Hlavná

Kliniky

Význam materského znamienka na tvári ženy

Stalo sa tak už dávno, že umiestnením materských znamienok na telo dievčaťa sa pokúsili odhadnúť, na čo sú určené. Sú krtkovia obdarení magickou mocou, ktorá hovorí o zjavných a skrytých znakoch ženskej povahy? Čo môže naznačovať ich umiestnenie?

Význam krtkov na tvári

Ako sa dozviete o charakteristikách prírody človeka vonkajším vzhľadom? Fyziognomia pripisuje dôležitému miestu významu krtkov na tvári žien, ale niekedy takéto interpretácie môžu mať najviac neočakávané následky. V čase inkvizície mnoho predstaviteľov spravodlivého pohlavia stratil svoj život kvôli tomu, že mali osobitnú materskú značku. V dnešnej dobe pri štúdiu materských znamienok nie je potrebné venovať veľkú pozornosť ich významu, ale nie je potrebné túto interpretáciu úplne ignorovať. Tieto príznaky môžu ženke povedať, aký je jej talent, na čo by sa mala snažiť a pracovať, aby bola šťastná.

Čo znamená znamenie nad lícom?

Predpokladá sa, že prítomnosť materského znamienka (vedecký názov - nevus) v blízkosti úst je zvláštna pre majiteľov krehkej, zmyselnej a veľmi veselá povaha. Prítomnosť ženskej jemnej chuti a skutočnosť, že je dobre vychovaná - to znamenajú znamenia na tvári, ktoré sa nachádzajú nad horným perom. Ak sa nachádzajú v oblasti dolného okraja, znamená to dobrú povahu, ale zároveň aj nadmernú citlivosť tejto osoby.

Na nos

Čo znamenajú krtky na tvári žien v tejto časti tváre? Označujú, že ich majiteľ je veselý a ľahko nájde spoločný jazyk s okolitými ľuďmi. Značka na moste nosa hovorí, že táto dievčina je tvorivá osoba, rada cestuje. Ak sa nevus nachádza na špičke nosa, často to naznačuje, že táto dáma má komplexný vzťah s mužmi. Toto označenie môže tiež symbolizovať náchylnosť na časté hádky s inými, ale hovorí aj o rýchlom zmierení po hádkach.

Birthmark na pravú tvár u žien

Vlastník takéhoto označenia je obľúbený v prospech šťastia, dobre sa finančne darí, nebude v živote čeliť jej potrebe. Veľmi dobre rozvíja lásky a rodinný život. Ak chcete konkrétnejšie zaobchádzať s významom materského znamienka na tvári žien v tejto oblasti, musíme vziať do úvahy jeho polohu v porovnaní s ostatnými časťami tváre.

Takže značka bližšie k dolnému očnému viečku dáva takej mladé dámke pripravenosť dať sa úplne do lásky a po dlhé roky udeľovať svojmu zvolenému človeku s náklonnosťou a nežnosťou. Krtek v zóne chrámu, bližšie k lícnej kosti, znamená, že dievča má prehnaný pocit viny, čo môže viesť k špecifickým hádkam s ostatnými. Ak sa označenie osudu nachádza v blízkosti pravého rohu oka, znamená to osobu s jasným, vášnivým charakterom, ale niekedy bezpodmienečne podráždeným.

Čo znamená krtek na ľavej líci?

Vplyv materských znamienok, ktoré sa nachádzajú u ženy v tejto oblasti, spočíva v tom, že bude musieť tvrdo pracovať na dosiahnutí svojich cieľov. Často to naznačuje neobvyklý talent, ktorý sa často prejavuje v detstve. Význam krtkov na tvári žien pod ľavým okom je láska k dobrodružstvám a hnusným akciám. Ak je označenie bližšie k ľavému očnému viečiu, potom často pred vami - vážna osobnosť, s dobrou pamäťou. Takáto žena je diplomatická, ale prežíva ťažkosti s prejavmi romantických impulzov.

Na brade

Význam materského znamienka na tvári žien v oblasti pod dolným okrajom je toto: táto osoba často zažíva silný pocit neistoty. Takéto dievčatá majú často neodolateľnú túžbu uzavrieť manželstvo a stať sa veľkou matkou. Vyskytuje sa, že označenie sa nachádza v strede brady. To znamená, že taká osoba je tvrdošíjná, nielenže nie je ochotná robiť kompromisy, ale má tendenciu k tyranii.

Birthmark na čele

Značka sa považuje za špeciálnu, ak dievča má značku medzi obočím. Prítomnosť takejto škvrny v strede čela, približne v oblasti tretieho oka, hovorí o pohľade a ostrosti jej majiteľa. Takáto žena má dobre rozvinutú intuíciu, sleduje cestu sebarealizácie a často sa zaujíma o mysticizmus. Aké sú materské znamienka na tvári, ak sú umiestnené bližšie k líniu rastu vlasov? Tento reprezentant spravodlivého sexu má často zmysel pre cieľ, vynikajúce vodcovské kvality a je považovaný za talentovaného organizátora.

Veľmi zaujímavá hodnota, ak je krtko nad obočím: je to znamenie, že takéto dievča očakáva šťastné manželstvo. Ženy s takýmto označením sú spoločenské, citlivé, láskavé k ľuďom a majú schopnosť skutočne prejavovať veľkorysosť a súcit. Obyvatelia si myslia, že sú očarujúce. Ak sa nevus nachádza na pravej strane obočia, dievča predvádza šťastné manželstvo, silný milostný vzťah, v ktorom on a jeho milovaný budú žiť celý život. Znak vľavo na obočie, naopak, môže predpovedať neúspešné manželstvo.

Ktoré farby sú znamienka

Takéto znaky na tvári môžu byť buď vrodené, alebo môžu vzniknúť v procese života. Ženské organizmy sú náchylnejšie na hormonálne zmeny a nervové preťaženie, pretože u žien sa často objavujú nové materské znamienka. Môžu byť jednoduché alebo zoskupené do viacerých kúskov. Často sú tieto značky umiestnené v určitom poradí, napríklad vo forme trojuholníka alebo diamantu. Pamätajte, že ak na informácie, ktoré by mohli znamenať materské znamienko, môžete zaobchádzať trochu s humorom, potom nevenujte pozornosť zmenám v type alebo farbu takéto vzdelávanie nemôže byť!

Prečítajte si informácie, ktoré nevyžadujú, akú farbu zvyčajne prevažujú ženy. Nezabudnite, že akékoľvek podozrenie na degeneráciu nevysušiek, mali by ste okamžite kontaktovať dermatológa!

 • Mole ružovej a červenej farby - svetlé pod tlakom a po zastavení tlaku získajú svoju farbu.
 • Hnedé a čierne pigmenty sa nevyskytujú - ako alternatíva normy sa často objavujú pri dospievaní. Ak zapaľovač zapadne do čiernej farby, často to naznačuje patológiu.
 • Mole telesnej farby - majú rovnomerné okraje a konvexný tvar, mierne nad kožou.

Prečítajte si tiež: nevus - čo to je, typy a príčiny vzhľadu.

