Kategórie Ovčie kiahne

Pimple-nie pryshchik, rodinka-nie rodinka! Ako porozumieť typom akné?
Ovčie kiahne
Akné alebo akné vulgaris sa vyvíja na pozadí seborey, tj nadmernej sekrécie kožného mazu so zmenenými vlastnosťami. Vyskytujú sa v oblastiach kože, najbohatších mazových žliaz.
Herpes typu 6 u detí
Ovčie kiahne
Keď hovoríme o herpes, mnohí rodičia si predstavujú klasický obraz - na peru alebo nos sa objaví nepríjemná pľuzgieria, vyrážka a svrbenie. Mnohí si istí, že sa objavili kvôli hypotermii, nachladnutiu.
Herpes v nose - príčiny vzhľadu a liečby doma. Ako a ako rýchlo vyliečiť herpes v nosu u dieťaťa alebo u tehotných žien
Ovčie kiahne
Všimnite si bolesť v nose? Môže to byť herpes. Príčina zápalu nosovej sliznice je vážna.
Neurodermatitída: ošetrené domácimi metódami
Ovčie kiahne
Neurodermatitída je závažné chronické ochorenie. Je charakterizovaná kožnou léziou, nodulárnou vyrážkou, netolerovateľným svrbením, desquamation. Excruciácia symptómov môže vyčerpať chorého človeka po celý život, potom ticho, potom opäť vzplanutie.
Akné na tvári - príčiny a spôsoby boja
Ovčie kiahne
Čo je to akné na tvári? Ide o problém, s ktorým sa stretol takmer každý človek v rôznych obdobiach jeho života. Akné tváre je pomerne časté ochorenie, ktoré najčastejšie postihuje dospievajúcich, rovnako ako ľudí vo veku 25-35 rokov.
Malé biele pupienky na tvári a tele
Ovčie kiahne
Bez ohľadu na myšlienku krásy, čistá a dobre upravená pleť nenechá nikoho ľahostajným. Každá žena bolestne vníma vzhľad na tvári akýchkoľvek pupienkov, škvŕn, najmä vyrážok.
Liečba akné u dospievajúcich
Ovčie kiahne
Prečo sa u dospievajúcich objavujú čierne oči?Mechanizmus vývoja (patogenéza) akné alebo akné je príliš vysoká funkčná aktivita mazových žliaz kože. Zvýšená intenzita syntézy kožného mazu vedie k zachyteniu vylučovacích kanálov, ich akumulácii a pripojeniu sekundárnej bakteriálnej infekcie vedúcej k vzniku zápalu.
Lipoma: liečba doma
Ovčie kiahne
Starostlivosť o vaše zdravie je pre človeka veľmi dôležité. Ak máte obavy z akejkoľvek choroby, musíte pochopiť, čo to spôsobilo a ako sa ho zbaviť. Keď sa telo objaví ako ochorenie ako lipóm, musíte si uvedomiť, aké to je, ako sa zdá a ako sa s takýmto javom zaobchádzať.
Alergická vyrážka
Ovčie kiahne
Príčinou výskytu škvŕn a svrbivého vyrážky je najčastejšie alergia. Výpadky sa môžu objaviť kdekoľvek, napríklad v miestach úzkeho kontaktu oblečenia s telom. Alergická vyrážka má ružovo-červený odtieň, je konvexná a nerovná.
Ako liečiť atopickú, seborotickú alebo alergickú dermatitídu u dojčiat?
Ovčie kiahne
Pediatri poznamenávajú, že najčastejšou sťažnosťou mladých rodičov je úzkosť týkajúca sa výskytu nepochopiteľných vyrážok na koži dieťaťa.
Odstránenie materských znamienok je nebezpečné
Ovčie kiahne
Niekedy ľudia ani nevenujú pozornosť krtkom, ktoré sa nachádzajú v celom tele. Ale nie sú tak neškodné, ako sa to môže zdať na prvý pohľad. Zvyčajná neškodná materská značka môže ľahko narásť do nebezpečného a dokonca smrteľného melanómu, z ktorého zomrie obrovský počet ľudí.
Ako rýchlo odstrániť začervenanie pupienka
Ovčie kiahne
Maiden krása, starostlivosť a lesk sú hlavné trumfy každého módy. Prelomiť tento svet harmónie môže byť šialený pupienok alebo počiatočné sčervenanie v predvečer mimoriadne dôležitého podujatia.
Čo môžu bradavice byť v intímnom mieste - príznaky a liečba
Ovčie kiahne
Bradavice sú vytvorené v oblasti intímnych miest (druhý titul, ktorého - bradavice) sú tiež spôsobená papilloma vírusom, ale vzhľad ich vzhľad, choroba a symptómy procesu je významne odlišný od bežných ich príbuznými, ktoré sa nachádzajú napríklad v rukách (pre liečenie bradavíc na prsty tu).
Pomáha aloe v akné na tvári?
Ovčie kiahne
Aloe je jedinečná rastlina, ktorú naše prababičky úspešne použili na liečbu a na kozmetické účely. Bolo úspešne použité ako na starostlivosť o vlasy, tak aj na ošetrenie pokožky tváre.