Kategórie Kliniky

Olej z strií počas tehotenstva
Kliniky
Jedna z najpopulárnejších príčin tvorby stria u žien je, ako viete, tehotenstvo. Zvyčajne sa v druhom trimestri tehotenstva vyskytujú strihy (vo väčšine očakávaných matiek alebo po pôrode v dôsledku silného napínania kože.
Diagnóza papilomavírusu - testy na identifikáciu pôvodcu v tele
Kliniky
Na tele sa môžu objaviť rasty kože rôznych veľkostí, farieb a foriem. Nie sú to len kozmetické chyby, ktoré je možné odstrániť, zabúdajú na to navždy.
Blistre na verejnosti: fotografie, možné choroby, liečba
Kliniky
Blistre na verejnosti sú často znaky tejto choroby. Nebezpečný postoj k tomuto symptómu prináša zdravie nielen pacienta, ale aj ľudí okolo neho v ohrození.
Aký typ mydla vás zachráni pred akné?
Kliniky
Pryshchiki sa obáva nielen pre dospievajúcich, ale aj pre dospelých. Výskyt vyrážok môže byť vyvolaný rôznymi faktormi, najbežnejšou je nevhodná starostlivosť o pokožku.
Ktoré antibiotiká z akné na tvári sú lepšie a účinnejšie?
Kliniky
Antibiotiká z akné sú predpísané so stredne závažným alebo závažným akné, keď na pokožke existuje veľa zápalných pustulárnych prvkov a použitie iných kozmetických a liečivých prípravkov neprinesie výsledok.
Ako odstrániť škvrny od akné v domácnosti
Kliniky
Nie je žiadne tajomstvo pre kohokoľvek, kto po akné vyráža na tvári tam sú stopy.Preto sa mnohí zaujímajú o otázku, ako sa zbaviť škaredých škvŕn od akné. Po prvé, musíte vyliečiť vyrážku, odstrániť zápal a čakať na liečenie rany.
Moles na rukách
Kliniky
Mole na rukách sú zriedkavé. Predpokladá sa, že novotvary v tejto zóne dokážu veľa o osobe. Podľa východnej filozofie tí, ktorí vedia, čo znamenajú ich znaky na tele, dokážu zvládnuť svoj osud.
Masť pre alergie na kožu - zoznam najefektívnejších hormonálnych a nehormonálnych látok pre deti alebo dospelých
Kliniky
So zvýšenou citlivosťou tela na určité látky čelí viac ako 70% ľudí na zemi. U niektorých sa alergia prejavuje v miernej forme, zatiaľ čo iní trpia vážnym svrbením a vyrážkou.
Čo telo signalizuje vzhľad variť?
Kliniky
Veľmi často ľudia zaujímajú, čo sú varené? Než pochopíte príčiny ich výskytu, musíte najprv zistiť, čo je furuncle, aký je mechanizmus jeho vývoja.Vývoj zápalového procesuKožušina je zápal infekčnej povahy vo vlasovom sáčku v hrúbke kože, ktorý je sprevádzaný hnisavým procesom.
Ako liečiť kožné ochorenia?
Kliniky
Kožného ochorenia - veľmi "buk", ktorý vystraší mamičky mladých milovníkov túlavých zvierat. A nie je divu: tam, kde mačka vystupuje s párom rozbitých vln, človek sa môže celkom rozdeliť s luxusnou hlavou vlasov.
Ako Skinoren krém pomáha s akné na tvári a tele?
Kliniky
Problémová koža s bolestivým akné prináša svojmu majiteľovi veľa nepríjemných minút. Okolie vníma vyrážku ako kozmetickú poruchu, v dôsledku čoho choroba prináša nielen fyzické utrpenie, ale aj psychologické nepohodlie, znižovanie sebaúctu a obmedzenie kruhu komunikácie.
Čo masti z svrabu pomáhajú lepšie pri liečbe choroby?
Kliniky
Kúra je infekčné ochorenie, ktoré sa prenáša roztočmi a prenáša rukami. Na liečbu je veľmi dôležité ihneď vyhľadať lekársku pomoc a urýchlene dezinfikovať veci a priestory pacienta.
Doska na nechty na nechty
Kliniky
Zdrojom estetického nepohodlia a nepríjemných bolestivých pocitov človeka je nahromadenie na nechty. Táto formácia na klinčeku na nechty potvrdzuje prítomnosť hubovej choroby v ľudskom tele.
Veľké množstvo krtkov na tele - ich význam, príčiny vzhľadu, metódy prevencie onkológie
Kliniky
Rodné znamienka - vrodené alebo sa objavujú v priebehu času, tvorba kože, pigmentovaná čiernou, hnedou, fialovou alebo červenou.