Význam krtkov na tvári

Doteraz nie je presne stanovené, prečo existujú materské znamienka na tvári a tele. Všeobecný mechanizmus ich výskytu ešte nebol dostatočne dobre študovaný. Prečo niektorí ľudia majú veľa z nich a niektorí z nich takmer nie? Existuje sémantický význam krtkov na tvári alebo tele? Vedci zatiaľ nedosiahli konsenzus o funkcii mnohých krtkov. Môžu byť užitočné pre osobu, alebo je to len chyba prírody, výsledok poruchy v tele? Čo znamenajú krtky na tvári?

Existuje názor, že ide o akúsi ochrannú reakciu nášho tela, reakciu na určitý agresívny vplyv vonkajšieho prostredia. V mnohých krajinách Západu a Východu sa ľudia snažili interpretovať význam krtkov. Súčasne bola zohľadnená ich poloha. Ak interpretujete miesto materského znamienka na tvári, hodnota pre mužov a ženy môže byť odlišná a môže sa zhodovať. Vzhľad krtkov v mnohých kultúrach bol spojený s interpretáciou charakteru človeka a jeho osudom. Toto "čítanie" krtkov je teraz populárne. Koniec koncov, ľudia chceli aspoň pohlcovať knihu svojho osudu. Mnohí veria, že umiestnenie materských znamienok môže určiť osud osoby, interpretovať jej povahu a postoj. Napríklad sa verí, že množstvo krtkov prináša bohatstvo. Toto je však veľmi pochybné tvrdenie.

Hodnota krtkov na tvári priamo závisí od ich polohy. Ak poznáte niektoré zákony o ich lokalizácii, môžete vyvodiť závery o charaktere človeka, jeho vkusoch a schopnostiach. Pokúsime sa vám podrobne vysvetliť, čo je obvyklé pripisovať dôležitosť umiestneniu krtkov na tvári mužov a žien.

Čo je krtek

Je ťažké nájsť osobu, ktorá nemá na tvári alebo tele žiadne materské znamienko. Ale čo sú? Tieto tmavé škvrny sa objavujú na našom tele pred narodením. Len deti sú tak malé, že ich nemožno vidieť. Sú tu aj tie, ktoré sa objavia neskôr, počas celého života. V skutočnosti ide o zhluk pigmentu kože - melanín. V jednom malom bode je príliš veľa, pretože získa intenzívnejší odtieň od svetlohnedej až po čierne. Nie je presne stanovené, aká konkrétna funkcia tieto drobky vykonáva. Podľa niektorých vedcov sa telo chráni pred nebezpečným vplyvom prostredia. Podľa iného, ​​občas zvyšujú pravdepodobnosť, že osoba vyvine rakovinu kože.

Od pradávnych prírodných znamienok sa venuje veľa pozornosti a prikladá veľký význam. Neustále im boli pripísané niektoré magické dôležité vlastnosti. Na základe toho, ako sa nachádzajú, mudrci a čarodejníci mohli čítať osud človeka, rozprávať o jeho charaktere, schopnostiach, možných schopnostiach, vzťahy s ostatnými. Takže, čo nás naozaj známe, a také záhadné znamienka? Moles sú novotvarom na koži. Sú benígne. Takéto neoplasmy môžu byť veľmi rozdielne vo veľkosti, tvare, farbe. Napríklad môžu byť materské znamienka ploché (pozostávajú z pigmentu) a môžu sa zdvihnúť nad kožu (bradavice), môžu byť na malej nohe. Veľmi silne sa môžu líšiť vo veľkosti - od milimetra až po niekoľko centimetrov. Takéto veľké vzorky sú už pripísané prírodným znamienkam. Na ich povrchu môžu vlasy rásť alebo nie. Existujú aj cievne nádory - angiómy. Odlišujú sa od ostatných podľa ich farby. Sú hnedé a ak stlačíte angiómu, bude bledá.

Najbežnejšie a najbežnejšie sú pigmentové krtky. Najčastejšie sa môžu objaviť na samom začiatku nášho života, ako aj v období dospievania a tehotenstva. Veľmi často sa ich vzdelávanie spája so spáleninami. Preto by ste nemali stráviť príliš veľa pod horiacim slnkom. Pigmentárne materské znamienka samé o sebe nepredstavujú nebezpečenstvo. Je však dôležité zabezpečiť, aby sa nerozvinuli. Zvlášť pozorné by malo byť:

 • majitelia ľahkej kože;
 • tehotné ženy;
 • tí, ktorí často opaľujú;
 • tí, ktorí majú pehy;
 • ak je mol väčší ako 5 mm;
 • majitelia veľkého počtu pigmentových škvŕn, ako aj krtkovia.

Je možné "čítať" materské znamienky

Ak je na tvári rodné znamenie, môže to mať samo osebe nejaký význam, povedzte nám niečo? Všimnite si predovšetkým, že krtky môžu hovoriť o predispozícii človeka na všetky druhy talentov, o prítomnosti jeho zlozvykov a závislostí. Ale nedajte sa dosť doslova pochopiť túto interpretáciu. Dokonca aj keď na vašej tvári sú znamienka, ktoré hovoria, že máte niečo na niečo, je potrebné ju rozvíjať. Nemôžeš sa spoliehať len na vplyv krtkov. Aby bolo možné uspieť v akomkoľvek podnikaní, je potrebné vynaložiť veľké úsilie. Krtek je len druhom kľúča, ktorým smerom by ste mali ísť, aké talenty a sklony k rozvoju. Ak na tvári existujú materské znamienka, hodnota u žien a mužov sa môže líšiť. No, ak si náhle všimnete materské znamenie, ktoré hovorí o zlozvyku alebo určitý nedostatok charakteru v sebe alebo v blízkej osobe, mali by ste to vziať ako varovanie. Len vezmite túto skutočnosť do úvahy, ale v žiadnom prípade nevytvárajte všetky svoje závery a názory o osobe, založené výlučne na tom, ako sa nachádzajú jeho materské znamienka. S takýmito dôležitými indikátormi sa môžete vyhnúť mnohým chybám a tiež pomôcť ľuďom zbaviť sa niektorých zlozvykov a sklony.

Zvedavý fakt. Dokonca aj vtedy, keď nájdete materské znamienko s negatívnym konotáciou a odstránite ho, neodstráni vám od teba materskú značku. A ak sa rozhodnete odstrániť na kozmetické účely, potom si všimnite, že sa časom môže objaviť na tom istom mieste. Mimochodom, môžu ich odstrániť len dermatológ alebo kozmetológ. Nerobte riskovať straty krtkov sami! To môže byť veľmi nebezpečné a v niektorých prípadoch môže dokonca spúšťať vývoj melanómu. Význam krtkov na tvári žien a mužov nie je karmicky veľmi odlišný. Existujú však malé rozdiely.

lokalizácia

Pre ženu je lepšie, ak sa krtka nachádza na dne v dolnej časti. Máte ich hlavne na ľavej strane? Takže ste predurčení neustále bojovať s ťažkosťami, vydržať nekonečné problémy. S najväčšou pravdepodobnosťou takáto žena nájde dlho očakávanú pokojnú tekutosť až po dosiahnutí veku. Bude to obklopené milujúcimi a vďačními príbuznými. Rodina týchto žien je veľmi často veľká a priateľská.

