Kategórie Kliniky

Aspirín pre akné: 5 účinných domácich receptov
Kliniky
Obsah článku Aspirín pre akné: 5 účinných domácich receptov Je možné liečiť akné pomocou aspirínu Ako sa zbaviť akné po aknéAko aspirín pracuje na tvári?
Mole na tvári: prečo sa objaví a môžem ich odstrániť
Kliniky
Nevus je bežný fenomén pre každého človeka. Objavujú sa pri narodení aj počas života. Malé škvrny na tvári alebo hornom peru často zdobia tvár. Nie pre nič, pretože dámy z 18.
Weners na tele, čo to je, dôvody, ako sa ich zbaviť, ako to vyzerá na fotografii
Kliniky
Často ľudia majú obavy z toho, ako sa pod kožou objavia tesnenia, ktoré nakoniec rastú a vyčnievajú nad kožu. V bežnom prejave sa nazývajú subkutánne tukové.
Papilóm na pohlavných orgánoch
Kliniky
Akýkoľvek benígny nádor, papilóm, v každodennom živote sa nazýva "bradavicou". Vyčnieva nad povrch kože, ľahko sa môže zachytiť klincami alebo odevnými prvkami, poškodiť a spôsobiť zápal.
Basaloma: formy, prognóza, metódy liečby
Kliniky
rakovina hlodavce (bazálnych buniek epiteliom, karcinóm bazálnych buniek kože, bazalióm) - zhubný nádor, ktorý je jedným z najčastejších nádoroch epiteliálneho charakteru a nachádza sa na treťom mieste (po karcinómu pľúc a žalúdka) zo všetkých nádorových ochorení povahy.
Odbúravanie "populárnych" mýtov o nebezpečenstve odtrhnutia materského znamienka
Kliniky
O známkach v bežných ľuďoch existuje veľa mýtov a legiend. Predpokladá sa, že sa objavujú u ľudí od narodenia a vyrastajú na rovnakých miestach s ďalšími príbuznými.
Lemon - nedáva pimples víťazstvo!
Kliniky
Dokonca aj malé prerušenia v práci nášho tela môžu ovplyvniť stav našej pokožky. Takéto ťažkosti ako akné alebo pupienky sa môžu objaviť na akejkoľvek časti tela: na tvári, hrudníku, chrbte, rukách.
Vyberte si najlepšie lieky na svrab: masť, sprej alebo krém
Kliniky
Kaučukovým činidlom svrabu je malý roztoč parazitizujúci medzi vrchnou a zrnitou vrstvou epidermy. Svrbivý pruritus vytvára priechody vo vnútri epiteliálnej vrstvy, kde sa nachádzajú larvy a výkaly.
Gel Baziron AS: návod na použitie akné
Kliniky
Basiron AS je moderný liečivý nehormonálny liek, dostupný vo forme krému alebo gélu, určený na vonkajšie použitie.Pomáha pri liečbe demodekcie a akné a podľa recenzií dokonale čistí tvár pupienkov a čiernych škvŕn, ktoré sa nazývajú komedony.
Aké masti z ekzému sú lepšie a účinnejšie na liečbu ochorenia?
Kliniky
Pri liečbe ekzému sú masti najpopulárnejšie. Mnohí sa zaujímajú o otázku: Čo masti z ekzému na rukách a nohách sú najlepšie a najefektívnejšie na liečbu tejto choroby?
Prečo je okolo krtka biela škvrna?
Kliniky
Lekári volajú krtkovia ako oči vývoja, to znie hrubé, ale skutočne odráža podstatu nevi. Avšak najčastejšie ich majitelia nespôsobujú žiadne problémy, sú to neškodné subjekty a dokonca pridať korenie na vzhľad.
Ako liečiť hubu nechtov alebo nechtov na rukách alebo ruke?
Kliniky
Poranenia hubových nechtov a rúk nie sú príliš príjemné. Ide o infekčnú chorobu prenášanú od chorého prostredníctvom priameho kontaktu. Spóry huby-dermatofyt, infikovaná osoba opustí všade v miestach, na ktoré sa dotýka.
Na špičke jazyka, biely rast: ako sa liečiť
Kliniky
Oblasť ústnej dutiny je veľmi citlivá. Preto všetky druhy neoplaziem, od pľuzgierov po bradavice, spôsobujú nepríjemné pocity a výrazne znižujú kvalitu života.
Červená vyrážka v rukách dospelého: popis fotografie
Kliniky
Po prvýkrát s vyrážkou na rukách sa väčšina ľudí stretáva počas raného detstva. Možno si mnohí pamätajú, ako neposlúchali svoju matku, nemali v chladnom počasí rukavice ani rukavice.