Kategórie Ovčie kiahne

Ako liečiť viacfarebnú pityriázu
Ovčie kiahne
Viacfarebný lišajník bol pomenovaný kvôli vzhľadu škvŕn rôznej miery zrelosti mnohých odtieňov - od ružovej až po hnedú. Táto mykodermatóza sa vyskytuje hlavne na jar alebo v lete, keď vzniknú optimálne podmienky pre vývoj huby - nadmerné potenie, vysoká teplota kože.
Bdiaga z vekových škvŕn
Ovčie kiahne
Trochu smiešny názov závodu Badyaga môže priniesť významné výsledky v oblasti ľudovej medicíny, vyriešiť vážne problémy. Zariadenie patrí do Badyagovov - výrobky sú vyrobené zo sušenej štruktúry prírodnej špongie, rozdrvené na prášok.
Pichliaky na nohách
Ovčie kiahne
Akné, ktoré sa môže objaviť u najmenších detí a u dospelých, je znakom toho, že niečo v tele prešlo zlé.Ide o druh ochrany nášho tela pred negatívnym dopadom alebo indikáciou, že vnútorné orgány majú určité ochorenia.
Čo robiť, ak sú nohy poškriabané nad kolenami
Ovčie kiahne
Mnoho ľudí čelí rôznym druhom svrbenia na rôznych miestach tela. Zároveň nezáleží na tom, čo presne to vyzerá, na tvári, rukách, nohách nad kolenami alebo hýždňami.
Aký je najlepší a účinný prostriedok na liečbu akné na tvári?
Ovčie kiahne
Koža človeka je citlivá na zmeny v tele a vonkajšie faktory. Stres, strava chyby, nevhodné kozmetiky, hormonálne rázy dokonca poškodiť zdravú pokožku, a ak sa týka problému, vyrážka ustáli "bolesť hlavy".
Baziron AC
Ovčie kiahne
Popis je aktuálny 6.2.2014 Latinský názov: Basiron AC ATX kód: D01AE01 Účinná zložka: Benzoylperoxid (benzoylperoxid) výrobca: Laboratoires Galderma (Francúzsko)štruktúraZloženie Baziron AS je nasledovné: 2,5% gél obsahuje 2,5 g benzoylperoxid vodný, v géli obsahuje 5% 5 g účinnej látky v géle 10 až 10 g účinnej látky.
Čo sú akné na tvárach - príčiny vzhľadu a spôsoby ich liečby
Ovčie kiahne
Pre kompletnú akné vyslobodenie, čierne bodky a akné spôsobené rôznymi faktormi, mnohí z našich čitateľov používajú revolučnú metódu založenú na prírodnú kozmetiku, ktorá umožňuje liečiť najťažšie etapu akné len 1 mesiac.
Chrbtica na prst - príčiny vzniku, diagnostiky, liečby doma a odstránenie
Ovčie kiahne
Bradavica, ktorá sa podobá na heterogénny zväzok alebo vsuvka, spôsobuje nepríjemné pocity a silnú bolesť pri stlačovaní, ktoré sa nazýva hrot.
Môžem dostať psoriázu - príčiny ochorenia a ako sa prenáša
Ovčie kiahne
Anomálie kože, ktorá sa týka jednej z najčastejších ochorení - psoriázy. Tento typ dermatózy postihuje približne 5-6% mužov a žien na celom svete.
Čo ak má dieťa veľa teliesok a prečo sa objavujú vo veľkom počte?
Ovčie kiahne
Moderná veda nemôže odpovedať na otázku, kde sa na telách detí prenáša krtky. Niektoré deti od narodenia majú škvrny na tele, v iných sa objavujú s časom.
Na dieťa na telo pryshchiki vody
Ovčie kiahne
Prečo telo vykazuje vodné pupienky a čo s nimi robiťNapriek tomu, že ľudstvo každoročne prichádza s čoraz účinnejšími hygienickými prostriedkami, ľudia netrpia menej rôznymi kožnými vyrážkami.
Mole na peru
Ovčie kiahne
Ľudia, ktorí majú na svojich perách rodenku, sú všeobecne považovaní za šťastných a úspešných. Tento nevus je často benígny a nespôsobuje majiteľovi nepríjemnosti. Existujú však prípady, kedy materské znamenie prináša estetické nepohodlie a človek sa ho chce zbaviť.
Akné na prsníku: príčina vzniku, spôsob liečby
Ovčie kiahne
Akné na prsia Akné na hrudi sa objavuje u ľudí tak často, ako v iných oblastiach pokožky, ktoré majú veľa potu a mazových žliaz. Vyrážka na hrudi sa môže objaviť u ľudí v každom veku a prináša veľa nepríjemných pocitov, pretože akné sa niekedy potrasie a podráždi oblečením.
Biele pupienky na tvári, príčiny vzdelávania a spôsoby ich odstránenia
Ovčie kiahne
Subkutánne pupienky bielej farby (milium) v ľuďoch sú stále nazývané klesajúce, pretože vyzerajú ako semeno prosa. Vzhľad hustých bielej noduly môže byť buď samostatný alebo skupinový.