Čokoládová farba naznačuje, že žena čaká na harmóniu a šťastie v jej osobnom živote. Ale odtiene červenej naznačujú, že to bude veľa rokov, kým sa žena nakoniec stretne s jej skutočnou láskou. Ich majitelia sú často nadmerne podráždení. Toto často odpudzuje mnoho mužov. Bude pre nich ťažšie vytvoriť rodinu. Tiež červená farba môže naznačovať, že žena je náchylná k hrdosti. Táto kvalita charakteru výrazne komplikuje jej život. Ona prežije veľa ťažkostí, ale nakoniec príde k dlho očakávanej odmeny, uznanie.

Rodové znamienka čierne sú dosť vzácne, aby sa mohli stretnúť Toto je znakom krutosti toho, kto ich vlastní. Môžu tiež hovoriť o vážnej chorobe v detstve alebo v extrémnom veku. Svetlé krtky na tvári človeka hovoria o mnohých potešeniach a častých radostiach.

Lokalizácia okolo očí

muži

 • Krtek na pravej strane ľavého oka môže povedať o úspechu po ťažkej ceste.
 • Červený krtek, ktorý sa nachádza v rohu oka, je znakom filozofickej povahy jeho majiteľa.
 • Jasný však sľubuje značnú prosperitu, dlhé roky života a úspešné manželstvo. Predzvesťou nejakej straty v budúcnosti môže byť čierny krtek, ktorý sa nachádza na ľavej strane ľavého oka. A ak má iný odtieň, znamená to, že človek má veľmi šťastie - čaká na pokojný a meraný život bez zvláštnych starostí a ťažkostí.
 • Lokalizácia na pravej strane pravého oka hovorí o budúcom úspechu v dôležitých obchodných aktivitách.
 • A ak sa nachádza v pravom hornom storočí - buďte opatrní, toto je dôležité varovanie, ktoré signalizuje možné nebezpečenstvo v prípade nesprávnej voľby. Okrem toho je to silná správa sexuálnej povahy.
 • Miesto na ľavom hornom viečku hovorí o prosperite, ktorá prinesie len ťažkú ​​sebaobetujúcu prácu.

ženy

 • Lokalizácia na pravej strane ľavého oka znamená nedostatok porozumenia, tak dôležitú podporu od ostatných. Často taká žena môže byť dokonca zanedbávaná. Dobre vie dobre zrady príbuzných alebo priateľov.
 • Lokalizácia vo vonkajšom rohu oka - žena sama je schopná zrady alebo zrady.
 • Význam krtkov, umiestnený na hornom pravom oka, je rovnaký ako u mužov. Ale namiesto živej a nekontrolovateľnej sexuality hovorí o slabej životnej energii.
 • Lokalizácia v hornom ľavom storočí - túžba po vedomostiach, záujem o poznanie všetkých nezvyčajných, nových, ako aj ďalších schopností a príležitostí.
 • Pre ženy a mužov prítomnosť veľkých materských znamienok na očných viečkach naznačuje nadmerné emocionalitu, nestabilitu a závratnosť. Nie sú to veľmi dobré vlastnosti charakteru sa často prejavujú vo vzťahu.

Lokalizácia na perách a okolo úst

muži

 • Umiestnenie nad horným perom - charizma človeka, jeho schopnosť ovplyvňovať ostatných, schopnosť rýchlo presvedčiť ich, aby mali pravdu.
 • Lokalizácia na hornom peru - na komunikáciu, rovnako ako značný stupeň popularity u žien. Títo ľudia sú ľahko komunikovať, sú zaujímavé a zábavné. S nimi sa mnohí snažia komunikovať a tiež snívať o udržiavaní trvalého vzťahu. Majú veľa priateľov. Ľahko komunikujú so ženami a sú s nimi obľúbené.
 • Krtek na dolnom peru - na úspech. Ich majitelia sa vyznačujú starostlivosťou, sú úspešní vo svojom štúdiu. Nie je prekvapujúce, že v dôsledku toho dosiahnu veľa života.

ženy

 • Lokalizácia horného pera vpravo - v mládeži má táto žena veľmi dôležitú osudovú schôdzku. Následne to negatívne ovplyvní celý jej budúci život a prinesie veľa problémov. Pretože takéto ženy by mali byť veľmi pozorné pri výbere svojich priateľov, priateľov, priateľky. Počas školy a po škole by ste sa mali snažiť nepodporovať konflikty, liečiť spolužiakov a spolužiakov láskavo a otvorene.
 • Miesto vľavo nad perom - silné manželstvo, bezpečné. Je pravdepodobné, že budete žiť pohodlný život, nájdete zaujímavú prácu.
 • Lokalizácia na dolnom okraji je však príznakom nedostatočného charakteru, málo rozvinutej citlivosti a slabého charakteru.
 • Pre obe pohlavia sú krtci na ľavej strane na dolnom okraji istým znamením šťastia v budúcnosti.
 • Ak sa však nachádza na pravej strane, osud jeho majiteľa môže byť ovplyvnený nejakými nepravdivými informáciami. Je možné, že môže byť ohováraný.
 • Móla na pravej strane ako celok vždy porážajú strasti. Majú negatívny vplyv na osud osoby.
 • To isté má krk na hornom peru vľavo.
 • Lokalizácia vpravo hore je istým znakom aktivity, nepokoja a zvedavosti jeho majiteľa.

Lokalizácia na moste nosa

Toto usporiadanie sa zaobchádza rovnako, bez ohľadu na pohlavie.

 • Predpokladá sa, že materská značka je striktne na mostíku nosa - to je druh "tretieho oka". Takáto osoba môže mať schopnosti na extrasenzorické vnímanie. Je možné, že sa môže stať médiom alebo predpovedať budúcnosť.
 • Existujú cvičenia, ktoré liečia takéto znamienko ako znak niektorých ochorení - patológie kardiovaskulárneho systému, časté migrény.

Lokalizácia - na obočie

muži

 • Miesto na ľavom obočia má zlý význam. Môže to znamenať choroby blízkych, vrátane detí.
 • Miesto na pravom obočia sľubuje bohatstvo človeka a šťastie v budúcnosti.

ženy

 • Lokalizácia na obočie priamo uprostred - na bohatstvo a šťastné silné manželstvo.
 • Lokalizácia vľavo sľubuje vášnivú lásku od svojho manžela, dlhé šťastie v rodinnom živote.

Umiestnenie na lícnych kostiach

muži

 • Miesto na pravom líci sľubuje univerzálnu a úprimnú reč, nespornú autoritu. Takíto muži môžu ľahko ľahko obsadiť vysokú pozíciu v spoločnosti. Sú to vodcovia a bojovníci.
 • Poloha vľavo označuje slabý charakter, izoláciu, tendenciu k melanchóliu. U takýchto mužov nie je ľahké nájsť spoločný jazyk a porozumenie.

