobyčajnom. Ženy s takýmto materským znamienkom sú oveľa viac populárne než iné ženy, starajú sa o mužov.

14. - Birthmarks pod nosom znamenajú vznešené a trochu mystické myslenie majiteľa. Takíto ľudia nezanechávajú pocit univerzálnej lásky, spravidla majú absolútne neobvyklý osud. Takéto znamienka a ich dôležitosť dávajú ľuďom možnosť poznať lepšie ako ostatní, ako konať v tejto alebo takejto ťažkej situácii, môžu poskytnúť skutočne účinné rady. S radosťou vyhľadávajú pomoc, zdieľajú s nimi svoje tajomstvá a neskôr ich ľutujú. Ľudia s krtkom pod nosom sa môžu stať vynikajúcimi právnikmi, ktorí kombinujú zručnosť a lásku k svojej práci. Značka na ľavej strane človeka je vzácne mystické znamenie, ktoré dáva príležitosť "rozprávať sa" s hviezdami, interpretovať sny, robiť zázraky.

15. - Narodenie pod nosom v strede znamená nezávislosť, smäd po cestovaní a potešení.

16. - Rodné znamenie nad perom je typická pre veľkorysých a verných ľudí, hoci láska k ich pokračovaniu pre deti ďaleko presahuje pocity, ktoré muž alebo žena môže skúsiť partnerovi, manželke. 17. - Krtek na ľavej strane nosa naznačuje vysokú schopnosť pokušenia. Ľudia, ktorí ho vlastnia, sú veľkolepí zvodci, sklony k provokáciám, šokujúcemu, šokujúcemu okolitému správaniu. Chcú rozmanitosť v láske, ale berú manželstvo vážne.

18. - Označené nad horným perom vpravo symbolizuje víťazstvo zmyselnosti, moci nad inými ľudskými vlastnosťami. Takíto ľudia majú obrovskú predstavivosť a originálnosť. V žene táto materská značka hovorí o zbožnosti a dokonca aj o nejakej krutosti jej milenky. Je silná v duchu a snaží sa potlačiť človeka bok po boku, aby sa stal henpecked muž. Často sa rozpadá na svoje milované, môže sa vážne pomstiť za trestný čin. Zámernosť ich charakteru umožňuje dosiahnuť uznanie v práci a postavení v spoločnosti, aby urobila závratnú kariéru.

19. - Rodné znamenie pod rohom spodného retu dáva majiteľovi žiarlivý charakter, neúprosnú túžbu po jedinečnej a jedinečnej láske. Krtka na perách svedčí o slabosti, neschopnosti byť zodpovedný za skutky. Držitelia tohto označenia často odkladajú podnikanie neskôr, sú rukojemníkmi zlé návyky, najmä muži. Sú smiešne a nemôžu odmietnuť túžbu, niekedy môže táto kvalita dosiahnuť svoj vrchol a odmeniť svojho majiteľa psychickými poruchami na sexuálnych dôvodoch.

20. - Krtek na ľavej tvári, ktorý sa nachádza bližšie k uchu znamená tendenciu k depresiám a dáva človeku ťažký charakter.

21. - Označené na ľavej tvári často sa to stane s umelcami, spisovateľmi, skladateľmi, astrológmi - ľuďmi mimoriadneho talentu alebo génia. Aj keď je to jednoduchá žena v domácnosti, bude nevyhnutne obdarená svetským talentom, ktorý prinesie všeobecný obdiv. Takíto ľudia majú fenomenálnu pamäť, talent na komunikáciu s ľuďmi, chuť k zmenám vo všetkých sférach života, a to tak v intelektuáli, ako aj v láske. Pre ženu - toto je znakom prírodného kúzla a svedkom zložitých spojení. Pre jeho majiteľa, krtek na ľavej tvári môže priniesť nevyváženosť, hystériu, tendenciu k depresii.

22. - Mole v rohu pier symbolizuje podčiarknutý erotismus, neuveriteľnú sexualitu a, bohužiaľ, nevera.

23. - Rodné znamenie na lícnej kosti svedčí o jasnosti mysle, poriadku života. Takáto známka charakterizuje veľmi odhodlaných ľudí, ktorí sa usilujú o nepretržitý rast, a to tak duchovného, ​​ako aj materiálneho. Sú schopní venovať celý svoj život boju, snahe realizovať ušľachtilú myšlienku, viesť ľudí za sebou. Najmä táto kvalita sa jasne prejavuje, keď sa krtka nachádza na pravej lícnej kosti. Títo ľudia majú nespochybniteľnú autoritu v tíme, môžu sa stať nielen vodcami, ale aj lídrami, alebo v najhoršom prípade podnecovateľmi.

24. - Označte pod dolným okrajom hovorí o krehkej psychike a zdraví svojho držiteľa. Toto označenie symbolizuje neistotu.

25. - Rodné znamienko na brade charakteristické pre konzervatívnych, mocných ľudí. Vonku sú pekné a vyvážené, ale majú neuveriteľnú silu mysle. U mužov nemôže hovoriť len o moci, ale aj o despotizme, agresívnosti charakteru. Vedia, čo chcú a sú schopní dosiahnuť svoj cieľ, a to všetkými prostriedkami. Ľudia s označením na brade majú tendenciu vytvárať silnú, tradičnú rodinu, oceňovať rodinný pokoj a pohodu.

Taký krtek v mužovi, ktorý sa nachádza na brade vpravo, poukazuje na stagnáciu, jednostrannosť a chamtivosť. Ak je vľavo, je to znamenie cieľavedomosti, sebarealizácie. Ženy s takýmito známkami majú často opačné kvality. Správne - sebavedomie, veľkorysosť, optimizmus. Žena s takýmto materským znamienkom sa vyznačuje múdrosťou, schopnosťou počúvať, tact. Krtka vľavo je znakom egocentrismu, slabosti, zhovievavosti voči zlým sklonom a rozmarom.

Krtek sa nachádza v strede brady hovorí o tvrdote, diktatúre. Je ťažké, aby títo ľudia dokázali nič. A čím viac je materská značka, tým výraznejšie sú tieto vlastnosti. Často sa stávajú domácimi tyranmi alebo nemravnými šéfmi, schopnými obťažovať podriadených z absurdity, zatiaľ čo veria správnosti svojich činov, že robia pre nich dobré, dávajú im príležitosť rásť.

Birthmark na uchu charakterizuje chvályhodného človeka, ktorý má tendenciu preháňať svoje vlastné zásluhy a zásluhy, pričom úplne zabudol na nedostatky. Napriek tomu si nie sú istí, a takéto správanie sa zdá byť chránené pred okolitou skutočnosťou. Avšak takáto slabosť je dočasný jav, sú dobré pri prekonávaní ťažkostí a pri boji s komplexmi. V najhoršom prípade je taká osoba schopná podvodu, zrady alebo krádeže. V najlepšom prípade je to znamenie nejakej exkluzivity, originality vo vízii sveta. Nebojí sa vyčnievať z davu svojim svetovým pohľadom.