Kategórie Kliniky

Svrab roztočov u ľudí. Príznaky a liečba
Kliniky
Svrab je choroba, ktorá je spôsobená roztočom alebo svrbením (Sarcoptes scabiei).Je chybou veriť, že parazit môže vyzdvihnúť len bezohľadná osoba alebo osoba bez domova.
Prvou zbraňou proti ekzému na rukách sú masti. Prehľad najobľúbenejších nástrojov
Kliniky
Ekzém patrí do kategórie pomerne častých kožných ochorení a je to chronický zápal hornej vrstvy kože, ktorý má neuro-alergickú povahu.
Ako používať kyselinu salicylovú na liečbu akné?
Kliniky
Výrobcovia kozmetických prípravkov starostlivosti o stave a vzhľadu pokožky miliónov ľudí a samozrejme o ich finančné blahobyt, neustále zlepšovať a vytvárať viac a viac nových liekov pre boj s estetické vady tváre, najmä akné.
Ako liečiť ružovú zigira zoster doma
Kliniky
Pink lichen (lichen Zhibera) Je ochorenie kože, pri ktorom sa na ľudskom tele objavujú ružové škvrny. Má infekčnú, možno vírusovú, povahu.Príčiny ružovej vypadávanie vlasov Zhibera u ľudíFaktory prispievajúce k rozvoju choroby sú hypotermia, nachladnutie, oslabená imunita a aktivácia infekcie, ktorá tajne tečie v tele.
Kukurice na chodidle a ako s nimi zaobchádzať
Kliniky
Kuklice na nohách sa objavujú u mužov a žien, rovnako ako u detí. Nikto z nich nie je imúnny. Gumy sa vytvárajú so zvýšeným tlakom alebo trením topánky na nohe.
Aké lieky na akné na tvári sú lepšie a účinnejšie na liečbu?
Kliniky
V súčasnej dobe sú akné prípravky prezentované v takej rozmanitosti, že jednoduchý spotrebiteľ môže ísť hlava na hlave z ťažkého výberu z najlepších a najúčinnejších.
Pyoderma, čo to je? Príznaky, príčiny a liečba
Kliniky
Pyoderma je dermatologické ochorenie, ktoré sa vyskytuje pod vplyvom pyogenických (pyogenických) baktérií. V rôznych formách pyodermy sa pokožka zakryje abscesmi rôznych veľkostí.
Druhy alergií na kožu u dospelých: fotografie a popisy
Kliniky
Alergická vyrážka na koži človeka sa môže prejaviť v dôsledku rôznych dermatologických ochorení, ktoré môžu byť dôsledkom alergickej reakcie. Je to spôsobené nadmernou citlivosťou pokožky na vonkajšie a vnútorné podnety.
Príčiny a spôsoby liečby alergickej vyrážky na tele v dospelom veku
Kliniky
Alergická vyrážka je vzhľad človeka na koži rôznych zmien, ktoré sa líšia vzhľadom a farbou od zvyšku kože. Často je vyrážka sprevádzaná svrbením a začervenaním.
Ako liečiť alergiu na pokožku u dospelých?
Kliniky
V dnešnej dobe sa alergie na kožu vo forme červených škvŕn, ktoré sa svrbia, podobne ako výtok z nosa, sa vyskytujú takmer vo všetkých obyvateľoch našej planéty.
Rýchle ošetrenie huby na nohách v domácnosti
Kliniky
Huba alebo mykóza kože nôh je sprevádzaná množstvom nepríjemných symptómov, preto je potrebné liečbu ochorenia včas. Na liečbu môžete použiť ako antifungálne lieky, tak aj domáce lieky z arzenálu tradičnej medicíny.
Prečo sa na koži objavia vodnaté bubliny a pľuzgiere s kvapalinou? Príčiny pľuzgierov
Kliniky
Na koži sa objavila bublina a nie je známe, čo s ňou súvisí.Nerobte nič, kým nebude jasné, prečo je to vyrážka.V konečnom dôsledku sú príčiny kožných lézií veľmi odlišné.
Vitiligo: Symptómy a liečba
Kliniky
Vitiligo - hlavné príznaky: Svrbivá koža Biele škvrny na koži Zvýšené škvrny na koži Zlúčenie škvŕn na pokožkeVitiligo je ochorenie, ktoré postihuje pokožku a je charakterizované úplným zmiznutím pigmentu na niektorých miestach, ako aj zmenou farby vlasového pokryvu, ktorý sa nachádza na nich.
Maska na tvár s aspirínom
Kliniky
Čo dievčatá nevymýšľajú na predĺženie mladosti, aby pokožka hladká a zamatová, bez pupienkov a pigmentových škvŕn. Často používali tie najkrajšie kompozície. Jednou z nich je maska ​​s aspirínom.