Umiestnenie v chráme

muži

 • Pravý chrám je nepopierateľným úspechom. Títo muži čakajú na materiálnu prosperitu a rýchly pokrok na kariérnom rebríčku. Aby ste však mohli uspieť, všetky vaše akcie musia byť zvážené. Potom sa podarí podniknúť. Ale v prípade, že človek koná bezmyšlienkovo ​​a impulzívne, osamelosť sa čoskoro objaví, jeho priatelia sa od neho odvrátia. V obidvoch prípadoch však takéto usporiadanie hrozí aj mnohými hádkami s priateľmi. Je pravdepodobné, že čoskoro najbližší z nich nebude schopný primerane zdieľať váš úspech a odstúpiť.
 • Ľavý chrám. Toto usporiadanie sa rovnako zaobchádza s mužmi a ženami. Znamená to sentimentálnosť. Ich majitelia veria v pocity a prikladajú im veľký význam. Snažia sa naplniť svoje životy významom, a preto hľadajú svojho partnera. Niekedy to môže trvať polovicu života. Ale ak sa naozaj zamilujú, potom sú pripravení niesť tento vážny silný pocit po zvyšok svojho života. Sú pripravení dať mnohým silám milovanej osobe. Ak tomu tak nie je, takí ľudia sa môžu dostať do depresie, melanchólie.
 • Malé dvojité materské znamienky s ružovým odtieňom, ktoré sa nachádzajú na každom chráme, sú znakom lásky. Majitelia sa vyznačujú pokojným, hoci tajným charakterom. Pamätajte si, že materské znamienky ružovej odtiene boli vždy ovládané nemennou bohyňou lásky Venuše. Nevýhodou takýchto ľudí je ich ľahkosť. Napriek tomu, že sú pripravení ísť na koniec sveta pre milovaného, ​​majú tendenciu často meniť svoje preferencie. Nerozlišujú sa v rovnomernosti, aj keď sú vzťahy spojené manželstvom.
 • Čím je bradavka na farme bližšia, tým väčšia je pravdepodobnosť šťastného a dlhého manželstva. Táto liečba sa rovná mužom a ženám.
 • Veľký krtek, ktorý je viditeľný v chráme u mužov, je zriedkavý. Môže varovať pred ťažkým osudom a možnou osamelosťou. Takíto muži potrebujú trpezlivosť na dosiahnutie šťastia. Často vás bude narušovať skromnosť ostatných. Očakávate veľa ťažkostí, ale nakoniec sa vám podarí. Hlavná vec - byť si istý v sebe a bojovať za svoje šťastie.

ženy

 • Ak má žena na svojom chráme veľkú materskú značku, môže hovoriť o neúspešnom manželstve a zlých vzťahoch so svojím manželom. Tiež zúfalstvo od detí a nedorozumenie z ich strany. To neznamená, že by takéto ženy nemali byť vydaté. Musíte byť veľmi opatrní pri výbere partnera a kompetentnom budovaní vzťahov v rodine. Nezabudnite, že umiestnenie materského znamienka je len stopou.

Teraz o všeobecných trendoch. Ľudia, ktorí majú narodené známky na svojich chrámoch, môžu často trpieť oslabujúcimi bolesťami hlavy. Môže to byť signál, že krvný obeh v mozgu je porušený. Dôkazom toho je aj častá zábudlivosť človeka. Ak neustále "vylejete z vašej hlavy" názvy ulíc, mená a dokonca aj jednotlivé slová - je to istý signál, že mozog dostane nedostatočnú výživu kvôli zlému obehu. Tento problém by sa mal riešiť. Východná medicína dáva veľkú dôležitosť rodným známkam, ktoré sa nachádzajú na chrámoch. Dokážu veľa povedať o karme svojho majiteľa.

Tu sú všeobecné trendy pre umiestnenie móla u mužov a žien v zóne chrámov:

 • Obe vises sú veľmi dobré znamenie. Hovoria o neočakávanom úspechu v budúcnosti. Takýto úspech je výsledkom zásluh mnohých inkarnácií človeka v rôznych životoch.
 • Ľavý chrám - toto usporiadanie je veľmi dobré znamenie. Je to znamenie dobrej karmy, najmä keď je krtko čo najbližšie k okraju obočia.

Lokalizácia na očné gule

Je ironické, že krtky sa môžu objaviť aj na očných bulvároch.

muži

 • Právo na pravé oko - na bohatstvo, šťastie. Takíto ľudia sú dcéry šťastia. Môžu uspieť často v zámernom strate.
 • Priamo na oku, nižšie - znak konzistencie, vysoký stupeň sexuality.
 • Vľavo - je možný zlý zdravotný stav, dokonca aj chronické choroby močového mechúra. Preto stojí za to pozorne sledovať vaše zdravie, aby ste sa vyhli infekcii. Samostatne je potrebné povedať o sexuálnom živote. Takíto ľudia by nemali mať veľa sexuálnych partnerov, aby neriskovali sexuálne prenosné choroby.

ženy

 • V pravej časti pravého oka je neúspešný rodinný život, ktorý bude dopĺňať aj zlé zdravie. Príležitostne takéto usporiadanie môže upozorniť na možné kardiovaskulárne ochorenie alebo patológiu dýchacieho systému v starobe. Mimochodom, táto liečba sa nachádza v Ayurvede.
 • Vľavo dole, na ľavom okraji oka - šťastie v manželstve, príjemné ťažkosti. Existuje ďalšie označenie - možno zrazu dostanete veľkú sumu peňazí. Môže to byť dedičstvo alebo výhra.
 • Ľavé dno na ľavej jablke - na šťastie.

Môžete veriť, alebo neveríte v takúto interpretáciu umiestnenia krtkov na tvári. A je najlepšie zaobchádzať s nimi ako tipy, ktoré vám môžu pomôcť. Ak vám krtek sľubuje víťazstvo alebo láskavosť šťastia, neznamená to, že je čas prestať pracovať a čakať na milosť osudu. Je to len zámienka znovu veriť. Nevytvárajte tiež konečné stanovisko o osobe, len na základe "tipov" jeho materských znamienok.

Význam krtkov v závislosti od ich polohy na tvári a tele

Moles sú na tele každej osoby. Význam móle záujemcov od staroveku, pretože ľudia majú tendenciu hľadať odpovede v znamení: v nebi i na zemi, v balíčku kariet, kávová usadenina, a na vlastnom tele. V stredoveku počas nekontrolovanej inkvizície krtkov a materských znamienok na tele, ktoré boli považované za diabolské známky, ste mohli platiť životom. V XVIII. Storočí v buržoáznom a aristokratickom prostredí sa stali obľúbenými umelé znamienka - mušky, s ktorými zdobia tvár, hruď alebo ramená. Boli aplikované špeciálnou ceruzkou alebo vystrihnuté z tafty a sametu, ktoré dali tvar mesiaca, hviezdy alebo lode. Dnes sú rodné znamienka oveľa menej dôležité, ale vedomí ľudia tvrdia, že tieto škvrny obsahujú dôležité informácie o charaktere človeka, jeho sklone a osude. Aby ste správne interpretovali tieto znaky, musíte venovať pozornosť ich umiestneniu a vzhľadu.

Stupeň jeho vplyvu na ľudský život závisí od veľkosti krtka. Čím väčšia je materská značka, tým silnejší jej pozitívny alebo negatívny vplyv. Roztiahnuté v celom tele, malý krtci majú malú alebo žiadnu rolu. Priaznivým znakom sú znamienka zaobleného tvaru, ale uhol, nepravidelný tvar je negatívny. Príliš ťažkosti a prekážky dokazujú príliš tmavé a chlpaté krtky. Často sú materské znamienka číslo. Štvorce a hviezdy sú nepriaznivé, ale trojuholníky, kruhy a ovály sľubujú šťastie a harmóniu.

Význam krtkov na tvári

Birthmarks v hornej časti tváre

čelo. Ak je mól umiestnený nad obočím alebo v blízkosti mosta nosa, znamená to náhľad a veľkú myseľ jeho majiteľa. Z týchto ľudí sú získaní dobrí diplomati, politici, štátnici. Krtka v pravom hornom rohu čela pokožky hlavy naznačuje vynikajúce organizačné a vodcovské schopnosti človeka schopného viesť masy za sebou a ovplyvňovať priebeh dejín. Tiež upozorňuje na tvrdohlavú a nekompromisnú povahu. Krtek na čele na ľavej strane je v podstate ľahko vystavený účinkom niekoho iného, ​​ľudia s slabým vôľou, náchylní k extravagantnej antice.

Medzi obočím. Ľudia s krtkom v zóne "tretieho oka" majú silnú intuíciu, ostrú myseľ, veľkú smäd po vedomostiach a túžbu po mystike a neznámej osobe. Často majú ľudia psychické schopnosti, takže sa môžu stať nádhernými médiami a jasnovidcami. Toto označenie však môže byť šťastné aj smrteľné.

Most nosa. Zrodenie na nosnom nosiči hovorí o kreatívnej, fantazijnej a dobrodružnej prírode, túži po cestách a dobrodružstve.

Obočie. Zrodenie na pravom oboče predpovedá šťastné a výnosné manželstvo. Zvyčajne sa takíto ľudia včas a správne rozhodnú pre svojho partnera v živote a ich láska a náklonnosť nezmizne a nezmizne ani po mnohých rokoch života. Krtka na ľavom obočie, naopak, môže naznačovať vysokú pravdepodobnosť neúspešného manželstva.

Whisky. Krtka v blízkosti ľavého oka sa nachádza v extrémne sentimentálnych ľuďoch. Sú rozptýlené a zabudnuté, ale môžu si zapamätať pocity a sny z detstva až po najmenšie detaily. Často majú stav deja vu a ich sny sa často stávajú skutočnosťou mnoho rokov po tom, čo ich snívali. Krtka na pravom chráme sa často nachádza v pokladniciach. Je zvykom skryť to tak, aby sa dar nebol stratený od zlého oka.

Lícne kosti. Krtek na lícnej kosti, najmä vpravo, je znakom odhodlania a ochoty venovať svoj život boju za vysoké ideály. Títo ľudia sú zvyčajne výrečný, používajú sa v tíme ako veľký orgán a často zastávajú riadiace pozície.

Oči. Krtek na vonkajšom okraji očí naznačuje skromnú, pokojnú a vyváženú povahu svojho majiteľa.

Uši. Ucho označené krtko, dáva nedbalosť chlubivost a sklon k podvodu, ale človek s vysokou identitou môže znamenať iba výnimočné a mimoriadne výhľad. Krtek, ukrytý v uchu, môže signalizovať metabolickú poruchu alebo prítomnosť ochorenia nervového systému.

Mole v strednej časti tváre

Tváre. Ľudia s krtkom na pravom líci budú sprevádzať šťastie a šťastie, sľubujú veľké šťastie, najmä v rodinnom živote. Čím je bližšie k perám, tým väčšie šťastie, radosť a bohatstvo prinesú manželstvo. V každom prípade takáto osoba nikdy neuvedomuje potrebu a nebude mu chýbať materiálny tovar. Krtek na ľavej tvári poukazuje na ťažkosti, ktoré jeho majiteľ bude musieť prekonať na ceste k úspechu. Bude musieť neustále bojovať so svetom, okolnosťami a sami. Žena krtek na ľavej tvári, ktorá sa nachádza bližšie k uchu, symbolizuje veľkú štedrosť a pripravenosť na sebaobetovanie. Navyše krtek na ľavej tvári môže naznačovať, že osoba má veľký talent, ktorý sa zvyčajne prejavuje v ranom detstve.

Nos. Narodeniny na nosiach sa nachádzajú v spoločenských, veselých ľuďoch, ktorí často pominú. Krtek na špičke nosa naznačuje jednoduchý charakter a vynikajúci zmysel pre humor. Často taký krtk, najmä u žien, naznačuje frivolitu, frivolitu a variabilitu. Ľudia s krčkom na dne nosa na tvári sú rozumní a vnímaví, vedia udržať tajomstvá a vždy dávajú dobrú radu. Muži s takým zriedkavým príznakom majú záľubu na extrasenzorické vnímanie.

Pery. Krtek v ústach spravidla patrí k veselým ľuďom s dobrou povahou, tenkou a zmyselnou povahou. Veľký krtek na dolnom peru, najmä u žien, posilňuje tieto indexy a na hornom pery mierne vyrovnáva nadmernú citlivosť dobrej výchovy a jemnej chuti. Mole na červenom okraji rty hovorí o slabozraživom človeku, nie je pripravený prevziať zodpovednosť za svoje činy. Majú tendenciu odložiť všetko pre neskoršie a sú často otrokmi zlé návyky.

Jazykom. Mole v jazyku sú bežnejšie u žien ako u mužov. Označujú citlivosť, bolesť (ktorá neovplyvňuje očakávanú dĺžku života), podozrievavosť, podozrenie a hovornosť.

"Božie stopy" na dne

Brada. U mužov môže krtek na brade svedčiť o sile, despotizme a agresii, alebo naznačovať iba záväzok a túžbu po sebapoškodzovaní. U žien je materská značka na pravej brade pozitívnym šťastným znakom, ktorý dáva svojim majiteľom veľkorysosť, optimizmus, múdrosť, takt, schopnosť dosiahnuť stanovené ciele. Krtka napravo, naopak hovorí o žene o egocentrizme, slabosti, zhovievavosti voči svojim rozmarom a zlým sklonom. Materské znamienko v stredu brady - symbol tvrdohlavosť, neústupnosť, a sklon k diktatúre a tyranii vo všetkých sférach života. Taktiež sa na šťastnej a šťastný ľudia nachádza brady.

Čeľusť. Krtek v čeľusti môže varovať pred zlým zdravím, čo môže ovplyvniť výber povolania a kariéry.

Význam krtkov na tele

Čo sľubuje krtky v hornej časti tela

Krk. Ľudia s krtkom na krku na boku by mali byť pripravení na vyčerpávajúce práce, najmä v mladých rokoch. Pre nich nič z neba nepadne. Celkovo budete musieť pracovať pre seba, vytrvalosť a vytrvalosť. Ale môžu si byť istí, že všetko ich úsilie nie je márne. V dospelosti sa budú môcť tešiť z plodov svojej práce, zaberajú si pevnú pozíciu a dobrú pozíciu v spoločnosti. Okrem toho je pravdepodobnosť získania nečakaného dedičstva alebo pomoci vplyvných priateľov veľmi vysoká. U ženy, krtka na ľavej strane krku naznačuje pokojnú, skromnú a miernu náladu, človeka - o nestálosti a zmätku.

Krku. Krtek na krku, t.j. v strede krku, jeden z najpriaznivejších znamení, sľubujúci bohaté manželstvo alebo úspešnú kariéru, ktorá prinesie aj finančnú prosperitu.

Ramená. Krídla na ľavom predlaktí môžu naznačovať finančné ťažkosti. Krtka na pravom predlakte predpovedá šťastie a úspech. Mlyny na pleciach, v ľavom aj v pravej časti, hovoria o tvrdej práci a životných ťažkostiach a dokonca o druhu karmického bremena, ktoré sa môže prenášať z generácie na generáciu. Ľudia s krtkom na ramenách sú trpezliví, lakoní, starostlivo vykonávajú všetku prácu, ktorú vykonali na svojich pleciach. V láske sú verní a verní, niekedy sa odmietajú. Ich hlavným problémom je podhodnotenie vlastných talentov a schopností, nerozhodnosť.

Hrudníka. Materské znamienko na pravom prsníku predpovedá jeho majiteľ častým vzostupy a pády: utiekli úspech môže byť nahradený v rýchlej úplnému zrúteniu, a sláva a česť - hanba a poníženie, ale v každom okamihu, šťastie môže znovu obrátiť na tvári takéto osoby. Krtek na ľavom prsníku, najmä u mužov, sľubuje šťastie a šťastie. Materské znamienko na ľavom prsníku ženy hovoria o úprimné a vášnivé povahy, ale to neznamená, čeliť frustráciu, by malo byť viac opatrní pri výbere partnera. Zrodenie v strede hrudníka nesľubuje svojmu majiteľovi zlaté hory, ale tiež nemusí byť chudobný. Mlyny na mliečnych žľazách a pod nimi sú symbolom materstva. Ženy s takýmito príznakmi sa starajú o starodávne matky. V prípade, že materské znamienko je tiež umiestnený na ľavom prsníku, žena je pripravená plne sa venovať rodine a výchove detí. Ak z nejakého dôvodu nebude mať deti, čo je veľmi zriedkavé, všetku svoju lásku a teplo, že by dal blízkych, domáce zvieratá, a všetci, ktorí sú v núdzi. Aj jej práca je často spojená s pozornosťou a starostlivosťou. Mlyny na bradavkách varujú pred možnými vážnymi zdravotnými problémami. Znamienko pod prsiami u žien môže svedčiť o zrade svojej pani, náchylnosti k milostných vzťahov a je pripravený k vzťahom s ženatých mužov. V podnikaní, tieto dámy nemenej zákerné, mazaný a chladnokrvný, čo im umožňuje dosiahnuť vysoké výsledky. Veľký počet malých molí pod bradavky u mužov varoval jeho záľubou v zradou a zrade, ale iba vtedy, ak existuje viac ako tucet mole. Jeden alebo dva prominentní prominentní krtkovia, naopak hovoria o sebaobetovaní a oddanosti. Muži s krčkom pod ľavou bradavkou sú veľmi romantickí. Často si vyberajú povolanie pilotov, geológov alebo námorníkov. Muži s krtkom pod pravou bradavkou sú mimoriadne ušľachtilí, starajú sa o otcov a verní manželky.

Rebrá. Moc na rebrách, vpravo alebo vľavo, poukazuje na slabosť a skryté zbabelosť, ktoré možno len vyhladiť intenzívnou a horlivou prácou na sebe. Často majitelia takýchto znakov sú tiež leniví a hrubí, ale ak je krtko napravo, tieto vlastnosti sú trochu zmiernené dobrým zmyslom pre humor.

Žalúdok. Mole na žalúdku hovoria o extrémnej sebectvo a chamtivosti. Ľudia s takýmto znakom zvyčajne trpia strachom z paniky a stanú sa otrokmi pre svoje vášne a túžby: žravosť, zneužívanie alkoholu, neznáme opatrenia v telesných potešeniach. U žien znamenia narodenia v páse naznačujú hysterický a nepravidelný charakter.

Spina. Mole na zadnej strane sa nachádzajú v otvorených, dobromyslných a veľkorysých ľuďoch. Sú to spoľahliví partneri, premyslení partneri, dobrí priatelia a skutoční profesionáli. Čím bližšie k ramenám sú znamienka, tým väčšie sú nároky tejto osoby pre seba a pre ostatných.

Bedrá. Krtek na každej strane pásu poukazuje na ťažko pracujúci, milostný charakter, venovaný rodine a priateľom. Jeho majiteľ očakáva mierny úspech v živote. Všetko, čo dostane, bude zaslúžené.

Hands. Ženy s krtkovcami vo svojich náručiach sú spravidla veľmi šťastné v manželstve. Krtek na vonkajšej strane predlaktia dáva ženke nejakú magickú silu, ktorá jej umožňuje uspieť vo všetkom, bez ohľadu na to, čo urobila. Veľmi dobrá energia sa teší mužom s praporkom na pravej strane. Sú nezávislí, optimistickí o živote, môžu sa spoliehať na skutky, slová a pocity. Označenie vernosti je považované za dva prominentné krtky na pravej strane. Dve znamienka na predlaktí muža naznačujú, že je pripravený nosiť svoju milovanú ženu celý svoj život.

Lakte. Mole na lakte, najmä na vnútornej strane lakťového kĺbu, vytvárajú nezabezpečenú, zraniteľnú osobu, neustále klesajúcu do nejakej histórie. Jednoduché spôsoby nie sú pre neho. Musí dosiahnuť všetko v živote sám.

Zápästia. Krtek na ľubovoľnom zápästí sľubuje zaujímavú prácu človeku, v ktorom bude určite uspieť vďaka svojmu talentu a schopnostiam. Mlyny vo vnútri zápästia sa nachádzajú v extrémne zraniteľných osobách.

Kefa. Krtek na zadnej strane ruky ukazuje výnimočné schopnosti človeka a sľubuje prosperitu a úspech jeho majiteľovi.

Birthmarks na bokoch, nohách...

Stehná. Krtek na stehne hovorí o silnom a zdravom potomstve. Predikcia je posilnená, ak sú na oboch bokoch príznaky. Často ľudia s krtkom na bokoch sú prekonané nepochopiteľnými predsudkami a snami. Musia tráviť čo najviac času v prírode, hrať šport a zapojiť sa do umenia. Ak sú krtky na bokoch umiestnené na zadnej strane tela, takí ľudia môžu mať dar predvídavosti a iné mimosenzorické schopnosti.

Zadok. Krtek na zadku hovorí o tendencii k neplodnosti a ohybnosti, ale ak je umiestnený bližšie k zadnej časti hornej časti hýždia, môže to byť dôkazom princípu a odvahy.

Kolená. Mlyny na oboch kolenách dávajú netrpezlivej povahy, pre ktoré čaká najhoršia vec. Krtek na pravej kolene sľubuje šťastné manželstvo, zatiaľ čo na ľavej strane - hovorí o prevládaní emócií nad dôvodom, spěch.

Hrudník. Ľudia s krtkom na holeni spravidla ľahko vyliezajú vo všetkých zmysloch tohto výrazu. Medzi nimi je mnoho športovcov, horolezcov, akrobatov, tanečníkov. Muž s materským znamienkom na dolnej časti nohy má výborne vlastné telo, má veľa ženských fanúšikov, ale iba jedna žena zostáva naozaj pripojená. Krtek na paličke ženy hovorí o dobrých hudobných a tanečných schopnostiach.

Členok. Krtek na ľubovoľnom z členkov človeka naznačuje duchovné zdokonalenie, žena - o silnej energii a veľkých schopnostiach. Takéto ženy sú optimistické, statečné, nezávislé a pracovitý.

Noha. Krtek na pravej nohe poukazuje na lásku človeka k cestovaniu a častým zmenám miest, na ľavej strane - hovorí o dobre rozvinutej intuícii a výnimočnom intelektu.

prsty. Moles na prstoch môžu naznačovať podozrivú a nestabilnú psychiku.

A napriek tomu nezabudnite, že krtci poskytujú iba ďalšiu informáciu o osobe. Bez ohľadu na pozitívny alebo negatívny výklad poukazujú výlučne na predpoklady a sklony, ktorých prejav závisí od celého súboru faktorov a predovšetkým zo samotných činov.

Mole na tvári a ich význam. A čo si?

Od tej doby staroveku sa predpokladá, že pre materské znamienka možno nájsť v prírode a osudu človeka, ktorý krásne znaky na tele sú akési mystické a dokonca aj karmický zmysel.

Hovorí sa, že ak má človek mnoho znakov na svojom tele a tvári, bude určite úspešný v živote.

Dnes navrhujem, aby ste sa pozreli na vaše materské znamienky a zistite, čo znamenajú a ako môžu ovplyvniť váš osud.

Pozrite sa na rozloženie krtkov a vyvodte vhodné závery.

Schéma: krtky na tvári a ich význam

1. - rodné znamenie na čele, priamo nad mostom nosa. Táto materská značka sa nazýva "oko Shiva", tzv. "Tretie oko". Vlastník takéhoto materského znamenia, obdarený nekonečnou intuíciou, hlbokou mysľou a želaním vedomostí. Takéto osudné znamenie sa pre človeka môže stať šťastným a smrteľným. Môže sa stať jasnovidcom alebo stredom. Iné ho však často vnímajú ako bláznivé. Ľudia so znakom Šivy často trpia vážnymi bolesťami hlavy.

Vo všeobecnosti, krtky na čele hovoria o vhľad a veľkú myseľ. Ich majitelia sa môžu stať štátnikmi, politikmi, diplomatmi. Sú schopní skvelých vecí, môžu sa obrátiť na hory. Hokejka je však často príliš ohnutá. Keď sa krtek nachádza na okraji čela a vlasov, najmä na pravej strane, znamená to veľké organizačné schopnosti. Môže sa stať politickým vodcom, viesť ľudí. Takýto človek má malú starostlivosť o svoj vlastný zisk, je posadnutý myšlienkou dokonalosti a závideniahodným zmyslom pre účel.

Krtka pod vlasmi, na korunke hlavy, sú veľkí myslitelia, pustovníci. Rodičovstvo na zadnej strane hlavy charakterizuje jeho majiteľa, ako veľmi utajenú osobu, uzavretý a odcudzený.

2. - Narodeniny v pravom rohu oka charakterizuje svojho majiteľa ako vášnivého, žiarlivej, ľahko podráždeného, ​​nevyváženého človeka.

3. - Rodné znamenie na pravej očnej viečke stane sa to v básnických osobnostiach, ktoré sú náchylné na intelektuálne povolania. Osoba s takýmto materským znamienkom netoleruje stres, ľahko sa uvoľní na paniku. A napriek kreatívnym talentom, ktoré často strácajú inšpiráciu.

4. - Birthmark pod pravým okom svedčí o schopnosti človeka hlboko milovať, byť verný a verný. Takíto ľudia sú charakterizovaní zmyslovosťou, láskavosťou a veľkorysosťou, ako pocitmi, tak aj činmi. Je to znamenie šarmu a charizmy, ktorá je často rodinným dedičstvom a slúži ako znak šľachty pôvodu pre obe pohlavia.

5. - Rodné znamenie pod pravým okom v blízkosti nosa sú ľudia, ktorých charakter dominuje variabilita, zmätenosť temperamentu, nadmerná emocionalita. Títo ľudia majú často krátky život.

6. - Zrodenie v strede nosa je zvláštny pre ľudí s vášňou na cestovanie, násilná fantázia a kreativita. Vo všeobecnosti, znamienka na znak nosu spoločenskej povahy ich držiteľa, jednoduchosť charakteru.

7. - Mole pod ľavým okom v blízkosti nosa znamená náklonnosť k vášniam, objasnenie vzťahov, neprimeraná žiarlivosť. V povahe takýchto ľudí prevažuje sústredenie sa a výstrednosť.

8. - Mole pod ľavým okom Znamenie neobmedzenej zmyselnosti. Ženatý život týchto ľudí je bohatý na skúsenosti. Ak sa krtko nachádza bližšie k uchu - je to symbol najväčšej obete v postave majiteľa.

9. - Narodenie v ľavom rohu oka stane sa to u ľudí, ktorí sú náchylní k sebe-flagellation, a na tomto základe k nejakému nesúhlasu charakteru. To je obzvlášť zrejmé v romantických vzťahoch, často sú trápené neprimeraným pocitom viny a ich rodiny sa hádajú veľa.

10. - Birthmark v ľavom storočí dáva svojmu pánovi vynikajúcu pamäť, diplomaciu, ale spolu s touto zvláštnou zemitosťou pocitov. Takáto známka je charakteristická pre osobu, ktorej pocity prevažujú nad mysľou. Zvyčajne ide o snúbenú osobu, nestabilnú v láske a sklon k tomu, aby niekoľkokrát denne zmenila vlastné presvedčenie a názory. Žena s takýmto znamením sa môže ľahko dostať do popredia, ktorá jej bude venovať pozornosť, oženiť sa s radosťou a potom ľahko môže ísť do iného, ​​sotva si zahrali svadbu.

11. - Rodné znamenie na špičke nosa symbolizuje lásku k všetkému zakázanému, dobrý zmysel pre humor a jednoduchosť charakteru. Ľudia s takou známkou majú tendenciu komplikovať milostné vzťahy s ich ľahkosťou v správaní, schopnosťou nahradiť dôležité momentálne túžby. Majitelia materského znamienka na špičke nosa často vyzerajú vtipne a nie sú braní vážne. Nemôžu byť naštvaní dlho. Aký druh frivolity sprevádzajú vo všetkých aspektoch života, sú povrchní a zriedka schopní brať veci vážne. Často menia zamestnanie, absolvujú niekoľko vzdelávacích inštitúcií, nezažívajú spokojnosť z pozície, ktorú zastávajú.

12. - Rodné znamenie na tvári pod očkom svedčí o komplikovanom sentimentálnom spojení, charakterizuje osobu, ktorá rozdáva svoju vášeň bez stopy.

13. - Mole na líci vpravo svedčí časté spory a rýchle zmierenie. Takáto známka sa vyskytuje u ľudí, ktorých životy prevažujú nad plutónskou láskou. Takýto krtek v človeku hovorí o živote jeho charakteru, o odolnosti ducha ao neobyčajnom. Ženy s takýmto materským znamienkom sú oveľa viac populárne než iné ženy, starajú sa o mužov.

14. - Birthmarks pod nosom znamenajú vznešené a trochu mystické myslenie majiteľa. Takíto ľudia nezanechávajú pocit univerzálnej lásky, spravidla majú absolútne neobvyklý osud. Takéto znamienka a ich dôležitosť dávajú ľuďom možnosť poznať lepšie ako ostatní, ako konať v tejto alebo takejto ťažkej situácii, môžu poskytnúť skutočne účinné rady. S radosťou vyhľadávajú pomoc, zdieľajú s nimi svoje tajomstvá a neskôr ich ľutujú. Ľudia s krtkom pod nosom sa môžu stať vynikajúcimi právnikmi, ktorí kombinujú zručnosť a lásku k svojej práci. Značka na ľavej strane človeka je vzácne mystické znamenie, ktoré dáva príležitosť "rozprávať sa" s hviezdami, interpretovať sny, robiť zázraky.

15. - Narodenie pod nosom v strede znamená nezávislosť, smäd po cestovaní a potešenie.

16. - Rodné znamenie nad perom je typická pre veľkorysých a verných ľudí, hoci láska k ich pokračovaniu pre deti ďaleko presahuje pocity, ktoré muž alebo žena môže skúsiť partnerovi, manželke.

17. - Birthmark na ľavej strane nosa svedčí o vysokých schopnostiach k pokušeniu. Ľudia, ktorí ho vlastnia, sú veľkolepí zvodci, sklony k provokáciám, šokujúcemu, šokujúcemu okolitému správaniu. Chcú rozmanitosť v láske, ale berú manželstvo vážne.

18. - Označené nad horným perom vpravo symbolizuje víťazstvo zmyselnosti, moci nad inými ľudskými vlastnosťami. Takíto ľudia majú obrovskú predstavivosť a originálnosť. V žene táto materská značka hovorí o zbožnosti a dokonca aj o nejakej krutosti jej milenky. Je silná v duchu a snaží sa potlačiť človeka bok po boku, aby sa stal henpecked muž. Často sa rozpadá na svoje milované, môže sa vážne pomstiť za trestný čin. Zámernosť ich charakteru umožňuje dosiahnuť uznanie v práci a postavení v spoločnosti, aby urobila závratnú kariéru.

19. - Rodné znamenie pod rohom spodného retu dáva majiteľovi žiarlivý charakter, neúprosnú túžbu po jedinečnej a jedinečnej láske.

Birthmark na perách osvedčuje slabú vôľu, neschopnosť osoby zodpovedať za spáchané činy. Držitelia tohto označenia často odkladajú podnikanie neskôr, sú rukojemníkmi zlé návyky, najmä muži. Sú smiešne a nemôžu odmietnuť túžbu, niekedy môže táto kvalita dosiahnuť svoj vrchol a odmeniť svojho majiteľa psychickými poruchami na sexuálnych dôvodoch.

20. - znamienko na ľavej líci, umiestnený bližšie k uchu znamená sklon k depresii a dáva človeku ťažký charakter.

21. - Označené na ľavej tvári často sa to stane s umelcami, spisovateľmi, skladateľmi, astrológmi - ľuďmi mimoriadneho talentu alebo génia. Aj keď je to jednoduchá žena v domácnosti, bude nevyhnutne obdarená svetským talentom, ktorý prinesie všeobecný obdiv. Takíto ľudia majú fenomenálnu pamäť, talent na komunikáciu s ľuďmi, chuť k zmenám vo všetkých sférach života, a to tak v intelektuáli, ako aj v láske. Pre ženu - toto je znakom prírodného kúzla a svedkom zložitých spojení. Pre jeho majiteľa, krtek na ľavej tvári môže priniesť nevyváženosť, hystériu, tendenciu k depresii.

22. - Mole v rohu pier symbolizuje podčiarknutý erotismus, neuveriteľnú sexualitu a, bohužiaľ, nevera.

23. - Rodné znamenie na lícnej kosti svedčí o jasnosti mysle, poriadku života. Takáto známka charakterizuje veľmi odhodlaných ľudí, ktorí sa usilujú o nepretržitý rast, a to tak duchovného, ​​ako aj materiálneho. Sú schopní venovať celý svoj život boju, snahe implantovať ušľachtilú myšlienku, viesť ľudí k sebe. Najmä táto kvalita sa jasne prejavuje, keď sa krtka nachádza na pravej lícnej kosti. Títo ľudia majú nespochybniteľnú autoritu v tíme, môžu sa stať nielen vodcami, ale aj lídrami, alebo v najhoršom prípade podnecovateľmi.

24. - Označte pod dolným okrajom hovorí o krehkej psychike a zdraví svojho držiteľa. Toto označenie symbolizuje neistotu.

25. - Rodné znamienko na brade charakteristické pre konzervatívnych, mocných ľudí. Vonku sú pekné a vyvážené, ale majú neuveriteľnú silu mysle. U mužov nemôže hovoriť len o moci, ale aj o despotizme, agresívnosti charakteru. Vedia, čo chcú a sú schopní dosiahnuť svoj cieľ, a to všetkými prostriedkami. Ľudia s označením na brade majú tendenciu vytvárať silnú, tradičnú rodinu, oceňovať rodinný pokoj a pohodu.

Takýto rodné znamenie pre muža, Nachádza sa na brade dopravasvedčí o stagnácii, jednostrannosti a chamtivosti. Ak ľavý, potom je to znamenie obetavosti, sebapoškodenia. ženy s takými značkami majú často opačné vlastnosti. doprava - sebavedomie, veľkorysosť, optimizmus. Žena s takýmto materským znamienkom sa vyznačuje múdrosťou, schopnosťou počúvať, tact. Značka narodenia vľavo - znak egocentrismu, slabosť, zhovievavosť voči zlým sklonom a rozmarom.

Krtek sa nachádza v strede brady hovorí o tvrdote, diktatúre. Je ťažké, aby títo ľudia dokázali nič. A čím viac je materská značka, tým výraznejšie sú tieto vlastnosti. Často sa stávajú domácimi tyranmi alebo nemravnými šéfmi, schopnými obťažovať podriadených z absurdity, zatiaľ čo veria správnosti svojich činov, že robia pre nich dobré, dávajú im príležitosť rásť.

Birthmark na uchu charakterizuje chvályhodného človeka, ktorý má tendenciu preháňať svoje vlastné zásluhy a zásluhy, pričom úplne zabudol na nedostatky. Napriek tomu si nie sú istí, a takéto správanie sa zdá byť chránené pred okolitou skutočnosťou. Avšak takáto slabosť je dočasný jav, sú dobré pri prekonávaní ťažkostí a pri boji s komplexmi. V najhoršom prípade je taká osoba schopná podvodu, zrady alebo krádeže. V najlepšom prípade je to znamenie nejakej exkluzivity, originality vo vízii sveta. Nebojí sa vyčnievať z davu.